Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice země Ohně

+11
Sasuke Tobirama
Niboru no Kentaro
Uchiha Benjiro
Katashi Aokawa
Sakura Haruno
Daisuke Utsushi
Yume Sarutobi
Hitomi Yamada
Sarutobi Sen
Hebi
Assasin Senju
15 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:23 pm

First topic message reminder :

Hranice země Ohně - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSOSyAak9mQ5SsDHgWD-Sk-gNV-J2s2M5B5XPe4MKmDp74aGZ8gJA
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 2:56 pm

V jeskyni
Ne, tu mlhu nesnáším, ale nějak si s ní poradím. Vodu přece ovládám. Zavřel jsem oči a můj hadí ocas zasyčel. Had se orientuje podle teploty, nepotřebuje zrak. Natáhl jsem ruce a celé mé tělo se začalo měnit na hady. Všechny hady jsem poslal k východu jeskyně a jeden největší had začal být širší a širší.

Venku
Nagato zamrzal, ale nebylo to tak jednoduché. Z epicentra jeho těla se soustředila velká čakra a než zamrzl úplně vypustil Shinra tensei. Hranice země Ohně - Stránka 2 Pain-shinra-tensei-o
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 3:03 pm

V jeskyni bylo slyšet obvyklé kapání vody, ale taky hadi, kteří se zde plazili. Hadi v jeskyni.. to tu mají jeskynní hady? Podivil jsem se a sledoval v mlze toho spoutaného týpka. Kdo by chtěl dostat v jeskyni plné hadů Kyuubiho ven ? Nějakej perverzní milovník hadů a devítiocasých? Chce snad devítiocasého hada? Počkat .. hadi .. bijuu.. Kabuto! Ale vždyť by měl být po smrti, takže to je hloupost, musím počkat, třeba se ukáže.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 3:10 pm

S výbuchem jsem nepočítala. Totiž, než vůbec zamrzl, zvedla se obrovská vlna síly. ,,Co se to.." podívala jsem se Nagatovi do očí. Byla jsem poměrně blízko jeho, tudíž jsem ránu dostala pořádnou. Odhodilo mě to asi půl metr  nad zem a zároveň o několik metrů dál od něj. K jeskyni jsme vyšli z lsíku, takže se stromy kolem nás rozprostíraly. Jeho Shinra Tensei mě odhodila do stromu, do kterého jsem zády narazila. Rána byla fakt velká. Po zádech jsem se svezla na zem. Nejspíš jsem si vyrazila dech, protože jsem ho nemohla popadnout. Vykašlala jsem trochu krve. Seděla jsem na kolenou a rukama se opírala o zem. Momentálně mě zajímalo, abych popadla vyražený dech.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 3:31 pm

V jeskyni

Prostřední had zůstal stát. Náhle otevřel svou obrovskou tlamu a já se vysoukal ven. V sennin módu. Rohovky jsem měl pokryté dračí blánou, viděl jsem i přes mlhu a navíc jsem všechno kolem cítil senjutsu čakrou.
"Senpou: Hakugeki no jutsu!" vyplivl jsem velkého stříbrného draka, tkerý se zatočil a náhle zmizel. Toto senjutsu rozvibruje vzduch a vytvoří oslepující světlo, aby paralyzovalo smysly protivníků a omezilo jejich reakce. Doplazil jsem se ke Kyuubimu a dokončil pečeť. Kyuubi už byl skoro venku.


Nagato udělal několik kroků k Hitomi a chtěl ji zasadit smrtící ránu, ale protože Hebi se soustředil na svůj boj tak Nagato procitl z techniky a místo toho, aby ji zabil, tak ji pomohl na nohy. Poznal ji. "Musíš mě zastavit Hitomi, ten, kdo mě vyvolal nedává pozor, proto jsem se mohl odpoutat, mé tělo se opět.." rinnegan v očích ztmavnul a odskočil ke vchodu. Postavil se do bojové pozice. Rozkaz zněl jasně, zabránit komukoliv, aby vstoupil do jeskyně.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Jul 19, 2013 3:39 pm

Sen Sarutobi

Skôr ako Kabuto stihol dokončiť svoju pečať a úplne vytrhnúť Kyuubiho z toho úbohého chlapca ktorý to ani nemusel prežiť, skôr než priložil ruku k dielu, pocítil nával prudkého vzduchu a tlaku na hrudi kedy bol odkopnutý späť do rohu miestnosti. Než sa ale stihol spamätať z riskantného ale dosť prekvapivého útoku, jaskyňu kde bol zvalil dym, a len čo utíchol jeho pohľad sa presunul na trojicu osôb v maske. Jeden z nich som bol ja, v opičej maske a dlhou tyčou v ruke. Ďalší mal masku líšky a bol to Anbu z mojej jednotky ktorá sa stratila. Prežil a ako jediný nebol povolaný za Edo tensei o ktorom som nemal ani páru. A kto bola tretia osoba? Tá nemala zvieraciu masku ale skôr ľudskú, moja opica, Takeru sama, ktorý sám slúžil v radách Anbu. Všetci traja sme stále povedľa Kyuubiho Jinchuurikyho a držali nad ním stráž, nedovoliac mu sa ho o i len dotknúť.Dnu sme sa dostali vďaka Anbu jednotke, Kitsu, ktorý ovládal doton.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 3:53 pm

Nagato se ke mně blížil, v tu chvíli to vypadalo opravdu zle. Místo toho, aby mi ublížil, mi podal ruku a vytáhl mě na nohy. Dýchala jsem už téměř normálně, jen mě strašně bolely záda. Koukala jsem na Nagata jak zjara, když na mě začal mluvit. S tou bolesti v zádech jsem toho mocc mohla dělat. Ninjutsu na Edo tensei nefunguje. Setřela jsem si z pusy krev a díky ní si přivolala svou oblíbenou zbraň.
,,Yuki...až nebudu moct, je to na tobě." dostala jsem ze sebe. Yuki jen přikývla. Já jsem se i přes bolest rozeběhla proti Nagatovi a útočila na něj pomocí své zbraně a taijutsu. Své pohyby jsem stále zrychlovala, až jsem na bolest na chvíli zapomněla. Věděla jsem však, že takto mi to vydrží jen chvíli.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Jul 19, 2013 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 3:54 pm

Kso co to je ?! zacpal jsem si uši hned, co jsem uslyšel ty nepříjemné vibrace zvuku. Myslel jsem, že si utrhnu uši, jak nepříjemné to bylo. Se zavřenýma očima jsem se plazil směrem k východu, podle cesty, kterou jsem si pamatoval. Musím od toho co nejdál, snad to přestane, ať je to, co je to. Najednou jsem však uslyšel ránu a vibrace zmizeli. Podíval jsem se ke Kyuubi týpkovi a všiml si lidí, došel jsem tedy blíž a posadil se na kámen, abych na ně měl výhled, seděl jsem ve stínu, takže mi byli vidět jen oči. Sledoval jsem, co se děje.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 4:00 pm

Utíkala jsem podle instrukcí Hokageho. V dálce jsem viděla bojující Mizukage a někoho, kdo mi byl velmi povědomí. "Shaaannaroo!" křikla jsem a rozeběhla se, abych mohla pomoci.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 4:07 pm

Sen by mě stihl odkopnout, ale díky senin módu jsem se dokázal na poslední chvíli vyhnout. Vyskočil jsem ke stropu a přemýšlel. Boj v jeskyni byl obtížný, musel jsem jeskyni zničit.
____________
Nagatovi z ruky vylezla černá tyč, kterou se kryl před útoky Mizukage. Bylo to velmi obtížné. Byla rychlá a začal se objevovat limit edo tensei.
____________
Néé..Nenechám, aby Nagato zmizel! Za Nagatem se objevila rakev a uzavřela ho. Nagato zmizel. Já jsem položil ruce na strop jeskyně.
"YAMATA NO JUTSU!" ječel jsem, jako by mě na nože brali. Jeskyně byla najednou malá a začala se rozpadat. Hlavy Yamata no Orochi celou jeskyni rozbili.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 4:13 pm

Poskakoval jsem mezi padajícími kameny a čekal, kdy se jeskyně přestane rozpadat. Kso, ta jeskyně byla dost velká koukam.. Najednou jsem se octl venku z jeskyně, podíval jsem se na hady v místě kde byl vchod, byli rozmáčknutí na padrť. Koukám, že tu má někdo sebevražedné sklony. Čekal jsem až opadne prach, abych se mohl podívat, co zničilo jeskyni.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 4:17 pm

Nezastavila jsem se a bušila jsem do Nagata dál. Najednou ale zmizel. Je pryč? Ne, jen ho zase povolal zpátky...Gomenne, Nagato-san.... Zhroutila jsem se se vyčerpáním i bolestí. Kdyby nebylo Yuki, která se postavila vedle mě, spadla bych. Takhle jsem jí dopadla na velkou, měkkou ťapku. Zaslechla jsem někoho za sebou. Během chviličky jsem ji poznala. To jen ona měla takhle růžové vlasy.
,,Zdravím, Sakura-san." pousmála jsem sem se. V tu chvíli se jeskyně začala bortit.
,,Daisuke! To ne!" vykřikla jsem a chtěla se do jeskyně vrhnout. Yuki mě ale nepustila.
,,Zemřeš, když se k tomu přiblížíš." namítla.
,,Jenže..Daisuke..." zamumlala jsem a sledovala bortící se skálu. Nakonec jsem zahlédla.
,,Daisuke!" zakřičela jsem na něj se slzami v očích.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Jul 19, 2013 4:21 pm

Sen Sarutobi

Všetci sme s údivom sledovali tú horu bielej pokožky, obrovského hada s mnoho hlavami ako si ničí strom nad sebou. Okamžite ako doletel prvý kus kameňa k nám, rozpŕchli sme sa do strán snažiac sa vyhnúť kameňom ktoré vypadávali z rozboreného stropu. Vďaka tomu som ale pocítil čerstvý vzduch, Takeru ani na okamih nezaváhal a okamžite odskočil od jednej z hláv len aby sa jej vyhol a dostal sa k Mizukáge aby ak bola náhodou vyčerpaná jej pomohol. Stojac vedľ Sakury a Mizukáge, s palicou v ruke sledoval ako Daisuke mizne. Bojovať s opičou mrštnosťou, tento had si vybral zlého súpera, nečakajúc, Kitsune sa pokúšal dostať čo najďalej aby po ukončení sérii pečatí vytvoril pod Yamatou obrovské bahno, ktoré mu malo zabrániť sa hýbať. A čo ja? Pokúsil som sa dostať k chlapcovi s Kyuubim, len aby som mu pomohol z okovov.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 4:23 pm

Chtěla jsem se připojit k Mizukage a Nagata uzemnit, ale zmizel. Byl povolán zpět. Kdo ksakru kromě Hokageho ovládá Edo tensei?" Velký had, ne, přímo hydra se drala z jeskyně ven.
"Přežije to, ale Mizukage-sama, vy jste zraněná!" sundala jsem si rukavice a přiskočila k ní. Položila jsem na ni své ruce a začala jí léčit.
"Používáte Hyoton, že ano? Uzavřete toho hada do velkého ledového vězení a vezměte si mou čakru!" palcem jsem ukázala na pečeť na čele.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 4:34 pm

Jedna hadí hlava si nenechala vzít Kyuubiho. Byl příliš důležitý a byl jsem tak blízko! Chňapla po Senovi a snažila se vzít Kyuubiho. Tělo se začalo propadat do bahna, když v tom jsem uvnitř Osmihlavé hydry použil ukradnuté kekkei genkai klanu Iwatsuchi. Bahno ztvrdlo v kámen a pak prasklo.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 4:40 pm

Přiskočil jsem k Senovi, abych mu pomohl získat zpět Kyuubiho, ale v tom na nás ta hadí hlava zaútočila a nenechala si kyuubiho vzít. "Useknu tomu hlavu, vem toho kluka, hned jak to uříznu, kdo ví jestli se to pak zase nedá dohromady." dořekl jsem a jakmile se tak stalo, složil jsem pečetě na Futon: Shinkuha a vypálil několik vln vzduchu. Vlny zkrouceného vzduchu, které narazili na jedno místo hadího krku jej pomalu řezaly.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 4:47 pm

Poslouchala jsem Sakuru a přikývla jsem. ,,Hai, mám Hyouton..." pousmála jsem se. Sledovala jsem Daisukeho a toho našeho ANBU.
,,Skvěle, hoši. Děkuji, Sakuro, teĎ to zvládnu. Chakry mám dost." nenechala jsem se doléčit a zvedla jsem se. Poskládala jsem pečetě a vydala poslední energii na vyšší rychlost. Vyhla jsem se všem hlavám té příšery a dotkla se toho hada.
,,Hyouton: Hyourou no Jutsu!" křikla jsem. Celá nestvůra začala zamrzat. Vložila jsem do toho co nejvíc chakry jsem mohla. Zamrzalo to tudíž rychleji a led byl mnohem silnější.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 4:56 pm

Jedna hadí hlava spadla, když ji Daisuke usekl. Asi to byl opravdu konec...I když...Z pod hydry, která zamrzala se dostal ven jeden malý had. Ten se proplazil nepozorovaně kolem a schoval se v zemi.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Jul 19, 2013 4:58 pm

Sen Sarutobi

Len čo Daisuke dohovoril, v tom momente som skočil k Hideovi, terajiemu Kyuubi no Jinchuurikimu, vzápätí som ho vzal do náručia a len čo mu odsekol hlavu, odskočil som s ním preč, pristávajúc vedľa Takera. Pečať sa ale uvolňovala a my sme potrebovali niekoho kto by ho späť zapečatil.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 5:01 pm

Poslechla jsem Hitomi, i když nerad. Možná to tak bylo správně, nechtěla jsem se změnit na starou babu. Ale nebyl čas, musela jsem zachránit Hidea! Běžela jsem k Senovi a Kyuubi se dral ven.
Stačila rychlá kontrola, abych věděla, že to nemá cenu. Hideo umíral. Zatlačila jsem rukama na jeho pečeť.
"On umírá, nemohu mu pomoci. Ale musím zatlačit Kyuubiho zpět, dokud je ještě naživu..Zvládá tady někdo pečetící techniky?" vykřikla jsem.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 5:10 pm

Mezitím ta stvůra celá zmrzla. Vzala jsem kunai, který jsem posílila svou chakrou a vrazila ho do ledu. Ten se roztříštil na kusy. Padla jsem vyčerpaně na kolena. Opět mě zabolelo v zádaech. Zhluboka jsem dýchala, abych to rozdýchala. Byla jsem unavená, tohle na mě bylo moc rychlé.
,,Já umím pečetit." ozvala jsem se, když jsem zaslechla Sakuru. Po čtyřech jsem se doplazila k Hideovi.
Položila jsem dlaně na jeho břicho, kde byla umístěna Kyuubiho pečeť a soustředila do dlaní veškerou svou chakru. ,,Hakke no fuuin shiki." šeptla jsem. Pečeť pomaličku vracela do původní podoby a já doufala že mi chakra nedojde dřív, než to bude hotové. Nerada bych aktivovala pečeť, když jsem to do teĎ zvládla bez ní.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 5:13 pm

"Mizukage-sama!" vstala jsem a položila své ruce na její záda. Přenesla jsem, co nejvíc čakry jsem mohla. Páni, ta má tah. Pokud to takhle půjde dál, bude ze mě stará babizna.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 5:24 pm

,,Ještě chvilku.." zašeptala jsem a pečeť se vrátila do původního stavu. uce jsem dala pryč a zhluboka jsem vydechla. Sakuře jsem se vytrhla, věděla jsem, co je ta pečeť zač. Tsunade nám takto mockrát pomohla.
,,Děkuji Sakuro." pousmála jsem se a posunula jsem se kousek od ní. Svalila jsem se na záda a ležela. Bylo to těžší, než jsem si myslela. Kdo sakra umí Edo tensei?! A proč zrovna Nagato?!
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 5:31 pm

Došel jsem k Hitomi a posadil se k ní. Potom co jsem se usadil jsem do ní šťouchnul prstem. "Co tu ležíš jak mrtvolka, neříkej, že už nemůžeš.." usmál jsem se na ní. Ta věc .. vypadalo to jako Orochimarovo.. Kabutovo, co to je sakra zač ? Nebo spíš, co je zač on?
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 5:35 pm

Nemohla jsem Nagata vyhnat z hlavy. Otočila jsem se za hlasem. Pomalu jsem se posadila. Záda pořád bolely. Není divu, když jsem se nenechala vyléčit. Praštila jsem Daisukeho přes rameno.
,,To už nikdy nedělej! Ani nevíš, jaký strach jsem měla!" opřela jsem se o něj a zavřela jsem oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 5:40 pm

"Tím jako myslíš o mě? Ale proč? Ty si myslíš, že mě zastaví pár hadů a padající jeskyně? To by přeci nebyl můj styl." znovu jsem se usmál a objal ji. Snažil jsem se jí obejmout jemně, abych ji nezničil záda. Myslím, že kdyby tam ten chlápek nevlítl, mohl být Kyuubi v háji.. Podíval jsem se na Sena. Vypadá jako obyčený ANBU. pomyslel jsem si.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 2 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru