Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 13 z 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Feb 24, 2015 12:44 am

Pri tej veľkej rýchlosti som ani nezaregistroval ženu, ktorá ma chytila za pás. Bol som veľmi prekvapený. Ako ma mohla zastaviť v takej rýchlosti? Ihneď som skočil meter dozadu, keď ma pustila. Kto to je a čo so mnou chce? Pýtal som sa sám seba. Bola oblečená dosť zvláštne, žeby niekto z nejakej organizácie? Ale prečo by? Okrem Kumo a Konohy som poriadne s nikým nebojoval. Odkiaľ berieš tú domnienku, že by som ju neporazil? Opýtal som sa naštvane a zväčšil svoju čiernu katanu, pripravený okamžite odvrátiť akýkoľvek útok. Mal som taký jemnučký pocit, že sa mi pokúsi dokázať, že nemám silu nato, aby som porazil Yunu. Stále som mal však aktivovanú techniku a tak by som mal byť druhý najrýchlejší po Kenovi, to isté platilo aj zo silou. Moja chuť po zosílení bola ešte väčšia. Čas sa krátil a ja som stále nebol schopný nikoho úplne poraziť. Tá kunoichi z Konohy sa mi vzdala, aby predišla zbytočnému zraneniu. Prestaňte ma už.... podceňovať! Zakričal som a v rýchlosti svetla zväčšil svoju katanu, ktorou som urobil rýchly a silný švih na dĺžku v úrovni brucha. V zúrivosti som si ani nevšimol, že som presekol jeden zo stromov, ktorý tam stál. Ten sa pomaly začal rútiť. Keby tu bola Rin, tak by som sa bál, že mi vynadá za to, že ničím dedinu. No teraz to bolo iné, teraz som bol.. sám. Ani jeden súboj, ani jeden jediný so mnou nikto nedotiahol do konca a to ma veľmi vytočilo.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 2:34 pm

Ve vesnici nebylo co dělat, taky aby jo. Svou sestru Rin jsem nemohla nikde najít a proto mě napadlo, že bych si mohla zlepšit své schopnosti právě tady. Pro mou smůlu, netušila jsem, že tu bude tolik lidí. Byla jsem od nich celkem daleko, respektive na jedné z vyvýšenin (nad cvičištěm) proto jsem měla výhled tak nějak na všechny. Povzdechla jsem si a ucítila známou chakru. Jediného, koho jsem více méně poznávala byl Ken. Yunu jsem prozatím nikdy nepoznala a toho chlapce...viděla jsem ho jednou se sestrou, teda jsem v to aspoň doufala, že je to on. Avšak ta osoba v plášti mi byla neznámá. Vypadalo to, jako kdyby trénovala spolu s tím chlapcem. Každopádně, nehodlala jsem se do toho motat, byl to jejich tréning. Jen...při pohledu na ten padající strom mi trošku...škublo v oku, ale to je už jen můj problém, je to cvičiště, můžou se tu ničit věci, do určitých mezí.
Několikanásobným saltem jsem seskočila dolů a pár metrů ode mě stál Ken.
"Zdravím." Pousmála jsem se a pohlédla okolo. Byla tu snad celá vesnici, nechápala jsem, co se to děje, jako kdyby najednou každej toužil po tom zesílit a ne se opít.
"Nevíš náhodou, kde je Rin?"
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 2:51 pm

Súboj Yuny a Nataa bol celkom zaujímavý, v tom sa tam votrela nejaká ženská. Nejak sa to tu preplňovalo. V tom tu prišla aj Akemi, s ktorou som sa nerozprával pekne dlho. "Uh, no ahoj... " Pozdravil som pri čom som už prázdnu plechovku v rukách zmačkol a chystal som sa ju vyhodiť. "Rin som nevidel už dlhšiu dobu..." Povedal som trochu ako by smutne, tak nejak ma to už ani netrápilo, kde je. Zmizla bez ohlásenia ani som netušil či je na živu, kam šla. Nikto však o nej nemal správy a keďže ani jej sestra, netušil som, čo sa jej mohlo stať. "Myslel som si, že aspoň ty budeš vedieť, kde je." Pokrčil som ramenami, tak nejak som ešte stále trochu v kútiku srdca dúfal, že Rin je niekde a v poriadku.


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Tue Feb 24, 2015 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Feb 24, 2015 3:06 pm

Nastal tu menší problém. samozrejme ma Natao nespoznal. Nemienila som ho tu však presviedčať o tom, kto som. Navyše by v momente napadla moja identita aj Yunu. Nastal druhý problém. Nejakým spôsobom pravdepodobne spoznala originálne telo. Moja Chakra síce bolapodobná od pôvodného tela, no okrem Kagura Shinganu som sa nestretla s technikou, ktorá by dokázala spoznať ľudí pomocou chakry, taktiež som na sebe stále mala masku no... Pevnejšie som si prichytila masku. Natao bol rýchli... ale bol tiež ťažkopádny. V momente keď meč natiahol, som mu zovierala zápästie v ktorej meč držal a nohou som sa ho posnažila podkopnúť popod nohy, pri čom by som ho pri páde ešte zarazila pätou do hrude. 
Ak by sa to podarilo, čo bola veľká pravdepobonosť vzhľadom na jeho momentálnu horkokrvnosť a moje "nedržanie" sa "späť", tak by sa chvíľku nemal dokázať nadýchnuť.
"Povedzme že netuším o čom hovoríš." Pousmiala som sa na Yunu, čo cez masku nebolo vidieť.
"Moje meno je Tatsumaki. Som obyčajným chuninom z Kumogakure no sato." Každopádne to čo som sa snažila vyviesť Naovi, bolo nad mieru normálnych chuninov. To som však teraz neriešila.
"Požičiam si na chvíľu Nataa..." Sklonila som hlavu k Nataovi a on si cez masku mohol všimnúť žlté oči, ktoré na zlomok sekundy nabrali krvavo červenú farbu. Rovnakú farbu a rovnaký pohľad, aký sa na neho upieral pri tržnici.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 3:24 pm

Jeho odpověď mě moc nepotěšila, ale tušila jsem, že bude v této formě. I přes to, že jsem byla poměrně inteligentní, to že odešla bez ohlášení mi smysl nedávalo. Zvlášť když jsem tu byla já a Ken, do kterého byla dokonce zamilovaná. S povzdechem jsem se pousmála.
"Ach jo. Toto chování bych spíš typovala na sebe. Já vždy byla včudu a ona tady ve vesnici. Jak tak koukám, za ty roky jsme si prohodily role." Pohlédla jsem na tu ženu, co bojovala s tím chlapcem.
"Hmm, kdo to je? Dlouho jsem tu nebyla, změnilo se tu něco?" Bylo mi trošku blbé tu Kena tak vyslýchat, ale byl asi jediný z této vesnice, koho jsem znala a komu jsem mohla už díky sestře věřit.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 3:36 pm

Tú ženu v maske nepoznám, tá ďalšia žena je Yuna, no a ten chalan, to je Natao.
Rýchlo som oboznámil Akemi o mená tých ľudí na bojisku, teda aspoň čo som ja poznal. "Natao je fakt silný a tvrdohlavý chalan, myslím, že ten to dotiahne ďaleko. Yuna, tú poznám asi tak ako Rin možno o chvíľku kratšie, dokáže človeka podržať, keď to potrebuje. " Teraz som ju oboznámil trochu viac s povahami Yuny a Nataa. Bolo to ale fakt v rýchlosti. Trochu som si natiahol ruky do vzduchu. "Nechápem, prečo Rin zmizla..." Vyčítal som si tak trochu. Tak trochu mi každý deň chýbala. Čoraz to bolo však menej a menej, pomaly som to hádzal za hlavu... "Mimochodom a čo ty robievaš? Nevidel som ťa tu už tiež dlhšiu dobu." Uškrnul som sa a v ruke som sa pohrával so stlačenou plechovkou. Prestal som sledovať boj na bojisku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 3:45 pm

Poslouchala jsem Kena, který mě ochotně řekl jména lidí na cvičišti a stručně jejich povahy. Usmála jsem se na něj vděčně a kývla hlavou na znak díku.
"Yuna a Natao...jsou to členové tvého týmu, nebo žádný nemáš?" Zvědavě jsem se na něj podívala. Ta chakra té neznámé osoby v masce mi byla ale trošku zvláštní, prozatím jsem to ale neřešila. Vypadala, že se s tím Nataem celkem baví, takže nebyl problém. Na poslední zmínku o Rin jsem si jen povzdechla, taky jsem netušila proč, ale třeba se vrátí a jestli ano, dostane takové dělo, že si nebude pamatovat, kdo je.
Ruce jsem natáhla stejně jak on nahoru a trošku se protáhla.
"Měla jsem trošku na pilno, co se týká pár informací, které jsem na konec dostala. Byla jsem chvilku mimo vesnici a pak doma, chřipka." Usmála jsem se na něj. Nedělala jsem nic zajímavého, vlastně dnes byl první den, kdy jsem byla zase na vzduchu a měla jsem v plánu se trošku rozcvičit, ale informace mi také nemohly uniknout.
"Chtěla bych se vytáhnout až na S-rank. S mým Hijutsu to je ale o něco složitější. Přeci jen mluva s elektřinou, ne každý shinobi to pochopí. Mám do budoucna jeden plán, kterého se snažím dosáhnout, takže asi tak. Jak dobře využíváš ninjutsu, hm?" Usmála jsem se na něj. Jen tu tak stál a koukal se, tak mě napadlo, jestli by mě třeba nechtěl zaučit. Ninjutsu jsem měla zatím slabé,i přes to, že jsem dokázala využívat techniku na S-rankové urovni, nebyla stále dokonalá a to mi vadilo. Navíc...naučit se nějaké nové techniky taky nebyl nápad k zahození, když jsem chtěla zesílit.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 4:12 pm

Prekvapila ma trochu tá jej otázka o tom čí su členovia môjho týmu. "Nie, ja tým nemám." Odpovedal som rázne, Raikage to celkom flákal, bol som bez týmu už pekne dlho, ale na druhu stranu mal toho dosť na práci, takže som to radšej nechal tak.
"Aha, tak aspoň, že si zdravá." Uškrnul som sa. Ja som nemal chrípku už pekne dlho, za čo som bol rád. "Je dobré mať vysoké ciele... Snáď tú tvoju schopnosť ľudia spracujú. Aj keď ja tomu stále nechápem. Zasmial som sa, Akemi mala naozaj čudnú, ale o to zaujímavejšiu schopnosť.
No ja osobne používam len pár Ninjutsu techník, asi tušíš, že ja používam hlavne Nintaijutsu techniky. Ale ovládam aj A-B rankové techniky môjho kekkei genkai. Po prípade aj jednu Suitonovú techniku a aj raitonové. Ak niečo potrebuješ, sem s tým." Povedal som dosť energicky, už tak som nemal čo robiť a pomôcť sestre Rin. Nuž nerobilo mi to ani trochu problém, napadlo ma tak, že Yunu musím zoznámiť s Akemi, možno by si rozumeli...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 4:28 pm

Byl milý, jako vždy, čehož jsem si velmi cenila. Jeho ochota mi pomoc mě celkem zasáhla, moc lidí se semnou nebavilo jen proto, že jsem zvláštní, ale vysvětlit lidem, že dokážu komunikovat s neživou věcí byla...hold pro pár lidí nepochopitelná, ale byla jsem ráda, že on to přešel, i přes to, že to moc nechápal. Časem jsem byla ochotna mu to vysvětlit, aby si o mě opravdu nemyslel, že jsem blázen.
"To je skvělé, máš stejnou podstatu jak já. Využívám Raiton i Suiton. Chtěla jsem se naučit techniku Raiton: Gian, mám pocit, že to je zrovna B-rank. A podle spisů, do kterých jsem mohla nahlédnout, když ještě byla sestra Raikage, vím, že ho využíváš i ty. Moje S-rank techniky je moje vlastní, jmenuje se Raiton no Chimera. Ty využíváš Raiton no Yoroi, je to skoro to samé...takže ve shrnutí. Potřebovala bych se tu techniku naučit a zlepšit své Ninjutsu, abych svou S-rank techniku dokázala udržet v lepším stavu." Pousmála jsem se na něj a byla jsem mu vděčná, že mi byl ochoten pomoci. Letmo jsem pozorovala Nataa s tou ženou. Byla k němu celkem necitlivá, ale v Kumo to nejspíš bylo normální.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 5:28 pm

"Uhm, popravde netuším, čo je to za Rank... Ale jednoducho ti to predvediem. " Povedal som a trocha som si odstúpil od Akemi, len pre istotu. Potom som poskladal pečať. "Pečať hada." Opísal som, čo robím aj keď som si myslel, že Akemi vie akú pečať som poskladal, ale to len pre istotu. Ani som nevyslovoval názov techniky, ale len sa ako by nadýchol. Koncentrovala sa vo mne chakra raitonu. Pred ústami mi začali prechádzať menšie blesky a zrazu vyletelo viac lúčov blesku zlúčujúceho sa do jedného a mierilo k zemi. Toto krátke predstavenie techniky o chvíľku skončilo. "Ide o to v sebe koncentrovať chakru v sebe a zmeniť ju na blesk, potom ju vypustiť. Ja osobne túto techniku používam hlavne pri Raiton no Yoroi. To už len kvôli tomu, že Raiton:Gian môžem vypúšťať pomocou rúk a nie ústami ako bez Raiton no Yoroi. Je to zapríčinene Raitonovou chakrou okolo tela. Toto mi povedal jeden múdry chlapík, teda tak mi to vysvetlil." Poškrabal som sa vo vlasoch s úškrnom. "Vlastne tiež by to mohlo fungovať pri tvojom Raiton no Chimera." Napadlo ma a čakal, ako na to zareaguje.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 5:43 pm

Pozorně jsem Kena poslouchala koukala na každý jeho pohyb. Dokázala jsem si dokonce díky své poměrně vysoké inteligenci v hlavě představit, jak v ústách vytváří raiton za pomocí své chakry. Výsledek byl takový, jaký jsem předpokládala. Ruční pečetě nebyla má silná stránka, ale na tom také zapracuji.
"Dobře, zkusím to." Usmála jsem se, stoupla si do stejného postoje jako Ken, když vytvářel pečeť hada a zopakovala to. Soustředila jsem se na koncentraci chakry a na mojí Raitonovou podstatu. Zavřela jsem oči a v hlavě si představovala Raiton no Gian v puse, respektive jeho tvoření. Trvalo mi to nějakou dobu a z úst mi vyletěla malá kulička Raitonu, která dopadla pár metrů přede mě. Teorie mi šla bohužel lépe, než praxe. Odfrkla jsem si a zrůžověla, bylo pro mě trapné to, co jsem teď udělala.
"Jestliže by to šlo i v Raiton no Chimera, jako ve tvém Raiton no Yoroi, je dost možné, že tato technika bude silnější. Ale to až později...pff...musím si máknout." Povzdechla jsem si a snažila se od znovu. Nejdřív jsem chtěla dokonale vytvořit pečeť hada.
"Ukázal by jsi mi tu pečeť ještě jednou a otevřel při tom ústa, prosím?" Zkusila jsem to trošku po svém. Když budu vědět přesný postup, neměl by to být poté problém, tedy, v to jsem alespoň doufala.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 6:04 pm

"To dáš." Uškrnul som sa a rozstrapatil som jej trocha vlasy. Nevedel som ako je na tom Akemi, ale niektoré dievčatá to naozaj neznášali. "Chce to len tréning" Dodal som, pri tom ako jej prvý pokus nevyšiel. Vypočul som si ju a hneď na jej žiadosť som spravil pečať hada. A pootvoril som ústa, ako by som šiel robiť Raiton:Gian, ale nespravil som ho. Tak som jej snáď predviedol všetko čo potrebovala vidieť. "Tá tvoja technika Raiton no Chimera je celkom nebezpečná. Videl som ťa s ňou raz..." Poznamenal som, mal som na mysli to, ako bojovala v zasnežených horách vtedy, keď som sa postavil proti Hachibimu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 7:00 pm

Jeho rozcuch mi nevadil. Sestra mi to dělávala, byla jsem zvyklá, dokonce jsem to brala v dobrém smyslu slova. Za pár měsíců mi bude osmnáct, byla jsem rozhodnuta zvládnout to co chci do té doby, abych to pak mohla s dobrým pocitem oslavit.
Když mi Ken vyhověl a udělal to, oč jsem ho žádala, v hlavě jsem si vybavila několik způsobů, jak bych to mohla udělat. Můj první krok byl, že jsem si 5x zopakovala pečeť hada. Následný krok bylo rozdmýchat svou chakru v ústech. Trvalo mi to nějaký čas, než jsem dokázala svou chakru na dostatečné urovni rozdmýchat s Raitonem. Kolem úst mi lítaly malé jiskřičky, moje vlasy byly nabité elektřinou, protože Raiton jsem chtěla mít v dokonalé formě a neuvědomila jsem si, že mi dokáže probíjet celým tělem. Ale nebylo to nijak omezujíc, jen se mě nikdo nesměl dotknout. Chce to víc síly...koncentrace, no tak. Se zavřenými oči jsem se nosem nadechla, poskládala pečeť hada a znovu vyfoukla. Raitonová kulička byla o něco větší a za ní se táhlo pár blesků, které měly za následek zrychlení této techniky a dopad byl ve stylu, že malá část půdy byla najednou pouze hlína a malá jamka. Měla jsem pocit, že už vím jak na to, jen to chtělo víc tréningu, jak řekl Ken.
Při jeho zmínce o mé technice Raiton no Chimera jsem se ale zastavila na chvilku v tréningu a pousmála se.
"Ano, ta technika...Není ještě dokonalá, nemám to, co bych potřebovala k tomu, aby byla. Tvořila jsem jí 3 roky a pořád nic. K dokonalosti této techniky je potřeba Sharingan. Kdybych jej měla, tato technika by se určitě mohla rovnat slavnému Susanoo, možná by byla i silnější." Usmála jsem se na něj. Dalo mi to hodně práce, ale neměla jsem v plánu si Sharingan obstarat. Byla jsem poměrně hodný člověk a krást se nemá. Samozřejmě, kdyby na mě teď Ken vybalil, že nosí jednou s sebou, neodmítla bych, že jo.
"Pokud budeš chtít, výměnou za to, že mě teď učíš, bych tě v budoucnu tuto techniku mohla naučit. Možná že ve spojení s tvým Raiton no Yoroi by byla ještě dokonalejší." Mrkla jsem na něj přátelsky a podívala se na své ruce, z kterých proudila elektřina.
"Jen teda, je třeba mít Hijutsu díky kterému manipuluješ s každým bleskem Raitonové techniky." Trošku jsem se zasmála, ale mohla to být sranda, i když v jeho provedení by to byla neovladatelná technika...Když jsem však dořekla tuto větu, něco mi došlo. No jasně, chakra je to poslední. Když budu kontrolovat rotaci Raitonu v ústech a zformuji jí do dostatečné velikosti a při letu budu blesky stále kočírovat... Opět jsem složila pečeť hada. Tentokrát jsem se soustředila na svůj Raiton. V ústech jsem vytvořila kuličku chakru, kolem které rotoval Raiton všemi směry. Opět mi z tváře pár jiskřiček vystřelilo, ale měla jsem pocit, že tentokrát to bude lepší. Otevřela jsem oči a podívala se na strom předemnou. Raiton:Gian! Řekla jsme po složení pečetě a vší silou vyfoukla na ten strom. Tentokrát se to technice Raiton no Gian podobalo mnohem víc, avšak pořád v menší verzi. Když technika narazila do stromu, stalo se něco, co jsem nečekala. Technika strom prorazila zcela čistým zásahem, neviděla jsem ani jednu třísku, při tom by ho to mělo naprosto rozprášit. Bylo to kvůli tomu, že Raiton jsem při letu kočírovala tak dobře, že jsem vytvořila normální sterilní techniku, která proletěla stromem jako po másle. Musela jsem se zaměřit na to, aby Raiton, kterým je technika vytvořena měl drsnější účinek. To znamenalo nechat do poletovat ve směsi s chakrou kolem dokola a tím vytvořit destrukci.
"Pfff, učením se techniky ještě vytvořím nějakou novou, jak tak koukám." Zazubila jsem se na něj. Při tom, co zafoukal vítr, se strom pomalu začal lámat a následně spadl.
"Ještě že tu teď není Rin, zabila by mě." Řekla jsem si potichu a pohlédla na Yunu.
"A co, jen kamarádka, nebo nějaká šance na něco víc?" Dovolila jsem si trošku rýpnout. Bylo mi jasné, že na mou sestru prostě nemůže čekat, proto mě toto právě teď zajímalo.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 8:16 pm

Sledoval som Akemi ako sa snaží, ďalší pokus nebol nič moc, ale bol vidieť menší pokrok. "No určite. Ja mám problém udržiavať Raiton no Yoroi dlhú dobu, ono sa to zdá, ale vyčerpáva to. Radšej budem zdokonaľovať iné techniky, ďalšia zátaž by mi asi neprospela... Treba myslieť aj na svoje zdravie." Pousmial som sa, nemal som za potrebu sa učiť ďalšiu techniku. Rýchly som bol dosť a pomocou Jigokuzuki som dokázal rozbiť naozaj všetko. Hoc moje Raiton no Yoroi a Jigokuzuki neboli na takej úrovni aby som sa mohol rovnať nejakému Raikagemu.
Nasledoval druhý pokus Akemi, ako by na niečo nové prišla. Šlo jej to lepšie, o dosť. I keď to nebolo práve Raiton:Gian, ale podaril sa jej naozaj luxusný kúsok s raitonom. "Vidím, že tvoja manipulácia s raitonom je na vysokej úrovni." Pochválil som ju, lebo naozaj to stálo za pochvalu. Jej ďalšia otázka ohľadom Yuny, ma celkom zaskočila. "Etooo... nemyslím si.." Zareagoval som nie moc isto. Sám som si na túto otázku nevedel odpovedať. "Na to aká si malá si až moc zvedavá." Trošku som sa usmial a potom pohľadom prešiel na Yunu. Trošku som sa zamračil a znova som sa kukol na Akemi...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 8:27 pm

Poznámka o zdraví mě celkem pobavila. Jako kdyby na tom shinobimu zrovna extra záleželo. Každý den jsme mohli umřít kvůli tomu, co vše umíme, ale na druhou stranu měl pravdu. Kdyby jsme byly nějakým způsobem indisponováni, nic by jsme neuměli, nic by jsme nedokázali..
Jeho pochvala mi vykouzlila úsměv na tváři, nešlyšela jsem jakoukoliv pochvalu už...už to bude nějakej ten pátek, proto mě to potěšilo.
"Děkuji." Zazubila jsem se a následně i uculila. Yuna byla moc hezká žena, hodily by se k sobě, ale dohazovačkou jsem už dlouho nebyla, tudíž jsem vyšla z praxe. Navíc jsem o ní zatím nic nevěděla, ale doufala jsem, že dřív nebo později budu vědět víc. Chvilku jsem se dívala na Nataa a po Kenově poslední větě jsem se s pootevřenou pusou otočila na něj a hned na to se usmála a trošku zasmála.
"Malá? Bude mi za pár měsíců osmnáct, pro tvou infomraci, ty "staříku"." Vyplázla jsem na něj jazyk a uchechtla se. Ne vždy jsem se k lidem chovala jako k němu. Byla jsem spíš chladná a tichá, jen Kena jsem znala už nějakou tu dobu, proto jsem si to mohla dovolit, mu ukázat i svou druhou stránku. Pohlédla jsem na svou dlaň a vytvořila menší elektrický obvod mezi mými prsty a pohrávala si s Raitonem. Poté jsem prstem ukázala na Kena. Raiton vystřelil naprosti němu. Bylo to ale tak slabé, že to mohlo mít výsledek, jako kdyby ho kopla statická elektřina. Spíš to tak zalechtalo, koplo ho to. Poté jsem se opět usmála.
"Vidím to tak, že tu techniku...Zvládnu za pár dní, základy snad mám, takže děkuji."
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 9:01 pm

"Óóóóó takže už budeš dospelá." Uškrnul som sa, vtedy ma napadlo, že vlastne som nikdy nezačul, kedy má narodeniny. Nemal som to odkiaľ zistiť. "Ak sa môžem opýtať, kedy presne to je?" Vedel som, že sa na takéto veci nepýta, ale čo mňa tam po slušnom vychovaní... Ja som to jednoducho chcel vedieť. "To ja už mám 23!" Bol som od nej starší, ale nie až tak moc. Potom čo spravila s tým malým výbojom, jemne ma to koplo, zamračil som sa, ale následoval úškrn. "Ale to je v pohode, rád pomôžem aj nabudúce..." To som bol celý ja, plný optimizmu, ochoty a jednoducho som sa snažil pomáhať ostaným, ktorých som poznal. "A kde vlastne teraz bývaš? V sídle tvojho klanu? Alebo máš nejaké vlastné bývanie." Neviem ani prečo, ale napadlo ma to, ak by som ju nahodou chcel prekvapiť na tie jej narodeniny.. Čisto náááhodou...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 9:09 pm

Pokývala jsem pyšně hlavou. Tentokrát už se mě nikde nebudou ptát na nějakou debilní občanku a Saké mi dají bez problému do ruky a já se na ně budu dívat stylem *jsi nečekal, co? Moje myšlenky byly celkem sobecké a proto jsem se zase vrátila zpět do reality.
"Narozeniny mám 28.3." Usmála jsem se na něj. Polichotilo mi, že se na to zeptal. Nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem ho brala jako rodinu, i přes to, že nebyl s Rin.
"Ano, pořád v klanovém sídle, i když...V tak velkém domě je to celkem na prd, když tam bydlím sama. Přemýšlela jsem, že bych si někde mohla koupit nějaký byt. Ale zase nechci prošvihnout sestřin návrat, pokud se vůbec uskuteční." Pousmála jsem se a sklopila zrak. Bylo poznat, že mi moc chybí, ale nemohla jsem s tím nic dělat. Byla dospělá, jen jsem doufala, že je v pořádku. Nikomu se neozvala, dokonace ani mě, což mě vždycky zarazilo.
"Ale to je jedno, do svých narozenin budu stále v sídle." Zazubila jsem se na něj. To že je mu 23, myslela jsem popravdě, že je o pár let starší, ale nevadí, i přes to jsem mu mohla říkat staříku, ne?
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 9:37 pm

Dozvedel som sa dosť dôležitú informáciu a to práve to, kedy má Akemi narodeniny, nesmel som na to zabudnúť. Všimol som si, že jej chýba Rin a ani som sa jej nečudoval, nehovoril som k tomu však nič, bola už takmer dospelá a musela sa s tým už nejak sama vyrovnať."Heee? Ty máš peniaze na vlastný byt?" Zarazil som sa, čo som to počul. Ono to vlastne bolo možné, bola z klanu odkiaľ pochádzala Raikage... To hovorilo v podstate za všetko. "Yoosh a čo ty? Máš nejakého priateľa? veľmi blízkeho? " Opýtal som sa s úškrnom, musel som predsa aj ja vyzvedať nie len ona...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Feb 24, 2015 10:02 pm

Při otázce, která se týkala peněz jsem se trošku zasekla. Já osobně peníze moc neměla, na misi jsem nebyla už zatraceně dlouho, taky už nějaký pátek...vlastně jsem na nějakou tu misi měla dokonce i chuť, ale právě jsem se rozhodla naučit se novou techniku a zesílit, takže na nějakou misi nebyl čas.
"Já ne. Rin byla Raikage, moje rodina poněkud zazobaná a dostávám každý měsíc peníze od rodičů a Rin mě taky dostatečně zajistila. Takže jop, s penezi momentálně problém nemám." Pousmála jsem se. Samozřejmě, kdyby potřeboval někdy nějaké, nemusel se bát si o nějaké říct. Co se týkalo jeho další otázky, musela jsem se trošku zasmát.
"Ne, nemám. Lidi ve vesnici mě nemají moc rádi, vlastně mě ani moc neznají, celý život jsem byla vlastně mimo vesnici. Pouze rada a nějací shinobi si mě vybavují jako tu "mladší sestru bývalé Raikage Rin Kagayki". Jinak jsem se s nikým takto nesetkala osobně. Nemám s lidmi v Kumo žádné vztahy, jsi vlastně jediný, koho tu takto znám." Pousmála jsem se a pak se zamyslela.
"Navíc...ti, co mě znají, nebo mě už viděli, si myslí, že jsem blázen, takže...na nějaké bližší vztahy nemám ani pomyšlení." Většina mužů, která se semnou bavila stylem, že chtěli něco víc dostali pěknou ránu Raitonem, nebo informacemi, kterými jsem je zahrnula. Občas jsem si z nich něco vydedukovala a řekla to nahlas, což nikdy není moc dobrý nápad. Moje schopnost dedukce z lidí byla v dnešní době netradiční, ale i jeden delší pohled na nějakou osobu a jeho křivky a dokázala jsem vydedukovat, co v ten den mohl dělat. Poslední dobou jsem to ale nedělala, na Kenovi už vůbec ne, toho se stačilo jen slušně zeptat. "Ale...změnil si se od té doby, co jsem tě neviděla." Pousmála jsem se na něj. Myslela jsem hlavně vzhledově. Avšak jeho tvář byla stále stejná. Přibilo několik svalů a jeho vlasy byly delší, ale slušelo mu to. Takový šmrncovní stařík.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 24, 2015 10:18 pm

Vypočul som si ju, nuž tiež to nemala najľahšie. "To predsa nie je možné! ... Ak dobojujú a všetci budu vychladnutý, zoznámim ťa aj s Nataom..." Nevedel som či sa jej Natao bude páčiť a či vôbec prekúsne tu jeho povahu, ale možné to bolo. Teda pokiaľ budem mať príležitosť ich zoznámiť. Na jej poznámku o zmene som musel zareagovať. "Ak máš na mysli tie vlasy, už ma to prestalo baviť si ich stále strihať a tramtadadááá, nechal som ich narásť... sám neviem či to bol dobrý nápad, nikoho som sa na to nepýtal, jednoducho som to spravil. Osobne mi to je jedno ani neviem či bol lepší starý Ken alebo je dobrý tento nový Ken... " Pousmial som sa, vážne som neriešil momentálny vzhľad, proste tak ako sa mi to páčilo momentálne, tak som si to spravil...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Feb 25, 2015 3:25 pm

Byl milý, ale já popravdě ani neměla chuť se seznamovat s více lidma. Vlastně jsem při seznamování s více lidma byla chladná, odtažitá a s kamenným výrazem. Poté začal mluvit o svém vzhledu a já si při tom prohlížela jeho vlasy s úsměvem.
"Naprosto tě chápu. Každopádně...toto je nejspíš lepší, než jsi to měl před tím, ale věř mi, že dlouhé vlasy ti taky za chvilku začnou vadit." Cukla jsem koutkem úst nahoru.
Bylo načase si vyzkoušet znovu techniku Raiton:Gian. Opět jsem složila pečeť hada a soustředěně jsem v ústech rozdmýchala chakru s Raitonem, který jsem měla naprosto pod kontrolou. Viděla jsem ve své mysli každý paprsek Raitonu a snažila se ho trošku rozšířit okolo. Před tím jsem ho zformovala do kuličky, aby byl naprosto v přesném tvaru, ale mělo to za následek sterilní průřez stromu, já chtěl ten destruktivní. Zhluboka jsem se nadechla a otevřela oči, které mi trošku zajiskřily. "Raiton:Gian!" Po tom, co jsem to dořekla mi oči zasvítili a z úst se mi dostalo opravdu masivní počet Raitonu smíšeným s chakrou. Opět jsem mířila na jeden strom, tentokrát to však rozdrtilo ještě dva za ním. Oči mi postupně přestaly zářit a já se zamračila.
"Tak nějak se mi zdá, že se Raiton no Chimera začíná pomalu, ale jistě dostávat z mé kontroly." Tato technika na mě byla opravdu moc silná a občas jsem jí do nějaké techniky přidala nejspíš jen omylem, jako právě teď. S povzdechem jsem si sedla na zem pod jeden ze stromů poblíž.
"Pověz, je...možné vytvořit techniku, která tě ovládne na tolik, že jí lidí poté budou považovat za Kekkei Genkai? Jednou jsem četla takovou knížku od sestry, kde byl příběh chlapce, který vytvořil ultimátní techniku. Ta ho poté ovládla a stala se jeho součástí, zbláznil se, ale jeho potomci tuto schopnost zdědily aniž by se cokoliv naučily. On umřel pár minut potom, co se zjistilo, že jeho schopnost ovládl i někdo jiní, myslím tím jeho potomky. Prý se zabil. Samozřejmě, je to jen příběh. Ale kdyby to byla skutečnost bylo by to opravdu...fascinující, nemyslíš?" Zazubila jsem se na něj, když jsem přemýšlela o takovým, v celku blbostech.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 25, 2015 4:44 pm

Vypočul som si, niečo o tých vlasoch. Zatiaľ mi nevadili, ale možno časom ako povedala Akemi mi začnú vadiť. Sledoval som ju pri ďalšom pokuse pri Raiton:Gian, bolo to o niečo silnejšie, trocha som mal takú starosť, keď sa jej rozsvietili oči. "Ale blbosť, len sa musíš poriadne sústrediť a žiadna technika sa ti nebude dostávať z pod kontroly. " Mávol som nad tým rukou, potom mi však povedala zaujímavý príbeh...
"Možné je všetko, lietajú tu draci, vyvolávajú sa obrovské žaby, takže rozhodne si myslím, že tu je možné všetko. Fascinujúce to je, ale vytvoriť tak ultimátnu techniku ? Potom sa kvôli tomu zblázniť... Je to dosť psycho." Uškrnul som sa, knižky som čítal, ale tamten príbeh som nikdy nečítal. Možno by bolo na čase si to skúsiť prečítať? Také knihy ma ale moc nebavili najviac som mal rád nejakú fantasy knižku alebo nejaké poviedky.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Feb 25, 2015 7:10 pm

Povzdechla jsem si a pohled sklonila dolů. Hrála jsem si s prstýnkem od sestry na svém prstu a pak se zhluboka nadechla a potichu a pomalu vydechla.
"Poslední dobou mám s kontrolou celkem problém, občas se mi zdá, že se semnou něco děje...ale to je už jen můj pocit, který si nejspíš vsugeruji do hlavy na tolik, že tomu pak sama věřím." Usmála jsem se na něj. Ten příběh, který jsem mu řekla, mi každý večer Rin jako malé vyprávěla, tedy od doby, co jsme byly spolu.
"Je to moc hezký příběh. Bohuže, nikde na stránkách knih jsem ho nenšla, je to pouze tady." Prstem jsem ukázala na svou hlavu. Ruku jsem potom nechala spadnout k srdci a poté na koleno, které jsem měla pokrčené, když jsem seděla.
"Určitě jsi už slyšel o technice Edo Tensei, viď? Ta technika je tak silná, že samotnému shinobimu nestačilo umět pouze povol k životu mrtvé, musel mít mnohem víc. Nějaké techniky nás ovládají, nějaké ovládáme my je. Důvod proč se chci učti Raitonové techniky je také z důvodu, že potřebuji mít své schopnosti pod kontrolou, to, že s nimi manipuluji já a ne ony semnou." Říkala jsem mu to tišším hlasem, aby mě radši nikdo neslyšel. I když už tak si o mě mysleli, že jsem blázen, tak co. V mých očích ale šlo vidět něco víc. Něco mi chybělo, něco, co jsem potřebovala, ale neměla jsem to. Jen...já sama přesně nevěděla, co to je.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Feb 25, 2015 7:26 pm

To, že som dokázala rozpoznávať chakru tých, ktorých som už stretla, bola schopnosť môjho Kujaku Myoho. Takto som mohla sledovať kohokoľvek bez toho, aby som vôbec stratila prehľad o tom, kde vlastne je. Mne vážne nikto neunikol.
V tomto prípade som ale Ogu nespoznala. S iným telom prichádza zrejme aj nový typ chakry, žiadna nie je úplne rovnaká, aspoň tak sme to videli my, členovia klanu Seishin a tých pár ľudí, ktorí si prešli týmto drastickým tréningom a naučilo sa tú chakru ovládať. Mohlo sa ale stať, že trebárs som sa pomýlila. Možno ich chakry boli rovnaké. Chunin by nikdy nebol schopný zastaviť Nataa, aspoň nie v tomto štádiu rýchlosti a sily. Zamračila som sa na ňu. A z ANBU jednotiek nepochádzaš. Klameš mi. Pomaly som sa k nim začala približovať, pričom som na ňu upierala neúprosný,chladný a zároveň tvrdý pohľad. Kto si? Jeden z mojich chvostov sa natiahol k jej maskám, pripravený jej ju stiahnúť z tváre.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Feb 25, 2015 8:07 pm

Oga bol možno rýchly, no to som bol ja vďaka All in taktiež. Podkopnúť nohy mi síce stihla, no jej úder som videl a tak som sa od neho odrazil nohou. Dopadol som o pár metrov ďalej a pozrel sa na ňu. Tie oči som už niekde videl, no to mi teraz bolo jedno. Nikto si ma požičiavať nebude. Povedal som a postavil sa poriadne na nohy. Katana sa rozpadla na piesok, ktorý začal okolo mňa levitovať. Bola dosť rýchla, čo znamenalo, že na ňu útoky s katanou fungovať nebudú. Ešte raz sa spýtam.. čo odo mňa chceš? Stále som mal rýchlosť a silu vďaka All in. No už som cítil, ako ma jej sila začína opúšťať.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 13 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru