Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice země Ohně

+11
Sasuke Tobirama
Niboru no Kentaro
Uchiha Benjiro
Katashi Aokawa
Sakura Haruno
Daisuke Utsushi
Yume Sarutobi
Hitomi Yamada
Sarutobi Sen
Hebi
Assasin Senju
15 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:23 pm

First topic message reminder :

Hranice země Ohně - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcSOSyAak9mQ5SsDHgWD-Sk-gNV-J2s2M5B5XPe4MKmDp74aGZ8gJA
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Shinobi Tue May 05, 2015 8:26 am

Od začátku souboje s Kentarem uběhlo několik měsíců. Tento boj byl pozoruhodný. Navzdory svému věku předvedl Kentaro skvělý výkon, že dokonce i Hachidaime Hokage, Senju Assasin, musel vynaložit velké úsilí, aby jej porazil. Bitva dnes už ale dávno skončila. Od jisté chvíle není znám její další průběh. Neví se, jestli Assasin střetnutí přežil. Pravděpodobně ano, ale, když dorazily anbu posily na místo, našly jen Kentarovo mrtvé tělo. Trochu dál pak našly Benjira s Katashim. Ani jeden z nich nevěděl, kde se Hachidaime Hokage poděl. Věnovali se svému nepříteli, jednomu členovi jednotky Sabisu, takže na chvíli ztratili přehled o průběhu boje Kentara s Assasinem. Kentarovo tělo bylo přemístěno do Konohy, a tam řádně pochováno. Co bude dál s jednotkami Sabisu po smrti jejich vůdce zůstává záhadou. Mnozí z toho ale mají špatný pocit. Mnohokrát jsme byli všichni svědkem toho, že po smrti jednoho diktátora k moci nastoupil další, a to ještě horší diktátor.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Mai Mon May 11, 2015 12:44 pm

Seina se asi bála, jelikož nevěřila v úspěch této mise. Tsukikage tento tým určitě nesestavil náhodou. Každý z nás tu jistě má čím přispět. Na Seinu jsem nereagovala, a jen opřená o zábradlí, jsem pozorovala mořskou hladinu. Je to zvláštní pocit se plavit po vodě. Raději bych stála pevně nohami na zemi. 

Sasukemu jsem řekla, jak se postaráme o Reinu, takže, jelikož se tady ujal vedení, určitě ostatní informuje a vymyslí plán, kterým se budeme v Oto řídit. Tsukimaru už od nalodění stál pořád u mě, nic neříkaje, což vypadalo nepochybně divně. Nic nejedl a nepil. Zahalen kápi a pláštěm jen za mnou pořád dolízal. Chtěla jsem ho mít u sebe. Kdyby se náhodou něco stalo a Seina se pokusila zaútočit, použil by na ní stejnou techniku, která má značně omezit Reininu sílu. Tím by jsme se vyhnuli nepříjemnosti plynoucí z rozbití technikami vlastní lodě. Ta nám přece jen cestování usnadňuje, takže ničit si ji by bylo nesmyslné.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Nao Okumura Sun May 31, 2015 9:17 am

Po celý čas cesty som bol ticho, aj keď som mal informácie ktoré nám mohli pomôcť naozaj dosť, mlčal som pretože som bol proste hajz*l. Ale to mi bolo ukradnuté, nereagoval som na nich a držal som sa od ich skupinky vždy najďalej ako to len šlo. Už z toho bolo jasné že som samotár. S prázdnym pohľadom a fľaškou alkoholu v ruke som strávil cestu po mori, kým sme sa nevylodili a znova sme šli po vlastných. Teda ja som šiel, povedľa koňa aj keď stále dosť rýchlo keď pridali, nenasadol som na neho. Už tak mal dosť veľkú záťaž, nechcel som ho ešte viac zničiť. Bol to dar. Dar od nej. Celá cesta bola tichá, nikto neprehovoril, kým sme nezastavili, a v ovzduší vládla naozaj podivná atmosféra. Moje ťažké topánky sa zanárali o prímorských ciest, ktoré boli rozmočené, kým sme sa neobjavili pri hraniciach so zemou ohňa, kde sa mäkká pôda zmenila na nepoddajnú a tvrdú. Zľahka sme prechádzali lesmi a ich cestičkami tak aby nás nikto nezahliadol. Občas sa na oblohe ozval hrdeľný spev havranov, a ja som s ľahkým krokom kráčal za nimi kým sa konečne niekto neozval. Samozrejme to bol Sasuke, ktorý mal aj na svoj nízky vek, dostatočnú inteligenciu. Na rozdiel od ostatných čo s nami šli, on mal v tej hlave niečo. Len čo sme zastavili sa ale ozvala Seina avšak jej som z ľahkosťou odpovedal.
„Ak sa bojíš že umrieš, odíď. Nepotrebujeme zbabelca. A ani slabého Shinobiho ktorý nezvládne bojovať proti Reine a jej presile..“ Odmerane som odsekol aj keď to bola pravda. Mala pravdu že boli nízke šance že sa nám to podarí, a že všetci prežijeme bez úhony ale šance tam boli. Boli sme vybraný ako jedna z mála elít našich dedín. Tu som však o ňu stratil záujem a otočil sa na Sasukeho ktorý položil dosť dôležitú otázku.
„Ich rozostavenie stáži v Oto nie je veľmi silné, väčšinou sa skladá z Anbu jednotiek ktorý sú rozostavený v okolí Oto aj pri bráne..“ Len čo som dohovoril, rozložil som pred nimi mapu Otogakure. Ukazujúc na mape som im ukázal kde a ako sa striedajú a že pri bráne je obrovská vojenská jednotka, ktorá to tam nonstop stráži. Bola to obrovská pevnosť s posádkou naozaj elitných jednotiek pri bráne, ich najväčšia slabina bola práve bariéra ktorá ich obklopovala.
„Bariéra zo Shotonu okolo Oto je silná a nepriepustná, nehovoriac o tom že ju Reina obohatila o jej čierny Shoton. Avšak stráže v okolí nejsú tak silné ako pri bráne, a podľa všetkého sú slepé miesta kde ani stráže nechodia. Avšak tá bariéra je silná, sama sa regeneruje a vytvoriť do nej dieru trvá. Samotne v nej samotnej je určite nejaká pasca, a predovšetkým takmer nikto z nás nevládne schopnostiam zničiť Shoton ľahko..“ Prehovoril som ale pozeral priamo na Sasukeho či pochopil moju narážku o tom že „Takmer nikto“. Sám som vládol magnetizmu a keby sa mi podarilo spôsobiť magnetické vlny ktoré by som prispôsobil na podobný princíp ako zvuk, šírenie, bol by som schopný s ich pomocou tú dieru urobiť ľahko.
„Samotný jedinci v dedine sú verný. Najväčší problém je ich Genjutsu zvuku a dvaja Kaguyovia. Ďalej je tam menič ale to som o ňom nič nezistil. Avšak najväčší problém je práve Reina, ktorá ovláda Rinnegan a má sféry..“ Dokončil som svoju úvahu a odložil mapu sledujúc ako vynaložia s týmito informáciami. Oto bola obrovská a nezdolateľná pevnosť, ktorá bola založená len na jednej malej slabine. Najlepšie by bolo naozaj vylákať Reinu von, to pochopili všetci, vtrhnúť do Oto nepozorovane je takmer nemožná úloha ale nie úplne nemožná. Avšak šance boli malé, preto som vytiahol tromf. Otočil som sa im chrbtom, a vydal sa pomalým krokom iným smerom, nie k Oto ale ku Kiri.
„A len tak mimochodom. Reina v Oto nie je, je spolu so svojou chabou ochrankou v Kiri na nejakom plese či čo. Nehovoriac o tom že Kiri je možno oslabená po útoku Hakuei, jej obrana je stále silná..“ Prehovoril som len tak medzi rečou, akoby táto najpodstatnejšia informácia bola podaná ako správy o tom aké je vonku počasie.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun May 31, 2015 9:33 am

Seina ma začala ako sa to povie.. zľahka iritovať. Bol som však slušne vychovaný shinobi.. nie že by tých pár slov k sebe moc sedelo. Vypočul som si však Naove informácie. O niektorých som už vedel, predsa len byť známym a "legendárnym" nie je vo svete Shinobi príliš veľká.. ako to povedať.. výhoda.
"Kiri? Počkaj.. tam ísť nemôžeme. Určite nie kvôli Reine.. ani pri ňu. Z Kirigakure sa dá do Otogakure dostať mnohými spôsobmi. Môžme ju minúť po ceste a to sa moc neoplatí." Na chvíľku som sa znova zamyslel.
"Mám na teba otázku, tá bariéra.. si si istý že je stále okolo dediny? Podľa toho čo som počul, to musí byť veľmi náročná technika na chakru, ako na množstvo tak aj na ovládanie. Ak Reina prešla krížom pomaly cez celý kontinent, je šanca, že tá bariéra už neexistuje." Na chvíľku som sa odmlčal a pozrel som sa po ostatných, teda po zvyšných dvoch ženách v našom týme a .. no ani som nevedel, či zahalenu vysokú postavu nemám považovať za súčasť Mai.
"Shinobi z Otogakure nebudú robiť problémy. Reinu môžeme počkať pri Oto. Pravdepodobne bude mať pri sebe ochranku ako si povedal, z Kaguyov. Predsa len patria k dvom najsilnejším shinobi z Oto no to nevadí. Nao-san a Mai- ehm.. senpai, s tou vecou..." Poukázal som na maskovaného Tsukimara. "By sa mali zamerať iba na Reinu. Ja a Seina-san sa postaráme o všetkých shinobi, ktorý by do vášho súboja chceli zasiahnuť." Navrhol som no.. toto bola týmová misia, čakal som či budú súhlasiť, alebo nie.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Seina Akane Sun May 31, 2015 11:19 am

Sedla jsem si na kámen opodál. Opravdu jsem byla mírně arogantní, ale to byl účel, nechtěl jsem být milá, kdo by chtěl být sakra milý?! Možná tak Sasuke, pořád se tvářil až moc nevinně, což mě začalo mírně iritovat. I přes to že mi ti shinobi byli ukradení, jsem poslouchala co říkali. Neřekla jsem k tomu ani slovo, protože jsem se zamyslela. Naše šance na přežití byli malé a Naova poznámka ke mě, mě jen pobavila a vytrhla z mých myšlenek. Potichu jsem se zasmála. "Pokud jsi to nepochopil, ty muži z Kumo, který víš očividně všechno. Není to o zbabělosti. Jsou to pouze fakta, které je dobré si uvědomit a změnit je." Očividně mě nechápal, chudák. Každý na světě měl hroznou minulost, ale přála bych mu prožít tu mou a pak by se ukázalo, kdo je skutečný zbabělec, nehledě na to, že několik vražď jsem měla za sebou a označit mě jako zbabělce bylo pod úroveň. Ale proč se rozčilovat. Byla jsem  flegmatik, toho chlapa jsem neznala, iritoval mě, byl mi nesympatický a dělal ze sebe kdo ví jak super shinobiho, já ho díky bohu neznala a jeho jméno jsem nikde nezaslechla, jaká smůla. Dala jsem si nohu přes nohu a vyslechla i Sasukeho. Ta ženská s tím cosi v kápi byla divná, proto jsem si jí radši nevšímala. K tomu co řekl Sasuke jsem ale musela něco říct. "Jít do Kiri, kde jsou hlavy vesnic se svýma ochrankama je dost velká blbost, by the way. Je to neuvěřitelný, ale Sasuke není blbej." Podívala jsem se na Kumogakurčana a mírně se usmála, jako kdybych tím chtěl něco naznačit? "Jak by se vám líbilo mít situaci pod kontrolou, odtrhnout Kaguye od Reiny a jí vlákat do pasti?" Mile jsem se na všechny usmála a stoupla si z kamene. "Doton: Uitenpen je fakt super technika, obzvlášť když jí spojíte s někým, koho nemohou fyzicky zranit." Prsty jsem ukázala na sebe a usmála se jak sluníčko. Tato technika byla ultimátní, mohla jsem kontrolovat jak je, tak i Reinu a Kaguye, udělat jim cestu k sobě, nebo naopak pohlcovat jejich chakru a mít všechno pod kontrolou. Jediné, co by bylo hodně problematické bylo genjutsu, do kterého bych se nesměla dostat. Byl to ale pouze návrh, nechtěla jsem boj, který by byl na kilometry daleko a upoutal pozornost všech v okolí. Proto jsem jim navrhla toto a je už jen na nich, jestli z toho chcou mít velkou aferku, nebo hrací pole.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Mai Sun May 31, 2015 2:25 pm

Po nějakém čase, když jsme se už vylodili a byli na cestě do Oto, mi začalo připadat, že se napětí mezi členy tohoto týmu zmenšuje. Asi to bylo tím, že se každý najednou rozpovídal. Všichni tu byli docela dobře informování. Nejlépe nejspíš Nao. Jak je vidno, je jen dobře, že se z Tsuki před začátkem mise vydal zjistit ještě nějaké informace, i když jsme na něj pak museli čekat. Padli tu dobré návrhy ohledně toho, jak se postarat o Reinu. Jelikož je zrovna v Kiri, máme výhodu, že nebudeme muset stát proti ní a celé vesnici, ale jen proti ní s dvěma Kaguyi.

"Doton: Uitenpen vyžaduje však delší přípravu. Nedá se použít jen tak kdekoli." Neovládala jsem sice tuto techniku, ale nějakými informacemi o ní jsem disponovala. Nebyla jsem si nimi ale jistá, a proto jsem čekala, že kdybych se pletla, Seina mě opraví. "Kdyby se ale podařil ten plán s Doton: Uitenpen, budeme mít velkou výhodu." Uitenpen je jedna z náročnějších technik dotonu, kterou Seina jistě zazáří.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Nao Okumura Sun May 31, 2015 6:12 pm

Pre tento krát som začal mať ja zlý pocit z celej tejto výpravy. Jediný kto prejavoval nejakú dávku inteligencie bol Sasuke. Hokori sa zdala že je dosť trpezlivá a pokorná, zatiaľ čo Seina prejavovala jedine vysokú dávku toho že jej isté partie mozgu chýbajú. Povzdychol som si nad tým, ako to dopadne a či bol dobrý nápad poslať sem práve ju, ale neriešil som to. Stáli sme pred inou úlohou, našťastie menej ťažšou, a to spacifikovanie Reiny po ukončení bálu.
„Tá stena tam drží jej čakra, ak odišla je asi pravdepodobné že tam tá stena už nie je. Avšak napriek tomu, prebiť sa cez všetky stráže bude asi stále jeden z problémov..“ Prehovoril som jasne, už z tónu som pochopil že ma ten chalan ako jediný pochopil. A bol som rád, jemu jedinému sa tu dalo veriť. Nato som sa otočil a vypočul si čo všetko mala Seina na srdci. Samozrejme, neexistujúce argumenty a útoky. Nič sa nedalo robiť.
„Nanešťastie, všetko neviem. Ak by som vedel, už dávno by bola Reina mŕtva..“ Prehovoril som s pokorou. Už to bolo jasné znamenie vety „Múdrejší ustúpi..“ a ďalej som sa k jej osobe nevyjadroval. Potreboval som aby sme sa nepozabíjali skôr  ako sa dostaneme k Reine. Tu však predložil návrh Sasuke, to som sa od nich vzdialil a došiel až na miesto k môjmu koňovi.
„Reinu nechajte na mne..“ Prehovoril som jasne a chladne, celý môj postoj sa zmenil a mohli zahliadnuť stisnuté päste. Aj keby ju chceli len zajať, už teraz bolo jasné že nepočúvnem rozkaz a zabijem ju. Nenávisť akou som disponoval voči jej osobe, bola väčšia ako nejaká partia Tsukigakurských. A taktiež som si bol istý výhrou, o jej schopnostiach som dosť vedel a kôň neniesol všetku tú batožinu len pre nič za nič. O niečom som vedel.
„Tak? Nie je dobrý nápad ísť do Kiri, vletieť tam a nechať sa zabiť polkou Kiri a ostatných zemí. Avšak je temperamentná a horká hlava, je ľahké ju vylákať alebo si počkať kým odíde. Pretože až sa dostane do Oto naše šance na jej porazenie, sa zmenia, ako tak rada Seina počíta, na takmer nulové..“ Dokončil som svoju reč a otočil sa k nim. Najlepšie by bolo ju vylákať. Preč od Kiri kde by sme okamžite padli len pred Faitom. A ak by sa dostala do Oto, prejsť cez všetku obranu, by bolo len pre nás štyroch extrémne ťažké.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Jun 01, 2015 10:12 pm

Niekedy byť najmladším, nebolo práve výhodou. Bol som.. profesionál. Prečo som sa však medzi nimi cítil ak odieťa? Chvíľku som ich všetkých počúval, na jednom mieste.. predsa len sme mali rozhodnúť čo ďalej. Každý si nakoniec povedal svoje a ja som po celý čas ostal potichu. Predsa len jednou z mojich vlastností bolo pomerne dobré a slušné vychovanie.
"Poviem vám to inak.." Predsa len.. sa mi zdalo, že každý do tej blbej Kiri chcel ísť. A ja som toho začal mať pomerne plné zuby.
"Kirigakure no sato, alebo celá Mizu no Kuni. Neviem či ste si toho vedomí ale Tsukigakure vedomky ukrýva jedného z ich nunkeninov... a je viac než pravdepodobné že o tom Kirigakrue vie. Vzťahy medzi Kirigakure a Tsukigakure by sa preto dali poňať ako.. minimálne napäté. Nemôžeme si dovoliť, ísť do Mizu no Kuni a pokúsiť sa Reinu z Kiri vylákať. Nemôžme si dovoliť v Mizu no Kuni jednať.. a ani nič podobné. Navyše je v Kirigakure slávnosť, kde budú aj ostatné dediny.. viete si predstaviť aký by boj s Reinou v Mizu no Kuni vyvolal chaos ? a koľko otáznikov? Tu nejde o naše šance, ale o naše možnosti, a máme možnosť len jednu. Zaútočiť na ich vlastnom území. Alebo si myslíte, že si Tsukigakure môže dovoliť momentálne konkurovať ostatným veľkým dedinám, a provokovať ich neoprávnenými akciami na ich území? Hm?" Na chvíľku som sa odmlčal. Môj tón bol pokojný, nemal som vo zvyku zvyšovať hlas a ani sa s niekým rozprávať naštvane.
"Doton: Uitenpen naozaj chce pomerne dlhé prípravy, aspoň podľa toho čo o ňom viem ja.. Pôjdeme na územie v ktorom sa nachádza Otogakure, pravdepodobne budeme musieť chvíľu čakať, no to nevadí. Tento čas môžme vyplniť prípravami, napríklad aj na tvoju dotonovú techniku. Čo sa týka shinobi z Otogakure.. jediné čo potrebujeme je zdržať ich na toľko, kým "niekto" ..." Pozrel som sa na Naa a Mai.. " nesundá Reinu. To je pomerne zvládnuteľná úloha. Nejdeme tam zabiť každého shinobiho a zrovnať dedinu zo zemou. Alebo to je prvý krát čo budete čeliť proti presile? Sme Elitný Shinobi, nie radový vojaci.. nie radový shinobi. Každý z nás je minimálne na kapitánskej úrovni." To bolo všetko, čo som chcel povedať. No stále som sa nepohol. Tento plán nemohol fungovať bez niektorého z nich. Dohodnúť sme sa museli no dúfal som, že v úvahu zoberú moje slová. Naovi to pravdepodobne bolo jedno, bol z Kumogakure a navyše bol nunkeninom. Seine to asi bolo tiež jedno, keďže to bola podľa mňa egoistická krava. Mai? No.. pravdepodobne to bola jediná osoba, ktorá by pri tejto misii uvažovala aj nad tým, ako čo najmenej poškodiť meno, či reputáciu alebo vzťahy Tsukigakure no sato.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Seina Akane Sat Jun 13, 2015 11:24 am

Bylo dost nelogické jít do Kiri, proto jsem si na jednu stranu oddechla, když s tím nesouhlasila. Co mě ale zaujalo a zároveň i šíleně iritovalo byly poznámky k mé technice. Ten pocit, když ovládáte nějakou techniku a oni vám ještě oznamují, že je potřebný čas na přípravu, maj gááš, kam jsem se to dostala do p*dele! S povzdechem jsem přerušila své myšlenky a promnula jsem si spánky. Nesnášela jsem společnost a týmovou spolupráci, nesnášela jsem shinobi a být tu s touto partou, která měla ego asi tak vysoko jako Mount Everest bylo sado maso. Ani jsem nevěděla, jakým způsobem je okomentovat. Zatím jsem se držela na uzdě a byla ještě poměrně milá, ale cítila jsem, že pohár mé trpělivosti se pomalu, ale jistě začíná naplňovat a pokud to přeteče, kašlu na nějakou oddanost Tsuki, nebo spolupráci.
"Blá, blá, blá...tímto vykecáváním mrháme časem. Vypadá to, že jsme se všichni shodli na tom, počkat na ní v okolí Oto." Otočila jsem se směrem, kterým byla Oto. Ideální přepravou by byla loď. Přeci jen, Reina bude mít vesnici nějakým způsobem zajištěnou a dostat se do Oto, nebo spíš do jeho okolí-nenápadně-byla ideální plavba lodí. Bylo mi jedno, jestli půjdou za mnou, nebo si vymyslí jinou cestu, já se rozhodla se dostat do Přístavu Oto.

Přesun-Přístav v okolí Otogakure


//Omlouvám se za neaktivitu, škola je prostě žrout i volného času T_T Very Happy
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Mai Sat Jun 13, 2015 6:06 pm

Smutné. Seina si myslí, že se zvládá ovládat, když ještě po nikom ze zde přítomných nevyjela. Schválně. Jak dlouho ji to vydrží? Podle jejího dosavadního chování hádám, že její pohár trpělivosti přeteče dřív než narazíme na Reinu. Tato mise bude nepochybně ještě zajímavá. Připadá mi, že jsme se na tom, jak se Reině postavíme ještě ne tak docela shodli, ale, jelikož Seina se rozhodla už vyrazit, nevyjadřovala jsem se k tomu, a jen se s Tsukimarem vydala za ní.

Máme pracovat v utajení, aby si ostatní tento útok hned nespojili s Tsuki a nebyly z toho problémy, což sestavení tohoto týmu usnadňuje. Nikdo z členů z týmu není původem z Tsuki. Z tohoto důvodu mi bylo docela jedno, jak Reinu překvapíme. S přípravami či bez nich, jen proti Reině či i proti celé vesnici, výsledek bude pořád stejný. Jediné, co může tuto misi ohrozit, je týmová spolupráce. No, pokud se před soubojem s Reinou nepozabíjíme navzájem, dopadne to dobře.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 4 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru