Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky chrámu

+10
Airis Shiroyaki
Hideo Hatake
Hyuuga Kataro
Shiranui Heiwa
Lizzy
Akuma Saito
Shimiru Ryogui
Hirin
Soshi
Hokori Mai
14 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Trosky chrámu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:14 pm

First topic message reminder :

Trosky chrámu - Stránka 4 Shot0083

Asi šest hodin chůzí od přístavu narazíte na kopci na zdejší chrám. V dnešní době se jedná sice jen o ruinu, kde není mnoho k vidění, protože všechny podzemní chodby jsou zasypány, ale i tak si každý turista dokáže představit, jak velké a majestátní toto místo muselo být před desítkami let.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 27, 2015 2:15 pm

Soshi

Mile jsem se usmál na Shiranui, ovšem cizinec mě vyvedl z míry.
"Já jsem..." přemýšlel jsem, jestli říct své jméno. A jestli ano, které. Prý je z Tsukigakure.
"Já jsem tu s ní..." ukázal jsem na Heiwu a své jméno jsem neřekl.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Dec 27, 2015 2:23 pm

Původně jsem od ostatních byla dál, abych se mohla soustředit, ale najednou se ten dav pomalu spíš přibližoval ke mě. Nakonec dorazí i sám Hokage, že se chce přidat a mě klepne. Povzdychla jsem si nad tou myšlenkou, ne nad těmi dvěma, kteří se tu objevili jako první. " Ano, je tu se mnou, stejně jako s ním. " Ukázala jsem na Katara, který byl o něco dál a hlídkoval. Nemíchal se však do naší konverzace. Tohle jsem si musela pro jednou vyřešit sama. " Zdá se, že jsme ani jeden noc nezjistili. Třeba někdy příště " Trochu jsem se pousmála a říkala si v duchu jak jsem špatná herečka, ale zatím to zabíralo. Alespoň můj úsměv vypadal upřímně a mile. To mi dávala body k dobru.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Dec 27, 2015 2:30 pm

Nově příchozí byl lehce opožděný nebo jak to nazvat. Kdo ví, co je v té Konoze učí, když se ani neumí představit. No, co se dalo dělat, uštědřil jsem mu jednoduchou přezdívku. 
,,Dobře skřítku, takže tu jsi se svou Vílou Shi-chan?" Bylo to jen dítě, k těm jsem respekt nechoval a ona? Tu jsem bral jako roztomilou dívku, ne Jouninku a to jsem vlastně ani nevěděl jakou má hodnost. Pravdou bylo, že sám jsem nebyl dobře hodnocen svým rankem, měl bych si s Tsukikagem promluvit. 
,,Je poměrně hezky, nemáte hlad?" Chtěl jsem se zbavit těžkého batohu plného mých burgerů, takže pokud by si dali, nezlobil bych se. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 27, 2015 2:39 pm

Soshi

Dal mi dle jeho nelichotivou přezdívku. Už jsem měl horší.
"Ne, už jsem jedl." odsekl jsem.
"Mám tu práci."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Dec 27, 2015 2:46 pm

" Ne, díky. Momentálně nemám hlad, ale díky za nabídku. " Odmítla jsem slušně, aby se necítil pak ublíženě. Ještě jsem ani moc hlad neměla, tak jsem ho odmítla. Kdo ví, možná později ano. Jedla jsem totiž jen ve vyhrazený čas, abych nestloustla. Žádná žena přeci nechce stloustnout a i těm kterým je to jedno se o to alespoň nenápadně snaží. " Vypadá to, že se nám ta konverzace trochu vytrácí. Nikdo nemá hlad, nikdo nechce na rande a to nevíme co bude další " Dala jsem si ruku před ústa a se zavřenýma očima se trochu pousmála kam to spěje. No, ale dávala jsem tomu ještě šanci, třeba se ještě něco najde.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Dec 28, 2015 10:45 pm

Omítnout mé jídlo je jako odmítnout chuťový orgasmus, no co se toho týče, Shiranui odmítla i ten normální. Byl jsem na tom špatně, konverzace umírala a byl čas vytasit nějaké to eso, které jsem během pobytu mimo civilizaci vytratil. 
,,No, mohli by jsme podniknout i méně závazné věci, než je nějaké rande." Podal jsem spíše k Shiranui, skřítek tu pro mě vlastně ani nebyl, protože mu něco přebývalo. 
,,Ale pokud se chceš bezmocně honit za Matatabi, tak do toho. Stejně mám víc informací než celá KONOHA." Byla to pravda? Nebo ne? Co všechno mi řekl Akuma a na co jsem přišel sám? Navíc jsem byl skvělý v hraní různých situací, teď jsem byl jasným vítězem.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Dec 28, 2015 11:23 pm

" Tak určitě " řekla jsem s humorem a pozorovala ho. Chvíli jsme tam stáli a jen tak se bavili. Když už to ale vypadalo, že z toho nic nebude a já chtěla něco říct, tak se ozvalo hlasité kručení v břiše. Bylo mi dost trapně, že to tak vyznělo. Bylo to neslušné a dost trapné takto na veřejnosti, ale vůbec jsem to nečela. Uběhlo celkem dost času a mě nakonec z toho mluvení i vyhládlo. Nebyla jsem však shopna něco říct, když jsem předtím říkala, že vůbec nemám hlad. Bůhví co si teď asi myslí, když to slyšel.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 12:13 am

Vážně tu upadala nálada, ale někdo jako já se přeci nevzdá bez boje, obvzlášť ne u žen. Skoro jsem se však dostal na bod mrazu, kvůli skřítkovi. Totálně ničil moje balící techniky jen jeho přítomností, ale osud mi zajisté nahrál do karet. Shiranui začala mít hlad a můžete jen hádat, kdo u sebe měl burgery! Čistě náhodou jsem to byl já. Člověk, kterému osud přál a měl u Tebe lahodné jídlo. Ihned jsem vytáhl jeden z burgerů a natáhl ho k Shiranui. 
,,Vem si, můžeš jich sníst kolik chceš." Přistoupila na první orgasmus, i když pro zatím jen chuťový. Tohle byla má šance, naštěstí jsem vařil poslední rok a půl a všem mé jídlo chutnalo. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Dec 29, 2015 12:21 am

Bylo mi to trapné, ale přijmula jsem od něj ten burger. " Tak teda děkuji, jeden si vezmu " Najednou jsem mluvila rozpačitě, skoro vypadala až roztomile, jelikož mi bylo trapně kvůli tomu kručení v žaludku. Občas jsem takové stavy měla. Nejdřív ostrá a pak milá. Klasická tsundere. Často se stávalo, že jsem si pak protiřečila, ale taková jsem už zkrátka byla. Avšak to, že jsem se takhle teď zachovala neznamená, že kdykoliv svou povahu zase nemohu nahodit zpět. Nebyla jsem žádná lehká holka a už vůbec bych se neprodala za burger. " Tak tedy dobrou chuť " řekla jsem a zakousla se do burgeru.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 1:00 am

Byla vlastně celkem roztomilá, hlavně v této situaci. Vlastně jsem jen tak pozoroval jak jí, později jsem vzal svůj batoh, který jsem hodil k ní. 
,,Jestli budeš chtít, vezmi si kolik chceš, Matatabi hladová nechytíš." Zasmál jsem se a poté se zadíval směr obloha. Docela mě zajímalo, jak si vede Akuma s hledáním dalšího člena. Já se teď snažil spíš myslet na osobní život. 
,,Opravdu se nechceš podělit o to, co víš?" Teď jsem toho musel využít.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Dec 29, 2015 1:09 am

Dojedla jsem svůj burger a podívala se na hozený batoh ke svým nohám. Poté jsem se podívala na něj, který mi ho sem hodil a pověděla mu. " Já ve skutečnosti nehledám Matatabi. Náš Hokage je trochu šprýmař a pověřil mě prohledáváním trosek. Slyšel, že je tu někde šíleně velká zásoba starého alkoholu vysoké kvality. Přivedl si sebou spoustu lidi, protože je toho prej tak moc, že bychom to sami přenášeli strašně moc dlouho. A co ty? Ty snad víš něco o Matatabi? " Usmála jsem se, ale další burger jsem si nedala. " A ještě jednou děkuji za ten burger, ale jeden mi prozatím stačí. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 1:54 am

Byl jsem nyní v rozpacích, věřit tomu nebo ne? Kdyby to řekla mě osobně a ne herně, zajisté bych tomu věřil, protože vím, jaký je pan Hokage hov*do a alkoholik, avšak i přes to ho mám rád. Bohužel mé herní já nebylo mé reálné já a tak takové blbosti nemohlo uvěřit. Dobře, chce hrát svojí hru, já budu hrát tu svou. Pokud nečetla myšlenky, nemohla se k této větě nikdy dostat. 
,,Co já vím o Matatabi?" Ty nic, já všechno. Takhle lehce přijdu na tvé lži.
,,Momentálně se dokonale bavím nad všemi, co jí tu hledají. Víš, říkal jsem Ti, že jsem nežil rok a půl ve vesnici, ale to neznamená, že jsem nežil tady. Náš Kage mě sem poslal už dávno, vím dokonce kde ta kočka byla a vím kde je i teď. Je dobře, že po ní nejdete, stejně už nemáte šanci jí dostat." Dokázal jsem skvěle lhát a předstírat, takže mé možnosti byly mnohem rozsáhlejší. Jak se nyní zachová? No, to už byla jen otázka času.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Dec 29, 2015 10:50 am

" No vidíš kolik si už sehnal informací, a my tu musíme hledat naležiště alkoholu. Nejspíš má pro Hokageho větší cenu než Matatabi. Alespoň bude nějaká velká oslava a zas bude ve vesnici veselo. " Usmála jsem se a trochu uhla hlavou a chtěla se podívat po okolí. Nevím jesli se mi to jen zdálo, ale jako by se začínalo oteplovat. Možná konečně zas začíná teplé období, i když v tuto roční dobu je to zvláštní, jenže každý rok je to jiné a počasí pár let už je nějaký zmatený, takže se není čemu divit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 10:55 am

Mé nejhorší obavy se naplnili. Můj slovenský kamarád Hideo je stejně zvrhlý jako náš Hokage Kuba, teda vlastně naopak. Cpal ten alkohol snad všude, až tomu uvěřil i samotný Kangae. No jo, prvně mě zblbne v reálu a pak i ve hře.. No zpět k tomu co se dělo..
,,On to myslí vážně?" Tohle bylo vážně divný, ale.. Bylo na čase tasit své eso. Popadl jsem svůj batůžek a sáhl do poslední kapsy. 
,,Máš ráda kouzla, Shi-chan?"
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Dec 29, 2015 11:01 am

Poslouchala jsem zatím co říká, vedle to už ani nevím kam, zdali to bude zajímavé nebo ne záleží, zda se on bude snažit. Kouzlem mě tedy moc neohromí, znala jsem ty triky rádoby kouzelníků a tak mě po nějaké době přestali bavit úplně. Bylo to sice smutné, ale je to pravda. Uvidíme s čím se vytasí on. Určitě využije nějak své ninjutsu a něco mi předvede, nejspíš něco s tou vodou, s kterou nás obklopil bez vytvoření jakékoliv pečetě. " Můžeš to zkusit " řekla jsem a sledovala jsem jeho takzvané kouzelnické představení.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 11:04 am

No, ve skutečnosti jsem byl spíš podvodník, snažíc se využít alkohol ve svůj prospěch. Ze skryté kapsy batůžku jsem vytáhl velmi lahodnou láhev whisky, tipoval bych to na Jim Beama, 3x destilovaná tulamorka mi po včerejšku moc nesedí. 
,,Dokonce bych i věděl, kde sehnat ten alkohol." Byl jsem pokladna informací, doslova stačilo jen zaplatit. Bylo na čase opět nahodit cool úsměv a nějakou sexy větu. 
,,Tak kde jí vypijem?" 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Dec 29, 2015 11:09 am

Z ničeho nic vytáhl nějakou flašku alkoholu což mě tedy moc nepotěšilo. Já jsem alkohol neměla ráda z mnoha důvodů a taky mi prostě nechutnal, tudíž budu muset jeho nabídku odmítnout. " Musím tě zklamat, ale já alkohol nepiju. Takže je celá tvoje " Nedalo se nic dělat, když nemám ráda alkohol a násilím jsem ho do sebe lejt nechtěla. Bylo by to proti mým zásadám. Tím že nepiju jsem měla alespoň jistotu, že mě nikdo neopije a nebude se mnou provádět různé činnosti, aniž bych vnímala co vlastně dělám. Proto jsem byla vždy střízlivá a měla pojem o to co ve skutečnosti dělám a co se kolem mě děje.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 29, 2015 11:21 am

Bylo to tu, kromě odmítání jí snad nic nešlo. Nejhorší možná lovná kořist pro mistra Kangaeho. Bylo na čase tuto krátkou aférku ukončit, než by se stalo něco, čemu jsem se chtěl vyhnout -> Musel bych začít balit skřítka. 
,,Víš, je tu ještě něco, co musím udělat a řekněme.." Nebyla ta pravá na dívku pro jednu, maximálně dvě a s velkým úsilím tři noci. Neměl jsem zájem se snažit, bylo na čase říct pá. 
,,Tohle by nikam nevedlo, musím Tě odmítnout i já." Chapadlo z vody vyjelo z mé hrudě a začalo mávat. Ve skutečnosti to byla jen voda, ve tvaru chapadla vytvořena na mé hrudi, ale to je stejný ne?
,,See ya!" Původně jsem šel do města a to byl můj další cíl. =PŘESUN=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Soshi Tue Dec 29, 2015 5:04 pm

Soshi

Celou dobu jsem bez hnutí pozoroval onu diskusi. Říkal jsem si, že kdybych se pohnul, otočil by se ten čahoun znovu na mě a začal mě krmit svými moudry. Když odešel, podíval jsem se na Heiwu.
"Místní toho moc neví. Vyzívdal jsem i u cizinců v ubytovně, ale nikdo nic. Zajímalo by mě, kdo nám dal tuhle stopu. Protože jestli to byl někdo podobný tamtomu..." kývl jsem Kangaovým směrem
"...tak si tu z nás jen dělá legraci."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 11:49 am

Nevedel som čo sa to tu dialo, trochu som zaspal. Po stojačky. No a čo? Viesť inváziu človeka vyčerpá! Len som pootvoril oči a zahliadol že veľa osadenstva zmizlo, pribudlo ich zase na ostrove, ktorý už bol pod kontrolou mojej armády úplne. Ale nikto z nich neprejavoval nejaké známky hľadania alkoholu. Pravdou bolo, že som prehľadával prevažne len tento chrám, kde Matatabi určite nebola. Bolo tam ešte niečo iné, oveľa lepšie ako nejaký démon ktorých som mal v dedine už plnú ****.
"Asi som zaspal, akéže je storočie?" Spýtal som sa nahlas ani neviem k tomu, keď sa ozvala Airis. Ten bielovlasý dement jej práve znížil poriadne plat, pričom sa nezdalo žeby to nejako ľutoval. Len s úsmevom podišiel k Airis.
"Chcel som ťa mať na blízku.." Prehovoril som to takým sprisahaneckým, ba až kolaborantským hlasom, čo znamenalo len jedno, robím si z nej naozaj obrovskú prču. Mal som ju rád to nehovorím, väčšina Konohy ma brala skôr za priateľa ako autoritu Hokágeho. Takto mi to vyhovovalo, ešte nedávno som narazil na Jouninov ako počas práce pili. Pridal som sa k ním. V tom som pocítil čakru, dosť silnú, na tvár mi padol tieň. Lizzy narazila totiž na môjho strýka a ja som len s poklesom na duši dúfal, že sa mu nič nestane. Kývol som na Airis aby za mnou šla.
"Dovolenka skončila.." Pousmial som sa pri Seitovi. Vedel som že si ju vybral, urobil však chybu že prišiel sem. Toto bol vojenský stav! No v hlase znelo viac, možno som mal fakt tajné úmysly s troskami. Bolo to tam, vedel som to. Len som sa pousmial a prisadol si k nemu, pozorujúc na ten bordel okolo nás.
"Čo myslíš, kto z nich získa Matatabi?" Spýtal som sa priateľsky, pravdou bolo že odkedy som bol Hokágem a on mojou osobnou ochrankou a pravou rukou, sme nemai moc času pokecať len tak o volovinách a pritom sme to boli my, ktorí donútili Sora no Sena stiahnuť sa preč.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 12:09 pm

Netrvalo to moc dlouho a někteří lidé odešli. Hideo tu však zůstal. Vypadalo to, že usnul. Vést armádu je asi dost unavující. Naštěstí se probral a konečně se dostal i ke mně. Bohužel jeho první slova mě nepotěšily. Došlo mi, že příště budu muset odjet na dovolenou někam hodně daleko, kde nikdo nebude. Měsíc by možná byl ideální. Zde na ostrově jsem však chtěl navštívit i jiná zajímavá místa, ale asi už k tomu nebudu příležitost.
Každopádně dovolená skončila. Sundal jsem tedy sluneční brýle a položil je na kámen, o který jsem se opíral. Pak si Hideo přisedl ke mně a zeptal se na Matatabi. ,,To je přeci jasné. Budu to já." S úsměvem jsem se na něj podíval. Myslel jsem to však ze srandy. Zatím jsem o kočce moc neuvažoval. Spíše tu jen zabíjím čas a sleduju, jak se o ni rvou jiní. ,,Podle toho, co jsem zatím viděl, tu pár horkých tipů mám." Bylo to fajn s ním zase mluvit. Už to bylo pár týdnů, co jsme spolu nemluvili, protože měl každý svoje povinnosti.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 12:16 pm

Samozrejme že som mu nechcel pokaziť dovolenku, preto som nepochopil prečo si ten mamľas zložil okuliare. Teoreticky som tu bol na dovolenke tiež, jedinou prácou pre mňa teraz totiž bolo hľadanie alkoholu. A predsa, všetci vedeli že často nepijem, že som vážny človek a racionálne uvažujem, no napriek tomu som sem pritiahol s celou armádou.
"Samozrejme že ty.. až po mne! Prišiel som tu viac epicky!" Pousmial som sa a pohliadol do diaľky. Rinova čakra bola silnejšia a silnejšia, podľa všetkého chcel naozaj bojovať. Ale predsa len, o to tu šlo.
"Keby len tipov. Bude zaujímavé sledovať ako sa tu kvôli bijju mláti toľko ľudí. Ani sa nedivím že Kurama bol tak nahnevaný že sme ho ledva presvedčili. Ľudia ich stále chcú ako zbraň. Ja zase chcem poklad pod troskami!" Môj úsmev sa roztiahol a so smiechom som luskol prstami, čo malo za následok že jeden z Konožanov sem pribehol. Na tácke mal niečo pozoruhodné. Kokosy. Ale nie tak obyčajné, boli prerezaná a v nich bola slamka. Bol to špeciálny drink. Predsa len, ešte nedávno sme si sľúbili že až to všetko skončí zájdeme na pláž. Už chýbala len pláž! Vzal som si kokos.
"Trochu risk nechať Satsuki samotnú v dedine, čo?" Bola to otázka a ja som požadoval radu. Áno radu. Predsa len, vedenie dediny mal z časti na starosti aj on. xP
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jan 05, 2016 12:29 pm

Byl jsem rád, že nezapomněl na ten drink, který jsme si slibovali. S radostí jsem ho přijal a začal z něho upíjet. Ok, sice vedle sebe seděli dva chlapi a popíjeli drink z kokosu a zároveň se usmívali, ale nic víc v tom nebylo! Přeci jen, já čekám na svoji ženu a Hideo... No, snad je taky na holky. Drink byl ale dobrý.
Zpátky k věci. ,,Je to příslib moci. Lidé vždycky touží po moci. Tak to bylo, tak to je a taky to tak bude." Zadíval jsem se na nebe a na chvíli zavřel oči. Pak se Hideo zmínil o pokladu. ,,Poklad? Nejsi snad už dost bohatý?" Tak on si hledá poklad, ale že by nám zvýšil plat, to už ne.
,,V pohodě. Mám ve vesnici člověka, který na situaci dohlíží. Kdyby tam byly nějaké potíže, tak tam budu během sekundy." Díky Hiraishinu bych byl zpátky ve vesnici hned, takže si Hideo nemusí dělat kvůli Satsuki zbytečné starosti.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 12:30 pm

V typickom béžovom plášti, so znakom klanu Uzumaki na chrbte a s kapucou natiahnutou cez hlavu, som prechádzala k miestu, kde mi bolo povedané že bude.. Hideo-sensei, pravdepodobne. Na jednu stranu bolo dosť nanič mať za senseia Kageho, no kým to bol on, nejak som to mohla prežiť. Slúbil mi však tréning a nakoniec sa niekde stratí, vykrikujúc niečo o pamiatkach a unescu a o tom ako treba zachrániť tony chlastu. To mu to bolo drahšie než jeho milovaná študentka number one ? 

 Oči sa mi až túžobne leskli a ešte som tam ani nedošla, od nedoćkavosti som sa začala hrať s dvoma kunaimi, ktoré som si začala v ruke točiť pomerne, dosť typickým Hideovým spôsobom. Tento zlozvyk som pochytila od neho, no snáď to nikomu vadiť nebude. Keď som zbadala ako Hidea, tak aj Seita.. lepšie povedané ich postavy otočené mne chrbtom, na tvári sa mi objavil úškrn. Soshi si ma mohol všimnúť no len som mu prstom naznačila, aby bol potichu. V momente oba kunaie leteli smerom na tých dvoch bromanceraurusov. Bol to taký môj typický pozdrav, predsa len som si dala predsavzatie, že Hidea jedného dňa zastihnem nepripraveného .. taká hra, medzi senseiom a jeho študentkou, alebo skôr stávka? Kto vie.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 1:05 pm

Bol to len Bromance! Teda, dúfal som že sa to tak bralo v očiach ostatných, pretože čo som si zažil s Reinou a Lizzy, vedel som že som len a len na ženy. BOOOOBS!
"Ja by som sa rád vzdal, preto som sem utiekol. Nechcem Kágovať už.." Teraz som znel naozaj, ale že naozaj ako na pokraji plaču. Predsa len to bolo trochu príliš pre mňa, keďže väčšinu času som buď trávil za papiermi alebo som musel všade kde ma ťahala robota. Prípadne trénoval s Natsuki, čo bol taky prúser občas. Už dva krát sa stalo že som sa ocitol na prahu smrti kvôli nej. Aspoň viem čo si zažil Jiraiya.
"Nejde o poklad ako poklad. 400 ročný chľast kámo.." Prehovoril som. Vôbec ani netušil ako málo som zarábal, keďže ekonomika Konohy po tom čo sa do toho pustil Sora no Sen poklesla a ja som ju musel naprávať. Prvé mesiace som nepoberal dokonca žiaden plat a musela za mňa platiť Taiga. Tá očividne ostala v Konohe, aspoň som dúfal. Tu by urobila príliš bordel.
"To mi hovorí, potrebujem po.." Nestihol som dopovedať, kunai priletel. Čo sa stalo? Trafil ma. Doslova. Do hlavy, zaryl sa hlboko a ja som prestal hovoriť uprostred reči. Nadvihlo ma to a ja som padol strmhlav na zem. S kunaiom v hlave, ostávajúc ležať a neprejavujúc žiadne známky života. Bol to koniec Hokágeho..?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Trosky chrámu - Stránka 4 Empty Re: Trosky chrámu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru