Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 30, 2013 9:39 pm

Atmosféra zde hustla. Ryuudžiho otázka byla směšná... myslel si, že tohle nějak ovlivní můj postoj k němu? Samozřéjmě že neovlivní. Měl jsem však různé problémy jako například ten, že mám v plánu provést Fushi Tensei a to ještě dnes, což nebylo možné s přítomností Ryuua... možná toto byla ta věc, která mě přinutila vzít si papírek položený v pravém horním rohu mého stolu společně s prupiskou a začít psát. Opakovalo se to co na našem posledním setkání. Neměl jsem jednoduše na něj nervy... tedy jsem mu zadal misi a on ji ani nesplnil a prý na něj je spoleh? bylo to směšné. Věděl jsem však, že jeho shopnosti shinobi nejsou amaterské, a tak jsem ho okamžitě jak jsem měl v plánu neodmítl. Po chvíli jsem mu podal papírek na kterým bylo napsáno-> "POKUD MÁŠ ZÁJEM... ZÍTRA SE DOSTAV OKOLO 15:00 K HOSTINCI ZLATÉ OKO. PŘIJD SÁM A NYNÍ VYPADNÍ JE NUTNO VYVĚTRAT XD." bylo toto nutné? bylo nutné ho posílat tak daleko, když sídlo Shuuketsu se nachází zde? Ano... pro mě to bylo nutné. Za prvé nachvíli jsem se ho mohl zbavit, abych si odpočinul a za druhé jsem se ho mohl zbavit, abych mohl uskutečnit Fushi Tensei XD.

-> Ano musíme XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Fri Aug 30, 2013 9:44 pm

Ako vždy mi absolútne nič nepovedal čo ma trápilo ešte viac. Avšak tento krát mi podal papierik. Hmm, hostinec zlaté oko. A príď sám ?!? Akoby som stále s niekym chodil. Uklonil som sa a vypadol odtiaľ skôr než by ma prebodol pohľadom.
(PRESUN)

-- To neni fér Sad A tú misiu som neurobil preto lebo by ma zabili , som nemal povolené techniky a teraz je Jinchuuriki boh vie kde xD
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 30, 2013 10:52 pm

Jakmile Ryuu opustil kancelář, vstal jsem a přišel jsem blíže k nejbližšímu oknu, a pak je otevřel. Mírný chladný vánek vál napříč Iwagakure no Sato jehož zimnou stránku jsem na své kůži měl čest pocítit nyní i Já. Čerstvý vzduch mi byl potřeba. Naposledy se nadechnout a vydechnout v tomto již opotřebovaném těle. I když to nebylo nic extra, užíval jsem si to, co však po chvíli přerušil můj dráždíci kašel. Bylo mi osmdesát sedm let, a tak nešlo očekávat nic jiného. Kdo by si pomyslel, že v tomto věku zvládnu, to co jsem dokázal? Sedmá Velká Válka Shinobi, řizení ničení Sora no Kuni, útok na Tsukigakure no Sato, rozkazy k vydání útoku Ogiho na taktéž Tsukigakure no Sato a Kirigakure o Sato, založení Shuuketsu. Co příjde dál? Smrt? pokud by to nebyla smrt, která by zajištovala trvalý CHAOS v tomto světě byla by nepřípustná. Po chvíli se ozvalo slabé zaklepání a následně otevření dveří. Konečně to bylo zde! Třičlenná jednotka Anbu donesla mou budoucí schránku, která jak se zdálo kladla neustály odpor. Jedna však silná pěst jednoho z Anbu jej uklidnila. "Posadte jej na křeslo." Promluvil jsem, a pak jim podal mé křeslo od mého stolu, od stolu samotné Tsuchikageho. proč jsem jednal takto a ponížil se k nabídce respektive příkazu, aby si někdo sedl na mé vlastní křeslo? Bylo to z jediného důvodu... toto budu brzy já, takže toto tělo má stéjne oprávnění sedět na této židli jako Já. Jednotky Anbu okamžitě jakmile ho posadili ustoupili o pár kroků vzad. Mohlo to začít. Mlčky jsem poskládal pečetě a aktivoval techniku. Z mého těla se začala vypařovat nějaká vzdušná látka, která následně obklopila jak mě tak i mou budoucí schránku.
Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 2Q==
Následně se naše duše přenesly do jiné dimenze, která na první pohled vypadala slizky a nechutně. Nic co bych však nemohl vdržet. V ceně zde bylo mnohé, a tak jsem si nemohl dovolit sklamat. Mezitím jednotky Anbu obklíčili kancelář a bedlivě sledovali veškerý pohyb mimo ní. Bylo zapotřebí, aby proces proběhl bez žádných komplikací. Mé tělo se začalo blížit k těle mé budoucí schránky. Cítil jsem to... jeho bijící srdce, pracujicí funkční vnitřní orgány XD... to vše jsem začínal vnímat jako by to bylo mé. To vše až do doby kdy se mi zatemnilo vidění. Temnota, která mě nyní náhle celého obklopila. nachvíli jsem nabyl dojmu, že se proces nepovedl a Já přišel o život. Byl jsem v stádiu kde jsem necítil nic, a však náhle se něco dostavilo. Prudký náraz do něčeho tvrdého. Okamžitě jsem otevřel oči a prohlédl si okolí. jak se zdálo... technika proběhla úspěšně. "Velmi dobře." Promluvil jsem, a pak se zkoušel postavit. Z počátku to bylo trocha obtížné, a však po chvíli přebývání v mém novém těle jsem si na jej ovládání zvykl. Byl jsem v takovém úžasu, že jsem si nevšiml mého starého těla ležícího na zemi vedle mne. Že by zemřelo? Ale jak? Na staří? Kdo ví? Možná jsem změnil tělo právě včas. Možná to byl účinek techniky. Odpověd na toto jsem dozvím nejdříve za další tři léta pokud si dobře pamatuju. Do té doby mě mé tělo již nemusí tolik zamezovat/obtěžovat. S okolními Anbu jsme měli dohodnuto heslo, které řeknu v příadě, že přenos byl úspěšný, aby se vyhnulo nepříjemnostem ohledně podezírání zda-li jsem to já, řekl. nyní nastála další fáze... příjmout zpět svou identitu pomocí Shoushagan no jutsu. Nejednalo se však o žádnou těžkou fází, a tak po chvíli jsem seděl v mým křesle opět s image mého starého Já. Podíval jsem se na odcházejíci Anbu, kteří sebou nesli mrtvolu bez tváře, a usmál se. Bylo to vážně divné... mrtvola bez tváře a usmívající se Tsuchikage... toto nebylo normální. Byla to smrtelná kombinace. Anbu mi zde donesli také pár technik o které jsem si požádal... Yōton: Shakugaryūgan no Jutsu... Lava Release: Lava Globs a Yōton: Yōkai no Jutsu. Nyní započala konečná fáze... zvyknutí si na tuto sílu, což může chvíli i potrvat. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 2:00 pm

A práve v okamihu kedy sa zdalo že je všetko v poriadku a napriek prvej vojne ktorá nedopadla práve najlepšie, niečo sa vo svete udialo. Napriek tomu ako Madara podľa všetkého prehral vo veľkej vojne proti samotným piatim Kágom ktorých dokázal všetkých poraziť a dokonca jeho telo zmizlo! Nikto od toho okamihu vôbec nevedel čo sa to vôbec stalo, a čo sa vôbec stalo so zrádnym Tsuchikágem o ktorého plánoch v tento okamih nevedel takmer nikto. Nikto až na jednú osobu ktorá sa z neznámych príčin a naozaj podivného spôsobu dostala priamo až do kancelárie v podivnom víre čiernej hmoty, ktorá akoby sformovala postavu v dlhom tmavom plášti a kapucni preloženej na hlave, mňa. Nohy sa mi zľahka dotkli zeme, kde som konečne pristál, a konečne vďaka Sadaovým informáciam zistil kto je vodcom Shuuketsu, spoločníkom Hebiho a jedného z najväčších vodcov zla na svete. Pohľadol som priamo pred seba a zahľadel sa na osobu predo mnou, ktorá tak trochu zmenila svoj vzhľad od minulosti. Nie práve vzhľadom ale práve vnútrom, nebol už tak slabý a starý ako kedysi...
... „Tak originálne kopírovať Akatsuki a zbierať ich démonov pre vyššie plány, a to si hovoríš Tsuchikáge?“ Spýtal som sa bez nejakého zafarbenia v tóne hlasu, bez nejakého pocitu voči osobe predo mnou napriek možnen nenávisti ktorú som mohol proti nemu tiež pociťovať. Vadil my aj on, bol s Hebim od začiatku a tak môže za prehru ktorá viedla k mojej smrti. Avšak on bol v tento moment pre mňa naozaj dôležitý a užitočný v prípadnej budúcnosti a možnom krytiu v organizácii do ktorej som chcel vstúpiť nie len pre to aby som Hebiho dostal ale využil práve aj jeho silu, aby som napokon dokázal vyhrať vo vojne ktorú som už raz prehral. A naozaj dokázal predstúpiť pred piatich Kágov nie ako Madara ale úplne nová hrozba pre svet, Yoshiro Uchíha! Jeden z posledných Rikudov chodiacich po tomto svete!

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 4:25 pm

Sedíc na křesle, jsem si četl knížku. Knížku, která by svým objemem předčila ne jen jednu a která měla obál pokrytý mými zmenšenými podobiznami. Jednalo se o knihu s názvem-> "CHAOS". Knihu kterou jsem napsal, když jsem vzestupoval k moci. Tato kniha byla jedna z věcí, které mi k pozici Tsuchikageho pomohly. U čtění jsem nechtěl býti rušen, a proto se nikdo nenacházel v blízkosti bližší než devět metrů ode mne všemi směry. Bylo to z důvodu, kdyby si někdo musel odkašlat, kdyby někomu spadla na zem nějaká knížka... nikdo mě nechtěl rušit, a tak shinobiho, který se náhle objevil přede mnou v mé kanceláři šlo považovat za blázna. At už to byl kdokoliv byl si vědom toho co právě řekl. Když však očekával, že na to Tsuchikage bude reagovat nějak unáhleně nebo s údivem, pletl se. Velkého Tsuchikageho nepokoří nikdo, at už slovy nebo v bitvě. Po chvíli ukrutného ticha se něco začalo dít. Tsuchikage sedící na židli, zavřel, a pak položil knížku na stůl. Proč ji však neodložil okamžitě? Bylo to snad protože ještě nedočetl stránku? Jak jinak než ano... tímto chtěl Tsuchikage dát najevo, že jeho pohrdáním které se vztahuje již na nejspíš nespočet shinobi se vzathuje i na něj. Onen záhadný shinobi si musel vyčkat dosti dlouho nejen na nějakou reakci ze strany Tsuchikageho, ale i na jakoukoli jeho větu. "Tsuchikageho nevolí jeho činy, ale to co nabízí." Bylo to jediné co ze mě vypadlo. Okamžitě jakmile jsem to dořekl, opřel jsem se o své křeslo a uvelebil se v něm, takže následoval ten již tak známy relax, doprovázený okamžitým spánkem XD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 4:48 pm

Bolo v skutku zaujímavé sledovať tohto naivného starca ako sa naparuje na stoličke, ktorá mu aj tak v týchto časoch dlho neužije. Jeho správanie šlo prirovnať k správaniu blázna ktorý si vydobil hračku a kým nepríde čas vrátiť ju späť, mienil sa správať ako kráľ sveta, pred ktorým by mali pokľaknúť hotové národy. To bolo ale v túto chvíľu naozaj nepodstatné, to podstatné bolo, akonáhle som sa totiž dotkol zeme, ochranka tohto naozaj obdivuhodne VEĽKÉHO Tsuchikágeho začala horieť v podivných plameňoch z temnoty, z rovnakej temnoty z akej sa tu dostala aj postava. Netrvalo dlho a odahlil vskutku aj svoju tvár, sprevádzaný hromami a bleskami v pozadí na dodanie zvláštnej atmosféry, zhodil si kapucňu z tváre a rozkázal podivnej bielej látke aby zišla z jeho tváre a odhalila ako vyzerá. Okrem nových očí ktoré mal, bolo okamžite jasné koho sem čerti nesú a už práve tým že sa odhalil, bolo nadmieru jasné aké udalosti onedlho nastanú v prázdnej kancelárii kde vládlo mŕtvolne ticho...

... „Starec hrajúci sa na silného, starý páprda v rukách iných. Nechápeš ako si manipulovaný a práve tvojim osudom bude naďalej znášať túto potupu. Ty a Hebi ste na mňa ušili peknú zradu a váš nôž do chrbta si pamätám na naozaj dlho. Práve ty budeš ten kto mi pomôže odstrániť Hebiho a využiť moc všetkých Bijju v môj prospech. Avšak ako obyčajná bábka!“ Prehovoril som hľadiac mu do očí Sharinganom a aj on sám mohol vedieť od atmosféry tvoriacej sa v kancelárii, že nemá ani tú najmenšiu šancu odporovať sile ktorá pred ním stála, možno oslabenej od bitky piatich Kágov ale zároveň dostatočne mocnej na vyhladenie celej jeho podivnej organizácie, ktorej som chcel časom veliť. Prv ale, budem potrebovať miesto a vieru ostatných členov kým zvrhnem Hebiho. A podporu Jura!

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 5:07 pm

Počínáni oného záhadného shinobi bylo vážně podivuhodné... možná by i mělo nějaký smysl kdyby Tsuchikage nespal. To že o něj hovořil, že je loutka, která si myslí, že bude všemu ostatnímu velet. Možná by to mělo nějaký smysl, ale v nastálae chvíli kdy Tsuchikage ukrutně spal... nemělo to žádný efekt. Kdyby to však slyšel, nehnulo by to s ním, protože on není tím kdo chce velet ostatním... jeho cílem je jediné a to absolutní CHAOS v tomto světě. Jakmile dokončil svou větu, nastala doba chrápání. Že by to Tsuchiukage dělal naschvál? Obvykle to byl vážný človek, který něco takového nestrpěl, takže co za tím vězelo? Že by jen náhoda? Určitě ne... Tsuchikage si schválně z oného tajemného shinobiho utahoval, i kdyý touhle formou, kterou nepodporoval. Tuhle formu zvolil, protože ji vnímal jako jednu z mála adekvátních možností jak reagovat na Yogiho. Jeho tvář ho nijak nepřekvapovala... YogoOgi (LOL XD) byl vždy schopný shinobi, a tak jej tento fakt nijak nepřekvapil. Kdyby po úplyvě nějakého času nenápadně nezíral na YogoOgiho, nejspíš by se mu nepodařilo nad ním získat kontrolu. Chvíli YogoOgi Man mohl uvažovat zda-li pokus byl úspěšný, protože nenastupovala žádná známka úspěchu... respektive uvažuje do ted... pokud si to nerozdodl nějak vyzkoušet XD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 5:10 pm

Jurovi začali horieť vlasy..
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 5:22 pm

V té chvíli, která měla být bolestivou, Tsuchikage mírně zívl. Jeho hlava začala hořet a přivlastnovat si černou barvu. Tsuchikage absolutně netušil oč Yogiogo manovi jde. Pokoušel se ho sand vytlačit z komunity bílých lidí do naších černých spoluobčanů? Pokud ano nedařilo se mu to, a to protože naší černí spoluobčané mají nárok žit ve stejné komunitě jako každý běloch, a tak jeho snaha byla marná a hlavně neučinná, protože Tsuchikagem nehnula. Dále "spal"... nebo ne?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 5:23 pm

Keďže pach jeho ponožiek bol príliš silný, oheň za za pomoci plynu "staroba a ztuchlina", s haldami zásob metánu uskladňujúcich sa v jeho trenkách, začal veľmi rýchlo rozšírovať do intýmnych partií! Nie len že bude čierny ale aj kastrovaný.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 5:29 pm

Jak se zdálo začalo přituhovat. Nyní Yogo-Ogi Man se pokoušel nejen Tsuchikageho vyloučit marně z bílé komunity občanu Iwagakure no sato, ale ho i připravit o jeho přirození, které mu svěřila v opatrovnictví samotná božstva.  Pokud mu Yogo-Ogi Man záviděl to co on měl a Yogo-Ogi Man ne... bylo to od něj dětinské. Přece jen od kdy se jedná ve stylu-> Ty máš větší bábovičku tak ti ji zničím a budu mít větší já? Bylo to neslíchané, ale i přes ukrutnou bolest, kterou Tsuchikage pocitoval na svých již mizících intimních partiích nedal nic znát. Nejeden by se zamyslel zda-li vůbec něco takového Tsuchikage má.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 5:38 pm

Vysral som sa nato, zrušil som plamene ktorá doslova oholili Tsuchikágeho chlpaté orangutanie telo a okamžite som ho ovládol. Teraz som ho donútil urobiť niečo, zadarmo, čo sa vymykalo dávno kontrolám etiky a morálky! Zrušil som mu platenú dovolenku!!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 5:51 pm

A byl průšvih. Yogo-Ogi Man se ukázal býti velmi chamtivým a závistným shinobi. To že se pokoušel Tsuchikageho nejdřív vyloučit z komunity bílých občanů Iwagakure no Sato by nějak přehlédnout šlo... kdybych byl tolerantní a uznal mu, že chtěl taky vynikat svou přirozeností... mohl bych mu tolerovat i mé intimní partie, ale zrušit mi něco co mi bylo darováno státem? Něco kvůli čemu jsem pravidelně chodil do práce? Nebýt me dřiny nikdy bych na placenou dovolenku neměl nárok a on si jednoduše příjde a zruší mi ji. Bylo jasné, že to je ohavnost, a však co ho k této ohavnosti přinutilo? Byli to psychické osobní problémy? Odkopnutí přítelkyní? Nebo že by měl měsíční období? To ne... poslední možnost nepřícházela v úvahu... přece se jednalo o zdatného samce. Nebo snad ne? Tohle se nejspíš již nikdo nedozví, ale není to podstatné. Hlavní je to, že s nim bylo něco v nepořádku. Možná by pomohla odborná pomoc... já ni však nebyl schopen poskytnout, a tak mi nezbývalo nic jiného než jen čelit tomuto doufejmé lidskému stvoření, které oplýva taky city, a proto jsem mu neřekl žádnou neadekvátní větu ohledně mé dovolenky. I když to byla nesmírná bolest... byl jsem připraven mu odpustit... přece jen se my lidé chovéjme jeden k druhému "hezky". To že se mě nyní pokusil kompletně ovládnout... bylo jasné, že pokud nepoužije Kotomatsukami... nebude to tak lehké XD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 5:56 pm

A neostal som len pri platenej dovolenke! Okamžite som mu zrušil štvrtý pilier, teda jeho možnosť požiadať o podporu štátu v podobe dôchodku ku ktorému sa pomaly poberal! Okamžite som mu dvojnásobne znížil plat ale pritom som mu ordinačné hodiny ešte viac zvýšil, takže ako sa narodil v kancli tak tu aj skape! A nie len to, podarilo sa mi ho ovládnuť technikou ktorá dokázala ovládať Kuramu, preto som zvolil ten najkrutejší trest za jeho rúhačstvo. Obral som ho o asistentku a dal mu tam teploša!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 21, 2013 6:13 pm

A přestávalo to být vtipné. Já jsem byl ochoten mu odpustit... zapoměnout na vše co jsme zažili a on se mi takto odvděčí. Nevěděl jsem co si o něm myslet... tohle nevypadalo na lidského tvora, i  když to některé jeho vlastnoti/schopnosti mělo, nejednalo to tak... byl jsem zklamán. Bylo mi ho líto, ale nedalo se nic dělat. Nebyl jsem člověk, který by si něčím lámal hlavu, a tak jsem opět po chvíli zaujal ten svůj chladný postoj k věci. Mít asistenta opačné orientace v kanclu... přece to byl taky člověk, ale u mne by nepožil dlouho. Co však stálo pro to, abych se zamyslel bylo to jak ho sem pozval. Měl nějaké styky i s takýmito lidmi? Nebo ho jen potkal na ulici a napadlo ho, že mi ho zde pořídí? V úvahu také přicházela varianta toho, že Yogo-Ogi man s asistentem zažili v životě již pár pěkných chvil.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 21, 2013 6:29 pm

Dúfam že ste si našu paródiu ovládnutia pomoci Sharinganu dostatočne užili. Dúfam že chápete že sa jednalo len o žart a k žiadnemu újmu na zdraví neprišlo vďaka perfektným zásahom naších profesionálnych zdravotníkom a samozrejme musíme poďakovať aj nášmu priateľovi Alexandre, ktorý sa rozhodol vykonávať post zástupcu Tsuchikágeho, ktorému samozrejme plat ponecháme stály. Dovolenku ale nedostane!

... "Snáď si už pochopil starče, už nemáš dôležitú úlohu vo svete.. Napriek tomu ťa obdivujem, ako si statne vytrval a pripravil mi perfektné pôsobisko. Preto ti sľubujem, že tvoj sen nastane, chaos príde a po ňom konečný mier. Nemusíš sa báť.." Pousmial som sa keď som si konečne po dlhom a úpínavom boji s Tsuchikágeho mysľou dokázal uľaviť, a mohol konečne vrátiť si na miesto masku aby som konečne s úľavou mohol počúvať Tsuchikágeho rozkazy, ktorý bol teraz ovládaný mojím Sharinganom. Neobral som ho o nič, len som mu vložil do hlavy mnoho vsuviek. Teoreticky.. Bol voľný.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Sep 22, 2013 12:15 pm

Jak se zdálo konečně jsme našli společnou řeč... zrušil mi téměř všechny nepříjemnosti jako například asistent opačné orientace etc. Jedna nepříjemnost však zůstala, a to neplacená dovolená. I když to bylo nepříjemné, protože se nyní podívám do svých oblibených vesnic jenom služebně, dokázal jsem to unést. Pod jeho kontrolou jsem nebyl, a tak se vše mohlo zdát býti v pořádku až na pár "maličkostí", které mi v hlavě udělali trošku nepořádek, v důsledku čeho mě hrozně rozbolela hlava. "Dobrá tedy... tvůj první úkol bude přinést, alespon část nějaké končetiny Kyubiho ke mě do kanceláře. Dle spolehlivých informací by se měl nacházet v Konohagakure no Sato, nebýti zapečetěn do žádného hostitele." Řekl jsem neutrálním tonem, necitově zabarveným. Bylo to vše co bylo potřeba říct... to, že se poté bude část Kyubiho těla pečetit do Gedo Mazo nemusel vědět... ovšem nemusel to vědět z mé strany, mohl mu to totiž říct někdo z členů Shuuketsu to však členové měli zakázano, a tak si Yogo-Ogi man bude muset psotačit jen s těmito informacemi... pokud si je nějak násilně nevydobyde XD Juro mu to však dobrovolně neřekne.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sun Sep 22, 2013 1:08 pm

To že som bezprostredne vedel o takmer všetkých plánoch takzvanej organizácie Shuukestu. Som si nakoniec nechal pre seba. Nepotreboval som sa chváliť dostatočnými informáciami ktorými som oplýval, a nakoniec načo aj. Svoju úlohu som potreboval zahrať dostatočne dobre, preto som sa nebál istého faktu. Že ma prezradí. Vedel som že to neurobí a keby aj, nedokázal by to vďaka istej poistke ktorú mal v oku. To ma ale teraz netrápilo, môj smer pochodu bol jasný a to presnejšie útok na Konohagakure no sato, kde som mienil Kyuubiho dostať z rúk klanu Senju a privlastniť ho klanu Uchíha ktorým právoplatne náležal! Netrvalo dlho a pred okom sa mi objavila podivná čierna hmota ktorá začala doslova vcucávať moje telo dovnútra, až po mne neostala jediná stopa. Zmizol som z Iwagakure a Kamennej zeme, smerom k zemi ohňa, zemi nádeje. Konohy.

Presun...

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Sun Sep 22, 2013 8:49 pm

Higure


Přijdu před kancelář akorát když vychází jakýsi muž. Nechám ho projít kolem a pak zaklepu na dveře kanceláře. O vteřinu později už beru za kliku a vstoupím. Pod paží nesu několik svitků a na tváři se mi usadil lehce zamyšlený výraz. Pane, jsem zde, přesně jak jste žádal. Připravil jsem ty plány, chcete je vidět?
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 23, 2013 7:22 pm

Krátce po odchodu Yogihu jsem měli další návštěvu. Naštěstí se však nejednalo o nijak extremního hosta, kterého bych zde neuvítal. Právě naopak. "Zdravím Higure. Jistě sem s nimi." Odpověděl jsem mu, okamžitě poté když se otázal, sedíc na křesle se zavřenýma očima. Svou pravou ruku jsem natáhl k němu, aby mi mohl podat zpracováne plány. Co se týče toho, proč jsem je potřeboval... bylo to z důvodu, aby jsme dokázali určit polohu Sanbi no Jinchurikiho. Podle spolehlivých zdrojů se vyskytoval poblíž nějakého hostince s nějakým neznámým a na Nás nyní bylo, aby jsme tyhle informace zpracovali a určili kde by se mohl nyní nacházet. Nebyl to však jediný důvod, proč jsem si nechal zavolat právě Higureho... měl jsem něco na srdci, něco co může zvládnout jen on s výsledkem mé spokojenosti.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Mon Sep 23, 2013 7:27 pm

Higure


Podám Lordu Kagemu plány, které obsahují citace všech vyslechnutých a několik topografických map oblasti, o kterou se nám jednalo. Výpovědi celkem přesně potvrzovaly naší domněnku a na konci je v poznámkách mé doporučení k nasazení kombinované jednotky, která bude schopna Sanbiho najít a ... vyřešit.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 23, 2013 7:54 pm

Plány byli vskutku působivé. Přece jen co by se dalo čekat od hlavního generála Iwagakure no Sato? Průzkum byl veden pod jeho osobním dohledem, a tak jsem tyto informace považoval za důvěryhodné. Nyní zbývala jen poslední část, a to polapit Sanbi no Jinchurikiho. Tuto část v dokumentech jsem plánoval trochu pozměnit, protože to šlo podniknout i jinak a možná i efektivněji. "Tvým úkolem bude najmout organizaci zvanou Shuuketsu... jeden z jejich členů by se měl nacházet v Nami no Kuni u slavného Narutova mostu. Najmeš ho na útok na Kirigakure no Sato. O tom kdo se o Sanbiho postará se nemusíš zajímat." Útok na Kirigakure no Sato bude takovou menší odezvou za kunoichi z jejich vesnice, která před bránami této vesnice způsobila docela obří nepořádek. Co se týče dalších inforamci o Sanbim... nepotřeboval již více vědět, ale jedno bylo jisté, což mu muselo dojít. Nezvolil jsem žádného z navržených kadidátu. proč však? Nikdy jsem o Higurem nepochyboval, a tak proč tedy?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Mon Sep 23, 2013 7:59 pm

Higure


Povytáhnu obočí v němé otázce. Plán byl dobrý, koneckonců jako vždy. Představoval minimální riziko. Nicméně chování mého Mistra naznačovalo, že s ním buď vnitřně nesouhlasí nebo má za lubem ještě něco jiného. S najímáním žoldáků jsem problém neměl, jsou užiteční a šetří životy našich lidí, co se polapení Sanbiho týče, to byla věc jiná. Mistře, odpusťte že jsem tak troufalý, ale nemohl jsem si nevšimnout lehké změny v plánu. Učinil jsem snad doporučení, která Vám nevyhovují? Byl bych vděčen za Vaší kritiku, která je zjevně na místě.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 23, 2013 8:08 pm

Jeho obavy o můj postoj k němu mě nijak nepřekvapily. Přece jen kdo by neusiloval o přízen svého mistra a navíc Kageho? Po krátke úvaze jsem se rozhodl k dané věci něco říct. Normálně bych tohle nedělal, ale přece jen nejednalo se o normálního generála. Byl to můj student s kterým jsem měl určitý citový vztah. Nejen kvůli tomu, že mě nikdy nezklamal, ale také proto, proto že jsem věděl, že je schopny shinobi... typický vzor samotného Kageho vesnice. Což v mě vyvolávalo pozitivní emoce. Kdo ví jak dlouho ještě na tomto světě budu? I když mi štěstí přeje... může se něco zvrtnout, a tak bych byl vděčný kdyby Higure se stal kagem po mne. kagem, který ponese mé ambice dál... k dalším generacím... kagem, který zachová kamennou vůli této vesnice. "Ne Higure... jednám čistě se vlastních zájmu. Již dávno jsem se totiž neprotáhl a nyní jdi a neotálej ze svým úkolem. Útok na kirigakure no Sato musí být proveden v nejkratším termínu od tohoto dne." Tyto má slova hovořili za vše... nic vic nebylo třeba dodat.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Higure Mon Sep 23, 2013 8:12 pm

Higure


Vysvětlení bylo věcné, logické a stručné. Přesně tak jak mě to učil a tak jak jsem to měl rád. Srazím paty, ukloním se a otočím se k odchodu. Když zavírám dveře, znovu se ukloním. Hodně štěstí Mistře... popřeji mu než se dveře zavřou. Moje další kroky vedou tedy do Nami no Kuni. Lepší vyrazit okamžitě.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru