Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 6 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 6 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 8:26 pm

,,Děkuji. Děkuji mnohokrát." pousmál jsem se a díval se, jak odchází pomalu pryč. ,,Dobrou noc." řekl jsem spíše už jen prázdné místnosti. Spát se mi ještě nechtělo. Vlastně to je snad poprvé, co pracuji pořád v kuse bez spánku. Snad to na mě nepůjde moc vidět, i když tu zrcadla vlastně nejsou. Pousmál jsem se nad myšlenkou a pustil se do další práce.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 12, 2013 6:40 am

Dorazila jsem k budově. Maki chvíli váhal, zřejmě se mu nechtělo do lidské stavby. Zvířata totiž do nich většinou nesmí a on to chtěl respektovat. Nicméně jsem jej popostrčením pobídla k chůzi. Společně jsme tedy vystoupali po schodech a stanuli jsme před dveřmi do kanceláře. Zaklepala jsem na ně a čekala jsem na povolení ke vstupu.
"Vážně už teda potom půjdeme zase pryč?" zeptal se mě Maki. Poznala jsem v jeho hlase, že se mu nechce. Líbí se mu tady. Nedala jsem mu verbální odpověď, jen jsem přikývla.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Sep 12, 2013 1:03 pm

Když jsem přišla do chodby kde měly být údajně dveře do hokageho kanceláře tak se mi naskytl pohled na pořádnou řadu lidí se stejným úmyslem a to bylo zajít za hokagem. Proto jsem zamávala na pozdrav ale nic neříkala, protože říct něco tak bych se nevyhla jejich upřeným pohledům. Opřela jsem se o zeď a čekala až se řada zmenší. Neznala jsem je a byl tu trochu vydejchaný vzduch.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 1:23 pm

,,Vstupte." odtrhl jsem hlavu od papírů a svůj pohled směřoval na dveře. Čekal jsem, kdo vstoupí.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 12, 2013 5:12 pm

Když přišlo vyzvání zevnitř, vešla jsem a podívala jsem se na zástupce Hokageho. Pak jsem mu podala svitek.
"Tady máte zpátky ten svitek," odvětila jsem suše. "Arogatou-gozaimasu." Děkovala jsem už jen ze slušnosti. Měla jsem otázku, tu jsem si však chtěla nechat pro skutečného Hokageho-san. Nejednalo se o nic, co by mohl řešit "jen" zástupce. Chtělo to prostě vůdce vesnice. A jelikož mě tady nic nedrželo, vrátila jsem se zpět na chodbu, kde čekal Maki. Sešli jsme pomalu ze schodů a jakmile jsme vyšli z budovy ven, malý drak postřehl chakru. Vytvořil přírodní teleport do světa draků a poté nám otevřel i cestu do další vesnice - Kirigakure no Sato. Tak jsme se tam vydali.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 5:28 pm

,,Jo, díky." lehce jsem se pousmál a převzal techniku. Dveře nechala otevřené, což bylo dobře, protože určitě někdo na chodbě ještě bude. Já jsem mezitím šel zařadit techniku zpátky do knihovny.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Sep 12, 2013 5:35 pm

Dveře byly otevřené a tak jsem neváhala vstoupit jako další. Jakmile jsem vešla tak jsem za sebou dveře zavřela a přistoupila blíže ke stolu. Hokage tu bohužel k mé smůle nebyl a já se ho zrovna chtěla zeptat zdali by mně vzal do učení pro boj s hady. Byl tu někdo jiný, ale netušila jsem zda mi dá nějaké informace o hokagem nebo o studiu. Ráda bych totiž využívala schopnosti jako Anko a Orochimaru. " Zdravím, mohla bych se zeptat kdy se asi tak vrátí Hokage? "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 5:47 pm

,,Zdravím." zarovnal jsem techniky a otočil se na nově příchozí. ,,No, ten se vrátí až dokončí trénink." lehce jsem se pousmál a podíval se na ni. ,,A to přesně nevím, kdy to bude."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Sep 12, 2013 5:53 pm

" Aha " Zklamaně mi klesla hlava, že tu ještě hokage není a přitom jsem se ho chtěla zeptat zdali by mně nevzal do učení. " A nevíte náhodou kde trénuje? Potřebovala bych se ho totiž na něco zeptat. Proto jsem také nejdřív tady. " Čekala jsem zdali mi poví místo pobytu hokageho abych kdyžtak za ním mohla dojít osobně naproti.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Thu Sep 12, 2013 5:56 pm

Došla jsem do Kage budovy docela rychle. V ruce jsem měla jenom jeden papír a pádila rychle ke dveřím. Trochu silněji jsem zaklepala a tak tomohlo znít i docela naléhavě. Ve tváři jsem měla dost zamračený výraz. Aby taky ne. Právě jsem viděla snad téměř něco co bych popsala jako jatka. Hlavou mi kolovala otázka jak někdo může něco takového vůbec udělat. Sáhnout si na svůj vlastní život. Jen jsem si to představila přeběhl mi mráz po zádech.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 5:59 pm

,,No, to ti asi nepovím. Ne že by to bylo tajné, ale nesvěřil se ani mi, kam odchází. Na tu techniku potřebuje asi stoprocentní klid." zatvářil jsem se zklamaně, protože jsem nevěděl, jak ji pomoct. ,,Co potřebuješ?" najednou někdo silně zaklepal, tak jsem podíval na dveře, ale zatím jsem nic neříkal.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 6:16 pm

Ozvalo se krátké zaklepání a pak jsem se objevil já.
"Tak jsem zpátky," usmál jsem se. Překypoval jsem energii a dobrou náladou. "Jak to šlo?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 6:25 pm

,,Výborně." pousmál jsem se a přešel kousek ke zdi. ,,Tak tady to můžeš vyřešit hned ty." všiml jsem jsi na něm něčeho jiného. Už to asi dokončil.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yume Sarutobi Thu Sep 12, 2013 6:33 pm

Lidé se tu střídali jako na běžícím páse, ale nic z toho jsem nevnímala. Hokage tu nebyl, chtěla jsem si promluvit rovnou s ním, ne se zástupcem, takže jsem se rozhodla čekat tu třeba do soudného dne, tohle dál nejde, ať už Sen chce nebo ne, něco udělat musím!
Konečně jsem se odlepila od zdi, nevypadal na tom nejlíp, takže asi Hokagemu nechám vzkaz a odvedu ho zpátky do nemocnice, i kdybych ho na to lůžko měla násilím připoutat!
Kývla jsem na Sena, podepřela ho a dorazila do kanceláře, někdo tam byl, tak jsem chvíli mlčela a odebrala se stranou, aby si tam dořešili věci, pohled mi padl i na příchozího Hokageho, takže jsem se ho dočkala.,
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarutobi Sen Thu Sep 12, 2013 6:37 pm

Sen Sarutobi

Nakoniec som sa predsa len nechal doviesť do kancelárie. Nie že by som chcel, ja som ani nemal na výber. Ale nie v zmysle strachu zo sestry, ktorý bol možno tam, ale ja som vlastne sa nedokázal ani poriadne ešte hýbať. Napriek tomu som na sebe niesol svoje brnenie požehnané čakrou samotného Hokágeho aby ma dokázal privolať v akejkoľvek chvíli alebo ja som ho dokázal vystopovať. Po prejdení do kancelárie som sa zľahka uklonil, no moju identitu dokázal rozpoznať ako Anbu, iba Assasin, nikto iný. Prešiel som teda so sestrou do kúta miestnosti a odtiaľ sledoval Hokágeho, čakajúc na sestrine kecy a tiež možné bránenie sa voči jej vôli.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 6:45 pm

Sakra.. Následoval úšklebek.
"Zas další povinnosti?" vůbec se mi do toho nechtělo.."Klidně to nechám na tobě."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 12, 2013 6:51 pm

,,Ne. Tihle si žádají tebe." podíval jsem se na něj a vypadal jsem celkem unaveně, ale zatím jsem tu zůstával, kdybych náhodou musel něco zařídit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Thu Sep 12, 2013 7:09 pm

Musela jsem se sama pro sebe zamračit. Zdálo se mi jako kdybych prostě zaspala na místě.Nebo to bylo tím že na mě zatím nikdo nereagoval. na druhou stranu jsem měla i jinou práci. nyní jsem chtěla jen vyřídit to o té mrtvole v nemocnici,předat seznam pacientů a pak se prostě vrhnout na další úkoly které jsem v tento den ještě hodlala dokončit. Nemělo by to být nic extrémně obtížného ale tahle chvíle mi to dost protahovala.Neměla jsem moc v oblibě když jsem něco zbytečně protahovalo. Snad proto jsem znovu zaklepala na dveře kanceláře a pomalu otevřela oči. "Omlouvám se že ruším" podotkla jsem ihned a oči mi padli na další osobu. Ihned jsem se oboum uklonila tak jak bylo mým zvykem. "Je tu něco co mám vyřídit.Něco z nemocnice" pravila jsem a při těchto slovech trochu na sucho polkla. Opět jsem si vzpomněla na tu krev všude kolem a to mi trochu zhouplo žaludek.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 7:16 pm

nuže.. posadil jsem se s vědomím, že do smrti budu Hokagem za stolem.
"Seito, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji...Prosím, přines mi ještě z Knihovny informace o Bijuu, jsou v knize sepsané Naruto-sama,"
"Z nemocnice? Vyřídit? O co se jedná?" zpozorněl jsem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Thu Sep 12, 2013 7:22 pm

Koukla jsem se na toho který si sedl za stůl s jakýmsi dost nepotěšeným výrazem ve tváři. takže tohle bude Hokage. Kdo ví jak namáhavá je to práce. Projelo mi hlavou.Ovšem nebylo času na zbit. " Shijin Hyuuga,spáchala sebevraždu. Našli...jí v pokoji před pár minutami" oznámila jsem mu i když jsem se v polovině tohoto oznámení trochu zasekla. Kdo by se mi mohl divit. Něco takového jsem nedovedla pochopit. Proč se lidé dobrovolně připravovali o svůj život a ještě tak moc drasticky tak jak to udělala ona. "Medici se jí snažili oživit,avšak neúspěšně" dodala jsem tišeji a konečně se zase podívala na Kageho jak se slušelo a patřilo.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 7:34 pm

Mezitím jsem uchopil skleničku a chtěl si nalít čerstvý džus, když v tom...spadla na zem. Ruka se mi roztřásla a skleničku jsem prostě neudržel. Pohlédl jsem na slečnu, očekával jsem každou chvíli..APRÍL..i když bylo Září..
Nic takového, myslela to vážně.
"Shijin..ona..jak..Proč?" vypadlo ze mě.
Jak mohla Shijin...Shijin...Shijin! ta malá Shijin, která se neustále zlepšovala, byla silná, chytrá, patřila do mé rodiny, do okruhu mých blízkých přátel, dokázala mi dodat odvahu, byla pravý Shinobi...Proč..ukončila svůj život?
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Thu Sep 12, 2013 7:44 pm

Zakroutila jsem trochu hlavou. "To nemám tušení pane,je mi to líto" sklopila jsem hlavu. Moje oči pomalu sledovali střepy které se povalovali po zemi. Vlastně jsem chápala jaké to je když někdo drahocenný odejde.Někdo na kom nám skutečně záleželo. Moje obočí se trochu svraštilo a já dala svoje ruce za záda. Ani jsem netušila co bych měla nyní udělat. byla to skutečně komplikovaná situace.
Cítila jsem se podobně když odešel? Kde vůbec je? Proč mi stále všichni něco tají .Proč mi nikdo neřekne co s ním je?! Ozvalo se moje podvědomí jako nějaký efekt.  Dost! Teď se nemůžu zabývat Hanurem,teď se tu děje něco jiného ne?! Snažila jsem se okřiknout ale jedna moje část si nemohla dát pokoj. Raději jsem nezvedala  svůj zaražený pohled.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Sep 12, 2013 7:46 pm

"Ví to..Ví to její rodiče? Sestra? Klan Hyuuga..někdo jim to musí říct.." já to být nechci...Shijin...Proč?
"Musím..jít do nemocnice..musím vědět víc."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Sep 12, 2013 8:30 pm

Byla jsem tu už od rána, abych se po vcelku příjemné noci v ubytovně tiše jako myška znovu uvelebila na svém oblíbeném místě na okně. Líbilo se mi, jak tu mají široký parapet. I na střechu se dalo sednout, narozdíl od té naší, která byla kolmá a ze které by po nějaké době spadnul i shinobi. A to bych nikomu nepřála. Sice jsem jen čekala, až si mě někdo všimne, ale zaujala mě poslední zmínka.
Hyuuga?
Měl to být hrdý klan Konohy, pak jsem ovšem nechápala podezření na sebevraždu. Dle reakce Hokageho jsem od své práce s papíry usoudila, že mu musela být blízká.
Další mrtvá ženská v jeho životě? Ach, ten to má pestré.
"Je mi to líto," ozvala jsem se, zatímco jsem sledovala jeho výraz. "Prosím, běžte, o papíry se postarám a váš bratr jistě ještě chvíli zvládne zbytek, že, Seito-san?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Sep 12, 2013 9:01 pm

Stála jsem tam jako socha uprostřed místnosti. Nestačila jsem postřehnout jak se to tu vše najednou seběhlo, kde se ti lidé tu najednou vzali a proč se tu lidi zabíjejí ve stejné vesnici. Každopádně osoba od níž jsem potřebovala pomoc dorazila, ale nevěděla jsem co mám v takové situaci dělat když zrovna někdo umřel. Proto jsem si pro sebe mumlala jen tak do větru, protože si mně stejnak nikdo nevšímá v tom davu lidí, kteří sem vrazili. " Takže zase nic. Opět se na mně nedostala řada. Já se to snad nikdy nenaučím. " Řekla jsem smutně.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru