Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jun 18, 2014 9:56 pm

Prohlédl jsem si od paty až k hlavě Bakuton no Jina, a pak se na chvíli zamyslel. Jin nemohl tušit, co s ním zamýšlím, takže nastalá chvíle ticha v něm mohla vzbuzovat jistou nervozitu. Věděl však příliš dobře, že v mé zájmy jsou zároveň zájmy Iwagakure no Sato, takže současně i zájmy jeho. To znamenalo, že ať už ho bude čekat cokoli, musí to přijmout jako právoplatný Iwagakure no Shinobi. Zpráva o nedávném selhání naši armády nemohla nijak omezit jeho postoj k dané věci. Dělali jsme dobrou věc, i když v očích jiných jsme byli těmi zlými my. Našim chováním jsme ale dávali vzniknout tomu skutečnému dobru, které by za jiných okolností nevzniklo. CHAOS bylo něco, co by do takového stavu přivedlo více shinobi. Když jsme schopni pochopit bolest druhého, protože jsme si zažili totéž, prožíváme to s ním, což vede ke vzájemné spolupráci. Tohle kdysi pochopil samotný Nagato, který však sešel ze své cesty. Tohle jsme si my připustit nemohli! "Mám pro Tebe misi. Víš jak pak důležitý je pro Nás kannabi Kyo?" Promluvil jsem chladně. V našich řadách nebylo místo na soucit, ale pouze pro povinnost, které vnímání a chápání bylo považováno za nejvyšší prioritou téhle války, a to vylučovalo možnost dezerce a jakéhokoli psychického selhání během boje. Tohle byl jeden z dalších důvodů, proč jsme v této válce měli na vrch. "Vydáš se k němu, a dohlédneš svým vlastním životem na to, aby se mu nic nestalo. Je to pro Nás příliš důležitý strategický bod." Nedal jsem mu prostor k odpovědi na první otázku. Potřebný prostor jsem mu dal nyní. Tímto jsem ale v plánu s nim skončit neměl. Potřeboval jsem totiž s ním pak probrat ještě jednu záležitost, která se otřásla tímto světem, konkrétně Kirigakure no Sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Jun 18, 2014 10:11 pm

Vyslechnul jsem si plně Tsuchikageho, který mi řekl krátké info do začátku. " Ten most samozřejmě znám. Převážejí se přes něj všechny naše zásoby, takže kdybychom o něj přišli tak by to silně otřáslo armádou a mohla by dokonce i kvůli jídlu a vodě vypuknout vzpoura. Ani shinobi nepracují zadarmo. " Řekl jsem celkem vážným tónem a nahodil vážný výraz. " Nezklamu vás, dokud se mé kosti nerozpadnou na prach tak budu bojovat s nepřáteli ať už jich bude kolik chce "
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jun 18, 2014 10:31 pm

"Ne... je v tom něco víc." Pár slovy jsem popřel Jinovy vědomosti, což působilo docela pohrdajíce Jinem. V mých očích to byla ale důležitá šachová figurka, do které jsem vkládal velké naděje. Možná až příliš velké. Pokud by dokázal ubránit most před případnými útoky, udělal by si tak u nepřátel jméno, což s jeho schopnostmi by mohlo náramně posloužit dalším mým naplánovaným krokům. "Tento most byl již jednou zničen. Pokud by se mu to stalo opět, Našim nepřátelům by to dodalo odhodlání. V minulosti krátce po zničení tohoto mostu, Naše vesnice prohrála válku. Mám za to, že stejný výsledek nepřipustíš." Konohagakure no Sato a jejich ohnivá vůle zmařila plány nejednomu padouchovi tomuto světa. Já jsem však byl svými zkušenostmi a metodami dosáhnutí svého obávanější, nepředvídatelnější, a tak též nejnebezpečnější. V hlavě jsem měl složen celý plán, který jsem již pomalu uváděl do finálního stádia, které bylo ale ze všech nejdelší, a to protože nekončilo touto válkou. "Co víš o smrti Nanadaime Mizukage?" Nyní přišel čas na druhou záležitost nutnou k probrání. V poslední době se zde objevila jistá tajemná skupina shinobi, kteří o sobě hlásali, že kráčí cestou k nápravě lidstva. Zdáli se být hrozbou a údajně měli něco společného s atentátem na Nanadaime Mizukage, což situaci komplikovalo.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Jun 18, 2014 10:46 pm

Popřemýšlel jsem nad jeho otázkou a nějak jsem si nemohl vzpomenout na podstatné detaily. " To by měla být pravděpodobně Hitomi Yamada.  Tak proslýchá se, že někdo zaútočil krvavým útokem na vesnici. Byl tak dobrý, že dobrovolně po její smrti odešel a stihl udělat slušnou paseku před bránou. S tím mužem jsem se už potkal takže poznám jeho krvavý znak. Už jsem vám o něm říka. Sora no Sen." Nevěděl jsme toho moc, ale aspoň něco. Čekal jsem proto na další instrukce.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jun 18, 2014 11:10 pm

Mé obavy se naplnily. Měli jsme zde novou hráčskou stranu, která jak se zdálo, svými šachovými figurkami pohybovala bravurně. Nejhorší na tom bylo to, že jsme o ní příliš nevěděli, kromě jejich cíle. V poslední době se taky někde ztratil Takahana, což mu nebylo podobné. Chvíli po Jinově proslově zavládlo ticho, které vyrušil můj pokyn k neodkladnému vydání se na misi na mostě Kannabi Kyo. "Dobrá... vydej se tedy ještě dnes na most Kannabi Kyo. Chci ho mít zabezpečený." Jakmile jsem tohle pověděl, počkal jsem na okamžik, kdy Jin opustí kancelář, a pak se postavil ze židle, prohlížejíc si Iwagakure no Sato skrze obří okno, které svými rozměry nebylo tak obrovské jak v kanceláři Raikage, ale Iwagakure no Sato se mohlo jednat o největší okno ve vesnici. V poslední době se toho hodně změnilo, stejně jak i mé zájmy. Nic to ale neměnilo na tom, že jsem dál hodlal pokračovat v cestě CHAOSU. Nyní jsem ale začal počítat s plánem, že Iwagakure no Sato padne. Pro mé budoucí plány se to zdálo být prospěšnější. Prvně jsem ale tuto vesnici společně s jejich shinobi musel využít ještě k několika věcem. Vesnici jsem ještě potřeboval k tomu, abych pomoci ní, dohnal nedostatky, vzniklé za posledních pár týdnů. Pomocí Iwagakure no Sato jsem mohl vše dřív podniknout etc. Nyní ale ve finální části mého plánu vesnice začala být spíše na obtíž, než k užitku. Pořád však šla využít její bojová síla, kterou jsem potřeboval k oslabení sil aliance...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Bakuton no Jin Thu Jun 19, 2014 6:53 pm

Vyslechnul jsem si konečné pokyny a bylo už na čase abych vyrazil i já jakožto jeden z generálů na válečné pole. Musel jsem ujít celkem dálku až k mostu tak jsem se rozloučil s Tsuchikagem a nakonec jsem odešel z kanceláře. Odtud jsem už zamířil přímo k bráně odkud se vydám přímo k mostu. (přesun)
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru