Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice země Ohně

+11
Sasuke Tobirama
Niboru no Kentaro
Uchiha Benjiro
Katashi Aokawa
Sakura Haruno
Daisuke Utsushi
Yume Sarutobi
Hitomi Yamada
Sarutobi Sen
Hebi
Assasin Senju
15 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:23 pm

First topic message reminder :

Hranice země Ohně - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcSOSyAak9mQ5SsDHgWD-Sk-gNV-J2s2M5B5XPe4MKmDp74aGZ8gJA
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 5:42 pm

"Není zač, Mizukage-sama. Měla byste se nechat vyléčit," poněkud jsem se zamračila. neměla jsem ráda nevyřešené případy.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 5:46 pm

Otevřela jsem oči a usmála se. ,,To vyřešíme později. Není to akutní. Teď bychom spíš měli odnést toho kluka do vesnice." ukázala jsem na Hidea. Opatrně jsem se postavila a počkala, až tak udělá i Daisuke a budeme připraveni vyrazit.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 5:51 pm

"Ty jsi tak nepoučitelná baka, Hitomi. Nikdy se nenecháš ošetřit a pak se divíš, co se všechno děje." Vzal jsem jí do náruče, jelikož jsem nemohl ani pomyslet na to, že by měla jít po svých. "A teď nás odveďte zpět do Konohy, jelikož se v těch vašich lesích ani trochu nevyznám, všechno je tu stejný."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 6:16 pm

"Hai," přikývla jsem. Nemuseli jsme ani použít Hiraishin kunai a přivolat Hokageho. Mise dopadla dobře. Zamířila jsem do Konohy mírnějším tempem. Už několik dní jsem nespala a zajímalo mě, jak dopadli v Oto.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 6:18 pm

Následoval jsem Sakuru i s Hitomi v náručí. Začínalo se stmívat a to byl čas, který mám tak rád, byla to vlastně taková krásná večerní procházka, jen v trochu rychlejším tempu. (přesun)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 6:23 pm

Yuki ve své kráse kráčela vedle nás. Ačkoliv byla namyšlená, uměla vyjádřit svou starost o někoho. Vždyť má sama děti.
,,Děkuji." usmála jsem se na ni. Yuki jen trhla hlavou.
,,Příště nebuď zbrklá." odpověděla mi. Ano, to byla Yuki. (Přesun)

Hranice země Ohně - Stránka 3 F5l3
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 10:04 pm

Byl jsem malinký had. PLazil jsem se kolem, až z jeho malé tlamy vyrazila ven velká ruka. Vylezl jsem z hada a rukama sundal sliz.
"Hm.." podíval jsem se na ledovou sochu Yamata no Orochi a ostatní spoušť. Kyuubi byl pryč a vše ostatní taky. Byl načase odejít a roztočit větrné mlýny. Z ruin jeskyně jsem vytáhl červený plášť, hodil ho na sebe a vyrazil na dlouhou cestu do Iwy.
PŘESUN
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Dec 07, 2014 3:49 pm

Výjimečně mi cesta do Konohy přišla jako věčnost. Možná to bylo tím, že má přítomnost v Konoze byla nutná okamžitě, a proto jsem více vnímal čas strávený zpáteční cestou do Konohy. Dva členové Sabisu mě neustále doprovázeli. Jejich přítomnost při eliminaci Hany Ichiro bude potřeba. Jedná se o silnou kunoichi, a proto pokud to má proběhnout rychle a přesně, bude potřeba víc než jen jednoho shinobiho.
Stačilo již pouze přejít přes část lesa a hradby Konohagakure no sato a jsem tam! Pocit, že jsem neustále blíž a blíž souboje, který rozhodne o budoucnosti mé celoživotní práce, mi dodával sílu. Cítil jsem se jako za mlada... taková dávka adrenalinu!
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Dec 07, 2014 9:37 pm

Z Konohy jsem odcházel poměrně dlouho, nemohl jsem se rozloučit snadno. Nešlo to.
Nakonec jsem se rozhodl vydat z Konohy pěšky směrem k Rýžové zemi, hledat si sídlo zabezpečené a tajné. Na půl cesty jsem se zastavil u stánku a koupil si Dango. Načerpal jsem síly a na chvíli se zastavil, zavřel jsem oči a načerpal sennin mód. Chtěl jsem cítit všechny osoby v Konoze, svou rodinu...Ucítil jsem však na hony daleko také něco, někoho jiného. Vydal jsem se tím směrem, byl jsem zvědavý, proč má ten někdo aktivní čakru. Zrychlil jsem a už byl pár metrů před ním. Rozhodl jsem se hned ukázat.
"Radní Kentaro..kam ten spěch?" mile jsem se usmál a pohlédl mu do očí. Neunikli mi také jeho dva poskoci.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Dec 08, 2014 1:52 pm

Cestu mi neočekávaně zkřížil Assasin. Mohl tušit, o co se budu pokoušet, ale já se již nadále nenechám omezovat tímto spratkem, který neví, co je pro vesnici nejlepší! Měl jsem za to, že když jej z funkce politicky odstavím, nebude již žádný problém. Místo toho jsem se dočkal kudly do zad od dvou radních. Přiznávám... Nanadaimeho jsem podcenil, a však stejnou chybu nehodlám učinit dva krát! Dnes doženu to, co jsem předtím zameškal. Zbavím se Assasina a Hany, a již nic mě v Konoze nezastaví. "Hokage-chan... již dlouho mi stojíte v cestě, je na čase náš spor konečně dovést do nějakého cíle." Assasin věděl příliš dobře, o čem mluvím. V minulosti jsme měli pár nevyřešených konfliktů, které ovšem jen politicky vyřešit nelze, a tak pojďme si to dnes konečně mezi sebou urovnat!
Po mých slovech jsem kývl na jednoho z členů Sabisu, který měl přes pusu masku (podobně jak tomu měl Kakashi) a na očích brýle. Jeho vzhled již něco mohl napovědět o jeho schopnostech... klan Aburame v Listové vesnici vždy našel hojné využití.
Hranice země Ohně - Stránka 3 Giphy
Tu se najednou z jeho rukávu začala hrnout směrem k Assasinovi hromada brouků. Byl nad míru jasné, že už jen kvůli svému věku, nebudu stačit sílou někomu jako je Assasin. Naštěstí jsem zde však nebyl sám a do tohoto boje jsem obzvláště nabuzen, když se jednalo o mou budoucnost. Pokud se mi podaří zničit Assasina s Hanou, bude to neuvěřitelný úspěch, na který budoucí generace budou hrdě vzpomínat, jak rada potlačila rebely v Konoze, kteří se nespokojili s Kentarovým absolutismem xD.
Já jsem mezitím poskládal pá pečetí a vedle mě se objevili dva kloni, kterých jsem pak využil ke přípravám na jeden z mých nejsilnějších útoků... Fuuton: Rasenshuriken. Toto Hokage jistě poznal, když má jedinečný specifický začátek... tvorbu většího rasenganu, jeho zformování do shurikenu a tadá! Druhý člen Sabisu uskočil dozadu, skládajíc pečetě. Co to bude, až to bude... nebylo prozatím známo.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Dec 08, 2014 9:47 pm

Jelikož jsem se už dlouhou dobu snažil najít svou sensei, abych jí ukázal co jsem se vlastně naučil tak při jejím hledání jsem snad procestoval celou Konohu a její okolí nejméně 10x. Bohužel mi štěstí nepřálo vůbec, a buď jsem se s ní někde vždy pouze minul a nebo se prostě z tohoto světa vypařila, což by byla zřejmě ta horší možnost, teda aspoň pro mně. Nakonec jsem se rozhodl že se zajdu podívat mimo Zemi Ohně. Sice jsem věděl že kdyby na tohle přišli tak by sensei měla problém, ale prostě mě už nebavilo se bezcílně potulovat po Konoze a okolí. Možná že mimo zemi Ohně by to bylo lepší, zažil bych si nějaké vzrůšo. Možná u toho umřel ale co už, tak ninja žije.

Nakonec jsem dorazil až k hranicím naší země kde jsem uviděl něco velice zajímavého. Uviděl jsem Hokageho jak bojuje s jedním z radních. Tato věc mě dokonce donutila se zastavit. Vyskočil jsem na jeden z nedalekých stromů a sledoval jsem tento souboj. Byl také dobré vidět bojovat vysoce postaveného ninju, protože jsem se možná ze sledování tohoto souboje bych se mohl i něco přiučit.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Dec 08, 2014 10:31 pm

Vypadalo to, že jsem mu zkřížil plány, ale po jeho krátkém proslovu to vypadalo, že jsem mu spíše přišel do rány.
Kentaro si mohl myslet, že jsem politicky slabý, bez příznivců a bez plánů. Mýlil se a sám to poznal. Dovtípil jsem se, kam tak spěchá. Hana zničila klon a zaujala své právoplatné místo.
"Tak už jste se to zřejmě dozvěděl.." uchechtl jsem se. Vzápětí se mi rozšířili zorničky, uviděl jsem, jak se na mě řítil útok Aburameho a uslyšel jsem zvuk, který patřil jedině technice Rasenshurikenu. Byl jsem v loji. Nevěděl jsem, jestli mé tělo dokáže přežít Rasenshuriken a nehodlal jsem to zkoušet.
Poskládal jsem pečeť a soustředil čakru. Rozhodl jsem se pro trochu jiný útok než jsem měl původně v plánu.
"Mokuton: Kajukai Kourin!" krajina se začala měnit, pode mnou vyrostl strom a já se zvedal do vzduchu. Současně v okolí začaly růst další a další stromy, doufal jsem, že zůstanu skryt před stromy a také pyl z květin dokáže své.
¨

Hranice země Ohně - Stránka 3 ZLMDIEV
Ucítil jsem v okolí další čakru, byla mi povědomá a doufal jsem, že se nic nestane.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Dec 08, 2014 10:59 pm

Assasin rychle zvážil, v jak pro něj nepříznivé situaci se nachází, a proto začal okamžitě jednat. Jakmile pod Assasinem vyrostl strom, Aburame se rozběhl vstříc stromů, který se právě formoval. Druhý člen Sabisu mu kryl záda, a to tím, že jakmile na něj cokoli mířilo (větev, kořen stromu), ze strany kde by Assasin útočil, se objevila provizorní dotonová zeď. Ta ovšem nebyla schopna kořeny stromu zastavit, ale měla pouze poskytnout Aburame dostatek času na to aby uskočil. Jednalo se o techniku Doton Chidokaku, která uživateli dovolovala z horninou pohybovat nahoru a dolů, čím uživatel tvořil provizorní zdi.
Mezitím jsem byl již skoro připraven. Postačilo již pouze chakře určit tvar a plnohodnotný rasenshuriken je na světě. Ovšem mé stáří se na technice projevilo, a však prozatím jen tím, že jeden z klonů, který mi pomáhal tvořit rasenshuriken udělal PUF dříve než jsem plánoval. Vypadalo to pro mě slibně a já nabýval vědomí, že tento souboj mám v malíčku.
Tu najednou se zde objevily i kořeny s květinami, které okamžitě do vzduchu vypustili jakýsi pyl. O mokutonovi jsem něco četl, a však nikdy jsem mu nečelil přímo, a proto se u mě nikdy neobjevily to odhodlání studovat horlivě cizí techniky. Neměl jsem sebemenší páru o tom, co ten pyl dělá... teprve až když Aburame upadl do bezvědomí, okamžitě jakmile se dostal do oblasti zamořené pylem, došlo mi, v čem bude spočívat síla této techniky. To jsem však měl již rasenshuriken připravený k použití.
Hranice země Ohně - Stránka 3 Tumblr_m9is7zQGvC1rqp97vo3_500
Udělil jsem rozkaz druhému členovi Sabisu, aby se stáhl, a sám jsem zde pak vyčkával pravou rukou nataženou k nebi, držíc v ní jednu z nejsilnějších, ne-li nejsilnější fuutonovou techniku. Klony již všechny zmizely a já pořád stál na místě. oblak tvořený pylem se blížil, a však já pořád stál nehybně. Zda se jednalo o plán, nebo zda se na mě opět podepsalo m stáří, uvidíme.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Dec 16, 2014 4:30 pm

Cesta z čtvrti klanu Uchíha na místo, kde měl stát proti sobě Hokage-sama  a Kentaro-dono, netrvala dlouho, a to hlavně díky dobré orientaci v okolí Konohy podle kontrolních ANBU bodů, kterými mi Itachi-sama udal Hokageho a Kentarovu polohu. Když jsem dorazil na místo, nespatřil jsem pouze Kentara-dono s dvěma členy Sabisu a Hokageho-sama ale také další osobu, která se do tohoto konfliktu však nezapojovala. Pravděpodobně se zde ocitla omylem. Díky sharinganu jsem rychle určil polohu prvního člena Sabisu, který padl v důsledku Hokageho techniky, a poté druhého, ten zvolil strategicky ústup. Kentaro-dono mezitím použil techniky proslavenou svým tvůrcem Uzumaki Narutem. Technika tak silná a s velkým polem působnosti jako rasenshuriken nezamenala nic příjemného. Hodit ji Kentaro-dono správným směrem, ohrozí Hokage, mne i Katashiho.

Po bleskurychlém zvážení situace jsem usoudil, že nejlepší bude Kentarovi znemožnit zaútočit s rasenshurikenem. O to se snažil již i Hokage-sama, ale, žel, kořeny a pyl vytvořený květinami se ke Kentarovi očividně nebyl schopen dostat včas, a ten toho využívaje, určoval nejlepší polohu, kde zaútočí. Proto jsem se rychle pomocí shunshinu dostal za Kentara a kopl do něj silně, tlače jej tímto dopředu vstříc Hokageho kořenům a pylu. Při nejlepším Kentaro nebude schopen rasenshurikenem zaútočit, ale když se jej rozhodne upustit, bude riskovat jak svá, tak i má vážná zranění.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Dec 21, 2014 10:12 pm

Celý ten souboj probíhal velmi zajímavě. Kořeny se chystaly svázat Kentarovi nohy, ale Benjiro ho odkopl do vytvořeného lesa divokých stromů vypouštějící plyn. Když padal vytvořil jsem jinou pečeť.
"Mokujin no jutsu! několik velkých větví se spojily a vytvořily velkou dřevěnou postavu, která Kentara a jeho rasenshuriken velkou rukou udeřila k zemi.
Benjira jsem tady opravdu nečekal, jeho přítomnost zde byla žádoucí, ale nemyslel jsem si, že bych Kentara nedokázal porazit sám.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Dec 22, 2014 8:41 am

Možná si Assasin-chan myslel, že jsem kvůli svému věku na o mnohem nižší úrovni v technikách než on, což se těžko popře, ale já jsem tyto své nedostatky dohnal jinou cestou.
Benjiro se za mnou objevil skutečně rychle. Nebyl jsem schopen se mu vyhnout. Když mě odkopl směrem k Assasinové technice, ztratil jsem rovnováhu, takže jsem již nebyl schopen dál udržet rasenshuriken ve své ruce. Upustit na zem jsem jej nemohl, na to jsem měl svůj život až příliš rád, a tak jsem jej vší silou mrštil dopředu. Kvůli Benjirovi jsem schopen hodit rasenshuriken tam, kde jsem plánoval, nebyl, a tak sice jsem jej mrštil bez zamíření dopředu, doufaje že způsobí alespoň nějakou škodu.
Tak se i stalo, a to díky tomu, že Assasinovy kořeny zaujímaly v důsledku jeho technik velkou část této oblasti, takže po střetu rasenshuriken s jednou z větších větví nastala poněkud větší...

Hranice země Ohně - Stránka 3 Blast

Oblast, v které rotoval obrovský fuutonový rasen shuriken, zahrnovala i Assasinovu polohu. Očividně tato technika nepřišla vniveč. Já ji však plánoval použít na všechny zde přítomné zároveň. Žel, v životě nejde vše podle našich představ.
Mokujin mě srazil k zemi, to ano, ale rasenshuriken nejspíš přiměl Assasina na chvíli nesoustředit svou chakru do mokujina a starat se o svu vlastní obrany, což mi poskytuje možnost útěku. Toto však záleží na tom, jak se Assasin rozhodne vypořádat s nepříjemnostmi rasenshurikenu.
Druhý člen Sabisu byl doposud v ústraní a přemýšlel, jak by se do boje zapojil. Nechtěl se nechat dostat tak snadno jako Aburame, ale jeho techniky nebyly nijak obzvlášť silné, a tak by v případě střetu neobstál. Po chvíli jej napadlo, jak získat výhodu na svou stranu, i když zde Kentaro čelí silnějším shinobim. Druhý člen Sabisu byl senzibil, a proto mu přítomnost Katashiho byla známa již od samého začátku. Využil chvíle, kdy Kentaro mrštil rasenshuriken, a přemístil se za něj shunshinem, lapaje jej zezadu pod krkem. Poté k jeho krku přiložil kunai se slovy: "Neboj se chlapče. Pokud vše proběhne tak, jak má, nic se ti nestane." Samozřejmě lhal. I kdyby toto dopadlo ve prospěch Sabisu a Kentara, nemůže si dovolit nechat Katashiho jen tak.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Dec 22, 2014 1:40 pm

Tento souboj se začal vyvíjet velice zajímavým směrem. Začaly se tu objevovat čím dál tím zvláštnější (alespoň pro mně) a také silnější techniky. Chakra z Rasenshurikenu šla cítit na míle daleko i kdyby člověk nebyl senzibil. Byla to sice ohromující technika ale zároveň jsem měl celkem strach. V životě jsem jí neviděl ještě v boji takže jsem měl trochu strach z toho, co se stane až technika dopadne. A samozřejmě bych nechtěl ty účinky techniky cítit. Zatím jsem se však rozhodl zůstat na svém místě.

O několik minut později se zde objevil další ninja, dle toho jak vypadal tak byl také z Konohy, tudíž přišel Hokagemu na pomoc. Jeho pohyby byly vážně rychlé a reakce na Rasenshurikem byla překvapivá. Dostal se přímo za toho muže a chtěl jej skopnout na zem. To se mu úplně nepovedlo protože radní Rasenshuriken stihl hodit směrem k Hokagemu, ale ztratil při tom rovnováhu.

To už vypadalo že bude konec souboje, ale pak se stalo něco pro mně překvapivého. Za mnou se objevil jiný muž, chytil mne pod krkem a pak mi přiložil kunai k hrdlu. Při tom mi řekl že prý se mi nic nestane pokud půjde vše podle jeho plánu. O tom jsem celkem pochyboval, takže jsem se snažil rychle přijít na to jak se z téhle situace dostal. Moc možností jsem neměl. Pochyboval jsem že bych byl rychlejší nebo rychlejší než on, ale nemohl jsem tu zůstat stát jen tak. Pak mi došla jedna věc. On není jediný kdo umí Shunshin! Pomocí shunshinu jsem se tedy přesunul za něj, vytáhl jsem kunai, zabodl mu ho do zad, a pomocí kopnutí jsem mu ho zarazil co nejhlouběji to šlo. Doufal jsem že bych ho tím alespoň shodil z té větve na které jsem stál. bohužel při tom kopnutí, jsem neudržel rovnováhu a také jsem spadl z větve na zem.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Dec 23, 2014 8:43 am

Plán vyšel i nevyšel zároveň. Podařilo se mi úspěšně docílit toho, že Kentaro-dono nebyl schopen ohrozit svou technikou všechny zde přítomné, ale nechtěně se mu podařilo svou technikou ohrozit alespoň Hokageho-sama, který se současně pokusil znemožnit pohyb Kentarovi-dono skrze mokujina. V životě jsem nebyl svědkem jakékoli mokutonové techniky, a dnes mokujin je již druhou ba dokonce třetí mokutonovou technikou, které jsem divákem. V úžasu z Hokageho síly jsem dlouho nebyl, protože jsem si něco takového nemohl dovolit. Hokage-sama totiž nebude pravděpodobně schopen mokujinem Kentara-dono porazit, když se teď bude muset starat o vlastní bezpečí. K tomu jsem si všiml, že zmizel i člen Sabisu, který byl ještě před chvíli za mnou.

Rozhodl jsem se věnovat Kentarovi-dono, který v současné chvíli byl primárním cílem, jelikož člen Sabisu byl jeho podřízeným. Možná postačí se zbavit hlavy v důsledku čeho padne i tělo. Shunshinem jsem se přemístil ke mokujinovi, dávaje pozor na pyl, který pořád byl v okolí, a hledaje Kentara-dono s aktivovaným sharinganem. Neměl jsem v plánu na něj použít ninjutsu, protože genjutsu se momentálně zdá přijatelnější možností.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Dec 25, 2014 11:54 pm

Za celou svou kariéru jsem zažil několik soubojů na život a na smrt, ale tenhle se zatím jevil jako nejhorší, proč? Protože bojuji se starým dědou, používající rasenshuriken, jako kdyby to byl obyčejný shuriken z papíru. Když jím mrštil, soustředil jsem všechny větve a vytvořené kořeny do epicentra Rasenshurikena a já jsem se snažil dostat, co nejdál, to šlo. No, nepodařilo se...Ne tak úplně. Skončil jsem zasypán hromadou kamení a v rotaci Rasenshurikenu.
Zatím to vypadalo na opravdu legendární souboj.
Soustředil jsem svou čakru a použil technku, kterou jsem ještě nikdy nepoužil. Chiyuu no Chikara..Léčil jsem se téměř okamžitě a pasivně ze zranění způsobeného Rasenshurikenem.
A aby toho ještě nebylo málo, rozhodl jsem se pro další riskantní krok, bylo mi jasné, že pokud mám Kentara porazit, budu potřebovat uvolnit veškerou svou sílu. Po zásahu Rasenshurikenem jsem stál jenom v protrhaných kalhotech, bez pásky a zkrvavený uprostřed kráteru. Usmíval jsem se a soustředil čakru do další techniku.
"Senpou Mokuton: Shinsuu Senju!"
Hranice země Ohně - Stránka 3 Tumblr_n9dxxz0sAF1s62dgxo1_500
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Dec 26, 2014 10:37 pm

Nanadaime Hokage, Assasin Senju, vzhledem ke svému věku, hodlal negativně odsuzovat můj elán, podezíravě, zda neberu jakýsi nedovolený dopink. Právem měl obavy, ale je nutno upozornit, že byly naprosto zbytečné. Nejspíš techniky rasenganu považoval pro shinobi nad 50 už nevyužitelné kvůli potřebné fyzické námaze a podobně. Pravdou je, že jsem techniky rasenganu ovládal na o něco lepší úrovni, než-li v minulosti Jiraya-sama. V tom ale není nic zlého, jelikož Jiryaovi bylo něco přes 53 let v době Naruta... Já jsem pouze o pár let starší. Navíc, když jste patřičně motivováni, jste schopni daleko překročit vlastní meze, a však většinou za cenu nejvyšší.
Assasin-chan pokud se nemýlím nyní názorně předvedl legendární pasivní schopnost uživatele mokutonu zdokonalenou na rozdíl od Tsunadiných technik na nejvyšší úroveň, techniku Chiyuu no Chika něco tam. Kdybych si měl pamatovat všechny názvy technik, nejdu pracovat jako radní ale jako knihovník nebo učitel na akademii. Nikdy jsem netvrdil, že tento souboj bude lehký, ale do doby, kdy mě Assasin-chan nepřestane podceňovat kvůli mému věku, výhoda je na mé straně. Jak kdysi jeden moudrý mudrc řekl: Možná nejsi nejmladší, ale z věkem přichází moudrost.
Benjira, který se přemístil ke mokujinovi jsem si všiml. Benjiro byl anbu, který nenosil masku, takže jsem jej i snadno rozpoznal. Kdysi jsme se totiž již setkali. Věděl jsem, že se jedná o Uchíhů, a proto jsem si následně dával pozor, abych mu nepohlédl do očí. Netrvalo dlouho a Assasin-chan se rozhodl provést opětovný útok další legendární mokutonovou technikou. Netuším, jak dlouho ještě vzhledem k mému věku vydržím, ale hodlám alespoň srazit na kolena tohoto shinobiho, který mi překazil mé celoživotní plány, a to i za cenu svého života!

Hranice země Ohně - Stránka 3 Super_Gran_Bola_Rasengan

Benjiro příliš prostoru k tomu, aby na mě jakkoli zaútočil neměl, navíc také byl vystaven Hokageho technice, a proto jsem si mohl dovolit z Benjira na okamžik odvrátit svou pozornost a plně se věnovat Hokagemu-chan. Poskládal jsem rychle pečetě a před sebe napřáhl svou pravou ruku, ve které se zformovala technika mnohem náročnější než rasenshuriken. Jiraya-sama ji zvládl i ve věku 54 let, takže nemožné, abych ji nedokázal použít, když jsem v jeho používání ještě lepší než Jiryaya, není. Žrout chakry to byl ne z té planety, a proto není pochyb, že po této technice jsem byl naprosto vyčerpán. Stálo to však za to, jelikož něco takového by se mohlo vyrovnat Shinsuu.
Katashi měl jedinečný nápad. Žel, v tom všem napětí zapomněl na to, že soudě podle toho, že jej člen Sabisu tak snadno našel, bude se jednat o senzibila, a to rozhodně ne nějakého druhořadého. Jelikož člen Sabisu byl senzibil, když Katashi zmizel, přesně podle jeho chakry poznal, kde se objeví, respektive kde se přemístí. Shinobi tehdy díky tomuto a rychlejším pohybům než byly ty Katashiho, dokázal jej skopnout z větve ještě dřív, než do něj Katashi vrazil kunai. Jednalo se o jednu z těch Rangerovských otoček z kopem přímo do brady, zda se to shinobimu povedlo... nechme rozhodnout Katashiho.

Hranice země Ohně - Stránka 3 Tumblr_mbz7mc9yz51rhwedno1_400

Ať už toto dopadlo jakkoli, Katashi se shinobim na zem padali za každých okolností. Ani tehdy by člen Sabisu Katashimu nedopřál pokoje... kdyby na něj dosáhl, udeřil by jej ve vzduchu, kdyby padali trochu dál od sebe, hodil by po něm kunai.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Jan 05, 2015 10:02 pm

Bohužel můj soupeř byl rychlejší a zřejmě i chytřejší než já, protože dokázal můj útok celkem dobře předpovědět. To pro mně samozřejmě neznamenalo nic dobrého, jelikož přímý boj s tímto mužem by v mém případě znamenal celkem jistou smrt. Ale nic jiného mi už bohužel nezbývalo. Jeho kop z otočky mě srazil ze stromu dříve, než jsem stačil cokoliv udělat. Ve vzduchu jsem se ale rozhodl nevzdat to. Bohužel času mi na to moc nezbylo, protože ten muž po mně hodil kunai. Vytáhl jsem proto rychle svou katanu a kunai jsem odklonil mimo mně. Když jsem se blížil k zemi tak jsem se otočil a nakonec dopadl na nohy. Zatím jsem čekal pouze na jeho pohyby, protože jsem věděl že kdybych zaútočil, dopadlo by to zase tak stejně.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jan 10, 2015 12:45 pm

Kentaro byl opatrnější než jsem čekal. S mou přítomnosti počítal, a proto si mě v celé své nádheře neprohlížel, aby neriskoval vyřazení skrze genjutsu. Tímto jsem ale Kentara na chvíli zaměstnal, jelikož se nemohl jen tak svobodně stáhnout do bezpečnější vzdálenosti, kde by jej techniky Hokageho-sama neohrožovaly, a proto si mohl Hokage dovolit seslat další techniku, tentokrát ničivější než tu předchozí. Jistě počítal s tím, že mě neohrozí, když ji použije na Kentara, který byl stejným směrem jako já. Taky že neohrozil, ale Hokageho technikou a Kentarovym Chōōdama Rasenganem jsem byl přinucen stáhnout se, protože jsem se nacházel přesně mezi těmito dvěma technikami, což nebylo nijak dobré.

Za pomocí shunshinu jsem se tedy rychle přesunul mimo ohrožení, které plynulo ze střetu Hokageho a Kentarovy techniky. Nápomocen Hokagemu bych jistě byl, jelikož jsem nepředvedl ještě ani jednu silnější techniku, ale nestálo to za to, aby byla více zdevastovaná okolní krajina Konohagakure no sato. Nadělalo by se tak více škody než užitku, čehož si je Hokage-sama jistě vědom. Proto jsem se rozhodl změnit strategii. Doposud jsem chtěl rychle odstranit Kentara, v důsledku čehož by se vzdal i jeho podřízený, protože když useknete hlavu, padne celé tělo. Nyní jsem ale konečně pochopil, že bude nejlepší se zbavit obou naráz. Sharinganem jsem prozkoumal okolí, abych člena Sabisu lokalizoval podle jeho chakry. Člena Sabisu jsem našel, ale nebyl sám. O Katashim jsem doposud nevěděl. Neznal jsem jej. Netušil jsem, co zde pohledává, a na kterou stranu se staví. Soudě podle toho, že mu věnoval svou pozornost člen Sabisu, lze říct, že s Kentarem není.

Vydal jsem se k nim, skládaje pečetě. Pokud byl nepřítel senzibil, jistě už věděl, že k němu mířím. Neměl příliš času se na mě připravit, když se ode mně nenacházeli daleko, a já se nepohyboval nejpomaleji.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Feb 18, 2015 7:14 pm

Katashi ukázkově odrazil katanou kunai hozený členem Sabisu. Moudře zvážil, že útočit nebude nejlepší, vzhledem k tomu velkému rozdílu mezi jeho a nepřítelovými schopnostmi. Jistě by selhal, a navíc by se mohl zbytečně vystavit ohrožení. Náhodou by si zapomněl krýt některou část svého těla, a kunai by byl tím nejmenším, co by v něm mohlo skončit zapíchnuto. Člen Sabisu se chystal využít své dominantní pozice v tomto souboji a s Katashim to již ukončit, když tu najednou ucítil další chakru, která se rychle k němu blížila.

Byl si vědom toho, že se jedná o Benjira nebo samotného Nanadaime Hokageho. Chakra totiž k němu mířila ze strany, kde válčil Kentaro proti těmto dvou shinobim. Chakra obou byla na vysoké úrovni, takže nedokázal přesně podle ní určit, o koho se jedná. Tento souboj dál pro něj již nebude zřejmě tak snadným jak doposud, kdy měřil své síly s pouhým genínem. Člen Sabisu se ohlédl, vyhlížejíc svého dalšího nepřítele, čím umožnil Katashimu jej zaskočit s náhlým útokem.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun May 03, 2015 7:40 am

Z Tsukigakure sme nasadli na loď, ktorá nás mala odviesť až k hraniciam s Hi no Kuni. Sám som nastúpil ako prvý a zacvakal cestu. Nie že by som chcel vzbudiť nejaké podozrenie a využiť lodí, ktoré využívali Tsukigakure no Shinobi trebárs pri vojenských misiách. 

Už nejakú tú hodinku som stál opretý o zábradlie lode a sledoval som mojich spoločníkov. Zatiaľ som mlčal, pretože som jednoducho premýšľal. Nakoniec sa mi však v hlave rozsvietila žiarovka a ja som sa pozrel na služobne pravdepodobne staršieho shinobiho.
"Čo si vlastne zistil? Pochybujem že si sa nechal takto doriadiť úplne zbytočne.. Kumogakurčan." Pousmial som sa. Predsa len sa nim tak predstavil a tak som to nechal len na tejto prezývke. Aj keď som jeho meno samozrejme poznal.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Seina Akane Sun May 03, 2015 1:38 pm

Dostali jsme se až na loď. Vzhledem k tomu, že jsem jela o něco napřed, jsem tu byla tak nějak ve stejnou chvíli jako ten Kumogakurčan. Jejich rozhovory mě však vůbec nebrali. Zády jsem se opřela o zábradlí lodi, pár metrů od nich a vytáhla si knížku. Slova té protivné ženské s podprsenkou největší velikosti jsem jen vypustila z hlavy. Nežila jsem sice v Tsuki, ale podle historie se mi zdála Takahashi snad nejnormálnější, co se týkalo vedení vesnice. Vlastně ani nevím proč jsem si to myslela, byla trvdá a to že odešla mělo určitě hlubší význam.
Navíc, když se Sasuke začal bavit s tím bezdomovcem z Kumo, musela jsem se pousmát, i když jsem si četla knížku, stále jsem dokázala vnímat okolí, což pro mě bylo tak trošku prokletím.
"Tse...co si zjistil? Stejně je tato výprava jedna velká sebevražda. No ne? Jen si to představte. Parta čtyř shinobi, kterí se navzájem nesnesou mají bojovat proti Otokage v její vesnici plné různých organizací a shinobi. Naše šance na přežití by byli možná kolem 40%, kdybych neměla tak neukojitelnou touhu vás zabít a vy by jste měli trošku víc...charisma? Stačilo by vlastně kdyby jste byly jen maličkostí zajímavý." Prokoulila jsem očima, zavřela jsem knížku, mile jsem se usmála a hned dvě vteřiny na to jsem ten falešný úsměv zase smetla z tváře a odešla na horní palubu lodi, kde jsem se to snažila rozdýchávat. S těma lidma si nikdy v životě nesednu, byli mi nesympatičtí, hloupí a vůbec měli až moc dobrou náladu, nebo nevím co to v nich bylo. Měkota? Možná? Jejich obličeje mě však iritovali natolik, že jsem měla chuť z této lodi vypadnout a jít pracovat znovu jako nájemný vrah, nebo se vrátit domů a být znovu nukenin. Kdo ví, moje myšlenky byly různé.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně - Stránka 3 Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru