Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - západ

+9
Edo tensei
Shinobi
Rokuro
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Hebi
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
13 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.

rozdělení divize:


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Aug 07, 2013 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 4:16 pm

Jeho vôľa bola nepochybne obrovská, to sa muselo nechať. Nič viac som mu však nedokázal pochváliť. Je pravdou, že som toho o ňom veľa nevedel, ba čo viac, nemal som veľa času pokúšať sa hľadať jeho kartičku. Bolo pokojne možné, že vzhľadom na to, že sa jedná o ANBU, o jeho súčasnom stave žiadne nové informácie nemám. I napriek tomu, že momentálne som mal dosť veľkú výhodu, som sa však cítil vzhľadom na nedostatok informácií nesvoj.

Po celý čas sa ku mne nebol schopný ani len priblížiť. Odpudivá sila mu to nedovoľovala. Párkrát som dokonca zmenil svoj vlastný magnetizmus tak, aby to malo opačný efekt a ja som si ho mohol naopak pritiahnuť, ale vždy iba na veľmi krátku chvíľu. Takýmto spôsobom som ním pohadzoval, niekedy ho dokonca aj vymrštil vysoko do vzduchu a následne ho nechal ochutnať hlinu. Zatiaľ to nebol ani poriadny súboj.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 4:40 pm

Sen Sarutobi

Nech už som aj patril k Shinobim ktorý nepoužívali veľmi hlavu, čo mi moja prchkosť ani nedovoľovala. Taktiež som bol príliš mladý a neskúsený ale určite som blázon nebol aby som sa nechal len tak ľahko zmagnetizovať po tom čo urobil Lucy. Aby so mnou nahadzoval ako s nejakou prašivou opicou? Nie, pretože len čo som posledný krát udrel do zeme, tvoriac pod sebou ohromný kráter nie malých rozmerov, ozval sa puk ako keď sa zruší klon a v dyme namiesto mňa ležala na zemi opica. Nebola až tak v dobrom stave ale postačilo to nato aby som ho dokázal presvedčiť o mojej blbosti. Donútil som ho podceniť ma, keď sa za ním ukázali ohromnou rýchlosťou letiace podpálené Shurikeny ktoré som zapálil za pomoci ohnivých techník. No len čo sa pokúsil ich proste magnetizmom odhodiť, až po napálení do jeho chrbta pochopil o čo sa jednalo. Neboli z kovu. Nemohol ich zmagnetizovať kým boli z dreva. Zmagnetizovaný Takeru zmizol v obláčiku dymu, kým ho nepovolám späť, ja sám so svojím pravým telom som sa objavil neďaleko. Tentoraz ale inak, tentoraz z maskou. Tentoraz ako jeho pravý súper. Tentoraz nie ako blblec za ktorého ma považoval. Prišiel na radu pravý súboj, ktorý som musel ukončiť skôr ako mi môj zdravotný stav neroztrhá svalstvo na mikročastice.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 4:49 pm

Začínalo to byť už pomaly otravné. Skutočne som neveril tomu, že by sem nabehol len preto, aby sa nechal takýmto spôsobom pripraviť o všetky kosti v tele. V momente, kedy sa ale zmenil na opicu a odhalil, že po celý ten čas nebojujem s ním, mi bolo všetko jasné. Aby toho ale nebolo málo, rozhodol sa po mne hodiť zapálené drevené shurikeny i napriek tomu, že som mal na sebe kovovú vestu. Pochopiteľne ma teda nezranili. Stačilo to ale na to, aby ma mierne vytočil.
Tse, provokuje ma snáď? Na tom nezáleží. Takže oheň, hm, otočil som sa jeho smerom a už si aj nachystal špeciálnu pečať, ktorú nemohol spoznať.
Nemáš veľa možností, ako na mňa zaútočiť. Dotkneš sa ma a skončíš rovnako ako tá opica, pomyslel som si potom ako som sa otočil jeho smerom a čakal na to, čo mi predvedie tentokrát.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 4:57 pm

Sen Sarutobi

Bolo mi už od začiatku jasné, dotknúť sa ho bude moja samovražda. Množstvo útokov ktoré dokázal zmariť ako mojej opici, tak isto aj Lucy ktorú som v tomto smere bral za ešte viac skúsenú mi len napovedalo o akého schopného súpera ide. Tiež mi bolo jasné už dopredu, že mojou úlohou v tomto boji nebude poraziť ho, nie to nie. Svoje schopnosti vložím na ukázanie slabín jeho schopností aby ich ostatný dokázali využiť proti nemu. „Héj, užívateľ mastných vlasov, zatýkam ťa. Máš právo držať hubu, čokoľvek povieš ma môže nasrať a ver mi, to sa ti nevyplatí. Tiež máš právo na jeden telefonát, ale z nedostupnosti siete o to právo prichádzaš, a aby som nepozabudol, máš právo na advokáta. Ak si nejakého nedokážeš nájsť a ja sa o to postarám, dostaneš toho najväčšieho primitíva v Konohe, takže je šanca že mňa.. Toto je moje posledné varovanie, okamžite si kľakni na zem a neodporuj našej presile..“ To som už mal ale ako on v ruke zloženú pečať, no o akej presile som hovoril?
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 5:08 pm

I napriek tomu, že som za normálnych okolností nemenil výraz v tvári,
tentokrát bol dokonca aj môj pohľad do istej miery iný.
Je to snáď idi*t? prišlo mi na um okamžite. Nijak inak som si nedokázal vysvetliť jeho chovanie, ba čo viac, prečo sa pripravil o šancu na tichý útok, ktorý by dokonca aj niekomu mojej úrovne mohol pri správnom načasovaní priniesť porážku.
Snaží sa ma provokovať, alebo sa snaží byť slušný? Ani to nedokážem rozoznať. Hláškar to asi nebude. Každopádne sa s ním nemienim zdržiavať, prehovoril som a väčšinu zlatého prachu zhromaždil až podozrivo blízko u svojho tela. Zvyšnú časť som poslal rovno na Sarutobiho Sena a popritom udržiaval odpudivé sily medzi mnou a Lucy s jej vecami, aby ma nemohla tajne zozadu napadnúť. Momentálne som sa očividne venoval len Senovi.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 5:19 pm

Sen Sarutobi

Netrvalo dlho ale konečne zaútočil aj on sám. Tým že ukladal okolo seba veľký počet zlatého prachu buď považoval nutnosť brániť sa alebo sa schyľovalo k niečomu, čo mi môže ešte rozcuchať už nie tak dobre pracujúce svalstvo. Nemohol som počítať s pomocou Takera, preto pre tento moment som zvolil taktiku dlhšieho zdržiavania len kvôli pomoci ktorá mierila k Lucy. Nevedno či so to zvládal nejako uvedomovať keďže nebol senzibil, ale neďaleko Lucy sa objavila ďalšia opička, malá, že by sa vám zmestila do ruky ale s nástrojmi ktoré mali dosiahnuť toho čo mala. Bolo tam oceľové lanko, pár kunaiov a shurikenov. Neboli ešte ním zmagnetizovaná a tak isto ani opica blížiaca sa k Lucy. Pomaly a potichu. Prach ktorý na mňa poslal, som ešte nejako dokázal zvládnuť uhýbať sa ale naveky to nebude mať zmysel. A o akej presile som to hovoril? Vytvorením pečate na Kage Bunshin som vytvoril nadmerné množstvo klonov, sčítajúcich od 20 a vyššie. Tí mali teraz za úlohu rozmiestniť sa okolo neho, každý zo zapnutým Kaimonom. Ešte chvíľu a moje telo sa zrúti, musel som to odhaliť čo najskôr.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 5:37 pm

Zatiaľ čo som využíval časť svojho zlatého prachu ako návnadu, tú zvyšnú som za pomoci jitonu nechal doslova priľnúť k svojmu telu. Vytvoril som si tak okrem kovovej vesty ďalšiu veľmi schopnú obranu.
Je mi ľúto, ale na to, aby si mi roztavil zlato čisto len ohnivými technikami, budeš potrebovať veľmi veľa chakry a času, pomyslel som si úsmevne a začal sa venovať klonom. Vytvoril ich nepochybne dosť. Použije ich snáď s úmyslom napadnúť ma na taijutsu, aby sa sám nemusel zmagnetizovať, alebo na mňa vytasí nejakú ohnivú techniku zo všetkých strán? Tak alebo onak som značne pochyboval o tom, že sa mu podarí niečo urobiť s mojim brnením, ktoré bolo vzhľadom na vlastnosti zlata v tomto smere podstatne efektívnejšie ako obyčajný piesok. Tým to ale nekončilo. Plánoval som predsa len ešte niečo viac.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 5:53 pm

Sen Sarutobi

Sám o sebe som sa podľa všetkých udalostí postavil dozadu za moje klony. Tým pádom som vlastne stál za mojimi klonmi v tureckom sede sledujúc stav klonov rozmiestnených v okolí. Každý z nich sledoval piesok obklopený jeho pokožkou, ani jeden z nich nebol pripravený nejako poriadne bojovať na blízko. To nemali v pláne, kým nedokončí originál sediaci za nimi, čím sa kryl svoju premenu do Wuju stylu. S ním už bolo možné ako rozbiť jeho obranu, tak sa aj brániť pred zmagnetizovaním, ohňom ktorý vtedy naberal pri otvorenom Hachimone obrovských rozmerov a sily.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 6:09 pm

Moja technika bola konečne pripravená na použitie. V čase, keď som totiž naháňal Sarutobiho Sena svojim zlatým prachom, som časť z neho vždy ponechal na nejakom určitom mieste poletovať, teda ich veľmi drobné čiastočky, ktoré zo všetkých prítomných mohla vidieť tak maximálne Mikomi.
Jishaku Ninpō, Denji Genmu, konečne som aktivoval to, na čo som sa tak dlho chystal. Uvoľnením elektromagnetických vĺn z čiastočiek zlatého prachu, ktoré úplne drobné poletovali okolo klonov, som narušil elektrické vlny v ich mozgu a tým ich paralyzoval, následkom čoho boli všetky zničené. Šírili sa však ďalej a môj špeciálne upravený zlatý prach pokračoval smerom, kde sa mal už nachádzať pravý Sarutobi Sen. Bolo to poprvýkrát za celý súboj, čo som použil techniku natoľko náročnú a zložitú na ovládanie. Zjavne som to chcel ukončiť.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 6:52 pm

Sen Sarutobi

Skôr ale ako dosiahol prach mňa, môjho originálu, skôr ako ma dokázal zabiť, prepichol ma. Naozaj ma prepichol a ja som nebol schopný dokončiť svoju techniku. Zlatý prach ma totálne.. Keď si už Jishaku myslel ako ma dostal a ako skončil jeho súper, ozval sa znova puk a klon ktorého doteraz považoval za originál zmizol. Bolo jednoznačné že zo strachu pred magnetizmom nebudem riskovať a stiahnem sa za ohromný počet klonov určených na moju ochranu. To ale som nebol ja. Nikdy som nebol opatrný typ, vždy som rád hazardoval zo svojim zdravím a rád som bol pár krokov pred súperom, keď v momente ako klon zmizol a Jishaku prišiel o všetku svoju obranu v diaľke, pričom jediné čo mu ostalo bol prach na jeho brnení, taktiež sa ozval praskot za ním, keď ohromnou rýchlosťou vyprodukovanou mojim Hachimonom a Wuju stylom, kedy sa moja rýchlosť a sila drasticky zvýšila, nasledovaná ohňom pokrývajúcim moje telo. Nepochybne som sa ukryl medzi klonmi, a len čo prišiel jeho útok, vo víre dymu som sa stratil. Už dávno som pochopil akou technikou sa dá od magnetizovať na malý okamih telo, preto v zostávajúcich zvyškoch mojich klonov som to vytvoril, to isté čo práve vyvádzala moja opica s Lucy, a sám som okamžite vstúpil do Wuju módu. Nato som nepotreboval dlhé hromadenie ako to robil klon, bol len návnada. A práve v tento moment moje údery za pomoci ohňa a tlaku znásobených mojou rýchlosťou a silou, trieskal som do jeho tela bez pocitu strachu zmagnetizovania ma čo, bolo v tomto stave takmer nemožné. Cítil som ako sa mi trhá zvyšné svalstvo, ako pomaly upadám do bezvedomia, napriek tomu oblohu ťali opičie výkriky, oheň pálil cestu ktorú som si tvoril medzi ním a mojimi trasami, udieral som ako zbláznený do každého kúsku jeho tela, v pološialenstve. Posledné čo som mohol pre nich urobiť, než sa vyberiem do ríše snov.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 09, 2013 6:58 pm

Všechno co Sen dělal mi dokázalo pomoc. Unavoval ho a snažil se, aby ten Nukenin soustředil svou plnou pozornost právě na něj. Opička co byla u mě byla krásná a já pochipila co dělá a usmála se na ní. Dívala jsem se ještě chvilku na Sena a v okamžik kdy se dal do svého Wuju stylu byl můj čas.
Ten chlápek soustředil svou pozornost na jeho klony a já byla několik metrů za ním. Byl čas...Hachimon: Keimon! Šestá brána...otevřít! Mé celé tělo bylo pod náporem obrovské energie, chakry, rychlost byla až nadměrná, dalo by se to přirovnat pomalu k přesunu přes pečetě čtvrtého.
Opička zapříčinila to, že mě úspěšně odmagnetizovala a já teď měla ještě větší šanci se ho zbavit. Složila jsem pečeť na Kage Bunshin. Deset klonů se najednou jak v mžiku objevilo kolem Jishaka. Každý z nich mu uštědřil ránu tak, že to vypadalo, jakoby si s ním někdo kopal. Taky hned po tom, co se ho dotkly tak se rozpadly už jen z toho důvodu, že by je stihl zmagnetizovat. Jeho slavné brnění bylo zničenu už při tom, co udělal Sen, takže toto by ho mělo dokonale odrovnat.
Magnet nemagnet, rychlost měla navrch a proto jsem pochybovala, že by stihl cokoliv co se mu teď stane nějak pořádně zaregistrovat, aby měl čas soustředit se na nějaký magnet.
Senova rychlost byla nepochybně na velmi vysoké úrovni a já měla v plánu to s tímto chlápkem taky skončit. Když mu uštědřil poslední kop, mířil teď v brutální rychlosti na mě. Je konec...
"Hirudora!" Obrovský tygr, několik desítek metrů velký Jinshakua pohltil, bez jediné šance něco udělat. Teď už bylo jasný , že je mrtvý, nebo aspoň v takovém stavu, že nemůže dál pokračovat. Hirudoru přežilo málo lidí, navíc při tom co všechno dostal, kolik silných kopů...Byl to konec, ale pro něj.

Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 7:35 pm

Kombinácia Sarutobi Sena a Lucy bola ohromná. Nikdy v živote by ma nebolo napadlo, že sa im podarí dať dohromady čosi tak úchvatné. Dvaja protivníci s hachimonom a špecifickými štýlmi taijutsu si ma doslova podávali a môj magnetizmus mi bol pre ich ohromnú deštruktívnu silu a rýchlosť skutočne na nič. Dostal som sa do problému, do akého už veľmi dlho nie. Moje zlaté brnenie sa každým úderom lámalo a v čase, keď sa to Lucy chystala ukončiť Hirudorou, mi už bolo jasné, že z neho nič neostane. Môj zlatý prach bol nepoužiteľný. Niečo ale nebolo v poriadku. V zápale boja si ani jeden z nich neuvedomil jeden závažný problém, ktorý sa ukázal až potom, ako som úplne bez brnenia ležal tuhý na zemi a obaja už boli dosť vyšťavení na to, aby ešte mohli pokračovať. Moja tvár začala praskať.

Už pred finále, ktoré na mňa použila Lucy v podobe Hirudori, sa to začalo pod zlatým brnením prejavovať, ale nikto si to nemal nanešťastie pre nich v tej rýchlosti všimnúť. Pravdou totiž bolo, že to, čo od istého zlomku sekundy mlátili, bola iba prázdna nádoba zo zlatého prachu. Ako sa mi to ale podarilo? Použil som nebodaj Kawarimi? Kdeže, čosi také by si dvaja shinobi na úrovni A-rank a vyššie všimli. Problém bol niekde inde. Nič na tom, že to, na čom obaja predviedli svoje ultimátne kombo, sa konečne rozsypalo v zlatý prach a definitívne tak potvrdilo, že sa tam už nejaký ten čas moje pravé ja nenachádzalo.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 09, 2013 7:38 pm

Sen Sarutobi

Ja som bol out už v okamihu keď som spustil Wuju mod, možno to malo extrémne regeneračné účinky ale pustil som sa do boja príliš skoro a moje telo už viac nemohlo vydržať zranenia spôsobené v boji s Torom. Skôr ako som si všimol že schránka padla a bola zničená som upadol s roztrhaným svalstvom do bezvedomia. Jediné čo zahliadol bol môj pevnú úsmev na tvári z dobre odvedenej práce. Wuju mod skončil tak isto ako ja, odpadol som v domnienke že som ho porazil. Bol to úchvatný nepriateľ a možno prvý ktorý ma prinútil počas boja tak tuho premýšľať. Keby som bol na vrchole síl, tento súboj by sa stal pre mňa nezabudnuteľným. V jednom som mu musel poďakovať. V jeho schopnostiach.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 09, 2013 7:51 pm

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 19468-naruto-naruto-gif

Hned po technice Hirudora jsem padla na zem, na kolena a podívala se za sebe. Bylo to neuvěřitelné, zanechal po sobě jen schránku? Kdy, jak? Nechápala jsem jak by toto někdo mohl přežit. Jediné co jsem teď věděla bylo, že po všech mích bojích, kdy jsem použila Hachimon, on jediný přežil. Tato válka bude...očividně brutální. Zamračila jsem se a při tom i mírně pousmála. Mé svaly byly absolutně vyřízené, stejně jako má energie byla na nule. I přes to jsem ale došla až k Senovi a vzala ho do náručí. Ten byl dokonale hotovej, ale všimla jsem si toho i když přišel, že nebyl zrovna v nejlepším stavu.
"Gomenesai..." Zamračila jsem se a zavřela oči. Když byl takto vyřízený, vypadal jak andílek. Byla jsem si jistá že Mikomi samuraje dala levou zadní, její chakru jsem stále cítila a proto jsem vzala Sena a odebrala se někam do bezpečí a co nejdříve k lékařské péči. Teď už to bylo na Mikomi, věděla jsem, nebo doufala v to, že to ukončí...Já už nebyla schopna pokračovat a Sena tu tak nechat, to taky nešlo...

(Přesun+Sen)
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 8:17 pm

Lucy bola až príliš naivná, ak si myslela, že ju po tom všetkom nechám odísť. Vo chvíli, kedy už totiž mierila preč, som jej skrížil cestu na jednom zo stromov a chystal sa ju napadnúť svojim extrémne jedovatým kunaiom, ktorý ju mal na mieste pripraviť o život. Za normálnych okolností by si to všimla, ale bol som neviditeľný a absolútne nelokalizovateľný, dokonca aj pre senzibilov.

To vám to váš milovaný hokage nepovedal? Skutočne vám neodhalil, že mojou najväčšou silou nie je jiton? Prečo si asi myslíte, že po mne poslal Hyuugov? pomyslel som si viacmenej sám pre seba. Bol som pomerne vážne zranený a vyšťavený. Keby ma bola jej Hirudora zasiahla, rozhodne by som sa tohoto okamžiku nedožil. Nanešťastie pre nich som však použil svoju pravú ultimátnu únikovú techniku.

Shōshitsu no Jutsu, moja vlastná technika zmiznutia. Skombinovaním ninjutsu ako Meisaigakure no Jutsu a Shunshin no Jutsu dokážem v istý moment doslova "vymazať svoju prítomnosť". Presne tak. Potom, ako sa vám podarilo vytvoriť dostatočnú dieru v mojom brnení, som sa zneviditeľnil, zatiaľ čo som cez ňu za použitia Shunshinu vyskočil a zanechal vám len náhradu zo zlatého prachu. Je to dosť dobré, aby to zmiatlo dokonca aj senzibilov. Iba Uchihovia a Hyuugovia to dokážu prekuknúť, pomyslel som si a opäť za použitia odpudivej sily vyslal neuveriteľnou rýchlosťou onen prudko jedovatý kunai rovno smerom, ktorým unikala Lucy. Ak ho niekto zázračne nezastaví, presunu sa už s najvyššou pravdepodobnosťou chudinka nedožije.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Aug 09, 2013 8:27 pm

Litovala jsem toho, že se bojím samurajů dotýkat přímo. Jinak bych si tuto přesilovku užila mnohem víc. Nedalo se však věřit ničemu, a nikomu. Co všechno je tu proboha magnetické? Proč ne třeba molekuly vody ve vzduchu?

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Mp74

Používala jsem jednu Prázdnou dlaň za druhou. Házela kolem sebe kunaie s výbušnými lístky, znemožňovala jim orientaci na bitevním poli pomocí kouřových bomb, používala chakrové senbony, které nejednoho ze samurajů nemile překvapily. Všechno se odehrávalo ve velmi slušné rychlosti, nemohla jsem si dovolit polevit. Musela jsem přece co nejrychleji pomoci ostatním.

Pokud se samurajové rozhodli zaútočit najednou, poznali znovu sílu Kaitenu. Takto jsem zneškodnila poslední početnější skupinku. Konečně proti mě stáli poslední dva. Byl konec. Kombinace Prázdné dlaně, prudkého nárazu o skálu a následného praskotu kostí, mluvila za vše. Vyřazeni, všichni do jednoho. Zbýval mi tu jeden jediný člověk. Jishaku. Otočila jsem hlavu a upírala svůj pohled přímo na něj. Ne na jeho laciné kopie.

Vyrazila jsem za ním a jak se ukázalo, právě včas. Chystal se zaútočit. Musím to stihnout včas...
"Pozor!" vykřikla jsem směrem k Lucy, ale bylo mi jasné, že zvolání jí nepomůže. Naštěstí jsem v onom okamžiku zaujala pozici mezi ní a kunaiem. Ještě v letu jsem se roztočila.
Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Kyr

Sen i Lucy tak získali dostatek času pro bezpečný odchod.
"Je mi líto, ale tvůj nepřítel budu přeci jen nakonec já." pravila jsem směrem k Jishakovi. Přemýšlela jsem o tom, zda mě tu čekal tak "brzy", když na mě poslal tak početný dav agresivních samurajů.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Fri Aug 09, 2013 8:38 pm

Po príchode Mikomi už viac nemalo zmysel schovávať sa svojou technikou. Uvoľnil som ju preto a odhalil svoj súčasný stav, o ktorom ale určite vedela už predtým. I napriek tomu, že som bol chránený zlatým prachom, som na tom nebol práve najlepšie. Moje telo bolo pokryté niekoľkými zraneniami a opuchmi, pričom som mal zjavne niečo s ľavou rukou, pretože mi iba tak visela popri telu. Moja chakra na tom už tak isto nebola tak dobre, ako na začiatku súboja.

"Vy, Hyuugovia, máte neuveriteľný talent na zastavovanie mojich prudko jedovatých kunaiov," poznamenal som cynicky a povzdychol si. Po tom všetkom mi napokon Lucy aj so Sarutobi Senom ušla. Na tom ale nezáležalo. Aj keby sme sa v boji stretli znova, mohol som svoj trik používať neustále dookola. Iba Hyuugovia znamenajú hrozbu pre moje Shōshitsu no Jutsu, preto som sa rozhodol, že sa ako prvej zbavím jednej z ich najlepších kunoichi.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 4:24 pm

A prudce otravných samurajů...

Přemýšlela jsem o tom, kolik triků ještě Jishaku schovává v rukávu. Čekat jsem mohla téměř cokoliv. On pár mých specialit už také zná, na druhou stranu vím jak s ním musím bojovat, abych si to neudělala ještě horší. Zaujala jsem svůj obvyklý bojový postoj a připravila se. Mohla jsem zaútočit, ale bylo mi jasné, že by to bylo aktuálně pouze plýtvání silami. Potřebuju vědět víc. Kde je jeho limit? Mohu to vůbec zjistit? Co se stane pokud se přiblížím? Pokud to neudělám, nezjistím nic...

Možná je načase trochu zariskovat.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Sat Aug 10, 2013 4:48 pm

Mikomi bola na počudovanie pomerne pokojná, ba čo viac, nemala na mňa žiadne poznámky. Očakával som, že nadviaže na náš posledný rozhovor. Napokon som tak však ako prvý učinil ja.
"Je mi ľúto, že to dopadlo tak ako to dopadlo. Zdáš sa byť lepšou kunoichi ako väčšina ostatných oviec, proti ktorým som už bojoval. Nanešťastie však stojíš na opačnom brehu rieky," prehovoril som a tasil tentokrát iný zvitok.

Ten som si rozprestrel okolo seba a začal jeho prostredníctvom vyvolávať zbrane, ktoré leteli rovno na Mikomi. Narozdiel od tých predtým však boli niečim špeciálne - na každej z nich bol drátik, ktorý viedol k samotnému zvitku a všetky boli pochopiteľne vyvolávané z rozličných uhlov, čo som docielil tým, že som ním krúžil okolo seba.
Niektoré dokonca aj zámerne leteli mimo.

Viem o všetkých tvojich technikách, mám stratégiu a únikovú cestu pre každú. Nemáš veľa možností. Ak použiješ kaiten, zastavím tvoje točenie drátikmi a dorazím ťa vo chvíli, keď zastaneš. Ak použiješ svoje vzdušné päste, zvýšim odpudivú silu medzi mnou a zbraňami na maximum a hoci dostanem zásah, prerazím nimi až k tebe dvojnásobnou rýchlosťou a dostanem ťa. Pokúšať sa ich pochytať by som ti tak isto neodporúčal, keďže na niektorých mám i výbušnú pečať, ktorá sa aktivuje pri prvom fyzickom kontakte s čímkoľvek, do čoho vrazí. Čo urobíš?
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 5:00 pm

Pochopitelně, že mé oči nepřehlédly v čem spočívá zákeřnost jeho útoku. Dráty. Jedna z nejčastěji využívaných zbraní proti Hyuugům. Vážně, každý zná Kaiten, ale málokdo ví, že naše obrana tímto zdaleka nekončí.

Nechtěla jsem se tu namotat jak nějaká přerostlá cívka nití. Můj postoj se během okamžiku změnil. Z mých rukou začala unikat chakra. Přesněji řečeno, jednalo se o jakýsi paprsek chakry s dosahem několika metrů. Každý pohyb mé ruky tedy srazil přilétající zbraně nemilosrdně k zemi bez toho, aniž bych se jich přímo dotkla.

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 054dd26156_80032476_u

Bohužel jsem neměla tušení o tom, že některé zbraně obsahují výbušninu. První exploze zaznívaly z celkem bezpečné vzdálenosti. Problémy však měly teprve začít. Následovaly další a další výbuchy. Tlaková vlna mě vyhodila z rovnováhy a zvířený prach mě na malý okamžik oslepil. Sice jsem mohla kolem sebe udržovat Shugohakke alespoň poslepu, přesto však pár úlomků a všemožných střepin proklouzlo. Byla jsem bez své absolutní obrany. A pocítila jsem to na vlastní kůži. Zavrávorala jsem. Než jsem začala ztrácet hlavu, uvolnila jsem okolo svého těla slabou vrstvičku chakry. Poslední výbuch se ozval jen pár metrů předemnou. Takže se to ukázalo jako velmi předvídavý krok. Tlak mě odhodil a já jen s velkým úsilím dopadla na všechny čtyři. Chvíli jsem vykašlávala prach, než jsem byla stavu vzpřímit se.

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Anime-neji-hyuga-459263

Na mém těle už byly znatelné škrábance, modřiny a menší rány, ve kterých zůstaly úlomky čert ví čeho všeho. Bylo mi jasné, že vyndat je ze sebe, bude pěkná fuška. Pokud tedy tento souboj přežiju a vůbec se k této bohulibé činnosti dostanu.

Zvedla jsem hlavu a znovu se zadívala na Jishaka. Jeho slova byla téměř neuvěřitelná.
Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Anime-neji-hyuga-013004
"Arigato." svěsila jsem ruce a přichystala pro další pohyb.

Je čas sehrát na této šachovnici svou úlohu. Pěšáci už byli vyřazeni. Čí bude vítězství? Dáma, nebo král?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Sat Aug 10, 2013 5:39 pm

Zdalo sa, že moja taktika bola úspešná.
Žiadne nové informácie som si teda nepripísal. Skutočne sa ich snažila "pochytať".
Takže si všimla drátiky, ale z neznámych dôvodov neútočila. Došlo jej snáď, o čo by som sa v takom prípade pokúsil? Alebo je len jej inštinktívny zmysel pre boj na tak vysokej úrovni? Na tom nezáleží. Tak či onak môžem svoju stratégiu prehlásiť za fungujúcu. Niečo mi však hovorí, že znova by to nemalo zmysel skúšať, pomyslel som si a ako to už aj ona sama napísala, prestal. Nie však úplne. Okamžite potom som totiž využil rozptýlenie Mikomi a otvoril si iný zvitok.

Prišiel čas na niečo väčšie, pomyslel som si a odôvodnene. Zbraň, ktorou som na ňu zaútočil tentokrát, bola podstatne hrozivejšia a väčšia. Aby toho ale nebolo málo, zvýšil som rýchlosť jej dopadu tým, že som ju od seba magneticky odpudzoval. Očividne som sa to pokúšal ukončiť čo najrýchlejšie ako to len pôjde. Veru, môj predchádzajúci útok bol v prvom rade iba na jej zranenie a rozptýlenie, avšak na finále som sa ešte len chystal.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 6:05 pm

Má ruka prudce vystřelila dlaní k nebesům. Téměř ve stejném okamžiku jsem pocítila náraz, který byl skutečně impozantní. Nepocítila jsem ho však pochopitelně na vlastní kůži. Má dlaň totiž seslala techniku chakrové sítě. Kupole kterou jsem vytvořila byla docela maličká, stačila akorát na to, abych v ní mohla zůstat vzpřímená a udělat dva kroky.

Sayuri. Je vidět že jsi byla génius. Pamatovala jsi na všechno.


Než jsem se však se svými díky mohla obracet k nebesům, musela jsem jednat. Síť vydrží sice dost. Ale každým dalším nárazem bude slábnout. Čím silnější rány, tím rychleji mi bude její údržba spotřebovávat chakru. Nemohla jsem si ji nechat napořád. Ale stačilo to na uvolnění mých tenketsu.
"Juukenpo Ichigekishin."

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Row

Jishaku si nejspíš musel myslet, že jsem se naprosto zbláznila, přesto jsem měla své důvody proč to udělat. Pamatovala jsem na tátova slova.

Jestliže zná tajemství byakuganu, jistě ho nemůžu překvapit běžnými technikami mého klanu. Je čas vsadit všechno na jednu jedinou kartu.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Sat Aug 10, 2013 6:24 pm

Chakrová sieť ma nijak zvlášť neprekvapila. Vedel som, že sa o to pokúsi, ale na tom nezáležalo. Podstatné bolo, že som mal konečne ohraničený priestor, v ktorom sa v najbližšiu dobu bude kvôli mojej zbrani pohybovať. Dokonca ani jej rýchlosť mi po analýze neprišla dostatočná na to, aby uvoľnila sieť a ešte sa včas vyhla tomu, čo som plánoval.

Je mi to ľúto, ale som už slabý a unavený, nehovoriac o tom, že nemám veľa chakry. Musím to ukončiť okamžite, preto ťa na mieste pochovám..., pomyslel som si, pustil na ňu naposledy svoju zbraň a označil niekoľko skál, ktoré sa okamžite zmagnetizovali.
Jishaku Ninpō, Mugen Inseki, tak znel názov mojej finálnej techniky, kedy som všetky zmagnetizované úseky doslova vytrhol zo zeme, zdvihol ich do vzduchu a vrazil o seba, následkom čoho som vytvoril takzvaný malý "roj meteoritov" (obrazne povedané), rútiaci sa rovno na Mikomi a blízke okolie. Toto malo byť finále mojej stratégie.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Aug 10, 2013 6:39 pm

Svět okolo mě na okamžik neexistoval. Tato technika vyžadovala naprosté soustředění, tím spíše, že jsem se ji chystala poprvé použít přímo v boji. Úder celým tělem odemkl má tenketsu a umožnil tak mé chakře proudit mnohem snáze. Její tok se rapidně zrychlil. Tím pádem byl i o poznání menší problém přidat do ní fuutonovou podstatu ještě uvnitř těla. Byla jsem připravená. Nezbývalo než doufat, že měl táta pravdu. Pokud dodržím správný postup, měla bych své pohyby dostatečně ovládat.

Znovu jsem uvolnila chakru ze svého těla, podobně jako při Kaitenu. Tentokrát to však bylo jiné. Místo modravé záře se objevila čistě bílá. Byl v ní zahalen každý centimetr mého těla. Technika se stala mnohem stabilnější. Vypadalo to, jako kdyby se okolo mě začal formovat vzdušný proud.

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Dfdf935af4_94521263_u
"Informace jsou cenná zbraň. Škoda jen, že mají tak zřejmou slabinu."

Síť se rozpadla. Já však nebyla uvnitř. Vypadalo to, že jsem se na místě rozplynula. To však bylo pouhé zdání. Ve skutečnosti jsem se objevila Jishakovi za zády. Překonat tuto vzdálenost a vyhnout se jeho "meteoritům", nebylo v tomto stavu obtížné. Napřáhla jsem se k úderu, který však zůstával bezkontaktní. Mohlo to působit dojmem, že jsem zkrátka minula.

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 4b1c1f2976_94521256_u

Ano, takový byl tedy účinek techniky Shinatsuhiko. Navýšení pohyblivosti neuvěřitelným způsobem. Fuuton naprosto anuloval jakékoliv tření větru, doslova mi v tomto okamžiku propůjčoval svou sílu a rychlost. Netýkalo se to pouze přesunu z místa na místo, šlo i o zrychlení každého kopu a úderu. Od tohoto okamžiku to však také znamenalo, že nesmím přerušit tok své chakry, nebo se pokoušet o Kaiten. Formovat útočné a obranné techniky můžu tedy aktuálně pouze se svých dlaní. Udržovat tenketsu a proud chakry v rovnovážném tempu není zdaleka tak jednoduché.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Jishaku Sat Aug 10, 2013 7:19 pm

Na mojej informovanosti skutočne veľmi záležalo. Všetky moje taktiky boli totiž postavené na nej. V prípade, že sa mi naskytla situácia, kedy som jej ale nemal dosť, použil som svoje Shōshitsu no Jutsu, podobne ako aj predtým proti Lucy a Sarutobi Senovi.
To by však proti Hyuugovi nemalo žiadny zmysel.

Čo je to?! Ako môže byť tak rýchla?! pomyslel som si a poprvýkrát od začiatku súboja vo svojej tvári ukázal známky prekvapenia a zdesenia zároveň. S niečim takým som rozhodne nepočítal. Mohla to ukončiť na jeden zásah, avšak neučinila tak. Obávala sa nebodaj toho, že ju zmagnetizujem?
Tse, na potýkanie sa s novými technikami nemám už dosť síl. Nerád to priznávam, ale tí dvaja pred ňou ma poriadne doriadili, pomyslel som si a pokúsil sa ešte o posledný vzpor.
Opäť raz sa ukázalo, že moja schopnosť vytvárať stratégie bola skutočne na vysokej úrovni. Zámerne som ju totiž svojou polohou vylákal na miesto,
kde som predtým zanechal svoje posledné čiastočky zlatého prachu.
Každopádne ti odporúčam, aby si ma nepodceňovala. Nikdy nič nenechávam na náhode. Myslel som si, že si sa mala možnosť použiť už z nášho predchádzajúceho stretnutia... u každej jednej stratégie počítam aj s neúspechom, vždy mám nejaké eso v rukáve. Vzhľadom na to, že mi neostáva veľa chakry, to bude asi moja posledná technika. Jishaku Ninpō, Denji Genmu, opäť raz som do celého okolia vyslal elektromagnetické vlny, ktoré mali za úlohu napadnúť jej mozog a paralyzovať jej telo na dostatočnú dobu.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - západ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - západ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru