Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Antatchaburu

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 25, 2013 4:11 pm

Obrovské sídlo klanu sa rozlieha na Juhu obytnej štvrte. Okolo sídla sú záhrady a stoja tam aj dve menšie sochy. Sídlo je naozaj veľké pre niekoľko ľudí. Za sídlom je dosť veľký bazén.
Cele sídlo je moderne zariadené a stará sa oň jedna upratovačka. Chodieva tu každý štvrtý deň. Sídlo je zariadene v japonskom štýle a má tri poschodia. Od sídla majú kľúče len členovia klanu a upratovačka.
Pri vstupe uvidíte obrovskú halu, ktorá vás uchváti. Odtiaľ môžete ísť do jedálne, kuchyne, po schodoch hore alebo do izieb dole. Na poschodí je veľa izieb záchodov spŕch a podobne. To iste aj na treťom poschodí. Pod sídlom je uskladňovaci priestor. Niektoré izby majú balkón.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Thu Jul 25, 2013 4:27 pm

Cestou k sídle som sa len tak pozeral na cestu samozrejme a hlavne na Junku. Hlavou mi prešla myšlienka.
*Nikto by tu nemal byť.
Keď sme prišli pred veľké sídlo nášho klanu, otvoril som bráničku a počkal som, kým prejde do záhrady. Cez záhradu viedol kamenný chodník až k dverám.
"Tak tu bývam."
Poznamenal som a prišiel som k dverám, odomkol a počkal, kým vojde Junka dnu. Keď vošla ešte som poznamenal.
"Tu si odlož veci."
Ukázal som na pravo, kde bol vešiak a pri ňom boli boty. Ja som si tiež odložil boty.
"Tak toto je veľká hala. Na ľavo je kuchyňa, jedálen. Na pravo je spoločenská miestnosť, je tam gauč a ták. A keď pôjdeš zo spoločenskej miestnosti doprava, tam je záchod. Na poschodí sú izby a jedna je aj tu dole. "
Usmial som sa na ňu a potom som ešte dodal.
"Za sídlom je bazén a niektoré izby majú balkón. Môžeme ísť aj do bazéna... alebo si len tak sadnúť na gauč a pozerať telku? Môžeš sa ísť aj pozrieť po dome, ak chceš."
Opýtal som sa. Mali sme veľa možností, ale nevedel som, ktorá by jej vyhovovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Fri Jul 26, 2013 3:07 pm

Vešla jsem a chvíli jen mlčky zírala.
Pááni, to chci taky!
Skopla jsem boty z nohou do rohu a zmizela z jeho dohledu.
Prošla jsem skoro celé sídlo a všechno obdivovala.
Nakonec jsem se zase objevila u něj celá rozjařená.
"To je boží, boží, božíí! Kdybych tu bydlela už by mě ven nikdo nedostal."
Zazubila jsem se a povzdechla si.
Teď se mi o tomhle bude zdát.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Fri Jul 26, 2013 3:34 pm

Ani som to všetko nestihol dopovedať a ona už bola kdesi preč. No ja som si medzi tým šiel do kuchynky a zobral som si z chladničky pivo, ako som zvykol. Sadol som si na veľkú pohovku a Junka už stihla prísť.
"Mala si ty už niekedy vôbec alkohol ?"
Opýtal som sa jej, len tak. Nepripadala mi ako nejaká super uvoľnená dievčina, skôr na takú ukecanú a trošku bojazlivú. Ale i cez to bola milá, zo začiatku bola otravná, ale zmenil som si o nej mienku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Fri Jul 26, 2013 7:21 pm

Sedla jsem si vedle něj a protáhla se.
Po jeho otázce jsem se zamyslela a ušklíbla se.
"Na oslavách jako součást formality ale jinak ne."
Zakroutila jsem hlavou a pokrčila rameny.
Neměla jsem potřebu chodit do baru a ožírat se. Já si našla zábavu vždy jinde.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Fri Jul 26, 2013 7:29 pm

Napil som sa samozrejme z fľaše piva. Usmial som sa.
"Ešte mám jednú otázku."
Povedal som a rozmýšľal som ako ju sformulovať. Myšlienku som už aj mal.
"Ako si ma prinútila k tomu, aby som nebol k tebe arogantný? A prečo som ťa vlastne zobral ku mne domov? "
Opýtal som sa. Mal by som sa to pýtať sám seba, ale proste som sa to opýtal ja jej. Určite v tom bolo nejaké čaro. Asi jej pozitívna charizma alebo niečo podivné. Možno mi niečo nasypala do pitia. Kto vie ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Fri Jul 26, 2013 7:41 pm

Jeho otázka mě zaskočila.
"He?"
Chvíli jsem na něj nechápavě koukala a pak se podrbala ve vlasech.
"Pff já nic neudělala, takže by jsi se měl ptát sám sebe."
Pokrčila jsem trochu rameny a sledovala ho, já vážně nic neudělala. Prostě jsem byla taková jako vždy...asi moc otravná.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Fri Jul 26, 2013 7:50 pm

"Tak, ak si ty nič neurobila. Chyba je vo mne nie?"
Uškrnul som sa na ňu a potom som si prešiel rukou cez vlasy.
"Nechceš niečo z kuchynky? V chladničke je.."
Povedal soom a začal som si spomínať čo som tam videl keď som vyťahoval pivo.
".. pivo, pivo, pivo, nejaké tabletky, pivo, nejaký tvrdý alkohol, pivo a paradajky. Odkiaľ sa tam sakra toľko alkoholu vzalo? Ja to nikde nekupujem, určite to bude niekto z klanu. Alebo si to kupuje upratovačka? Tssss"
Povzdychol som si a potom som sa pozrel Junke do očí.
"Ale to je fuk, ak niečo chceš nájdeš to v kuchynke. Ak nemáš na nič chuť, tááák niečo vymyslíme? "
Nevedel som čo by som s ňou mohol ísť robiť.
"Nejaké nápady?"
Opýtal som sa a čakal na jej reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Sat Jul 27, 2013 9:27 am

"Takže je to chyba?"
Nadzvedla jsem trochu nechápavě obočí.
Proč mu to tak vadí?
Když začal jmenovat vše co je v ledničce povzdechla jsem si, protože tam teda víceméně bylo jen pivo, pivo a zase pivo.
"Hmm.."
Zamručela jsem a zvedla se, po chvíli jsem se vrátila se skleničkou vody a na něco si vzpomněla.
"Hele, komu patří ten pokoj s plyšáky?"
Koukla jsem se na něj zvědavě a napila se.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 27, 2013 9:33 am

"Ale no ták, veď ich tam ani toľko nie je ! A je to moja izba. Stále nie som schopný ich odtiaľ vyhodiť. "
Povedal som pokojne. Áno, mal som v izbe dokonca aj plyšáky. Dostal som ich od jednej osoby a stále som neschopný ich vyhodiť. Nevedel som prečo, pripomínalo mi to ju. Preto by som ich mal aj vyhodiť, ale vždy keď som ich šiel vyhodiť našiel som si niečo iné.
Teraz som radšej mlčal, o tých plyšákoch som sa nerád bavil, vyvolávali vo mne depresiu a všetko možné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Sat Jul 27, 2013 9:55 am

Když řekl, že jsou jeho trochu jsem odvrátila hlavu abych se nezačala smát a nenápadně si otřela slzičku od potlačovaného smíchu.
Trochu jsem si odkašlala a zase se na něj koukla.
"Hezké.."
Poznamenala jsem a napila se abych se zase nezačala smát. Člověk jako on, na všechny arogantní, nepřístupný a chladný má v pokoji plyšáky.
Roztomilé.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 27, 2013 9:59 am

Všimol som si, že sa začala potlačovať ten smiech. Ano bolo to trošku komické, ja som sa však zarazil.
"Ale no ták veď ich tam je len pár! A ešte nie sú ani moje"
Obraňoval som sa, samozrejme som ich zasa plánoval vyhodiť.
*Asi ich vyhodím..*
Prešlo mi hlavou, lenže mi ich bolo ľúto a stále mi to pripomínalo, že niektorí ľudia nie sú až tak hrozný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Sat Jul 27, 2013 10:04 am

"Však nic neříkám."
Ohradila jsem se s širokým úsměvem a pokrčila rameny.
"Měj tam klidně štěně nebo co já vím. Vždyť je to jedno."
Zakřenila jsem se a zase si sedla vedle něj, protože jsem doteď s tou skleničkou stála.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 27, 2013 10:09 am

S jej odpoveďou som bol spokojný a už som plyšáky viac neriešil.
"Si šteklivá?"
Po tejto otázke som sa napil pivo, ktoré bolo prázdne. Postavil som sa teda a šiel vyhodiť tú fľašu. Vrátil som sa späť k nej a zas som si sadol vedľa nej. Pravou rukou som si poklepkával na stehne a čakal som na jej odpoveď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Sat Jul 27, 2013 10:22 am

Když se na to zeptal mlčela jsem a horlivě přemýšlela.
Když přiznám že jo, bude to hrozný! Když řeknu že ne nebude mi věřit!
Když se vrátil založila jsem si ruce na prsou a opřela se.
"Tseh..nejsem."
Odpověděla jsem mu jako kdyby se ptal na nějakou blbost, kde už musí znát odpověď protože je jen jedna.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 27, 2013 10:52 am

*Tsss .. to tvrdí každý.
Pomyslel som si s úsmevom.
"Etoo.. a čo takto .. si to overiť?"
Uškrnul som sa a nebezpečne som sa k nej priblížil. Sekundu na to som už rukami začal štekliť jej brucho a boky. Celkom som sa pri tom smial. Bavilo ma niekoho takto týrať šteklením. Prišlo mi to zábavné. Stále som pokračoval v šteklení.
Môj úsmev sa v sekunde neutralizoval. Zrazu som započul krik nejakých ľudí, bol slabý, ale počul som ho. Okamžite som sa postavil a povedal.
"Idem za Tsukikage-sama."
Obliekol som si plášť a vykročil som. Momentálne mi bolo jedno či pôjde aj ona a či nie. Neveril by som, že by tu niečo ukradla.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Junka Sat Aug 03, 2013 4:16 pm

"NE!! jdi pryč!"
Snažila jsem se bránit ale nešlo to, svíjela jsem se na zemi a smála se jak cvok. Jenže najednou zmizel.
Já byla někdy hluchá jak poleno, takže jsem nic neslyšela.
Když jsem se chtěla zvednout a odcupitat pryč prásk a sekla jsem sebou na zem.
Po nějaké době jsem se probrala a povzdechla si.
"Auč..už zase."
Nasupeně jsem si povzdechla a stoupla si.
Spokojeně jsem se protáhla a rozhlídla se. Nikdo nikde a jestli tu někdo přece jen byl diskrétně si nevšímal válející se holky na zemi...teď teda už neznámé osoby která byla na nohou.
Okey..
Strčila jsem ruce do kapes a vypařila se.
~přesun~
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 12:21 pm

Dorazili sme do sídla môjho klanu. Prešli sme cez bránu, ktorá nebola zamknutá. Dvere boli, ale tie som odomkol. Pri vstupnej hale som sa vyzul a počkal si kým vojde aj Yuuki. Potom som vošiel aj ja.
"Tak tu bývam. Je to dosť veľké. Veľa izieb. Ja bývam na prízemí a na horných poschodiach sú aj voľné izby. Moju izbu spoznáš ľahko.. sú tam dva-tri plyšáky. Na posteli. Nie sú moje, ale dostal som ich a nebolo by dobré ich vyhodiť."
Hneď som sa priznal, že tie plyšáky nie sú moje. Boli to predsa plyšáky Mao, takže som ich aj tak stále nechcel vyhodiť.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 12:32 pm

Keď sme došli do sídla tak som sa neubránila a zvolala som. Toto že je tvoje sídlo!? Veď toto je úžasné! A farebné! Obzerala som sa okolo seba. Oproti tomu môjmu je toto palác! Usmiala som sa a kráčala som poslušne za ním. Hneď ako sme vošli, vyzula som sa a stále som sa obzerala.
Oh, nemyslím si že tu prespím, predsa-len je tu ešte niekoľko členov a eh... som z inej dediny takže by to asi... nebolo správne... Povedala som hneď a kusla som si do pery. Plyšáky? Žeby... jeho bývalej? Eh, a ukážeš mi ju teda? Tvoju izbu myslím, ja som ťa do svojej zaviedla! Rýpla som doňho.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 12:42 pm

"Tsss... prečo by si tu nemohla prespať? Nie je tu zas tak narváno. Je tu prázdno. Členovia z môjho klanu chodievajú aktívne ma misie, akurát dnes to vypadá, že niekto tu je. "
Poznamenal som, všimol som si ešte boty Rena pri vstupe. Bol to môj ujo, brat môjho otca. Potom som zamieril do mojej izby.
"Moja izba je práve tu. Tá posteľ mi chýbala, tak veľká mäkká!"
Rovno keď som dopovedal som sa na ňu posadil.
"Nikomu to nebude vadiť, že tu budeš. Ľudia z klanu nie sú všetci taký zatrpnutý. Máme na výber, silu alebo city. Ale to už sú staré pravidlá klanu. Iba ja ich dodržiavam."
Uškrnul som sa a potom som zo seba zhodil plášť a všetko nepotrebné. Následne som to uložil do šatníka, kde nebolo najviac vecí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 12:55 pm

Zasa som za ním kráčala a snažila som sa nenaraziť na niečo alebo do niekoho. 
A-ale... ech, dobre... ale dúfam že mi nikto nevrazí v noci do izby a prehodí ma potom cez zavreté okno niekam. Povedala som, ech to bola hrozná spomienka. Ako som mala vedieť že to bola kapitánova posteľ a že takto zareaguje? Tse! Chlapi. 
Pomalinky sme teda vošli do jeho izby. Bola pekná, jednoduchá a všetko to tu voňalo akoby za jahodami... alebo to boli pomaranče? Zvláštne. Pozrela som sa teda z okna a sledovala som okolie.
Vedela som že Tsuki je pekná ale žeby až takto...? Veľmi sa mi tu páčilo.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 1:03 pm

"Nie nie, my sme celkom fajn ľudia v tomto klane.. my by sme ti to okno aspoň otvorili."
Pousmial som sa.
"V klane sa nachádza jedna menšia rodinka.. zaberajú hlavne najvyššie poschodie... Sú milý.. Ďalej na prvom poschodí bývajú dvaja chlapi z klanu a jedna žena, tiež z klanu. A tu na prízemí bývam ja. Je to najbližšie od dverí. "
Dodal som k celému tomuto veľkému sídlu.
"Momentálne tu je Ren, ktorý je na prvom."
Poznamenal som a potom som si pristúpil vedľa Yuu-chan.
"Ja ani nemám čas niekedy sa takto pozerať. Je to naozaj pekné. Etoo.. ak chceš môžem ťa ubytovať tu... alebo môžeš ísť na prvé poschodie.. Tam by som ťa ubytoval.. je tam jedna voľná izba. Ale radšej by som, ak by si bola tu, lebo tam hore sú ostatný a všetci by ťa očumovali a pýtali sa na teba. Síce ťa to aj tak neminie ak ťa uvidia."
Zasmial som sa. Moc som si tu návštev nevodil. Preto by sa tak vypytovali.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 1:25 pm

Je milé že tu takto pekne všetci spolu vychádzate... Usmiala som sa na Reia. Bol to taký... uvoľnený úsmev. Oprela som sa o parapetu a nadýchla som sa. Už dlho som len tak nevypla. Tým nechcem povedať že v Kiri mi je zle, práve naopak! Ale... tam som väčšinu času ako struna... Čakám čo sa bude diať alebo kto ma navštívi v sídle a bude niečo chcieť alebo... jednoducho... asi navrhnem Hitomi aby si dala spolu z rodinou voľno a aby šli na pár dní do Tsuki, je to tu strašne krásne... Pozrela som sa na Reia. Oh? Až teraz som si všimla že tvoje oči akoby svietia... Oh! Teraz sú akoby priesvitné! Postavila som sa na špičky a chytila som sa mu ramien aby som sa udržala a lepšie som videla. Potom som reagovala nato čo povedal. A kde budem spať? Uškrnula som sa. Vari, Tralala-chan, s tebou na tejto posteli? Rýpla som si a zasmiala som sa. No veď nech sa pýtajú, mne to nevadí... hlavne nech ma neprehadzujú oknom. Usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 1:52 pm

"Občas sú tu hádky, ale to sa dá prehliadnuť. Vychádzame celkom dobre."
Povedal som a potom som sa pozrel na Yuu-chan.
"Čo ? je ti dobre? Mám normálne modré oči, aké ma každý. "
Povedal som s úškrnom, no celkom mi pripadalo vtipné, čo každý videl na mojich očiach. Boli len svetlo modré. Nič viac.
"Tsss .. spať môžeš aj so mnou nie? Však u teba sme spali tiež pri sebe. A nesťažovala si sa. Síce ja tiež nie."
Keď som dopovedal prišiel do izby Ren. Taký muž, ktorý mal 43 rokov. Bol oblečený tak normálne po domácky. Hneď začal aj niečo rozprávať.
"Koho to tu mám ísť vyhodiť oknom? Túto mladú a krásnu slečnu?... Rei dlho som u teba nevidel návštevu!"
Vtedy prišiel k Yuuki , pri čom sa jej poklonil zobral ruku a pobozkal jej ju ako pravý gentleman, potom sa narovnal. Pri tom všetkom povedal.
"Teší ma ja som Ren. "
Ja som sa len zhlboka nadýchol a potom som povedal.
"Zdravím ťa... Vidím, že sa ti misia vydarila, keď si tu a si živý a zdravý."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 1:58 pm

Nie! Každý má iný odtieň modrej! Tvoj je tak brutálne číri že sa fakt zdá akoby svietili! A pokiaľ ti dá žena kompliment je dobré ho prijať BAKA! Nafúkla som sa a potom som sa pozrela na niekoho kto teraz prišiel.
Sčervenala som, uklonila som sa jemne a usmiala som sa. E-ehm, moje meno je Yuuki... Teší má Ren-sama... Povedala som a prezrela som si ho. Jashin-sama... prečo musia mať všetci ktorých stretnem červené vlasy!? Snažila som sa odstrašiť červeň v lícach.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Antatchaburu Empty Re: Sídlo klanu Antatchaburu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru