Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky chrámu

+10
Airis Shiroyaki
Hideo Hatake
Hyuuga Kataro
Shiranui Heiwa
Lizzy
Akuma Saito
Shimiru Ryogui
Hirin
Soshi
Hokori Mai
14 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Trosky chrámu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:14 pm

First topic message reminder :

Trosky chrámu - Stránka 5 Shot0083

Asi šest hodin chůzí od přístavu narazíte na kopci na zdejší chrám. V dnešní době se jedná sice jen o ruinu, kde není mnoho k vidění, protože všechny podzemní chodby jsou zasypány, ale i tak si každý turista dokáže představit, jak velké a majestátní toto místo muselo být před desítkami let.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 1:33 pm

Hideo teď zněl, jakoby se měl emocionálně zhroutit. Naštěstí to vypadalo, že to byl jen chvilkový záchvat. Kdyby se mi tu Hideo rozbrečel, tak nevím, co bych dělal. Každý asi někdy potřebuje obejmout, ale to nechám na dívkách, aby ho potěšily. K tomu, že už nechce Kágovat, jsem se ani nevyjadřoval. Jednou za čas to prostě na lidi přijde a zase odejde.
Spíše mě zaujala ta zpráva o tom alkoholu. Chytil jsem trochu menší tik do oka, když se zmínil, že by měl být až 400 roků starý. Rozhlížel jsem se po okolí a hledal nejbližší lopatu. Musíme začít kopat. Teď! Hned! Hodila by se možná nějaká Dotonová technika. Ten alkohol prostě najdu. ,,Přemluvil jsi mě. To prostě musíme mít!"
Z mého uvažování o tom, kde začnu kopat, mě ale vytrhl podivný zvuk. Co to?! Trochu jsem natočil hlavu a koutkem oka zahlédl, jak na nás letí kunaie. Chytl jsem rychle Hidea a objevil se přímo u Natsuki. Ano, měla na sobě taky moji značku Hiraishinu. Tedy skoro každý, kdo se se mnou dostal do kontaktu, ji měl.
Podíval jsem se na Hidea a ve tváři jsem měl takový ten výraz WTF?! Fakt by se takhle nechal zasáhnout? Ale pravda, co bych to byl za ochranku, kdyby ho ten kunai zasáhl? ,,Potřebujeme po...?" Narážel jsem na tu větu, kterou nestihl doříct.
Pak jsem se podíval na Natsuki. ,,Taky tě rád vidím. Příště by možná stačilo říct třeba jen: Ahoj." Pousmál jsem se a tajně doufal, že už po mně lidi z Konohy nebudou házet kunaie na pozdrav.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 2:58 pm

Vyzeralo to slubne. Už som takmer videla ako Hideovi cez hlavu prešiel kunai keď, sa Seito pootočil a v momente sa objavili u mňa. Môj nadšený výraz klesol.
"Naaah Seito-baka! Nemôžeš sa starať o seba? Takmer som senseia dostala." Zamrmlala som si popod nos a skôr tak z afektu som Hidea nakopla do holene.
"Sľúbil si mi tréning.. tréning! No táaak!! Zase tu niekde naháňaš chlast sensei.. čo?" Dožadovala som sa odpovede alebo.. aspoň niečoho. Koho stále bavilo vysedávať v konohe? dokonca aj teraz.. konečne sa mi podarilo z nej vytratiť kvôli tomuto celému.. sťahovaniu národov alebo čo to bolo zač. Seitovi som na pozdrav trocha oduto mávla rukou. Pokojne by si ma na starosť mohol zobrať aj on.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 3:53 pm

Samozrejme že som bol zvyknutý na ochranku. Ale brániť som sa vedel ako. Predsa len, bol som senzibil, ako si mohla myslieť že ma len tak prekvapí uprostred techniky. Snažil som sa vycítiť Rina, presne v ten moment sa objavila. Len som nejako nečakal že po mne hodí kunai. Už som v tom zhone takmer úplne zabudol na našu stávku. Dovolím jej ísť trénovať k vodopádu pravdy iba pod podmienkou že ma porazí.
"Vďaka Seito, som už starý na také srandy.." Prehovoril som stareckým hlasom, načo som sa zasmial a potľapkal ho po pleci. Bol som ešte stále prekvapený z jeho rýchleho rozhodnutia pomôcť mi ale predsa len, 400 rokov starý alkohol, koho by to nelákalo. Divil som sa že ja sám som už s lopatou nekopal, ale nesmel som. Zacítil som ho. Predsa len prišiel. Predsa si to len rozmyslel. Na tvári sa mi roztiahol úsmev, čo pod maskou ale vidieť nemohli, pravda.
"Minule som ti sľúbil tréning iba pod podmienkou že na tú misiu pôjdeš! Nešla si, nebude tréning.." Položil som svoju ruku na jej hlavu a znova ju roztrapatil. Vedel som ako to neznášala. Na svoje biele vlasy si nenechala dopustiť, ale až teraz som si to uvedomil. Boli sme tu trio bielovlasých.
"A neviem či chcem umrieť.." To už bolo skôr na Seita a on vedel čo myslím. Utrhnutý Kyuubi z reťaze, Seito ma vďaka tomu už našiel asi dva krát polomŕtveho. Riskol by som to znova, len som sa bál že by mohli zrazu chcieť kyuubiho ostatný. Aj keď, mal som tu armádu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 4:09 pm

Tak ona po mně hodí kunai a pak mi řekne, abych se staral sám o sebe? Šlo vidět, že Natsuki je z nedostatku tréninku dost podrážděná. Prostě ženy. Vždycky si najdou něco, z čeho jsou podrážděné a samozřejmě to pak schytáme my.
,,Není zač, dědečku." Odvětil jsem Hideovi na jeho poděkování. Bral to sice s humorem, ale nějaký ten rok už má a bude hůř. Takže by měl o své zdraví pečovat.
Pak jsem chvíli pozoroval ty dva. Vypadali jako otec a dcera. Natsuki teď spíše jako naštvaná dcera. Poslední poznámku mířil Hideo i na mě. Jen jsem pokrčil rameny a podíval se na něho. ,,Nesmíš na to moc tlačit, pak by nic nemělo hrozit." Teď měli dost času, takže by se Kyuubi nemusel vůbec utrhnout ze řetězu. Pokud tedy budou trénovat v klidu a Natsuki nebude pod zbytečným tlakem.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Jan 05, 2016 4:33 pm

Prevrátila som očami. Na čo sa zbytočne štvať nad tým, čo tu robím. Nejakú zábavu si tu už snáď nájdem.
"Ja teba tiež. Aby som mala dôvod konečne ťa zavesiť za gule." Zamrmlala som, snažila som sa vyzerať trochu naštvane, ale...pravdou je, že pri tomto debilkovi som sa proste musela aspoň uškrnúť! Vzťah medzi nami bol...povedzme...veľmi zaujímavý. Rozhovor medzi ním a Seitom som nepočúvala, dokonca ani Natsuki som si nevšímala, ale keď som začula slovo - 400 ročný chľast, oči sa mi z ničoho nič rozžiarili. Ako dve hviezdičky. Maličké. Roztomilučké. Hviezdičočky.
"Seito-san! Neotáľajme, Hideo-kun sa môže venovať svojej študentke, my ideme hľadať chľast! Kde začneme?!" Pravda. S mojou silou by som sa tými troskami prehrabala bez problémov, ale jeho pomoc by sa mi veru hodila. Však. Bol Gentleman. Alebo snáď nie?
"...aspoň na niečo je tento drbnutý výlet dobrý..." Dodala som trochu tichším hláskom a čakala na vyjadrenie Seita, snáď sa pridá a nebudem tu hľadať sama. Alebo. Vlastne mi to je jedno. Či budem alebo nebudem vyzerať ako psychopat, ja ten poklad nájdem!
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 5:16 pm

Celkom som sypela.. a celkom to bolo vidieť. Chcela som trénovať.. byť silnejšia.. silnejšia a silnejšia! A nie tuto tento menták bielovlasý mi to stále kazil nejakými výhovorkami.
"Hee? Misia?" Mrmlala som a radšej som ustúpila, na čo som si začala rukami ťapkať vo vlasoch. Objavila sa tu ďalśia ožrana..
"Presne presne.. navyše Kurama uź nie je taký.. ehm... rozzúrený, nie? Je to fajn týpek! eh.." Sama som si nebola istá či aj naozaj myslím to, čo hovorím. Pretože predsa len, sem tam sa u neho objavili dokonca aj jeho.. milé stránky, inokedy som tú nevraživosť takmer cítila. Len som nafúkla líca.. prečo som nebola stredobodom pozornosti? Zas.. pche..
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 6:38 pm

Moja tvár sa pozmenila keď ma nazval Seito dedkom. Ako to bral vážne. Veď som bol o dosť mladší než on sakra! Síce to bolo trápne a vedel som že vďaka tomu nemám takmer žiadne skúsenosti, keď sa v 18stich stanete Hokágem, ale aj tak!
"Že to hovoríš ty.." Uchechtol som sa, ale malo to zmysel. Preto bol v rade, že bol starší. Bol to niekto komu som veril a vždy sa riadil jeho radami. Predsa len je to brat bývalého Hokágeho. Bude mať určite viac skúseností ako ja. Výraz tváre sa mi ale zmenil na vražedný, len čo Airis napadlo obrať ma o MOJ chľast! Bol môj, ja som obsadil ostrov! Všetko tu patrilo mne! A s ňou sa nepodelím! Iba so Seitom! Muhaha, už tak že som jej znížil plat. Asi jej ho zruším úplne! xD
"Neradil by som ti používať hrubú silu. Ak sa chrám rozpadne a zničí to fľašky, nechám ťa zavrieť.." Prehovoril som psychopaticky a s podivným úsmevom som sa na ňu pozrel, akože som to myslel vážne. Aj keď pravdou bolo že som ju rád mal. Tak asi ako každého v Konohe, predsa sme len boli jedna rodina.
"Misia s hľadaním tej mačky! Musel som ju nájsť ja..!" Vyjadril som sa slušne ale mal som hnev. Musel som robiť C rankovú misiu, len preto že jej sa nechcelo niečo tak obyčajné. No môj pohľad sa zmenil, síce tu bola armáda a mohli sme vytvoriť mnoho bariér, bál som sa že znova mi roztrhá telo. Vtedy ma Airis len tak tak zachránila. To si ani Natsuki nepamätá. Našťastie. O tom ani nevie. Zato som bol rád.
"Fakt chceš tréning?" Spýtal som sa. Bol tu Kisuke a Rino mal problémy, mohli sme to brať ako tréning!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Tue Jan 05, 2016 6:41 pm

Soshi

Znovu tu bylo moc lidí. Rozhodl jsem se tedy se znovu přesunout a hledat víc informací o Matatabi.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 6:55 pm

Přidala se k nám i Airis a šlo vidět, že možná největší zapálení do hledání "pokladu" má právě ona. ,,Tak tedy dobrá. Já s Airis najdeme ten poklad a vy dva budete trénovat. Myslím, že všechny strany budou spokojené." Přikývl jsem hlavou a tak nějak jsem to rozhodl, co bude každý dělat. Teď už se s tím prostě museli smířit.
Pomalu jsem se postavil a přešel k Airis. ,,Jak se zmínil Hideo, hrubou sílu teď používat nebudeme. Něco tu však mám." Naznačil jsem jí prstem ať chvíli čeká a začal hledat něco v kapse. Po chvíli jsem to vytáhl. Byl to leták, který obsahoval informace o ostrově. Rozdávali ho v přístavu a já, co jsem zde přijel na dovolenou, ho s radostí přijal. Samozřejmě byl uvnitř i nákres, jak kdysi chrám vypadal.
,,Pojď, prosím, za mnou." Pousmál jsem se na Airis a zamířil k ruinám chrámu. Při chůzi jsem zároveň četl i letáček. ,,Ok, píše se tu, že podzemní chodby jsou zasypané. Z chrámu zbyly jen ruiny, ale co by to byl za poklad, kdyby byl všem na očích, že? Najednou jsem zabočil a pokračoval trochu více do kopce. Míjeli jsme zrovna nějaké ruiny a já se zde zastavil. Začal jsem chodit sem a tam a někdy klepl rukou na zem. Při jednom takovém pokusu jsem se zarazil a trochu se pousmál. ,,No, prosím. Tady je to tvoje." Udělal jsem krok dozadu a naznačil ji, aby to místo, na které jsem ukazoval, prorazila svojí silou. Samozřejmě jemně. Nechceme přeci rozbít to, co je uvnitř. Pokud tam tedy něco je. Možná jsem se spletl a tím pádem bychom museli jít a někde zapít smutek.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Jan 05, 2016 7:54 pm

Opovážil by sa mi zrušiť plat. Rozkopala by som celú jeho kanceláriu, dom, zhodila by som naňho atomovku, poslala ho do inej dimenzie. Alebo ho jednoducho odstrelila na Mars. Mala som toľko možností!
"Pfffff. Ako keby ma niekedy nejaké väzenie udržalo." Prevrátila som očami. Však ma poznal. Prebila by som sa na slobodu...nech už by som bola kdekoľvek. Akurát by dostal po papuli. A to snáď on nechcel. Alebo áno? Neviem. Mnohým bolesť spôsobuje potešenie. Možno on patrí práve k tým.
"Neboj. S mojím alkoholom budem nakladať opatrne." Vyplazila som naňho jazyk, trocha provokácie nikdy nezaškodí. Aj keď. Možno som to myslela vážne. Možno som si chcela ten alkohol privlastniť a jemu dať tak maximálne prázdne nádoby. Alebo mu ich rozbiť o hlavu. To má za to zníženie platu!
"Si si istý, že vieš, kde to má byť?" Opýtala som sa Seita, keď sme chodili kade tade, cez hory, cez doly, rieky, jazerá...ale čo by. Chodili sme okolo ruín a ja som začala celkom pochybovať, či sme na správnej ceste, ale keď som nakukla do mapy, jedine čo som videla, boli len nejaké podivné čiary, farby...proste som tomu nerozumela. Na Akadémii som dostala vždy päťku zo slepej mapy, môj zmysel pre orientáciu bol otrasný a mapy hotovou nočnou morou. Nakoniec sme však dorazili na nejaké miesto.
"No. Snáď ma nezradíš..." Prehovorila som k svojej pästi. Postavila som sa nad miesto, kde stál Seito a naznačila mu, aby trochu uhol. Poriadne som sa nadýchla, nahrnula do päste rozumné množstvo chakry a udrela do zeme. Ozval sa hrozný rachot, miesto zahalil obrovský mrak prachu...a keď zmizol. Nebola som tam.
"Seito-saaaaaaan?" Ozval sa hlas z diery, do ktorej som sa prepadla. Bola tu hrozná tma, nebyť svetla, ktoré prerážalo cez dieru, nevidela by som ani na špičku svojho nosa. Rozhliadla som sa. Nachádzala som sa v neveľkej miestnosti, nič konkrétnejšie som tu však nevidela, okrem nejakých sutin, práve kvôli nedostatku svetla.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 7:58 pm

Som zvedavá čo by spravil, keby že ho omylom.. rozbijem. Prebehlo mi hlavou keď sa správal tak trocha ako psychopat, voči Airis.. čo sa chlastu týkalo. Poznala som ho, vedela som čoho je schopný a on toho schopný naozaj bol. To je tak keď je váš kage alkoholik. Tvárila som sa nezúčastnene, až kým sa nezmienil o misii.. mačke a tak. Načo by som naháňal za mačkou? No nepovedala som to nahlas, len som sa zatvárila trocha.. ako sa tomu nadáva, ospravedlňujúco.
"Chcem!" Vyhlásila som v momente keď sa to spýtal a takmer som popri tom vyskočila do vzduchu.
"Čo to bude? Čoo to bude no táaak... nezdržuj, netráp ma.. hovor!"
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 8:05 pm

Chvíľu som sa pozeral na Airis či to myslí vážne. Po prvé by som jej hneď potlačil čakru a po druhé, práve kvôli jej sile sme vystužili v Konohe všetky budovy adamantiom. Len kvôli tomu že mi nedávno prebila stenu na kancli, pretože som jej nechcel otvoriť dvere. Mal som prácu! SPAL SOM!
"Aby si sa nečudovala.." Pousmial som sa pod maskou a pokrčil plecami. Ach jaj, mal by som byť vďačnejší, to bola ona kto ma liečil po zásahu Kyuubim. Len som sa pousmial a nechal som to byť, im migračný úrad Konohy už vezme tie fľašky a nedostanú nič ak ma naštvú! V tom som sa obrátil na Natsuki div som nevystrelil z kože. Ak ma niekto chce zabiť, bude sa musieť poponáhľať, mám niekedy pocit že dostanem z tejto malej potvory infarkt.
"Bude to taká špeciálna misia, podľa všetkého S rank, ale musíš mi niečo sľúbiť." Moja tvár zvážnela, väčšinou som to bol ten milý ťuťko čo všetko prikývol a usmieval sa na každého, bol ku každému milý a zdvorilý, ale teraz som mal vážnu tvár a ona poznala kedy šlo do tuhého.
"Ak poviem schovaj sa, schováš sa. Ak poviem uteč, utečieš. Ak poviem nechaj ma tam, vykašli sa na mňa a zachráň sa, urobíš to. Je ti to jasné? Sľúb mi to.." Prehovoril som. Naozaj si mysleli že tu som kvôli chľastu? Prečo tu prišiel Kisuke? Ostrov skrýval tajomstvá oveľa viac nepoznané a hrôzostrašnejšie ako samotná Matatabi. Natsuki bola zvyknutá na viacúrovňové misie, akoto Kyuubi no Jinchuuriky to mala ťažké ale toto sa prvý krát Kyuubiho netýkalo. Hlavne by to možno pomohlo v progrese s Kyuubim.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 8:41 pm

Pozoroval jsem Airis, jak se chystala udeřit do místa, a ještě raději o trochu ustoupil. Pak to přišlo. Menší rána, hodně prachu a Airis? Ta prostě zmizela. Docela to ve mně hrklo, protože bych za to mohl já, kdyby se jí něco stalo. Ihned jsem přiskočil k díře a podíval se dolů.
Naštěstí byla v pořádku, protože volala moje jméno. Seskočil jsem tedy dolů za ní. ,,Jsi v pořádku? Tohle už mi nedělej." Pousmál jsem se a porozhlédl se po místnosti. Moc světla zde nebylo, ale i to málo bude stačit.
Začal jsem chodit po místnosti a všechno jsem dotykem zkoumal. ,,Dobrá. Hledáme nějakou truhlu, nebo ochranné pouzdro, kde by se dala schovat mapa."
Zašmátral jsem ve tmě rukou a na něco narazil. ,,Někdy tady by to..." Najednou jsem vytáhl kus dřeva. Na první pohled to vypadalo jako zbytečné. Po bližším prozkoumání se však jednalo o jakýsi válec s jedním víkem. Šel jsem s tím tedy pod světlo a víko odšrouboval.
,,První krok máme za sebou." Usmál jsem se na Airis a zároveň vytáhl kus papíru a rozložil ho. Jednalo se snad o mapu k pokladu, ale něco tu nehrálo. ,,To je snad napsané čínsky. Takový jazyk já nerozluštím. Nebo počkat, možná hieroglyfy? Ne. Ty bych poznal." Mumlal jsem si jen tak pod nosem a snažil se to písmo rozpoznat.
,,A jejda..." Prosebně jsem se podíval na Airis a doufal, že mi za to nedá ránu. Celou dobu jsem tu mapu měl totiž otočenou naopak. Tak jsem ji tedy převrátil a hned to smysl dávalo. ,,Za mnou." Vyskočil jsem dírou z místnosti a pokračoval v našem pátrání dále.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 9:11 pm

Pozerala som sa na Hidea, on sa pozeral na mňa. Naše pohľady sa stretli a on začal .. vysvetľovať... misiu.. S rankovú misiu. Vyzeral naozaj vážne.. no len čo dopovedal, načiahla som rukou a chytila som ho za nos.
"Tebe.. milý sensei.. neverím už ani dobré ráno.. súhlasím ale, ak sa bude jednať o nejakú somarinu typu.. nalej mi chlast.. ráno ťa nakŕmim tvojou vlastnou omeletou." Žmurkla som na neho a následne som mu nos pustila. Založila som ruky za sebou a ustúpila som od krok. Aj ja som sa tvárila vážne.
"Hai sensei!" Snažila som sa spraviť to vojenské dupnutie, ktoré mi ale moc nevyšlo.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 9:15 pm

V tom prípade bol čas vydať sa ďalej. Len som sa pousmial, nikdy nemusela ma ťahať domov. Teda pár krát jo. Okey, veľa krát. Teraz som sa ale nevinne uškrnul.
"No, chcel som ti dať tréning typu 100 klikov a podobne, ale už si dlho si nenatiahla svaly tak čo keby. Musím si niečo zariadiť takže ak máš rada výlety.." Naozaj to nebol bar, len som si pošúchal nos ktorý mi držala a následne sa otočil na päte, odchádzajúc od trosiek, smerom niekam ku prístavu a potom? No kto vie kam sa dostaneme ešte.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 9:24 pm

"Hai sensei! Som zvedavá čo si si prichystal!" Usmiala som sa a s rukami založenými pod plášťom som sa za nimi vydala. Bola som zvedavá o čo sa jedná. Tváril sa trocha.. inak, zvláštne. Cítila som z neho pokoj? Ani sa nepokúšal robiť si srandu či.. to brať na príliš ľahkú váhu. Možno že predsa len šlo o niečo vážne? A prečo sme mierili k prístavu? Chceli sme ísť preč z ostrova? No.. bude to zaujímavé.
(Presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Jan 05, 2016 10:57 pm

Rozhorčene som sa na Seita pozrela. Vyzerám snáď tak neschopne, že by ma niečo také zložilo?
"Seito-san, neviem teraz, či ma tvoj prístup má potešiť alebo uraziť." Prikláňala by som sa skôr k tej druhej možnosti. Možno som vyzerala krehko, ale k svojej hodnosti som sa nedopracovala len tak! Aj keď. Koľko krát sa mi už stalo, že som sa ožratá pošmykla na banánovej šupke a skoro sa zabila. Určite mi ju pod nohy hodil Hideo. Ten by sa v tom dokonale vyžíval! Seito síce zadal príkaz hľadať truhlu alebo niečo také, v skutočnosti som to nechávala na ňom, a sama som nepohla ani brvou. Teda nie tak úplne. Aspoň som sa tvárila že niečo robím. Napokon niečo našiel. Priskočila som k nemu, moje oči žiarili, dúfajúc, že tam je uložený ten 400-ročný alkohol, miesto toho som sa dočkala sklamania.
"Č-čože?! Č-čínsky? Hieroglyfy?" Zhrozila som sa.
"...mapa naopak?!" Moja tvár nabrala najprv zelenú, potom žltú, modrú, až napokon červenú farbu. Skoro ma na mieste porazilo. V tom trápnom tichu bolo počuť praskanie mojich kostí, keď som zatínala prsty do päste. Jop. Najradšej by som mu vrazila. Ale tak. Možno aj on mal päťky zo slepých máp.
"Nerob si zo mňa prvý apríl!" Prižmúrila som naňho vražedne oči, následne som vyskočila cez dieru von, kde ma hnev prešiel a skoro som sa rozplakala. Toľko sme sa ochodili, ohľadali. A on má mapu naopak.
"...a ja som mala päťky na akadémii a prepadávala zo zemepisu...to by mal mať on...kolaborant jeden..." Mrmlala som si popod nos, kým som ho nasledovala. Dúfajúc, že teraz nehodil mapu naruby. Alebo nenatočil do inej strany, než natočená byť má.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Wed Jan 06, 2016 9:37 am

,,Ty jsi měla pětky? Tak to můžeš být klidná, protože já míval jenom jedničky." Řekl jsem ji za chůze a kráčel stále více do kopce. Možná tomu věřit nebude, ale na akademii jsem zářil. ,,A nebyla to žádná protekce. Jen tvrdá dřina!" Jeden by si mohl pomyslet, že jsem byl z dobrého klanu. Přeci jen, Senju klan, má ve vesnici svoje jméno. Assasin už měl v té době taky dobře našlápnuto ke své kariéře. Navíc mě na akademii začali přirovnávat k druhému. Ok, teď jak nad tím přemýšlím, tak jsem možná menší protekci měl, ale to nikdo nemusí vědět.
To nic nemění na tom, že tahle mapa byla úplně na nic. Zatím. Jednou jsem totiž zabočil vlevo, pak vpravo, hned na to jsem šel dolů, nahoru, chvíli jsme chodili v kruhu a najednou šli zase do kopce. Airis asi nebude moc spokojená, že musí stále chodit. ,,V pohodě. Už to skoro mám." Chtěl jsem ji trochu uklidnit, ale to už jsme zase kráčeli z kopce dolů. Pokud se na nás někdo z dálky díval, tak jsme asi vypadali jako dva blázni.
Trvalo to minuty, možná hodiny, co jsme takhle pořád chodili. Až teď jsem si však sedl na zem a mohlo to vypadat, že jsem to vzdal. Tak to ale nebylo. Jen jsem se potřeboval chvíli soustředit jenom na mapu. Byly tu nějaké kliky-háky, které se i tak nedaly přečíst. Pak tlustá červená čára, která se klikatila a mířila k jasnému X. To mi bylo jasné, co to znamená. Taky jsem věděl, že takhle se budou klikatit chodby v podzemí, které budeme, no, bude muset Airis prokopat. Jen jsem nemohl na mapě najít vstup.
Už jsem si myslel, že tu mapu zmačkám a zahodím, ale naštěstí mám v sobě trochu více trpělivosti. Pořádně jsem se podíval na mapu, pak na trosky chrámu, zase na mapu a zase na trosky. Takhle jsem to pořád opakoval, až jsem se najednou podíval pod sebe. ,,Heee? Sedím na tom. Už tak půl hodiny." Usmál jsem se, ale pak mi úsměv zamrzl. Netušil jsem totiž, jestli se nad tím bude usmívat i Airis. Čekal jsem, až mi jednu natáhne a pak budeme pokračovat. Pokud mi však ránu nedala, tak jsme pokračovali hned.
Vstal jsem ze země a podíval se na ni. ,,Je to hodně, hodně hluboko. Celá jedna dlouhá chodba bude zasypaná, takže nás čeká hodně práce. Pak se chodby trochu klikatí, což znamená, že ty už možná budou trochu průchozí." Přikývl jsem hlavou a čekal jsem, až se můj bagr rozjede. Tím jsem myslel Airis.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Wed Jan 06, 2016 9:09 pm

"No a? Nebola som jediná!" No, na to, že mi to na akadémii zas až tak nešlo, som sa vyšplhala celkom vysoko. Hold, život nie je o známkach, ale o tom, čo má človek v hlave, že?
"Jasné. Bol si nolifer, čo?" Zaškerila som sa naňho. Možno práve on bol tým šprtom, ktorý presedí celé hodiny nad knihami a absorbuje informácie, ktoré mu do života ani netreba. Prakticky, akadémia mi poslúžila len k tomu, aby som sa stala Geninom. Nič viac. Založila som si ruky na hrudi. Mala som pocit, že Seito nemá absolútne žiadneho tucha, kam ideme. Chodili sme v kruhoch ako totálni dementi a keby nás takto niekto videl, najskôr by nás rovno poslal do liečebne, pretože toto normálny človek nerobí.
"Ahaaa...už to skoro máá...točiť sa tu budeme ešte ďalšie tri hodiny, čo?" Prevrátila som očami. Sadla som si na kameň a sledovala Seita, kam až ide. Už som viac psychopata nepripomínala. Len on sám. Chudáčik. Behal tu dokolečka, hore, dole, všade, kde sa dalo. Až si nakoniec si sadol blízko mňa.
"...a že ja mám blbý zmysel pre orientáciu..." Zamrmlala som si popod nos. Vytiahla som si z tašky malú fľaštičku saké a naliala ju do seba. Človek by povedal, že by som s tým už mala prestať. Pila som už niekoľko rokov. A keď som raz začala. Neprestala som, kým som nebola roztrieskaná na lečku.
"To si zo mňa robíš prdel! My sme to mali...rovno pod nosom?!" Seito ma dnes nasral už asi po štvrtý krát. Alebo tretí? Druhý? Ťažko povedať, ale nasral a nie prvý krát. Dať mu po papuli alebo nie? Toť otázka. Mohla by som si ten 400-ročný alkohol nechať pre seba a zdrhnúť preč. Ale zas. Čo by som to bola za charakter, keby som to vážne urobila? Hideo by mi asi odstrelil mozog. Dobre, to až nie, veď ja mu stále zachraňujem prdel. Ale aj tak.
"Pf. Žiadny problém teda." Postavila som sa.
"Teraz by si už vážne mal uhnúť trochu ďalej, aby si nedostal do držky." Zaškerila som sa naňho. Možno som ho nemala varovať vôbec. Dala by som mu nepriamo po papuli a mohla sa vyhovoriť na jeho nepozornosť.
"Tááák, ide sa na to!" Nahrnula som do svojej päste obrovské množstvo chakry, mierne povyskočila do vzduchu a keď som padala späť k zemi mieriac päsťou na ňu, skríkla som len svoje typické - "Shannarooo!". Akonáhle sa moja päsť dotkla zeme, ozval sa ohromný rachot, ktorý ďaleko prevyšoval ten predtým, zem okolo miesta môjho úderu začala praskať, jednotlivé kusy zeme sa dvíhali pod náporom úderu do vzduchu, nehovoriac o prachu, ktorý sa tu zdvihol. Ja som si medzitým prebíjala cestu až úplne na dno, kým som nepristala tvrdo v nejakej maličkej miestnosti. Opäť. Problém bol akurát ten. Že som narušila celkovú stabilitu, tlak mojej sily táto prastará miestnosť neudržala a celá sa zrútila, i s otvorom, cez ktorý som sa sem dostala, očividne priamo na mňa.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jan 07, 2016 9:58 am

Airis mi ránu nedala, což považuji za můj malý osobní úspěch. Asi jsem až moc hodný a proto mě lidé nebijí. Pousmál jsem se a když mě varovala, abych ještě o trochu ustoupil, tak jsem jen přikývl a couvl. Airis do toho začala mlátit a mi začalo tikat v oku. Tohle má být jemná práce a ne demolice. Raději jsem jí to ale neříkal, protože kdo ví, je to Airis...
Ještě před tím, než jsem za ní začal sestupovat, jsem opodál nechal svůj kunai, protože pěšky se mi zpátky nebude chtít.
Každopádně jsem Airis následoval a najednou jsme se ocitli v nějaké místnosti. To horší ale teprve přišlo. Všechno se začalo třást a já věděl, že je zle. No, ještě aby ne, když se do toho Airis takhle opřela. V místnosti se objevily první kameny a já trochu zazmatkoval. ,,Airis, pozor!" Chytl jsem ji za rameno a odhodil ji do rohu místnosti. Já už to nestihl a jen jsem stačil dát ruky kolem hlavy. Další kámen mě trefil a odhodil k Airis do kouta.
Měli jsme štěstí. Zasypalo to skoro celou místnost, ale část, kde jsme se nacházeli my, zůstala nepoškozena. Sice mě bolela hlava z toho zásahu a strašně mi pískalo v uších, ale i tak jsem se pousmál. ,,Co bych to byl za muže, kdybych nezachraňoval ženy, že?" Podíval jsem se na Airis a zdálo se mi, že ji vidím dvakrát. Byl to takový pocit, jako bych si dal nějakou kvalitní drogu a teď přicházel o vědomí a zároveň odcházel do nějaké dimenze. Navíc to bylo zdarma, stačí pořádná rána do hlavy. Naštěstí byla u mě Airis, takže kdo jiný by mě vyléčil lépe, než ona?
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Jan 07, 2016 10:44 am

Tak. Povedal mi, že tam dole nič nie je, resp. miestnosť, do ktorej som sa mala prebiť, tak prečo sa s tým hrať, že? Inak by mi to trvalo oveľa dlhšie a čo ak by sa stalo, že by sme neboli jediní, kto by ten poklad hľadal? Čo potom?!
"Hm?" Ani som sa nestihla vôbec obzrieť, ležala som niekde v rohu miestnosti, pričom akýsi kamenisko zasiahol Seita do hlavy. Mala som to pod kontrolou! Poradila by som si s tým! Miesto toho akurát prišiel Seito k úrazu, ale zachoval sa ako pravý Gentleman, čo sa dnes vážne cení. U Hidea som niečo také napríklad nevidela dlho. Vymenil by ma aj za desať deka šunky.
"Dávaj si pozor." Odvetila som miesto klasického "ďakujem" a priložila mu dlaň obalenú zelenou chakrou na čelo. Bolesť by mala ustúpiť, rovnako ako všetky tie mimodimenzijné úkazy a podobne, ktoré Seito z toho úderu mal.
"Aspoň máme istotu, že sa k nám nikto nedostane." Skúmavým pohľadom som si premerala skaly, ktoré zasypali celú miestnosť. Okrem rohu, kde sme sa nachádzali.
"Tí Unesco členovia by nás za to asi ukrižovali, čo?" Uchechtla som sa a natočila sa k stene. Nehľadiac na to, čo nás za cestou za tým chľastom stretne, pokračujeme ďalej nie? Takéto niečo si predsa nenecháme ujsť! Taký poklad! Nad všetky poklady!
"Tak, veď ma." Sama som nevedela, kde presne mám udrieť, spoliehala som sa na jeho schopnosti s mapou, aj keď sme sa už niekoľko krát presvedčili, že naňho v tomto spoľah asi nie je.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jan 07, 2016 11:23 am

Airis mě začala léčit, takže budu muset svůj přesun do jiné dimenze přeložit na jindy. ,,Děkuju a pozor si dávat budu. Na sebe." Dodal jsem rychle, protože když mě ten kámen zasáhl, tak jsem mapu upustil a teď ležela někde pod tou hromadou. Jestli ještě vůbec existuje, protože už tak byla dost stará, takže jsem předpokládal, že už to má za sebou.
Počkal jsem, až jí to dojde, že jsme bez mapy a začal rychle mluvit. ,,V pohodě. V naprosté pohodě. Díval jsem se do té mapy asi tak sto hodin, takže všechno mám tady." Ukazováčkem jsem ukázal na svoji hlavu a trochu se pousmál. Pak jsem šel kousek podél zdi a po cestě odhrnul pár kamenů. Dále jsem se už dostat nemohl, ale to nevadí. Myslím, že jsem našel to správné místo.
,,Teď se k nám opravdu nikdo nedostane. A UNESCO? No, omluva možná bude na místě." Přikývl jsem hlavou a z kapes vytáhl dvě tyčinky. Byly to svítící tyčinky, ne, že bych měl hlad. Pak jsem je zlomil a kolem nás se rozlilo zelené světlo.
,,Takže tady můžeš. Jo, a teď to bude chtít opravdu jemně. Za tou stěnou by mělo totiž následovat schodiště, pokud mě paměť neklame, které vede hluboko do podzemí. Nechceme přeci zasypat i to, že?" Podíval jsem se na Airis a o krok ustoupil.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Jan 08, 2016 9:06 pm

Nakoniec sme prišli ešte aj o tú mapu. O ten jediný kúsok, ktorý nás mohol doviesť k vysnenému pokladu. Našťastie. Seito si všetko pamätal. Veď aby nie, o ten 400-ročný chľast som nemienila prísť a keby sme ho nenašli, tak...asi by som bola nasratá dosť.
"No len aby." Odvetila som.
"Keby len ospravedlnenie stačilo...Radšej sa budeme tváriť, že sme tu ani neboli. To bude asi najlepšie." Nepochybovala by som o tom, že by sa na nás sťažovali, nahodili nám nejakú pokutu s deväťmiestnym číslom a ešte by požadovali väzenie za vedomé poškodenie pamiatky. Nadvihla som obočie, keď Seito vytiahol tie dve svietiace tyčinky. No to snáď nie. To je snáď nejaká mágia! Takúto mimozemskú technológiu som teda nepoznala!
"Jasné." Tentoraz som do steny udrela ozaj mierne, tak, aby sa vytvorila diera dostatočne veľká na to, aby sme preliezli. Ale ja som sa už nemohla dočkať. Trvalo to príliš dlho. Prepchala som sa cez dieru ako prvá, rozbehla sa po schodoch dole s tyčinkou v ruke, prebila si cestu cez mnohé prekážky predo mnou, až napokon...cvaknutie.
"Pasca." Sotva som to vyslovila, prudko som sa sklonila k zemi a vyhla sa tak niekoľkým senbonom, ktoré sa zapichli do steny oproti.
"No. Ten chľast je očividne dobre strážený, tyyyy, ten bude mať veľkú hodnotu." Zachichotala som sa, tešila som sa ako malé decko na Vianoce. Viac som sa už nepohla, radšej som počkala na Seita.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jan 09, 2016 11:14 am

,,Jak myslíš." Dodal jsem k tomu případu Unesco a pozoroval ji, jak rozbíjí zeď. Teď si opravdu dala záležet a otvor byl tak akorát. Takhle jsme si alespoň zbytečně nepřidělávali starosti.
Airis pak do toho vletěla celá natěšená a já se nad tím musel pousmát. Za moment mi to ale došlo. Kdo ví, jak moc to tady je staré a lidé se vždycky vyžívali v tom, že si svoje poklady chránili. Takže předpoklad, že tu budou nějaké pasti byl opravdu veliký. ,,Airis, zpomal trochu." To už bylo ale pozdě. Slyšel jsem cvaknutí a následnou dávku senbonů. Naštěstí měla dobrý reflex, takže se tomu všemu stihla vyhnout. Zakroutil jsem hlavou a došel pomalu k ní.
,,Ty na to musíš mít vážně chuť." Poznamenal jsem k ní a díval se pod sebe. Mohlo tu toho být více a já nechtěl zbytečně riskovat. Dal jsem tedy dlaně k sobě a aktivoval Mizu no jikuukan. Takhle jsem mohl vytvořit vodní klony a nepotřeboval jsem k tomu ani vodu. Udělal jsem tedy dva klony a vyslal je, aby šli před námi.
Uběhlo jen pár metrů a přišla další dávka senbonů. Jeden klon zmizel a další pokračoval v cestě. ,,Mám takový pocit, že už se blížíme." Podíval jsem se na Airis a pokračoval v cestě.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Jan 09, 2016 6:45 pm

"No. Taký poklad...to nenájdeš len tak hoci kde!" Bola som pravý alkoholik, niečo také bolo pre mňa neoceniteľným pokladom, zoslaným samotným Bohom, akýmkoľvek, ja som mala v prdeli, či Budhom, Zeusom alebo Jahvem. Táto pasca, na ktorú som natrafila ja, nebola jediná. Seito poslal ďalšie dva klony, mienila som sa držať za nimi, predsa len to bolo bezpečnejšie.
"Blízko? Hm..." Opäť sa mi rozžiarili oči. Staroveký poklad bol tak blízko...Na čo čakať na klon? Ja budem prvá, kto to uvidí! Bez toho, aby som vôbec zvážila, aké to má riziká a podobne, proste som sa rozbehla a predbehla samotný klon. Nebola som žiadny B-čkový ninja, neobávala som sa toho, že by ma niečo dostalo. Ďalším pasciam som sa vyhla s najväčšou ladnosťou, hodnou baleríny. Hold. Predstava 400-ročného chľastu robí s alkoholikom vážne divy. Objavila som sa pred nejakými obrovskými dvermi. Narozdiel od zvyšku, vyzerali pomerne zachovale, zdobili ich rôzne ornamenty. Určite to bolo ono. Keď som však stisla kľučku a plná nadšenia vstúpila do miestnosti, zbledla som ako stena, farba mojej pleti prešla snáď všetkými farbami dúhy. Takmer som sa zrútila. Seito vysvetlí prečo.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 5 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru