Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky chrámu

+10
Airis Shiroyaki
Hideo Hatake
Hyuuga Kataro
Shiranui Heiwa
Lizzy
Akuma Saito
Shimiru Ryogui
Hirin
Soshi
Hokori Mai
14 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Trosky chrámu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:14 pm

First topic message reminder :

Trosky chrámu - Stránka 2 Shot0083

Asi šest hodin chůzí od přístavu narazíte na kopci na zdejší chrám. V dnešní době se jedná sice jen o ruinu, kde není mnoho k vidění, protože všechny podzemní chodby jsou zasypány, ale i tak si každý turista dokáže představit, jak velké a majestátní toto místo muselo být před desítkami let.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 10:36 am

Hned jakmile tam přišel ten muž dal jsem ruku na jednu ze svých kos (Rudou viz. Spoiler). Nebylo to, že bych chtěl zaútočit nebo tak, ale přeci jen dneska už se nedá věřit skoro nikomu.
''Stejně tam nic nenajdeš.''
Řeknu mu.
''Zbytečně z toho budou akorát komplikace.''
Pomyslím si s dále ho opatrně sleduji.
''Ale víš co ? Odbouchni to, ale beze mně já pracuji sám.''
Dodám a stále mám ruku na své kos kdyby náhodou i když jsem věděl, že nemám moc velkou šanci kdyby se něco stalo, ale byl jsem připravenej.
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 12:15 pm

Nakoniec sa mi predsa len oplatilo toho chlapca nasledovať. Nejakým spôsobom si získal moje sympatie. Možno to bolo práve tým jeho vystupovaním a spôsobom vyjadrovania. Kto vie. Úprimne som sa ale na jeho rozhovore s tou takzvanou smrťou z Kirigakure nehorázne bavila. Naozaj, keď povedal svoju "prezývku", ktorú som mimochodom nikdy nepočula... a to som bola v podstate ich seniorom.. , tak som mala čo robiť, aby som neprezradila svoju pozíciu pod výbuchom smiechu.  Taktiež keď ten nepodarok, ktorý tu mal celé stádo netopierov, začal o Soshim hovoriť ako o chlapcovi a pri tom bol sám tak o dva-tri roky mladší. Z tohto by človek mohol natočiť reláciu.. a ten jeho geniálny nápad celé to tu odpáliť pretože čo ak tu niečo bude. Kde v tom bola logika ? Kirigakure no sato od čias, kedy som tam pôsobila ako šermiar.. naozaj klesla. Hlavne čo sa úrovne jej shinobi týkalo. Každopádne som stále ostávala v skryte. Pre voľné oko neviditeľná.. pre senzibilov nevycítiteľná a pre netopierov nezapočuteľná pozorovateľka.. kto vie čo boli moje úmysly.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 20, 2015 1:11 pm

Akuma Saito
Povzdechl jsem si. Oni nečetli brožurku, kterou si mohli koupit v přístavě? Zabručel jsem, sáhl do kapsy a vytáhl mapku, na druhé straně této mapky byly vypsány památky a k nim krátký text. Složil jsem mapku tak, aby se mi dobře četlo o tomto místě a začal jsem číst.
"...Zdejší chrám je pouze ruinou kdysi velkolepého sídla mnichů, kteří se mimo sbírání medu zajímali také o destilaci alkoholu..." Nevím, jestli jim to z kontextu došlo, ale mě šlo o ten alkohol. Nepil jsem, ještě jsem ani nebyl dospělý, ale takto staré drinky měli nedozírnou hodnotu a peníze se vždycky hodili, to věděl každý. Ano, pokud tu skutečně byl tento tekutý poklad, hodlal jsem tuto památku zničit.
V oku se mi při vzpomínce na peníze zablýskalo. Ne, nejsem posedlý. Lékaři mi to neprokázali. Na druhou stranu mám papíry na schizofrenii a beru kodeiny před spaním. Jmění z těchto lihovin by mi mohlo vydělat na moji kodeinovou závislost. Jistě však podzemní chodby byly dlouhé a hluboké, jeden člověk to neměl čas za tak krátkou chvíli stihnout prozkoumat.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 20, 2015 1:22 pm

Soshi

Byl jsem skutečně vděčný, že zakročil ten druhý muž. Neznal jsem ho, on neznal mě, a stejně se mě zastal. Usmál jsem se na něj s velkou úlevou. Ale úsměv mi rychle zmizel.
"Co-cože? Vyhodit do vzduchu? Proboha! Tohle je kulturní památka stará několik set let! A ty ji chceš zničit, protože si myslíš, že tu něco najdeš? A ještě ke všemu chlast? To...To prostě nemůžeš!" zvyšoval jsem hlas.
"To ti nemůžu dovolit!"
Mírně jsem se rozkročil (skoro, jako bych se chtěl prát) a díval jsem se na ty dva.
"To prostě nejde. Vyvolal bys zbytečný konflikt, o který vesnice určitě nestojí."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 1:26 pm

''Uklidni se Soshi na jednu stranu má pravdu. Ten Alkohol by jsi mohl prodat a dostat dost peněz. Na druhou stranu máš pravdu i ty.''
Řeknu a vytáhnu obě kosy a začnu si je prohlížet.
''A jelikož dneska peníze jsou vše tak at' to udělá. Ale chci na tom svůj podíl.''
Rychle jsem změnil svůj názor když jsem zjistil, že je tam alkohol. Stál jsem si tak krvelačně prohlížel své kosy a přitom se chvilkama díval na ty dva. Ve své mysli jsem se docela šíleně smál.
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 1:33 pm

Povzdychla som si. Naozaj to mienili spraviť? Taká.. škoda.. Ten chrám vyzeral pekne, rozhodne to bola pamiatka a všetky peniaze sveta mohli ísť doprdele. Toto človek nemôže nechať len tak.. a ani nenechal. Aj keď kto vie, či by niekoho ako mňa mohli považovať za človeka.


___ o pár mrknutí oka neskôr ___ 
Aj keď sa na prvý pohľad nič nestalo, ubezpečila som aby sa ani nič nestalo na ten druhý či tretí. Tie výbušné lístky nevybuchnú a dôvod bol pomerne jednoduchý, aj keď to nikto z nich zatiaľ pravdepodobne nemal ako zaregistrovať. Všetky umiestnené výbušné lístky jednoducho.. boli.. rozdrvené na miniatúrny prach ktorý s výbušnými lístkami nemal nič spoločné. Tento krát som proste chcela z môjho krytu vidieť ten výraz na tvári toho mladého týpka, ktorému jeho plán s vyhodením do vzduchu jednoducho, nevyjde.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 20, 2015 2:00 pm

Akuma Saito


Pohlédl jsem na Soshiho, možná měl pravdu, možná jsem to neměl dělat. Pohlédl jsem na Shimira, nelíbilo se mi, že vytáhl zbraně tak brzo, ještě se ani nic nedělo. Navíc nic nemělo šanci tak dlouho v zakopaných chodbách přežít, tak proč..? Uchechtl jsem se.
Ihned na to jsem složil pečeť, která měla uvolnit výbušné lístky. Chtěl jsem jít zlatou střední cestou. Nevyhodit do vzduchu vše, nýbrž pouze to, kde sem si myslel, že by chodby mohli být. Pravdou je, že se nestalo vůbec nic. Porozhlédl jsem se po okolí, ale nic jsem neviděl, nebo jsem se tak alespoň tvářil. Důvod proč nevybouchli mohl být různý. První, koupil jsem je od špatného zdroje. Druhý, někdo je manuálně zničil, ale to neměl dostatek času. Třetí, někdo je úmyslně zničil pomocí nějaké techniky. Jenže kdo to mohl být? Ty dva jsem měl před sebou, stejně jako Hirin, viděl bych, kdyby něco dělali. Jenže oni ne.
"Chlapče, dneska stál bůh asi na tvé straně. Půjdu se podívat, co se s tím mohlo stát... Omlouvám se." Řeknu mile, složím ruce do sebe a vyrážím do uličky z kamenných sloupů, kde uprostřed cesty leží hromada těžkých sutin, kam jsem lístky pokládal. Na místech, kde jsem je pokládal však nezbylo vůbec nic. Tohle se mi vůbec nezdálo. "Průzkum okolí..." Zavelel jsem v hlavě svým milým. V jeden moment se polovina všech netopýrů. které jsem v chrámu měl povolané zvedla za dnešní krásné noci do vzduchu pročesávat okolí. Ne nadarmo se říkalo, že jsou nejlepší stopaři. Díky svým uzpůsobeným smyslovým orgánům fungují jak sonar. Pokud je však protivník vzduch a nebo ultra super mega hafo schovaný, stejně ho nenajdou. Byl však ještě jiný důvod, proč létali v tak velkém počtu, když by klidně poloviční z té, která lítala stačil. Opřel jsem se o jeden sloup, s první pečetí pro moji oblíbenou techniku, nevěděl jsem však, co najdou a nechtěl jsem tím ubližovat i ostatním. Pokud nic nenajdou, asi se na to vykašlu a vydám se jinam, těžko říci.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 20, 2015 2:24 pm

Soshi

"Vážně? Kvůi chlastu a penězům poskvrníte tradice cizí země? To si říkáte shinobi?"
A znovu to bylo tady. Znovu jsem se choval jako můj otec. Problém byl v tom, že můj otec byl Edo tensei, genjutsu master, bývalý Mizukage a muž, co se, alespoň v mých očích, nedal porazit. Já jsem byl jen genin, který zdědil pýchu a aroganci, a když na to přišlo, bylo mi jedno, koho seřvu. Hlavou mi prolétla myšlenka na to, jak jsem zjebal legendární sanninku a jejího švagra.
"Že se nestydíte! Místní vás sem přijmou, nabídnou vám jídlo, spánek, snaží se vypadat ve vašich očích co nejlépe. A co za to mají? Zničení chrámu, který ctí jako svou památku. A jistě si, pokud vás tedy někdy někdo chytí, vymyslíte, že to bylo v řádu vyššího dobra a necháte se z toho zpovídat vaše diplomaty, že?"
Akuma začal skládat pečetě. On nás vyhodí do vzduchu?
"NE!" křikl jsem a zavřel jsem oči. Čekal jsem výbuch, bolest a pach spáleného masa. Ale nic se nestalo. Pomalu jsem otevřel oči. Všechno bylo tak jako dřív.
A Akuma prostě odešel zkontrolovat, co se děje. Na řeči mladého chlapce nikdo nedá...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 4:15 pm

Slová Soshiho boli.. istým spôsobom srdcervúce. Normálne ma mrzelo že som patrila k tým shinobim na ktorých poukazoval. Tento chrám som tiež zachránila skôr z rozmaru. Ten mladý išiel skontrolovať prečo to nevybuchlo. Ak aj našiel lístky, v podstate boli všetky.. roztrhané na veľmi malé časti. Sama som ale skôr sledovala toho smrtiaka ktorý mi prišiel ako úplný úchyl.. však tie jeho pohyby.. a všetko. Nebol normálny. Ale čo... taký umierajú na bojiskách medzi prvými. - stále som ostávala v krite.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 4:36 pm

''Nic se nestalo divné. Takže tu ještě někdo je.''
Pomyslel jsem si a odskočil o něco dál kde jsem vše pozoroval. Kosy jsem si vrátil zpět na záda.
''Hm měl bych odsud zmizet, ale tak ještě chvíli počkám jestli se něco nestane''
Proběhlo mi hlavou a dál sleduju co se děje.
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 20, 2015 5:56 pm

Akuma Saito
Zlost Soshiho mi tak moc k srdci nepřilehla.Papírky rozdrcené na miniaturní části, to určitě byla technika, ale kdo ji mohl seslat? Koho by nějaký chrám, kromě Soshiho, zajímal? Viděl to jinak než já. Lidé z tohoto ostrova se k nám skutečně chovají velmi mile, ale jsou stejně jako všichni ostatní motivování výdělky, já chtěl udělat jen to samé.
Hejno netopýrů se mihotalo skrze les a prohledávali každý kout, kde by se kdo mohl skrývat, no nenašli nic. Proč? Fakt byl ten, že můj protivník byl tím, kým byl. Dokázal skrýt svoji polohu i před mými netopýry, to se ještě nikdy v životě nestalo. A pak to bylo ještě divnější. Nemohli nahlásit chvíli nic o pohybu v lese, věděl jsem však proč. Tohle se totiž normálně neděje, tohle má na svědomí nějaký člověk.
"Tohle se mi vůbec nelíbí. Nevím, kdo to je, nevím kde je, ale vím, že polovina mých schopností proti té osobě bude stejně k ničemu. Zbylou půlku nestihnu použít." Jelikož nešlo na pozici, kde jsem byl vidět, těžko usoudit, co jsem vlastně dělal. Když jsem se však vrátil za ostatními, šel jsem mnohem pomaleji a člověk, který ovládal senzibilské techniky hned poznal, že nějaký objekt se pohybuje v uličce, kam mě naposledy viděli vcházet a viděli mě až teď. Chodil jsem jako duch, jakoby to tělo ani nebylo mé. Přitom jsem však stále hleděl po okolí.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 6:32 pm

Boli zlatý a .. milý. Ja som však mala  hľadáčiku niekoho iného. Soshi mohol pocítiť, ako ho niekto chytil za rameno. Bola to ruka.. moja ruka, ku ktorej sa začalo objavovať telo, až som to znova bola, ja. Už sme sa raz stretli, nie tak dávno,  hoteli či čo to bolo za dieru.
"Naozaj vieš ako hovoriť, až mi to niekoho pripomína.. mladý Dansaku." Prehovorila som k nemu s úsmevom a pozitívna nálada zo mňa len sršala. Úprimne som sa stále dobre zabávala na tých dvoch .. smrti a.. pánovi netopierovi.
"Si v poriadku? Chvíľu to tu vyzeralo tak že.. sa niekto o niečo pokúsi." Pohľad som uprela priamo na "smrť z kirigakure." Nie vážne.. pamätala som si ho. Robili sme si z jeho prezývky srandu na porade Jouninov.. bolo to celkom komické a zároveň trocha kruté niekoho zmasakrovať.. a podobne.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Dec 20, 2015 7:00 pm

Nohy nás donesly až sem k troskám chrámu, kde bylo celkem hlučno. Byla jsem však od nich trochu dál. Otočila jsem se na Katara. " Trochu to tu prozkoumáme. Ty to prozkoumáš očima, já vyšlu své zvědy. " Pak jsem se otočila na okolí a vytvořila pečetě, přičemž jsem položila obě ruce na zem. Ze země začali vyléztat hadi a rozprchli se po okolí. Bylo jich mnoho a obzvlášť pro tento případ jsem přivolala ty malé kvůli nenápadnosti. Budou po okolí odposlouchávat rozhovory a potom mi podají informace. Někteří trochu prozkoumají i vše pod povrchem chrámu. Byla jsem zvědavá jak se to všechno vyvine.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 20, 2015 7:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=mxay1y0Blv4&list=RDmxay1y0Blv4

Soshi

Cítil jsem se tak méněcenný. Všichni začali hledat někoho, kdo sabotoval výbuch. Zmateně jsem se rozhlížel, ale neměl jsem ponětí, jak by ho někdo jako já mohl najít. Už jen to, že o něm ostatní ví a mně to došlo až později, mě přesvědčilo o tom, že jsem tu nejnižší pozice. Když se mě ale dotkla cizí ruka, můj reflex byl jasný - loket dozadu, z otočky ruku odklonit a kolenem pod žebra. Nebyl vůbec žádný problém tomu uhnout, ale pokusit jsem se musel.

"Lizzy?" Překvapeně jsem si uvědomil, koho před sebou mám, ale když mmě oslovila pravým jménem, orosil mě ledový pot. Stál jsem jako přibitý a díval jsem se jí přímo do očí s ohromeným výrazem.
"J-jak?" Jak to ví? Jak ví, jak si vůbec může myslet, že měl můj otec čas na známost. Jak jí mohlo dojít tak rychle, že jsem jeho syn? To ty oči? To vystupování? Vím, že jsem udělal několik chyb, ale musela mého otce znát velmi dobře, když poznala jeho potomka.
"Já...jsem v pořádku. A ano, jsem to já. Nezabíjej mě, prosím..." řekl jsem pokorně.
"Nemám s otcem nic společného, navíc, on už není důležitý, nemá cenu ho rozeštvat."
Lizzy si mohla všimnout, že ze ěm sebevědomí dost rychle vyprchalo. Třásly se mi ruce a rty, ale tělo bylo stále napjaté k souboji.
Doufal jsem jen v jednu věc: Že to ostatní neslyšeli.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 7:06 pm

''Dansaku?!''
Vykřikl jsem omylem a stál na místě.
''On je Dansaku?! Sakra tak tohle není dobrý tohle vůbec není dobrý.''
Pomyslel jsem si a vytáhl obě kosy a hodil je na zem jako znak toho, že nemám nic v plánu a nechci ani útočit.
''Sakra co to semnou je? Tohle je ten samej pocit jako kdysi. Tohle fakt není dobrý.''(Viz. Životopis)
Bylo vidět, že trochu strach jsem měl přeci jen Faito Dansaku byl velký a silný člověk.
'' To se nesmím o nic pokusit klan Dansaku tomu přece jen bych měl spíš sloužit. KSO ! ''
Proběhlo mi ještě hlavou.
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Dec 20, 2015 7:11 pm

Jak mi řekla Shiranui tak jsem aktivoval svůj byakugan abych se porozhlédnul po okolí. Některé trosky vypadaly podivně, ale mohlo se mi to jen zdát. Spíš mě zaujala ta parta o kus dál, kterou jsem sledoval. Teprve jsme přišli, takže nejdřív je důležité se seznámit se situací v oblasti a zmapovat ji. Nejlepší úkol pro senzibilskou jednotku. Byly jsme na místě, kde jsme nebyli nápadní, takže jsme byli v klidu. Kolem nás nikdo jiný nebyl. Sice jsem nebyl ještě na takové úrovni jako moji nadřízení, ale alespoň tohle jsem mohl dokázat.


Naposledy upravil Hyuuga Kataro dne Sun Dec 20, 2015 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hirin Sun Dec 20, 2015 7:20 pm

Pohodlně jsem si seděla v mém úkrytu a jen sledovala  Cítila jsem chakru těch tří, kteří se dost hlučně bavili o tom že to jeden chce vyhodit. Netopýrů jsem si všimla, ale nijak jsem jím nedávala pozornost. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohl být něčí summon. Po chvilce napětí kdy se tohle místo mělo změnit na minové pole, se nestalo nic. Na jednu stranu škoda aspoň bych si užila vzrušo, ale na druhou strunu bohudík. Sdílela jsem totiž Soshi názor na tohle místo.
Chtěla jsem vystoupit z ukrytu, ale na scéně se objevil někdo další. Někdo, koho jsem považovala za mrtvého. Ještě chvíli jsem setrvala v úkrytu a poslouchala. "Tak Danasku, jo? Hmm" pověděla jsem si v duchu. Jeho chakra mi to napovídala, že je podobná někomu koho znám,ale že zrovna Faita-sama.
"Čas se vynořit" pomyslela jsem si. Objevila jsem se blízko skupinky lidi, kterou jsem celou dobu poslouchala. Byla jsem připravená reagovat, kdyby se někdo rozhodl zaútočit. "Nerada vás vyrušují, ale zaznělo tu spoustu zajímavých slov " odmlčela jsem se. Nikdo mi nemohl vidět do obličeje, měla jsem kapuci a samehadu mi zakrýval plášť. Svůj pohled jsem směřovala k Lizzy a Soshimu, přeci jen tihle dva mně zaujali nejvíce. Z Lizzy jsem měla respekt já o ní slyšela, když ještě byla v Kiri a nebyla zrovna nejslabší.  
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 20, 2015 8:01 pm

Akuma Saito
Asi bych se měl bát, když se báli všichni ostatní. Pravdou bylo, že po souboji s Takaem jsem už z nikoho strach tak necítil, jako z něho. Možná jsem měl, neznal jsem slečnu, která se tu zjevila a upřímně, ani jsem nějak moc nechtěl. Nepřipadala mi nijak sympatická, ani se mi nijak příliš nelíbila, blondýnky nebyly můj typ. Poprsí v celku dobré, ale zatímco se ostatní civěli na novou příchozí, já přemýšlel nad tím, zda-li nosí push-up podprsenku, nebo má tak pevné a velké od přírody. Bradavky jí skrz oblečení vidět nešly, domníval jsem se tedy, že nosí tu push-upku."Ať už je to Genin nebo Jounin, všechny ženy jsou v jednom dnes stejné, furt by si ta prsa vystrkovala." Projela mi myšlenka hlavou, co mě však z rozjímání o jejich darech od matky přírody vyrušilo, bylo slovo "Dansaku". Byl jsem jeden z těch, co měli tu čest sloužit právě pro tohoto pána ještě předtím, než zemřel, nebo sem si to alespoň myslel.
Můj pohled teď směřoval k Soshimu. Zajímavý to chlapík, proč ale není v Kirigakure? Věděl jsem, že byl z Konohy, kde jsem ho poprvé potkal, s čelenkou. Asi se s otcem neměli v lásce, Faito o své rodině snad nikdy nemluvil. Pozvedl jsem obočí a hluboce se nadechl. Zvláštní, celé toto shledání bylo zvláštní. Asi bych měl jít pryč. Taktéž bych měl oznámit Mizukagemu, že Faito měl syna, nevěděl jsem, jestli to ví.
"Jaké to milé shledání..." Řekl jsem sarkasticky. Jestli něco připomínalo telenovelu, byla to právě tahle situace. Netopýři zaznamenali pohyb nových návštěvníků. Dokonce i pár hadů, jež se ještě nestihli schovat do svých úkrytů, nenapadlo mě však, že se jedná o Kuchyiose, hadů tu bylo spousta. Třeba dnes jsem viděl už čtyři. Senzbilové cítili moji chakru ze dvou různých míst. "Já jsem Uchiha." Řekl jsem jen tak do větru, třeba to taky někoho bude zajímat. Byl to spíš pokus o vtip a snaha odvedení pozornosti od faktu, že Soshi je z klanu Dansaku. Už jsem chápal důvod proč své příjmení neřekl, Faito měl spoustu nepřátel. Jestli se mělo něco stát,(doufal jsem, že si jen popovídáme) musel jsem Soshimu pomoct utéct. Dlužil jsem to našemu bývalému Mizukagemu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 8:06 pm

Mal pomerne slušné reflexy. To sa mu muselo nechať. Aj keď to neznamenalo v tomto prípade moc, keďže lakeť minul a koleno pristálo do mojej otvorenej dlani, ktorú som si stihla podoprieť druhou rukou. Nesnažila som sa ale celý náraz ustáť na mieste, ustúpila som a tým zredukovala.. impact. 
"Slušné slušné ale.. heh, čaká ťa ešte dlhá cesta." Odvetil som a len som kývla hlavou.
"Nemusíš sa báť ja ťa zabiť nemienim. Faito bol môj .. istý čas nepriateľ, istý čas spolubojovník a istý čas nadriadený. Nemyslela som si však, že niekde .. má syna." Na jednu stranu som chápala prečo je tak vystrašený. Určite mal mnoho.. mnoho nepriateľov.
"A ty.." Odvetila som smerom k tokubetsu jouninovi z Kirigakure.
"By si sa mal viac báť ľudí ktorý ťa momentálne môžu ohroziť .. než mena." Dosť zjavne som tým myslela seba. Ocitla sa tu však ďalšia postava ktorá.. no ktorú som poznala už len kvôli tomu, že mala to čo mala. Akumu som ani neriešila.. ten znova trepol nejakú somarinu vážne.. ten chlapík mal nejaký problém.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 8:12 pm

Sebral jsem své kosy ze země a přišel blíž k Soshimu. Tentokrát jsem se tvářil už vážně a díval jsem se mu přímo do očí.
'' Jelikož jsi Dansaku nemám jinou možnost. Cokoliv potřebuješ řekni. Pro někoho z klanu Dansaku bude čest pracovat.''
Řekl jsem a uklonil se mu.
''Faito Dansaku....nejlepší shinobi všech dob. A on má syna? Tak to ne budu se snažit ho chránit jak to jen jde.''
Pomyslím si a stále ho sleduji. 
''Když o tom tak přemýšlím neměl by jsi být na tomhle místě někdo tě najde zjistí právě odkud jsi a zabije''
Poté jsem se podíval na tu ženu jak jen ji oslovil Lizzy mám dojem.
''Tebe se skutečně nebojím. Jsi možná silnější, ale nejsi tak nebezpečná jako byl právě Faito Dansaku. A pochybuji, že by jsi byla lepší než byl on. ''
Podíval jsem se na ní a ďábelsky se usmál. 
Trosky chrámu - Stránka 2 3vmmh
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Dec 20, 2015 8:27 pm

Ak už sa mal Soshi spoľahnúť na podriadených bývalého Mizukágeho, prišla nová rana. Soshiho teraz ochraňovala, ako člena Konohy, celková armáda. Doslova. V celom okolí týchto trosiek chrámu sa začalo zhromažďovať väčšie množstvo ľudí, nie len Shinobi, ale aj obyčajných ľudí ktorí si ale hľadeli svojho. Prechádzali popri všetkých a začali doslova "obsadzovať" celkové trosky chrámu, zriaďovať tu stany a outposty, v ktorých sa nachádzalo aj veľa senzibilov. Všetci mali pásky Konohy, takže šlo usúdiť že Konoha sem vyslala takmer celý oddiel z armády, aby to tu obsadili. Celý ostrov, nie len toto miesto, bolo posiate doslova armádu. Kto vie čo tu robili, ale podľa všetkého prišli po Matatabi.
"Jej by si sa mal báť, aj ja sa jej bojím kámo.." Prehovoril som k Shimiruovi, ktorí sa zapozeral na Lizzy. K Lizzy som podišiel s úsmevom, len nedávno ma rozsekala v jej pevnosti, vtedy však ale ešte nevedela že som Hokáge. Teraz som ju ale nebral ako svojho nepriateľa, bral som ju ako, nom, prísun informácii a človeka ktorí .. nie je môj nepriateľ. Kým neohrozí mňa alebo Konožanov, nebude mať problém so mnou. Aj tak som ale prišiel k nej, predsa len, bola tu jediný človek na takmer podobnom postavení ako som ja. A ja som niečo od nej potreboval. Objavil som sa totiž hneď vedľa nej, pri mieste kde stála Lizzy, Soshi, smrť z Kiri aj Hirin. Na tvári som mal úsmev a v tesnej blízkosti so mnou nebol nikto, len v diaľke sa rozkladalo množstvo stanov. Nevedno či vedeli že som Hokáge, svoj klobúk som nechal na lodi a známy som ešte nebol. Celkovo som bol príliš mladý na tak vysoký post.
"Čau Soshi.." Priateľsky som sa pod maskou uškrnul a mávol mu rukou, pričom som ešte stihol zamávať Katarovi aj Shuraniu. Predsa len, vedel som že sú tu, ale oni nevedeli že prídem sem ja. K Akumovi Saitovi ale podišlo asi 10 ľudí, neboli to vysoké ranky, boli to len obyčajný ľudia v doprovode dvoch Anbu jednotiek a ukazovali práve na neho.
"Akuma Saito? Ste zatknutý. Za ohrozovanie pamiatky na tomto ostrove.." Kto to bol? Členovia UNESCA.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 20, 2015 8:30 pm

Soshi

Ze vteřiny na vteřinu se začalo vše měnit. Ti, kteří mě tu zkoušeli z ryb, mi klečeli u nohou, Holka, se kterou jsem si povídal v ubytovně, je ve skutečnosti mocná kunoichi, přišli jsem Konožané. Bylo toho prostě moc.
"A proto jsem nechtěl říkat, kdo jsem..." pronesl jsem sarkasticky k Lizzy, a otočil jsem se na Shimira.
"Takže stačí zvolit vhodné jméno a tvá lhostejnost se změní v maximální poslušnost?"
Pomyslel jsem si něco o hlouposti výše postavených shinobi. V Konoze máme taky takové.
"Co, když jsme tady s tou sehraní a je to další část mého přestrojení, protože víme, jak mocný je můj otec?"
Myšlenkové pochody některých lidí mě nepřestávaly udivovat.
"Přestań. Všichni přestaňte. Svého otce jsem většinu svého života neznal. On ani neví, že je můj otec. A já se nehodlám schovávat za jeho slávu. Takže jestli mi chcete všichni splnit nějaké přání, pak vás požádám, abyste zapomněli na to, co se tu stalo a..."
Můj proslov přezvučely zvuky megafonů. Pohlédl jsem směrem dolů k přístavu, kde jsem viděl ohromné lodě (viz přístav Benitu-so).
"Co se to...děje?" řekl jsem si spíš pro sebe a hleděl na množství lidí, kteří sem přicházeli, včele s...
"Hokage-sama!"
Klekl jsem do trávy a uklonil jsem se, až se čelo dotklo země.
"Co se děje, Hokage-sama? Proč tu je naše armáda?" zeptal jsem se. Jak jsem byl rozhovořený, nedošlo mi, s kým mluvím. Když jsem si to uvědomil, okamžitě jsem zmlknul a ani neočekával odpověď.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 20, 2015 8:51 pm

Akuma Saito

Bylo to tady. Věděl jsem, že přijdou. Nesnášel jsem UNESCO. Nesnášel jsem památky. Můj život byl těsně spjat s pohromou, holt jsem tak vyrostl a měnit jsem se nehodlal. Neměl jsem moc času. členové UNESCO mě hledali už dva roky, naposledy za zničení vag**y nejstarší ženy v Konoze, shodou okolností to byla nevlastní babička muže, který stál přede mnou. Věděl jsem, kdo to je, vlezl nám do ložnice uprostřed čísla. To byla nejstarší Konožská památka, jakou Konoha měla. Nestěžovala si, líbilo se jí to, ale od té doby jsem byl na útěku před seniory, a Hideem.
Dal jsem ruce za hlavu a z kapsy mi vypadla kniha s nečitelným písmem a z druhého granát, chtěl jsem říct, že jsem nevinný, ale asi by mi to teď nesežrali. Ve skutečnosti jsem měl však v plánu něco mnohem děsivějšího. Sáhl jsem na záda, odkud jsem vytáhl dvě ping pongové pálky, jednu jsem hodil po Hideovi. Byl čas to vyřešit jako chlap. Sundal jsem si kapuci, aby mi nepřekážela při tomto turnaji. Zvedl jsem granát ze země, a pálkou jsem zamířil na pracovníky UNESCO.
"To vyřešíme později, teď mám ještě nevyřízené účty s panem Hokagem. Drž se pálky pořádně, bude to tvrdý zápas. Ať vyhraje ten nejlepší." Řeknu, načež odjistím granát a podávám. Mocný švih určil směr granátu, který nyní letěl k Hideovi. Bitva věku započala.
Ostatních jsem si nevšímal. Smrt z Kiri umře, ať už teď nebo později. Pýcha předchází pádu, o tom jsem já něco věděl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shimiru Ryogui Sun Dec 20, 2015 9:20 pm

Všiml jsem si jak letí ten granát přímo na Hokageho.
''Ah to je blb. Rozpoutá něco co jsem si myslel, že nebude. ''
Řekl jsem si tak sám pro sebe potichu a kosy jsem si vzal zpět do ruk a na záda.
Kdyby cokoli mířilo na Soshiho byl jsem připraven zakročit. Hold jak jsem říkal klan Dansaku chci chránit i když byl z vesnice proti, které bojoval ten z naší.


''Tohle není dobrý, sice vím, že vyhraje Hokage, ale sakra tohle je problém i pro mně. Tak jako tak já neutíkám i když je tu tolik lidí, že bych ani nemohl. Snad se ještě uvidí co se bude dít. ''
Pomyslím si a sleduju je
Shimiru Ryogui
Shimiru Ryogui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Lizzy Sun Dec 20, 2015 9:20 pm

Stalo sa toho pomerne dosť. Rozhodne som vedela že sa niečo blíži už.. no už z toho hluku ktorý sa ozýval z pobrežia. To sem Konoha naozaj vytiahla s.. toľkými shinobi ? To bol celkom fail.
Na Soshiho slová som sa zasmiala. Mal pravdu, naozaj.. presne kvôli tomuto som radšej nemala hovoriť to.. že je Dansaku.
"Sure.. ale ak budeš chcieť niekedy prekonať svojho otca.. vyhľadal ma." Potľapkala som mu po rameni no to už sa odzdravil Hokagemu. Ja som zatiaľ stihla zaregistrovať poznámku .. malého piva z Kirigakure no sato. Úprimne som nikdy nebola dobrá v podobných veciach ako.. vracaniu nejakých trefných poznámok.. vždy som sa spokojila s niečím jednoduchším.. 
"Nemusíš... názor nejakého začiatočníka ma nezaujíma." Pokrčila som ramenami a následne som sa otočila k NEMU.. Hideo Hatake..
"A ževraj Tokubetsu Jounin... Hideo-chan." Poslala som mu vzdušnú pusu, takú tú, pred ktorou sa Sakura vyhla lebo no.. lebo Lee...
"Dnes si si kvôli mne doniesol celú armádu? Vieš.. stačí sa spýtať a ja budem celá tvoja..." Úprimne.. som sa správala ako malá školáčka... ktorá sa snaží niekoho zbaliť.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 2 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru