Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 15 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ryo Wed Oct 23, 2013 2:54 pm

Ryo

Pohled upřený do vody, od které jsem byl já. Katanou jsem přejel po hladině, která se rozvířila. Akia jsem slyšel, ale nedal mu ani chvilku své pozornosti. Chopil jsem katanu do rukou a prošel kolem něho jakoby byl vzduch. Teprve až za ním jsem se zastavil a pootočil hlavu na bok. "Určitě mnohem větší, než-li ty tvé." Přivřel jsem oči a šel dál. Došel jsem k jednomu stromu, ke kterému jsem si sedl, vzal si katanu a snažil se do ní přenést trochu své chakry.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 3:30 pm

"Na to co umí je docela namyšlený" byly asi jediná slova co mě napadla, když jsem viděl jeho nezájem. Ale moc jsem se nad tím nepozastavoval. Když se otočil a prošel kolem mě jen tak, nebyl jsem moc překvapený. Poprvé jsem měl příležitost si zblízka prohlédnout jeho obličej plný nezájmu. Když promluvil tak jsem se letmo otočil a všiml jsem si jeho atypických špičáků. Věděl jsem o jednom člověku co má stejné zuby. Jsou si celkem podobní. Nad tím faktem jsem se trochu zamračil, ale neřekl jsem to nahlas. Opřel jsem se o rozsekaný strom a sledoval jsem jezero a oblohu.
"To je možné,..." ozvalo se zpoza stromu, kde mě nemohl vidět "ale v tom případě se dostatečně nesnažíš" otázka je jak si to Ryo přebere. Buď si mě víc znepřátelí, protože si bude myslet že ho shazuji. Ale zná můj cíl??! Nebo se bude snažit víc a nebo to bude ignorovat, což je nejvíc pravděpodobné - mají to v krvi. Ale to už se nedozvím. Sotva dořeknu svá slova tak zmizím pomocí shunshinu.

~ PŘESUN ~
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ryo Fri Oct 25, 2013 7:21 pm

Ryo
Pohled jsem k němu ani nezvedl, jen jsem pozoroval kazanu, kterou jsem si čistil. Jestli si myslela že jsem nic nedělal, očividně o mě nic nevěděl, k srdci jsem si to nevzal. Postavil jsem se a podíval na nebe. Tma pohltila celou oblohu. Katanu jsem dal zpátky do její pochvy a pak odešel. (přesun)
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Thu Oct 31, 2013 5:35 pm

V poklidu jsem sledovala, jak se Kiseki snaží přivolat svého dračího společníka. I když se chvílemi zdálo, že se mu to nepodaří, já mu nepřestala věřit ani na vteřinku. Kdybych mohla, určitě bych mu i pomohla, jenže v tuto chvíli to nebylo možné. Vše záleželo na jeho trpělivosti a vytrvalosti. Když pak přivolal malého zelenáče, usmála jsem se. Je to nadějný chlapec, potvrdil, že je hoden svého draka.
Zvedla jsem se a přišla jsem k němu. Vzala jsem jej do náruče a položila jsem ho pod strom na svou mikinu.
"Budeš se muset mnohem víc snažit, abys mě vylekal. To jen tak pro příště," prohodila jsem směrem k zelenému dráčeti. Mezitím jsem se přesunula k jezeru, kde jsem namočila Kisekiho čelenku a položila jsem ji na jeho čelo. Sedla jsem si vedle svého studenta a čekala jsem, než se probudí.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Totsuki Thu Oct 31, 2013 6:02 pm

Poklidným krokem jsem přišel na své vůbec nejoblibenější místo Jezero Kiri. Spokojeně jsem se rozhlédl kolem sebe a pak vyrazil  směrem ke svému oblíbenému stromu, pod který jsem velmi rád odpočíval. Při tom jsem si ani nevšiml, že u jezera je nějaká mladá žena s klukem, nejspíš žákem.
Přišel jsem ke svému stromu, ale jakmile jsem spatřil divného zeleného draka po stromem, zarazil jsem se a sledoval ho. Celého jsem si ho prohlédl a nasadil tázaví pohled. Nakonec jsem pokrčil rameny a šel se opláchnout k jezeru. Došel jsem ke břehu a tam jsem narazil na další živáčky. Tentokrát to naštěstí byli lidé. Jouninka, kterou jsem viděl na srazu a nějaký genin. Vzdychl jsem. Dneska je tu nějak plno.
"Dobrý den, vidím, že tu dneska je nějak hojno" pozdravil jsem jouninku a genina, který nejspíš spal. Posadil jsem se ke břehu a sundal si klobouk a dlouhé rukavice, které jsem měl na rukou. Nabral si do nich vodu a umyl si hlavu. Pak jsem se otočil na jouninku a genina. Sledoval jsem toho vyčerpaného genina. Určitě měl za sebou nějaký náročný trénink. Určitě musel toho draka přivolat on. Radši jsem se ale zeptal. "Toho draka u stromu přivolal on?" zeptal jsem se jouninky a začal jsem si pomalu nasazovat rukavice.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Oct 31, 2013 11:57 pm

"Však sa mi to raz podarí zasa niekedy príšte.." Aj keď ju nevystrašil vedel že ak ho ešte raz privolá možno sa mu to raz môže podariť. Povedal zelený drak ktorého som privolal a ako ma senseiika dala z neho dole on akosi videl že tu nemá čo robiť po príchode toho ďalšieho Jounina zasa zmizol do svojho sveta. Ja som asi po nejakej dobe zasa nadobudol vedomie. Moja zásoba chakry už na tom bola lepšie preto ma to asi možno zobudilo. Zahľadel som sa pred seba a potom som sa pozrel okolo seba. Nevedel som kto to je a čo presne sa stalo či ako som bol doho mimo. "Stalo ... sa niečo ?" Stávať sa mi akosi teraz z pod toho stromu nechcelo. Nie žeby som bol teraz lenivý ale vedel som že ma čaká ďalší tréning a preto som s ním ponáhľať nechcel. Škoda bola len že dráčik zmizol asi keby ho privolávam teraz zasa nepodarilo by sa to .
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Fri Nov 01, 2013 11:20 am

Zrovna ve chvíli, kdy jsem se chtěla odebrat do ticha zdejšího, než se Kiseki zase probere, ozval se nějaký hlas. No výborně... Otevřela jsem své modré oči a namířila jsem jej na jounina, kterého jsem viděla na schůzi. Zdá se, že chtěl navázat nějaký rozhovor, avšak výběr slov se nezdál příliš vhodný.
"Nerada to říkám, ale momentálně se tu nachází tři lidé. Já, vy a můj student. To se mi jako hojný počet nezdá. Jestli vám však připadá, že je nás tu hodně, nejspíše byste měl přestat pít." Jinak si to totiž neumím vysvětlit. Na otázku jsem mu dala poměrně dětinskou odpověď: "Kdo je zvědavý, bude brzy starý."
Podívala jsem se na Ryuua, který zanedlouho opustil náš svět a pomocí portálu se vrátil do toho svého. Podívala jsem se na tmavovlasého chlapce, který se pomalu probíral. Usmála jsem se na něj a pohladila jsem ho po hlavě.
"Povedlo se ti přivolat svého dračího spojence, úspěšně jsi dokončil techniku přivolání," řekla jsem mu. "Jsi dost dobrý, naučil ses to hodně rychle." Tu pochvalu jsem si nemohla odpustit, zasloužil si ji. Málokdo se naučí za jedno odpoledne přivolat své zvíře, i jen mládě.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Totsuki Fri Nov 01, 2013 11:36 am

Nasadil jsem si klobouk a stoupl si. Podíval jsem se na obzor. Při její větě ohledně hojnosti lidu jsem se trochu zamračil. "Neříkal jsem že je tu teď dost lidí. Říkal jsem jen že dneska. I když spíše posledních pár dní. A já nepiju. Možná si dám jedno saké za měsíc, ale to je vše." bránil jsem se a podrbal se za krkem. Otočil jsem se zpátky ke stromu, kde se již nenacházel ten drak. Alespoň tak.
Při její odpovědi na mou otázku ohledně přivolání jsem se trochu zasmál. "Pravda" řekl jsem a trochu se protáhl. Chlapec už se vzbudil a snažil se zjistit co se stalo. Já se jenom trochu pousmál. Takovýho pylnýho studenta bych chtěl mít. "Celkem vám závidím. Máte takového pylného studenta. Ty moji se pořád někde ztrácej. Jedna neustále chodí na rande a tu druhou jsem už dlouho neviděl. No nic, už vás nebudu obtěžovat." rozloučil jsem se a odešel od nich trochu dál. Připadám si, že jsem poslední dobou trochu hodně společenský, skoro až vlezlý.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Nov 01, 2013 1:22 pm

Ako sa tam medzi sebou teraz rozprávali ja som bol ticho. Až nakoniec Totsuki odišiel až potom som niečo povedal po tých pochválách. Predsa len som ako vždy som nerád rozprával pred niekým cudzím však ešte tak trochu neznáma je mi aj moja senseii. "Ďakujem, no bez takého rádcu akého mám by som to asi nezvládol ešte doteraz, aj keď pre dnešom som asi už úplne odpísaný." Prehovoril som smerom k svojej senseii.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Jan 27, 2014 4:36 pm

Prechádzal som sa po okraji Kirigakure. Slnko príjemne svietilo na moju chladnú tvár a šteklilo ma svojimi lúčmi. Keď som prišiel k najväčšiemu jazeru v okolí na tvári sa mi vyčaroval obrovský úsmev a prepadol ma pocit nostalgie. Na povrch mysli mi vyšli všetky moje spomienky z detstva na toto čarovné miesto. Nedalo mi sa na pár sekúnd zastaviť a splynúť s prírodou. Vyzul som si topánky a ponoril nohy do vody. Chladný vánok hladil moju tvár a ja som si užíval tento prekrásny moment. Potichu som si začal vyhmkávať melódiu svojej obľúbenej pesničky, až som začul z diaľky tiché hlasy. Počúval som ich a rozoznal som z rozhovoru pár slov. Nemal som nič na práci a nikde som sa neponáhľal, tak som sa jednoducho spustil na zem a relaxoval.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 06, 2014 1:45 pm

Dorazil jsem poklidně k jezeru zvaném Kiri. Očekával jsem zde své studenty, ale potkal jsem tu jen jednoho a k tomu všemu svého mladšího brášku Gatse.  Přišel jsem k němu blíž abych ho mohl i oslovit. " Zdar bratříčku, zase se válíš? Neměl bys radši trénovat aby jsi mě jednoho dne překonal " Dodal jsem vyzývavě. Přičemž jsem si stoupl vedle něj a sledoval vodu v jezeře a ryby, které proplouvaly kolem břehu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Feb 06, 2014 5:30 pm

Pozrel som sa hore, kto to na mňa rozpráva, i keď odpoveď som vedel už dopredu. Tento hlas som počul už nespočetne veľa krát. "Množstvo techník a zásoba čakry nieje všetko. Sú veci, ktoré sa nedajú natrénovať a práve tie veci robia ľudí silnými." Postavil som sa, natiahol som si na nohy topánky a podal svojmu bratovi ruku na pozdrav."Ale som rád, že si prišiel."
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 06, 2014 7:13 pm

" To máš sice pravdu. Shinobiho neurčuje množství technik, které ovládne. Ani množství chakry, ale to jak dokáže ochránit to co mu je drahé. Lidé se stávají nejsilnějšími když chrání to co je jim nejdražší a nechtějí to ztratit. Často se ale stává, že když lidé ztratí to co je jim nejdražší, tak propadají temnotě. At se stane cokoliv, přenes se přes to a žij dál pro ty, kteří už s námi nejsou. " Řekl jsem trochu starého moudra a povzdechl si. " Mimochodem, nevíš kde je ségra? Pořád někde lítá a netuším kde právě teď je. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Feb 08, 2014 4:10 pm

Znova som si vypočul jednu zo siahodlhých bratových poučiek z učebnice. Pozrel som sa do neba, prižmúril oči a odpovedal mu na otázku. "Netuším. Už dlho som ju nevidel. Myslíš, že sa jej niečo stalo? Vraj je teraz vonku nebezpečne." Pohľad som sklopil a pozrel sa priamo do tváre svojho brata.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Feb 09, 2014 7:06 pm

" Máš něco v plánu? " Zeptal jsem se zvídavě svého bratříčka, protože mě zrovna nic nenapadlo. Pochyboval jsem, že by zvládl jakožto chunnin nějakou A až S rankovou techniku Youtonu. Byl by to i celkem nebezpečný trénink, ale takových jsem už zažil spousty a dokonce horších. Navíc moje technika kyselinové páry přišla uprostřed bitevního pole. Pochybuju, že se to jen tak naučí. Je to moje nejsilnější technika.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Feb 12, 2014 6:55 pm

"Áno, už dlho nad niečím premýšľam." Môj brat ma poznal už ako svoje vlastné topánky a nič sa pred ním nedalo skryť. Preto nemalo zmysel mu to tajiť."Bol som preč aby som sa stal silnejším. Z časti sa mi to podarilo, ale stále to nestačí. Na to, aby som ochránil svojich blízkych pred nebezpečenstvom potrebujem, nie potrebujeme oveľa väčšiu silu. Premýšľal som o skutočne ťažkej misii. Niečo čo by mi pomohlo. Niečo lepšie ako len tréning."
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Feb 13, 2014 2:19 pm

Jezero Kiri - Stránka 15 Tumblr_lljhedDh261qfuiwr
Bol tu pokoj. Vietor si veselo lietal, sem a tam, jazero sa pod jeho náporom jemne vlnilo, sem tam sa ozval nejaký nesťahovavý vták. Všetko to ale prerušil hlasný dievčenský krik, ktorý počuli ľudia až niekde na opačnej strane od Kirigakure. Keď sa tí dvaja otočili, aby sa pozreli, čo sa deje, uvideli najprv maličký objekt, ktorý sa k nim rýchlosťou blesku približoval, až sa za ním prašilo. Čoskoro sa za tým objektom objavili húfy až po uši naštvaných ľudí. Zachráň ma kto môže! Zvreskla som, kvapky potu mi stiekli po tvári, na ktorej som mala usadený vystrašený výraz a neustále sa otáčala, aby zistila, ako ďaleko tí ľudia sú, až som si nevšimla kameň, zakopla som a spadla. Kurvahošigutntág, v mojom dokonalom diabolskom pláne sa mi musí stáť práve toto. Zhor a ochrň, šuter! Rýchlo som sa postavila, pričom som na ten kamienok, ktorý sa z môjho uhla pohľadu tváril až podozrievavo nevinne, hodila vražedný pohľad a uháňala preč. Nič hrozné sa mi nestalo, divila som sa, že som si obe nohy nepolámala. Zbadala som svojich milovaných bratov. Bonga bonga! Letmo som im kývla rukou a nahodila úsmev alá "Nič zlé som neurobila"! Nešla som k nim, radšej som sa rýchlo šupla za jeden strom a vyčkávala. Raz za čas som vykukla spoza stromu  diabolsky sa uškŕňala na prekvapených dedinčanov, ktorí odrazu nevedeli, kam sa vybrať. Héhéé, starí páprdovia... Začala som sa potichučky sama pre seba chechtať. Vyzerala som ako psychopat. A čo?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 13, 2014 2:41 pm

V jednu chvíli jsem si povídal s Gatsem, když v tu chvíli nás přerušila známá retardská síla. Má sestra se opět vrátila s rozzuřeným davem a já myslel, že mě z ní klepne. " Si děláte ze mě srandu? " Řeknu si tichým hlasem sám pro sebe, přičemž jsem viděl jak hodila hubou o zem. Když se zvedla tak uprchla davu za stromy a keře kde se jim smála, že jim utekla, ale tentokrát si to ode mě slízne. Donutím ji se omluvit, zas taková ostuda pro naši rodinu. Mei Terumi náš předek bývalá Mizukage se obrací v hrobě. Přemístil jsem se proto za její záda když ji vesničané nemohli najít. Trochu jsem ji praštil po hlavě aby si pro příště zapamatovala slušné vychování, které jí bylo učeno už od narození. " Přestaň mi přidělávat starosti! " Vzal jsem ji za límec a vynesl do vzduchu, přičemž se určitě snažila vytratit, ale nešlo jí to. Donesl jsem ji tak celou cestou až k vesničanům kdy jsem se uklonil a jí jsem nastavil taky do úklonu. " Velice se omlouvám za všechny způsobené problémy. Vynahradím vám všechny škody. " Řekl jsem takovým omluvným tónem a trochu jsem zatlačil na její záda aby se také omluvila.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Feb 13, 2014 3:50 pm

Ktosi ma odrazu tresol po hlave. Úsmev mi zamrzol na tvári a krv začala vo mne vrieť, páč som si myslela, že ma tí dedinčania našli. Úľavne som sa ale usmiala, keď sa vedľa mňa objavil Kataro. Ja som vedela, že mi...Č-čože? Opäť som hlasno vykríkla, keď ma tak surovo zdrapol za tričko a ťahal ma k nazúreným dedinčanom. Tak za toto zaplatíš, ty šmejd, urobím ti zo života peklo, natlačím ťa do mlynčeka na mäso a tvoje zvyšky strčím do kozieho čreva, spláchnem ťa do záchodu! Hádzala som sa ako šialená zo strany na stranu, ale figu drevenú mi to pomohlo. Prinútil ma síce, aby som sa uklonila, ale odmietla som sa ospravedlniť. Oblíž si prdel, k tomuto ma neprinútiš. Anjelsky som sa naňho zazubila.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Feb 13, 2014 4:33 pm

Zrazu moje rozprávanie prerušil hlasný krik. Zo všetkého najviac nenávidím, keď ma niečo preruší, keď sa snažím vysvetliť dôležitú vec. Je to naozaj otravné, hľadať potom stratenú myšlienku. A preto som sa rozhodol, že daný človek si to naozaj odskáče. Ale kvôli svojej lenivosti som sa neodvážil na nič iné ako prekrížiť ruky a čakať čo sa stane ďalej. Skoro mi došlo že je to moja "milovaná" sestrička. Dlho som ju nevidel a tak som časom zabudol na jej spôsoby. Každopádne to bola čierna ovca rodiny, aspoň podľa mojej mienky. Spočiatku som bol prekvapený, že ju vidím, ale po pár sekundách sa mi na tvári usadil celkom iný výraz. S výrazom totálneho znudenia som sledoval, čo sa stane ďalej.
Jezero Kiri - Stránka 15 Kakashi_Hatake
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 13, 2014 4:55 pm

Trochu víc jsem na ni přitlačil aby se omluvila. Stále však nechtěla. Vypsal jsem tak nějakou libovonou částku na svou šekovou knížku. Jako oinin mám peněz dost tak jsem jim dal přiměřenou částku za způsobené škody. Následně odešli a já chytil Yoko za límec a hodil ji do jezera s hlasitým výkriřem " Ty jedna hloupá, chceš mě zničit? " Pravděpodobně skončila v tom jezeře, přičemž jsem se já rozběhl za ní a přistál jsem po výskoku na vodě. " Po tak dlouhé době se vidíme a ty zase děláš neplechu? Kolikrát tě ještě budu muset vyndávat z průšvihů sestřičko? " Podal jsem ji ruku i když byla ve vodě a já stál na vodě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Feb 13, 2014 5:33 pm

Mala som pevnú vôľu. Čo čakal? Že sa podvolím. Nie, nie, nie a nie! To je proste nemysliteľné! Na tvári sa mi usadil vzdorovitý výraz. Neospravedlním sa, ani keby sa predo mnou len tak z ničoho nič objavil kamión mnou milovanej čokolády! Ale veď som neurobila nič zlé! Po svete sa jedna radosť preháňajú modrí a ružoví pudlíci, tak prečo by takej istej farby nemohli byť aj ovečky, héééé? Nahodila som poker face. A odrazu...Som bola vo vode. Čo to sakra...? Vyplávala som rýchlo na hladinu až po nejakej chvíli, bol to pre mňa šok spadnúť len tak z ničoho nič do ľadovo studenej vody. Nehovoriac o tom, aká bola vonku zima! Vypľuvla som z úst vody a prižmúrila oči na brata, ktorého som si v mysli práve označila za debila na milióntisedemstosemdesiatuštvrtú! Jeho ruku som odmietla, s nadurdeným výrazom som sama doplávala k brehu a vyškriabala sa naň. Viem, som netalentovaná a blá blá blá. Ale k tomuto snáď pomoc nepotrebujem! Zdvihla som hrdo bradu. Na Gatsa som sa ani nepozrela. Čo to mám za rodinu...Všetci sú tu suchí jak čínske piškóty. Triasla som sa od zimy, akosi som si prsty prestala cítiť, ale to mi bolo momentálne jedno.

Jezero Kiri - Stránka 15 C2AoJHo

Kurnik šopa, človek si tu ani srandu nezažije. Mama naňho vrieska, otec naňho vrieska, brat naňho vrieska, dedinčania naňho vrieskajú. Pri tomto som začala divne rozhadzovať rukami. Piškóty na teba! Vyhlasila som nakoniec, prebodávajúc Katara vražedným pohľadom. Hraným samozrejme.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 13, 2014 5:47 pm

" Už nejsi malé dítě tak se podle toho chovej. Kdybych po tobě neustále neuklízel tak vysíš někde na stožáru. Lidi jsou šílení, ještě by tě upálili na hranici jako čarodejnici. Ber trochu ohledy na ostatní. Každý nemá nervy ze železa. " Stejnak mě nemínila poslouchat jako vždycky, bylo to jak mluvit do zdi a očekávat odpověď. Každopádně jsem každým dnem čekal že dostane rozum. Prozatím jsem rozdělal oheň aby se mohla ohřát a nenastydla. " Katon: Gōkakyū no Jutsu "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Feb 13, 2014 6:50 pm

Myslím, že ti je jasné, že tvoja snaha je marná, hm? Sadla som si k ohníčku a snažila sa pri ňom zohriať, najmä svoje ruky, ktoré som si pomaly ani necítila. Kto kedy videl...Hádzať človeka do ľadovej vody počas zimy. Myslím, že moja smrť by klanu Terumi len prospela, a nevrav že nie. Som druhorodená, ak by sa tebe niečo stalo a bol by si už vodcom klanu, musela by som ťa zastúpiť. A to by dopadlo viac než katastrofálne, pretože ja som totálne nevychovaný a neschopný spratok, ktorý neprebudil Yoton, zahanbila by som celý náš klan. Mám pocit, že by na mňa najali nájomného vraha. Zamyslela som sa, pričom som sa tak priblbo usmievala. Ako keby mi to ani neprekážalo. Ba čo viac, ozaj mi to neprekážalo. Hmm...Bolo by to zaujímavé! Vyhlásila som a zazubila sa. Mali by vedieť, že som nesmrteľná. Kým sa usmievam, nikto ma nezabije. Nikto. Zdvihla som prst do vzduchu a zavrtela hlavou. Človek by sa čudoval, ako môže niekto brať takúto tému tak optimisticky...Hold, som divná!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Feb 13, 2014 9:31 pm

" Pořád meleš tyhle žvásty o černé ovci rodiny. Já tě za žádnou černou ovci rodiny nepovažuji, jsi má mladší sestra a vždy ji budeš ať už budeš jakkákoliv. Zamysli se nad sebou, kdybych tě považoval i já za černou ovci rodiny, choval bych se k tobě úplně jinak. A ať si myslí kdo chce co chce můj názor to nezmění. Stačí že v tebe bude aspoň jeden člověk věřit. Pokud si myslíš, že být ve vedení klanu je brnkačka tak to zajisté ne. Má to spoustu nevýhod mezi které patří veškerá zodpovědnost, reprezentace klanu a čím dál méně času. A pokud ti nejde ovládnout Youton tak zkrátka ještě nepřišel ten správný čas. Ne každý v tak mladém věku ovládne složité Kekkei Genkai jako je to naše. Já taky nejsem talent od přírody, vše jsem si musel vydřít a nikdo se mnou nemaže ani dnes. Nedávno jsem mluvil se zástupcem Mizukage, který mi taky zrovna nebyl při srsti a pohádal jsem se s ním, ale sklopil jsem hlavu a udělal jsem to co se řeklo. To jaká si nezměním, ale můžu tě aspoň naučit jít tou správnou cestou " Tak trochu epilog, ale nevadilo mi to, co jsem chtěl říct jsem řekl a doufám, že si to veme k srdci.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 15 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru