Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 14, 2013 7:21 pm

Sedíc na křesle, jsem si prohlédl právě příchozího, který svým neurvalým vstupem nepůsobil dobře, ba spíše jako nějaký výtržník nebo chuligán. Když se, ale ukázalo, že to je Hebi s tou Uzumaki dívkou bylo jedno, že takhle vstoupil. Přece jen v jeho případě se to stávalo již stereotyp. Mírně jsem si odkašlal, probodávajíc pohledem tu kunoichi. "Poslouchám." Promluvil jsem, a pak svůj pohled přesunul na Hebiho. V místnosti byla zase tma, a však tento krát tam nebyl žáden zdroj světla krom měsíčního svitu, který vycházel ze stran od oken.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 14, 2013 7:27 pm

"Tor Vizsla prohrál, což se dalo očekávat. Hokage, Student Tsunade a Hokageho syn ho dostali. Netušil jsem, že budou až tak silní. Přivolali velkou trojku a bojovali jako Sannini. On sám jim tam říkal," uznale jsem se ušklíbl. "Nanabi se povedl i nepovedl, Mizukage ho do sebe zapečetila. Ogi se jí ukázal jako Madara, to samé udělal v Konoze. Kagové jsou hlupáci, skočili na to. Pak jsem začal s experimentem a implantoval jsem mu DNA Senju a napíchl mu do těla spoustu drog, speciálně vyvinutých, jak drastický to byl pohled, na jeho tělo, když to všechno odmítal." začal jsem se šíleně smát. "Naštěstí pro něj, to přežil."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 14, 2013 7:37 pm

Vyslechl jsem si ho, a pak se na chvíli zapřemýšlel. Jak se zdálo plán byl téměř uvedený již celý do praxe. Chaos ve světě započal, i když Tor prohrál. Byl figurkou... figurkou, která splnila své očekávání. Rozpoutala tuto válku počínaje Konohou. Ogi byl jen dodatek... dodatek, který světem shinobi zatřese od základu. Plán s bijuu v Kiri přeběhl taky podle mých představ... ukázali jsme Kiri část naší agresivity, i když Iwa anonymě. Podle všech úvah Iwa byla nyní ten kdo roztočil koloběh těchto událostí. Nikdo jiný, ale Iwa. Ta Iwa která za svým cílem půjde až do skonání toho to světa. Po chvíli přemýšlení jsem klidným a chladným tonem řekl. "Dobrá, takže nyní Tsukigakure no sato." Ano... Tsukigakure no sato byla vesnice, která měla být terčem Iwagakure no sato, jako jedna z prvních.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 14, 2013 7:40 pm

"Ano, Tsuchikage..vydáš se tam dnes? Teď hned? Tu vesnici založil Kabuto-sensei a cizinci ji uvidí jen při měsíčním svitu," ušklíbl jsem se a přitom podíval na nebe. Plány zatím vycházeli, pokud Tsuchikage prohraje, pořád nemusí zemřít, pokud se nenechá ovládnout vlastní nadutostí, tak jako Tor.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 14, 2013 7:48 pm

Otázka, kterou zadal Hebi, by stála k pořádnému zamyšlení. Člověk jako já by odpověd nejprve uvážil, a poté odpověděl nenejrychleji. Já se však nyní nacházel v situaci kde bylo třeba jednat. Chaos se nejlépe rozpoutává více náhlými útoky. Tsukigakure no sato... vesnice založena kdysi legendárním Kabutem již dlouho žila v neutralitě a klidu. Nyní nastal čas to změnit a to pokud možno od základu. "Vydám se okamžitě... dnes pocítí Tsukigakure no sato sílu Iwy... sílu víry a naděje, kterou sebou Iwa nese... víry a naděje změnit tento svět k lepšímu." 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 14, 2013 7:51 pm

"Ano!" oči se mi rozzářily jako malému děcku. "Souhlasím s tebou Tsuchikage, je načase, aby se hlavní motor války vydal na bojiště." vycenil jsem zuby a hodil Yoko na zem. "Vezmi si ji, ať zahájí útok. Pečeť se zruší, když překročí bránu Tsukigakure."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 14, 2013 7:57 pm

Hebiho slova mě povzbudili. Přidali kuráže, odhodlání... v důsledku čeho jsem se energicky postavil s křesla a přišel blíž směrem ke dveřím zády otočený k Hebimu. Následně na jeho větu využití Yoko jsem se k Hebimu mírně potočil a podíval se na Yoko. Pak v mžiku oka jsem ji uchopil a vydal se pryč. Jak se zdálo, i když jsem nebyl nejmladší... nebyl jsem nejpomalejší. Nebo to snad bylo tím Hebiho povzbuzením? To se ukáže v Tsukigakure no sato.


Přesun  
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 14, 2013 7:58 pm

"Já zůstanu tady, budu očekávat vítězství,"sevřel jsem ruce v pěst a uvelebil se na gauči. Cítil jsem chvění v celém těle. CO je to za pocit?
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Aug 18, 2013 5:52 am

Pomalým krokem se smíšenými pocity jsem se blížil ke své kanceláři. Gobi byl zapečetěn... kladné straně se podařilo zase jednou zvítězit, a tak nebyl důvod se veselit, ale za to samotný Hokage přišel o svou nejmocnější zbran sharingan. Když jsem dorazil ke dveřím, otevřel jsem je beze slov, a pak za sebou zavřel, pochodujíc ke své židli. Na Hebiho sedícího na gauči jsem se jen letmo podíval s kamenným výrazeem na tváři. Následně jsem se posadil na židli a začal přemýšlet. "Budeme se do toho muset více opřít... Tsukigakure no sato přišel na pomoc samotný Hokage... pokoušel jsem se ho zastavit, ale použil Izanagi, když měl zemřít." Vypadlo se mě po chvíli.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sun Aug 18, 2013 11:57 am

Měl jsem celou dobu znuděný obličej, netrpělivě jsem čekal na Tsuchikageho a když konečně přišel ušklíbl jsem se, ačkoliv to nevypadalo moc dobře pro nás.
"Hmm, takže Izanagi? To je ale výtečná zpráva Tsuchikage! Nyní můžeme na Konohu a vlastně na celý svět útočit bez ohledu na to, aby nás někdo mohl změnit. Ten jeho sharingan už napáchal spoustu škod, je jedině dobře, že se ho zbavil, můžeme to spustit," najednou jsem vstal na nohou, vzrušený novou událostí a příležitostí. Také jsem dostal nápad. "Použiju Nagatovo Gedo no jutsu a vytvořím mocné sféry, použiju je proti vesnicím.." přešel jsem ke dveřím a otevřel je. "Tsuchikage, zítra začnou nájezdy na vesnice, nová šestka mocných ninjů povstane, Hebi Rikudou, Kokoni Kenzan!" rozeběhl jsem se do své laboratoře.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 19, 2013 1:55 pm

"Stvoříme nový řád." Pomyslel jsem si, a pak se pustil do čtění zprávy, ležící na pravo na mém stole. Bylo na čase si najít mou budoucí schránku. Přece jen, i když jsem si to nechtěl připustit, mé tělo už není to co bývalo kdysi. Hebiho zprávy se zdáli být vskutku dobré, a však byli dobré i ve skutečnosti? Není to jen stráta času? Byl jsem přesvědčen, že není... Hebi byl shinobi nekonající lehko vážně, a tak jsem si byl jist, že jeho počínáni má v tom to světě budoucnost.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 21, 2013 11:08 am

Hebi se vrátil do kanceláře, ale nebyl sám. Doprovázelo ho šest postav zahalených v temnotě a s podivnými plášti. Na hlavě měli kápi, nešlo jim vidět do obličeje. Vyzařovala z nich ohromná čakra, temná a nevěštila nic dobrého.
Postavy v kápi a v plášti navrchu černém a dole červeném s červenými mraky se dostali až do kanceláře. Předstoupil jsem před Tsuchikageho. "Dovol mi, abych ti představil novou a smrtící šestku."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 11:23 am

Když Hebi vstoupil do kanceláře nevěnoval jsem mu pozornost, proto že jsem byl začtěný do zprávy jedné z misi. Jak se zdálo podle textu ve zpávě má budoucí schránka se našla a míři již zde do Iwy. Tahle zpráva mi dokázala spříjemnit tento den... konečně už to nebude to ponižujíci KŘUP. Jakmile Hebi upozornil na dalších šest postav, zvedl jsem hlavu od čtění zprávy a prohlédl si je. "Výtečně." Bylo jediné slovo, které jsem vyslovil. Nebylo co dodat. Toto jedno slovo zachycovalo vše... vše co jsem k tomu měl říct. "Dnes v 20:00 se koná sraz Kage, takže budu potřebovat doprovod." Vypadlo ze mě po chvíli, doufajíc, že ví na co tím narážím.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 21, 2013 11:54 am

"Můžu jít já a Tendou - Kakashi," napadlo mě. "Ale musíme být bez masek, naše identita musí být vidět. Nevím, jak to chceš vyřešit." nic mě nenapadalo. Když tak nakročí sféry, půjde poznat že jsou edo tensei a mají rinnegan. Nejlepší by bylo, kdyby tam šli dvě sféry, které nejsou tak známé, i když budou mít rinnegan.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 12:14 pm

Hebiho obavy byly oprávněné, ale já s tím, že poznají, že se jedná o Edo Tensei, již počítal. Sedíc na křesle, jsem ukázal na dvě ze šesti sfér-> SHURADO a NINGENDO. "Tihle se budou hodit." Jakmile jsem to dořekl, zaujal jsem svou předešlou pozici a na chvíli se zapřemýšlel. "Víš kde se nyní nachází Ogi?" Otázal jsem se po chvíli, a pak když mi odpověděl promluvil-> "Mohli by jsme ho představit jiným Kage." Pochopitelně by se nejednalo o jen tak něco ledajakého.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 21, 2013 12:21 pm

"Ogi ještě není plně funkční, je pořád v rekonvalescenci," při tomto slově jsem se musel ušklíbnout.
"Dobře, souhlasím." ti dva vystoupili z řady a sundali si kápi.
"Mei Kaori, uživatelka Rantonu a černého blesku z Kumogakure, nyní je Shurado. Pokud ale nebude Nagato blízko, aby ji mohl ovládat, tak nebude moci využívat plný potenciál sféry. Ningendo je Suna no Tamekaze, uživatel Fuutonu."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 12:30 pm

Co s Nagatem? Tuhle otázku by si kladl nejeden shinobi... já v tom měl však okamžitě jasno. "Podmínkou srazu je, aby do jednací mísnosti vešel jeden z doprovodu každého kage, ale není přesně určeno kolik ochráncu sebou každý kage smí vzít. Síně před jednací místnosti by měli být dostatečně blízko nemyslíš?" Promluvil jsem s kamenným výrazem na tváři. Tyto zbytečnosti jsou opravdovým žroutem času a nejhorší na tom je, že je třeba vyřídit. Mne to však příliš nevadilo.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 21, 2013 12:50 pm

"Stačí, když se Nagato bude skrývat nedaleko Sory. Společně se mnou. Přijímače jsou ukryté přímo v jejich srdcích, pokud by na ně někdo chtěl zaútočit, kryj je. To by mělo stačit." přimhouřil jsem oči a vystrčil jazyk.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 2:37 pm

"Dobrá tedy... můžeme vyrazit." Řekl jsem, vstávajíc z křesla. Jak jsem tak přemýšlel nad okolními událostma, dostal jsem si chut zapálit si dýmku, a tak jsem si z pod pláště Tsuchikage, který jsem si zrovna, když jsem se postavil, oblékl, vyndal jednu. Strčil do úst a jednoduše zápalil. Nebylo v tom nic zvláštního... jednoduchý pohyb rukou XD. "Nadešel čas by se Kagové dozvěděli krutou pravdu, která sužuje tento svět plný nesmyslného míru." Promluvil jsem, a pak se vydal pryč, očekávajíc, že mne bude následovat. Co jsem myslel tou pravdou? To se dozvíte dnes večer na Nova Cinema XD.



Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 21, 2013 2:48 pm

"Heh," Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Tumblr_m8oj1hOIGe1qzcsweo1_500 ostatní sféry zmizely, objevil se jen Nagato a ti dva.
"Mé sféry žízní po válce," dodal jsem trochu šťávy Tsuchikageho mini proslovu a odešel spolu s ním.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Fri Aug 30, 2013 6:30 pm

Prišiel som pred kancel. Ach bože nenávidím svoj život. Povedal som si a zaklopal. Ak by som nemusel nešiel by som sem ale teraz mám jasný cieľ. 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 30, 2013 8:55 pm

Po dlouhé chvíli čekání, když se již zdálo, že Ryuu se dnes dovnitř nedostane... mohl zaslechnout tiché ale přesto chladné "DÁLE". Proč Tsuchikage tak dlouho otálel s tímto prostým slovem? bylo to snad z důvodu, že byl zamylšený, zaměstnán, ba dokonce že si zdříml? Ne... bylo v tom něco úplně jiného. Poslední přípravy před Fushi Tensei. Dnes. Dnes se to mělo konat... převtělení Tsuchikageho... ziskání nové síly, zase být mlád. To je důvod tak pozdní reakce Tsuchikageho na klepání. O tomto procesu převtělení však vědělo jen málo shinobi z Iwy... mezi které Ryuu nepatřil, a tak nemohl tušit co za tím vězí. Jakmile Ryuu vstoupil do kanceláře. Mohl zahlédnout tmu, panujíci v místnosti. Byla to snad tradice? Toto nebylo první krát. Podle krátkého uvážení pokaždé v večerních hodinách Tsuchikage zhasínal v kanclu a kochal se temnotou... byla tak uklidnujíci a zároven posilujíci. Ujištovala jej, že dělá správné rozhodnutí, vyvolávajíc Sedmou Velkou Válku Shinobi. Tsuchikage seděl za svým stolem, bez známek života. Seděl a seděl se zavřenýma očima. Nebylo potřeba, aby začal mluvit... on s prosbou nebo něčím jiným nepřišel.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Fri Aug 30, 2013 9:06 pm

Vstúpil som do vnútra. Tma , tak nečakané. Prišiel som až za Tsuchikagem. Tsuchikage-sama dozvedel som sa o tom , že sa chystá ďalšia veľká vojna shinobi. Ale kvôli tomu som sem neprišiel. Dozvedel som sa o organizácii , ktorá sa formuje v Iwe a tak som vás prišiel požiadať o to či by som sa k nej mohol pridať. Viete predsa , že urobím to čo mi poviete. Povedal som po tichu , čo robilo atmosféru oveľa strašidelnejšiu.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 30, 2013 9:17 pm

Jakmile domluvil, otevřel jsem očí a smrtelným pohledem si jej prohlédl. Ryuu... byl to jeden z mála shinobi Iwagakure no Sato, který mě dokázal vytočit. Zvláště po tom jeho minulým proslově-> "Tsuchikage-sama co chcete touto válkou opět dokázat?" Takto naznačil, že prý to k ničemu nevede!!! Což však byla lež. Každý čin kteréhokoli shinobi je částí skládanky, která da vznik něčemu většímu, čím je a pokaždé byl CHAOS. Jedno jsem však musel uznat... tato organizace pracovala v utajení a podle nejnovších informací pořád pracuje, a tak jak se o ní dozvěděl? Mlčky jsem ho dál probodával smrtelným pohledem, nic neříkajíc. Zkoušel jsem si ho? Uvažoval jsem nad jeho přijetím? To nikdo prozatím nezjistí XD. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Fri Aug 30, 2013 9:26 pm

Pozerajúc na mňa nepreriekol ani slovo. Je na mňa naštvaný? Behali mi na myseľ iné veci , ktorými som mohol Tsuchikageho naštvať ale jedno bolo jasné , nikdy by som ho nezradil. Asi kvôli tomu sa chcem pridať k organizácii. Jeho pohľad ma strašne deprimoval, pohľad do jeho očí mi opäť pripomenul , že nenávidím svoj život. Tsuchikage -sama urobil som niečo zlé ? 


-- Nemusíme sa tu psychicky deptať ok xD
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru