Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - západ

+9
Edo tensei
Shinobi
Rokuro
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Hebi
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
13 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.

rozdělení divize:


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Aug 07, 2013 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 10:55 pm

Raitonová divize

Jednotka se najednou začala stahovat na rozkaz velitele, který si všiml Nagata. 
"Stáhnout se všichni!" zakřičel arebelové nechali ostatní tam kde byli a stahovali se dál
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 11:30 pm

To co se dělo tam, se tady dělo taky xD

Hm ušklíbl jsem se a soustředil čakru. "Zemřete všichni, nepomůže Vám tahle malá hra. Shinra tensei!" na bojišti se vytvořila smrtící vlna, která smetla všechny shinobi a les před Konohou se ztratil. Nebyla tak silná, aby je to všechny zabilo nebo zničilo celou Konohu, ale jen co se objevila, zanechala po sobě spoušť a velký kráter. Nagato zmizel v rakvi.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 7:28 am

Objavila sa tu Katsuya, proste taký slimák alebo čo to sakra bolo?! A ma to zachránilo. Aj keby som utekal nemalo by to cenu, lebo technika mala dosť veľké pokrytie. Katsuya obalila veľa shinobi a zachránila im život. Dobre, že sa tak stalo. O chvíľku sa Katsuya už stiahla, keď že svoju prácu urobila. Postavil som sa a mierne natiahol, straty v mojej divízií neboli príliš veľké. Pomáhal som chvíľku raneným sa dostať k medikom, nakoniec som sám musel ísť k nejakému medikovi. Ten ma ošetril hlavne tie spáleniny, mal som celkom šťastie, že tu boli tak dobrý medici. Potom som už len sledoval bojisko. Straty boli na oboch stranách.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 10:31 am

Už když můj protivník zmizel, měla jsem pocit, že to špatně skončí. Neji by se z boje nestáhl, ani ten, kdo ho ovládal. A pak se na nebi objevil Nagato a já zbledla. Tohle mi něco připomínalo. Něco, co skončí špatně a co se nesmí stát, protože by to znamenalo, že to na mých rukách bude krev mé divize, kterou nedokážu ochránit. Naprosto mě to ochromilo. Nemohla jsem udělat nic.

Že tam ještě stojím a ještě stále naživu jsem si uvědomila až s Katsuyu u těla. Moje divize měla ztráty, jistě a určitě to zhorší naše postavení. Skupiny budu muset přebudovat, protože lékařská na to sama nestačí a na to nebude čas. A co bylo nejhorší, nevyřídili jsme vlastně zatím jediného protivníka a oni už svedli toto.
"Děkujii, Katsuyu."
Tohle muselo Alliiho neskutečně vyčerpat. Všichni mu dlužíme dík za svůj život. Ale co když se to stane ještě jednou, dopadne to stejně "dobře?" Doufala jsem, že už se to opakovat nebude a toužila po společnosti otce a sestry. Věděli by, co dál. Já ne.
Dobře. Musíš zjistit ztráty...
Pobíhala jsem od skupiny ke skupině. Pečetící jednotka skončila nejlépe, zdravotní už byla na bojišti, ale taky z toho vyšla velice dobře. Ostatní bojovníci už na tom z boje nebyli tak skvěle, obzvláště osmá skupina, která bojovala proti většina jejich armády, ale naštěstí to nebylo až tak zlé, jak jsem předpokládala původně. Nakonec jsem se pustila i do své práce medika, abych co nejvíc pomohla všem zraněným.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 10:58 am

Sotva se mi povedlo po nejake dobe se vyskrabat nahoru a to se na me zrovna nalepila Katsuyu.
"Co to sak......." No jenze to uz letela tlakova vlna a ja zase skoncil v te dire. Nakonec jsem se oklepal a rekl. "Diky slimacku mas to u me." Nebyla to urazka bylo to mysleno uprimne bez nejakych narazek nebu urazek.
Nakonec jsem se vydal splhat zase nahoru z diry kdyz se mi to povedlo jen jsem se dival kde je karlik a tentokrat jsem mel v planu to snim ukoncit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 12:03 pm

Armády se začaly přesouvat zpět k bráně, kde už byly stany, kde si mohli odpočinout. Já jsem uzavíral skupinu aniž bych něco promluvil. Byl jsem slabý, nedokázal jsem udělat nic. Nepřátelé se sice také přeskupili, ale pravý boj teprve začne. Tohle byla ochutnávka. řekl jsem a bylo mi jasné, že musíme zaútočit dřív. Odešli jsme tedy na své stanoviště.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 08, 2013 1:22 pm

Zůstala jsem na místě poslední, musela jsem zkontrolovat všechny divize. Byla jsem vyčerpaná, navíc ještě nejen po tomto boji, ale i po misi, ale stále jsem ještě mohla fungovat. A co víc - musela jsem. Zamířila jsem za ostatními k bráně.
Jen ať máme štěstí.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 1:29 pm

JA sel take k brane. Vsichni se stahly a ja mel noveho nepritele. Nikdo si ze me delat srandu nebude. Nakonec jsem se vydal nakonec to sel k brane znacna nastvany. Deaktivoval jsem Byakugan a sel k brane.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 1:36 pm

Vybral som sa naspäť k stanom, už mi bolo celkom lepšie, ale bol som vyčerpaný, spánok by mi určite prospel.
No ten som si nemohol dovoliť, a tak som sa vybral teda k bráne Konohy ako všetci ostatný. Vytiahol som si zas katanu z puzdra a cestou som ju začal čistiť servítkom. Bola špinavá od krvi a to som fakt nemal rád.
Mohli by vymyslieť nejaký leštič na katany, lebo mi to fakt liezlo na nervy to drhnúť, a keď to zaschlo, to bolo roboty s tým!
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 5:28 pm

Po celou dobu jsem se bezhlavě pouštěla do ninjů z Iwy až do doby co se stáhli a já si všimla Nagata levitujícího ve vzduchu. Zbledla jsem jak stěna, měla jsem štěstí že se sem připlazila Katsuyu, takže jsem mohla zrušit techniku.
Po té velké vlně co způsobila kráter jsem se podívala okolo. "Arigato, Katsuyu." Kývla jsem na ní a odebrala se k bráně za ostatními. Nebyla jsem nijak vyčerpaná, shinobi z Iwy byli moc pomalý, ale sečné lehké rány jsem i tak nějaké schytala, nebylo to však nic tragického.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 7:25 pm

Vznášal som sa na zlatom prachu práve nad týmto miestom a i naďalej pokračoval v odstreľovaní každého, koho sa dotkli samurajské katany. Brániť sa nebolo vôbec jednoduché, pretože aj keby sa im nejakým zázrakom podarilo vyhýbať, kunaie a shurikeny ich budú prenasledovať až dovtedy, kým konečne netrafia svoj cieľ. Bola to skutočne veľmi nebezpečná technika.

Nebolo však záhadou, že ani za používania zvitku som nemal neobmedzenú zásobu, a tak potom, ako sa mi zásoby z jednej zbrojnice minuli, som ich všetky odvolal naspäť a zvitok si odložil.
Zdá sa, že som to tu celkom vyčistil. Na začiatok to stačí. V momente, keď sa tu zhromaždí zasa viac shinobi naraz, prejdem na fázu dva, pomyslel som si a zatiaľ iba sledoval dianie podo mnou, zatiaľ čo sa skupina samurajov zbavovala posledného vzdoru a zranených.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 08, 2013 7:30 pm

Narozdíl od svého táty jsem stále měla dost sil. Pokračovala jsem ve sprintu za Jishakem. Zároveň mi můj byakugan napovídal, že nejsem sama. Ještě je tu jedna osoba, která jej pronásleduje. Neznala jsem ji. Ale podle toho, že nám stačila, jsem tipovala, že bude co se taijutsu týče také velmi zručná. Jishaku byl ke mě aktuálně zády. Vznášel se na písku, ale již jsem ho měla na dostřel.
"Hakke Kusho!"

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 4e78178d11_80032220_u
Namířila jsem Prázdnou dlaň do nebe, přímo na něj.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 7:48 pm

Stále jsem běžela nepozorovaně od toho muže tak, aby mě nestačil nějak zaregistrovat, jednoduše nějak nepozorovaně, i svou chakru jsem si potlačovala během sledování toho muže.
V moment kdy Mikomi použila na chlapíka svou vzdušnou dlaň, objevila jsem se přímo za ním tak, aby nestačil nijak utéct. Rychlost to byla dost velká a proto kdyby nebyl zasažen její dlaní, padne na zem mou Konoha Senpuu technikou. Musel by být nějak extrémně rychlej, aby ho aspoň jedno z toho co jsme udělali nezasáhlo. A byla jsem si jistá že někdo kdo se zaobírá na delší vzdálenost, by to ani nedokázal.


Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 8:09 pm

Situácia, v ktorej som sa ocitol, bola nepochybne prekvapivá. Skutočne som nepočítal s tým, že by sa za mnou tak rýchlo niekto objavil. Mal som však jedno jediné šťastie. Lucy a Mikomi zaútočili zároveň, vďaka čomu som si blížiace sa nebezpečenstvo včas uvedomil a zareagoval tým, že som časť zlatého prachu, na ktorom som stál, zdvihol zo všetkých strán a vytvoril si tak okolo seba niečo ako pologuľu, čím som naraz vykryl jak Mikomi, tak aj Lucy.

"Zdá sa, že mám návštevu," pomyslel som si a rozhodol sa venovať Lucy. U Mikomi to nebolo nutné, keďže ju okamžite zo všetkých strán obkľúčili samurajovia, s ktorými si predtým, než by na mňa opäť útočila, musela nejak poradiť. Predsa len ich tam nebolo vôbec málo.
"Si si istá, že je dobrý nápad dotýkať sa ma?" opýtal som sa Lucy a mal na to dobrý dôvod. Rovnako ako aj predtým u samurajov som totiž dokázal šíriť svoju magnetizujúcu chakru prostredníctvom všetkého, čo som mal pod kontrolou, vrátame samého seba a zlatého prachu, na ktorom som stál. Tak som nanešťastie pre Lucy aj učinil. Urobila zo seba jednoduchý terč.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 08, 2013 8:21 pm

Zatraceně... copak jí Hokage nepodal informace?

Chystala jsem se zakročit, ale evidentně jsem si musela poradit s těmi samuraji. Obklíčili mě ze všech stran. Přišlo mi to poněkud úsměvné.
"Kolik vás je potřeba na jednu malou holku?" zamračila jsem se a vyčkala na okamžik, kdy byli dostatečně blízko. Někteří již přešli do útoku, který se zdál byl k jejich smůle nezastavitelný. Z těla jsem začala uvolňovat chakru a otáčet se kolem své osy. Samurajové v mé blízkosti mohli cítit, že jejich pohybu je kladen odpor, i když poněkud netypický. Odpor vzduchu. Napřed nebyli stavu dokončit úder, poté mohli cítit, že je odstředivá síla odhazuje směrem ode mě. Nebylo pochyb, jednalo se o Kaiten.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 10:09 pm

Když letěla Mikomina technika přímo na toho muže a on se jí vykryl tím že se celý obklopil, hned mi to padlo do hlavy. Dřív než jsem ho kopla, vyměnila jsem se s Kawarimi, proto byl kop proveden tak, že se objevilo jen velké *puf* a já stála na nejvyšším stromě nedaleko od něho, docela dost vyčerpaná. Udělat něco v takové rychlosti nebylo jednoduché, ale mé zátěže na nohou byly pryč, proto se má rychlost ještě zvětšila než kdybych bojovala s nimi a tím mi to dalo i možnost Kawarimi provést.
"S tebou to nebude lehké, že?" Zhluboka jsem dýchala a periferním viděním koukla letmo na Mikomi.
"Je dost nefér tolik lidí na dvě holky, co myslíš?" Vždy jsem se snažila bojovat fér, ale tak nějak jsem tušila, že s tímto chlápkem to asi určitě nepůjde. Jediné co jsem věděla bylo to, že ovládá magnetizaci a to byl ten problém. Pro jistotu jsem si pomalu začala z rukou stahovat obvazy, jen tak, aby byly volně a já s nimi v případě nouze mohla nějak pracovat, kdyby se třeba o něco pokusil.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 10:29 pm

Jej kawarimi bolo nepochybne obdivuhodné. Zdalo sa, že napokon sa mi ju nepodarilo tak jednoducho zmagnetizovať, ale na tom nezáležalo. Po použití kaitenu zopár samurajov dostalo veľmi nepríjemný zásah, ale ten zvyšok pochopiteľne zastavil a držal sa v bezpečnej vzdialenosti. Všetci však boli plne pripravení na útok v prvej chvíli, keď sa Mikomi začne hýbať. Zdalo sa, že na ich porazenie bude dokonca aj niekto na úrovni Mikomi potrebovať trochu viac času.

"Tak sa na to pozrime. Kunoichi z Konohagakure na zjavne vysokej úrovni s mocným špecifickým taijutsu s nezabudnuteľným vzhľadom, hm," prehovoril som a naďalej sa bránil zlatým prachom, zatiaľ čo som si vytiahol svoje vlastné ninja info karty. Nie je snáď ani nutné dodávať, že som v nich okamžite vyhľadal osobu podľa toho, čo som o nej vedel, vrátane vzhľadu. Jej slová som ignoroval.
"Úspech," prehovoril som bez emócie v hlase a konečne si o Lucy našiel nejaké tie informácie. I predtým som bol veľmi schopným informátorom, ale práve aj vďaka tomu, že mnohí na našej strane pochádzajú z Konohagakure, mám o shinobi z Listovej ešte podstatne viac. Príprava a stratégia pre mňa znamenala veľa.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 08, 2013 11:04 pm

Najendou vyložil jakési karty. To je přeci...do háje. Sklapla jsem zuby a mračila se na něj. Mohl o mě vědět takto docela dost, jen měl tu smůlu, že i já pokaždé měla nějaké esa v rukávu pro případ nouze.
Když si to tam tak študoval, vytáhla jsem čtyři shurikeny a hodila je na něj, Když se blížili k němu, sožila jsme pečetě na klonovací jutsu a shurikeny čtyři shurikeny co jsem na něj hodila se stalo 12, abych věděla, jak zareaguje a mohla tak číst to jak jeho písek a pohyby fungují.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Thu Aug 08, 2013 11:15 pm

Bolo mi jasné, že mi nedovolí študovať si svoje karty pridlho. Môj zlatý prach bol však i naďalej zdvihnutý a preto okamžite po jej naklonovaní shurikenov som ho použil dosť na to, aby ma nemohli zasiahnuť, a tým techniku vykryl.
"Shurikeny? Snažíš sa udržať si vzdialenosť, aby si sa ma nemusela dotýkať a neriskovala tak to, že ťa zmagnetizujem? To nemá cenu," prehovoril som, zozbieral jej vlastné shurikeny a utvoril pečať na svojej ruke. Následne to skutočne pôsobilo, ako keby som mal obrovské problémy ich čo i len udržať.

"Obávam sa, že ťa sklamem, ale... zmagnetizovaná už si," dodal som bez známky emócií a konečne pustil shurikeny, ktoré neuveriteľnou rýchlosťou vystrelili rovno na Lucy, bez toho, aby som ich musel hádzať. Ako to ale bolo možné? Kedy sa mi ju podarilo zmagnetizovať?
Odpoveď na túto otázku som sa jej ešte len chystal podať.
"Vyhýbanie sa nebude mať cenu. Pôjdu po tebe až kým ich nezničíš alebo nepochytáš, ale o tom akosi pochybujem," dodal som a vychutnával si pohľad, ktorý sa mi naskytol.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 09, 2013 11:15 am

Když jsem viděla jak funguje jeho písek, usmála jsem se a mezi tím co se vykecával, jsem otevřela První vnitřní bránu. Jeho písek ho sice chránil. jenže nebyl dost rychlí na to aby se vyhl tomuto. To že mě zmagnetizoval mu bylo vlastně teď i k ničemu.
Shurikeny se ke mě stále blížili a v moment kdy mě měli zasáhnout, jsem tam už nebyla a objevila u něj a kopla ho tak, aby na svém písku už nestál. Nepochybně to byla velká rychlost a čím víc jsem ho dokopávala nahoru, tím lépe. Tak nějak jsem čekala, že na mě pošle svůj písek a k tomu na mě letěli ještě shurikeny. Znovu se ke mě blížili v rychlosti. Neváhala jsem, nedala jsem mu možnost něco dělat a obalila ho do svých obvazů. Rotace kterou jsme padali dolů byla tak velká, že odrazila i shurikeny, které se ke mě blížili.
"Omote Renge!" S rychlou rotací se kterou padl na zem, jsem se objevila na větvi jednoho ze stromů opodál. Stihla jsem to tak,aby se mi nestalo, přeci jen léta praxe s touto technikou. I kdyby ho napadlo něco s jeho pískem na snížení dopadu, utrpěl by i tak fyzické poranění.
Zatím jsem taky otevřela pouze První vnitřní bránu, jen jsem už tak nějak tušila, že to stačit nebude. V těch jeho kartičkách by tuto techniku (Omote Renge) najít sice mohl, jen nemohl ani v nejmenším vědět, že jsem k tomu přidala i něco víc (Kaimon). Obyčejně jsem to dělala bez bran, proto to bylo vše rychlejší a mé tělo to zvládlo lépe než obyčejně.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 11:59 am

Jej útok nebol vôbec zlý. V jednej veci sa ale mýlila.
Shurikeny ju neprenasledovali. Doposiaľ zmagnetizovaná nebola.
Zdá sa, že môj plán mal úspech, pomyslel som si ihneď potom ako na mňa zaútočila. Na jej smolu bola až prirýchla, inak by si všimla, že ju shurikeny neprenasledovali. Bol to len klam, aby som ju vylákal k sebe. Spôsob, akým som ich "hodil", bol úplne rovnaký trik, ktorý som už raz použil proti Mikomi, aby si nevšimla moje pohyby - odpudivá sila dvoch magnetov, pričom jedným z nich som bol ja a druhým práve moje zbrane. Tak to vyzeralo, že sú priťahované Lucy, ale v skutočnosti boli len odpudzované mnou. Konečne až teraz, ako sa ma dotkla a použila na mňa svoje Omote Renge, bola skutočne zmagnetizovaná. Otázkou už len zostávalo, ako sa zachránim.

Ihneď potom, ako som ťa presvedčil o tom, že si zmagnetizovaná, mi bolo jasné, že zaútočíš na blízko a že sa pokúsiš pokoriť piesok rýchlosťou a deštruktívnou silou zároveň. Nanešťastie pre teba predvídam každý tvoj krok, pomyslel som si a ešte vo vzduchu jitonom vystrčil čepele zo svojho brnenia, čo malo za následok narezanie väčšiny jej obväzov. Následne mi už stačilo využiť jej magnetizmus, nie však na priťahovanie, ale odpudzovanie, a tesne pred dopadom som sa doslova nasilu prerezal a vytrhol z jej zovretia. Bola to tak obrovská odpudivá sila, že dokonca ani jej pevný stisk nestačil. Dopadnúť na nohy sa mi síce i napriek tomu nepodarilo, ale podstatne som minimalizoval silu dopadu, ihneď sa od nej už na zemi odkotúľal čo najďalej, ako to len šlo, a pri prvej príležitosti postavil. Čepele na svojej kovovej veste som opäť zasunul.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 3:24 pm

Sen Sarutobi

„Obávam sa že ťa sklamem, ale niekomu to môže byť jedno..“ Po celý čas kedy sa odohrával súboj na západnej fronte Konožského bojového pola o vydobytie si slobody, bola istý čas schovaná postava v neďalekom úkryte tvoreného zo stromu. Postava nemala problém nejako zamaskovať svoju prítomnosť, nie ako člen Anbu jednotiek z doteraz vloženou maskou opice na tvári. Až začínal front prehrávať a podľa slov jej hlavného generála odporu, kde bolo očividné že súboj medzi Lucy a Jishakovi začínal naberať svojho víťaza, ale nie na strane Konohy, samotný užívateľ magnetizmu mohol pocítiť, podivnú bolesť, lokalizovanú na jeho hornej časti hlavy, kedy bol nútený pod náporom obrovskej sily vyvinutej z ohromnej rýchlosti preblesknutia sa priamo nad ním znova vrátiť k zemi, z ktorej práve vstával. Prítomnosť nového súpera mohol zistiť len vďaka senzibilizmu, ale pri rýchlosti, kedy okamžite bez toho aby si skontroloval poriadne silu súpera, otvoril som prvú bránu Hachimonu, Kaimon, a na nepripraveného súpera ktorého obrana mohla byť v prípade že sa tento ťah podarí dosť oslabená. Objavil som sa priamo nad ním a kopancom smerom dole som ho preposlal k zemi, kedy aj moja maska už nebola na tvári. Možno som odhalil svoju tvár, ale spojenie so mnou a Anbu jednotkami nešlo vziať a informácie ktoré mal o mne boli až príliš staré. Ešte z obdobia kedy som bol v Taijutsu úplné pako. Jediné čo mu mohlo napovedať o mojom spôsobe boja bolo moje priezvisko. Po kopanci ale moja obrana dostatočne na jeho protiútok poľavila, po bolestnom zatvorení oboch mojich očí a následne stŕpnutia vo vzduchu pri padaní k zemi. Moje svalstvo bolo stále v stave kedy som sa nesmel prepínať čo som mal vo zvyku neustále, snáď som ale nedorazil a nezakročil neskoro.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 3:45 pm

Sen Sarutobi urobil čosi, o čom by sa mi ani len nesnívalo. Napadol ma v ten najnevhodnejší možný okamih. Bolo zjavné, že na tento moment, kedy budem prakticky nechránený, skutočne čakal. Našťastie pre mňa som však dostal iba jeden zásah, ktorý ma okamžite poslal k zemi. Všetky ostatné boli však zbytočné, keďže pri prvom fyzickom kontakte so mnou naňho prešiel magnetizmus a sila, ktorá nás od seba odpudzovala, bola natoľko monštrózna, že dokonca ani so svojim taijutsu sa ma nemal ani po otvorení prvej brány šancu ani len dotknúť. Bolo to rovnako schopné ako Peinovo gravitačné pole, až na to, že to fungovalo na trochu iný princíp.

"Au, to bolo nepríjemné. Musím uznať, že je to už nejaká doba, čo ma naposledy niekto takto zranil," dal som mu uznanie a opäť raz sa postavil zo zeme. Tentokrát som však už bol dobre bránený.
"Každopádne... vrátim ti to dvojnásobne," prehovoril som a rapidne zvýšil magnetizmus nás oboch s úmyslom vytvoriť dostatok odpudivej sily, aby som ho od seba odsotil a doprial mu veľmi nepríjemný dopad na tvrdú zem. Narozdiel od Peina som však na zopakovanie "techniky" nemusel čakať 5 sekúnd.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 3:59 pm

Sen Sarutobi

Nikdy nemohol predpokladať akej hodnosti vlastne som. Dalo sa ale predpovedať že boj s ním som už dopredu sledoval, preto takto neuvážene vlietnuť na bojisko a nechať sa zasiahnuť jeho technikou, muselo ísť o nejakého hlupáka ktorého post v Konohe nebol až na takom vysokom rebríčku, nečakajúc že patrí k elite, ako sa hovorí, k Anbu. „A do..“ Jeho útok som okamžite neočakával, preto v momente kedy sa dotkol mojej nohy, alebo sa skôr dalo predpokladať že ja som sa dotkol jeho hlavy, a preniesol na mňa väčšie množstvo čakry pod úmyslom ma zmagnetizovať, odhodil moje telo do diaľky, pričom v tom pokračoval. Takýto epický nástup som nečakal, preto po postavení som znova uzatvoril oči. Tvár mi nabrala podivnú grimasu, vyzerala ako bolestná ale s väčším odstupom času si mohol podľa mojich pochodov niečoho všimnúť. Nech už ma zmagnetizoval, naďalej som sa ho pokúšal doraziť údermi. Nech ma odhadzoval, mohol si všimnúť podivného správania. Tváril som sa bolestne ale ďalej a ďalej sa zdalo že to len hrám. Tentoraz som bol vo výhode, nech už sa zdala moja nepochybne biedna pozícia zlá, v tomto súboji bola váhou aj informácia o oponentovy.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 09, 2013 4:14 pm

Po tom co mi přesekal obvazy a dopadl na zem docela obstojně jsem se zamračila. Na mé tělo to mělo taky vliv a spotřebu energie, ale vzdát se teď bylo pod úroveň.
Najednou se někdo objevil a trefil ho. S údivem jsem se na něj koukala a po tom co mu spadla maska jsem konečně poznala kdo to je. Sen...? Usmála jsem se a stoupla si na větvi. Tak to pako umí použít i Hachimon? Kdo by to byl řek... S úsměvem jsem pokroutila hlavou. Když byl pomocí toho magnetizmu takto vymrštěn někam pryč, musela jsem začít přemýšlet. Doufala jsem že to takto vydrží ještě chvilku, potřebovala jsem čas a to že se tu objevil bylo dokonalé. Snažila jsem se nezvýrazňovat a jen tak nečinně seděla na větvi zapřená chakrou o ní, abych nesletěla. Ještě to chvilku vydrž...gorilko.


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Fri Aug 09, 2013 4:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru