Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 12 z 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 10, 2015 10:48 am

Naštěstí jsme se vynořili z lesa na opačné straně tréninkových prostorů, než probíhala bitva. I když se mi to moc nelíbilo, člověk si bude muset dávat pozor i na techniky někoho kousek od sebe, kdyby náhodou. Kolem těla už jsem měla sklo, kolem každého centimetru kůže, dokonce i kolem každého jednotlivého vlasu. Nebylo to vidět.
"S Rin jsme často trénovaly v horách," zareagovala jsem na Zetkovu otázku. "A další skvělé prostory jsou na Želvím ostrově, ale ten je momentálně trochu z ruky."
V horách kolem Kumo každopádně byla spousta vhodných míst. Možná ne na boj s technikami, ale na trénink Taijutsu stoprocentně.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 10, 2015 3:09 pm

Natao môj útok stihol vyblokovať alebo jeho klon, nemal som žiadne senzibilské schopnosti, nejaké špeciálne oči a ani nič podobné, preto som tak neznášal tie klony. Rýchlo som sa spamätal z jeho vyblokovania a skombinovaním Raiton no Yoroi a práve vytvoreného shunshinu som zmizol obrovskou rýchlosťou z dosahu prvého aj druhého Nataa. Predsa len kombinácia týchto dvoch techník bola naozaj nepríjemná. V minulosti sa Yondaime Raikage touto kombináciou vyhol aj letiacemu Amaterasu... Takže skôr ako na mňa dopadlo to kladivo, objavil som sa kdesi úplne inde, musím ale uznať, že to bolo tesné, lebo jeho klon už na mňa chystal vypustiť ten svoj piesok. Natao si mohol všimnúť jednú vec, že som vypol Raiton no Yoroi. Nastal čas zvoliť môj ďalší štýl boja, ktorý Natao u mňa asi nevidel. Bol to priateľský súboj a ja som už len preto zmenil štýl boja na tento, aby som si precvičil svoje ninjutsu schopnosti. Nešlo mi o to či vyhrám alebo prehrám, ale o to si precvičiť, čo najviac techník a poriadne si zabojovať. Poskladal som pečate. "Ranton: Reiza Sakasu" Šepol som a z rúk, ktoré som mal vystreté pred sebou a na do priestoru pred sebou som vypustil niekoľko Rantonových lúčoch, v podstate väčšina smerovala na Oboch Nataoch a zopár aj medzi nich. Táto technika bola vysokého ranku, dalo sa s ňou veľmi dobre pracovať, mala skvelú prieraznosť a rýchlosť.
TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Anigif-1
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Z Tue Feb 10, 2015 6:30 pm

Tréninkové prostory jsou sice pro veřejnost, ale zdá se, že je nevyužijeme, neobávajíce se bludné střely od Nataa či Kena. "Inu... nevadí. Hory i želví ostrov jsou vskutku poutavou volbou, ale přesto bych tam nyní nerad zavítal." Nebylo v tom nic osobního. Jen jsem se obával toho, že to může dopadnout tak, že budeme chodit z jednoho místa ke druhému, a nakonec z našeho dobrodružství, dá-li se to tak nazvat, nebude nic. "Když už jsme zde, tak něco podnikneme." Ačkoli jsem měl obavy z Nataova a Kenova přátelského souboje, nehodlal jsem přijmout fakt, že bych se musel v tréninku či jiné aktivitě omezit.

"Navrhuji prvně krátkou rozcvičku, kterou můžeme osvěžit vyprávěním si strašidelných nebo komických historek. Pak souboj v páce s popisováním svého nejvíce oblíbeného jídla. Jeden bude popisovat, a druhý hádat. Může být?" Yo pravděpodobně ještě nezažila, že by u dřepů a kliku někomu něco vyprávěla v rámci rozcvičky, která jde pojmout nejen jako mučení sebe sama do potu a krve. Také ani souboj v páce na styl, který jsem ji popsal, ještě asi nezažila. Snad se ji to bude zamlouvat...
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Feb 10, 2015 11:48 pm

Už som to videl, videl som ako ho moje techniky dostali. Na sekundu som žmurkol a už sa opäť premiestnil. Kladivo sa zmenilo na piesok, takže mi nepadlo na hlavu a druhý Natao, teda klon cezomňa prešiel a zmenil sa na piesok, ktorý padol na zem. Netrvalo mi dlho a už som našiel svojho protivníka. Vypol Raiton no Yoroi?
Prekvapene som sa na neho pozrel, obaja sme boli velice silný a poznali sme naše ťahy.
Teda.. asi len polovicu. Tento súboj by takto trvalo donekonečna, až by nakoniec jedného z nás zmohla chakra. On sa však rozhodol, že na mňa skúsi ninjutsu.
Výborne, aspoň mi už nebude môcť utiecť svojou rýchlosťou. Pomyslel som si a natiahol pred seba svoju bábkarskú ruku. Z nej mi začala vychádzať veľká masa železného piesku.
Jiton - Haineko! Zakričal som. Veľká časť piesku aj s tým, čo bol na zemi zahalila moje telo a aj päť metrov od môjho tela do každej strany. Postupne sa tento okruh zväčšoval.
Shunshinom som sa prebleskol na bezpečné miesto ešte predtým, než by ma trefil Ranton.
Celá piesočná búrka, ktorú som vytvoril namierila ku Kenovi. Jiton: Satetsu Shigure! Z piesočnej búrky vylietavali malé čierne projektily zo železného piesku. Ken ich už dobre poznal a vedel ako hnusne bolia. Trvalo mi chvíľku, kým by som sa dostal ku Kenovi aj s mojou piesočnou búrkou v ktorej som bol uschovaný.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 11, 2015 9:31 pm

Natao šikovne unikol môjmu jutsu. Začal s niečim novým, nejakou búrkou. Nestrácal som ani sekundu naviac, rozhodol som sa odpovedať ďalšou technikou. Poskladal som spolu tri pečate, prvá bola dosť nezvyklá a ďalšie dve boli klasické, ktoré sa učia v akadémií. Uškrnul som sa. "Ranton: Raiunkūha" Vytvoril som si povedzme svoju vlastnú búrku, moje okolie zahalil čierny mrak, začali z neho vylietavať blesky asi tak nejak ako z jeho piesočnej búrky tie projektily. Tak ako sa on blížil ku mne, tak aj ja k nemu. Možno bol správny čas to skončiť, predsa len obaja sme používali pri takýchto búrkach dosť chakry, a ak by sa náhodou nejako tieto techniky zrazili, mohli by sme sa zraniť, v podstate by sme tu toho aj dosť zdevastovali.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Feb 13, 2015 3:28 pm

Nemienil som ustúpiť, nie po tomto ťahu. Mienil som tento súboj dokončiť.
V minulom súboji ma Ken porazil, teraz som mu to chcel vrátiť. Netrvalo dlho a naše techniky sa stretli.
Chvíľu to vyzeralo ako keby medzi nimi vznikala syntéza.
To sa však nemohlo podariť a tak reakcia na seba nenechala tak dlho čakať.
Ozval sa veľký výbuch, ktorý vyvolal tlakovú vlnu, ktorá otriasla celým bojiskom.
Prach usadol a my sme obaja stála oproti sebe asi tak 50-100 metrov.
Môj piesok bol skoro všade po bojisku vďaka tlakovej vlne, nevyčerpal som síce veľa chakry, ale nebolo jednoduché ovládať všetken piesok po bojisku, zatiaľ.
Z piesku čo som mal pri sebe som si vytvoril dlhú katanu a brnenie, ktoré pokrylo moje telo.
Dám do tohto útoku všetko čo mám.. All In!
Zakričal som a začal som prudko vydychovať.
Pravou nohou som dupol do zeme, čo v nej vytvorilo menší kráter. Vlasy mi začali plávať vo vzduchu a v očiach sa mi rozhorel plamienok. (Taký motivačný! xD)
Pravou rukou som pred sebou urobil menšiu stenu z čierneho piesku, aby nevidel čo sa deje.
A vtedy sa to stalo. Shunshin no jutsu! Moja technika mi zvýšila jakš silu tak aj rýchlosť až dvojnásobne, možno aj viac. V kombinácii so Shunshinom som sa možno (ale fakt len možno) rovnal rýchlosti Hiraishinu. Tak povediac som prebleskol cez (pol metra vedľa, na ľavú stranu) Kena a sekol svojou dlhou katanou.
Vďaka rýchlosti a sile, ktoré solm mal v ramenách a ďalších častiach tela môj sek možno ani nebol vidieť klasickým okom.
Ken bol jeden z najrýchlejších ľudí na tomto svete, takže som čakal, že to uvidí, ale aj tak som dúfal, že ho prekvapím a poraním. Takúto rýchlosť som ešte v živote nezažil, preto som flekoval minimálne pár metrov a zničil som celú zem. Natiahol som pred seba katanu a pripravil sa na ďalší rýchly útok.
Vyzeral som teraz ako železný samurai s dvoj-troj metrovou čiernou katanou.
Táto technika mi zožrala okolo polovice chakry, čo znamenalo, že akonáhle mi dojde rýchlosť a sila, ukončím tento zápas.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Feb 13, 2015 7:38 pm

Nastal menší výbuch, keď sa tie dve techniky zrazili, aktivoval som Raiton no Yoroi, aby som bol schopný čo najrýchlejšie zmiznúť z výbuchu, popravde som mal už minimálne polovicu chakry v háji. Takže som bol schopný ešte niečo vymyslieť. Prach usadol, videl som Nataa len chvíľku, použil nejakú boost techniku, aby bol silnejší a rýchlejší. Pokrčil som plecami, keď som to videl, pripravoval som sa tým, že som svoje Raiton no Yoroi dal na takmer maximálny výkon, pretože na maximum som to nikdy nedokázal vytiahnuť, naviac by ma to asi vážne zničilo. Začali z jednej časti na druhú v tejto technike preskakovať malé iskry. Teraz som dosahoval naozaj obrovskej rýchlosti (5 bodov) a nehovoriac, že moje reflexy boli naozaj rýchle, vďaka Raiton no Yoroi. Hneď ako vytvoril tu jeho stenu, čakal som niečo také, že zaútoči, pripravený reagovať som čakal a vtedy vyletel z poza steny. Čakať niečo také od Nataa, to by som si ani nepomyslel. A však shunshinom sa šiel preblesknúť na dlhú trasu a keďže vytvoril stenu pred sebou, nebolo nemožné sa tomuto útoku sa vyhnúť. Práve ja som využil nevýhodu Shunshinu a odskočil som ďalej od trajektórie, ktorou Natao smeroval, bolo to skôr inštinktívne. Svojou dlhou katanou na mňa nedosiahol, teda myslel som si to... Pripravený na ďalší útok som povedal. "Končíme..." Rozhodne to nebolo z toho, že by som sa bál, ale tento boj pomaly prechádzal do príliš nebezpečného a Natao nebol môj nepriateľ. Všimol som si však malej veci, malý škrabanec od špica jeho katany, podarilo sa mu ma poškriabať. Asi to bola moja chyba, lebo som neodhadol dĺžku katany a neodrazil som sa silnejšie nohami aby som dopadol o kúsok ďalej...  Pre istotu som však bol pripravený sa uhýbať ďalším útokom. Teda aspoň jednému, pretože bol teraz na vysokej úrovni rýchlosti a ovladanie tela v tejto fáze dokáže byť náročné. Hlavne pokiaľ plánoval nejaký ďalší útok, bolo trocha náročné ho zastaviť, ak s ním začal.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Feb 13, 2015 8:47 pm

Tá rychlosť bol tak veľká, že moje telo a ani oči nestíhali. Zmenšil som si katanu a použil ju ako palica na opretie. Z ťažka sa mi dýchalo, spravilo sa mi zle. Teraz som si mohol dovoliť nechať dole obranu, inokedy však nie. Vedel som, že ma nechce zabiť, preto som si mohol aspoň trochu vydýchnuť. Otrepal som sa a opäť sa poriadne postavil na nohy. Katana sa opäť zväčšila. Ešte pár krát a telo sa mi začne prispôsobovať a ja budem schopný lepšie manévrovať. Videl som, že opäť použil Raiton no Yoroi, dokonca bol ešte rýchlejší. Toto snáď nieje možné.. jak ešte viac môžeš byť rýchlejší? Zamrmlal som si a pripravil sa. Ja som ešte neskončil.. Jiton! Povedal som, okamžite som dal rozkaz môjmu piesku, ktorý bol všade naokolo. Teraz si na mojej pôde! Piesok okolo neho, teda aj na tom, na ktorom určite stál naň zaútočil. Konkrétnejšie sa mu obalil okolo nôh. Toto ho mohlo nachvíľu spomaliť. Využil som asi polovicu piesku, ktorý mi ešte ostával (nepočítajúc brnenie a to, ktorý bol v okolí) a natiahol som svoju katanu na 100 metrov. URAAH! Krikom som sa motivoval k silnejšiemu a rýchlejšiemu švihu katanou na dĺžku celého bojového pola. Dúfal som, že ho tentokrát už trefím poriadne.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Feb 14, 2015 6:09 pm

Boj sa očividne chýlil ku koncu, aspoň to som si myslela, keďže to sám Ken povedal. Preto som sa odtiaľ mienila vytratiť potichu, aby ma ani jeden z nich nezaregistroval. Avšak...Natao neuposlúchol a i naďalej pokračoval v boji krokom, ktorý by v priateľskom súboji nemal byť uskutočňovaný, práve preto, že je pri ňom šanca, že môže svojho súpera dotyčný buď zabiť alebo ťažko poraniť.
Zamračila som sa. Ken vedel, že keď budú pokračovať, ich boj prekročí hranice priateľského súboja a vstúpia do niečoho vážnejšieho. Ale čo Natao? Snáď si to neuvedomoval? Bol tak zaslepený túžbou po výhre? Alebo o čo mu šlo?
Každopádne, nemienila som to nechať len tak. Zmizla som z konára, na ktorom som doteraz sedela a v obrovskej rýchlosti sa zjavila pred Kenom. Nemala som ale čas povolávať svoje chakrové chvosty ani vyťahovať katanu, preto som si musela vystačiť so svojimi chráničmi na predlaktí, utvorených z tej najkvalitnejšej a najpevnejšej ocele. Náraz bol silný, ale ustála som to, práve vďaka svojej nadľudskej sily, ktorú som sa naučila ovládať počas svojho medik výcviku.
Inak by som to pravdepodobne s jednou rukou neustála. NATAO! Skríkla som s námahou a prepálila ho pohľadom plným hnevu. Toto si už prehnal nemyslíš? Priateľský boj nie je o tom, kto koho ako prvý prereže napoly, nie?! Cítila som, že pravdepodobne na mieste pod chráničom budem mať modrinu. Hoc som to ustála, bolelo to, až som sa divila, že nemám zlomenú ruku. Nepodceňujem Kena, ale mohlo by sa čokoľvek stať, Natao! Čo keby si ho vážne zabil? Vyčítala som mu to. Ken veľmi dobre vedel, prečo chcel tento boj zastaviť, ale ty to nevidíš. Pokračoval si a pritom si si neuvedomoval následky. Ovládaj sa, preboha, a nesnaž sa každého dohnať na pokraj smrti!
Otočila som sa na Kena. Si v poriadku? Musela som sa uistiť, či mu niečo nie je, ak áno, pokojne som mu to mohla vyliečiť.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Feb 14, 2015 6:33 pm

Natao pokračoval, neskončil a zaútočil na mňa celkom obrovskou katanou a brutálnou silou. Mohol som použiť už jedine Jigokuzuki a ochrániť sa, v tom sa však objavila predomnou Yuna, ktorá chraničmi zastavila katanu. Nikdy som nevedel, že ovplýva nejakou veľkou silou, ale keď som si to takto spojil, tak vlastne bola medik. Keď som videl ako tú katanu zastavila tými chráničmi, trošku som bol prekvapený. Následne okríkla Nataa, ja som stále stál za ňou a len počúval, mal som sklonenú hlavu. Následne mi položila otázku, len som hlavu zdvihol a odpovedal. "Ja hej, ale ty?" Zastaviť takú silu svojimi rukami? Určite nemohla byť len tak bez zranení.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Feb 14, 2015 6:53 pm


Nesledoval som, či mi niekto skočil do rany. Môj meč letel a mal prepoliť všetko, čo mu stálo v ceste. Ucítil som však nejakú prekážku, ktorá nepovolila môjmu meču ísť ďalej. Keď som sa zahľadel na Kena uvidel som Yunu. Môj meč mala zarazený v oboch chráničoch. Nepremýšľal som čo tu robí, pretože som to vedel. Skôr ma štvalo, ako bola schopná zastaviť tento útok. Ako si ma mohla zastaviť? Opýtal som sa so zažmúrenými červeno-krvavými očami.
Vytiahol som katanu a zmenšil som ju o pár metrov tak, že som ju vytasil smerom na Yunu. Špička bola paŕ centimetrov od jej tváre. Ak by som ho zabil, tak by to znamenalo, že bol slabý. Ken by to zvládol, ak mám bojovať po jeho boku, alebo po boku Kumogakure no sato tak potrebujem vidieť jeho silu. Nemienim spraviť tú istú chybu čo minule. Pomyslel som si na sever, na ktorom sme neboli pripravený na súboj. Katana sa rozpadla na piesok, ktorý sa ku mne vrátil aj so zvyškom, ktorý bol na bojovom poli. Pravou rukou som otvoril dieru na mojej ruke a cez ňu doň vletelo každé zrnko piesku. Môj čierny armor z piesku opadol a obmotal sa mi okolo ruky. Taktiež som uvolnil svoju techniku, ktorá mi dávala nadľudské schopnosti a moje oči sa vďaka tomu vrátili do normálu. Bol som naštvaný, chcel som zo seba vyťažiť čo najviac a vidieť, čo toto telo dokáže. Vedel som, že by som Kena nezabil, preto ma štvalo Yunino správanie. O každého by sa bála, starala a strachovala.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Feb 14, 2015 7:17 pm

Jeho pohľad ma vystrašil. Jednak preto, že vyzerali tak neprirodzene, jednak preto, že som v nich už nevidela starého dobrého Nataa. Nikdy by som sa nestala členom jednotiek ANBU, ak by som bola slabá. Odvetila som neutrálnym tónom. Čakala som od neho všetko, ale takúto otázku rozhodne nie.
Sklopila som pohľad na svoje chrániče. Všimla som si, že sú mierne prehnuté, nebolo to nič otrasné, ale spôsobovalo mi to bolesť, keď mi to stále tlačilo na ruky. Preto som obe rýchlo zložila a len tak ich držala v ruke. Ak niekoho zaujímalo, čo mi bolo, mohol vidieť zatiaľ jemné modriny, ktoré neskôr kto vie do čoho prerastú. Ak by bol slabý, nikdy by sa nestal Jouninom a ani by ho bývalá Raikage nezapočítala do svojho osobného tímu. Prepichovala som ho chladným pohľadom. Zmenil si sa. Ale k horšiemu. Dodala som a opäť sa otočila ku Kenovi. Jasné, som v poriadku. Tieto modriny sa rýchlo vyliečia. Povzdychla som si. Bolelo to, ale nebudem tu predsa plakať ako malé dieťa kvôli tomu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Feb 14, 2015 7:33 pm

Nevidel som ich moc rád, ako sa hádajú, dalo by sa to považovať za takú hádku... Koniec koncou som bol rád, že to Yuna ukončila. Až po tom, čo Natao uvoľnil piesok som sa mohol pohnúť Postavil som sa vedľa nej. Bol som rád, že sa jej nič nestalo. "Nezaujíma ma či si chcel vidieť moju silu... Priateľský súboj však nezachádza do rovín, kde mi zablokuješ schopnosť úniku a namieriš na mňa obrovský meč. Keď chceš bojovať na takej úrovni, povedz hneď..." Zareagoval som, samozrejme som sa postavil na stranu Yuny... "Ak by som bol slabý, nepodarilo by sa mi prežiť v súboji proti Hachibimu..." Dodal som nakoniec, k tým Yuninim poznámkam. Neviem či vôbec vedeli, že som bojoval proti Hachibimu, vlastne mi to bolo fuk, ale neschvaľoval som to, čo spravil Natao, mali sme radšej skončiť súboj v prímerí a nemal sa hnať za nejakým víťazstvom...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Feb 14, 2015 8:54 pm

Jej slová ma skoro dohnali k úsmevu. Zmenil som sa? Ty si sa zmenila. Bývala si chladná a vyžaroval z teba rešpekt a autorita a teraz? Si len precitlivelá shinobi, ktorá sa bojí trochu ťažkého boja. Posledné slová som zdôraznil mŕtvolným pohľadom. Kenove slová ma trochu prekvapili. Ty si na mňa použil Raiton no Yoroi Ken, to nemyslíš vážne. Ja som bojoval čisto s taijutsu a ninjutsu a ty si na mňa vytiahol techniku takéhoto kalibru. Povedal som trochu podráždene a obliekol na seba oblečenie. Už nebol dôvod tu pobehovať polonahý, keď sa nebojovalo. Nemýľ si moje slová, povedal som "ak" by si bol. To je rozdiel. Nemal som záujem sa s nimi hádať, ale on ma dvojnásobne tiež nešetril. Nežiadal som o to, ale nech potom nenadávajú, že som to priliš preháňal.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Feb 14, 2015 10:13 pm

Jeho slová ma trochu zasiahli, ale nebolo to na mne vidno, práve vďaka dokonalej pretvárke. Pozorovala som ho chladnými očami, nemienila som byť však ticho, preto keď skončil, prehovorila som k nemu. Nepoznáš ma, Natao, nevieš, prečo sa tak správam, vlastne nevieš o mne takmer nič. Na mojej tvári sa neobjavil jediný náznak citu. Ak však opäť chceš zažiť tú Yunu, ktorou som hlavne pod maskou, fajn. Vykročila som smerom k nemu. Čo som mala z lubom? Kto vie, z môjho výrazu sa nedalo nič vyčítať, nevyzeralo to ale, že by som chcela zaútočiť. Položila som mu ruku na rameno a on mohol pocítiť prudký nárast jeho chakry, prepožičiala som mu tú svoju, aby náš nastávajúci súboj bol férový. Priprav sa, nebudem ťa šetriť. Zaškerila som sa naňho a vrátila sa späť na svoje miesto.
Muselo mu byť jasné, čo chcem. A ja som len dúfala, že to na mňa nebude mať väčšie zdravotné dopady. Vzhľadom k tomu, že som ich pozorovala pri boji, vedela som, aký bojový štýl Natao využíva, a tak som približne vedela, čo od neho približne čakať a ako sa mu brániť. Chrániče predlaktí som hodila do trávy neďaleko, tu ich potrebovať nebudem. Ako sa tešíš na to, že ti nakopem prdel? Bola som opäť vo svojom ANBU živle, a to mohol pocítiť aj on. Ken, pokiaľ chceš, môžeš sa dívať na to, ako Natao bude žrať hlinu. Verila som si očividne. Ako však tento boj dopadne? Kto vie?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Feb 15, 2015 8:42 pm

"Predsa len som ťa šetril, ak si si nevšimol, tak som skoro vôbec neútočil... s Raiton no Yoroi, na druhú stranu, musím povedať, že si dosť nepredvídateľný a to je veľmi dobré pre tvoj štýl boja." Uškrnul som sa, nuž potom som si vypočul Yunu, chcela si dať súboj proti Nataovi? No dobre, ale Nataovi som nedával veľké šance, dôvod bol jednoduchý, použil už niekoľko techník a aj tú, ktorá mu polovicu chakry minula, takže jej nemohol mať moc, len som kyvol plecami, na znak, že sa budem pozerať, odpratal som sa o čosi ďalej a obliekol som si tričko a všetky svoje veci. Na chvíľu som zmizol. Netrvalo dlho a vrátil som sa s niekoľkými plechovkami piva, následne som si sadol na lavičku a otvoril si prvé z nich. Bol som dosť ďaleko od Yuny aj Nataa, určite som nechcel byť v blízkosti hlavne, keď Natao vytvára také obrovské meče. Začal som s prvým pivom a sledoval, čo sa bude diať ďalej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Feb 15, 2015 8:57 pm

Nechápal som jej slová a činy, až potom som to pochopil. Vrátila sa mi moja sila a ja som si slastne zavzdychol. Bolo to príjemné, akoby som vypil veľa veľa cukru. Mal som bojovať proti druhému Jouninovy. Mal som ale veľkú nevýhodu, vedela o mojom štýle boja aj o technikách. Prakticky som využil všetky techniky, ktoré som mal. Dobre teda, ukáž čo vieš. Povedal som a začal som uskakovať. Okamžite sa mi otvorila ľavá ruka a z nej vytiekol piesok, ktorý sa sformoval do klonu. Vytiahol svoje tanto a rozbehol sa na Yunu s úmyslom zaútočiť po nej s Taijutsu.
Ja som zatiaľ rýchlo zhodil oblečenie a spravil opäť tie isté pečate. Nemal som už skoro žiadny triumf v rukáve, preto som sa spoľahol na svoju novú schopnosť. ALL IN! Zakričal som opäť. Tentokrát som ale začal kričať a naberať viac a viac sily. Viacej.. viacej! Z mojich úst vyšiel posledný výkrik, ktorý signalizoval koniec. Ukáž mi čo vieš... YUNA! Zakričal som s pobaveným hlasom. Jiton.. Nad Yunou a mojim klonom(asi 10 metrov) sa objavili veľké čierne shurikeny tvorené z môjho železného piesku. Po chvíľke sa na oboch zniesli ako dážď na zem.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Feb 16, 2015 1:36 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu a přesunula jsem se do stínu jednoho ze stromů. Ne, že bych se styděla před cizími lidmi, ale nelíbil se mi přímý dopad slunce a černých shurikenů ne dostatečně daleko od nás.
"To je... zvláštní," zamyslela jsem se. "Vyzkoušíme to!"
Přesto jsem si nebyla jistá, jak to bude probíhat.
"Ale začínáš," vysloužil si mé šibalské mrknutí.
Byla jsem zvědavá, co mi bude vyprávět. Na to, že potom přijde řada na mě, jsem nemyslela. Nějaká historka mi určitě v danou chvíli přijde na mysl.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 17, 2015 2:35 pm

Vytiahla som katanu. Keby moje chrániče predlaktí boli v poriadku, vystačila by som si dokonale s nimi, avšak takto som musela spoľahnúť na zbraň, ktorú som dostala od Naa a ktorú som považovala za jeden z najlepších kusov, ak nebola rovno najlepšia. Bola výnimočná v každom ohľade.
Útoky klona som bez problémov vykrývala, vzhľadom k tomu, že som samozrejme skúsenejšia a v boji nablízko zrejme i lepšia.
Skôr, než som stihla zasadiť kritickejší úder, ktorý by mohol spôsobiť jeho rozpad, zniesol sa na mňa "dážď" shurikenov vyrobených ním. Rozcvičku už zjavne mal za sebou, práve preto použil to, o čom som si myslela, že použije neskôr. Okamžite som od klona na pár metrov odskočila, pričom som sa im vyhýbala. Bola som štíhla, rýchla a nesmierne ohybná, avšak ani človek ako ja nemôže pred takýmto niečím uhýbať sám.
Zložila som rýchlo pečať, čím som privolala základ svojej sily a to hustú chakru typickej ružovej farby v podobe niekoľkých chvostov, od ktorých sa tie shurikeny len tak odrážali a nespôsobili mi ani jedno jediné zranenie. Napokon som z toho miesta zdúchla, či ma to mračno shukerikenov prenasledovalo, to je na ňom, avšak sám musel vedieť, že takýmto typom útoku nemá žiadnu šancu.
Zatiaľ som neútočila, skôr som čakala na vhodnú chvíľu, ako som to pri bojoch v konečnom dôsledku robila vždy.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Z Tue Feb 17, 2015 8:26 pm

Yo se uchýlila víc na bok, aby se zřejmě náhodou nestala součástí těch tanečních kousek opodál. Vidět na ně bylo pořád stejně dobře. Prvně se mi to trochu nezdálo, jelikož se učili tančit dva muži v páru, což působilo neeticky. Pak naštěstí jednoho muže vystřídala žena, a rázem se to stalo zajímavější. Nejspíš onen muž byl již unaven neustálým opakováním stejných kroků, a nebo se styděl za to, že Nataovi neustále šlape na střevíce. Hold, když chodíte do tanečních, musíte počítat s tím, že ne každý krok bude přesný.

"Dobrá, začnu." Neměl jsem s tím problém. Pravděpodobně Yo ještě neví, co bude mluvit, a jaký cvik předvede. Je čas se pochlubit tím, co jsem vymyslel. "Takže... uvolníme celé tělo. Vytřepeme ruky, nohy a běžíme na místě." Určitě to vypadalo komicky již samo o sobě bez historky, kterou jsem si chystal. No, nemělo to ale působit vážně. Chtěl jsem, aby se Yo uvolnila a začala relaxovat, čemu smích pouze dopomáhá, takže jistě není na škodu. Přeci se tu nebudeme zbytečně stresovat něčím vážným, ne? "Již jedenáctá odbila, a lampa ještě svítila, a lampa ještě hořela, co nad klekadlem visela." Začal jsem se strašidelným příběhem, pořád u toho běže na místě. Historku tuto Yo rozhodně nemohla znát. Neměla jak. Je to totiž podle skutečné události, které jsem byl sám svědkem, a nikdy nikomu předtím jsem ji neříkal.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Feb 17, 2015 9:45 pm

Rúžová chakra, pamätám si. Keď som Yunu spoznal, tak na sebe mala náhrdelník so znakom hviezdy. Niečo som počul o tej Hviezdnej dedine. Stále však neviem, čo za typy útokov používa. Železné zbrane sa rozpadli a piesok sa vrátil späť k svojmu majiteľovi. Prišiel som až ku klonu a ten sa rozpadol. Už mi ho nebolo treba, mojou rýchlosťou a silou som teraz predčil Yunu. Čakala na môj útok, nechcelo sa mi čakať, kým sa odhodlá na nejakú útok, prinútim ju k tomu. V pravej ruke sa mi vytvoril čierny démonický shuriken. Poriadne som sa napriahol a šmaril ho po Yune. Kage Shuriken no jutsu! Oba leteli dosť rýchlo, finta bola však v tom, že som ich hodil menším oblúčikom. Jeden z nich teda urobil väčší oblúk a mieril na jej chrbát a ten druhý kratší a mieril na jej prsia. Ja som sa zatiaľ nadýchol a prudkým skokom som vystrelil k Yune. Nemal som teraz žiadnu katanu, čierny piesok, ktorý bol pri mne mi len kryl päste a ďalšie časti tela pred prípadným útokom ostrej zbrane. Chcel som jej zasadiť silný úder do brucha. Pri sile 5 by sa mi malo podariť jej vyraziť dych.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 19, 2015 7:54 pm

Takýto typ útoku, aký ukázal s tými shurikenmi, sa zdal byť veľmi neúčinný, pretože pár chvostov obe doslova chytil a hodil ich späť proti Nataovi. Pochybovala som ale, že mu to ublíži, najmä preto, že tie shurikeny si vyrobil on sám, teda ich mohol nechať kedykoľvek rozpadnúť.
To som však ani nemala v pláne, nejako mu s týmto ublížiť, skôr mi šlo o to, aby som sa toho zbavila a mohla sa tak venovať priamemu boju, ktorý započal hneď po tom. Všimla som si, že Nataova rýchlosť sa zvýšila, nepochybovala som o tom, že to spôsobila tá jeho technika, zrejme najsilnejšia.
Ja som však bola ANBU. Neraz som bola vystavená tréningu, ktorý si vyžadoval predovšetkým výborné reflexy. Ak by došlo k situácii ako táto, čiže keď nepriateľ má vyššiu rýchlosť a podobne. Preto niet divu, že len čo namieril na moje odhalené brucho, inštiktívne som ho chytila zhora za zápästie, čím som ho zastavila a zabránila mu vôbec s tou rukou pohnúť, a s druhou som zložila jednoduchú pečať. Na čo sa z mojich chvostov utvorilo...niečo čudné, vyzeralo to ako kombinácia psa a prasaťa, proste to bolo štvornohé monštrum, ktoré okamžite prudko vrazilo do Nataa. Ako sa s tým vysporiada, uvidíme. Možno ho to ale trafí, čo bola pomerne veľká šanca, keďže sa kvôli môjmu pevnému stisku nemohol pohnúť z miesta.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Feb 20, 2015 12:17 am

Moja návnada nevyšla, ani som ju poriadne nevnímal.
Čierny shuriken sa počas letu zmenil späť na piesok a ostal za mojim chrbátom.
Bol som dosť prekvapený, že vedela zastaviť moju silu a rýchlosť na piatom stupni.
To som ju až tak moc podceňoval? Chcel som vedieť, čoho je tá jej technika schopná, preto som si okolo svojho brucha urobil akýsi čierny štíť, do ktorého príšera vrazila a jediné čo spravila bolo, že ma odhodila.
Ja som však spravil salto a piesok, ktorý bol za mojím chrbátom, sa sformoval do dlhého štítu od ktorého som sa odrazil. Teraz som bol ešte rýchlejší. V obidvoch rukách sa mi vytvorili dve menšie čierne katany.
Teraz ma už nemohla zastaviť, teda určite nie svojou silou ani rýchlosťou, keďže som bol silnejší a rýchlejší než ona.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Fri Feb 20, 2015 9:31 am

Došla som sem, no stále som o sebe nedala vedieť. Sedela som na jednom zo stromov a sledovala priebeh súboja, ktorý proti sebe zvádzali Natao s Yunou. V podstate som vďaka tomuto súboju vedela usúdiť plný potenciál ako Nataa, tak aj Yuni. Nah.. najradšej by som si ich zobrala oboch. Každopádne Yune v očiach niečo chýbalo. Niečo, čo tam mal Natao. Registrovala som aj Kena a aj ďalších dvoch shinobi, ktorých som však len cítila. Tí ale boli opodiaľ a nevšímali si tento všelijaký súboj.
Taktiež som však videla veľké medzeri v Nataovich skúseností. Mal síce schopnosti a teoreticky ich vedel aj využívať. Yuna však zo sovjou chakrou mala lepšiu obranu než on. Taijutsu oproti nej, ak človek nebol môjho kalibru, príliš nefungovalo.
V zápale boja si to pravdepodobne ani jeden z nich nevšimol, no začala sa k nim blížiť kaluž z krvi. Preplazila som sa v tejto podobe až medzi nich a v momente, keď Natao znova zaútočil, sformovala som sa priamo pred ním. Teda medzi ním a Yunou. Na tvári som mala červenú masku a celé telo mi zahaľoval plášť s natiahnutou kapucou. Nao pravdepodobne môj ďalší pohyb nečakal, pretože som vyrazila priamo oproti nemu v "prdeklone", počas ktorého som ho rukou schmatla v páse a spolu s ním som odskočila na druhú stranu, než mal pôvodne namierené. Tam som ho samozrejme pustila.
"Ju by si neporazil, zatiaľ." Ruky  som zložila späť popod plášť a vyzeralo to tak, že som Yune a Kenovi ani len nevenovala pozornosť.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 23, 2015 12:22 pm

Zaškerila som sa. Jeho schopnosti boli úžasné a fascinujúce. Vytiahla som katanu, len s ňou som mienila bojovať, druhú voľnú ruku som mienila použiť na pečate, aby som mohla používať isté techniky. Monštrum, ktoré som len pred chvíľou vyvolala, sa postavilo hneď vedľa mňa a rovnako ako ja, pozorovalo Nataa.
Niečo sa ale stalo. Ktosi sa medzi nás vmiešal a Nataa odtiaľ vzal. Nevedela som, čo to malo znamenať. Chakru toho človeka som ale poznala...Nemala som ani tušenia síce, že to je Oga, ale vedela som, kto je osoba, v ktorej kučal, a to ma znepokojilo. Ako to, že žije, keď zomrela na mojej misii? Že by som si svoju prácu nevykonala dobre? Ako to, že si prežila? Zamračila som sa a pevnejšie stisla katanu. V tvojom tele koloval smrteľný jed, navyše som ti prebodla srdce. Nechápala som, ako to je možné. Niečo takéto by nemohol prežiť nikto.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 12 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru