Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice země Větru

+3
Kigiro
Shinobi
Assasin Senju
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hranice země Větru Empty Hranice země Větru

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 08, 2014 10:37 pm

Hranice země Větru 596677KawanoKuni
země Větru hraničí na východě s Tani no Kuni a Amegakure. Na severu hraničí s Kiba and Fang country.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Shinobi Mon Jun 09, 2014 9:37 am

Armáda prošla celou Zemí, kterou pustošila až došla k hranicím, které měla v plánu překročit. Avšak na hranicích se na chvíli zastavili aby se přeskupili než překročí další hranice. Jejich velitel neustále vydával rozkazy a celá oblast byla pod jejich dozorem. Byli to připravení shinobi, kteří táhli do války. Neměli strach, byli motivovaní a věřili že vyhrají. Každý nepřítel který se jim za tu dobu postavil do cesty byl zničen. Jejich velitel byl až příliš mocný, což jim poskytovalo ochranu díky které se nebáli. Nepokračovala armáda zatím dále, ale nějakou chvíli zde sečkávala jestli se neukáže u hranic nějaký odpor.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Kigiro Mon Jun 09, 2014 10:14 am

Došiel som až k hraniciam kde bola armáda. Všade naokolo bolo všetko zničené. Ja som sa len samozrejme prizeral s bezpečnej vzdialenosti. Čo asi tak maju teraz v pláne. Vyčkával som na ďalšie ich kroky.
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jun 09, 2014 2:21 pm

Pomalu jsme z opačné strany než shinobi Iwagakure no Sato došli ke hranicím. Byl to vážně zajímavý pohled. Iwagakure no Shinobi jsou stovky, ba dokonce tisíce, a na straně odporu, který měl v plánu těmto shinobim zabránit přejít hranice, stáli dva shinobi, Já a Sajin. "Co všechno víš o Gobi no jinchuurikim?" Zeptal jsem se Sajina, když jsem spatřil armádu nepřítele. Měl jsem takový pocit, že Sajin netuší proti čemu přesně stojíme. Já jsem se do jisté míry obával toho, že jsem se sílou jinchuurikiho byl naprosto obeznámen. Pokud všechny ty řeči o něm byli pravdivé, společně s Iwagakure no Shinobmi bude tvrdý oříšek. Neměli jsme však na vybranou. Nastal čas jich zastavit v jejich drancování, plenění a devestaci všeho s čím přišli do styku. Ačkoli se zdálo, že naše naděje na úspěch je mizivá, neztrácel jsem chladnou hlavu. Zastavíme je teď a tady!
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Mon Jun 09, 2014 9:24 pm

Cesta netrvala tak dlouho, přeci jenom. Měl jsem jít směrem k mé rodné vesnici, která už neexistovala. Každou hodinou jsem se však cítil lépe a lépe, že by Hokageho technika? Cítil jsem, že už bych konečně mohl alespoň bojovat, když ne nic jiného. Specializoval jsem se na kenjutsu a ninjutsu. Vůbec netuším, jak by mi kenjutsu mělo pomoci při boji s Gobim. Při těchto příležitostech jsem měl vlastnoručně ukutou katanu ze zlata, která byla lehká, rychlá a kdykoliv jsem ji mohl přivolat ke mě.
"Co všechno vím o Gobiho Jinchuuriki?" zamyslel jsem se. "Asi nic," pokrčil jsem rameny, ale pozorně sledoval armádu Iwy. Bylo jich tolik...Máme stát proti takové přesile jen my dva? Benjiro byl silný, ale až tak? A já? To jsem měl hned vypustit Shukaku?
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Jun 10, 2014 12:05 pm

"Má se jednat o shinobiho, který do značné míry již ovládl svého bijuu, ba dokonce jej nejspíš ovládl úplně, takže ho nepodceňuj." Promluvil jsem ke Sajinovi, a pak se na chvíli zamyslel. Cítil jsem ze Sajina jisté obavy ohledně této mise. Musel si však uvědomit, že my si selhání dovolit nemůžeme, a proto neselžeme. Byla to jednoduchá logika. "Když tito shinobi překročí hranice, už nic je nezastaví v zničení další jedné z velkých ninja vesnic, a proto my tady dnes zvítězíme. Nepustíme je dál, neboť na nás a případné podpoře závisí mnoha lidských životů." Když jsem tohle dořekl, abych Sajinovi dodal odvahu, něco mě napadlo. Vymyslel jsem bitevní plán. Využijeme jejich síly k zničení vlastních vojsk. A klíčem k tomuto byl právě Gobi no Jinchuuriki. Sklopil jsem dolů hlavu, a poté ji opět pozvedl. Tentokrát z aktivovaným klasickým tři úrovňovým sharinganem.
Hranice země Větru Tumblr_n284mdgmin1slvxrlo1_500
"Zabijeme jinchuurikiho, v důsledku čeho se uvolní Gobi. Toho požijeme ke zničení armády Iwagakure no Sato." Můj plán měl jediný háček, jinchuurikiho musíme zabít dřív než tyto stovky ba dokonce tisíce shinobi zabijou nás. Gobi no jinchuuriki byl velitelem této armády, a tak jsem předpokládal, že se nebude držet v ústraní, což nám ulehčovalo jeho hledání.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Wed Jun 11, 2014 6:33 pm

Uznale jsem přikývl. "Plán se mi líbí, opravdu dobrý plán. Myslím, že to může vyjít. Navíc, Hokage přece říkal, že pošle posily. Takže my, společně s posily.."pak mě něco napadlo. Přimhouřil jsem oči. "Měli bychom mu poslat zprávu o tom, že jich je tolik." Znovu jsem se podíval na armádu. Už mi nebylo tak úzko jako dřív, Benjiro mi opravdu dodal svými slovy novou odvahu. Čím to je? To je ta slavná Konožská Ohnivá vůle? Já jsem ze Suny, my se radši zachráníme, pokud vidíme, že to nejde, ale já přece nejsem zbabělec. Dokázal jsem zapečetit Shukaku, to už o něčem vypovídá.
"Benjiro, já jsem určitým způsobem provázán s Gobim. Nedokážu to vysvětlit, cítím zvláštní pocit v břiše, jako kdyby ta ohromná čakra bublala..Kdyby se cokoliv stalo, já se rozběsnil, zastav mě. Nemůžu ohrozit kohokoliv z Vás. Kohokoliv z mého nového domova." dodal jsem ještě, ale byl jsem naprosto připraven. Ještě něco mě napadlo. Máchl jsem rukama a z mé tykve na zádech vypluly částečky zlatého prachu a rozmístily se neslyšně kolem. Byla v nich má čakra a kdokoliv se jen pohnul, měl bych to vědět.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Jun 11, 2014 7:03 pm

"Dobrá... pak tedy začnem." Museli jsme začít první, protože pokud by jsme tak neučinili, nejen že by jsme se byli nucen okamžitě bránit, ale již by jsme pravděpodobně byli odkázání pouze na obranu. Iwagakure no Shinobi bylo neuvěřitelné množství, a kdyby každý z nich na nás zautočil jakousi rozvinutější technikou, těžko by jsme se bránili, a to nemluvě o opětovném útoku. Svá esa jsme nemohli ukázat v první vážnější situaci. Já osobně jsem na Mangekyou sharingan byl ochoten přepnout pouze, jakmile se ukáže Gobi no jinchuuriki. Kdybych bojoval proti této armádě pořád s MS, zcela jistě bych v mém stavu oslepl. "Půjdu první." Svá slova jsem myslel vážně. Byl jsem odhodlán zaútočit první, a to v boji na blízko. Za těchto podmínek se to mohlo zdát nesmyslné. "Získám Ti trochu času, abys poslal Hokagemu zprávu. Pokud to nevýjde, neztrácej chladnou hlavu. Hlavní je vylákat jejich velitele, Gobi no jinchuurikiho." To bylo naší prioritou. Ovšem jakmile se zde objeví, budeme ho muset odstranit, ale to byl až bod v pořadí druhý. Nyní jsme byli u prvního, vylákat Gobi no jinchuurikiho. Složil jsem jednoduchou pečeť a objevil se před prvním lepším shinobim Iwagakure no Sato. Má rychlost byla neuvěřitelná, i když jsem nepoužíval žádnou vysoko rychlostní techniku. Neříkalo se mi pro nic za nic Shunshin no Benjiro.

Hranice země Větru Tumblr_mxk6w8xdbQ1qzsokro1_400
A pak to začalo. V mžiku oka jsem měl vytáhlou katanu a útočil pokaždé z jiného úhlu na nepřítele. Mým útokům se bylo obtížné vyhnout, a to nejen protože každý útočil od jinud, ale hlavně kvůli mé rychlosti, která ve spojení se sharinganem nebyla zrovna k zahození. (Navrhuji, že po dalším postu Sajina by mohli začít hrát Iwagakure no Shinobi. Přece jen teď přišla jejich chvíle.)
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Wed Jun 11, 2014 7:39 pm

Takže na mě zbyla ta horší část. Dobře..
Něco mě napadlo, ale bude to trvat nějaký čas. Mávl jsem znovu rukou a pár zrnek písků se vzneslo a mířilo do Konohy. Zrnka se měla vždy přezkupit a vytvořit zprávu po písmenkách. Uvidíme, jestli to bude fungovat. Teď bylo načase, abych se také ukázal v boji. Gobi no jinchuuriki přijde dřív nebo později, bude chtít ukázat, že on je šéf a že dva shinobi jsou nic.
Jenže když se to tak vezme, my jsme nebyli obyčejní shinobi.
Natáhl jsem ruku a má katana se dostala do mé ruky. Sice jsem neměl sharingan, ale měl jsem Sakin Yoroi, pevné zlaté brnění po celém těle.
Vrhl jsem se kupředu, hodil katanu...
Hranice země Větru The_yoda_man_can-44965
(Souhlasím )
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Shinobi Thu Jun 12, 2014 6:30 pm

Když se ukázala, že hranice přišli bránit pouze dva shinobi, armáda Iwagakure no Sato se začala smát. Vysmívali se Konoze, za to že není schopna zmobilizovat dostatečné množství armády v čas, aby odrazili jejich útok. Proto se této amrádě zvdla mnohonásboně morálka, a tak i sebevědomí. Lord Tsuchikage na ně spoléhá, a proto si nemůžou dovolit neúspěch!!!! Byli pouze dva. Nás byly tisíce, a proto ani neselžeme. Ve množství je síla!!!
Boj započal. Bude se jednat nejspíš o boj s nejvíce krvelačnější podstatou této války. Ačkoli armáda Iwagakure no Sato zahlédla v očích jednoho z nepřátel sharingan, nebála. Jejich počet jim vzájemně dodával odvahu. Benjirově rychlosti se nemohli měřit, ale i přes to se jim podařilo vyblokovat jednou za určitý čas jeho útok. Benjiro útočíc z jiné strany, tento problém vyřešil, protože Iwagakure no Shinobi nestihli včas podniknout obranu. I přes to na Benjira útočili dál, a to v čím dál tím větším počtu. Sajin na tom taky nebyl nejlépe. V boji jednoho na jednoho vynikal dobře, ale zde bylo něco přes ticís Iwagakure no Shinobi, kteří útočili čím dál tím víc krve žíznivě, agresivněji a zákeřně. To též platilo u Benjira. Když se nejednalo o pěstní souboj, tak pak o házení kunaiů, kouřových bomb a výbušných lístku. Tohle byl teprve začátek. Armáda útočila koordinovaně... chtěla vyzkoušet sílu svého nepřítele. Mezitím z oddáli přicházela čím dál tím blíž poměrně vysoká postava, odhadem mohla měřit ta 210 cm, čím vyvolávala ve svých nepřátelech strach, a své spojencech morálně pozvedala. Nejednalo se o nikoho jiného než-li o samotného Gobi no jinchuurikiho.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Jun 12, 2014 6:52 pm

Postupoval jsem pořád dál, a dál do středu armády Iwagakure no Sato. Jelikož má rychlost byla úplně na jiné úrovni než-li ta jejich, nedělalo mi problém se skrze ně probíjet dál. Byl jsem si ale vědom toho, že svého nepřítele nemůžeme podceňovat, ikdyž se zdálo, že zde nemáme sobě rovného. Tohle byla pouze doměnka, na kterou jsem chtěl rychle zapomenout. Mezi tolika shinobi se vždy najde někdo, kdo je schopen alespoň částečné konkurence. Nemluvě o jejich veliteli, který svými schopnostmi budil strach i ve svých podřízených. Armády Iwagakure no Sato ačkoli se svého velitele obávala, když bojoval na jejich straně, působil pravý opak. Vždy když s vámi je někdo, o kom víte že je silný, nebezpečný a spolehlivý, veškere obavy jdou stranou, třebaže kráčíte na jasnou smrt. Tohle byl právě tento případ. Se Sajinem jsme taky měli něco, co nám nedovolovalo prohrát, a tím byla nejen ohnivá vůle, ale tak též svědomí. Pokud zde prohrajeme, mnoha dalších lidí příjde o život. My jsme pouze malá cena! Možná si to Sajin připustit ještě nechtěl, ale momentálně, když sídlil ve Konohagakure no Sato, byl jedním z nás, a tím pádem i z něj se postupně stával nositel ohnivé vůle. Kdyby se mu podařilo obnovit svou vesnici, mohl by tuto vlastnost šířit dál.

Hranice země Větru Tumblr_mqsswefyOQ1sz4h99o1_500
Najednou se stalo, že mě obklíčili ze všech stran a zaútočili na mě. Co jiného se dalo čekat při takové přesile? Nehodlal jsem je podceňovat tím, že bych si to s tolika shinobmi rozdal v boji na blízko. "Goukakyuu no jutsu." Tato technika byla sice pouze ranku C, ale její efekt záležel na tom, kolik chakry do ní vložíte. Tuto techniku v provedení legendárního Shisui Uchihy museli Konohagakure no Anbu hasit několika vlnami suitonu. V dnešní době si málo kdo uvědomoval její sílu. Bylo ji možno použít taky ve dvou provedeních. Já použil právě druhé. Jakmile jsem doskládal poslední pečeť, točil jsem se za svou pravou rukou, stojíc na místě, a chrlíc oheň z mých úst. Fungovalo to v podstatě jako plamenomet, ale v opravdu silném provedení. Nikoho z nepřátel jsem nehodlal podceňit a právě proto, okamžitě po ukončení této techniky, jsem pokračoval v mém primitivním předešlém postupu. Shunshin, úder, úhyb, shunshin, úder. Kunai, které letěly směrem ke mě jsem se bez problému vyhnul, a zapojením techniky Shunshin no jutsu, mi nedělalo problém se efektivně vyhnout i výbušným lístkům.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Kigiro Thu Jun 12, 2014 8:39 pm

Ako som sledoval čo sa deje začala bitka. Pravdepodobne tam boli naši ale keď som lepšie zaostril boli tam len 2 ninjovia proti armáde. Začal som rozmíšlat pridat sa nepridat. Nastal čas sa rozhodnúť dokonale som sa zahalil aby ma nebolo poznať a samozrejme som si dal anbu masku. Rozbehol som sa smerom k armáde rozhodol som sa že, zaútočim zo zadu a tak sa aj stalo. Došiel som k nepriatelskej armáde vyšiel do vzduchu spravil pečat a plnou silou som vrazil do stredu technikou Dark AttackHranice země Větru Dark-Wave_zpsa3a2c80e kde boli shinobi iwagakure. Hneď som vytasil meč a začal zaradom každého sekať. Počas toho som poskladal ďalšiu pečat a použil na nepriateľa ďalšiu techniku Dark Arms Hranice země Větru Darkness-Stream_zpsff341ca5 s ktorou som zabíjal všetko naokolo.
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Fri Jun 13, 2014 9:30 am

Boj byl krutý a velmi množstevní. Nebyl jsem zdaleka na takové úrovni jako Benjiro, ale mel jsem něco o čem jsem neměl ani potuchy. Kdykoliv se snažili zaútočit zvedl se písek a zabránil jim v tom. Opravdový písek..Ne zlatý prach, ale opravdový písek...Aha..Shukakova automatická obrana..
Ušklíbl jsem se a bojoval dál. Obklíčili mě stejně jako Benjira. Zabodl jsem katanu do vzduchu a vyskočil na ni. Mávl jsem oběma rukama. Sakin kyuu! Vlna zlatého písku obalila několik nepřátel a svázala je dohromady. Sevřel jsem ruku v pěst a tlak je rozmačkal. Skočil jsem k dalším a má katana vklouzla do ruky. Neměl jsem takové shunshin. Měl jsem písečnou obranu...jenže se nabízela otázka...jak dlouho tohle lze vydržet? Už by se měl ukázat generál a naši společníci..
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Shinobi Fri Jun 13, 2014 12:57 pm

Nejhůře to vypadalo s Kigirem, který svou horlivosti sice zaútočil, aby pomohl svým druhům, ale zaútočil ze špatné strany. Pokoušel se překvapit ze zadu, ale co si neuvědomil bylo to, že zde bude sám odkázán  na sebe. Nikdo mu zde nemůže pomoci, i kdyby chtěli, a s největší pravděpodobností si ho Konohagakure no Shinobi ani nevšimli. Přece jen je oddělovalo od sebe něco přes tisíc Iwagakure no Shinobi, a navíc Benjiro se Sajinem měli své vlastní problémy. Kigirův postup nebyl však až tak lehký jak u Sajina s Benjirem, protože okamžitě, když se přidal měl smůlu, narážejíc na shinobiho ranku A, který svými technikami dokázal překvapit. Poskládal pečetě a současně se jeho kolegové shinobi dali na ústup. Nechali ho tam tak samotného s Kigirem, což Kigirovi dalo možnost boje jeden na jednoho...
Hranice země Větru Tumblr_m2lb04KtQo1r7bmo8o2_500
Shinobi se ale hlavně posunuli o pár metrů dozadu, aby nepřekželi onému shinobimu v jeho technikách. Hodlal zde Kigirovi předvést plnou sílu Iwagakure no Sato!!! Poskládal pečetě, a v tom se okolo něj objevil obláček kouře s kterého vylětel celý roj včel. Těchto včel bylo neuvěřitelné množství. Tyto včely si to namířili na Kigira, nebyly však obyčejné protože na svých bodcích měli připevněné výbušné lítky. "Poznej sílu klanu Kamizuru." Promluvil shinobi. Do klanu Kamizuru patřil i první Tsuchikage, a tak se nejednal o nějaké druhořadý klan.
U Sajina si všimli shinobi, že ho tímto stylem neporazí, a tak o něco zvýšili úroveň toho to souboje. Když ho nemohli zasáhnout z důvodu automatické Shuukakovy obrany, tak ho jistým způsobem zasáhnou i s jeho obranou.
Hranice země Větru Yoton-kurotsuchi-o
Jeden ze shinobi, kteří byli poblíž poskládal pečetě a vyplivl na Sajina něco z úst. Prozatím to působilo samé o sobě neškodně, ale jakmile tahle hmota začně stydnout, projeví se její účel.
Mezitím se k Benjirovi dostavil samotný generál armády Iwagakuer no Sato, Gobi no jinchuuriki... (teď prosím počkejte na post Gobiho)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Torii Fri Jun 13, 2014 1:43 pm

"Zabte toho s tím pískem, a i toho v zadu. Já se postarám o Uchíhu." Dal jsem pokyn ostatním, aby vyřadili Sajina s Kigirem. Konec konců každý z nich se nacházel úplně na jiné straně, takže si nemohli nijak pomoct. V našim počtu o jejich osudu bylo předem rozhodnuto. Síly klanu Uchiha jsme si byli všichni vědomi, takže jsem nehodlal posílat další shinobi bez hlavě na Benjira. Zabil by je, třebaže by se jednalo o tisíc. jeho rychlost byla neuvěřitelná. Zde v armádě se s nim nemohl rovnat nikdo kromě jednoho shinobiho, a tím jsem byl Já!!! "Gobi... ukážeme tomuto shinobimu čeho je Iwagakure no Sato schopna!!!" Promluvil jsem ke Gobimu a následně se začal měnit.

Hranice země Větru Tumblr_lvmr4n4Nrp1r1t4wmo1_400
Získal jsem podobu prvního stadia bijuu modu. Uchihu neporazím pouze Já, ale učiním tak s Gobiho vědomím. Gobi sebou nesl po celá léta nenávist k těmto lidem, a to hlavně kvůli jejich daru. Omotat si bijuu kolem prstu i bez jejich vůle. "Gobi... nabízím Ti možnost pomsty..." Ve své nové podobě (viz. gif ale se čtyřma ocasama) jsem se vydal proti Uchíhovi. Má rychlost díky Gobimu byla na stejné úrovni jako ta jeho, a každý můj úder měl destruktivní sílu. Tento Uchíha zde padne, a to dnes!!! Použil jsem první stupeň při bijuu modu, a takových to stupní jsem ovládal ještě dva. Dnes neunikne Gobimu to potěšení zabít Benjira!!! Za Gobiho a Tsuchikage!!!
Torii
Torii
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 13, 2014 2:12 pm

Netrvalo to dlouho a objevil se zde i námi dlouho očekávaný nepřítel. Už z jeho prvního útoku jsem usoudil, že řeči o něm byly pravdivé, což mě znepokojovalo. Pořád jsem měl však svá esa v rukávu. Vlastnil jsem dvě techniky založené na genjutsu, před kterými ho ani biju nezachrání. Je totiž všeobecně známo, že pokud je jinchuuriki se svým bijuu jedním, jsou se schopni navzájem z genjutsu dosat. Kotoamatsukami s Izanamim bylo ale tak silné, že by dokázalo udržet genjutsu navzdory těmto faktům. Nechtěl jsem to však použít, protože na něco takového bylo příliš brzo. V tomto shinobi světě navíc existují i nebezpečnější shinobi než tento jinchuuriki. A pokud Konohu neochráním před ním, tak jak pak bych ji mohl ochránit před ostatními? Proto jsem si nemohl dovolit selhání. Jeho proměna byla nečekaná, tak i jeho útok. Když se vyrovnal mé rychlosti, začal jsem mít obavy. Pokud všechny ty pověsti byly pravidvé, nemůžeme dopustit aby přibral plnou podobu Gobiho!!! Jeho rychlost mě překvapila, a proto mě stihl zasáhnout, ale já včas aktivoval Susano. Bolest jsem cítil i navzdory tomu, že se mě nedotkl, a to bolest ohromnou. Tohle byl jeden z negativ této techniky. Každý Uchíhy, který neovládl Enternal Mangekyou Sharingan, cítil stejnou bolest jako jeho Susano. V důsledku ohromné Gobiho síly jsem letěl vzduchem pár nepříjemných desítek metrů dozadu. "Kso... Nemůžeme prohrát!!!" Letíc vzduchem jsem zaútočil. Poněkud ale netradičně, a tak též jak i on nečekaně.

Hranice země Větru Tumblr_n5bjbb0e2C1smwzhao1_500
Využil jsem toho, že jsem měl aktivované Susano na pokročelejší úrovni, a použil jeho kopii, které jsem ohromnou silou, tak i rychlostí hodil na Toriiho. Každé Susano na pokročilé úrovni vlastnilo nějakou zbraň. Sasukeho kuš, Itachiho meč. Shisuiho rotující bodec. To mé vlastnilo kopí se štítem. "Za Konohagakure no Sato!!!" Pomyslel jsem si, když si mi trochu zamlžilo před očima. Tentokrát budu muset své oči ještě více namáhat než v boji se Shuukakem, ale za tuto cenu to stojí!!!
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 13, 2014 4:19 pm

Odněkud se ozvalo bušení a dunění. Země se otřásala. Na jedné straně probíhal boj mezi třemi členy Konohagakure no sato a tisícičlenou armádu Iwagakure no sato...Něco se však blížilo, něco velkého a odhodlaného!
Klon Hokageho běžel před sedmistovkami vojáků jeho vesnice. Byli odhodlaní bránit svoji zemi a pomstít Iwagakure. Přišli právě včas. Rozeběhli se do všech stran a začali. Klan Aburame se svými Mushidama,Hranice země Větru Tumblr_mayh9eBspw1qbvmsro1_500 trojice InoShikaCho a jejich hmat Hranice země Větru Tumblr_n2ra08M7901qgck99o2_500, klan Inuzuka a gatsuugy Hranice země Větru Tumblr_maasmvPjlz1rbp4juo3_250.
Klan Sarutobi zasáhl s Katonem..
Hranice země Větru Tumblr_m8k2e9OakF1r12d1bo2_500
Hyuuga skočil před Sajina.."Hyuugové jsou nejsilnější z Konohy!"
Hranice země Větru Tumblr_mmekh1RCzZ1s54mkio2_250
Konoha nastoupila se vším, co má. Otázka zní, jestli to vůbec stačí. Iwagakure byla silná a houževnatá...Assasinův klon stál před armádou a velel ostatním.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jun 13, 2014 7:30 pm

Rovnako ako Konožská Armáda, včas prišla aj početnejšia armáda Ame. Z diaľky sa ozývalo dunenie, kroky, rinčanie brnení a zbraní, ktoré si shinobi so sebou doniesli. Na čele armády som stala ja, oblečená v ebenovo čiernom plášti, pod ktorým sa skrývalo typické Amegakurské brnenie.
Iwagakurčania už podľa vlajok, na ktorých sa črtal symbol spomínanej dediny, mohli usúdiť, odkiaľ táto armáda prichádza. Zdvihla som ruku, na čo sa moji shinobi zastavili. Zatiaľ nebojovali, len stáli v ústraní, a ja som sa medzitým presunula k Assasinovi, ktorého som s vážnym výrazom v tvári pozdravila mávnutím rukou. Teraz nebol čas na žiadne formality. Som rada, že sme dorazili včas. Ozvala som sa. Vidím, že to tu nemáte ľahké. Jinchuuriki....Tí vždy robili problém. Povzdychla som si, na čo som zo seba stiahla plášť. Velenie nechávam na vás, myslím, že vám v tomto môžem dôverovať. Povzbudivo som sa usmiala a jemne sa uklonila. Čakáme na rozkazy, Hokage-sama. Vedela som, že ma nesklame. Preto som mu vložila do rúk naše životy. On bude vedieť najlepšie, čo treba urobiť, aby sme porazili Iwagakurčanov.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Kigiro Fri Jun 13, 2014 7:57 pm

Ninja s Iwagakure si však neuvedomoval silu mojej techniky Dark Arms predsa len nikdy nikto nevidel túto techniku. Jednoducho som smer mojej techniky zmenil a mieril na nepriateľské včeli ktore s ktorými som ich chytil. Väčšina včiel bola do rúk a tak začali všetky včely vybuchovať. Uprel som zrak na iwagakurčana a krvavým pohľadom som naň pozeral. Poskladal som pečate a použil hneď techniku DarknessHranice země Větru Animated_Dark_Moment_36_zpsfb618951. Zrazu sa okolie v okruhu 50m premenilo v samotnú temnotu. Jedine čo bolo vidno boli moje krvavé oči ktoré bažili po krvy. Niesmernou rýchlosťou som sa rozbehol na neprateľa s katanou v ruke vyskočil som do vzduchu a padal som rovno neprateľa pri tom moja katana mu rovno mierila na krk.
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Fri Jun 13, 2014 9:19 pm

Už jsem se obával nejhoršího, ale Hokage dostál své cti. Přišel osobně a zachránil nás. Armády se do sebe pustily a já jsem měl tu čest pocítit sílu slavné Konohagakure. Bylo mi opravdu ctí bojovat po jejich boku.
Hyuugové se obklopili okolo mě, zřejmě věděli, co je naším úkolem. Musíme odlákat Gobiho a bojovat s ním jinde. Jenže on už změnil formu! Cítil jsem nával čakry a ve mě to opět vřelo dřív než kdy dřív. Mávl jsem rukou a zvedl vlnu písku na kterou jsem skočil. Na této vlně jsem doplachtil až k Benjirovi. Zvedl jsem ruce a písek obalil Susanoo a vytvořil obal, který by nás měl chránit.
"Musíme ho zvládnout společně a držet se plánu."
Hranice země Větru Tumblr_m6btatQXiw1qdfdg1o1_500
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Shinobi Sat Jun 14, 2014 11:36 am

Konohagakure no Sato doarzily posily, a k velkému překvapení armády Iwagakure no Sato se k nim přidala i Amegakure no Sato. Svým počtem i navzdory tomu, že zde byly dvě vesnice proti jedné, jich bylo méně než Iwagakure no Shinobi. Nás bylo něco přes tisíc, Konožanů okolo sedmiset a Amegakure no Sato byla malinká vesnice, takže nedisponovala nějakým větším počtem shinobi. Ať už zde byl i klon Hokageho a samotná Amekage, pořád se nás držela odvaha a nebojácnost. Tato válka trvala dlouho, což většina našich nepřátel vnímala jako něco špatného, my jsme to však vnímali jako počátek CHAOSU. Nyní, když se nám jej podařilo rozputat do takové míry, nemůžeme prohrát!!! Bez váhaní jsme se pustili do boje s právě přibylými armádami. Aby si však nemysleli, že jsme pouze druhořadí shinobi, dva z nás poskládali pečetě na techniku, kterou se mohl každý Iwagakure no Shinobi chlubit.
Hranice země Větru Doton_Sando_no_Jutsu
"Doton: Sando no jutsu." Tyto techniky byly mířeny na dva cíle. Jedním byl samotný Hokage s Amekage. Druhý byl Kigiro. Tato technika byla v minulosti schopna nadělat ibrovské škody i samotné skořápce Juubiho, a tak pokud by se ji chtěli vyhnout nebo se ji ubránit, budou se muset snažit víc, než Benjiro s Sajinem na začátku toho to boje. Kigiro měl větší smůlu než si ostatní. Jeho technika se neaktivovala, a to z jednoduchého důvodu. Nikde nemohlo být světlo způsobené nějakou technikou. Když zničil pár včel, které začaly vybuchovat, nezničil je všechny, a to z důvodu jejich množství. Nebyly taky nahromaděne všechny na jednom místě, a tak se stalo, že větší půlka přežila. Jeho temné ruce navíc nemohly udržet nápor vybuchujících lístku s včelami, protože se jednalo o techniku stejného ranku, takže se navzájem neutralizovaly. Nepodařilo se mu však navzdory své snaze zničit všechny včely. Jakmile aktivoval svou další techniku, začaly vybuchovat další včely, které vliv temnoty, kterou šířila jeho techniky, zničili. Najednou se Kigiro nenastačil ani nadát, a společně na něj s Kamizurem mířila technika, Doton Sando no jutsu. Kamizuru v tomto případě plnil jednoduchý účel. Znemožnil Kigirovi se této technice vyhnout. I když i bez jeho pomoci by to bylo nepravděpodobné, protože se země, která ho chtěla rozmačkat, blížila k sobě příliš rychle. Mezitím Gobimu jinchuurikimu přibyl další nepřítel, z kterého cítil jistou sílu, která Gobiho dráždila o to víc...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Torii Sat Jun 14, 2014 2:47 pm

"Gobi... neselžeme." Promluvil jsem ke Gobimu, když si to na nás mířilo Benjirovo kopí. Rychlost i sílá hodu byla pozoruhodná a hlavně nečekaná. Kdo ví, jak by to s námi dopadlo, kdyby Gobi na mou větu k němu nereagoval. Sám o sobě jsem byl nic, čehož jsem si byl vědom, ale společně s Gobim, jsem byl jeden z nejsilněších generálu Iwagakure no Sato, ne-li nejsilnější. "Lord Tsuchikage na nás spoléhá. Vkládá do nás důvěru, dal nám to co jiní ne. Nemůžeme ho zklamat!!!" Těsně před tím, než do mě narazilo Benjirovo kopí jsem stihl změnit svou podobu, v důsledku čeho se uvlonilo vlna chakry, která byla schopna vychýlit Benjirovo kopí z jeho dráhy. Nebyla tak silná, aby jej odrazila, ale alespoň neskončilo ve svém cíli. Přeměnil jsem se do druhého stupě bijuu modu. Bral jsem to opravdu vážně, což jsem dával patřičně na jevo.
Hranice země Větru Version_2_del_Enlazar
Okmažitě poté co jsem se přeměnil ke mě promluvil Gobi. "Torii... soudě podle síly, která vychází z toho chlápka vedle Uchíhy, bude nejspíš jinchuuriki. Ne... zcela určitě bude jinchuuriki." "Co tedy mám udělat?" "Ghhh... podle chakry to vidím na Shuukaka. Jak ho znám zcela určitě nesplynul s jeho jinchuurikim. Nejsou jedním... zab ho, a přesvědčíme Shukaka, aby nám po,mohl zničit armádu Konohagakure no Sato. Možná to nebude ani potřeba... sám se bude chtít pomstít..." "Zabijeme Ichibiho jinchuurikiho." Po krátké duchovní konverzaci jsem se rozhodl udělat to, na čem jsme se s Gobim domluvili. Jako jinchuuriki jsem byl odvrhován ostatními, vesnicí, kamarády, rodinou, ale to vše se změnilo po jmenování Jury Kagem. Viděl ve mě silného shinobiho, kterého později jmenoval i jedním z generálu. Nemůžu ho zklamat!!! Dokonce vycházel i s Gobim, který chápal jeho cestu CHAOSU.
Hranice země Větru Tumblr_n06j0ody5H1t62yr3o1_500
V ústech se mi objevila malá černá kulička, kterou jsem pak vyplivl na Benjira se Sajinem. Jednalo se o mini bijuu damu. Velkou jsem v tomhle stavu ještě nemohl použít a trvalo by to déle. Pokud jsem chtěl zabít Sajina, musel jsem útočit neustále, ikdyž ne zas tak silnými technikami. Mini bijuu dama ačkoli nebyla tak silná jako bijuu dama, nebylo možné ji podceňit. Její destruktivní síla byla schopna zničit mnoho obranných technik, a zabít mnoho shinobi.
Torii
Torii
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 14, 2014 3:12 pm


"Konečně... dorazily posily." Pomyslel jsem si, když jsem spatřil početnou armádu Konohagakure no Sato společně se Amegakure no Sato. Nečekal jsem, že tyto dvě vesnice někdy dojdou do stavu vzájemné spolupráce. Byl jsem hrdý na našeho Hokageho, který ve směru diplomacie vůbec nepokulhával. S jeho vedením a smýšlením o tomto světě jednou můžeme nastolit opravdový mír. Zamezit vzniku válkám. Nastolit rovnocenost. Nikdo by nebyl utlačován, nikdo by nežil na několika násobně lepší úrovni než jiní. Člověk sám o své podstatě nebyl zlý, neboť nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad. Mým Mangekyou sharinganem jsem byl schopen sílu jinchuurikiho vnímat z ijného úhlu než ostatní. Pravděpodobně to bylo právě díky spojitosti sharinganu s bijuu. Jako bych cítil jejich bolest a utrpení, které si v minulosti museli vytrpět. Byl jsem anbu, to ano, ale hlavně jsem byl člověk, který si navzdory tvrdému tréninku zachoval svou lidskou podstatu. Nebyl jsem stroj, jako většina shinobi, ale byl jsem služebník vůle Konohagakure no Sato. Byl jsem si vědom čím si musí projít každý jinchuuriki, a tak když jsem spatřil jak sehraný je Torii s Gobim, mé oči začaly slzit. Kdyby jsme se potkali za jiných okolností, požádal bych ho o autogram a zcela bych s nim soucitil. Chápal jsem jaké to být někomu absolutně oddaný. On sloužil Iwagakure no Sato, a Já Konohagakure no Sato. Byl stejný jako Já, až na to že jeho Kage si vybral špatnou cestu. Podíval jsem se na Sajina těsně před tím než do nás stihla narazit mini bijuu dama, viděl jsem v něj člověka, nikoli shinobiho, který bezcitně slouží. V jeho nastále situaci se byl určitě schopen vcítit do Toriiho situace. Navzdory všem pocitům, pořád jsem byl služebník Konohagakure no Sato. Nemohl jsem je nechat projít, a nemohl jsem dopsutit, aby jsme zde prohrali. Těsně před tím než do nás vrazila bijuu dama, jsem aktivoval mé dokonalé Susano. Nejednalo se o dokonalé Susano ve verzi Enternal Mangekyou Sharinganu jako u Madary, ale o dokonalé Susano ve MS verzi. Susano mělo mnoho úrovní. Tímto jsem Sajina ochránil před destruktivní silou bijuu damy, ale sám jsem upadl na kolena v důsledku ohromné bolesti. Cítil jsem tu též bolest jako Susano, ikdyž se mě výbuch nedotkl. Musel jsem však ochránit i Sajina, nechtěl jsem abych dal záminku Shuukakuovi ovládnout Sajinovu mysl. Sajin nemohl dojít do agresivního postupu. Nejspíš kvůli tomu že jsem stejnou verzi použil i při boji se Shuukakem, čím jsem své oči neuvěřitelně namáhl, jsem dočasně oslepl. Susano ale zůstalo aktivováno.
Hranice země Větru Susanoo-o
Držela ho má vůle, chránit Sajina, a tím nedovolit Shukakovi aby využil jeho vzteku, nenávisti... konec konců to byla právě organizace z Iwagakure no Sato, která zničila jeho vesnici. Nyní na kolenou, dočasně oslepen, jsem čekal, co se bude dít dál. Má slepota nebude věčná, ale pouze chvilková, a jakmile pomine... zastavím Gobi n jinchuurikiho!!! "Sajine... nesmí se úplně přeměnit." Promluvil jsem k němu polohlasem. Pokud by Torii aktivoval třetí stupeň bijuu modu, přibral by stejnou podobu, sílu i rychlost jako Gobi. Něco takového společně s tímto tisícem shinobi, by jsme nezastavili. Hokage zde poslal pouze svůj klon. Jinchuuriki s plnou sílou bijuu, byl na vyšší úrovni než pouze bijuu sám o sobě, a proto by ho klon nedokázal zastavit.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 14, 2014 9:12 pm

Boj pořád probíhal a vypadalo to, že se nepohneme dál. Chtělo to něco, čím bychom to ukončili hned. Sílu? Diplomacii? Kdo ví..Já jsem se zaměřoval na řešení problémů diplomatickou cestou, jenže, jak bych mohl teď? Nedokázal jsem nalézt odpověď v sobě. Jen zabíjet...Gobi byl naprosto spjat se svým jinchuuriki.
Gobi? To nejste schopni se naučit ani naše jména? Kdybyste se jen naučili naše jména, možná bychom nebyli takoví nepřátelé. Ten liščí spratek, Uzumaki Naruto byl výjimka mezi lidmi. Nikdo takový už nebude. zavrčel Shukaku.
Hranice země Větru Go_to_sleep__child____by_katakiari-d5fuz4u
Objevil jsem se před Shukaku. Tak takhle to funguje, když spolu hostitel a bijuu mluví? Když říkáš, já bych se rád naučil jména ostatních Shukaku. Pokud sis nevšiml, já vždy používám tvé jméno, ale cítím ohromnou vinu. Vím, že to nespravím jen tím, že se omluvím. Dokážu ti to..Časem...jen mě sleduj pozorně.. odhodlaně jsem stál před Shukaku a hleděl do jeho nebezpečných očích.
"Jmenuje se Kokuou..Dobře si to zapamatuj.." zavrčel Shukaku. Přesunul jsem se zpět na bojiště. Vypadalo to bledě. Benjiro nás díky svému daru dokázal ochránit, avšak za jakou cenu? Nevypadal nejlépe, dlouhý boj pro něj není nejlepší a nejvýhodnější, jeho sharingan jej zraňuje. Škoda, že neumím předávat čakru. Něco mě napadlo.
"Sakin Soutaisou!" máchl jsem rukou a všechen zlatý prach se smíchal s pískem a omotal se okolo běsnícího Kokuoa. Hranice země Větru Desert+Layered+Imperial+Funeral-animeipicsSevřel jsem ruku v pěst a písek se okolo něj více a více stahoval, chtěl držet pevně, aby se nemohl ani pohnout. "Benjiro, přidáš oheň?"


Naposledy upravil Sajin Yatoshi dne Sat Jun 14, 2014 9:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 14, 2014 9:27 pm

Hana dorazila. Bylo to skvělé, konečně jsme se mohli pořádně rozpoutat. Ještě předtím než se cokoliv stihlo udát, jsem kontaktoval Yamanaku. Ten kontaktoval Kigira a celou armádu.
"Kigiro, okamžitě odsud zmiz..Musíš se držet mise, v sázce je mnohem víc než tento boj!" poté jsem se přesunul k armádě.
"Konohagakure no shinobi, Amegakure no shinobi..Začíná nová etapa naší doby. Den, kdy Amegakure bojuje společně s Konohagakure proti společnému nepříteli. Nesmíme zklamat. Vkládáme naše naděje do dvou hrdinů, Benjira a Sajina, kteří bojují proti jinchuurikimu a nastavují své životy. Prosím buďte jim oporou a nedovolte, aby do jejich boje kdokoliv zasahoval! Věřte jim, tak jako jim věřím já a celá Konoha! To oni jsou hvězdy dnešního dne!" odskočil jsem zpátky k Haně.
"Děkuji Hana-dono," uklonil jsem se a klon ucítil otřesy. Chytl Hanu a hodil ji daleko odsud. Mohlo se jí to zdát neurvalé, ale hned zjistila proč.
"Hlavně vytrvajte.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Větru Empty Re: Hranice země Větru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru