Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severní úkryt

+8
Kirin Yakushi
Hokori Mai
Kisuke Uchiha
Uchiha Madara
Airis Tooya
Reina Kana
Rei Casius
Hyuuga Mikomi
12 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Severní úkryt

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:37 am

First topic message reminder :

V této lokaci se nachází nemocnice Otogakure, právě tak jako výzkumný ústav. Dochází zde tedy k objevování nových léků, a jedů, což se však neobejde bez pokusů a občasného obětování zajatců, nebo smrtelně raněných, dožívajících shinobi. Laboratoř s nejmodernějšími technologickými vymoženostmi je samozřejmostí.

Severní úkryt - Stránka 4 Sever
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 10:30 am

// ehm, technická... jsem v henge a i tak mi není vidět do tváře, takže nemáš nejmenší tušení o tom, že jsem Madara... zkus to znovu a lépe Wink
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 10:37 am

// Ospravedlňujem sa, editnuté na Otokágeho, za prípadné nedorozumenie sa ospravedlňujem zase xD
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 10:39 am

Tak povídejte, copak byste rád? optám se s přehnaně zdvořilým tonem. Situace se začíná vyvíjet dosti zajímavým způsobem a já si teď v duchu říkám, že ta mobilizace armády byl dobrý krok.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 10:46 am

Postava sa vzpriamila, keďže doteraz bola zhrbená pod nátlakom čakry ktorú musela vynaložiť aby dokázala premietnuť svoj zvuk do reálnej podoby aby ju mohli počuť všetci prítomný. V túto chvíľu sa všetko rozbiehalo úplne inak, a samozrejme zle, keďže plány nikomu zo zúčastnených nevychádzali. Zato som sa tu objavil ja, a ako správny diplomat som nasadil prívetivý úsmev na rovnaký spôsob ako ho použil pred chvíľou Otokáge. Chvíľku som pozeral, bol problém vydať hlas cez projekciu, než sa ozval stále zle naladený a chrapľavý hlas, no už o jasný krok čistejší a ostrejší.
"Vzdaj sa Airis a pusť ju na slobodu. Viem že ste to preberali už s niekým predo mnou, ale ja mám niečo čo sa v tomto svete považuje za ešte mocnejšiu zbraň ako jeho organizácia.." Prehovoril som potichu a znova mu vzhliadol, teda sa aspoň pokúsil vzhliadnuť do očí ukryté pod róbou kapucne, strachu a zloby, tajomnosti. Sám som nechápal že ešte nevyrazil dopredu, nevytiahol zbraň a nerozbil sklo pred ním na milion kúskov z ktorého vznikol aj tento obraz. Zdalo sa že rád uvíta konverzáciu, alebo skôr, diplomatický krok. Obaja sme si, teda aspoň ja som si bol istý jeho mocou a on by si taky mal uvedomovať že nejsom len tak obyčajná postava v tomto svete.
"Informácie.." Dokončil som svoj predhovor po chvíli a jasne sa vyjadril, čo bude výkupné za jej telo.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 11:03 am

Opřu se o zeď a založím si ruce na prsou. Poslední dobou se všichni chtějí vybavovat a myslí si že si diplomacií pomůžou. Poslouchám... Neměl jsem v úmyslu mu dát najevo, že je mi kompletně jedno, jaké informace má.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 11:46 am

V tento okamih mi bolo jasné, ako to všetko je. Zvuk ktorý doliehal od brány, pri ktorej bolo moje reálne telo mi dalo na povel čo sa tu deje. Vedel som čo urobili, a nie že by som nesúhlasil ale, spôsob ktorý sa využíval bol dosť, nevhodný. Od toho som tu bol ja aby som to aspoň trochu nejako vybalancoval. Preto aj moja projekcia vzhliadla k očiam Otokágeho, ktorému isto budú tieto informácie k ničomu. Tak či tak som to okamžite zamietol a prehovoril už úplne inak, ako doteraz. Už nie prívetivým alebo prdel lízajúcim hlasom, ale pevným, rozhodným, chladným a trochu zle naladeným.
"Útok Shuuketsu nevýjde, nejsú kompletný a spolu nato nemajú aj tak. A dobre to vieš aj ty, že Konoha nepadne, je len jediný dôvod prečo by si ich poslal tam..." Pohol som sa dopredu, rukami som naznačil Airis aby sa začala pozerať na Madaru, potreboval som ísť k nemu. A tak i tak som začal pomaly ísť. Tá informácia bola dôležitá aj pre neho, aby to on sám pochopil, aby vedel v akej situácii sa nachádza a ako nemá veľké šance. Len čo Konoha vyhrá a výjde najavo že za tým stojí Oto, ktorá bude oslabená z jedného dôvodu a to.
"Neďaleko Oto je zhromaždená armáda, nie je veľká ale schopná preraziť obranu tvojej dediny. Zároveň toho už sa dovnútra dostalo pár Shinobi ktorý dokážu tiež uškodiť. Podľa zvukov ktoré sám počuješ, útok začal a bariéra ktorá vás chráni sa zatriasla. O chvíľu bude tvoja identita odhalená, Uchího.." Prehovoril som, bolo jasné čo za KG dokázalo odhaliť moju techniku. A pomaly sa to dopracúvavalo aj k tomu, čo za Uchíhu predo mnou stojí. Moje reči ale nedávali moc zmysle, prečo by som to hovoril? Preťahoval som to a aj Madarovi bolo jasné vďaka jeho očiam že mojej čakry ubýva a odraz sa začína strácať. Odraz nebol tak čistý, a začal sklenatieť.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 12:11 pm

Tak v tom případě mě asi pochopíte... a nebudete mi mít za zlé, když tady slečnu prostě a jednoduše zabiju. V ruce se mi objeví kunai. A myslím že vy už tady asi nemáte co dělat. Sejdeme se u brány.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Apr 11, 2014 12:49 pm

Pohlédla jsem na Sadaa a pousmála se. Řešil věci ve většině případů diplomaticky, což pro mě byl nezvyk. Ale na druhou stranu, alespoň se stále nedostával do takovýchto situacií.
Pohlédla jsem na Madaru a vyslechla si ho. Jestli si opravdu myslel, že mě jen tak zabije, tak se mýlil. Moje tělo se rychle rozpustilo na jednu velkou kaluž krve, která se objevila za sklem, respektiva u Sadaa a moje tělo nabíralo opět normální podoby. Jedna jediná otázka...Proč jsem toto neudělal už před tím? Jednoduché, moje chakra byla moc slabá a Reina se soustředila na techniku spoutání mého tělo. Jenže jakmile jsem uslyšela boj před branami a nárazy do krystalu, došlo mi, že není možné aby se na tuto techniku stále soustředila, proto to šlo jak po másle.
Ovšem, že když jsem opět zformovala svoje tělo, dávala jsem si pozor na Madarovy kroky a jeho akci. Pohlédla jsem na Sadaa a pousmála se. Jako kdybych právě říkala *Zab ho.* Pro jistotu jsem poskládala lehčí pečetě a čekala na jeho krok. Jestli se vydá k bráně a nebo si to vyřídí semnou a Sadaem. Zajímavé, jak chutná krev Uchihy...hmm.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 1:25 pm

Neděláte moudrou věc. Vymstí se vám to a tak vám radím podobrém.... seberte se a jděte raději domů. Založte si rodinu a už nikdy neberte do ruky zbraň. Máte zcela jedinečnou možnost. Jako gesto dobré vůle ustoupím ode dveří aby mohli projít pokud chtějí. Nikdo z nich si nevšimne, že si v době své promluvy chystám kawarimi.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 1:28 pm

Otokáge prehovoril, tak ako sa dalo od správneho tyrana čakať. Všetko zatiaľ vychádzalo podľa mojich plánov, aj keď tie sa nestotožňovali ani s útočníkmi a obráncami. V túto chvíľu ale nikto nedokázal určiť, na koho strane vôbec stojím. Jediná vec ktorá ma priklonila k Airis bola moja výpoveď.
"To by som zvysoka nedoporučoval, už len kvôli jej postaveniu, nehľadiac nato v akej situácii sa nachádzate vy. Veľmi by sa to nevyplatilo ani vám, poštvať si proti sebe celú organizáciu ktorá by vám mohla dosť pomôcť.." Znova som prehovoril potichu, ale to už Airis stále vedľa svojho kryštálu a celkom oslobodená ako ja sledovala dvere, pred ktorými nám ustúpil. Neveril som mu, práve preto som sa pripravil ale samotnej Airis som pokynul hlavou aby šla k dverám a pokúsila sa o niečo, čo ešte veľa ľudí isto nedokázalo. Utiecť. Ja som mienil ostať, aby som so zbytkom čakry v obraze sa pokúsil nejako zatarasiť cestu, aby samotý Otokáge nezmenil len tak názor.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Apr 11, 2014 1:37 pm

Pohlédla jsem na Madaru a zamračila se. Dělá si legraci? Jen tak opustit toto místo. Pff, vím moc informací na to, aby mě nechal jít. Zamyslela jsem se, ale přeci jen při pohledu na Sadaa jsem udělala krok vpřed. Nejdřív jsem šla pomalu, ale začala jsem zrychlovat. Pořád jsem měla oči upřené na Madaru a sledovala jeho ruce, nohy, každý jeho pohyb. Stále jsem měla při nejhorším vytvořené pečetě, které by mi měly pomoci se dostat z toho, kdyby na mě nějak zaútočil.
Proběhla jsem dveřmi a běžela stále dál, pryč...do neznáma...do Země Nezemě.

Přesun
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 1:40 pm

Vzala to nějak hopem... okomentuji Airisin úprk. Což jí stejně nepomůže, když jsme pořád v Reinině kopuli... domyslím si a přenesu pozornost na toho druhého. Myslím, že na to abyste hodnotil mé postavení, nemáte dostatek spolehlivých informací, ale protentokrát vám tu domýšlivost prominu. Zmizte odtud a už nikdy se tu neukazujte.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 1:46 pm

Čakal som na mieste pri dverách, kým Airis nezmizla. Potreboval som sa uistiť, že ju nechá naozaj ísť, čo bolo v skutku neočakávané. Napriek tomu mi to aspoň dostatočne pomohlo neriskovať svoj život na jej záchranu. A niekedy som uvažoval či to všetko zato naozaj stojí. A možno mal Otokáge pravdu, v tom zanechať zbrane, a žiť si svoj život. Ale tak, kto by potom menil dejiny ľudstva?
"Pri všetkej úcte, informácií je dosť. Niekedy by som skúsil nepodceňovať druhú stranu, aj keď sa zdá že strana je neutrálna. Avšak, ďakujem za dnešnú láskavosť, svoje dlhy platím.." Prehovoril som potichu, v tom istom tichu som sa pred ním poklonil na znak úcty a celá moja projekcia zmizla v črepinách. Sklo prasklo, zmizlo pretože sa rozpadlo na naozaj malé časti, a už po mne neostala jediná stopa.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 1:50 pm

Jako bys mohl něco změnit kloučku... utrousím si pro sebe, když postava zmizí a vydám se chodbou pryč. Najdu tu holku a zlikviduju jí, než napáchá škodu. Venku před úkrytem se zaměřím na lokalizaci její chakry a vyrazím po stopě.

// přesun
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Apr 13, 2014 1:02 pm

Pochrupkávala jsem si na stěně u vchodu, s hlavou opřenou o břečťan a trochu prochladlá. Když jsem se rozkoukala a protáhla, všimla jsem si, že už je dávno pozdní odpoledne a později jsem i zjistila, že kolem mě ta, na kterou jsem čekala, musela dávno projít. Zatvářila jsem se trochu ublíženě.
Co si čekala? Že si bude všímat někoho, kdo neumí tisíc ultimátních technik?
Seskočila jsem ze zdi a ponořená v depresích jsem se odebrala někam do neznáma.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 8:21 pm

Když jsem sem dorazila, nikdo se tu již nenacházel. Naštěstí pro tu ženu jsem věděla, koho mám hledat. S Kirin jsem se již snad jednou setkala, tušila jsem, s kým budu mít tu čest. Tichá, podivná bělovlasá dívka. Ať jsem se rozhlížela, jak jsem se rozhlížela, nikde tady nebyla, i když měla. S povzdechem jsem pohlédla na Makiho.
"Já tak nesnáším, když musím hledat nějaké lidi. Věčně mi to nejde..."
"Tak v tom tě naprosto chápu," poznamenal malý srstnatý drak. "Proto raději nic takového ani nedělám." Dráče se zazubilo a vycenilo tak řadu hezkých bílých zubů, které v mnoha ohledech připomínaly ty lidské. Bodejť by ne, když měl jeho druh v jídelníčku jak maso, tak i rostliny. Jeho nepříliš květnatá řeč mě do dobré nálady nepřivedla, tak jsem se s povzdechem vydala prohledat různá místa ve vesnici, abych to hledání měla co nejdříve za sebou.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 27, 2014 9:56 pm

Uvědomila jsem si, že moje vesnice má ještě jeden nedostatek, o kterém jsem s Killu-chan nemluvily. Prostor. Nikdy tu není kam jít. Pokud tedy nechcete do nějakého špinavého baru, kde si musíte hlídat krk a peníze nebo pokud nemáte v plánu se nechat někde v temných uličkách znásilnit. O to je to horší, když je vesnice uzavřená v krystalové bariéře, či jak by se to dalo nazvat. Jako cíl své cesty jsem si dnes vybrala nemocnici. Doplnila jsem si tam osobní lékárničku. Snad jsem i doufala, že potkám někoho, kdo by mě mohl něco naučit. Můj kariérní postup byl v háji. Nemohla jsem se hnout z místa. Pekelně jsem se nudila. Moje nové já mi s tímhle problémem pomáhalo vztekem, který mnou doslova cloumal. Dřív jsem se s tím smířila skutečně jednoduše. Důvěřovala jsem autoritám. Ale od té doby se stala spousta věcí. A já jsem si byla jistá, že kdyby se mi stalo totéž, co naposledy mé nové přítelkyni, kdyby mě někdo napadl, nebyli by to lidé, které tak obdivuji, kdo by mě zachránil. Nejspíš by to nebyl nikdo. A pro jistotu mi nedali ani možnost, abych to byla já sama. Ani jsem to nechtěla, pravda. V duchu jsem toužila po pohádkovém princi na bílém koni. Ale ten nepřicházel a nepřicházel. Můj život se stěsnal do krystalového vězení, které jsem zbaběle neopouštěla, když jsem mohla a teď bylo pozdě. A navíc zuřila válka. Měla jsem jít najít senseie, ale raději jsem se nejdřív posadila na lavičku před nemocnicí. Nepředpokládala jsem, že by teď dokázal uspokojit mé aktuální potřeby. Nemohl mě nic učit, když Otokage-sama dal jasně najevo, že žádnou novou techniku dostat nemám.

Zaklonila jsem hlavu a sledovala oblohu zastřenou krystalem. Ani pohledem na mraky se tu člověk nemohl utěšit! Zhluboka jsem povzdechla a přitáhla kolena k tělu. Chtěla jsem tu alespoň na chvíli zůstat. Koneckonců před nemocnicí bývalo bezpečno. Pokud se skutečně vstupu vedoucímu do podzemních chodeb dá říkat "nemocnice." Takové tu ale bohužel bylo všechno. Černočerné chodby... a dveře na jejich konci jsou vždycky uzavřeny!
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Aug 01, 2014 3:58 pm

Nakonec jsem se rozhodla odtamtud zmizet.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 12, 2014 7:35 am

Bylo na čase se pojistit, nebudu brát všechny své sféry, ale potom co on provedl si nemůžu být jistá, že to samé neudělá i mě. Některé sféry tu tedy musí zůstat. Ty nejcennější například. První jasná volba při vstupu do místnosti za laboratoří jsem se rozhlédla. Všechny sféry byly v jakém si pouzdru. Amekage byla jasná volba a dále to byl Tsukikage. Ti dva mě budou případně jistit jako moje ochranka. Byla jsem si téměř jistá, že to můj klon s Nizashim zvládnou. Proto jsem neváhala a hodila na sféry dva černé pláště stejného typu jako byl ten můj akorát bez znaku klanu Kana. Poté jsme připraveni vyrazili přes bránu do Kirigakure.
(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Reina Kana Fri Nov 21, 2014 8:53 am

Opět jsem se vracela na místo, které jsem neměla moc ráda pro jeho pach chemie. Sféry již čekaly na pokyny.
"Amekage jde se mnou, zbytek se rozleze po vesnici a bude hlídat. "
poručila jsem a přešla k cele.
"Až se vrátím, nastane tvoje chvíle." řekla jsem a odešla se sférami k bráně.
(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Tue Jul 14, 2015 11:51 am

Nebudu tvrdit, že jsem se netáhnul šnečí rychlostí. Zase na druhou stranu už ze mě vyprchalo to počáteční nas***, takže mi to bylo jako obvykle jedno. Přišlo mi to prostě jenom jako otrava. Ruce jsem měl v kapsách, když jsem v dálce zahlédl malou část úkrytu. Nepamatoval jsem si, kdy jsem tu byl naposledy a jestli vůbec. Otočil jsem pohled na Tatsuyu.
"Víš o tý ženský něco? A ne, Mizuki tím nemyslím, o tý už víš zcela určitě všechno důležité." krátce jsem se ušklíbl a vytáhnul jsem krabičku,  abych těch pár posledních metrů využil k zapálení. Prostým gestem jsem pak tu krabičku otočil k bráchovi. Konečně jsem projevil trochu zájmu, protože mě tak mimovolně obepínal nepříjemný pocit. A jestli mi má někdo nakopat zadek, rád se na to trochu připravím.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jul 15, 2015 12:04 pm

Tato mise určitě bude jedeno velké fiasko, cítil jsem to v kostech. Ale co už. Když brácha mluvit a vytáhl krabičku cigaret, jednu jsem mu z krabičky šlohnul a taky jsem si zapálil. Nad jeho otázku jsem se usmál, ale taky jsem se zamyslel.
"Hmm, abych se ale nedivil. Mizuki je tajemnější, než si dokážeš představit." Bylo mi jasný, že kdybych se dozvěděl, že je třeba těhotná, asi by to semnou švihlo. Vlastně jsem o tom poslední dobou přemýšlel, jestli bych si neměl dávat větší pozor! Co se týkalo Nefrit, mohl jsem odpovědět celkem rychle. Vyfoukl jsem z pusy dým z cigarety a pokrčil při chůzi rameny.
"Tak, v první řadě to je žena. Je to bisexuál, možná homo, to nevím. Hulí trávu, je celkem drzá...celkem hodně...jo, je k*revsky moc drzá. Dokáže mě nasrat jen tím, že se nadechne, aby něco řekla. Potom...um, je tvrdohlavá jak mezek a nedá se jí věřit." Všechno to bylo opravdu hoodně pozitivní. Ale v moment kdy jsem to dořekl, jsem se začal trošku smát. "Bože, škoda že jí nemůžeme zabít!" Pořád jsem se nějak tak pohyhňával a rozhlížel se okolo s cigaretou v puse. "A co ty a ta Michie? Vypadalo to, že se máte nějak k sobě." Do široka jsem se zazubil. Že by bratříček změkl a podlehl ženskému šarmu?
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed Jul 15, 2015 1:01 pm

Vyfoukl jsem kouř a zvědavě se na bráchu podíval. "Vážně? Mě přišla hrozně milá a hodná.." zamyšleně jsem chvíli mlčel.  I když zase normální milá a hodná by zrovna jemu nejspíš nestačila. V určitém smyslu jsem věřil, že si Mizuki dokáže prosadit svůj názor a to i v přítomnosti mého bratříčka.
Na jeho slova o Nefrit jsem se jen ušklíbl."Takže zkráceně ku*evská mrcha." zazubil jsem se. Přesně to jsem nenáviděl, jedinýho drzýho a tvrdohlavýho člověka, kterýho jsem byl ochotnej snést, byl právě Tatsu. No a v posledních dnech taky Michie, co si budeme povídat. Živě jsem si to dokázal představit, jak asi snadný bude jí přesvědčit, aby s námi šla. Jak znám bráchu, nakonec mu rupne cévka a vážně jí bude chtít zabít, už jen to jak o ní mluvil mi to tak nějak potvrzovalo. Že jí nemůžeme zabít mi bylo vcelku jedno, ale stejně jsem se připravoval, že to bude docela hardcore.
Znovu jsem potáhl a zvedl tázavě obočí. "Michie? Kámo, ta by potřebovala ohnout přes koleno a pořádně nařezat." docela vtipné, že jsem něco takovýho říkal zrovna já! "Abych pravdu řekl, takhle nějak si představuju sebe v ženský verzi." zakřenil jsem se a v tu chvíli jsem litoval každýho, s kým jsem přicházel do styku.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jul 15, 2015 1:24 pm

"Na pohled to je, když se jí chce." Přiblbě jsem se ušklíbl, když jsem se zavrtal ve vzpomínkách. Potahoval jsem z cigarety a když jsem byl až u filtru, hodil jsem jí na zem a zašlápnul. Brácha přesně vystihl, co je Nefrit zač. "Přesně tak, líp bych to ani neřekl." Zazubil jsem se a při jeho povídání o Michie jsem jen nadzvedl obočí. To ona se mi spíš dála na pohled milá a hodná! "Tse, Michie taky vypadá jak andílek na pohled, ale uvnitř je opak? Jaká to náhoda." Zařechtnul jsem se provokativně. "Tak ale, přetáhnout jí ti snad nedělá problém, ne?" To o té ženské verzi jsem se snažil nevnímat, spíš jsem se tomu musel jen zasmát. Homooooo. Proběhlo mi hlavou. Byl jsem si teda 100% jistej, že to tak není, ale ta věta k tomu fakt sedla. Byla tu spousta věcí, který mě zajímaly, ale chtěl jsem tu misi mít z krku. "Eeeh, tady ta svině asi nebude. zkusíme ubytovny? A pak se jde do baru. Mise, nemise, musíš mi říct víc." Zazubil jsem se, mírně pokrčil kolena a skočil na skálu, ze které jsem hopskal dál, aby nám cesta utekla rychleji. Při tom jsem se stále držel při Tetsuyovi. Přeci jen, pokec s ním po delší době mi vyhovoval.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed Jul 15, 2015 1:58 pm

Zazubil jsem se, přesně jak jsem očekával. I když, bratříček se mi zdál spokojený, takže jsem to nijak neřešil. Odhodil jsem cigaretu a pokýval hlavou. Možná mě ten nadcházející boj malinko zneklidňoval, ale svým způsobem jsem se těšil. Nebudu muset poslouchat žádný kecy o ninjovský cti a podobný slátaniny.
Na jeho větu o přetáhnutí jsem se jenom zakřenil, mohl jsem čekat, že to obrátí na tu nejmíň vhodnou rovinu, ale to by pak koneckoneců nebyl on. Jenom jsem zavrtěl hlavou, náš typickej rozhovor.
"Fajn.." odsouhlasil jsem nakonec jeho plán a několika skoky se zařadil vedle něj. Doufal jsem, že po tom bezesporu miloučkém rozhovoru s Nefrit budu schopnej držet v ruce skleničku. Ale cajk, o zlomeniny jsem se bát nemusel. Ušklíbl jsem se a následoval jsem ho.
-Přesun-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Severní úkryt - Stránka 4 Empty Re: Severní úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru