Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 30, 2013 12:00 pm

Kdy Ogi odešel, byl jsem nucen zamyslet se. O jeho původu jsem vážně nic nevěděl a to jako Tsuchikage jsem si nemohl dovolit. Ogi byl a však jiný případ. Případ ve kterém se jedná o-> nestarej se, bude se ti žít lépe. Po chvíli přemýšlení jsem si vzpoměl na Hebiho. Chtěl jsem vědět jak se mu vedlo, a tak jsem se postavil z křesla, nechal hlídat Stráže kancelář a vydal se za ním. S otázkou kde ho mám hledat, jsem si nelámal hlavu. jak jsem ho znal bude u sebe v laboratoři.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 30, 2013 8:14 pm

Za okamžik jsem došel zpátky ke kanceláři. Nemusel jsem jít příliš daleko, proto že jsem na cestě ke laboratoři Hebiho znal pár zkratek. Když jsem dorazil ke kanceláři na stráže hlídajíci ji jsem jen mírně kývl na náznak toho, že se můžou vrátit na své předešlé pozice. Ti tak následně učinili s výjimkou jednoho, kterému jsem vzdělil, že se má vydat pro nádobu s Gobim a přinést ji do Archivu sektoru E. Já jsem pak přišel uvelebil se ve svém křesle a na chvíli si odpočinul. Čas na odpočinek prozatím nebyl důležitý, a tak jsem za malý okamžik s ním přestal. Rozroloval na svém stole dva svitky s technikami a začetl se v nich. "Tyhle techniky jsou to co jsem potřeboval." Pomyslel jsem si, vzpomínajíc na komentář Daimyo Sora no Kuni v kterým mi řekla, že se bez její techniky neobejdu. 


Za pár dní->

Když jsem se věnoval jedné z nyní nejpodstatnějších věcí, což znamená učení se dvou technik potřebných k reinkarnaci, do kanceláře si to zamířil jeden z mých poslů. I když jsem technikám nyní chtěl věnovat nejvíce času, byl jsem nucen je odložit. Podle zpráv posla velitel povstalecké armády z Hi no Kuni nabídku přijal, ale chtěl si se mnou domluvit schůzku. Tahle schůzka byla duležitější než Fushi Tensei... byla to jedna z možných variant rozpoutání války v Konoze a Ohnivé zemi, a tak to nešlo odmítnout. Okamžitě jsem si na sebou oblékl můj plášt Kage a vyrazil společně s dalšími dvěma Anbu pryč.



Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 10:41 pm

Sedíc v kanceláři na svým křesle, jsem vyčkával. Vyčkával však na co? Byl to den, den po tom co si Tora přál mou podporu, a tak jsem čekal, čekal, čekal. Někomu by nejspíš z toho hrablo, a však já si to vychutnával.V kanceláři byla téměř úplná tma... jediné co bylo možné považovat za světlo, byl svícen položený opodál na mém stole, kterého paprsky světla letmo osvětlovaly místnost, měsíční svit a má dýmka, která se světlem chlubit hodně nemohla. Světlo svícnu na mě vrhalo tajuplný stín, což jsem si s dýmkou v ústech vychutnával. Z úst jsem co chvíli vypustil dým, přemýšlejíc při tom. Přemýšlejíc na následujíci tahy figurek.

Po chvíli se do kanceláře dostavil informátor. Já mu tichým, chladným tonem dal pokyn ke vstupu. Jak se zdálo podle jeho dobré nálady proběhlo vše jak mělo. Mírně jsem se na něj zamračil, probodávajíc ho pohledem. Nebyl jsem si tak trochu úplně jistý zdali vše proběhlo tak jak mělo... podezíravost... to mě již čas stihl za tu dobu co jsem na tomto světě naučit. "Pak tedy... pokud to je pravda... další na řadě by měla být Tsuki." Pomyslel jsem si, naznačujíc informátorovi k odchodu. na stav boje a podrobnosti jsem se chystal zeptat někdy jindy... nyní jsem potřeboval čas a ticho na přemýšlení. "Budu si nejspíš muset promluvit s Hebim v brzké době."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 06, 2013 10:57 pm

Dorazil jsem do kanceláře Tsuchikage. Zaklepal a vstoupil bez vyzvání. Někdy jsem měl pocit, že jsem tu velel já. Všichni stráže se mi klaněli a hrůzou se předemnou skláněli.
"Tsuchikage, byl za mnou Ogi. Udělal, cos chtěl. Přivedl také Nanabiho jinchuuriki z Kiri. Otestoval jsem svou časovou pečeť. Načasoval jsem ji, aby se otevřela, když překročí brány Kiri. Pak můžeme vyslat Uzumaki do Tsuki.." zpravil jsem ho o svých myšlenkách. "Slyšel jsem, že jste byl v Hi no Kuni.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 11:10 pm

Svůj zrak jsem přesunul na právě příchozího. Byl to Hebi, což mi zrovna vyhovovalo. Podle jeho zpráv Ogi splnil vše co mu bylo přiděleno. Já jsem z toho důvodu začal nabývat dojmu, že to hladčeji snad už jít ani nemůže. "Velmi dobře." Promluvil jsem, a pak svoukl svícen, takže jediné co nyní bylo zdrojem světla v této místnosti byla má dýmka a měsiční svit, který vycházel ze stran od oken. Následně jsem vstal a přišel blíže jednomu oknu. Měl jsem dost toho sezení, a pak si mírně odkašlal. "Co se týče Hi no Kuni... máme na šachovnici novou figurku, která se postará o momentální útoky na Konohu." Odpověděl jsem, a pak se zadíval z okna na měsíc. Dívajíc, na měsíc jsem pokračoval: "Mám jistou prosbu ohledně toho co bude v Tsuki."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 06, 2013 11:21 pm

Tsuchikage má prosbu! Zajímavé! Zrovna mě ale napadla jedna věc, která dříve ne. "O co jde?" otázal jsem se a pak pokračoval ohledně toho, co mě napadlo.
"Víš, že Ogi vypadá přesně jako Uchiha Madara? Začal chodit bez masky.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 11:30 pm

"Jedná se o to, že v Tsuki budu dohlížet na její ničení přes Gobiho osobně. Bez tvé podpory." Odpověděl jsem mu, a pak zahlédl z okna probíhajíci po ulici černou kočku. Bylo to snad nějaké špatné znamení? XD "Již ano." Odpověděl jsem mu pak na jeho překvapenou reakci ohledně Ogiho. Ogi byl pro mě vždy pan ? <- otazník, a tak mě to ani nepřekvapovalo. Spíše bych toho čekal z jeho strany více. Momentálně jsem však byl spokojen s jeho spolupráci... to co provedl v těch vesnicích se bude ještě krásně vyvíjet.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 06, 2013 11:34 pm

"Dobrá, já ale pak nemám co dělat.." ušklíbl jsem se.
"Můžeme toho využít. Pokud vypadá jako on, můžu mu dát schopnosti, jako měl on. Studoval jsem mnohaleté experimenty Orochimaru -sama a Kabuto - sensei. Můžeme Ogiho využít a použít jméno, které v minulosti znamenalo strach! Už samotné jméno Uchiha Madara je symbolem nezměrné síly. Můžeme z pěti Kage udělat hlupáky,"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 11:43 pm

Na jeho slova, ohledně předání Ogimu schopností stéjné jako míval Madara, jsem okamžitě klidně odpověděl. "Pamatuj si však Hebi, že každý Triumf má i své špatné stránky." Promluvil jsem, a pak se vydal zpět ke svému křeslu. "Jinak máš plnou podporu Iwagakure no sato." Jakmile jsem to dořekl, došel jsem ke svému křeslu, ve kterým jsem se následně uvelebil. Byl jsem si vědom hrozby s názvem Ogi, a tak jsem nechtěl nic ponechávat náhodě.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 06, 2013 11:47 pm

"Ano, proto bych na něj rád umístil pojistku, že se nepostaví proti nám. Pokud jikan no fuuin skutečně funguje, mohl by se zničit i jeho síla, pokud se proti nám obrátí,"ušklíbl jsem se. Ano, byl to jistě briliantní nápad, jen jsem netušil kdy to zasadit do děje.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 12:11 pm

Poslouchajíc Hebiho, jsem si jednou rukou podepřel bradu, přemýšlejíc při tom. Hebiho nápad se zdál příliš nebezpečný, a však v mometnálni situaci to mohla být nejlepší možnost. "Jak TO hodláš provést??" Zeptal jsem se ho trochu nejistě. Důvod proč pochybovat o tomto plánu byl, ale když se domyslí první fáze tohoto plánu... může právě tato možnost být našim východiskem.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 4:14 pm

"Ve svých obřích sklenicích vlastním také Zetsuho klona. Mohu jej propojit s jeho tělem a získal by Mokuton. Ale také bych do jeho těla umístil speciální věcičku, načasoval ji a pokud by se proti nám hodlal postavit, jeho tělo by vybouchlo. Pomocí mích speciálně vytvořených drog by probudil rinnegan a mohl bych mu geneticky upravit jeho mangekyou sharingan." bylo až zvláštní, že jsem to vymyslel až tak rychle.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 4:54 pm

S kamenným výrazem na tváři jsem si jej vyslechl, a pak chvíli nehybně seděl. Což z podepřenou bradou a dýmkou v puse pusobilo velmi zvláštně. Po chvíli jsem si byl nucen odkašlat z důvodu kouře, který se mi stihl nashromáždět v ústech, a tak jsem svůj nehybný postoj zrušil. Byla to vážně škoda, proto že nejeden shinobi by se byl nucen zamyslet nad tím... jak dlouho bych takhle vydržel. "Dobrá tedy... pro Chaos a Válku!!!" Při posledních slovech jsem zvýšil svůj ton mluvy. Jednalo se přece jen o vážne slova.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 5:07 pm

"Pro chaos a válku!" odpověděl jsem jeho slovy. Byl to skvělý pocit.
"Ta organizace v Hi no Kuni, hodláš ji znovu podpořit?" opravdu rád bych byl, kdyby vše začalo najednou, ale to by možná skončilo rychle, jak rychle to začalo.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 5:21 pm

"Okamžitě když jsem se dozvěděl, že plánují další akci jsem jim vyslal 100 shinobi na odporu. Měli by dorazit za prvního dnešního měsíčního svitu." Odpověděl jsem mu, přemýšlejíc zdali neni až příliš zvědavý, a však po chvíli jsem došel k závěru, že se na tom podíli stéjně ne-li více než já, a tak nárok vědět to měl. "Kdy bude ta Uzumaki z Tsukigakure no sato připravena?" Otázal jsem se, proto že bylo na čase si již udělat nějaký obraz o následujících akcích.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 5:23 pm

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Kabuto__s_grin_by_basstyle1-d52bo6b
"Dobrá tedy," ušklíbl jsem se a vycenil zuby. Měl jsem chuť je také podpořit, už jsem se začínal nudit z čekání.
"Yoko bude připravena hned, jakmile se vrátí Ogi se zprávou, jak má technika zafungovala," řekl jsem. Ale přece jenom, byl jsem knihomil a akademik, který se raději schovává a ovládá vše ze stínů a temnot. Mohl bych přivolat Nagata nebo Kakashiho, jenže bych o ně také mohl přijít. Konoha byla vytrvalá.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 5:31 pm

"Pokud bys chtěl... můžeš se k nim přidat." Promluvil jsem, prohlížejíc si Hebiho. Vypadal na to, že by se chtěl vyvenčit XD, a tak jsem mu jednoduše dopřál tu možnost. Hebi nebyl nikdy na obtíž a navíc se jeho schopnosti náramně hodili. Rozhodnutí bylo však na něm.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 5:41 pm

"Mohl bych na akci dohlížet, přivolat nějaké mrtvé ninji z Iwagakure..Možná, no uvidíme" ušklíbl jsem se. Mohl jsem způsobit trochu vzruchu. uklonil jsem se achystal se odejít, pokud tedy ještě něco neměl.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Wed Aug 07, 2013 5:46 pm

Prišiel som tajne pred kanceláriu , predsa len by ma tu nikto nečakal. Zaklopal som na dvere avšak na vyzvanie aby som vstúpil som nečakal a hneď vošiel do vnútra. Tsuchikage-sama , dlho som vás nevidel. Pozrel som na toho hada. Had. Povedal som a otočil som sa naspäť na Tsuchikageho. Je tu nejako moc zvýšená aktivita Tsuchikage-sama , čo sa to deje.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 5:53 pm

Jakmile se chystal odejít, bez jediného slova jsem kývl rukou směrem ke dveřím na znak toho, že již nic nepotřebuji, takže může jít. "Konohagakure no sato... dnes znovu zacítiš to... co ti bylo nějakou dobu odepíráno. Válku, která se však u Tebe jen nezastaví." Pomyslel jsem si, a pak se otočil na křesle směrem ke oknu za mnou, takže jsem byl otočen zády, právě odcházejicímu Hebimu. Můj zrak zaujalo okno přede mnou... tradiční, zachovalé, ne nejmladší. Tohle mě přinutilo si pomyslet-> "Tak jakož to okno, které tu je nejméně tři generace... i vůle Iwagakure no asto není pomíjivá, a tak počínajem dneškem... Iwagakure no sato oficiálně vyhlašuje válku Konohagakure no sato."  Po chvíli mé přemýšlení vyrušil právě příchozí. Nebyl jsem příliš nadšený, ale závazky kage se museli plnit. Prozatím jsem mu na jeho otázku neodpověděl a jen čekal, otočený k němu zády.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 6:00 pm

Odešel jsem a ninju jsem poctil jedním ze svých zvědavých pohledů plné moci a pohrdání. Rychle jsem se vydal po schodech před bránu, kde už stála menší armáda Iwagakure. Poskládal jsem pečetě a objevil se Nagato. Přivolal svého ptáka a já se na něj vznesl. Udával jsem směr army a všichni jsme se vydali pryč.
Přesun
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Wed Aug 07, 2013 6:12 pm

Takže vojna z Konohou. Povzdychol som si. Opäť ďalšia vojna. Môžem vám nejako pomôcť Tsuchikage-sama? Vyzeralo to akoby ma ignoroval ale ja som si na to časom  zvykol. A čo chcete touto vojnou opäť dokázať ? Opýtal som sa hoc som vedel , že ho táto otázka naštve.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 6:20 pm

(Lol... neměl jsem v plánu zabíjet své shinobi, takže se brzd XD Plus 21:25 na chvíli zmizím.. tak na pů hod. pro info)

Na tu smůlu ho ignorovat nešlo. Hluboce jsem si povzdechl, a pak začal něco psát na papírek, který jsem mu následně, sedíc na křesle podal. Pokud si ho vezme... zjistí to co se od něj očekáva... pokud né... chvíli si zahrajem na bobříčka mlčení XD. Na kartičce bylo stručne napsáno: Kirigakure-> informace-> ohledně-> bijuu-> nenech-> se-> prozradit. Bylo mi jedno zdali to pochopí nebo ne... byl jsem si vědom toho, že dorazíc ke Kiragakure no sato si domyslí oč jde.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Wed Aug 07, 2013 6:26 pm

(xD ok )
Tsuchikage namiesto odpovede začal písať niečo na papierik , ktorý mi následne na to podal. Zobral som ho a keď som ho prečítal pokrčil som ho a schoval do vrecka. Keďže som vlastne nepatril ani do tejto dediny mohol som sa ľahko do Kiri infiltrovať bez toho aby ma spoznali. Kývol som hlavou a odišiel z kancelárie do Kiri.
(PRESUN)
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 14, 2013 6:14 pm

Neklepal jsem, otevřel jsem dveře a můj hadí ocas pevně svíral Yoko. "Experiment dokončen," ušklíbl jsem se. "A nesu celkem zajímavé zprávy.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru