Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Ame

+6
Mizuki Netsu
Reina Kana
Hakuei
Rei Casius
Assasin Senju
Hanzō Salamandr
10 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Okolí Ame

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 30, 2013 10:54 am

First topic message reminder :

Velká rozlehlá krajina kterou tvoří zejména jezera a pusté pozemky
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Wed Sep 17, 2014 7:20 pm

Vrátila jsem se zpět do Amegakure a stále tu narazila na klona a Reie.
"Ty seš ještě pořád tady? Člověk by si myslel, že už tu nebudeš až se vrátím." zabědovala jsem. Poslala jsem klona pryč a zaujala pohodlnou pozici a začala přemýšlet jak se pomstít. Opět.
"Kam, že máš teď zamířeno?" zeptala jsem se ho se zájmem
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Wed Sep 17, 2014 7:43 pm

Když bylo napětí přisla pravá reina a promluvila. Povzdechl si a odpověděl. "Boužel jsem tu pořád." A Pak přemýšlel, kam má namířeno. Ale ani on to nevěděl. "Kam mam namířeno? Hm.. podle situace asi do hrobu….."   Odpověděl Reine vtipem i když těžko říct jestli vtipkoval. V týhle situaci opravdu težko říct.  "A co Vás sem znova přivádí?" Zeptal se ze zvědavostí Reiny.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Wed Sep 17, 2014 7:47 pm

"Potřebovala jsem si jen něco promyslet. Ať půjdeš kamkoli mohl by si něco říct? Že výš tajnou informaci od velmi spolehlivého zdroje. Klidně řekni, že se do Ame dozvěděla náhodou, budete mít od ostatních vesnic plusové body." usmála jsem se a přešla k němu a pošeptala mu to. Pak jsem se vrátila zase na místo a sledovala okolí. Nějak moc dlouho jim to trvá
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Wed Sep 17, 2014 8:09 pm

Tajnou informaci?.. Pomyslel si, proč by mu říkala nějakou informaci. Nějak tomu nevěřil ale proč ne. "Ehm… děkuji ale mýslíte že mi budou věřit? Od nějakýho invalidního genina?" Usmál se a čekal na ještě na fírnovo odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Wed Sep 17, 2014 8:56 pm

"Pokud to podáš správně, nevidím v tom problém. Ostatně zrovna téhle informaci se dá lehce uvěřit." založila jsem si ruce na prsou. Vím, že si tímhle šiju bič i sama na sebe, ale co se dalo dělat, pro pomstu vše.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Sep 19, 2014 7:19 pm

FÍRNEN
Nevedel som, čo robiť. Na jednu stranu som mal tak trochu na Reia nervy, na druhú mi ho bolo ľúto. V prítomnosti tej ženskej som sa dobre ale necítil, nedôveroval som jej. Hľadala informácie. Ale k čomu jej budú, keď aj tak nechcela zaútočiť, ani nič podobné? O čo jej vlastne šlo?! Nie, nezabijem ťa. Preboha. A s čím? Prehliadol som si kriticky svoje telo a zhodnotil som, že by som ho mohol tak maximálne doškriabať. Či prípadne zaškrtiť. Ale to nebolo v mojej povahe, nebol som ani žiadna žalobaba, ktorá každému naokolo všetko vytaráka. Pokiaľ mi táto...Pani vysvetlí, o čo jej ide, možno budem mlčať. Prižmúril som oči na tú blondínu, stále som si nevedel spomenúť kto to je, i keď som si bol istý, že som ju už niekde stretol. Prišla mi nehorázne podozrivá, ale kým nemám dôkazy, nemôžem ju z ničoho upodozrievať. Trápi ma len jedna otázka. Či nie som až príliš mäkký.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Fri Sep 19, 2014 7:50 pm

Přistoupila jsem k nim a podepřela jsem dráčkovi hlavičku tak, aby na mě koukal.
"Řekněme, že nechci aby spadla do rukou Kiri, která se chystá zbrojit." započala jsem lež.
"Přeci jenom, kdysi Amegakure byl můj spojenec." pohladila jsem ho po hlavičce až přes dílku jeho tělíčka a to si mohl všimnout na dlani malého znamení, který představoval spojení s Dračím světem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Fri Sep 19, 2014 8:28 pm

Co řekl Firnen. Na to si povzdechl a usmál se na Fírnena pokud to myslí vážně tak nemusí být nepřátelský. Byl už víc uvolněný a odpověděl. "Nuže dobrá." A sledoval Fírnena a Reinu jak si povídají. Zatím se to vyvíjí zajímavě. Pomyslel si. Pak si uvědomyl že nemá učitele.  A že potřebuje se ještě něco doučit. Podíval se na Fírnena a Reinu a přemýšlel koho se zeptat, když už nemá co dělat než se to dořeší. Trochu byl netrpělivý, protože se jednalo o znalosti a to je pro něj cenný. A když nabral, odvahu otočil se na Reinu a řekl. "Prosím Vás, jestli mate čas. Zeptal bych se rad na pár otázek." Skočil jim do rozhovoru. Možná to bylo od něho nezdvořile a ke všemu se nudil, a opravdu se to, chtěl naučit. Chvilku mlčel, protože nevěděl jak to podat. Pak promluvil znova. "Rád bych se naučil, Chozeni po vodě a po stromech. Může te mě to naučit? Promiňte, že se tak ptám, ale nemám Senseie který by mě to naučil." A čekal na její odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Fri Sep 19, 2014 8:35 pm

"Co?" zarazila jsem a narovnala se od dráčka.
"Mám ten dojem, že jsem tě pustila ze svých služeb, aby sis šel svou cestou už to bylo ode mě víc jak velkorysé nemyslíš? Co si tady v Ame dělal?" povytáhla jsem obočí.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Fri Sep 19, 2014 8:51 pm

"Ehm…. Ano bylo. Trochu jsem trénoval Taijutsu a ninjutsu." Odpověděl slušně.  Což taky bylo divný, když nemá prsty na jedný ruce. Taky proč by někomu říkal, že umí jen jednou rukou dělat techniky. "Omlouvám se za to, co jsem řekl." Nějak nebyl zklamaný čekal tuhle odpověď  ale alespoň se zeptal. Člověk za zeptání nic nedá. A trochu od těch dvou odstoupil a vzal si kunai co náhodou měl při sobě a začal si malovat něco do země.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Fri Sep 19, 2014 8:59 pm

Chvíli jsem ho sledovala a pak nesouhlasně mlaskla.
"Ještě se kvůli tobě stanu chůvou, dost že už po světě někde běhá můj adoptivní syn. Postav se a jdi k tomu stromu." ukážu na jeden a přejdu k němu.
"Soustřeď všechnu svou chakru do nohou. Když se naučíš koncentrovat chakru u cvičení se stromem, tak voda půjde snadněji. Tak prosím." připadala jsem si pokořeně. S lecjakýma chlapama se dokážu vypořádat, ale tohle mě zmohlo. Doufám, že nás nikdo nesleduje.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Sat Sep 20, 2014 9:46 am

Reina mohla vidět šťastný výraz ve tváři. Dal si kunai zpátky kde ho měl a jak řekla tak šel k tomu stromu, co ukázala. Byl sice trochu vyčerpaný. A začal hromadit chakru do nohou. "Takže nahromadit Chakru? To není nic težkýho." Nahromadil Chakru a vyzkoušel to. V momentě kdy dal nohu na strom a druhou chtěl taky. Podklouzlo mu to a hlavou si dal o strom pak, sjel po stromu dolu, nebyla to moc velká výška, ale bolelo to. "Auč.." Zaznělo a chvilku se válel po zemi. Postavil se a kouknu na Reinu. "Ups…. Trochu se mi to nepovedlo….  Heh…"  Tak po druhy zase nahromadil Chakru. Tentokrát víc než u prvního pokusu. Pomalu stoupal na strom. Malou chvilku byl, na stromě ale pak se něco pokazilo, a odskočil zpátky na zem. Tss… kde byla chybka?. Soustředil se na to tak nevnímal moc okolí. Tentokrát se rozhodl to zkusit s rozběhem.  Připravil si Chakru do nohou a rozběhl se. Povedlo se mu vyběhnout, víš na strom, ale pak zas skočil na zem. "Zajímavé….. S rozběhem to není zas tak špátné…." Promluvil potichu a zkoušel to dál. Po pokusech i nezdarech. Podařilo se mu vyšplhat až na strom. Samozřejmě že to nebylo dokonale ale byl nahoře a to bylo to hlavní. A Skočil dolu ze stromu a podíval se na Reinu a promluvil. "Nebylo to zas tak špatný? Nebo Ano?" Usmál se a čekal na odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Sep 22, 2014 8:45 pm

FÍRNEN
Neveril som jej. Síce som dlhú dobu strávil v našej zemi vysoko v horách, kam sa len tak niekto nedostane, ale prehľad o dianí v tomto svete som nestrácal. A veľmi dobre som vedel, že Kiri, vzhľadom k tomu, že je spojencom Konohy, je i naším spojencom a vážne pochybujem, že by sa rozhodli celú tú alianciu zruinovať. Už len preto, že by ju tri dediny prevalcovali. Mizukage mal určite rozum.
Keď sa ma dotkla, prebehli mi po tele zimomriavky, väčšinou som mal rád, keď ma niekto hladkal, ale u nej to bolo iné. Nebola mi sympatická. Trochu som sa od nej vzdialil a len čo som si všimol ten znak na dlani, vyvalil som na ňu oči. Takže ona bola z ďalších, ktorí vedeli privolávať drakov. Nepýtal som sa jej radšej na to.
Len som bez slova pristál v tráve a pozoroval ich nasledujúce počíňanie. Nemal som dôvod ani chuť sa s nimi ešte rozprávať, pozorovanie mi bohato stačilo.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Fri Sep 26, 2014 4:15 pm

"Hm, trénuj dál. Není to žádná sláva, první vyhrání z kapsy vyhání, pokračuj." odsekla jsem mu. Opravdu jim to nějak dlouho trvá, až jsem se začala strachovat. Bylo to divné a vzhlédla jsem směrem, kde je hlavní město.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Sat Sep 27, 2014 4:52 pm

Tss… s Vámi taky není sranda…. Řekl potichu a začal hromadit chakru do nohou. Rozběhl se proti stromu a kostrbatě vyběhl na strom. Několikrát to zopakoval a po posledním vyběhnutí už dostával křeče do nohou. Jeho svaly už nevydrželi ty seskoky. Vzhledem k situaci už nemohl seskočit tak opatrně slezl. Když byl na zemi, sednul si a promluvil. " Už víc nezvládnu, potřebuju přestávku. Je to jako kdybych dělal furt dřepy." Kouknul se na Reinu a viděl, jak se kouká na město. A zvědavě se zeptal. "Vy na někoho čekáte? Pořád se díváte na město."
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Mon Oct 13, 2014 6:22 pm

Pod rouškou noci jsem se procházela po okolí Ame. Měla jsem najít a přivést Reie do Tsuki, ale netušila jsem, jak pak to bude nést. Rozkazy jsou ale rozkazy. Měla jsem Reie přivézt za jakýchkoli podmínek. Zbytečně násilná bych byla ale nerada, a proto jsem spíše sázela na kouzlo žen přimět ostatní muže tančit tak, jak ony samy chtějí. Měla jsem si to namířeno k bráně, dopředu přemýšlejíc nad tím, jak bych Reie do Tsuki dostala.

V Ame jsem ale nikdy nebyla, a proto má cesta byla delší než kohokoli jiného, kdo v ní, kdy byl. Cesta do ní značena byla, ale jednalo se o vesnici s vybudovanou velkou infrastrukturou a podobně, takže tu bylo tolik cest, že by se nejeden v tom začal ztrácet. Navíc můj orientační smysl nebyl vybaven od přírody k podnikání dalekých poutí. V hlavě jsem si během chůze neustále promítala Reiovu fotografii. Musela jsem si jeho podobiznu zapamatovat, jestli jsem před ním nechtěla trapasit s jeho vlastní  fotografií, přihlížejíc se jak jemu tak i jeho fotografii.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Oct 13, 2014 6:35 pm

"Máš povolených maximálně pět minut." odsekla jsem, na jeho další otázky jsem schválně neodpověděla, nemusel vědět všechno kor ne podrobnosti o mojí misi. Začala jsem se o své lidi strachovat, to mi nebylo podobné
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Mon Oct 13, 2014 6:59 pm

Jak odpočíval, začínal mít opravdu divný pocit, že se něco stane. Kvůli jeho minulosti začínal být trochu paranoidní a nedůvěřiví a začal se rozhlížet po okolí. Reině a Fírnovi řekl. "Rozumím, půjdu se trochu projít."  Najednou vstal a vzdálil se od Reiny a taky od Fírnena začal potichu a opatrně chodit po okolí, ale pod noční oblohou nebylo moc vidět. Zastavil se na nějakým rozcestí kde se rozhlížel. Nikoho neviděl a měl, těž sníženou viditelnost tak to po chvilce vzdal. Pomyslel jsi, že se unáhlil a zklidnil se. Na rozcestí kde se zastavil,se mu začalo líbit. Bylo zde ticho a klid a rozhodl se tam chvíli počkat a odpočinout.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Mon Oct 13, 2014 7:14 pm

Chvíli jsem šla zarostlou cestou. Nedělalo mi to problém. Ve chvíli ale, kdy se cesta změnila v cestičku, jsem začínala mít obavy. Když se dokážu ztratit v tak propracovaným systému cest jako je blízko Ame, je to jen pouhý důkaz toho, že jsem tento výšlap do Ame velmi podcenila. Po chvíli se cestička zcela ztratila. V této situaci, kdy by si každý nejspíš vybral vrátit se a najít správnou cestu do Ame, jsem dala na svůj selský rozum a pokračovala pořád rovně neznámo kam. Myslela jsem si, že jdu rovně, ale ve skutečnosti jsem chodila v kruzích.

Tu najednou Rei ve své blízkosti uslyšel šustění spadlého ze stromu listí. Zvuk ten vycházel z lesa přímo z za Reie. Nebyla jsem senzibil, a proto jsem do chvíle, kdy jsem přišla trochu blíž, si Reie vůbec nevšimla. Byla tma, a proto jsem ho nepoznala, takže jsem jej považovala pouze za jakéhosi obyčejného shinobi. Viděla jsem totiž v té tmě pouze jeho obrysy. Totéž lze říct o něm. Vyšla jsem u rozcestí, kde jsem odbočila na špatnou cestu. Toto jsem si neuvědomila, protože jsem tudy procházela před poměrně dlouhou dobou. Prozatím jsem neříkala nic, a když jsem byla Reiovi na dohled, už jsem se ani nepohnula. Pouze jsem si olízla rty a čekala.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Oct 13, 2014 7:36 pm

Už jsem si v duchu přehrávala Madarovo kázání, co nám trvalo tak dlouho. Prohlížela jsem si dráčka a stále se dívala k vesnici. Nesmím tam. Přemlouvala jsem se v duchu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Mon Oct 13, 2014 7:43 pm

Najednou uslyšel za jeho zády šustění v lese. Leknul se a otočil se směrem k lesu a začal být v pozoru. Přemýšlel, co by to mohlo být. Vzhledem k situaci to mohlo být nepřátelský shinobi nebo i klidně zvíře v zvíře taky doufal. Trochu se přiblížil k lesu, ale ve tmě nebylo nic vidět. Přemýšlel, jestli nejdřív se má ozvat nebo chvíli počkat.  Rozhodnul se počkat, připravil si stejným kunai se kterým si maloval. Vyčkával a po chvilce uviděl, objevili obrysy člověka. Nic neříkal jen se na obrysy člověka díval. Neměl odvahu promluvit leknutím se jeho tělo zparalizovalo. Kdyby teď  Mai zautočila neměl by se šanci bránit. Polknul a doufal, že nebude chtít zautočit.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Mon Oct 13, 2014 7:56 pm

Rei očividně neměl příliš odvahy cokoli udělat, a tak zůstal podobně jako já bez hnutí na místě. Já ale v plánu zůstávat nečinná neměla. Byla by to pouhá ztráta času. Proto jsem se pomalými kroky vydala k Reiovi. Jelikož jsem vešla na cestu, od doby, kdy jsem na ní byla a šla směrem k Reiovi, okolím začalo znít klopýtání, nikoli to koňské. Toto bylo způsobeno dřeváky, které byly mou typickou obuví. Sice poněkud zastaralou a pro někoho nevhodnou v kombinaci s mým zbytkem oblečení, ale toto byl můj styl... takto jsem se reprezentovala a nevadilo mi to.

"Omlouvám se za takové přepadení. Neměla jsem to v plánu. Můžete mi prosím Vás říct, kudy se jde do Ame?" Promluvila jsem, když jsem se ocitl opět o něco blíž Reiovi. Pořád jsem mu neviděla do tváře, , a tak jsem ho nepoznala, ale jeho obličej z fotografie se mi pořád dokola zjevoval v hlavě. Něco takového, soudě podle Reiovy reakce na mou přítomnost, Rei určitě z mé strany nečekal. Život je ale samé překvapení.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Mon Oct 13, 2014 8:32 pm

Pokračoval ve, pozorovaní jak se obrysy člověka přibližovali a zaostřovali. Taky slyšel nějaký klopitání. Nedařilo se mu určit, zdali to je žena nebo muž. Jakmile se postava přiblížila a promluvila. Jeho to zaskočilo, opravdu to nečekal. V momentě jak promluvila, už trochu bylo poznat, že to je žena. Trochu váhal Mai odpovědět ale nakonec sebral odvahu. To je v pořádku. "Do Ame se dostanete, když půjdete po tyhle cestě rovně." A ukázal ji pravou rukou, kde neměl prsty na cestu, která vede do Ame. Levou boužel neměl jak. V leví ruce furt držel kunai a tak aby se mohl bránit. "Ale musím Vás varovat ve vesnici je teď nouze a Amekage vyhlásila nouzový stav a vesnice se uzavřela." Snažil se být taky přátelský a taky měl v ruce kunai. Snažil se Kunai dát pryč ale prostě podvědomí mu to nedovolilo. Mai si mohla myslet že, je trochu zmatený nebo blázen.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Mon Oct 13, 2014 9:22 pm

Za blázna jsem Reie rozhodně nepovažovala. Působil spíše jako vystrašené dítě, a nebo jako dospělák, který má obavy z neznámého. Obě možnosti jsou přirozené, ačkoli to řada lidí považuje za slabost. Konec konců taková chvilička zaváhání kvůli zděšení a podobně vás může na bojišti stát i krk. Když mi otec zadal tuto misi, opravdu jsem netušila, čím je Rei tak výjimečný. Zjistila jsem to až nyní, když mi ukázal pravou rukou cestu. Jak již z mých předešlých vět vyplývá, nyní jsem zjistila s kým mám tu čest...

"Děkuji." Poděkovala jsem zdvořilostně a svůdně na Reie mrkla. Bylo to ve chvíli, kdy mi ukázal svou pravou rukou cestu. Tedy se mírně vytočil do strany, a mi, jakmile jsem pozorovala jeho horní část těla, mozek nahradil nocí zahalenou postavu Reiovým obrazem z fotky, kterou jsem dostala od otce, a kterou jsem si předtím neustále promítala v hlavě. Prvně jsem si myslela, že blouzním, ale když jsem přicházela blíže, podoba neznámého shinobi se čím dál tím více ztotožňovala s Reivou fotografií.Poté jsem už byla dostatečně blízko na to, abych si blíže všimla Reiovy pravé ruky. Tu jsem si vzpomněla na info, které jsem ve složce od otce dostala. Bylo tam psáno, že má pravou ruku netypicky na shinobiho zraněnou. Jaké netypičtější zranění by mohl mít shinobi, než-li uřezané prsty? Shinobi potřebuje skládat pečetě, a to většinou provádí dvěma rukama. Nechápala jsem to, ale pak mi to došlo, když jsem si vzpomněla na zbylý text k tomuto psaný. Právě toto trvalé zranění jej činí jedinečným. Znamená to snad, že dokáže bez problémově skládat pečetě jednou rukou?

Pořád se jednalo pouze o mé domněnky. Tentokrát jsem z toho byla já naprosto mimo (tak jak Rei z mého "přepadení"). Nečekala jsem jej tu, a ani jsem s jistotou netušila, zda-li to je opravdu on, a tak jsem na okamžik oněměla. "Pa-par-pardon... smím se zeptat, jak pak se jmenujete?" Zeptala jsem se jej ihned, když jsem byla trochu více provozu schopnější. Nehodlala jsem vytvářet dlouhé teorie o tom, zda-li to Rei Caisus je, a nebo není, a tak jsem se prostě zeptala.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Mon Oct 13, 2014 10:12 pm

Mai poděkovala, ale to ho utvrdilo v opatrnosti a když už dokonce svůdně mrkla. To bylo poslední co Mai mohla udělat, aby jí začal nevěřit. Mrknuti, už bylo na něho moc. V jeho minulosti moc nevycházel s lidma. A už vůbec ne se ženamy. Nejspíš se začala u něho projevovat fobie z žen. Za to nejspíš může Reina. Reiny úsměvy byly víc než to. Tak si řekl, že to bude asi to samý, že bude chtít využit nebo chytit. Jeho tělo začalo pomalu rágovat, a když se Mai přibližovala tak si furt si držel menší odstup jen pro jistotu. Kunai který měl, v ruce už konečně schoval. V tu chvíli kdy se Mai zeptala na jeho jméno tak se už začal bát, že měl pravdu. A přemýšlel, proč chce jeho jméno. "Mm-m-m….  Moje jméno?  Rei Casius proč se ptáte?" Další protahování nemělo cenu a šel hned k věci. Samozřejmě že měl strach. Ale takhle je jediný způsob jak zjistit proč chce jeho jméno. A taky co od něho bude chtít.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 4 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru