Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - západ

+9
Edo tensei
Shinobi
Rokuro
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Hebi
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.

rozdělení divize:


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Aug 07, 2013 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 8:51 pm

Hyuugove to měli vskutku dobře promyšlené, a však nepočítali s pár problémy. Když se snažili aplikovat do boje pořád jednu a tou stéjnou techniku Hakke Kūshō... Iwagakure no shinobi na to reagovali taky jednou a tou samou technikou XD. Zem se pod shinobima, připochodujícíma na pomoc taky propadala cca 10 metrů, a pak následovalo úplně to samé, co předtím. Shinobi z Iwy jim tam začali házet nehezké počty kunai s výnušnými lístky. Výbuchy s výbušných lístku měli za následek to, že země začala sesypávat do jam, takže stručně řečeno začala se valit na Hyuugy v díře. Mezitim se okolo Hikara vylidnilo. Bylo to podezřelé. Z kouřového mraku poblíž začala kráčet jeho směrem postava. Na první pohled jako každá jiná... proč ale další shinobi z Iwy usoupili?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 8:54 pm

Nepriateľ urobil chybu. Boli sme raitonová divízia, takže každý tu ovládal raiton. Preto dotonovú techniku Doton: Doryuu taiga vedel každý chytený zneutralizovať. Každý sa bránil ako vedel. Aby sa však lepšie dostali k prvej línií, tak hodili aj oni pár kunaiov s výbušnými listkami a rýchlo bežali na prvú líniu.
Ja som nemienil takto postupovať. Bol som síce vodca tejto divízie a nemohol som si dovoliť umrieť. Shunshinom som sa dostal hneď k prvej nepriateľskej rade a katanou som začal pomaly ale isto dostavať shinobiho za druhým. Môj sharingan dostával zabrať, zaznamenával každý detail, preto ma nešlo len tak ľahko zasiahnuť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 8:55 pm


Neji Hyuuga
Bez prejavu akéhokoľvek citu, ako keby nemal žiadne spomienky na Konohu, svojich priateľov, ako keby tam vlastne nikdy nepatril, sa díval na Shijin. Nepamätal si absolútne nič, niet sa čomu čudovať...
Zdalo sa, že jej slová ani nevníma. Jej útoky mu žiadny problém nerobili, úspešne sa im vyhýbal. Bola to preňho hračka. I ked si nič nepamätal, vedel, čo tá technika, ktorú Shijin práve použila, je zač a tiež vedel, že by dobre nedopadol, keby ho náhodou zasiahla. Zatiaľ sa nijak veľmi do tohto boja nehrnul, chcel si tú Hyuugu najprv preklepnúť.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 9:01 pm

Raitonová divize

První dvě řady padly buď přímím katanovým útokem Rokura a nebo nepozorností nad výbušnými lístky. Ale stále se nevzdávali někteří dělali  další klony a třetí řada vytáhla trojzubcové jehlice a vydali se přímo na Rokura ( pět) ostatní se vydali na celou jednotku. Dalších pět shinobi použilo doton: ganchuusou, a ze země se vytvořili pod nohama Konohy kamenné ostny. Nepozorní se jim samozřejmě neměli šanci vyhnout.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 9:02 pm

Hyuugove si vsak trosicku zmenily Taktiku. Jedna ze skupin zacala Pouzivat Hakke Hasangeki (drtič hor) aby udelala prostor pro padajici zeminu a ta druha pouzila tu samou techiku aby si vytvarela neco jako stupinky a mohlyy se dostat ven.
Nevedel jsem co je to zac. Ale to ze byl sam se mi moc nelibylo. Hodil jsem po te one osobe kunai s Vybusnym listkek a =nechal jej explodovat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 9:14 pm

Hyuugové postupovali v jámě rychle, a však hazejíci shinobi z Iwy kunaie s výbušnými lístky jim moc práci neulehčovali, a tak jim to trochu trvalo no... XD Tohle nechme prozatím být... nyní ke Hikaru. Osoba blížíci se k němu se jen na letíci kunaie usmála, a pak složila pár pečetí. Tu se před nim objevila zed do které následně kunaie narazili jeden po druhém. Nebylo potřeba se nyní moc namáhat, a tak poskládala dalších pár pečetí a vedle něj se zformovalo pět zemních klonů, které se následně rozpyrchli do stran. Originál zabořil své ruce do země. Tu se hornina ze země přemístila na jeho ruce, kde se pak zpevnila a vytvořila něco na styl boxerek. Poté vyskočil přes zed chystajíc se jednou z jeho pěstí udeřit Hikara. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 9:19 pm

Doton: ganchuusou zasiahlo minimálne jedného z mojej divízie, možno aj viacerých, ja som sa pred takýmto útokom bol schopný ubrániť a odskočiť. Traja z prvej rady urobili pečate a vytvorili Raiton: Raijū Hashiri no Jutsu. Ďalší dvaja vedeli Chidori: Senbon a zdalo sa im to vhodné použiť. Tak sa aj stalo. Na nepriateľov mierilo dosť veľa raitonových senbonov a taktiež aj nejaké tie beštie. Konečne sa moja divízia dala do priameho útoku.
Obzrel som sa späť na svojich, no to už leteli tie raitonové senbony, katanu som napustil trochu raitonovej chakry a odrazil som ich. Asi si ma nevšimli alebo ma chceli zabiť. Tak či tak to bol môj problém, lebo ja som prišiel ako prvý k línií, bez oznámenia. Potom som sa otočil na tých s tými špeciálnymi ihlicami. Ja som sa len uškrnul poskladal som pár rýchlych pečatí a vyslal som na nich. Obrovský oheň v tvare hlavy draka.
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
Povedal som pri vypustení toho katonu. Technika bola naozaj veľká. Sharingan naďalej sledoval okolie. Vďaka nemu sa mi nič nestalo, inak by som bol už asi celý rozbitý od tých raitonových senbonov. Zatiaľ to vypadalo dobre, ale zrazu ma zabolela hruď, a to kvôli tej popálenine od Chidori: Nagashi, ktorú som utrpel pred niekoľkými hodinami. V sekunde som sa oprel o katani, potrepal hlavou a dal sa do poriadku.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 9:21 pm

Vyskocil jsem do vzduchu a za pomoci Hakke Kūshō (prázdná dlaň) Jsem jej odpalil zpet k te jeho zdi.
Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Hakke-kuushou-o
Stale jsem vsak sledoval kde jsou jeho klony. A premyslel jak jej co nejdrive zpacifikovat. A pomoct ostatnim z klanu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 07, 2013 9:26 pm

Objevila jsem se na jedné z vyvýšenin opodál toho...chaosu. Několik Hyuugu bylo pod zemí, ale šlo vidět jak spolupracovali. Koukala jsem se okolo. Chakry jsem měla strašně moc, taky že jsem jak dlouho odpočívala. Pomalu jsem se předklonila ke svým návlekům na nohou, které jsem si sundala a rozpažila s nimi ruce a pomalu je pustila na zem. Když ale dopadly, byla to obří rána, jako kdyby na těch místech právě vybouchl nějaký dynamit. Podívala jsem se pomalu na tu situaci a pak si povzdechla.
Má rychlost teď byla ještě zvýšena než před tím, z důvodu že jsem na sobě měla závaží. Proto by se mě teď jen málo lidí dokázalo jen tak vyrovnat, jenže nepřátelu stále přibývalo, proto jsem musela udělat rovnou i další krok.
"Hachimon: První brána...otevřít!" Kolem mě sice zatím čakra v takovém rozsahu a tlaku neproudila, protože to byla zatím jen první brána, ale tlak to působilo velký. Abych měla možnost zbavit se nepřátelům z Iwy a Hyuugum dát možnost úniku a pak i dokončení s nimi, musela jsem zaútočit hned.
Dostala jsem se přímo ke skupince lidí z Iwy. Za mnou se táhla vlna tlaku a já vypadala jako bych se přemisťovala z jednoho k druhému a skoro nepozorovaně. Sharingan by tuto rychlost dokázal ještě vidět, ale Iwa nic takového jako Sharingan neměla, proto jsem shinobi začala kasírovat jednoho po druhém a tím pádem dala i Hyuugum v zemi šanci uniknout. Kunaie co na ně před tím byly vyslány byli odhozeny někam tlakem který jsem způsobila při vrhnutí se přímo na jejich divizi. Byla jsem ve skvělé formě a proto jsem jen čekala, jestli se mezi nimi najde někdo, kdo by se mé rychlosti dokázal vyrovnat, protože techniky teď bylo na mě zbytečné používat, natož Dotonové.
Zatím si všichni vedli dobře, proto jsem se zaměřovala právě na chycené Hyuugy. Stále jsem se pohybovala, proto větší šance na to, abych se vihla všemu co se na mě vrhne.


Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 9:29 pm

Raitonová divize

Armáda rebelů byla připravena i na takovéto druhy útoků, záložní jednotka sloužící jako obranná, okamžitě vyvolala dlouho a tlustou zemskou stěnu, která se postavila přímo do útoku raitonových jehlic a obří ohnivé hlavě. Pár jehlic zasáhlo rebely, který se nacházeli před zdí. Jen co techniky pominuli zeď se zřítila k zemi a spolu s ní na raitonovou jednotku mířila Suiton: Mizu rappa (vodní vlna) 

//prosím rozepisuj mi význam technik díky Smile //
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 9:44 pm

Technika boxerek Karla (takto ho nazvem XD) nebyla však nejslabší, a tak po střetu jeho techniky s Hikarovou prázdnou dlaní způsobila menší explozi a odhodila je oba. Karel udělajíc salto ve vzduchu se stihl postavit na nohy, dřív než stihl doletět ke stěně za ním. "Do prdele." Pomyslel si, když si všiml právě příchozí Lucy. Proč ho tolik znepokojovala? Že by se s její technikou Hachimon již někdy setkal? Klony se stihli v průběhu Karlova útoku rozmístit okolo Hikara a najednou po něm hodit kunaie s výbušnými lísty. Bylo to samé BUM... PRASK a zase BUM. Následně se klony rozběželi proti němu ve snaze odvést pozornost.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 9:48 pm

//Gomenasai ^^ už budem !
Všetko to síce nepriateľské jednotky vyblokovali, čo sa dalo iné čakať, než veľká dotonová stena?
Moja divízia stála už pri mne, čakali sme čo sa stane, keď spadne stena. Stena spadla a na nás sa vyrútila vlna vody. Nikto nič nestihol urobiť, keďže po páde steny tu bol len prach a zahaľoval okolie. Ja som stihol vyskočiť, vlna zasiahla niekoľko shinobi z raitonovej divízie, ale nebolo to až také kritické.
Ja s niekoľko ľuďmi(14) sme stáli na vode, ktorá urobila táto vlna. Prach z tej spadnutej steny sa usadil a konečne bolo vidieť všetko. Nebolo nás už veľa, predsa len moja divízia mala 20 členov s Hyuugmi, ktorých mi poskytla Shijin. Preto nás tu nebolo veľa, ale bolo vidieť, že to nevzdáme. Niekoho posúvala dopredu ohnivá vôľa niekoho zas vidina lepšej budúcnosti. Každý mal inú motiváciu. Rozbehli sme sa ja a zbytok divízie ešte na nich. V ruke som mal katanu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 9:53 pm

Raitonová divize

"Do zbraně, pusťte dopředu samuraje!" zavelel kdosi zezadu. Jednotka se rozestoupila a na Konožany naběhlo 12 samurajů každý po svou katanách a nemazlili se vůbec s nikým. Jednotky rebelů se na chvíli stáhli, aby stihli raněné ošetřit a vydat se znovu do útoků. První linie byla téměř vyhlazená, ale vzadu ještě čekala záložní už ne tak početná a obranná...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 9:54 pm

Taky se mi podarilo pristat. Celkem lehce kdyz po me hazel ty Kunaie udelal jsem Hakkeshō Kaiten (vír proroctví)
Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Scaled.php?server=841&filename=kaiten
A kunaie se odrazily a vybouchly dale ode me.
Stale jsem stal v postoji a cekal co udelaji klony byl jsem pripraven zopakovat Kaiten v pripade ze se priblizi nebo na me zautoci synchrozinovane. A vsak nemohl vedet co z tohoto postoje muze vznioknout. Vsiml jsem si Lucy ale nejak jsem se nenechal rozptylovat doufajice ze mi tohohle Hulka necha me na starost.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 10:00 pm

Okolo Hikara se nyní začala zvedat hornina a valit se na něj, tvoříc tak velké zemní "vlny". Horniny bylo dostatečné množství, aby jej pohřbila, a tak nezbývalo nic jiného než jen čekat. Kdo to na Hikara mohl použít? Že by Karel, když se mu podařilo od něj odvést pozornost? Mezitím z Lucy: Navzdory tomu co Lucy dokázala... jakou rychlostí se pohybovala... jakými technikami disponovala se na ní Iwagakure no shinobi vrhli. At už bezhlavě nebo s promyšleným útokem. Ale byli schopni zastavit Lucy? 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 10:02 pm

"Vytvorte šelmy."
Povedal som na divíziu, dopredu vyšlo asi 6 shinobi, ostatní ich kryli. Všetci šiesti vedeli Raiton: Raijū Hashiri no Jutsu. Vytvorili z raitonu šelmy, každá šelma mala veľké drápy, vypadala ako tiger , bola poskladaná len z raitonu, jej rýchlosť bola dosť dobrá. Tieto šelmy sa pustili do tých samurajov, taktiež aj ostatní shinobi z divízie, okrem tých čo používali šelmy. Snažil som sa proti šermiarom ustať s katanou a celkom to aj šlo, hlavne vďaka sharinganu, mohol som predpovedať ďalší krok dopredu, vlastne som ho mohol len odhadnúť, ale vždy mi to vychádzalo, pretože ich boj bol stále rovnaký.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 10:05 pm

Kdyz jsem si vsimnul co se deje ty vlny na nic jsem necekal a zacal jsem zdrhat jak o zivot. Snazic se vyhnout svemu vlastnimu Funusu. Nakonec se mi nejak povedlo zdrhnout coz byl zazrak pote jsem se podival kde je Karel a rozbehl se za nim abych mu nakopal ritni otvor.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 10:15 pm

Raitonová divize

I na to byli samurajové připravení. Vnitřek svých zbrojů měli gumou pogumované, takže Raitonové šelmy jim nedělali žádnou škodu, jen je zaměstnávali v boji. Rebelové se vydali na přímí bojový kontakt s kunaii, katanami a dalšími zbraněmi. Obranná jednotka se pustila do útoku z dálky. Velitel celé té jednotky vytvořil techniku mířenou přímo na Rokura Mizu no Muchi - vodní bič, z té málo vody co zbyla po velké vlně vytvořil bič, kterým následně Rokura omotal a jakmile se tak stalo vylsla do jeho těla elektrický proud.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 10:20 pm

Divíc se Karel jak Hikaru byl schopen se technice vyhnout, posedával si opřený o zemní stěnu, popíjejíc čajíček. Byl fascinován dnešním krásným počasím. Sluníčko svítilo 69 stupňů natočené do leva. Vlhkost odpovídajíci normě, takže 35%, srážky 0%, vítr 8 km/h. No počasí dle karlva gusta. Jeho však pohodovou chvilku skazil řítíci se proti němu nevychovaný Hikaru, který se ani neohlásil, že příjde za účelem udělat mu něco neadekvátního. Toto si Karel nemohl dopustit, a tak rychle odložil šálek z horkým čajem na bok a začal skládat pečetě. Následně půda pod Hikarem se propadla hluboko, bluboko pod zem XD. (Aneb post... jak se reaguje na tvé odůvodnění vyhnutí se Karlové technice XD Prej žes ji utekl XD)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 10:23 pm

Mal som dosť na pilno, preto som nezaregistroval Mizu no Muchi. Ten má omotal, rukou som sa toho vodného biča ešte dotkol a smerom k tomu veliteľovi som vypustil taktiež raiton, akurát nie moc slabý, len taký aby ublížil jeho ruke a mňa pustil. Výboje boli aj tak bolestivé, pretože stále tu bolo zranenie z posledného boja. Po tomto pôjdem do nemocnice, ale aj tak sa mi moc nechcelo tam tráviť čas.
Jounini z divízie bojovali naďalej. Nevzdávali sa. Šelmy sa čoskoro zrušili a rozbehli sa do boja aj oni so samurajmi a aj s rebelmi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 10:28 pm

Kdyz se podemnou propadla zem mohl slyset jen. "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bum" Zvedl jsem hlavu ktera byla zaborena do hliny a dost vytocene jsem zkoncentroval cakru do chodidel a vybehl po stene. Kdyz se mi to konecne povedlo. Hodne vytocene jsem bezel za Karlikem s naprazenou pravackou ze mu udelam plastiku zadara.A cekal co jeste vymysly a snazil se premyslet jak jej vyridit jednou provzdy.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 10:39 pm

Když Karlovi jeho plán vyšel a Hikaru se propadl hodně, hodně hluboko, měl zase chvíli pro sebe. Netušíc za jak dlouho příjde další neurvalý host, posadil se na zem. Relaxujíc na ostrých kamíncích, které ho bodali do zadnice, si vytáhl nejnovější letáky se super marketů, které se nacházeli v Konoze. Listujíc v letáčcích si připadal zase pro jednou jako civilizovaný člověk. Ne však na dlouho, proto že nyní si to na něj zase mířil Hikaru. Karel si nudou povzdechl a složil dalších pár pečetí. Tu se pod Hikarem země opět propadla, ale tento krát hodně, hodně, hodně hluboko. (Máš tam o jedno hodně víc než minule, takže budeš šplhat nahoru déle... bud si toho vědom)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 10:41 pm

Raitonová divize

Začal boj na život a na smrt no nože, zbraně a fyzickou sílu. Velitel jednotky dostal stejnou pecku raitonem jako Rokuro. Obranná jednotka se stále držela dál a nechala všechny aby se byli hlava nehlava
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 10:45 pm

Nastal konec boje, alespoň pro dnešek. Mnoho ninjů bylo poraženo a zabito. Edo tensei se stáhli zpět do rakví, neboť uživatel právě soustředil čakru do nejmocnějšího. Nagata.
Nagato se vznášel několik metrů přímo před sluncem. Jistě, všichni tušili, co se chystá udělat. Rozpřáhl ruce a čekal, čekal na to, až bude vše připravené.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 10:52 pm

Podarilo sa, nepriateľský veliteľ pustil ten vodný bič. Ja som pociťoval síce už dosť veľkú bolesť, ale stále som tu ostával. Nemohol som si dovoliť utiecť.
Sharinganom som ho naďalej sledoval. Snažil som sa mu pozrieť do očí a dostať ho do genjutsu, ale to by sa aj on mne musel pozrieť do očí. Takže to bolo najskôr zbytočné.
Pevne som uchopil katanu a pomocou shunshinu som sa prebleskol k tomu veliteľovi a snažil som sa ho seknúť katanou z pravej strany do ľavej.
O chvíľku sa tu však na oblohe zjavil Nagato. Toto neznamenalo nič dobré.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru