Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Omoikane

+8
Akemi Kagayaki
Rei Casius
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Nukenin
Goku
Nizashi Shiroi
Hokori Mai
12 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Okolí Omoikane

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 14, 2015 5:22 pm

First topic message reminder :

Okolí Omoikane - Stránka 2 250px-Mt_Coronet_anime

Lesy, propasti, řeky a místy dokonce i skály. To tvoří okolí kolem nejslavnějšího místa na tomto ostrově, hory Omoikane. Můžete zde narazit na různorodá zvířata, takže, když tudy budete procházet, měli by jste si dát pozor. Extra nebezpeční predátoři tu ale nežijí, takže buďte klidní.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 7:49 am

Akuma Saito
Abych byl upřímný, bylo mi špatně z těch kořínků již od pohledu. Jsem snad nějaká panda, abych jedl kořínky nebo co? Nikdy jsem to dřív nejedl, asi jsem byl až příliš přízemní. Ve Světě jsem se s ničím podobným nikdy nesetkal. Přemýšlel jsem, zda-li se mám odhodlat to ochutnat a nebo radši ne. Rozhodnutí bylo jasné, musel jsem to ochutnat. Vzal jsem si krabičku s lososem a položil si tuto nevábnou stravu do klína.
"Arigato Kangae-kun." Zavřel jsem oči a pomalu rozžvýkával první sousto. Bylo to jakési gumové, takže jsem to musel milionkrát rozkousnout, ale nakonec to bylo vlastně vcelku dobré, nemohl jsem si stěžovat. Když jsem dožvýkal první sousto, hodlal jsem mu odpovědět na jeho otázku spojenou s lovem Matatabi. "Přesně tak, lepší když jí dostaneš ty a nebo já než někdo cizí. Takto bude alespoň její síla v bezpečí před zneužitím... (maybe Twisted Evil)  " Řeknu načež jednu ruku natáhnu, netrvá to ani dvacet minut a už mi na natažené ruce sedí netopýr. Byl však čas je odvolat, rozednívalo se a nemají to rádi. Proto se objevil velký kouř a všichni moji netopýři z ostrova zmizli. "Pomocí těchto malých společníků hodlám Matatabi najít. Ne nadarmo jsou to nejlepší stopaři.." Řekl jsem a ihned potom začal zase jíst. Nezmínil jsem však, že není jistá, zda ji skutečně najdou. Může být taky tam, kde by to nikdo nikdy neřekl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 7:59 am

Chvíli jsem pozoroval Akumovu reakci na to, co udělá s jídlem, které jsem mu právě dal. Zajisté to nevypadalo zrovna jako z pětihvězdičkové restaurace, ale chutnalo to dobře! No nakonec poděkoval a pustil se do jídla, udělalo mi to radost. Následně však řekl to, že bude lepší, když jí dostane jeden z nás dvou.
,,Zajisté po ní půjdou i nováčci, či někteří na volné noze. Pro nějakého Nukenina by to bylo eso." Nemohli jsme toto dopustit. Poté mi ukázal své netopýry a prozradil, že díky nim budeme mít cestu k Matatabi lehčí. 
,,I když budeme vědět kde je, chceš se s ní jako s démonem domluvit nebo jí zajmout.. Ve dvou? Nevím, jestli budeme ve dvou stačit na démona." Ne, že bych nás podceňoval, ale pořád je to Biju. Mohl to být jistý problém. Nyní jsem to však spláchl dalším lokem svého rumu. 
,,Bude to zábava!" 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 8:10 am

Akuma Saito
Kangae měl pravdu, po démonovi půjdou všichni na ostrově, navíc je tu celá Konoha v čele s Hokagem. Řekl bych, že největší boj bude právě mezi lidmi, než mezi démonem a Shinobim. Bylo nás tu prostě až příliš mnoho. Vytáhl jsem z kapsy Bingo knihu a listoval stranami, kdo z nich tu tak mohl být...?
Nesmím dopustit, aby se ho zmocnil Nukenin, to by pak byla skutečně mocná zbraň, kterou by Kirigakure ovládat nemohla. Navíc měl pravdu s tím, že sami to nezvládneme, tedy možná. Pravdou bylo, že společně s Kangaem jsme se skvěle doplňoval. Zatímco já jsem byl schopný zastavit nepřítele, on měl dost síly tohoto nehybného protivníka uzemnit úplně. Otázkou bylo, zda-li něco takového zvládne s tak velkým protivníkem, jako je právě Matatabi. To nebude jednoduché pro nikoho.
"To tedy bude. Musíme vypracovat plán. A musíme ho vypracovat v klidu a bezpečí, bez okolních rozruchů, musíme najít skrýš..." Řekl jsem nakonec. Na ostrově bylo mnoho jeskyní, kde jsme se mohli schovat, o pár v blízkosti jsem věděl, museli by jsme je ale prozkoumat. Netopýři mi o těch prostorách neprozradili více.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 8:18 am

Oba dva jsme věděli, co je naše silná stránka. Původně jsem zde byl kvůli nějakým informacím, přeci jen ty zde byly zdarma, když tu byla i celá Konoha. Nedivil bych se, kdyby se z Konohy stala vzducholoď a nový Hokage zde přijel doslova s celou Konohou. No, ale s Akumou mé představy byly jiné, s ním jsem to mohl dokázat a získat Matatabi do svých rukou. To jestli by jí pak dostal Akuma nebo já byla věc druhá, ale proč řešit tohle, když jsme jí ani neměli, že?
,,S tím plánem máš pravdu, tvoji netopýři nám můžou získat hodně informací a co se týče nějaké jeskyně, jsem rozhodně pro." Zde nebylo co namítat, tohle byl skvělý bod 1 v našem plánu a chytání démona nebyla zrovna hodinová záležitost, místnost, kde se dalo přespat nebo zůstat a byl tam klid pro nás znamenalo velké plus. Čekal jsem až Akuma dojí a následně dopil svou láhev rumu, tu jsem pohodil do trávy a pomalu se vyškrábal na nohy.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 8:26 am

Akuma Saito
Pomalu jsem dožvýkával poslední kousky tohoto lososa, přišel jsem na to, že když sním ty kořínky dřív, sním to rychleji, protože se můžu plně soustředit na gumové maso. Když jsem dojedl, podal jsem zpátky Kangaemu prázdnou krabičku a stoupl si.
Čekala nás cesta dále. Bylo to poměrně daleko, u pobřeží, kam mnoho lidí nechodila, ostré útesy, nebezpečné cesty, to si člověk hned rozmyslí tam chodit. Sbalil jsem se, počkal jsem až bude připraven i Kangae vyrazili jsme.
//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 8:33 am

Byl jsem rád, že se můj mladší bráška najedl. Uklidil jsem si krabičku zpět do batohu a ten jsem si dal na záda. Můj pohled směřoval směrem na oblohu a na tváři byl pořád ten samý úsměv, jaký jsem měl díky tomu, že jsem Akumu spatřil. Pravou ruku jsem zatnul v pěst a poté se zamyslel. Konečně jsme se setkali a užijeme si trochu zábavy. Jen počkej, Matatabi! Málo kdy jsem mluvil sám pro sebe, ale tato situace si to přímo vyžadovala. Na tomto ostrově byly poklady síly, chtěl jsem je, nyní jsem však následoval Akumu, který měl o ostrově lepší přehled než já a věděl, kde náš úkryt bude. =PŘESUN=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 9:33 pm

Akuma Saito
Nemohl jsem Kangaeho najít, takže jsem se rozhodl, že půjdu hledat dalšího člena našeho týmu sám, takhle jsme měli větší šance na nalezení dalšího člena, když jsme se rozdělili. Aktuálně mě však zajímal jen jeden člověk, kterého už jsem dneska viděl skrze zrak mých malých společníků, mimochodem díky nim jsem ho opět našel.
Očividně něco hledal, když tu tak dlouho kroužil, ale co, to jsem si teprve musel zjistit sám. Těsně předtím, než jsem se objevil já, se na místě kolem Nizashiho lokace objevilo velké množství netopýrů, přes den poměrně divné, kór když pár minut na to se před Vámi objeví člověk v černé kápi. Ještě mě napadlo si vzít plášť Shuuketsu, který jsem si koupil ve stánku v Otogakure, ale nechtěl jsem nic přehánět. Roztáhl jsem ruce jako gesto míru, avšak nehleděl jsem se mu do očí, nýbrž se mu koukal někam k nohám.
"Co ty tu děláš tak sám...?" Zeptal jsem se přísně, nijak přátelsky. Šlo mi nyní o jeho reakci, zda-li se bojí apod. Nemusel jsem ani číst myšlenky, abych to z hlasu a odpovědi poznal.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 27, 2015 10:04 pm

Procházel jsem se tu už celkem dlouho, dalo by se říct, že už mám zmapované okolí, když tu se najednou objevil další chlápek v plášti. " Dneska už znova ne. " řekl jsem a chtěl jsem ho něčím praštit, ale zastavilo mě pak jeho další chování a tak jsem složil zbraně a trochu se uklidnil. Nejdřív mě ale napadlo zeptat se kdo to vlastně je. " Kdo si a co po mě chceš? " Nebylo divu, že jsem byl podezíravej potom co se mi dnes stalo. Měl jsem toho akorát tak dost a chtěl  bych si prostě odpočinout když jsem si tuhle oblast zmapoval. Ne, on se tu musí objevit někdo další a skazit mi mé plány. Obvykle jsem byl pohodář a veselej, ale jen do doby když mi nikdo nenarušoval můj program.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 10:15 pm

Akuma Saito
První mi neodpověděl na otázku, to mě namíchlo. Bylo přeci slušností odpovědět na otázku odpovědí a ne otázkou. Ale nevěděl jsem, co si dneska prožil, jistě neměl nenáročný den. Složil jsem ruce k sobě, jakoby jsem se chtěl modlit v křesťanském kostele a usmál se, pouze úsměv a část zjizvené tváře bylo to jediné, co šlo vidět, kapuce a ofina stále kryla má nejhorší tajemství.
Pomalým krokem jsem začal chodit kolem Nizashiho, nikoliv však abych ho nějak napadl, nýbrž proto, abych si ho lépe prohlédl. Očekával jsem však, že ho to naštve a ožene se po mě, proto jsem to dělal ze vzdálenosti zhruba dvou metrů. Nadechl jsem se a spustil jsem, co jsem měl zrovna na jazyku.
"Říkají mi nejčastěji Devítka, ale dávám přednost i jiným přezdívkám. Co po tobě chci, to záleží na tom, co ty to vlastně umíš? Sháním alespoň jednoho člověka do jedné mise, jistě uhádneš, o co jde..." Řeknu upřímně. Neznal jsem ho, nevěděl jsem, co umí, ale doufal jsem, že je to přesně ten člověk, který by mi nějakým způsobem mohl pomoct. Všichni tu byli kvůli Matatabi, tak snad si domyslí, že jde právě o její lov.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 27, 2015 10:33 pm

Viděl jsem jak si mě prohlíží, byl také podezřívavej, ale ne-li víc než já. Já jsem mu stoprocentně nevěřil. Nebyl to nikdo z mé vesnice a ještě byl takovej tajemnej. S takovými si já nechci nic začínat. Dal jsem mu to proto jasně najevo. " Řeknu ti to narovinu, nevěřím ti a ty nevěříš mě. Tak co kdybychom šli každý svou cestou? " Asi nejčastější slova, která se říkají když někdo někomu nevěří a nebude riskovat. " Informace sdílím jen s těmi, které znám. A je mi jasné, že by ste se snažili mi vrazit kudlu do zad jakmile by bylo po všem. Blbej rozhodně nejsem. " Upřímnost nadevše.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 10:48 pm

Akuma Saito
Usmál jsem se, od srdce jsem se usmál. Pravdou bylo, že nebyl skutečně blbý. Zastavil jsem se, sundal si kapuci a nyní mohl Nizashi vidět moji tvář... nebo to, co z ní zbylo. Líbilo se mi, že měl odvahu, to sem cenil. Za odměnu mu odpovím všechno, co vím. I když toho skutečně moc není.
"Máš pravdu, ale rád bych Ti věřil. Nejde mi o informace, chci abys mi pomohl s Matatabi, chci se stát Jinchuurikim. Nebudu Ti však dlužný. Řekni si, co bys za tuto pomoc chtěl?" Odpovím mu, tentokrát mile, ne jako předtím. Každý člověk měl svoje slabé místo, já plánoval najít to jeho a pak ho tam pořádně zmáčknout, aby povolil. Každý něco musí chtít. Budu si hrát s lidskou důvěrou, jako to dělám vždy.
"Zeptej se mě tedy na to, co Tě zajímá a pokud na to budu znát odpověď, řeknu Ti co vím. Chceš vědět, kam jsme postoupili s hledáním Matatabi? Stačí slovo a řeknu Ti vše." Myslel jsem to vážně. Musíte holt něco obětovat, aby jste něco na druhou stranu získali. V sázce jsem měl Matatabiho pro Kirigakure.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 27, 2015 11:12 pm

Mohl mi dávat nabídky jaké chtěl, podstata se nemění. On chce bijuu, tudíž bych ho já nemohl získat pro Oto. Takže z toho žádná spolupráce nebude ať už by se snažil říct cokoliv. " Musím tě zklamat, ale to nic nemění. Ty ho získáš pro sebe a pro ostatní už nebude. Co tě vede k dojmu, že ho nechci také získat? Tudíž není spolupráce možná, šli bychom si hned po krku. Takže bych radil, kdybychom šli každý radši svou cestou než začneme něco co už nevrátíme zpět. Souhlasíš? " Byl jsem zkrátka upřímný a říkal věci které jsem si myslel.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 11:50 pm

Akuma Saito
Jeho reakce se mi vůbec nelíbila. A když už se něco nelíbilo mě, muselo to být velmi vážné. Nějak moc dlouho pokoušel moji trpělivost. Nenechával jsem se odmítat, neprohrával jsem. Když ano, nesl jsem to dost těžce. Podíval jsem se na Nizashiho úplně jiným pohledem než předtím. V očích jsem to již nebyl já.
Důvod byl jednoduchý. Nerozrušil mě, ale hlavně démona uvnitř mě. Yin měl jistě již dlouho chuť se uvolnit a zlobit, ale vůli jsem ještě stále držel na uzdách. Srdce mi pumpovalo o něco více. "Akuma-san, propůjčím Ti moji sílu.." Zašeptal mi v hlavě Yin, načež jsem mu odpověděl: "Klid, jistě to půjde...".
Nyní jsem se rozhodl být upřímný já, lépe řečeno polovinu já, polovinu démon. "Pakliže ale nejsi můj přítel, jsi můj potenciální nepřítel, chápu to dobře?" Nyní měl prostor pro demokratickou odpověď.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Dec 28, 2015 12:09 am

Nelíbil se mi jeho tón. Neuměl prohrávat, chce jen aby všichni skákali jak on píská a pak jim bodně kudlu do zad a zahodí jako odpad. Lidi jako je on jsem neměl rád. A jejich způsob mluvi když jsou v prdeli ještě víc. " Je mi jedno čím pro tebe jsem. Já si jdu svou cestou a jen proto, že si mi vstoupil do cesty nehodlám svou cestu měnit. Pokud mě chceš kvůli tomu zabít, posluž si. Já se smrti nebojím. " Znal jsem věci horší než smrt, ať si zkusí něco s naštvanou Reinou a Madarou a pozná, že měl radši držet pysk a krok. Ani bijuu by ho neochránil. Já vždy radši poslouchal rozkazy svých nadřízených a byl loajální své vesnici. S nikým jiným nespolupracuji.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Dec 28, 2015 1:02 am

Akuma Saito
Na tváři se mi při jeho slovech objevil ďábelský úsměv. Složil jsem pečeť tygra a pohlédl jsem hluboko do očí Nizashiho. Byla to moje vlastní technika, s touto se jistě nesetkal. "Genjutsu: Shori" Problesklo mi hlavou. Nešlo teď ani o to, zda-li se mi do očí vůbec podíval.
Jak jsem již říkal předtím, měl jsem všude kolem spoustu netopýrů, ale toho nejdůležitějšího jsem měl u sebe. Balgash, velitel celé letky netopýrů byl vždy u mě. Právě díky němu jsem dokázal přetransformovat oční Genjutsu na zvučné, navíc ve frekvenci, kterou lidské ucho nedokáže slyšet. Vycházelo to z faktu, že z celého spektra zvuků člověk dokáže vnímat jen určitou část toho spektra, nejmenujete-li se Lizzy a vaše uši nemají výkon stíhacího letadla a nukleární střely.
Pokud se mi ho povedlo do Genjutsu chytit, pokračoval jsem směrem do města a nechal jsem ho, ať si užije svoji chvíli slávy. Jedno jsem však věděl, ještě jednou se s ním potkám. Pokud se mi to nepovedlo, dále jsem ho probodával pohledem a připravoval se na konečné rozhodnutí, utéct nebo zabít.
Inside Genjutsu
Po složení pečetě tygra se z mých uší začne linout nepříjemný zvuk, který by měl Nizashiho přinutit se chytit za uši, aby si ochránil svůj sluch. Byl jsem již velmi dobrý dokonce i ve vytváření detailů v této iluzi. Mohl dokonce cítit svůj vlastní tep, můj dech atd. Realitě byla tato iluze velmi podobná.
Až už se rozhodl Nizashi jakkoliv, utíkal jsem proti němu s kunaiem v ruce, kterým jsem mu mířil na pravou plíci. Bolestivé zranění,  ale měl spoustu času reagovat. Je jen na něm, co udělá.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Dec 28, 2015 1:29 am

Genjutsu byla moje parketa, vypadalo to, že jeho taky, ale tohle na mne zdaleka nestačilo. Věnoval jsem se tomu s takovou pečlivostí jako hudbě a tak nebylo divu, že na mne tato technika nepůsobila. Kdybych skočil na genjutsu této úrovně, nemohl bych se podívat Reině do očí. Nechtěl jsem ji zklamat, a proto jsem trénoval a chtěl ji nějak potěšit když už to nedělá nikdo jiný. Abych trochu ukázal, že nejsem jen nějakej amatér, tak jsem si ze svitku přivolal své náhradní housle. Pro každého kdo nezná co dovedu ani odkud jsem by to bylo zvláštní. Nezahrál jsem však ani jeden tón, připravoval jsem se však zakročit kdyby šlo do tuhého. Nechtěl jsem ubližovat když nemusím a tak jsem doufal, že odejdeme v míru.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Dec 28, 2015 11:35 am

Akuma Saito
Jak jsem odcházel, za mými zády se ozvalo jen "puf". Udivilo mě, že dokázal prolomit Genjutsu na mých úrovních. Díky mé inteligenci a schopnostmi s Genjutsu jsem si byl jist, že nemohl poznat rozdíl mezi realitou a iluzí. To znamenalo jen jedno, byl to Uchiha Itachi.
Otočil jsem se na něj s nedůvěřivým pohledem. Skutečně iluzi prolomil. To pro mě znamenalo jen jediné, to byla výzva. Natáhl jsem k němu pravou ruku a s ďábelským úsměvem jsem se na něj zadíval. Po dlouhé době se objevil někdo na mé úrovni, měl jsem radost. Netopýři odletěli někam pryč, když si všimli mého výrazu, už ho moc dobře znali. Jediný, kdo mi z nich zůstal beze strachu byl Balgash.
"Hladověl jsem po tomto okamžiku již moc dlouho, uvolni svoji mysl, poddej se těm nejnižším pudům, lov!" Věděl jsem, co chce, abych udělal, no nechtěl jsem dojít tak daleko. Z pravého rukávu mi vyletěl jakýsi načernalý osten letící poměrně dost velkou rychlostí přímo na něj. Daleko jsem od sebe moc a právě proto mě zajímalo, jak rychlý dokáže vlastně být. Za ostnem se táhl ocelové lanko přichycené někde hluboko v mém rukávu. Bylo tenké a za těchto světelných podmínek špatně viditelné.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Dec 28, 2015 1:03 pm

Vypadalo to, že se chce nakonec přeci jen prát. Doufal jsem, že je chytřejší a nebude se pouštět do nesmyslného boje, ale asi jsem se v něm spletl. Řetěz který na mě hodil byl celkem rychlý, naštěstí se mi podařilo díky své ohebnosti uhnout, aby mě řetěz nezasáhl. Byl jsem mimo dosah řetězu, takže mě netrefil, ani kdyby udělal nějaký prudký pohyb. Což bylo vážně štěstí, jelikož nejsem zrovna na přímé boje, ale v uhýbání to je něco jiného. " Vážně to tak chceš? Nebude už cesty zpět. " Varoval jsem ho. Nechtěl jsem aby se komukoli něco stalo, ať už mě nebo jemu.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Dec 28, 2015 1:10 pm

Akuma Saito
Zatáhl jsem a osten se vrátil i s lankem pod rukáv. Nebyl vůbec špatný, ale bohužel jsem nezjistil, co za schopnosti má, nemohl jsem ho tedy přijmout do naší orgické skupiny. Měl pravdu, neměli bychom bojovat. Ne teď, teď jsme museli všichni šetřit sílu na Matatabiho.
Pohlédl jsem na Nizashiho a uklonil hlavu. Bylo to těžké, Yin doslova skučel o krveprolití, ale po těch letech sem se naučil, že nechat se jím ovládnout je špatné.
"Něco mi říká, že se ještě potkáme, houslisto. Příště myslím, že už budeme oba honit Matatabi..." Řeknu a pokračuji dál. Musel jsem do města, tady nikoho do týmu neseženu.
//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rei Casius Tue Dec 29, 2015 12:20 pm

Konečně jsem dorazil k hranicím Omoikane a šel jsem hlouběji do země.  Už od hranicích, zde byla překrásná příroda a já jsem se kochal na každým kroku veverkou, ptáčky dokonce rybami v jezeře nakonec jsem viděl i divoké prase…....  „Počkat proč se to prase na mě dívá tak spatně.“ Na chvíli jsme se na sebe koukali a pak prasátko na mě zaútočilo. Prasátko nějak se nechtělo uklidnit a pořád mě pronásledovalo a začal jsem na něj rvát… „Co ode mě chceš?“ jenom za kňučelo … „Nic jsem ti neudělal tak mě ne……..“  Bohužel jsem nedával pozor a zakopl jsem a skutálel jsem se přímo do jezera. Prase už mě konečně nechalo na pokoji, ale za jakou cenu byl jsem promočený až na kost. Rozhodl jsem se, že si udělám ohniště a chvíli tu zůstanu a budu se kochat přírodou.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rei Casius Sat Jan 02, 2016 2:48 pm

Najednou jsem se začal nudit a něco jsem chtěl dělat tak jsem měl zase namířeno do Přístavu Benisu-to.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 6:37 pm

Šel jsem poměrně ladným krokem, než mě začal trápit ten alkohol v krvi. S Reiem jsem hodlal jít rovnou do základy, ale díky lehké bolesti hlavy jsem se opřel o strom a zastavil. 
,,Chvíli pauza, Rei-chan." Prudce vydechnu a poté se pomalu pod strom usadím. 
,,Nemusíme spěchat, dle mě už stejně ví, kde jsme." Akuma měl po celém ostrově netopýry, to sice Rei nevěděl, ale já měl takové tušení, že se za chvíli můj mladší a děsivější bráška ukáže. 
,,Zesílil jsi pořádně, během té doby?" Nikdo tu teď nebyl, takže jsem mohl mluvit otevřeně. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 7:04 pm

No měl jsem chuť Kangaeho zabít když je v tomhle stavu nebo to jenom hrál? Těžko říct zatím jsem to nechal být. "Nuže dobrá zastavíme." Usmál jsem se a kouknul jsem se po okolí. Stal jsem u Kangaea který se usadil podstromem. Taky mluvil že už stejně ví kde jsme tak jsem čekal kdy se objeví. "Jestli jsem zesílil?" Trošku jsem se zamyslel a odpověděl jsem Kangaeovi. "Ne furt jsem stejný." Usmál jsem a chtěl jsem se zeptat na to samí, ale pak mi došlo, že to je zbytečný aby nestala řeč tak jsem se zeptal. "A co ty Naučil jsi se nějaké ty mocné techniky?" Nemyslel jsem to vážně jen jsem nechtěl aby stála řeč.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 7:08 pm

Rei nevypadal moc nadšeně z mé přestávky, ale co už, chtěl jsem prostě zastavit. Poté se Rei opět shodil tím, že ještě nezesílil, bylo mi ho vcelku líto a následně dodal otázku, jestli jsem zesílil já. Musel jsem se usmát, kdo by se vůbec ptal?
,,Kdybych chtěl, tak bych Tě zabil ve vteřině a ještě bych s Tebou vzal celý tento ostrov." Pravda nebo lež? Reie bych asi se svými novými schopnostmi vážně porazil a jestli bych dokázal zničit ostrov? Rei věděl, že dokážu vytvořit Tsunami, ale v té době nebylo ještě tak silné. Potom jsem se však začal smát.
,,Ale neboj, jsme kamarádi, ne?" Musel jsem Reie ujistit, že to s ním myslím dobře, věděl jsem jaký je. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 7:20 pm

Zajímavé… Pomyslel jsem si a promluvil jsem. "Někdy mi to musíš ukázat zničit ostrov." Nejvíc mě zaujalo, že si myslí, že jsme kamarádi. "Kamarádi? Proč jsi to myslíš?" Nevěděl jsem co si o tom myslet. Uvidíme, co řekne pak se dozví jestli jsme kamarádi. Co na to říct nějak se mi to nelíbilo, když někdo začal s tím, že jsme kamarádi, nikdy to nevěstilo nic dobrého.  Nebo začínám být zase paranoidní?
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Omoikane - Stránka 2 Empty Re: Okolí Omoikane

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru