Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 18 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Aug 20, 2015 12:11 pm

Pokývala hlavou. Bylo jí vlastně jedno, kde svůj čas pobývá, hlavně, že to není každý týden v nemocnici s nějakým zraněním. To jí i řekla nahlas: „No, nemusíš být ve svém pokoji, mně stačí, že nejsi každou chvíli v nemocnici se zraněním. Kdyby jo, tak to by sis potom vyslechla hodně dlouhou a hodně náročnou přednášku.“ Usmála se na ni. Zvedla ruku a naznačila jí, aby k ní přistoupila. „Vyléčím ti to, aby ses mohla toulat v dešti. A kdybys něco potřebovala, najdeš mě obvykle v nemocnici.“ Jakmile k ní přistoupí, složí jednoduchou pečeť a začne léčit její zranění.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Thu Aug 20, 2015 6:35 pm

//Přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Aug 22, 2015 3:06 pm

Přišla jsem tedy K Yoru No moc mě to nějak nevadilo věděla jsem ze mam no proste jiny styl. Přeci jenom. Nakonec mě Yoru zacala léčit a jakmile skončila. „Dekuji. Jak se tedy vlastně jmenuješ?“ Zeptala jsem se ještě jednou.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Aug 22, 2015 3:35 pm

Její zranění se zahojila rychle. Přece jen to byly jen škrábance a malé odřeninky. Překvapeně na ni zamrkala. Celou dobu jí tady říká, aby za ní přišla do nemocnice, kdyby potřebovala s něčím pomoci a ještě se jí nepředstavila. Zvedla ruku k hlavě a jemně se praštila do čela. Usmála se na ni. „Moc se omlouvám. Jsem se vlastně nepředstavila! Jmenuji se Shizuka Yoru. Můžeš mi klidně říkat Shiz,“ navrhla jí zkráceninu jména. Nelpěla na nějakých titulech či zdvořilostech.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Aug 22, 2015 4:15 pm


„Shizuka to je hezké jméno. Mas nějaké sourozence nebo tak něco?“ Nevím, proč jsem se ji zeptala možná, proto ze mě se stýskalo po mem bratrovi ale kdo ví kde jemu konec. Každý se vydal jinou cestou. On Si vybral žít jako vlk ne jako člověk. Ale já v sobe nedokázala popřít ani jednu stránku. Možná to nás rozlisovalo a já nakonec zůstala sama.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Aug 23, 2015 10:01 am

Zeptala se jí na prapodivnou otázku. „Ne, nemám žádné sourozence,“ řekla. „Ale vždycky jsem nějakého chtěla. Mladšího. Abych se o něj mohla starat!“ Už se mohla ujistit, že je to spíše starostlivý typ člověka, než nějaký nezkrotný zabiják. Proto šla i na učení na medika, aby se mohla starat o druhé lidi a dávat je do pořádku. Ano, sice to občas trošku přeháněla, když jim dávala moudra, aby se tolik nezraňovali, ale svoji práci milovala.
„Co ty? Jaké je tvé jméno a co tvojí nezbední sourozenci?“ zeptala se s úsměvem.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sun Aug 23, 2015 12:04 pm

Své jméno jsem ji sice už prozradila ale to bylo jedno. „Yuki Ōkami, Můj bratr je někde kdo ví kde po tom, co zemřela naše mama se naše cesty rozešly. I když byl mladší věřím ze je někde v pořádku. Možná ze jsem nikdy nemela jít sem ale jít sním.“ Byla to dost smutna záležitost ale byla to pravda. Moc jsme nikdy nevěřila, co se může stát a teď jsem jen věděla ze je otázkou casu než mě zase najdou. Ale nevzdávala jsme to předem. Věděla jsem ze to možná bude ještě trvat ale taky nemuselo i presto jsem to nevzdala.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Tue Aug 25, 2015 9:00 am

Jakmile jí řekla své jméno, uvědomila si, že jí ho už říkala. V tu dobu se jí v hlavě honily myšlenky na Kena, že to jaksi nezaregistrovala. V duchu nad tím mávla rukou. Vyslechla si její zpověď. „Neboj se o něj. Určitě je někde v pořádku, a jak znám kluky, určitě někde vyvádí skopičiny,“ usmála se na ni. Zaklonila hlavu a podívala se na modrou oblohu. Sem tam tam líně plul osamělý nadýchaný mráček. „Tehdy ti tvé rozhodnutí připadalo moudré. Tak bys o něm teď neměla pochybovat. Rozhodla ses přidat k vesnici a žít svůj život shinobi. Staneš se silnou kunoichi a svého bratra najdeš a překvapíš jej svou silou.“ Podívá se na ni s úsměvem. „Nevzdávej to a budete žít zase spolu a budete šťastní.“
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Tue Aug 25, 2015 6:19 pm

Shizuka to myslela dobře. Ale mela jsem pochybnosti. No stěna skopicinama to asi trefila. „Mama by asi nebyla nadšena kdyby věděla co jsem si vybrala za cestu, to vím. Prvně mě sem hnala touha po pomstě ale, něco se ve mě změnilo. Byt tím čím jsem není jednoduché. A o to vice je to jelikož já i můj bratr jsme poslední co dovedeme ……. No řekněme ze to asi zjistíš možná casem pokud budeme kamarádky. Proste mam tajemství za jehož někdo vždy nese tu největší dan. „ Malém jsem ji řekla o svém tajemství, ale to teď by nebylo moudré.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Wed Aug 26, 2015 8:17 am

Poslouchala ji. „Ale byla to tvoje volba. Ano, rodiče si pro své děti občas přejí to, co sami mít nemůžou, ale určitě tvé rozhodnutí podpoří, když zjistí, že jsi šťastná. Takže nahoď úsměv a utíkej se zlepšovat, aby byli na tebe hrdí.“ Usmála se na ni. Ne, že by jí chtěla vyhánět, ale spíše ji chtěla podpořit. Tak jak to dělají její rodiče. Sice šla v jejich šlépějích, ale věřila, že i kdyby ne, byli by tu pro ni a podpořili ji.
„To si piš, že tu pro tebe budu, kdybys něco potřebovala.“
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Wed Aug 26, 2015 5:47 pm

„Možná je na case ti prozradit o čem mluvím. Vím ze je to dost matoucí. Tak pojď prosím zamnou.“ Řekla jsem Shizuce a vydala se hlouběji do lesíku. Spise šlo o to abych mela dost casu se vrátit zpět kdyby se někdo objevil. Pote jsem řekla. „ Zavři oči a slib ze o tom co uvidíš nikomu neřekneš. Už jenom pro tvé vlastní bezpečí.“ Řekla jsem opět a cekala až zavře oči a slíbí, co jsem po ni chtěla.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Wed Aug 26, 2015 6:08 pm

Stoupla si a než stačila cokoliv dodat, vydala se do lesa. Povzdechla si a šla za ní. Stála na kořeni a jednou rukou se držela stromu, když na ni opět promluvila. „Počkej, počkej. Pokud máš nějaké tajemství, neměla bys jej vykládat každému na počkání.“ Usmála se na ni a sestoupila z kořene. Ruce jí položila na ramena. „Je to od tebe milé, že mi to chceš ukázat, ať už je to cokoliv, ale neměla bys hned tak každému důvěřovat. Ne všichni lidé jsou takový, jak se na první pohled zdá,“ řekla jí. Už bylo na ni, jak se rozhodne, ale nejdříve by měla myslet na své bezpečí.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Wed Aug 26, 2015 6:26 pm


„Mas pravdu asi si to zatím nechám pro sebe.“
Možná mela pravdu tudíž jsem se rozhodla s tím počkat, než bude jiná příležitost. Nakonec jsem se jen vytratila mezi stromy.(presun)
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 6:43 pm

Koho by napadlo, že dorazíme právě sem, na samotné cvičiště kde každý trénuje své dovednosti a kreativitu. Já sem chodila však kvůli něčemu jinému. Na Hakiho otázku jsem se rozhodla odpovědět, až když jsem odbočila k vodě. " Já? Třeba plavání. " Usmála se a pomalu si začala sundavat boty a ponožky. Byla jsem jen u břehu kde byla vody nejméně a byla jsem v ní po kotníky. " Nejlepší pocit ve všech " Procházela jsem se spokojeně ve vodě a bylo mi jedno jestli se někdo kouká. Voda mě lákala, volala mě a já nebyla schopna odolávat věčně.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 6:58 pm

Udivilo mě, kam mě nakonec zavedla, ale konec konců není to jedno?
Také jsem si sundal sandále a plášť.Vyhrnul jsem si nohavice nad kolena a vlezl jsem za ní do vody.
Chvíli jsem se koukal po vodní hladině, která krásně odrážela oblohu, na které se začali pomalu objevovat první hvězdy.Pak můj zrak zabloudil k očím Shiranui, která byla krásně modrá, úplně jsem se v nich ztratil.
Byl jsem na chvílku trochu mimo a mé rudé tváře snad i svítili.,
,Co takhle si opravdu zaplavat?''
řeknu po chvíli s náznaky smíchu v řeči.
Měl jsem během bytí zde divný pocit v žaludku, který jsem ještě nikdy doposud nezažil.
Netušil jsem, co to bylo, ani kde se to vzalo, ale rozhodl jsem se to ignorovat.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 7:11 pm

Chvíli jsem se pořád ještě procházela u břehu, ale pak Haki navrhl skočit do vody rovnou. " To je docela dobrý nápad. Ještě, že jsem si na sebe vzala plavky předem. Otoč se na chvíli prosím. " Požádala jsem ho slušně a na chvíli vylezla z vody na břeh, kde jsem se vysvlékla do plavek, které jsem měla celou dobu příležitostně na sobě zrovna dneska a pak šla opět do vody hned jak jsem si trochu upravila účes. " Tadááá " Ukázala jsem se v plavkách a pak jsem skočila do vody. Byl to příjemný pocit si takto svlažit tělo. Plavala jsem si spokojeně ve vodě a vyčkávala jestli se Haki rozhodne taky skočit zdali pak někdo taky půjde náhodou kolem a nebude se chtít přidat. Náhoda je blbec a večer se takových prochází spousta a nikdy nevíte na koho narazíte. Ve více lidech by tu rozhodně byla mnohem větší zábava. Byla jsem zvědavá jakou zábavu vymyslí Haki, aby zabavil hyperaktivní Shiranui. Večer nespíš teprve začíná a je jen na nich za jak dlouho skončí, pokud je nepředběhne slunce, které jim oznámí, že už je ráno a to už bude pozdě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 7:19 pm

,,H-Hai'' odpovím trošku stydlivě a čekám až se budu smět podívat.Po chvilce opět vběhla do vody v klasických růžových bikinách.
Celý jsem zarudl a z jedné dírky nosu mi vyteklo trošičku krve, ale hned jsem se otočil a vyšel z vody, kde jsem si sundal vše až na trenky a také jsem vběhl do vody, do které jsem okamžitě skočil, tak abych co nejvíce cákal.Až když jsem byl ve vodě, tak jsem si uvědomil, že bych si měl něco udělat s vlasy, tak jsem si sundal čelenku a všechny vlasy hodil dozadu a klidně jsem se položil na hladinu.
,,Zasloužený relax po dlouhém tréninku.''
Takto jsem relaxoval položený na vodě blízko u břehu a pozoroval jsem Shiranui jak skotačí ve vodě.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 7:31 pm

Plavala jsem a plavala, až jsem se rozhodla to trochu zpestřit aby nebyla nuda. Potopila jsem se pod vodu a nebylo mě vidět kde jsem. Pod vodou jsem na různých místech použila Suiton: Mizurappa a přidalo se trochu vody, což zvedlo hladinu a vytvořilo přílivovou vlnu, která mířila na Hakiho. Byla jsem zvědavá jak si s tím poradí. To co však nevěděl, že já jsem hned za tou vlnou. Kdo by tušil, že se vezu na zádech vlny. Nebylo mě však zepředu ani moc z boku vidět. Byla příliš velká na to aby se jí vyhnul když ho voda spomalovala a zase ho mohla docela dost smést daleko. Bylo na něm co udělá. Možná, že se zde někdo i zraní, kdo ví.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 7:46 pm

Poklidně si ležím a najednou cítím zvedající se hladinu, tak zpozorním a najednou tu není Shiranui.Co si to výmýšlí za pitomosti?řeknu si v duchu a dál pozoruji jak se zvedá hladina.Najednou se proti mě řítila vlna a nenapadlo mě nic lepšího, než se potopit pod vodu a tam se nohami zapřít o okraj vody.Pod vodou jsem viděl, že jela za tou vlnou.
Pěkně hyperaktivní musím říct, zprvu se taková nezdála teda, škoda, že neumím žádné vodní jutsu, které bych mohl použít.Vynořím se z vody a povídám.
,,Chtělas mě zabít nebo co jako?!''podívám se na ní mírně vyčítavě.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Aug 29, 2015 2:03 am

" Musíš se umět přizpůsobit. " Zavolala jsem na něj. Chtěla jsem ho totiž jen vyzkoušet jestli to není jen nějakej frajírek. Vlna se pak rozptýlila do řeky a já jsem zase plavala. Plavala jsem k němu trochu blíž, trochu jsem se předtím od něj vzdálila když jsem se vezla na té vlně. Nečekala jsem však, že se jen potopí. Bylo to takové nudné. Čekala jsem něco akčnějšího, ale možná jsem od něj čekala moc. " Trocha adrenalinu neuškodí " řekla jsem když jsem byla u něj.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sat Aug 29, 2015 7:22 am

Během jejího dovádění jsem se nakonec i celkem bavil, nečekal jsem to.Tak jsem se taky potopil a až pod vodou začal uvažovat, co bych mohl udělat.Po chvilce mi došlo, jak bych už mohl využít mojí naučenou techniku a tak jsem začal.Odrazil jsem se k jednomu břehu a pod vodou jsem kolem ruky udělal ohnivou kouli a chvíli jí držel.Pak jsem došel k druhému rohu a udělal to samé, pak k dalšímu a pak jsem se pohyboval po zbývajících místech.Nakonec jsem doplaval doprostřed a tam jsem během držení této techniky chytil kámen a praštil s ním do dna rybníčku.
Stalo se něco co jsem neplánoval.Vytryskl gejzír, který mě vymrštil až nad vodu a já pak nakonec opět spadl na záda do té horké bublající vody.Po chvilce jsem se zase vynořil a poníženým výrazem se podívám na Shiranui.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Aug 29, 2015 12:25 pm

Poddívala jsem se na to představení co zde předvedl Haki a aby mu nebylo smutno, tak jsem mu s úsměvem zatleskala. Nechtěla jsem ho ještě více ranit a tak jsem se držela s názorem zpátky. " Nikdo není dokonalý, příště to vyjde. " Povzbudila jsem jej a lehla jsem si na záda a jen tak se nechávala unášet po vodě a užívala si ten pocit pohody. Voda mě nadnášela a já mohla relaxovat.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sat Aug 29, 2015 12:40 pm

Trochu ztrapněný jsem si plaval ve vodě.Doplaval jsem vedle Shiranui a její slova jsem nijak extra nevnímal.Seděl jsem a lehl jsem si ke kraji u ní.Dívám se na hvězdy a přemýšlím.Co já vlastně jsem?Kdo já vlastně jsem?říkám si pochybně v hlavě.Moje nálada šla od desíti k pěti a šlo to na mně vidět.Snažil jsem vše zamaskovat a myslel jsem, že mi to jde, ale to nebyla zrovna pravda.
Pak jsem otočil pohled na Shiranui.,,Krásná noc, že?'' řeknu pomalu a dále přemýšlím o svojí existenci.
Moje myšlenky začali již být značně pesimistické.
Myslel jsem si, že jsem úplně zbytečný a nikoho nezajímám, nikoho nemám a nemám ani žádný cíl nebo sen.O vše co jsem měl jsem přišel.Nikdy jsem nezažil lásku.V tuto chvíli jsem byl opravdu slabý.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Aug 29, 2015 9:15 pm

Užívala si tento večer, jenže Haki vypadal nějak sklesle. Nevím co ho mohlo žrát, když to byl tak pěkný večer. Navíc ho nikde sám netráví a má místo toho společnost. " To je. " Odpověděla jsem na  jeho otázku a pak jsem se zase narovnala normálně. Připlavala jsem o něco blíž k němu. " Co se děje? " řekla jsem starostlivě, jelikož to šlo poznat předtím z jeho hlasu a výrazu ve tváři jak je skleslý. Chtěla jsem mu nějak pomoc i když jsem nevěděla jak.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sat Aug 29, 2015 9:22 pm

Její reakce mě zahřála u srdce, nicméně, to na faktu, že jsem si stále přišel sám nicmoc neměnilo.Chvíli jsem uvažoval co bych měl říct a jestli to říct, v hlavě mi probíhali všelijaké scénáře toho, jak by reagovala nebo nereagovala.Nebyl jsem si sám sebou v sociálním životě nikdy jistý, to při boji to bylo jiné.,,Já jen...Přijdu si sám...Neumím být přítel...Jsem děsný patolízal.'' řeknu, když se nakonec rozhodnu svěřit.Přestal jsem se ovládat a tak nakonec z mých očí tekly i slzy a můj hlas se změnil.Doufal jsem, že mě třeba obejme nebo nějak utěší.Veškeré mé mužské pudy byli pryč.Stalo se ze mě brečící dítě, které přemohli jeho city.Jeho city ho poslali do kolen a nebyl schopen jediné akce.Sám pomáhal vrahům a byl jeden z nich a nakonec ho posadí na zadek to, že je sám?Tss..Jaký to osud, že?
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru