Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severní úkryt

+8
Kirin Yakushi
Hokori Mai
Kisuke Uchiha
Uchiha Madara
Airis Tooya
Reina Kana
Rei Casius
Hyuuga Mikomi
12 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Severní úkryt

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:37 am

First topic message reminder :

V této lokaci se nachází nemocnice Otogakure, právě tak jako výzkumný ústav. Dochází zde tedy k objevování nových léků, a jedů, což se však neobejde bez pokusů a občasného obětování zajatců, nebo smrtelně raněných, dožívajících shinobi. Laboratoř s nejmodernějšími technologickými vymoženostmi je samozřejmostí.

Severní úkryt - Stránka 2 Sever
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Mar 02, 2014 2:40 pm

Tak potom tedy nechápu, proč je ještě nemám sepsané na stole a proč ona ještě pořád žije... zakroutím nechápavě hlavou a usednu do křesla, které stojí opodál. Dávám vám 10 minut, pak na ní budu pracovat já.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 2:47 pm

S povzdechem se dívám na ty dva. Z dálky mi připomínaly dvě postavičky. No jasně, Pat a Mat, to bude ono. Jen jsem se na něj zaujatě koukala.
"Za prvé, žádné informace nejsou zadarmo. Za druhé...Dobrý den, Otokage-sama. Za třetí...Bylo by od vaší...ehm...slečny, docela milé, kdyby ze mě dala ty krystaly, abych Vám mohla říct informace, trošku mě to škrtí." Mile jsem se na ně usmála a pak čekala, co udělají. O této situaci mi velení neřeklo ani slovo, za toho jsem si pak musela vyžádat příplatek.
"Pokud se nemýlím, chystá se válka, ve které se budete chtít objevit i vy, aby jste všem ukázal svou moc, nepletu-li se. Taky, jak ostatní Kagové. Nepřišla jsem jen nabídnout informace, ale i pomoc ve frontách a...možná nejen to." Samozřejmě že to mělo jako vždy i nějaký háček, ale ten jsem jim zatím neříkala, mohlo jim to být snad jasné.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 2:59 pm

Potěšilo mě, že mi Madara nechal volnou ruku. Jejich proseb jsem si nevšímala.                                                                                                                                                                                              
"Co víš o té takzvané válce a především odkud si přišla?" zhoupla jsem váhu na jeden bok a připravovala si zatnutou pěst.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 3:07 pm

Podívala jsem se na ní a mlčela. Tu ignoraci jsem jí docela s radostí opětovala. S povzdechem jsem se na ní jen dál dívala a čekala, až se uvolní ten krystal.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 3:10 pm

"Nedáváš mi na výběr." pronesla jsem tiše a vrazila jí pěstí. Tvrdost pěsti byla ještě o polovinu větší díky krystalu.
"Odpověz. Příště to totiž bude už tohle." ukázala jsem jí mou pěst, ze které se před jejíma očima vynořili ostré hroty.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 3:19 pm

Severní úkryt - Stránka 2 Tumblr_inline_mtwlj5ThE11rk6uj8

Když mi vrazila, hlava se mi otočila na stranu a já se jen pousmála. Pohlédla jsem na její pěst a odfoukla si vlasy z tváře.
"Jak hrdinské." Mrkla jsem na ní lišácky a doslova se jí vysmívala do obličeje. Jestli si mysleli, že s takovouto jim něco řeknu, tak se mýlily.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 3:32 pm

Sladce jsem se usmála a luskla prsty. Spodní část krystalu ve kterém byla uvězněna se s hlasitým křupnutím nad stehny kousek oddálila a v mžiku se spodní část prudce posunula dopředu, čímž zapříčinila dost bolestivé zlomeniny jejích kolen. Jen co se to stalo spodní část zmizela a ona se měla sesunout k zemi stále s uvězněnou vrchní částí těla v krystalu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 5:22 pm

Když mi tak nepěkně zlomila nohy, padla jsem na zem a začala se smát. Byl to smích spojený s bolestí, takže přerušovaný.
"Jste velmi milá...opravdu." Skřípla jsem zuby o sebe. Toto už opravdu bolelo a začínala mě dost vytáčet. Dokonce do stadia, kdy se mi zvětšily špičáky a zrudly oči. Hodně veliký příplatek.
"Mám pocit, že slovo kompromis Vám nic neříká." Podívala jsem se té ženské do očí a pousmála se.
"Já dám informaci za informaci."
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Mar 02, 2014 5:32 pm

Vstanu z křesla a přejdu k těm dvěma. Myslím, že si ve své aroganci neuvědomujete svou situaci slečno. Tohle je jen o tom, jestli ty informace získáme a vy budete žít... o čemž nicméně dost silně pochybuji... a nebo je získáme v okamžiku vaší smrti díky Rinneganu slečny Kany. Je to na vás. Chcete se odtud ještě někdy podívat jinak než v pytli na mrtvoly?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Tue Mar 04, 2014 10:26 am

"Vám zase uniká podstatná věc, my nejsme jako ostatní vesnice." blýskne mi v očích a čekám na pokyn, kdy budu moci ukončit její život rinneganem. Dost nás zdržovala od naší práce.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Tue Mar 04, 2014 5:37 pm

Pousmála jsem se na oba dva. S povzdechem jsem se bradou zapřela o zem a hleděla na ně.
"Měly by jste si uvědomit, že já ale také nejsem jen tak někdo." Mrkla jsem na ně. Bylo to docela zajímavé že zabijáci jdou proti zabijákovi, i když obě strany mají stejnou cestu a nějaký cíl.
"Docela malicherné mě tu takto svázat a pak mučit, abych Vám něco řekla aniž by jste neměli dostatek informací o mé maličkosti." Měli by si to uvědomit. Opravdu si mysleli, že bych přišla sama, nebo bych se snažila nějak bojovat? Kdyby ano, udělala bych to už dávno. Navíc, moje regenerace byla zrychlena a proto jsem si mohla nějaké to poranění dovolit, i když nerada.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Mar 04, 2014 7:03 pm

Namyšlená i ve své poslední minutě? Jak je libo... slečno Kano? Víte co a jak. Touto větou jsem s ní skončil. Možná, když bude užitečná, tak se pak bude dát použít jako Edo Tensei, ale teď už pro mě nemá pramalý význam. Tělo pošli do nemocnice na rozbor a ať ho zakonzervují. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Thu Mar 06, 2014 4:29 pm

Přimhouřila jsem na něj oči a začala vnímat okolí. Sakra kde je, do háje. Zamračila jsem se a musela vymyslet, jak bych to tu mohla nějak protáhnout.
"Kage z Konohagakure no Sato je údajně na nějakou chvilku...řekněme na dovolené. Mám jistou skupinku lidí, která by se do boje proti Konoze postavila. Jak jsem řekla na začátku, nepodceňujte ani mě, ani nikoho jiného v tomto plášti." Jednoduše...Dalo by se říci, že jsem jim teď řekla jednu informaci spojenou s poskytnutím poměrně velké pomoci v boji proti Konoze a možná i ostatním vesnicím. Samozřejmě, těch informací jsem měla víc, sice ne žádné podrobné, ale i tak by se jim hodili.
"Toto samozřejmě není všechno z informací o Konoze. Oplátkou za svobodu...Nevím, co takto nějaký Bijuu?" Nadzvedla jsem obočí na ty dva a pak si vzpomněla na to co ten nekompromisní šašek řekl.
"Edo Tensei? Prosím vás, každá technika má slabinu a tato jich má snad nejvíc. Pokus mě zabít by vám byl k ničemu. Mé tělo jiné než u ostatních lidí. Řekněme to tak že...Mrtvé tělo už nebojuje tak dobře jako to živé." Pravda, tady jsem se ani nepokoušela o boj, kdybych to udělala, nemusela bych to přežít už vůbec. Kdybych neviděla ten Rinnegan, asi bych jednala jinak, ale toto byla o něco jinačí situace.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Thu Mar 06, 2014 6:05 pm

Už jsem byla na cestě k ní ale zastavila jsem se a podívala se na Madaru. Měla jsem sice rozkaz, ale ona nám řekla informace. Vyčkávala jsem jestli mi dá impuls k tomu i přesto techniku provést ačkoli jsem jí v životě dělala jen jednou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Mar 06, 2014 6:10 pm

Nadzvednu obočí a řekněme že se u mě projeví touha po troše zábavy. Vytahovat informace z mrtvol pomocí Rinneganu je nuda. Řekněte co víte a můžu vaší nabídku ještě přehodnotit... řeknu té ženě, zatímco Reinu gestem zastavím.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Thu Mar 06, 2014 7:43 pm

Přivřela jsem na něj oči a zamyslela jsem. To že to přehodnotí, co já z toho budu mít, věřit mu by mohla být docela blbost.
"Heh...To co vím? To by jsme tu byly na dlouho. Mám teď jednu otázku já...Kisuke Uchiha. Znáte ho?" Pohlédla jsem na něj a dodala.
"Řeknu to asi takto...Je začátkem všeho." Pousmála jsem se a pohlédla na tu ženu. Samozřejmě...Bylo by moc milé, kdyby mi ty krystaly oddělala!!! xD I když jsem s tím nepočítala, za pokus ten pohled stojí!
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Mar 06, 2014 9:30 pm

Možná... pokrčím rameny a tvářím se naprosto lhostejně. Znám spousty mužů a žen. My teď ale neřešíme co vím nebo koho znám já. Myslím že je znovu třeba osvětlit situaci. VY se snažíte si zachránit život. Řekněte mi něco, co by vám ho mohlo zachránit a pak si třeba vyjdeme vstříc. Zatím jste neřekla vůbec nic, žádné užitečné informace a mě ta hra přestává bavit. Přitom je tak prostá... chcete žít? Začněte mluvit.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 09, 2014 4:09 pm

Přimhouřila jsem oči. Pff...arogance, do háje toto, příplatky budu žádat! Ne, lepší bude registrace na stránku Dívka v tísni, jsem si jistá, že tam by mi už někdo KONEČNĚ POMOHL! S povzdechem jsem opustila své podvědomí a neměla asi nespíš na výběr.
"Pff...Fajn. Řekněme to asi takto...Když nějaká vesnice napadne druhou, zvítězí jen jedna strana. Jednoduše řečeno...Konoha měla v posledních pár dní docela nehezké období." S povzdechem jsem se přetočila na záda a dívala se na ně vzhůru nohama, no to je jedno.
"Jestli chce někdo zničit Konohu, asi by měl vědět, že právě teď je nejlepší možnost, viďte? Navíc, když nemají po ruce své ESO." Mrkla jsem na něj s pousmátím. Snažila jsem se alespoň posadit. Měla jsem pocit, jako kdyby mě to už nebavilo. No počkat, on to vlastně už nebyl pocit.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 09, 2014 4:15 pm

"To můžu potvrdit, můj člověk byl u prvního útoku na Konohu." pronesla jsem směrem k Madarovi, ale pak se zamyslela. Eso? Itachi jim nepomáhal? trochu jsem se neklidně zavrtěla. Že by své slovo myslel vážně? ponořila do svých myšlenek.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Mar 09, 2014 8:14 pm

A dál? optám se, jako by mě její informace opravdu nezaujala. Měl jsem jiné plány a zatím jsem neviděl důvod je měnit. Nechtělo se mi bojovat s největším protivníkem a mít za zády další vesnice. Plán byl jiný.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Wed Mar 12, 2014 1:25 pm

Zvrásnilo se mi znovu trošku čelo a já musela pokračovat, jiná možnost asi nebyla.
"Nevím vaše přesné plány, ale pokud se nemýlím, Konoha je jedna z nejsilnějších vesnic, tedy byla. Jejich oslabení je tak velké, že dokonce i já, kdybych tam teď vtrhla zničím nejen je ale dorazím i jejich zbytek." No, byla to jeho věc. Jen jsem mu řekla, nebo naznačila, že lepší možnost na utok na takovou vesnici už není, ale byla to jeho věc.
"A co se týče Bijuu..." Pohlédla jsem na Reinu a její rinnegan. "Oplátkou za mou svobodu Vám nejen já, ale i naše organizace pomůžeme v boji. Jestli si dobře pamatuji. Všichni Bijuu pohromadě dokážou z nositele udělat nejsilnějšího shinobiho." Nadzvedla jsem obočí a pak si jen povzdechla.
"Řekněte si, co ještě chcete vědět, odpovědi mám skoro na všechno." A nebo si je prostě vymyslím... Pousmála jsem se v podvědomí a na venek se tvářila pořád stejně.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Fri Mar 14, 2014 7:47 am

"O jaké organizaci mluvíš?" zamračila jsem se a předběhla tak otázku od Madary.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Mar 14, 2014 6:05 pm

Na chvilku jsem se zamyslela a pak pohledla na pani...slecnu Kanu.
"Urcite si vzpominate na davne Akatsuki. Nase organizace...skoro by jsme mohli rici, ze jsme hodne podobni. Rikame si Shuuketsu."
Taky si mohla vsimnout meho sexy netradicniho plaste, ktery k organizaci patri.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Mar 15, 2014 11:15 pm

(Dost xD .. už nečekám -.-") Po dlouhé době hledání, odpočinku a pak opět hledání jsem dorazil na tohle místo. Bylo to poslední místo kde by Madara mohl být.. všivák starej zatuchlej, ale potřeboval jsem ho, navíc.. byl má krev. Prošel jsem všemi místnostmi až jsem je našel, jeho i Reinu. Na podlaze ležela dívka které jsem moc nevěnoval pozornost. "Konečně jsem tě našel." Promluvil jsem do ted panujícího ticha. Nepozdravil jsem ani Reinu a ani dívku na zemi, a už vůbec ne Madaru jak jsme měli ve zvyku. "Jedna část mise cos mi zadal splněna, nesu informace z konohy.. ale Itama Senju uprchl pár dní před mým příchodem do Konohy, tudíž je stále na živu." Pak jsem teprve přesunul zrak dolů na dívku. "Vypadá to, že tady máte zábavu na kterou nejsem zvaný.. co mrtvolko ?" Prohodil jsem s úšklebkem směrem k Reině.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 16, 2014 4:19 pm

Najednou se tu objevil můj cíl. Pohlédla jsem na něj a zaostřila. Zorničky se mi zvětšili a já mírně pootevřela pusu. To jsou si fakt všichni Uchihové tak podobni? Cukl mi koutek nahoru a když se zmínil o Itamovi, v podvědomí jsem se hezky do široka usmála.
Pohlédla jsem k němu a při oslovení mrtvolko se jen pousmála.
"Ne, tato zábava se teprve rozjíždí, chceš se přidat?" Pousmála jsem se a mrkla na něj. Přivřela jsem oči a pohlédla na svou krev, která byla kolem mě. Nadechla jsem se a při nádechu se mi krev znovu začala dostávat do těla, doslova tekla obráceně, ne z těla, ale do těla. Jedna z výhod našeho klanu, neumíráme na vykrvácení.
Pohledem jsem sjela po jeho celé maličkosti a v hlavě se mi pletlo několik myšlenek.
"Mladý Uchiha, snažíc si hrát na hrdinu na straně temna. Špatná maska." Pousmála jsem se a v dlani se mi z krve zformoval prsten, pro některé mohl být známý, já měla podobný na svém ukazováčku. Hodila jsem mu ten prstýnek.
"Jak jsem řekla, nejsem pro vás nepřítel..." pohlédla jsem na Reinu i Madaru. "Jsem tu jako spojenec, který nabízí usnadnění všeho, co se má stát."
Zamračila jsem se mírně, nebo spíš...nasadila jsem svůj normální výraz v obličeji.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 2 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru