Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

2 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Nov 22, 2015 12:04 pm

First topic message reminder :

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Latest?cb=20150425171625&path-prefix=de
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jan 16, 2016 9:54 pm

"Už asi ani nemáme na výber. Z tohto sa vycúvať nedá." Pokrčila som ramenami. Potom som dostala od Tatsuyu dlhý bozk. Okamžite som mu ju opätovala. Bol to dlhý bozk, ktorý som si užívala. Svoje nohy som si zaplietla medzi tie jeho... Na konci bozku som mu jemne zakúsla do spodnej pery a potom som sa len trošku od neho odlepila. "S tebou ten čas plynie..." Poznamenala som pri pohľade na okno, bol večer a ja som si to ani neuvedomovala. Keď som si šla ľahnúť a čítala som si časopis, tak bolo ešte vidno.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Jan 16, 2016 10:02 pm

Užíval jsem si tuto chvilku, užíval jsem si vlastně každou chvilku jenom s ní. Bylo to něco, co pro mě bylo jediněčné a co vždycky jedinečným zůstane. Cítil jsem, jak propletla naše nohy, při čemž jsem se v podvědomí pousmál. Tento polibek jsem si užíval jako každý, který jsem měl tu možnot jí darovat. A popravdě? Opravdu hezky ho dokázala zakončit. Musel jsme se pousmát a zakroutit hlavou. "Ani bych vycouvat nikdy nechtěl." Potom jsem se letmo podíval za sebe, do okna, do kterého se taky dívala. Pohled jsme opět nasměroval na ní a musel jsem se zasmát. "Pfff...noc je ještě dlouhá. Tento den zdaleka neskočil. Ale máš pravdu, dny kdy jsme spolu utíkají mnohem rychleji." Mrknul jsem na ní s úsměvem.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jan 17, 2016 10:53 am

"Nooo a čo by si takého mal v pláne ešte robiť?" Opýtala som sa a jemne si zakusla do spodnej pery. Kto vie, čo mal v plánu a čo presne mne behalo po mysli? Možno sme mysleli na to isté...
"Vlastne, keď chceš ešte niečo robiť, bež spraviť ten zmrzlinový pohár.." Milo som sa naňho uškrnula pri čom som ukázala svoje biele zuby. Prstom som mu štuchla do líca a len sa usmievala. Stále som pochybovala, že sa postaví a pôjde ho spraviť a ani mi o to už nejak nešlo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jan 17, 2016 1:29 pm

Pohled jsem zastavil právě u jejich rtů. Zvlášť když si ten spodní jemně skousla, musel jsem hlasitě polknout. Pff, ta ví jak na mě, sakra...toto je past. Řekl jsem si v duchu a trošku víc nad tímto polemizoval. Co měla v plánu sakra? Chtěla mě dostat do úzkých, to bylo víc než jasný! Ženy jsou bestie, to jsem zjistil už dávno. Dokážou být neskutečně poddané v jistých věcech, ale zároveň neskutečně proradné. Tse...co teď? Co teď?! Nějaká fičura na ženský neexistuje? Opět mi kolovaly myšlenky a já pohled z jejich rtů přesměroval až na ten její pohled. Trošku jsem zrudl a měl vykulený oči.
No, na konec vážně chtěla ten pohár, musel jsem se tomu zasmát a zakroutit hlavou. Když mi šťouchla do tváře, chytl jsem její prst a s přimhouřenýma očima jsem jí ten pohled oplatil "Zmrzlina došla."

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Damon-Salvatore-Eyes
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jan 17, 2016 2:28 pm

"Vážne? Tak to je škodaáá!" Povedala som s tým istým úsmevom čo pred pár sekundami. "Ale čo budeme robiť teraz?" Nadvihla som obočie a zas som nahodila taký zvádzajúci pohľad a jazykom som si navlhčila pery... a svoj úsmev som schovala a len som sledovala Tatsuyu ako nejakú korisť.
Bavilo ma si s ním stále takto pohrávať. On občas robieval to isté, tak prečo by som to nemohla robiť ja? *Dneska zčervenal už druhykrát heh.. Mizuki tebe sa nejako darí.* Pomyslela som si sama pre seba. *Len ho nechám čakať.* Prebehla mi ďalšia myšlienka hlavou. Stále som ležala na boku a pozerala som sa naňho. Statočne som oslobodila svoj prst z jeho držania a začala som sa baviť s jeho vlasmi.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jan 17, 2016 4:22 pm

Myslí to vážně? Ne, rozhodně ne, dělá mi to schválně, všechno to je past! Je to proradnost ženských, mám to zčeklý z filmů, nesmím se nechat nachytat... Řekl jsem si v duchu a znovu jsem polknul, když jsem pohled zaměřil na její rty, které si olízla. Trošku jsem zmáčknul v pěst kousek polštáře, který jsem držel a neodvracel jsem od Mizuki pohled. Cítil jsem, jak svůj prst dostala z mého sevřetí a začala si hrát s mými vlasy. Toto je podpálovka! Řekl jsem si v duchu. Popravdě? Měl jsem chuť na ní skočit a nic neřešit, ale bylo mi na sto procent jasné, že přesně o to se snažila a já jsem se nesměl nechat jenom tak. Přivřel jsem oči a zhluboka se nadechl. Celou dobu jsem byl mírně rudý, ale po výdechu to přestalo. Tse... Chytl jsem jí pevněji za zápěstí její ruky, se kterou si hrála s mými vlasy. Moje reakce byla rychlá a naklonil jsem se k jejímu uchu. "Ts,ts,ts,ts, tsss. Vím o co ti jde, ale to ty jsi ta, která to nikdy nevydrží, heh." Řek jsem šeptem a mírně se zakousl do jejího lalůčku a pak se do široka zazubil. Zápěstí jsem jí pustil. Pohled jsem přesunul mírně nad ní, koutek úst se mi zvedl a cukl jsem obočím. Pořád jsem měl ty přimhouřené oči lišky. To já se na ní koukal jako na kořist! Seš silnej, nemůžeš po ní jenom tak skočit. To by bylo moc lehký. Vyhraju, vyhraju!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jan 17, 2016 7:16 pm

Tatsuya sa akoby ani nepohol *No ták, náznak toho, že vyhrávam...* Prešlo mi zas hlavou. *..lebo to nevydržím.* V tom mi Tatsuya chytil zápästie a naklonil sa k môjmu uchu. Povedal mi, že nevydržím a to ma podnecovalo v tom, aby som vyhrala tento súboj práve ja! V tom sa jemne zahrýzol do môjho lalôčku a ja som len otvorila ústa a jemne sa nahla dozadu. Nevydala som však ani hlások. *Nie,nie nie Mizuki! Zlé dievča!* Pomyslela som si, pri tom ako som sa chcela pustiť naňho, ale nespravila som to. "Keď myslíš..." šepla som mu naspäť a mrkla som po ňom jedným okom. Pomaly som si začala odopínať gombíky na mojej košeli.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jan 17, 2016 7:27 pm

https://youtu.be/-lX_wPZcMiQ?t=7m35s
Pořád jsem měl ty přimhouřený oči, kterýma jsem jí propaloval. Ale ona začala zacházet hodně daleko. Sledoval jsem každý její pohyb, její výraz v obličeji a neuniklo mi ani to, jak na mě mrkla. Proradné...ženy, tse. Řekl jsem si v duchu a díval se na to, jak si rozepíná košili. Pohled jsem nejdřív sjel po jejich knoflíkách a potom, skoro až s vražedným výrazem, jsem podíval na ní. Když nešlo tamto, snažil jsem vypadat v obličeji zcela bezemočně. Jako kdyby mi to celé bylo jedno. Při tom jsem ale opět chytl její ruce a podíval se jí tímto výrazem do obličeje. "Hraješ bez pravidel." Opět jsem pohledem zabloudil ke knoflíkům a opět na ní. "Toto nemáš dělat ty." Z toho bezemočního pohledu jsem jenom cuknul koutkem nahoru, jak to mám ve zvyku a potom opět nasadil ten kamenný pohled, kterým jsem jí propaloval. Dlaní jsem jí přejel po stehnu a zvedl ho do úrovně svýho pasu a trošku víc jsem se k ní nahnul. Podepíral jsem se zároveň levou rukou o postel.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jan 17, 2016 7:54 pm

"Bez pravidiel? Žiadne sme si neurčili." Škodoradostne som sa uškrnula. *Dneska neprehrám!* Prešlo mi mysľou a odopla som posledný gombík na svojej bielej košeli. Košeľu som si nechala rozopnutú. Snažil sa vypadať naozaj, že to s ním nič nerobí. Keď sa ku mne nahnul a zdvihol mi stehno bližšie k jeho pásu. Už som myslela, že po ňom skočím ale nie! *Dneska nie.* Pomyslela som si a svoj pohľad som namierila na neho. Na jeho oči. Znova som si zakúsla do spodnej pery a svoju košeľu som odhrnula z brucha. *No tak chyť sa, Tatsu* Bola to taká moja menšia pasca. Kto vie či vydrží on alebo ja.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jan 17, 2016 8:05 pm

"Pravidla jsou předem jasná." Řekl a stále se na ní upřeně díval. Ona prostě nepřestala. Spíš byla ještě víc zákeřnější. Nevím ani proč, ale toto byl skutečně souboj. Souboj po našem. Bože, tak moc... Sjel jsem pohledem na poslední knoflík, který si rozepla. ...tě chci.. Dodal jsem si v duchu. Moje srdce bilo strašně rychle, ale můj výraz byl pořád stejný. Podíval jsem se jí zpět do obličeje. Když si zakousla do rtu, tak trošku zoufale jsem se zamračil. Ne, ne, ne, ne, neee. Ztěžka jsem polkl a nadechl se. Dlaní jsem jí přejel po stehnu, k pasu, přes její bříško až k její pravé paži, kterou jsem dal za její hlavu a sepl své prsty s jejími. Prohraju? Řekl jsem si v duchu a pořád jsem se nemohl přestat dívat na její výraz v obličeji. Prsty jsem sjel opět od paží až ke stehnu, kde jsem jí chytl pod kolem a posunul jsem si jí blíž k sobě. Nahl jsem se tváří k té její a letmo jsem se rty dotkl těch jejich. Naše dechy se spojily znovu v jedno. Chytni se, jinak jsem prohrál, už to nevydržím. Byl jsem si tím jistý, že toto byl můj poslední tah, na co jsem se ještě vzchopil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jan 17, 2016 8:36 pm

Naše ruky sa spojili, prsty sa pretli. Jeho dotyk po mojom tele ma dosť rozrušil. Chvíľu nič nerobil a znova prešiel po mojej línií svojou rukou. Nič som nerobila len som ho sledovala. Potom si ma prisunul o čosi bližšie a ja som bola bezmocná. Priblížil sa k mojej tváre. Naše pohľady sa stretli a náš dych sa spojil akoby v jeden. V tú istú sekundu sme vydýchli a nadýchli sa. Obaja sme cítili tú atmosféru a obaja sme sa snažili čo najdlhšie vydržať. Srdce mi búšilo asi tak ako jemu. Cítila som jeho tep, lebo som ho chytila za zápästie. Každou sekundou som chcela mu dať bozk. Už to vypadalo, že som prehrala. *Nie dievča, musíš mu ukázať, že ťa neovláda!* Povedala som si povzbudzujúco a naďalej som mu dýchala priamo do tváre. Každá časť môjho tela chcela, ale všetko čo bolo, tak som len druhou rukou pevne držala obliečku na posteli a pozerala mu priamo do očí. Ani som sebou nemrkla.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki) - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice v Oto (Tatsuya & Mizuki)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru