Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - západ

+9
Edo tensei
Shinobi
Rokuro
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Hebi
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
13 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 5 Empty Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.

rozdělení divize:


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Aug 07, 2013 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - západ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 7:58 pm

Mým očím neunikla zvedající se zrnka zlatého prachu. Co to má znamenat? Opět se mě snaží zmagnetizovat? Ještě stále? Pevná vůle a odhodlání bylo něco, co se mu tedy upřít nedalo. Nemohla jsem si však dovolit chybovat. Okamžitě jsem se začala přibližovat k Jishakovi, ne však tím hloupým, obyčejným způsobem, jaký by očekával.

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 5 29631c7e37_94521250_u

Jednalo se o sérii kopů, úderů a všemožných salt. Vlivem těchto pohybů se podobně jako u točení během Kaitenu zvýšil dosah mého fuutonu. Vytvořila jsem tak kolem sebe jakousi bariéru, která mi zaručovala, že dobrých pár metrů nemá žádné zrnko šanci se ke mě přiblížit.

Abych zvýšila účinek tohoto komba, střídavě jsem ze svých dlaní uvolňovala stlačený vzduch techniky Hakke Kusho. Probojovávala jsem si tak cestu k Jishakovi i když jsem na něj nemířila přímo. Netrvalo mi to dlouho, a veškerý prach byl od nás odvanut. Stanuli jsme proti sobě. Oba zranění, na pokraji sil a s odhodláním bojovat až do naprostého konce. I když jsme stáli na opačných stranách barikády, přece jen jsme měli mnoho společného. Až to bylo děsivé.

"Byl jste skutečně úctyhodný soupeř." byla má poslední slova jemu určená, která vyjadřovala všechno. Více říkat netřeba. I za tak krátkou dobu mě hodně naučil. A ukázal mi, jak je důležité na sobě nikdy nepřestat pracovat. Má levá ruka už nevisela volně podél těla, ale lehce se zvedla a zamířila k Jishakovu čelu. Stačil letmý dotek a svezl se v bezvědomí do mé náruče.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 8:14 pm

Setřela jsem si čerstvý pramínek krve, který mi stekl po tváři a hodila Jishaka na rameno. Bylo mi jasné, že se pěkně pronesu. Naposledy jsem se ohlédla a prohlédla si bojiště. Ne každý měl to štěstí, že zůstal ležet v bezvědomí. Pokud se to dá za štěstí považovat. Jishaku si asi své probuzení příliš neužije. Ale co se dá dělat. Každý se občas stává ptákem v kleci. Z neznámého důvodu jsem se otřásla a pocítila zvláštní chlad.
Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru