Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am

First topic message reminder :



Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 1:02 pm

Její slova mě pobouřovala čím dál tím víc, a však já díky své chladné povaze jsem nedal na jevo žádný náznak vzteku a rozčílení. "Takže mi chcete říct, že mi vyhovíte jenom když na mě umístite tuhle nebezpečnou pečet? Nevím jak Vám, ale mě slova možné účinky a možnost rozšíření na všechny techniky hodně nepovzbudili." Řekl jsem, probodávajíc Crystal pohledem. "Co kdybych Vám řekl, že okolo celé budovy jsou rozmistěny Anbu jednotky, které jsou odhodlány k tomu, aby splnili všechny rozkazy?" Touhle větou jsem dál trochu větší náznak agrese. Já jsem byl však odhodlán techniku z Sora no Kuni získat, a tak jsem byl schopen kdo ví jak daleko zajít? 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 1:09 pm

 "Pak vám řeknu že o nich už vím, ale techniku mám jen já a já vám ji bez pečetě nedám. Evidentně jste mě pozorně neposlouchal. Rozšíření na všechny techniky bude pokud nebudete a to zdůrazním radši ještě jednou NEBUDETE dodržovat moje pokyny. Nežádoucí účinky nemusí platit na každého. A kdyby ano můj medik je ochotný Vás jich zbavit, proto je zde." i já jsem zvýšila hlas a to se nerada hádám. 
"I já si pojistila zboží Tsuchikage, potřebujete tu techniku Vy nebo já?" řekla jsem jízlivým až posměšným tónem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 1:11 pm

Vážně? Udivil jsem se po posledních slovech Tsuchikageho, který evidentně opravdu neměl žádné předpoklady k férovému jednání. Jako pojistku bych celou tu šaškárnu okolo bral, ale jako vyhrůžku už ne. Spojil jsem si před pasem ruce. Opravdu mě zajímala jeho momentální kondice. Navenek jsem ale nedal znát žádné známky znepokojení. Crystal pokračovala se svým vysvětlováním a podle všeho si stále udržovala nadhled.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 1:16 pm

Možná jsem byl až příliš tvrdohlavý, ale pořád se mi tahle situace a její přístup nezamlouvali. "Čekáte, že Tsuchikage se bude řídít něčími pokyny? A navíc pokynmi, které mě omezují." Otázal jsem se ji klidným tonem. To že o Anbu věděla jsem tušil, ale měl jsem nutkáni se o nich i zmínit. "Řekněte mi co by mi zabránilo si techniku od Vás vzít? Ovšem kromě vaší ochranky." Když jsem domluvil svůj pohled jsem přesunul na Ogiho, a pak zase zpátky na Crystal. Atmosféra přituhovala. Kdo ví o co mi vlastně jde? Podle mého stylu chováni a mluvy si mohl pomyslet kdokoli cokoli.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 1:25 pm

 "Nemáte jak jí získat. I kdyby jste si mě prošacovali nenajdete ji." rozhodila jsem ruce v náznak toho, že klidně může jít a ujistit se sám. Na rtech mi hrál menší úsměv. 
"Řekněte Tsuchikage-dono o co Vám jde? Myslíte si, že jsem něco málo než Vy? Víte že mě by stačilo málo a všechny ty lidi tam venku co čekají na rozkazy nás zajmout rozdrtit zničit by okamžitě skončili? Vidím na Vás jak je na tom Váš zdravotní stav, logicky mi nejde do hlavy proč jste v tom případě nepřišel do Sory osobně, víte že by jsme se o Vás postarali." poslední větu jako bych ani neříkala, stejně jí určitě nebral v potaz, jen jsem měla to nutkání říct jí taky.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 1:37 pm

"A co když mi nejde o techniku?" Otázal jsem se s úsměvem na tváři. Vážně jsem si tuhle konverzaci užíval. Její slova, že by se samotná stihla probít přes Anbu okolo mě vskutku pobavila. "Pokud si dobře pamatuju... Onoki taky nebyl nejmladší a dokázal zázraky a navíc... myslíte si, že jste o krok přede mnou? Pokud ano pletete se." Neměl jsem ji tu v plánu říkat s kým vším spolupracuji a s kým ne, a tak jsem ji jednoduše nic víc na téma shinobi zde hlídkujících neřekl. Pochopitelně jsem myslel Hebiho XD. Plus měl jsem k dispozici i jiné varianty. Techniky z Sora no Kuni nebyla mým jediným východiskem. "Ale jak vidím jste vskutku právoplatná Daimyo Sora no Kuni, a tak bych doporučoval změnit téma. Tím ovšem obejít tuhle nepříjemnou debatu. Záleží a však na vás." Dal jsem ji vskutku neocenitelnou nabídku. Trochu se v tak najpaté atmosfeře uvolnit a změnit téma-> Proč ne? Mě se to taky zamlouvalo, proto že jsem měl v plánu se zeptat ještě na něco dalšího. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 1:44 pm

Atmosféra v miestnosti začala sa zhusťovať extrémne rýchlou veľkosťou. Nepredpokladajúc túto debatu Ogi okamžite siahol rukou pod plášť, vytrhol ruku a pohol sa dopredu blízko Tsuchikágeho. Akoby zaujal bojový postoj, ovzdušie v kancelárii bolo tak napäté, že sa to dalo vidieť aj normálnym okom. Ruka bola v pästi, všetci si mohli pomyslieť že dáva povel Anbu jednotkám ktorá s priblížili až tak blízko ako boli dvere, okná ba dokonca boli niektorý cítiť v miestnosti, kedy použili svoje techniky aby sa ukryli pred ich očami. Čakal som, slovo, skutok a okamžite svoje plamene namierim na jej ochranku ktorú som práve prepaľoval pohľadom.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 1:55 pm

Můj postoj zůstával neměnný, pod maskou jsem měl stejný neutrální výraz a na pozornosti jsem také neztrácel. V hlavě se mi zrodila úsměvná myšlenka - obraz Tsuchikageho namísto kohokoliv z nás tří. I v Otogakure s námi jednali lépe a to jsem já tehdy nebyl tak milý, jako teď byla Daimyo. Možná ne lépe, ale rozhodně tak, jak se od opravdového Shinobi dá očekávat. I přesto jsem se stále cítil v bezpečí.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 2:04 pm

Usmála jsem se a zhoupla svou váhu na jeden bok, jednu ruku jsem si založila pod prsa  a na ní druhou, která si pohrávala s pramínkem vlasů. 
"Jak jste se dostal k pozici Tsuchikageho? Ráda bych si tu s Vámi povídala, ale mám ještě další věci k vyřizování. Kupříkladu....plánujete dorazit na sraz Kage?" povytáhla jsem obočí. Chtěl změnu témat měl ji mít. Já sama to vítala i tohle bylo téma, které jsem potřebovala s ním probrat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 2:12 pm

"Pochopitelně budu li vítán... já nejsem Tsuchikage jako mí předchudci a to nemluvě o Kage z jiných vesnic, a tak si o mém stylu vyřizováni požadavků, konverzace etc,. pomyslete co chete. Na srazu Kage bych Vám i ostatním nadřízeným vesnic chtěl vysvětlit důvod svého počínáni a další věci. Zároven i mé obavy." Odpověděl jsem, a pak kývl na Ogiho, aby jednotky Anbu a i On prozatím ještě nezasáhovali do dění. Možná to ani nebude potřeba. Konec konců Daimyo Sora no Kuni bude lepší prozatím nechat na pokoji. Více k úžituku bude, bude li na srazu Kagů.  
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 2:36 pm

Po zmene témy nastalo chvíľkové ticho a následne aj menej dusno. Už to nevyzeralo n nejaký boj, Ogi okamžite stiahol ruku dole, znova ju skryl do záhybov tmavého plášťa a jeho pohľad sa ale teraz usadil na Crystal. Bola zo Sora no Kuni, o tejto dedine sa vedelo len málo, preto okamžite nasledovala jeho oprávnená otázka na osobu pred ním. Jednu už držali vo vezení, čo ak ich bolo viac...

... „Prepáčte mi za otázku, ale robím si taký malý prieskum dedín, viete, ako Death note, koho zabijem a tak, preto, disponuje vaša dedina tak kvalitnou čakrou akú máva Uzumaki?“ Otázka prerušila ticho, na jeho tvári ktorú nebolo vidno, ale to isté sa dalo vyčítať aj z tónu jeho hlasu, bol jasný náznak. Oplatí sa napadnúť Sora no kuni? Ak by predsa mala takú čakru k dispozícii, možno by sa tam raz zastavil.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 2:40 pm

"Sora jakožto nástupce země Železa se ujímá pořádání tohoto srazu. Já převzala roli Mifuneho. O dalších informacích Vás samozřejmě budu spravovat, zatím není známé datum ale počítejte za 14 dní by se konat mohl." řekla jsem a chvíli se odmlčela. "Obešla jsem všechny Kage všechny vesnice, kromě Amegakure a Oto tam si netroufá zatím nikdo. Vy a Raikage jste zatím nejtemperamentnější osoby,  které jsem potkala. Nicméně Vás musím trochu popohnat. Máte zájem o techniku s pečetí nebo chcete ještě čas na rozmyšlenou?" nechtěla jsem tu moc dlouho zůstávat, pokud odmítne vyhnu se tak nepříjemnostem, co mě technika udělá. A pak na mě promluvil ten muž. Teď jen dobře volit slova.
"Nikdo nemá tak čistou chakru jako mají Uzumaikové, ale jsou i čistší." mrkla jsem na něj "Ta Vaše to rozhodně není." dodala jsem
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 2:45 pm

Pouze očima jsem pohlédl na záda Crystal a čekal na její slova k zákeřné otázce maskovaného muže. Jasně naznačoval, že dokáže vycítit mě jako shinobi s krví Uzumaki a tím nás náhle dostal do více než zajímavé situace. Hodlal jsem si tohoto záhadného muže zapamatovat...

[na zhruba půl hodiny mizím..]
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 2:47 pm

"Ne děkuji... o té pečeti mám jisté obavy." Odpověděl jsem ji, a pak se otočil směrem ke Ogimu. "Pokud se nechce na nic zeptat. Pochopitelně můžete jít. Beru ho jako velmi blízkého víte, a tak bych mu rád dopřál odpovědi na otázky jim kladené."  Má poslední věta byla samá lež. Ve skutečnosti jsem o Ogim věděl jen málo, a však nepodcenoval jsem jeho schopnosti, a tak jsem mu dal prostor na vše co bude chtít.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 2:53 pm

... "Chápem.." Otočil sa na druhého a pochopil okamžite keď mu vzhliadol do očí. Znova sa pousmial, len sa uklonil a čakal kým odídu.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 2:57 pm

 "Co by Vaše obavy odstranilo? Já jako živý exemplář Vám nestačím?" pousmála jsem se. Otázka, která na mě padla byla také znepokojivá už jen proto, že jeden Uzumaki tu byl a další se podle chakry skrýval zde ve vesnici. Alliho chakra mi dodávala odvahu. 
"Máte ještě nějakou otázku? Chápu, že Sora je trochu tajemné místo." 
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 3:14 pm

... "Nie, už môžete vypadnúť.. Treba tu vyvetrať.." Pousmial saa Ogi pod maskou a znova pozorne si pozrel jej ochranku. Hneď nato pozrel Tsuchikágemu do očí, akoby s ním chcel hovoriť o niečom dôležitom.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 3:21 pm

Podle toho jak Ogi reagoval byl nejvyšší čas, ukončit tuto návštěvu, takže jsem se chtěl ze zdvořilosti rozloučit a mírně jim naznačit to co řekl Ogi-> VYPADNĚTE... BUDE POTŘEBA VYVĚTRAT XD. "Dobrá pak tedy pokud už nikdo nic nepotřebuje... můžeme se rozloučit." Vážně mi už taky vadila zde jejich přítomnost. Nebyl jsem typ člověka, který by snášel neutrální vesnice a shinobi. Navíc mě taky deprimoval trochu ten sraz pěti Kage. Doufal jsem, že jen nechtěji udělat další kroky pro snadnějšího dosažení míru.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 3:23 pm

"Na shledanou na srazu Tsuchikage-dono." řekla jsem trochu tajemněji, nemohla jsem se dočkat až ho uvidím ve své vesnici. Otočila jsem se a pokynula i Allimu a Rokurovi, aby šli se mnou.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 27, 2013 3:37 pm

Crystal jsem kývl na souhlas a v úklonu vytančil až ke dveřím, které jsem taky pro ni otevřel. S neutrálním výrazem pod maskou jsem pohled věnoval Tsuchikagemu i jeho asistentovi. Byl jsem připraven na odchod.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 27, 2013 4:00 pm

(asi půjdeme počkáme na Rokura u brány)

"Děkuju." usmála jsem se na Alliho a mířila si to přímo z budovy. U nohou se mi ale objevila malá Nekomata a ťapkala vedle mě. 
"Není moc milej vyhodil mě z okna, ale vím, kde je ta kunoichi." 
zavrněla.
"Skvěle nech si to pro sebe, pak mi to řekneš." kývla a zase udělala puf a zmizela. (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 4:08 pm

Otočil som sa samozrejme a odišiel som zároveň s nimi. Samozrejme som sa ešte uklonil pred odchodom. V pamäti mi stále ostal hlavne ten človek s maskou. Kto vie prečo skryvaval svoju tvár.
presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 5:31 pm

Len čo nie príliš vítaný návštevníci opustili toto miesto, miestnosť kde sa má v najbližších dobách odohrať dej, ovplyvňujúci celý chod nášho svet, pocítili všetci akúsi úľavu spojenú z čerstvým vzduchom. Už nebolo tak dusno ako doteraz. Tajomná postava ktorá kŕčovito zvierala ruku, opustila svoje stanovisko a ostala sa k oknu naprieč celou kanceláriou, akoby jej patrila. Nikdy ani Tsuchikáge nevedel kto sa to vlastne pod maskou ukrýva, ani on sám nemohol tušiť čo všetko ma v pláne osoba, osoba s úmyslom podmaniť si stávajúci svet. Možno tým sa dali odôvodniť za predpokladu že sa teórie nemýlili, jeho veľké náklonnosti k očakávajúcej vojne...

... „Jej ochranka bola z Konohagakure. Ten vysoký s modrými vlasmi bol Uzumaki, ktorého tunajšie rodisko je výslovne Konoha. A ten druhý, bol Uchíha, nepýtaj sa ma ako to viem, proste to tak je. Konoha má spojencov v pripravovanej vojne, možno by nebolo od veci keby si aj ty kontaktoval nejakú inú dedinu ako Iwa...“ Čo bolo prazvláštne bolo jeho tykanie. Pred návštevou preukazoval rešpekt, tentoraz akoby sa rozprával so seberovným. Aj Tsuchikage vedel, keby chcel okamžite ho na mieste zabije a preberie velenie nad dedinou. Neurobil to, boli spolupracovníci, navzájom sa obaja potrebovali aby ich plány došli k dokonalosti.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 27, 2013 5:39 pm

Jakmile Daimyo Sora no Kuni společně se svou ochrankou odešel, zazubil jsem se. V myšlenkách jsem se ptal sám sebe, jak jsem byl schopný tuhle návštěvu docela klidně vydržet.
Po chvíli Ogi podal hlášení nad kterým jsem byl nucen se zamyslet. "Spojenci ne... mám jiný plán. Co bys řekl na to, že by si šel užít trochu zábavy do každé z jedné vesnic? Měl bys v každé vesnici trochu udělat bordel a svést to zase na jinou... tohle pak já následně využiju na srazu Kage." O jeho schopnostech jsem nepochyboval, a tak jsem již ten to úkol považoval za splněný. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yogi Sat Jul 27, 2013 5:44 pm

Iba ľahké kývnutie hlavy naznačilo Tsuchikágemu, ako považuje jeho úlohu. Za správnu a už dávno splnenú. Pár dedín bolo ľahko odísť, od takmer každej mal niečo čo by dokázal využiť vo svoj prospech. Ale čo najviac sa tešil na prítomnosť v Konohe, kde chcel dokončiť svoj posledný akt pomsty v kapitole jeden, aby mohol začať písať nanovo. Len čierne plamene znova oblizli postavu, tá sa v nich úplne stratila a len čo zmizla, neostalo po nej ani stopa čakry. V Iwe sa už nenachádzal, kto vie kto bude jeho prvým terčom terorizmu.

Presun...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru