Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 20 z 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 20 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 20 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Aug 16, 2015 7:20 pm

Katsumi? Kurumi? Může to být tatáž osoba? Katsumi odpovídá popisu Kurumi. Černé vlasy. Podivná vůně. Přesně, jak říkal Hideo. Kurumi přišla blíže a představila se. Působila jako milé děvče, ale už jen kvůli tomu, že je v jednotkách anbu, vím, že to není pravda. Jsem velitel anbu a jsem si jist, že jsem se s ní nikdy nesetkal. Že by někdo, kdo si na anbu jen hraje? Možná. Řekla ale, že donedávna byla pod Kentarem, takže mě nepřekvapuje, že jsem na ní narazil až teď. 
Kentaro si všechno zapisoval, i když nikomu o svým plánech, podřízených neříkal. Jestli tedy skutečně byla pod jeho velením, měl bych být schopen najít její složku v archivech. "Rád Vás poznávám, Katsumi-san." Nesnažil jsem se působit stejně mile a nevinně jako ona. Mluvil jsem klidně, neutrálně. Pořád ale platí, že nechci přilévat oleje do ohně. "Pravda. Nevím, co jsem si myslel. Jak by to vůbec bylo možné?" Reagoval jsem na její slova o tom, jak by se někdo dokázal přiblížit nadání Uchíhů. Minimálně o jednom takovém, kdo by to zvládl, jsem věděl, a jsem si jist, že se jich na světě najde víc. "Uklidnila jste mě Satsuki-sama. Nemám další otázky." Rád bych tuto šaškárnu už ukončil a vydal se do archivu. Není třeba se Satsuki ptát na další věci. Prozatím mi postačí znát číslo 010829. Jestli Satsuki po mě nic nechtěla, rozloučil jsem se a odešel.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Sun Aug 16, 2015 8:27 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Navzdory tomu, že k Itachimu čiernovláska natiahla ruku, sa bohužiaľ nedočkala opätovaného vzájomného podania. To však v tomto okamžiku nebol ani zďaleka najväčší problém. Sotva sa návštevník rozlúčil a zmizol vo dverách, musela som k tomu vzhľadom na neprívetivé okolnosti niečo povedať aj ja sama.
"Dobrá práca. Prečo musíš vždy zachádzať tak ďaleko?"
"Idem sa o to postarať," prehovorila mierne rozhorčená žena, nasledujúc Itachiho von z kancelárie. Ešte než ju ale stačila opustiť, bola mnou pravdaže opakovane zastavená.
"Nemá to cenu. Nerob to," vydala som definitívny povel.

"Dala som mu svoje skutočné meno a ninja registračné číslo. Ak si to pôjde overiť, dozvie sa niečo, čo by nemal. Vedeli sme, že na to skôr či neskôr príde," oponovala čiernovláska tak, aby ju cez zavreté dvere zaručene nebolo počuť.
"Aj keby zistil, že tu už roky nemáš byť, stále to môžeme zvaliť na nejakú tajnú misiu. Dohodli sme sa, že to vyriešime po mojom. Nevidím zmysel v tom, aby si zachádzala ešte ďalej. Nerob žiadne blbosti," riekla som jednoznačne neoblomne, dokonca sa až zdvihnúc zo stoličky, skoro ako keby som počítala s tým, že ju budem musieť zastaviť osobne. Jej reakcia ma však vôbec nepotešila. Sotva som sa za ňou totiž ráčila vydať, tajomná čiernovláska prudko nakukla mojim smerom a jediným pohľadom so značnou dávkou jej špeciality ma ihneď posadila.
"Nestoj mi v ceste, babizňa," prehlásila v mojich ušiach akýmsi priam až démonickým hlasom.

Po týchto slovách mi už bolo jasné, že mi moja údajná vlastná ANBU dala ochutnať maličko Hideovej medicíny. Zostala som tam sedieť ako prikovaná, zatiaľčo ona už konečne otvorila dvere a vyliezla na chodbu s istotným zámerom prenasledovať Itachiho. Tesne predtým, ako sa ale definitívne vytratila, pohliadla smerom na prítomnú Saradu, zakývala a jednoduchým gestom naznačila, že môže vstúpiť. Než sa tá stačila nazdať, bola už fuč, skoro ako keby sa po nej zľahla zem. Bola to neobyčajná skúsenosť, ale to nič nemenilo na tom, že som ešte potrebovala čeliť ďalšej návštevníčke.

=> PRESUN ITACHIHO A ČIERNOVLASEJ ANBU <=
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarada Sun Aug 16, 2015 9:36 pm

Když se otevřely dveře, pohlédla jsem na Itachiho Uchihu. Chvíli jsem jen tak bloudila v mysli, co tam asi tak dělal, když odešel s tím neutrálním výrazem. Většinou se na mě každý usmíval a dnes ne?! Bylo to fakt divný. Najednou jsem uviděla v kanceláři nějakou ženu, vypadala jako někdo z klanu Hyuuga. Co se tu stalo? Mírně jsem nadzvedla obočí a vstoupila do kanceláře.
"Oahyo, uhm...Hyuuga-sama." Pousmála jsem se nervózně a Sanagy šla přímo za mnou a sedla si těsně vedle mě. Bylo na mě vidět, že jsem mírně zmatená, proto jsem čekala, že začne sama. Vůbec jsem nechápala totiž, proč tu není Hokage. Že bych něco zaspala?
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Mon Aug 17, 2015 9:01 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Po tom, čoho som pred malou chvíľou bola svedkyňou, niet pochýb o tom, že som zotrvala vo veľkom šoku. Dokonca i potom, ako Sarada vstúpila dnu, som ešte na nejakú dobu zostala len nečinne sedieť na stoličke, neprítomne pozerajúc niekam do prázdna. Až teraz som si uvedomila, aké obrovské monštrum som do Konohy vlastne vpustila.
"A-áno?" reagovala som na Saradin hlas takmer až úplne zmätene, no našťastie som v sebe našla dosť síl a vôle na to, aby som sa čo najskôr vzchopila. Nezostávalo mi už nič iné, než veriť tomu, že aj keby čiernovlasá ANBU neuspela, divoká karta, ktorú som mala vo svojom rukáve, určite nesklame. S týmito myšlienkami som riekla.

"Ospravedlň ma, drahá," prehovorila som mierne roztraseným hlasom, následkom čoho som sa zhlboka nadýchla, posunula sa na stoličke tak, aby som v nej sedela čo najpohodlnejšie, a konečne zahájila konverzáciu. Potrebovala som to rýchlo vyriešiť.
"Dobrý deň. Som miestna predstaviteľka našej rady a z technických dôvodov zastupujem ostatných hodnostárov, vrátane samotnej hokage-dono, v ich neprítomnosti. Než prejdeme k veci, bola by som rada, keby si sa mi stručne predstavila, nech viem, s kým mám česť," oboznámila som ju úplne rovnakým spôsobom, ako predtým Minako a Killuniu. Niekto nestranný by si mohol myslieť, že tú hlášku mám už naučenú. Pravdou ale je, že som ju mienila použiť u každého, u koho som si nebola istá, o koho sa jedná. Bol to najrýchlejší spôsob, ako predísť nedorozumeniam a dozvedieť sa toho čo najviac o nie práve najznámejších návštevníkoch.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarada Mon Aug 17, 2015 10:57 am

Když jsem tam tak stála vedle Sanagy, dívala jsem se na hodnostářku. Bylo vidět, že je taková rozklepaná, že by to bylo příčinou Itachiho? Na chvíli jsem se nad tím zapřemýšlela. Měla jsem divný pocit, že není něco v pořádku a jediné v co jsem doufala bylo, že to nemá nic společného se strýčkem Seitem. I já jsem jaksi zbystřila, když se představitelka rady rozpovídala. Jen jsem se mile usmála.
"Jmenuji se Sarada Senju, jsem Chuunin. jdu ve stopách dědečka Tobirami a hledám svého strýčka a sensei Seita Senju. Víte, byla jsem nějakou dobu v Kiri, čistě výučně, protože byl na misi. Stále někam chodí a většinou to nedopadá dobře, vídám ho jen v nemocnici a vždy mám z toho blbý pocit. Nejsem žádná čarodejnice, je to pouze intuice, ale..." Založila jsem si ruce do sebe a zvedla bradu. "...chci Vám tady pomoc, pokud se něco děje, můžete semnou počítat." Doufala jsem, že se neděje nic hroznýho, jako třeba, zmlátit nějaké lidi bych možná zkusit mohla, ale víte co, pořád jsem byla chuunin, nepodporovala jsem souboj s vyššími hodnostmi. I přes to jsem chtěla pomoc, i kdyby při tom přišla o život! Teda...ne, to vlastně ne, ještě jsem svého cíle nedosáhla.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Mon Aug 17, 2015 11:27 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Moje psychické rozpoloženie na tom ešte stále nebolo najlepšie, ale postupne som sa s tým už i vyrovnávala. Minimálne som sa dokázala vzchopiť dostatočne na to, aby môj hlas viac neznel tak neprítomne a roztrasene, ako keď som k Sarade pred chvíľou prehovorila. Jej slová ma navyše svojim spôsobom tešili, ale to nič nemenilo na tom, že som jej žiaľ nemohla dopriať kladnú a pritom pravdivú odpoveď.
"Sarada... Senju. Rada ťa spoznávam," riekla som milým hlasom.
"Ani netušíš, ako veľmi ma teší, že v tejto dedine ešte stále jestvujú ľudia, na ktorých sa vždy môžem s ľahkým srdcom spoľahnúť. Cením si tvoj záujem," odpovedala som nepriamo.

"Som si istá, že jedného dňa z teba bude význačne významná kunoichi. Obávam sa však, že ani len v týchto časoch pre teba nemám žiadnu úlohu, ktorú by si mohla zvládnuť bez tímu. Ako náhle ale budem nejaký skladať, môžeš sa spoľahnúť, že sa obrátim aj na teba," ubezpečila som ju, že jej slová beriem do úvahy, a pomaly začala schovávať všetky papiere do šuflíkov, skoro ako keby som v kancelárii chcela rýchlo popratať.
"Seito-san sa nedávno vrátil z misie, na ktorú som ho osobne poslala. Podotýkam, že po vlastných a úspešne, takže sa oňho nemusíš báť. Dala som mu dočasne zaslúžené voľno. Odvtedy som ho nevidela, ale určite sa potuluje niekde po dedine," zodpovedala som ochotne i Saradinu druhú otázku, naďalej pokračujúc v akomsi provizornom upratovaní.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarada Mon Aug 17, 2015 1:50 pm

Na Radní bylo znát, že její nervózní postoj pomalu zmizel, ale tak úplně. Mírně mi začínalo vsrýsčet čelo nad teoríí, co se tak mohlo stát, že se chová takto vystrašeně? Možná byla jen z něčeho nervózní, nejspíš to ale nebyla moje věc, ale že bych já někdy držela pusu? Ne. Vyslechla jsem si jí a s úsměvem jsem pokývla hlavou.
"Děkuji, madam. Také mě těší, že mohu potkat někoho z rady vesnice a ještě k tomu představitelku. Jsem Vám velmi vděčná za tu misi pro Seita, kterou nejspíš zvládl levou zadní, pokud se potuluje po vesnici. Moc to pro mě znamená." Usmála jsem se a pohladila Sanagy po oušku. Ta se mezitím podívala na mě a potom hned na radní. Musela jsem jí chvilku ignorovat.
"Uhm, mohu pro Vás něco udělat? Zdáte se mi mírně nervózní." Přimhouřila jsem na ní oči. Nevěděla jsem, co její chování zapříčinilo a byla jsem hold zvědavá, proto jsem se snažila být jakýmkoliv způsobem nápomocná.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Mon Aug 17, 2015 4:02 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Sarada sa chovala veľmi milo a úctivo. Ani to mi však nezabránilo v tom, aby som urýchlene popratala kanceláriu. Ťažko povedať, o čo presne mi tým šlo, ale bolo zrejmé, že sa bude jednať o voľačosi dôležité. Netrvalo dlho a na stole už ani absolútne nič nezostalo.
"Výborne," dodala som viacmenej sama pre seba a upriamila svoju pozornosť na návštevníčku. Potrebovala som jej povedať niečo, čo jej za ten čas možno aj samej došlo. Nech už môj stav zapríčinilo čokoľvek, musela som to vyriešiť, alebo aspoň zabrániť tomu, aby prípadná vina padla na mňa, takže som sa tým chystala na odchod.

"Ako som povedala, cením si tvoj záujem, ale obávam sa, že nie je nič, čo by si pre mňa teraz mohla urobiť," ubezpečila som ju a pomaly sa zdvihla zo stoličky, smerujúc aj so svojim verným ochrancom k dverám kancelárie.
"Je mi ľúto, že ťa budem musieť takto vyhnať, ale potrebujem odísť. Musím si vybaviť niečo súrne. Ak existuje niečo, čo by si mohla vykonať, tak asi postačí, ak sa pokúsiš vyhľadať Seita a dostať ho v mojej neprítomnosti do kancelárie, nech ma tu dočasne zastúpi," vydala som napokon povel, na ktorý návštevníčka tak dlho čakala. Ak naozaj toľko vyžadovala, aby som ju zamestnala, nič lepšie asi za týchto okolností ani spraviť nešlo. Bez ohľadu na to, ako zareagovala, som už viac nemienila otáľať a definitívne som sa rozlúčila.

=> PRESUN (ak ich Sarada nezastavila) <=
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarada Mon Aug 17, 2015 5:52 pm

Radní si poněkud pohla s uklízením kanceláře, proto mi docvaklo, že nejspíš někam spěchá. Očividně byla stále nějak nervózní a ukvapená. Nebyla to ale moje věc...no, však každý si můžete domyslet mou reakci. Jen jsem tam tak stála a když odešla, kývla jsem hlavou na znak souhlasu. Podívala jsem se na Sanagy a mírně se zamračila.
"Klidně a nenápadně." Pousmála jsem se na Sanagy a nasedla na ní. Díky tomu, že dokázala plachtit ve větru pomocí jedné ze svých technik, vyskočili jsme z otevřeného okno a ze vzduchu jsem začala sledovat, kam ta Radní asi tak šla. Že já na to jednou do platím, sakra...

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Aug 31, 2015 8:37 pm

Kancelář je docela dost dobře zabarikádována. Není tu sice žádná bariéra, ale populace anbu v budově a možná i v kanceláři na metr čtvereční je přibližně dva a půl. Toto jsem nezažil za celý svůj život. To se tu přesunula snad celá centrála? Není to vyloučeno. Štěstí že jsem anbu. Teď dokonce bez trestního záznamu. Už nejsem považován za zrádce. Díky tomuto jsem byl schopen proniknout do budovy. Mám dokonalé krytí! Jsem jen další anbu v davu!
Čím blíž jsem se ale dostával ke kanceláři, tím hůře se mi hýbalo. Nejen, že se zvyšovala koncentrace anbu, ale potvrdil jsem dokonce i přítomnost sekretářek! Anbu, který se rve davem, místo toho, aby byl na jednom místě a střežil budovu tak, jak ostatní, rychle získal pozornost. Všimli si mě, ale zatím se jen dívali. Když mě ale poznali, zastavili mě. Bylo to pár kroků před kanceláři. Nechtěli mě někde zavřít. Jsem přeci už očištěný! Jen mi náležitě vysvětlili, k čemu toto všechno. Satsuki se začíná bát o svůj zadek po tom, co se stalo Itachimu! Jeho smrt mě hluboce zasáhla. Do teď jsem o ní nevěděl. "Satsuki!" Zakřičel jsem.
Jestli mě ti anbu nepustí dál, protože si ctěná Satsuki přeje být nerušena, nevydržím to a začnu řádit. Potom všem, čím jsem si prošel mám snad nárok žádat vysvětlení, a to přímo od zdroje. Jednomu z anbu jsem udeřil pěstí v obličej a rozběhl se ke dveřím od její kanceláře. Dřív než jsem ale stihl otevřít dveře, skočilo na mě dalších deset anbu, čím mě svalili na zem. Stihl jsem ale zaklepat na dveře, k tomu ten randál z toho, jak po mě ti anbu skočili... Satsuki si toho musela všimnout! Snad bude tak laskavá a pustí mě k sobě.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Tue Sep 01, 2015 2:49 pm


Ako si už Benjiro aj sám mal možnosť povšimnúť (aj keď to pochopiteľne malinko prehnal), koncentrácia stráží v budove bola značne vyššia ako napríklad za čias Assasina. Na svedomí to samozrejme mali predovšetkým nedávne udalosti - od vraždy radného zo strany bývalej hokage až po zásah Kurumi v archíve, ktorý podľa všetkého nedopadol dvakrát najlepšie. Pravdou ale je, že si aktuálne najvyššie postavená predstaviteľka dediny, Hyuuga Satsuki, ešte stále i myslela, že je to len súčasť akéhosi veľkého genjutsu a menovaná osoba si po ňu skôr či neskôr príde aj s ostatnými. Niet pochýb, že sa u nej začínali prejavovať pochybnosti - bolo to naozaj správne riešenie? Skutočne Konohagakure nemožno zachrániť bez vplyvu vyššej moci? Žiaľ, chovanie niektorých dedinčanov ju v tom akurát utvrdzovalo, takže ju ono presvedčenie neopúšťalo.

Uvedomujúc si, že má radná pred dverami dostatočnú ochranku, bola všetká jej pozornosť smerovaná chlapčenskému hlasu ozývajúcemu sa v jej mysli, vysvetľujúcemu akési zmeny plánu a ešte ju zároveň s tým presviedčajúc o tom, že Kurumi naozaj umrela a už sa jej teda viac nie je nutné obávať. Po nejakom tom čase v sebe vďaka tomu našla dosť odvahy a rozumu, aby sa upokojila a navrátila naspäť na Zem. Ak to má všetko dopadnúť dobre, nemá inú možnosť než pokračovať. Teraz už niet cesty späť. Sotva však Hyuuga Satsuki pokračovala vo svojej práci, vyrušil ju akýsi hluk na chodbe, okamžite tak aj aktivujúc byakugan, aby sa sama uistila, či je vonku všetko v poriadku.

Odpoveď na jej znepokojenie sa dostavila v podobe nahnevaného a emočne vypätého Uchihu. Nie je hádam nič horšie, ako jednať s členmi onoho klanu v takomto psychickom rozpoložení, no vyhýbať sa mladému Benjirovi po tom všetkom, čo mu vlastne pred nedávnom vyviedla, by nemusel byť najlepší nápad. Isteže ho mala možnosť odpratať zo scény a presunúť do väzby za napadnutie ochranou povereného shinobiho, ale ak by tak učinila okamžite potom, ako ho zbavila obvinení, pravdepodobne by sa dočkala veľmi kritických názorov zo strany ostatných. Jej moc nebola absolútna, keby sa proti nej väčšina shinobi vzbúrila, znamenalo by to pre ňu koniec. Ak by ale Benjiro zašiel priďaleko, dostala by dobrú výhovorku na jeho elimináciu.
"To je v poriadku, nechajte ho vstúpiť!" zvolala radná zároveň s tým, ako sa zdvihla zo svojej stoličky a otvorila dvere. Sotva však vstúpil, ihneď sa po ňom v rámci súkromia zasa zavreli.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Sep 02, 2015 3:06 pm

Už jsem si začínal myslet, že se Satsuki neozve. Copak ji tak dlouho trvalo? Řekla, že mě mají vpustit dovnitř. Anbu ze mě proto slezli, a já vstal. Trochu se mi motalo v hlavě. Při tom, jak mě strhli dolů, jsem se nikde nepraštil. Za ty závratě možná může to, že ještě ani ne před hodinou jsem ležel na posteli sužován nevyléčitelnou nemoci.
Že by technika Nefrit měla nějaké vedlejší účinky? Pro mě pravděpodobně ne, ale pro Nefrit nejspíš jo. Potom, když mě vyléčila, se necítila moc dobře. Snad je ji už líp. Pravděpodobnější je ale to, že za ty moje závratě spíš může jen to, že mě ti anbu strhli dolů tak rychle. Otevřel jsem dveře a vešel do kanceláře. "Krásný den přeji, Satsuki-sama." Pozdravil jsem trochu netradičně radní a zavřel za sebou dveře. Všiml jsem si, že po té šarvátce s anbu jsem celý zaprášený. Byla chyba se válet po podlaze. Oprášil jsem se porto trochu. Snad Satsuki nebude vadit trochu prachu v kanceláři. "Jsem tu, abych Vás obvinil za zmanipulování shinobi v Konoze ve prospěch nepřítele. Kvůli Vám nám Hana unikla. Je nepřípustné, že jste vydala rozkaz k našemu zatčení kvůli útoku na Kyuudaime Hokage potom, co jste nám sama rozkázala, aby jsme se o vše postarali v naprosté tajnosti. To jsme udělali. Zjistilo se, že za ten útok může skutečně Hana. Itachi-sama nám rozkázal ji zajmout, případně i zneškodnit. Jednali jsme s Hikarem dle rozkazu. Přesto místo toho, aby jste věc důkladněji prošetřila, jste jen vydala rozkaz, který znamenal naše okamžité vyklizení z hracího pole." Řekla, že nikdo nesmí o ničem vědět, aby jsme zbytečně nešířili paniku. O tom, že je Hana hlavní podezřelou, věděla. Tenkrát dorazila k již zbourané zasedací budově. Všichni, Sarada a Hikaru, ji potvrdili, že tam Hana byla první.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Wed Sep 02, 2015 4:29 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Benjiro vošiel do na rozdiel od zvyšku budovy doslova vyprázdnenej kancelárie. Už na prvý pohľad mu to mohlo prísť divné, ale podľa všetkého sa na to vzhľadom na jeho psychický stav nijak zvlášť nesústredil. Prečo by som s ním chcela hovoriť úplne sama? To však nebolo jediné, čo si zrejme všimol. I naďalej som totiž mala aktivovaný byakugan. Čo to všetko asi tak mohlo znamenať? Pravdou je, že som sa ani na malú chvíľočku nevzdávala dokončenia svojho plánu, ani potom, čo vyviedla Kurumi. O Hikara mi nijak zvlášť nešlo, Mikomi bola mimo dediny a tak skoro sa tak či tak jednoznačne nevráti, Hideo prisľúbil, že si odpyká trest vo väzení, takže mi svojim spôsobom zostávalo vyradiť iba Naota, Seita a samozrejme prítomného Benjira. Ako že som to však chcela dosiahnuť? Mala som síce tak trochu riskantný, no podľa všetkého skvelý nápad.

"Priznávam svoju vinu," prehovorila som fakticky až dosť nečakane, samozrejme ale nie veľmi nahlas, pričom som sa očami uisťovala, že v okolí nie je nikto, kto by ma za týchto okolností mohol čo i len začuť.
"Povedzme, že máte pravdu, Benjiro-san. Možnože som naozaj od začiatku robila všetko preto, aby som uľahčila nepriateľovi plány, ale poďme sa spolu teraz pozrieť na oficiálnu verziu," hovorila som naďalej tak tichým hlasom, že to sotva zvládal počuť čo i len prítomný Uchiha, následkom čoho som jeho smerom pohodila v spise do detailov prepracovanú stvárnenú správu o všetkom, čo sa vlastne akože udialo.
"Nemusíte to čítať teraz. Pokojne si to nechajte, je to aj tak len kópia. S radosťou vám ale zhrniem jej obsah, ak vás to zaujíma."

"Ehm, ehm. V tom spise pojednávam o tom, ako som v spolupráci s Hyuuga políciou tajne vyšetrovala neznámeho zradcu, ktorý preukázateľne ilúziou ovládal Mikomi, Hanu a zopár ďalších, aby konožanov poštval proti sebe a zároveň sa úspešne zbavil vedenia. Zároveň som priložila niekoľko predpripravených dôkazov a uveriteľných motívov ukazujúcich na to, že ste to boli práve vy s vašim sharinganom, s obrovskou náchylnosťou k silnému genjutsu, preto som podnikla kroky, aké som podnikla. Nemusíte sa ale obávať. Na konci sa dočítate totiž aj o tom, ako sa vám z celého srdca v mene celej Hyuuga polície ospravedlňujem za krivé obvinenie a samozrejme za to, že som nevydedukovala, že sa skutočný nepriateľ po celý čas nachádzal v mojich radách. Musíte ale uznať - kto by si bol pomyslel, že sa v Konohe objaví niekto s lepšími schopnosťami ovládania cudzích shinobi, než akú majú Uchihovia? Taká chyba na moje odvolanie pre nedostatok radných stačiť nebude."
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Sep 02, 2015 6:08 pm

Bylo tu prázdno. Prvně jsem si toho nevšiml, protože jsem vedl svůj monolog plně zkoncentrovaný na Satsuki. Nedal jsem ji ani prostor k tomu, aby mi opětovala pozdrav. Nemám ji proto za zlé, že mi nepopřála tak, jak já ni, krásný den. Teď, když se naše role ale obrátily, ona vedla svůj monolog, a já poslouchal, jsem si začal všímat věcí kolem. Nepřekvapuje mě, že tu Satsuki seděla samotná. Já sám bych taky na jejím místě byl někde bokem, když jsem pomohl pustit S rankového nukenína, Hanu Ichiro, a zabásl bez důkladnějšího prověření situace dva shinobi z Konohy. Pohlédl jsem na ty informace, co ke mě hodila, ale nevzal si je. Jistěže si je pak vezmu. Rozhodně mě zajímá, jak ten všechen bo*del sepsali.
"Dost mi lichotíte, když si myslíte, že bych byl schopný ovládat Hokage a velitelku Hyuuga policie. Vskutku je neuvěřitelné, že se tu někdo tak silný v genjutsu objevil. Neospravedlňuje Vás to ale za Vaší nedbalost. Mít někoho takového přímo pod nosem, vždy na dohled, a nevědět o něm takřka nic... to je absurdní! Není to tak, že by jste si té neobvyklé osoby nevšimla právě kvůli její neobvyklosti. Lidé si toho neobvyklého zpravidla všímají hned na začátku. Vy jste ale Satsuki-sama selhala. Vaši omluvu přijímám, ale trvám na tom, aby jste dočasně odstoupila ze své funkce, alespoň do doby než se vše skutečně důkladně neprověří. Chybovat je lidské, ale vždy musíme za své chyby nést zodpovědnost. Očekávám, že nikoli mě, ale celé vesnici vyjdete vstříc."  Chvíli jsem zněl klidně, chvíli rozzuřeně. Je těžké určit podle mého tonu, jestli v tom, co jsem řekl Satsuki, je něco osobního, a nebo není. Má slova byla troufalá. Uvědomoval jsem si, že hovořím teď s nejvýše postavenou osobou ve vesnici a zároveň jedinou, které slovo má ještě nějakou váhu. Potom, jak se zachovala v mém případě, také od Hikara a Mikomi, je ale jasné, že Satsuki dříve koná než přemýšlí. Obvinila nás totiž jen na základě jejího úsudku. Proto bude lepší ji na dobu vyšetřování suspendovat, aby jej nijak neovlivňovala.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Wed Sep 02, 2015 7:00 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Na Benjirove slová som nenachádzala inú reakciu, než len pokývanie hlavy do strán a hlboké povzdychnutie. Dôvod bol navyše prostejíš, než by sa mohlo zdať, no zatiaľ som ho vynechala.
"Naozaj si myslíte, že takéto vysvetlenie bude stačiť na moje suspendovanie? Nepriateľ, o ktorom sa tu bavíme, mal genjutsu dostatočne silné na to, aby s ním podľa všetkého zabil dokonca i veľaváženého Itachiho. Aké namáhavé by preňho asi tak mohlo byť využiť svoje ilúzie na odvrátenie pozornosti? Rada by som vám pripomenula, že zabúdate na jednu vec. Katsumi nebola pod mojim dohľadom od samého začiatku, ale až potom, čo sa odohral útok na radnú budovu zo strany hokage. Vyšetrovanie bolo zahájené až v tejto dobe a odvtedy neurobila nič dostatočne podozrivé na to, aby som mala právo upodozrievať ju. Všetko to máte uvedené v správe. Previnila som sa iba prehnanými bezpečnostnými opatreniami."

Bolo obdivuhodné, že napriek všetkému, čo som Benjirovi naznačila, mu ešte stále unikala pravá podstata. Postupne som sa k nej avšak v takej tichosti, že si Uchiha zrejme musel i pomáhať odčítaním pier, pomaly dostávala, aj keď mi to nejakú tú chvíľu pochopiteľne trvalo.
"Ešte stále to nechápete, že nie? Je absolútne jedno, čo na mňa vytiahnete. Všetko až na súboj Katsumi s Itachim bolo do detailov naplánované a dopredu pripravené. Aj keby sa vám podarilo nájsť nejakú malú trhlinu, aktuálne v Konohe nie je nikto, komu by som sa musela zodpovedať pre každú maličkosť a krivé obvinenie. Nik sa ani len nepribližuje mojim právomociam, ani váš preživší radný, ktorého som samozrejme tak isto už dávno rozumne odpratala."

Bolo to približne v tomto čase, čo si Benjiro zrejme začínal uvedomovať, o čo tu vlastne ide. Aj z toho dôvodu som sa na svojej stoličke posunula dopredu, skoro ako keby som sa svojimi očami snažila vypáliť Uchihovu dušu. Pozorne som sledovala každičkú jeho reakciu a známky správania.
"Nikdy tu nešlo o to, čo si kto myslí, ale len o to, čo môže dokázať. To sa ani len od čias veľkého Naruta Uzumakiho nezmenilo. Nerada to priznávam, ale Kurumi-san mi prehovorila do duše, aj keď to bola len psychotická maniačka. Generácia po siedmom hokage a všetky po nej vedú nielen dedinu, ale celý náš svet do záhuby. Shinobi s mocou sa stali až príliš veľkou osinou v zadku na to, aby im bolo i naďalej dovolené hrať sa na hrdinov. Ste to práve vy, ktorí zlyhali. Mojou povinnosťou je po vás len upratať. Je mi ľúto," vysvetlila som mu už jasne, že v tom idem s nepriateľmi, snažiac sa zároveň vyvolať čo najväčší hnev.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Sep 02, 2015 7:58 pm

"Popíráte sama sebe. Stala jste se tutéž osinou v zadku, kterou tak pohrdáte." Promluvil jsem po vyslechnutí Satsuki a chvíli přemýšlení. Prvně mi to nedošlo, když mi řekla, že možná vážně úmyslně pomohla nepříteli realizovat jeho plán. Nyní však, když všechno vysvětlila, uvědomil jsem si, že za to všechno může Satsuki. Nic nebyla náhoda. Mé, Mikomino a Hikarovo očištění bylo nutné potom, když Kurumi zabila pomocí genjutsu Itachiho. Satsuki by to nejraději všechno nechala tak, ale Kurumi ji nedala na výběr. Musela nás očistit od statusu zrádce.
"Chápu. Máte pravdu. Nemůžu Vás dočasně suspendovat." Bylo pro mě těžké přiznat, že má Satsuki pravdu. Ve vesnici nezbyl nikdo, kdo by ji mohl odporovat. Všichni jsou v podstatě jejími podřízenými. Těžko ji odvolat z funkce v této podřadné pozici. "V jednom jste se však spletla." Nelze se s ní měřit soudy v Konoze. Je potřeba vzít zákon, spravedlnost do vlastních rukou! I když tímto znovu budu vyhlášen zrádcem, zbavím se této prohnilé osoby, doufaje, že na její místo bude dosazený konečně někdo, kdo pro Konohu bude chtít to nejlepší. Aktivoval jsem mangekyou sharingan.

Hokageho kancelář - Stránka 20 Tumblr_mxjljw3fW31t5mocuo1_500

"Když Vás zabiji teď, máte po plánech!" Sice Satsuki není zrovna v nejlepším věku, ale nepochybně dokáže na blízko předvést skvělé kousky. Je přeci Hyuugou. Proto jsem aktivoval magneykou sharingan, a nepoužil některou z technik, které nejsou odvozené od sharinganu. Jsem opatrný, i když... kdybych byl opatrný, nepoužíval bych asi mangekyou. Nefrit mi nevyléčila oči, ale "jen" tělo, takže bych si je měl šetřit. Současně s aktivací magneykou mé tělo obalil trup Susana, přesněji jeho hruď. Musel jsem použít jen částečné Susano, abych se do této místnosti vlezl.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Wed Sep 02, 2015 8:42 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Začínalo to tu vyzerať čoraz zaujímavejšie. Benjiro si pravdepodobne myslel, že som možnosť, že by ma na mieste napadol, nevzala do úvahy, ale jeho hnev v spojení s inými negatívnymi emóciami drasticky zamlžili Uchihov úsudok. Bolo to vonkoncom presne to, v čo som celý ten čas i dúfala. Ako jednoduchšie ho vrátim naspäť za mreže, než tým, že sa ma verejne pokúsi pripraviť o život, poslednú vysoko postavenú osobu a radnú v dedine? Nie nadarmo som ho veľmi pozorne sledovala svojimi dokonalými bielymi očami. V prvom momente, ako sa mu ale v tých jeho objavil Mangekyō Sharingan, som svoj byakugan v snahe nenechať sa chytiť do genjutsu deaktivovala, sklopila pohľad a prudko sa postavila.

"Stráže! Zastavte ho!" skríkla som zároveň s tým, ako som na svoj vek urobila veľmi pekný výskok s otočkou vo vzduchu a následne som svojimi nohami úspešne rozbila okno a ocitla sa vonku. Vďaka tomu, že som to mala celkom obstojne vypočítané, som sa zvládla s použitím chakry zachytiť o stenu a čo najrýchlejšie po jej kolmom povrchu zbehnúť dole. Veľmi dobre som si totiž uvedomovala, že keby som v tej miestnosti zostala o čosi dlhšie, s najvyššou pravdepodobnosťou by som sa už fakt nedožila ani len ďalšej minúty. Podceňovať niekoho na Benjirovej úrovni by sa mi mohlo vypomstiť. Takú obrovskú chybu by som nespravila.
Tak sa pozrime na to, či ma budeš prenasledovať a vyvoláš ešte väčší chaos, pomyslela som si s miernymi obavami, zatiaľčo sa do kanclu už zozadu prebili všetky jednotky ANBU v budove.

=> PRESUN DO ULÍC <=
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Sep 03, 2015 2:03 pm

Ta stará babizna utekla. Nenechám ji rozhodně si někde v bezpečí odpočinout! Vydal jsem se proto hned za ní. Byl jsem si vědom toho, že se tu brzo objeví několik anbu. Proto jsem si dal na čas. Utíkala směrem někde do ulic. Na to, že ji bude tak minimálně padesát, má docela slušnou výdrž. Asi sportuje. Když jsem vyskočil z okna a pomocí chakry běžel po stěně za Satsuki, už se za mnou objevilo pár anbu. Ti v tomto jsou nevinně, takže bych s nimi bojovat na život a na smrt neměl. Jestli s nimi ovšem nic neudělám, Satsuki nedoženu, protože mi zatarasí cestu. Běže za Satsuki, jsem vytáhl ze své anbu brašny u pasu jeden kunai a připevnil na něj kouřovou bombu. Kunai jsem pak hodil jejich směrem. Když ta kouřová bomba vybuchla, na chvíli jsem se jim ztratil z dohledu. Toho jsem využil a díky shunshin no jutsu se přesunul od nich trochu bokem, a však tak, abych měl Satsuki pořád na očích. Ať si nemyslí, že mi uteče! Doženu ji a zabiji, i kdyby ji měla podpořit celá vesnice. Nejspíš se to neobejde bez smrti někoho nevinného. Jestli však Satsuki nechám tak, zemře daleko více lidí, a to nejen z Konohy. 

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Sep 20, 2015 7:08 pm

Došla som k budove, kde sa má nachádzať Hokage. Teda v mojom a Tatsuyovom prípade sme hľadali Satsuki, mohla by tu predsa len byť. "Nakoniec nebude nejaká náročná úloha." Mrkla som na Tatsuyu, len tak medzi rečou a pokračovala som k nejakej kancelárií, kde by mala byť pravdepodobne Hokage alebo Satsuki. Zaklopala som dvakrát na dvere a čakala či sa niekto ozve. "Tak čo, páčila sa ti tá nová zástupkyňa Reiny?" Neviem prečo ma napadla práve táto otázka. Bola som asi ako každý iný človek jednoducho zvedavá. A momentálne ma vlastne zaujímalo, aký mal z nej pocit Tatsuya, na mňa nezapôsobila práve príjemne, na druhú stranu mi pripomínala tie klasické typy, ktoré nikomu neveria a sú k tomu aj drzé... To však malo nejakú príčinu, ako vždy.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Sep 20, 2015 7:51 pm

Došli jsme až sem. Konoha jako vždy na mě nijak skvěle nepůsobila, všude okolo bylo až moc míru a různých dětí, kteří se začaly hystericky smát. S povzdechem jsem vytáhl ruku z kapsy a promnul si oči. Pohlédl jsem na Mizuki a usmál jsem se.
"Doufejme, nerad bych dělal nějaký větší bordel, já to beru jako dovolenou." Zazubil jsem se do široka a poškrabal se na zátylku. Hned na to se mě zeptala na tu krávu z kanceláře. Nadzvedl jsem obočí, proč to chtěla vědět? Zvědavost? Chtěla vědět vzhled, nebo povahu? Byl jsem na vážkách! Musel jsem nějak odpovědět a proto jsem odpověděl všeobecně, uplně na pána. "Ta ženská je sexy, ale byla by ještě víc, kdyby jí někdo zalepil pusu a myšlenkový pochody vypnul, hehe." To znamenalo, že na pohled to byl kus, ale ve chvíli, kdy to otevře pusu, nebo se to podívá s myšlenkama jinam, každej by měl chut jí zabít. Ta ženská na mě nepůsobila dobře. Ale co, byla mi docela ukradená. Dokud mi nebude poroučet, je to v klidu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Sep 23, 2015 6:12 pm

PSEUDO ITACHI

Zatímco Mizuki s Tatsuyou debatovali nad nově zvolenou zástupkyni Otokage, a tím, jak si svou misi užijí, jsem přišel k nim zezadu a slušně je pozdravil. "Zdravím. Můžu Vám nějak pomoci?" O tom, že Satsuki v kanceláři není jsem věděl. Šel jsem za ní tady taky. Ještě jsem si s ní neměl příležitost popovídat po tom, co se stalo v ulicích. Jistě byla zmatená. Mashima ji však určitě všechno vysvětlil. Nemůžeme si totiž dovolit nechat Satsuki dál neinformovanou. Doposud bylo nutné ji o ničem neříkat, aby vše vypadalo přesvědčivě. Teď, po tom veřejném projevu o špionech z Kiri, se ale všechno mění. Když jsem vyšel úplně nahoru, kde se nachází Hokageho kancelář, ještě předtím než jsem narazil na tuto dvojici z Oto, jsem potkal jednu ze sekretářek. Nepracuje přímo u Hokage, nýbrž v "nižších" kruzích tady v budově. Ta mi řekla, že Satsuki se po tom incidentu v ulicích ještě v kanceláři neukázala. Proč mi to sama od sebe řekla? Je zřejmé, že tu nejsem kvůli šálku kávy. Informovala mě proto o Satsuki, abych nemusel jít zbytečně dál ke kanceláři.

Přesto jsem se u kanceláře objevil. Důvod? Zatím neznámý. "Satsuki-sama má zrovna plno práce mimo budovu, takže Vás nemůže přijmout, a o tom, že je Hokage také zatím nedostupný jistě víte." Ti dva nebyli zdejší. To jde poznat podle oblečení, ale také podle chování. Konožan by snad nestál před prázdnou kanceláři, a nečekal na to, než ho někdo vybídne ke vstupu. Na to jsou v Konoze moc inteligentní. Doufám.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Sep 24, 2015 5:07 pm

Potom, čo mi Tatsu zdelil, že tá Otogakurská zástupkyňa je sexy, tak ako keby som ten doplnok prepočula a trošku som sa naňho zamračila. "Chceš aby som závidela?" Opýtala som sa s tým pohľadom, ktorým som ho snáď aj prepálila. Tak nejak som sa ani nezaujímala o kanceláriu, ale práve rozhovor s Tatsuyou ma zaujal, inak by som tu nečakala ako také poleno pred prázdnou kanceláriou. 
O chvíľku tu prišiel nejaký ďalší neznámy. Chcel nám pomôcť, ale ja som ho vôbec nepoznala. "Netuším či máte dosatočné právomoci na to, aby ste nám dokázali pomôcť pane. Otokage-sama si vyžiadala, aby sme rozprávali s Hokage, ak by to šlo alebo s niekym kto ho zastupuje.." Odpovedala som tomu neznámemu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Sep 25, 2015 4:43 pm

Nadzvedl jsem obočí po její odpovědi a trošku se zaseknul, docela dost nervózně a rozrušeně. Vůbec jsem netušil, že to takto vyznělo, samozřejmě že jsem nechtěl! Teda, myslím že jsem to nechtěla, rozhodně to bylo podaný v jiným smyslu, než přes který si to přebrala. Proto jsem se nervózně uculil a zakroutil hlavou do strany. "E-eee,neee. Vůbec ne, ptala jsi se mě na názor a já ti ho řekl. Jakože pohledově je sexy, ale to mě zajímalo kdysi a teď je to jiný, protože mám tebe a ostatní vzhledově můžou být taky sexy, ale rozhodně by neměly to co ty a to je ten důvod proč jsem s tebou, protože ty máš všechno, no..aa...no a tak no, jakože." Do prdele, já se do toho tak šíleně zamotal...No snad to pochopila ty jo, žádné rozpory tady! Dodal jsem si v hlavě a radši to ani nedopověděl, protože ani já už nevěděl kde je hlava a pata. Chtěl jsem jí jednoduše říct, že na vzhledu ostatních mi tolik nezáleží, ocením to, ale Mizuki je jedinečná.
Najednou se tu objevil nějaký chlapík, jen jsem se na něj podíval, jednu ruku v kapse, druhou kolem Mizukiného pasu a nadzvedl jsem obočí. Mezi tím co začal něco mlet mě docela dost pracovaly myšlenky. Vypadá jak nějakej Uchihovskej buzerant. Mě vlastně vždycky zajímalo, jestli tento klan vlastní nějaké homosexuály, třeba k tomu mají vlohy. Každopádně tak vypadá, svým chováním nadhazuje nadřazenost a dominantnost, pff, frajírek libovej. Má jediné štěstí že nejsme z Konohy a že to beru jako dovolenou. Co bych měl dělat? Říct něco čím ho naseru a nebo to nechat na Mizuki? Najdnou Mizuki promluvila a já jsem se jen potutelně usmál. Dokonale mě doplňovala mém jedno, nebo dvouvteřinovém plánu, který se mi líhnul v hlavě. Jen jsem se na toho chlápka díval s nezájmem. Neměl jsem potřebu komunikovat s Konožany.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Sep 27, 2015 6:41 pm

PSEUDO ITACHI


Tatsuya vypadá, že mě ignoruje. Chvíli se sice na mě tak zahleděně díval jakoby posuzoval snad můj rod, přesněji ten Itachiho, tedy Uchíhy, nebo tak něco.. ale pořád nic neříkal. To je trochu divný. Mizuki, ta kterou Tatsuya drží kolem pasu, je hovornější. "Jestli mám dostatečné pravomoci?" Musel jsem se zamyslet. Je v mé pravomoci jakožto velitele anbu, druhé nejdůležitější, nejvlivnější osoby ve vesnici, zastupovat Hokage? "Ne, nemám, ale pokud Vám můžu nějak pomoci, udělám vše, co je v mé pravomoci. Budete mi ale muset konkrétně říct, proč tu jste." O své pozici ve vesnici jsem jim nic neříkal. Je diskutabilní, jestli můžu zastupovat Hokage nebo Satsuki bez jejich svolení, takže jsem se rozhodl je nezastupovat. Ovšem to neznamená, že tento pár budu ignorovat. Nicméně s diplomatickými věcmi, jako je mír, DoNko a podobně sám asi nic nenadělám.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Sep 28, 2015 3:28 pm

Celkom som sa pobavila nad tou odpoveďou Tatsuyu, na to či mám závidieť. Teda stále som mala ten prísny výraz v tvári, no v duchu som sa smiala. Celkom som ho chápala v tom, že i keď sme spolu, že sa pozerá po iných ženskách, teda len pozerá, ak by niečo skúsil viac, asi by som ho prizabila. Potom keď prehovoril ten chlapík na moju poznámku, rozhodla som sa mu prezradiť časť dôvodu, prečo sme tu. "Sme tu zo zámerom od Otokage-sama, Reiny Kany, aby sme medzi dedinami Oto a Konohy vytvorili nejakú partnerskú dohodu medzi dedinami, ak to bude možné, pokiaľ nie tak aspoň stretnutie Otokage-sama s Hokage, ale vy nemáte Hokageho, takže sme chceli ísť za Satsuki-sama. Nič viac vám nemám povolené zdeliť. " Pousmiala som sa na toho čiernovlasého chlapíka. O Itachim som počula veľa, ale netušila som, že práve on stoji predomnou, teda jeho podoba...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru