Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká náves

+15
Sarada
Seito Senju
Hakuei
Hine Kureta
Hisa Kaguya
Natsuki Uzumaki
Keigo Nakagami
Misha Haybushi
Airis Shiroyaki
Rokuro
Soshi
Kaori
Himiko Hoozuki
Hyuuga Mikomi
Faito Dansaku
19 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Velká náves

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 10:54 am

First topic message reminder :

Velká náves - Stránka 4 Zh7t

Velká náves byla už od samého rána plná lidí. Všude na budovách visely ohromné praporce všech známých vesnic, ulice byly čisté, jeden by řekl, že zde žádná válka nebyla. Sem tam někdo proběhl s finálními úpravami, obchodníci vystavovali své zboží, a celá náves voněla masem, pečivem, vším možným sladkým i slaným.

Nyní jste hosty Kirigakure, příjemnou zábavu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Kashike Mon Jun 01, 2015 7:23 pm

No tak pardon... zatvářím se provinile a následuji Kairin skrze dav lidí. Nakonec jí najdu u jiného stánku. Pak však letmým pohledem překontroluji hodinky a zjistím kolik je. Chjo, povinnost vola... volá... pomyslím si a sehnu se ke Kairin. Vtisknu jí do ruky několik bankovek a usměji se. Tady máš maličká, užij si pořádně slavnost. Já se musím jít podívat, jestli nám někdo neukradl strejdu Mizukageho. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jun 01, 2015 7:34 pm

V ústach som už žmolila nejaké kúsky mäsa poskladané na špajdli, keď na mňa Kashike znova prehovoril. Našiel ma pomerne rýchlo, predsa len som neodbehla ďaleko. 
"Chmmm.." Zamyslela som sa a naśledne som len nadšene prikývla. Zobrala som si od neho Bankovky a prehltla so, keďže som mala plné ústa no.. jedla.
"Whuai ! Užite si to! a dávajte na neho dobrý pozor!" Piskla som nadšene, na čo som sa znova zakusla do mäsa. Nevyzeralo to tak, že by som tieto stánky mala v pláne tak skoro opustiť-
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Kashike Mon Jun 01, 2015 7:42 pm

Skvěle, tak buď hodná holka... usměju se, pohladím jí po vlasech a vyrazím nejdřív směrem domu. Chce to nahodit trochu víc gala...

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Sarada Sat Jun 13, 2015 11:32 am

"Umm, to je škoda. Chtěla jsme se podívat, co tu všechno mají. Vždyť...jsou v podstatě skladištěm Suitonových technik, kriste pane!" Plácla jsem se do obličeje, když jsem si to teď pořádně uvědomila a celkem mě to dostalo. Opravdu jsem potřebovala jejich techniky! Chtěla jsem je! Všechny svitky, stát se nejlepší kunoichi, která umí všechny Suitonové techniky. Nad svými představami jsem se jen pousmála a pohlédla zpět na Seita. "Co by jsi řekl na ždibec adreanalinu, hm? Nebo by jsme mohli udělat obří entreé!" Usmála jsme se, měla jsem chuť něco podniknout. Byli jsme z klanu Senju, ti sice byli po většinu času klidní, nebo se tak chovali ve společnosti, ale já měla chuť něco udělat, něco velkého, z čeho by nebyl průser a lidi by spíš jen zírali.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Killunia Sun Jun 14, 2015 10:02 pm

Stánky s různými věcmi a všechny ty cizí lidi kolem jsem si docela užívala. Měla jsem volno po misi a potřebovala jsem oddech, což se mi tady splnilo. Prošla jsem si skoro všechno a spolu s Makim jsme ochutnali skoro všechno (nutno dodat, že valná většina mořských plodů nám zrovna dvakrát nechutnala). Celá tahle vesnice na mě působila úplně jinak než Konoha nebo Oto. Avšak každé místo má své kouzlo a já věděla, že i toto sídlo jej má. Určitě se tu najde velké množství talentovaných ninjů, snad se tady někde skrývají další draci. Hlavně Ailluni.
"Zajímalo by mě, co si vybral za dítě," zapřemýšlel Killuni nahlas. No, nahlas, slyšela jsem to jen já, samozřejmě. "Jestli si vybral někoho talentovaného... Ne, to snad ani nejde to neudělat. Každý z nás udělá z toho dítěte nadané, i kdyby to tak původně být nemělo..." Potěšilo mě, že takhle přemýšlel. Tedy... skoro. Možná jsem se já narodila jako lempl a můj drak mě jen zachránil... No, to je jedno.
"Killu-chan, tady je nuda," povzdechl si Maki. "Já chci zase zpátky." Pohlédla jsem na svého dračího společníka a spatřila jsem v jeho tváři známku otrávení a únavy. Pravda, slavnosti už končí. Stejně budeme muset zmizet...
"Tak jo, pojďme domů," souhlasila jsem a nechala jsem ho nalézt místo pro teleport. Takže rychle zase zpátky do Konohy...


(přesun - teleportem do Dračí země - teleportem do Konohy)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jun 16, 2015 4:45 pm

,,Neboj. Technik se naučíš ještě dost." Pousmál jsem se a podíval se okolo sebe. Slavnost byla super, ale už skončila, takže byl nejvyšší čas se vrátit domů. Zpátky k povinnostem. Nevěděl jsem, co mě v Konoze čeká, ale budu se k tomu muset postavit čelem. ,,Myslím, že zde už to nestihneš. Ale můžeš to pak předvést doma, co jsi myslela tím entreé." Já moc na takové věci nejsem, ale jsem rád, že se našel v rodině někdo, kdo na podobné nápady myslí. I když je těch osob více...
,,Každopádně pěšky nepůjdeme. Sice mám rád vodu, ale nemám rád pohupování lodí." Vzal jsem ji za ruku a podíval se jí do očí. ,,Navíc to bude rychlejší." Pousmál jsem se a použil Hiraishin. Oba jsem nás teleportoval k branám Konohy.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Sarada Tue Jun 16, 2015 6:00 pm

"Pff, jen aby!" Pousmála jsem se a dívala se na lidi okolo, jak mizí ze slavností pryč. Takže mi to hned vypovědělo o tom, že slavnost končí. Smutně jsem se zatvářila, když jsem si Kiri ani neprošla, ale věděla jsem, že na to bude ještě příležitostí dost, nebo...doufala jsem v to. Podívala jsem se na strýčka a kývla hlavou. Airis předvedu takové eentré, že se zblázní. Jo, nejspíš zase vstoupím oknem. Strýček mě po chvilce chytl za ruku a mě bylo jasné, co chce udělat. Zhluboka jsem se nadechla a přivřela oči. "Hlavně jemně." Dodala jsem a teleportovala se k branám Konohy.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Kashike Thu Jun 18, 2015 10:54 am

Ampliony po celé vesnici náhle ožili za charakteristického praskání statické elektřiny a z nich se ozval hlas, jež byl znám většině obyvatel Kirigakure: 

Občané Kirigakure. Moji bratři a sestry. Volám vás naléhavě v tuto těžkou hodinu a vyzývám vás všechny, abyste se dostavili na nádvoří před Hlavní budovou. Začíná se psát nová kapitola našich dějin. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká náves - Stránka 4 Empty Re: Velká náves

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru