Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severní úkryt

+8
Kirin Yakushi
Hokori Mai
Kisuke Uchiha
Uchiha Madara
Airis Tooya
Reina Kana
Rei Casius
Hyuuga Mikomi
12 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Severní úkryt

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:37 am

First topic message reminder :

V této lokaci se nachází nemocnice Otogakure, právě tak jako výzkumný ústav. Dochází zde tedy k objevování nových léků, a jedů, což se však neobejde bez pokusů a občasného obětování zajatců, nebo smrtelně raněných, dožívajících shinobi. Laboratoř s nejmodernějšími technologickými vymoženostmi je samozřejmostí.

Severní úkryt - Stránka 3 Sever
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Mar 16, 2014 4:50 pm

Podíval jsem se na ní vážným pohledem.. zná mě ? Nemožné.. nebo snad ? Nedal jsem na sobě nic znát a věnoval jí další slovo. "Uchiha ? .." Nic víc jsem jí neřekl, pak promluvil na Reinu. "Měla by ses přestat tak vyžívat.. tady slečna má z té ztráty krve halucinace.. prý Uchiha." Pak jsem se podíval zase k ní dolů. "Legendární Uchihové vymřeli již před pár desítkami lety..ted už jsou jen poho pouhou pohádkou pro děti." Nahlas jsem se uchechtl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 16, 2014 4:57 pm

S povzdechem jsem prokoulila očima. Takovéto pohádky...měl pravdu, byli jen pro ty malé hnusné ukřičené stvoření, ale já byla dospělej člověk.
"Tyto pohádky si vyprávěj fakt jen dětem." Pohlédla jsem na jeho vlasy a pak zase na Reinu, spolu s Otokagem.
"Tak co? Bereš to?"
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Mar 16, 2014 5:13 pm

Podíval jsem se na Madaru a potom na Reinu, potom zase dolů na Airis. "Musela ste si mě s někým splést. Uchihy si hledejte jinde.. ne v zemi kde se pěstuje rýže.." Nasadil jsem si kapuci a postavil se vedle madary.Čekal jsem až dodělá to co dělá a začne si mě všímat.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Mar 22, 2014 6:34 pm

Kisukemu jsem svou pozornost nevěnoval, a to z jednoduchých důvodů... MĚL JSEM PRÁCI, která se zdála být ze všech ohledů důležitější než nějaký rozhovor. "Možná by jsme se na něčem shopni domluvit byli, ale prvně bys Nám měla dát nějaké lepší důvody vzájemné spolupráce." Promluvil jsem, a pak se mírně pootočil směrem ke Kisukemu. "Přesně tak... Uchihy si hledejte někde jinde..." Řekl jsem ironicky. Neměl jsem sebe menší důvod zde Kisukeho obhajovat, a to i hned z několika důvodu: 1) Vyrušil mě při výslechu. 2) Vyrušil mě po druhé při výslechu. 3) Ani se neomluvil.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sat Mar 22, 2014 7:28 pm

"Pokud mě omluvíte, Lorde Otokage..." pronesla jsem už docela naštvaně taky hlavně za to jak mi řekl "mrtvolko" šla jsem k němu čapla ho za lem jeho pláště a táhla ho z cely dál po chodbě z jejich doslechu za rohem jsem ho silou strčila do zdi.
"CO si sakra o sobě myslíš hm? Že si sem nakráčíš a všichni si sednou na zadek? Prober se Kisuke. Přemýšlej občas než do něčeho vtrhneš. Tohle bylo docela důležité jednání než si sem přišel!" vynadala jsem mu a měla sto chutí dát mu pěstí
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sat Mar 22, 2014 9:16 pm

Podívala jsem se na toho muže a jen nadzvedla obočí. Že je to baví předstírat svou identitu, ach jo. No, jistá jsem si nebyla, ale snažila jsem se sama sebe o tom přesvědčit, ten obličej, vlasy a postava, vše to naznačovalo vlastnostem klanu Uchiha a já na ně věřila. Přeci jen, byla jsem tak jediná svého druhu-klanu, to je jedno.
"Občas lidé nejsou dobrými lháři." Mrkla jsem na něj a usmála se.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Mar 22, 2014 9:20 pm

Když mě vytáhla ven tak jsem se jí naštvaně podíval do tváře.. přesněji do očí. V mých v tu dobu už byl můj Eternal Mangekyo. "Nejsem tvůj podřízený.. ani tvůj kamarád.. takhle se mnou jednat nebudeš..kdybych chtěl už si v mém Tsukiyomi.. ze kterého by ses nedostala ani s tvým Rinneganem.. zlodějko Dojutsu..stačí mi jen takhle málo, a zničím tě.. jak tvé tělo tak tvou mysl.. nejsi nic.. nejsi té vznešené krve aby ses ukazovala s takovým darem jako je oční technika..nevyskakuj si. Upozornil jsem ji a pak křikl na Madaru "Počkám tě venku.." a pak jsem odešel.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Sat Mar 22, 2014 9:26 pm

Musela jsem se usmát nad jeho drzostí.
"Ohánět se sharingane může opravdu jen arogantní Uchiha, Kisuke." pustila jsem ho a sledovala jak ode mě odchází.
"Madara s tebou nebude mít takové slitování jako má já, to si pamatuj, ještě rád přijdeš s prosbou za mnou." pronesla jsem už jen tak mezi řečí a vrátila se zpět do cely.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Mar 22, 2014 9:32 pm

Reina se zdála býti trochu vytočená, a však neměla k tomu právo. "Tohle není tvoje věc. Nejsi ta, kdo je zodpovědný za údálosti v této místnosti, takže se Tvá omluva nepříjmá." Něco na tom bylo. Reina i Kisuke byli součástí většího celku, a však Já... Já jsem byl ten, který ty součásti skládal dohromady. Já jsem byl ten, kdo rozhodoval o tom, kdy je načase nějakou součást vyměnit. Jinými slovy... Já jsem byl Já, a to již ze mě činilo pána životů lidí v této místnosti. Pokud se Reina, Kisuke, nebo Airis domnívali, že jsou nyní v pozici, kdy můžou činit v podstatě vše co se jim zlíbí se slovy: Pokud mě omluvíte, omlouvám se... pletli se. "Ohledně Tebe Kisuke... bude lepší když počkáš venku." Ve své větě, jsem slovo Kisuke zdůraznil, což si mohl všimnout i On sám. A proč pak? Airis se prvně když zde přišla ptála na jistého Kisukeho Uchihu. Zveřejnit však Kisukeho identitu jsem v plánu neměl, a však tohle on nemohl vědět. "Nyní zpátky k Tobě... zeptám se naposled... jinak to zde zablíme rovnou: Možná by jsme se na něčem shopni domluvit byli, ale prvně bys Nám měla dát nějaké lepší důvody vzájemné spolupráce." Zopakoval jsem ji svou předchozí větu, což mě nijak nepotěšilo. Já přeci nebyl ten, kdo se nacházel v situaci, kdy si chci zachránit život, a tak se vůbec nemusím snažit Airis nějak vyjít vstříc.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sat Mar 22, 2014 9:44 pm

Dívala jsem se tu na tu jejich "milostnou" situaci a jen si nad tím povzdechla. Neřešili jsme tu snad důležité věci?! Jako třeba mojí maličkost? Pfffff!
"Důvod spolupráce? Mám lidi, mám sílu, můžu vám poskytnout důvěru spolu s obětmi, které by jste nemuseli mít ve svých frontách. Jednoduše. Pocházím z klanu Tooya, v podstatě, nemůžu tak lehce zemřít, proto jsem v boji s nějakými nulami docela užitečná. Jak jsem naznačila už dřív. Zaútočte na Konohu teď, nebudete mít lepší možnost, ale je to na vás. Já a naše organizace vám budeme k službám a možná vám poskytneme v boji i sílu samotných Bijuu." A skončila jsem se svým projevem.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Apr 03, 2014 9:37 pm

Vyslechnu si její projev a na chvíli se zamyslím. Dobře, za informace vám děkuji. A co přesně chcete na oplátku za své služby? Nejsem naivní abych si myslel, že to děláte kvůli pocitu z dobře odvedené práce nebo bobříkům odvahy. Chcete jeho? kývnu hlavou na Kisukeho.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 03, 2014 9:39 pm

Odfrknu si, vůbec jsem ta nemusela být a mohla jsem někde vybíjet vztek na nevinné vesnici. Opřela jsem se o mříže a sledovala jak je na ní Madara hodný. Já už bych jí vyhodila z vesnice. Bezmyšlenkovitě jsem ale sledovala její lidskou tvář. Záviděla jsem jí. Taky jsem měla takovou. Teď mám jednotný výraz a vypadám jak kus dřeva.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Apr 06, 2014 3:31 pm

Pohlédla jsem na Kisukeho a zamyslela se. Plán už neprobíhal tak jak měl a proto jsem tuto misi brala momentálně dost nepodstatně. Zakroutila jsem hlavou.
"Tak úplně to taky není. Jak jsem řekla, tento Uchiha je začátkem i koncem. Je na vás, jak si to přeberete. Na své straně si ho můžete brát jako vyvoleného." Odpověděla jsem a hlavou mi poletovalo několik myšlenek a nápadů, jak dál. Doufala jsem, že tato situace je za námi.
"Ale máte pravdu...Na oplátku bych chtěla, aby se naše organizace nebrala na lehkou váhu, chci aby lidé znali naše jména a měli strach. Nějaké bingo knihy jsou dnes už k ničemu. Chci, aby jste naši organizaci postavil po své výhře někam výš, než je nyní." Odpověděla jsem mu prostě, stručně a jasně. Vlastně na tom bylo docela dost pravdy.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Apr 06, 2014 5:52 pm

"Jsi naivní jestli si myslíš že tě nechá jít. Ani trochu nevypadáš jako Konožský špeh.. Príjdeš sem, tvrdíš že jsi z nikomu známé organizace, chceš mě nejhledanějšího nukenina z konohy, a útok na ni ? ... bez důkazů ?" Zasmál jsem se. "Odcházím" dořekl jsem a odešel. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Apr 06, 2014 9:32 pm

Jakmile Kisuke odešel před Madarou, Reinou a Airis se objevila projekce postavy zahalené pláštěm, kápi na hlavě a máskou. Původ této postavy byl neznám, alespoň pro Reinu a Madaru. Airis věděla, že to byla právě tato postava, která ji zadala misi zabít Kisukeho. Byla to právě tato postava díky, které se nacházela v této situaci. Jaký však měla na to názor samotná postava? Airis měla instrukce čekat před vesnicí, neměla se pouštět bez bližších informací o Kisukem do infiltrování Otogakure no Sato. Postava ji stihla informovat o tom, že Otogakure no Sato je díky krystalové zdi nedobytnou tvrzí, a tak si za své problémy mohla spíše sama. Kdyby záleželo na postavě... nejraději by ji za selhání po druhé vlastno ručně zabila (prvně Tsukikage a nyní Kisuke). Jenom že aby ji mohla něco udělat musela by se dostat k ní, a to v momentální chvíli možné nebylo. Jediný kdo se mohl nepozorovaně dostat skrze krystalovou zed byl Itama, a ten, soudíc po tom, že Airis pořád žije, praděpodobně selhal. Proč se postava neobjevila okamžitě na začátku toho to výslechu? Chvíli trvalo Iwagakure no Himitsu zaměřit polohu Airis. Naštěstí se jí podařilo zaměřit i přes nepříznivou vzdálenost shinobiho používajicího Byakugan a Airis. Takže nyní, když se zde postava konečně objevila, jak se to rozhodne řešit? Airis zde mohla leda co vyžvanit, a však žádné konkrétni informace, a to protože je nevěděla... věděla pouze kde Shuuketsu má svou základnu, a o co se snaží. Všechno dalšího bylo jen to, co si Airis domyslela.
Severní úkryt - Stránka 3 Gentoshin%20no%20Jutsu
"Jaká čest... samotný Otokage-sama." Promluvila postava pohrdajícím tonem, a pak si prohlédla okolní místnost. Jakmile spatřila Reinu na chvíli se na ní mlčky zadívala. Že by něco tušila o Reininým původu? Pokud ano, pak co tedy? Zkud se to dozvěděla? To že Reina je zpátky ve světě živých, i když ji v ne nejpříznivější podobě, vědělo jen pár lidí. "Jak Vám již zcela určitě stihla říct. Jsme organizace o názvu Shuuketsu tvořena nukenínmi z celého světa. Býváme občas najímání na mise, které jsou ve většině případu nesplnitelné. My je však splníme ať už se jedná o cokoli.Tak se stalo, že se poslední mise trochu zkomplikovala, a tak Vás chci  požádat o vydání členky Shuuketsu zpátky v podobě obchodu." Jakmile tohle postava dořekla, vyčkávala na reakci Madary. Konkrétně na to zda-li projeví zájem o obchod. Pokud ne... postava pár triků v rukávu měla. Jak se zdálo tato nejspíš neúspěšná mise se ukáže být užitečnou při zveřejnění Shuuketsu dalším shinobim. Přišel čas, aby pět velkých národů poznalo sílu jednoho ze svých nepřátel! Sílu organizace, která začala jednat teprve v poslední době... úspěšný útok na Ichibi no jinchuuriki a Sanbi no jinchuuriki etc. A co se stane s Airis pokud ji propustí? Pokud se ukáže být i nadále užitečná, může si být jistá tím, že se ji nic nestane. A však pokud ne...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Apr 06, 2014 10:29 pm

Z náznakem zájmu se podívám na projekci, která se najednou ukáže v místnosti. Tady se každý zjevuje, jak se mu napadne. Začíná mě to nudit.... promluvím si pro sebe. Už notnou chvíli se tu dohaduji o "obchodech" s vaší podřízenou aniž bych z ní dostal vlastně cokoliv konkrétního. Připadám si jako koňský handlíř, co se snaží handlovat se slony. Doufám, v zájmu vaší podřízené, že vaše nabídka bude trošku smysluplnější a přijatelnější. Jsem jedno velké ucho...
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Apr 07, 2014 6:48 pm

"Jenže Já nejsem ničí podřízený, toť rozdíl mezi ní a mnou." Promluvila rozlobeně postava. Tato věta byla jedina, kterou se postava rozhodla reagovat na Madarovu stížnost, že zde mrhá čas. Co jiného Madara čekal? Pokud čekal, že zde bude rozebírat jaké bláboly mu zde Airis řekla, a že to vedlo k ničemu, měl by si uvědomit s kým nyní jedná! Nejedná se o pouhého řadového pěšáka, nebo o pouhou šachovou figurku, s kterou někdo na šachovnici pohybuje! "Donesli se mi informace, že Otogakure no Sato, i když má doposud nepřemoženého Kageho, někde zaostává s armádou. Neumí ji zorganizovat, nebo spíše nemá potřebné prostředky k dosažení pozitivních výsledků. Nabízím Vám finanční podporu a jednu službu Shuuketsu. Vždy totiž existují záležitosti, kterými si nechceme špinit ruce. Takže Vám nyní nabízím jedinečnou příležitost tuto záležitost urovnat. Ujištuji Vás, že Otogakure no Sato by nikdo nepodezíral ať už by šlo o cokoli. Býváme totiž při misích dosti pečliví... záleží Nám na detailech, a tak neděláme nějaké obrovské chyby, které by Nás prozradili." Postava nabídla dalo by se říct vskutku zajímavou nabídku. Že by byla pouze náhoda, že Otogakure no sato nabídla finanční pomoc? Nebo postava něco věděla o neuspokojivé mobilizaci armády v Otogakure no Sato? Ať to už věděla nebo ne... nabídku to nijak neměnilo. Pořád zůstala stéjná, a tak bylo nyní pouze na Madarovi zda-li se rozhodne příjmout tuto podobu obchodu (vyměnit Airis za finanční podporu se službičkou). Pokud tato organizace byla tak silná jak říkala, dalo by se toho využít v prospěch Otogakure no Sato. Byli zde ale i důvody proč pochybovat... ty však byly v menšině o proti plusům, které by z toho to obchodu plynuly. Stála postavě Airis i za toto všechno? Nezpomínejme na fakt, že již dva krát selhala.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon Apr 07, 2014 9:38 pm

Podvědomě jsem hledala ženu tam, kde už jsem ji jednou viděla před delší dobou, když v typickém Východním úkrytu jsem ji nenašla. Jelikož tady mě ale dovnitř nepustili, vyskočila jsem si na jednu vyšší stěnu vchodu a čekala, až bude někdo vycházet ven. Jako shinobi z Otogakure, kterou už znali, mě tu tak nechali. Pohupovala jsem nohama ve vzduchu a na tváři mi přímo zářil spokojený úsměv. Uměla jsem elementární techniku. Překonala jsem svůj strach. A ta žena by na mě mohla být alespoň kapku hrdá - a to stojí za všechny útrapy.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Tue Apr 08, 2014 2:57 pm

Když Kisuke odešel, zamračila jsem se. Arogantní Uchiha, to mi ještě chybělo. Všichni Uchihové byli takový, asi bych si měla zvykat, i když jich na světě nebylo moc, vlastně jen jeden, podle toho, co jsem věděla já.
Po chvíli se tu zjevil opět náš 'šéf'. S přivřenými oči jsem pohlédla na své nohy a krystal, který mi je stále držel u sebe. Mohla jsem se bránit, mohla jsem použít své schopnosti, ale tato situace...Bojovat proti někomu s Rinneganem a mrtvolou, malá šance na to, abych se odsud dostala živá, tak nač ukazovat své schopnosti a dělat další chyby.
Pohlédla jsem na Otokageho s výrazem, že jsem to i já myslela vážně. Takováto nabídka tu není den co den. Navíc, pro něj by to bylo velice výhodný, mít po boku někoho, jako jsme my. I tak jsem jen mlčela, abych něco nepokazila. Nebyla jsem na žádné misi pro to, abych moc mluvila, mým úkolem byla vždy akce, boje a podobné věci týkající se fyzické práce. Pohlédla jsem na Reinu a zaznamenala, že se na mě také tak podivně pohlédla. Trošku jsem si jí zaostřila a dokonce se v duchu upřímně pousmála. Jí něco očividně chybí a opravdu po tom touží. Zamyslela jsem se a zaregistrovala další chakru v okolí. Pomalu se mi začaly hojit rány na těle a chakra mi opět trošku narostla. I tak jsem ale nebyla rozhodnuto něco dělat, nemělo by to cenu.
"Takže? Jak zní váš verdikt?" Pohlédla jsem na Otokageho svýma démoníma očima. Taky, šlo na první pohled vidět, že nejsem moc normální člověk, copak by zabil někoho tak...originálního?!
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Wed Apr 09, 2014 9:58 am

Po těch letech mi připadalo už vážně trapné. Vybavila se mi stejná situace, kdy jsem napadla holograficky zasedání kagů. POdívala jsem se koutkem oka na Madaru. I jeho to musela začínat nudit, nevím proč se s ní baví, měla jsem jí zabít hned a netahat ji do vesnice. Někde ve vesnici čeká armáda na rozkazy a já mám stále v inflitraci svého špeha, který se mi neozval a těžko jsem to přiznávala, ale začínala jsem mít obavy. Odchod Kisukeho mě nepřekvapil z vesnice se stejně NEDOSTANE, když je díky mě uzavřená. Přesto jsem se sebrala a odcházel se slovy.
"Jste na ně moc hodný Lorde Otokage, já bych ji už zabila. Stejně se jí vrací chakra, takže to tak strašné nebude." mrkla jsem na Airis a odešla jsem. U vchodu jsem viděla sedět tu dívku, kterou jsem poslala učit se.
"TO už jsi hotová, že tu marníš čas?" zeptala jsem se ostře.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Thu Apr 10, 2014 10:02 pm

To čo sa o necelý okamih stalo v miestnosti, nečakal a dokonca k tomu nedokázal zaregistrovať jediný uchádzač v tomto malom príbehu, ktorý by mohol o necelý okamih preprásť v obrovský dej. Avšak jedna postava z nich si mohla povšimnúť podivný pocit tvoriaci sa v oku. Oko samozrejme patrilo Airis, ktorej sa priamo na sietnici začalo v malom množstve množiť obrovské množstvo molekúl, tvoriacich sa do podoby malých kryštálikov, ktoré sa formovali do chrusty ktorá obalila celé jej oko. Bola to však tak slabá čakra, že nemala možnosť ju pocítiť ani tá najväčšie jednotka senzorov. Práve už len z krytia, a toho množstva pečatí ktoré som poskladal na Airis pred tým než opustila úkryt. Vedel som na základe jej povahy, že sa skôr či neskôr dostane do nejakých prúserov. Pocítila svrbenie a následne sa jej pred očami zjavil môj obraz. Ale podivne, akoby som stál v tej miestnosti priamo pred ňou, no nestál som. Bol som len pre ňu premietaný obraz. Len som tam podivne stál a prstom jej naznačoval, aby bola potichu. Pričom som sa rozhliadal po miestnosti, čo sa tu deje. Moja ultimátna technika.  
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 9:34 am

Před Severní úkryt přímo přede mě přiběhl udýchaný ANBU.
"Madam, u brány je člověk, který s Vámi chce mluvit."
Vzhlédla jsem k němu a mírně se zamračila. Někdo, kdo bude zase chtít do vesnice. Pomyslela jsem si, ale já musím také odejít, takže... ohlédla jsem se ještě za vchodem do úkrytu a pak se pomalým krokem vydala k bráně za doprovodu ANBU.
(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 9:50 am

Už už jsem se chystal odpovědět tomu muži z projekce, když mou pozornost přitáhla znovu ta dívka. Podíval jsem se jí do očí, které mi připadaly zvláštní už od začátku a najednou se v nich objevila cizí chakra. Nebýt mých doujutsu, ani za mák bych si toho nevšiml. Senzibil by jí ani nezaznamenal, jak byla malá, nicméně to mě oklamat nemůže, protože sharingan vizualizuje každou, i sebemenší chakrovou změnu. Inu... opřu se v pohodářském gestu o zeď... dobře. Přijímám vaší nabídku. Ukažte co umíte, udeřte na Konohu a já vám tuhle dívku vrátím. Když to dořeknu, udělám za zády pečeť a bariérou odstíním celou místnost od veškeré chakry venku. Projekce se přeruší a ta technika na Airisině oku taktéž. Tak to bychom měli... 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Apr 11, 2014 10:11 am

Ucítila jsem změnu v mém těle, respektive v oku a pousmála se. Když se Otokage otočil a já viděla jak zmizela projekce, trošku jsem si povzdechla. Že to máte stále zapotřebí. Povzdechla jsem si a zjistila, že Reina tu už není a proto se její soustředěnost na tuto techniku nemůže tolik vztahovat a tudíž je i oslabena. Každopádně, Madara si něco neuvědomil...
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 10:25 am

Bolo zaujímavé sledovať Madarov chabý pokus o prerušenie mojej projekcie, ktorej zostatková čakra nepatrila niekomu z vonku. Projekcia na malý okamih zmizla, avšak nikto z nich, dokonca ani samotná Airis nevedeli že to bol zámer. Ešte pred koncom sa usmiala, a naznačila Airis veľmi ľahké gesto. "Ideme si pre teba..". Len čo zmizla Jurova projekcia, zavládlo ticho v miestnosti, než sa niečo udialo. Na mieste kde doteraz Madara videl malý obraz muža, sa začala nie ako neviditeľná čakrová stena, ale ako úplná postava, zviditeľňovať vysoký muž v dlhom plášti. Zviditeľňovať ako kryštál, kusy skla opadávali zo vzduchu a na mieste, kde nebolo doteraz nič, stál muž. Stál som ja. Nie v pravej podobe, aj táto podoba bola len holá projekcia, ale nečerpala čakru z okolia, samú zo seba ale. Pečať na Airisinom tele zažiarila a praskla. V tento okamih by ma videl každý kto by vošiel do miestnosti. A o to aj šlo, bol som zrkadlový obraz toho čo videla Airis vo svojom oku. Obraz, ktorý patril mužovi sediacemu neďaleko hradieb samotnej Oto.
"Velectený Otokáge, aká to česť pohliadnuť ti priamo do tváre bez strachu o svoj život.." Prehovoril som potichu, chrapľavým hlasom, dosť zrnitým, akoby zle nahratým na prehrávač ktorý bol zle naladený. Napriek tomu mi bolo ako tak rozumieť. Neútočil som, nerobil som nijaké kroky, len som ostal stáť na mieste a sledoval vysokú postavu najväčšieho záporáka tohto sveta, o ktorom si všetci mysleli že už dávno zanikol. Ale, zase sa vrátil oxidovať vo svete ktorý ho už raz odvrhol. Chcel som sa možno len porozprávať, možno som niesol nejaký vzkaz, radu, ale z kamennej tváre nešlo poznať, o čo mi šlo.


Naposledy upravil Sadao dne Fri Apr 11, 2014 10:36 am, celkově upraveno 1 krát
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 3 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru