Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 16 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Feb 14, 2014 2:40 pm

No jo no. Klasická sestra. Človek by si povedal, že po 15 rokov spoločného života si začne uvedomovať aký je svet naozaj. Ale u nej to bolo skôr naopak. Čím ďalej tým viac mi pripadala ako blázon súci do blázinca. Ale predsa len to bola moja najmilšia a najlepšia sestrička. A samozrejme nie preto, že by bola jediná...Každopádne človek sa vo svojej podstate nezmení a preto som si na ňu už dávno zvykol. Keď som si už myslel, že bratovo poučovanie skončilo, prišiel som pomaly k nim. Bolo to ako približovať sa k zranenému zvieraťu, nemohli ste spraviť ani jedinú chybu, aby ste si získali jeho dôveru. Keď som bol už u nich pomaly som sa usmial a pozrel na svoju staršiu sestričku. Veľmi dlho som ju nevidel, pretože som bol odcestovaný a niekde v hĺbke duše som bol rád, že ju znova vidím. Aspoň som sa tak tváril. "Ahoj, som rád že ťa znova vidím. Pripomína mi to naše staré časy, však?" Kývol som hlavou na svojho staršieho brata."Chcem sa ťa niečo spýtať. Nechcela by si so mnou ísť na nejakú Béčkovú misiu? Rád by som si s tebou spravil výlet. Ak by ti to samozrejme nevadilo."
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Feb 14, 2014 6:22 pm

Jezero Kiri - Stránka 16 Tumblr_mw1jzh2DwB1sbd9clo1_500

Tupo som hľadela do ohňa. Že by som konečne začala premýšľať nad svojim chovaním? Kde že! Len to tak malo vyzerať. Ešte chvíľu toto hrané tupé zazeranie do ohňa trvalo, potom som sa zrazu vyšvihla na nohy, sťa by ma elektrický prúd do zadku kopol a rozbehla sa ku Katarovi, ktorého som prudko, a najmä silno objala. Ty ma máš rááád Nííí-chan! Zašvitorila som, pričom mi od dojatia tiekli čo pramene sĺz, ale rovno vodotrysky z očí! Po chvíli som ho pustila a potľapkala ho rukou po pleci. Gratulujem, pane, práve ste sa stali...Ale čo to sakra meliem? Mávla som nad tým rukou a otočila sa na Gatsa. Že by sa necítil diskriminovaný, prudko som objala aj jeho. Keď som ho pustila, akosi divne som sa zazubila. Serúúús, bratúúú! Jop, staré dobré časy. V očiach mi zasvietili ohníčky. Len čo som začula slovo B-ranková misia, div mi sánka nepadla k zemi...Och bože, splnený sen, splnený sen. Ďakujem ti, ó veľký Budha, ďakujem že si vyslyšal moje vrúcne prosby! Odrazu som sa zarazila..Počkať...Prižmúrila som na Gatsa podozrievavo oči. Ako si mám byť istá, že to nie je pasca a že sa mi jednoducho nechceš pomstiť? Navrela mi žilka na čele, čo neznamenalo nič dobré.


Naposledy upravil Yoko Terumi dne Fri Feb 14, 2014 6:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Feb 14, 2014 6:33 pm

Trochu jsem byl překvapen když po mě skočila a začala se chovat mile, mezitím dorazil i Gats, který se přidal do konverzace. " Hm B ranková mise? A jak víš, že na ni půjdeš když jsem já velitel týmu? " Usmál jsem se šibalsky a sledoval Gatsovu odpověď. " Nevím jestli je pro tebe bezpečné ještě chodit na B rankové mise Yoko. Mohlo by se ti něco stát, navíc nemáš tým, takže si nejdřív musíš zajít za Mizukage ať tě do nějakého zařadí. My tu prozatím na tebe můžeme počkat. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Feb 14, 2014 9:54 pm

"Ale bratmmm. Nieje predsa dieťa. Je staršia ako ja. A načo potrebuje tím keď má so sebou svojho najlepšieho bračeka? Súrodenecký tím je oveľa silnejší ako nejaký umelo spojený ľudia. Najprv som jej chcel ponúknuť A, ale to by bolo už trošku veľa. Nemyslíš? Nato, aby sme mohli spolu porážať silných nepriateľov by sme museli všetci pilne trénovať a nezdržiavať sa na ceste do budúcnosti. Ale žiaľ, ešte sme sa k tomu všetci traja nedostali. Ale zatiaľ môžeme robiť niečo trochu zaujímavejšie. Nieje tak??" Rozprával som s rukami vo vreckách a dúfal, že Kataro uzrie ten môj dômyselný plán. Bol totiž už najvyšší čas, aby naša "Malá" sestrička dospela.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Feb 17, 2014 7:42 pm

Ale mne sa tam néééééééchce. Vyplazila som lenivo jazyk a rozčapila sa na zemi, ako dlhá, taká široká. Príliš túto pôdu milujem, než aby som sa s ňou mala rozlúčiť kvôli nejakému tímu. Keby to bolo aspoň niečo zmysluplnejšie! Očkom som mrkla na Katara a uškrnula sa. Nebol to ale normálny úškrn. Ale môj super čupr dupr ultra megateragigaózny úškn! A ten sa len tak niekde nevidí. Vlastne nikde. Niečo také dokážem len ja!

Jezero Kiri - Stránka 16 Obamaclapping

Keď prehovoril Gats, posadila som sa do tureckého sedu a s pohľadom a výrazom alá Barack Obama, som začala tlieskať. Bravó, braček, bravó, to sa ti teda podarilo. Dajte tomu mužovi rohlík! Nakoniec som mu zasalutovala a keď som sa uráčila postaviť sa na nohy, tak aj potľapkala po pleci, pričom sa mi v tvári zračilo uznanie. Pravdepodobne mi zase preskočilo koliesko v mozgu. Ale to nie je u mňa nič nezvyčajné!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Feb 17, 2014 7:57 pm

" To si dohodněte u Mizukage, nebo u toho který ji zastupuje. " Prohovořil jsem k nim a dál si pak hleděl svého, přičemž jsem jen tak vytáhl kunai a začal s ním otáčet pouhým prostředníčkem pravé ruky. Chtělo to trochu vzpruhy do tohoto nudného dne. Napadalo mě hned plno věcí, ale některé jsou dětinské a další zase moc nebezpečné.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Feb 18, 2014 7:47 pm

"Tak poď."Usmial som sa na svoju staršiu sestru a pravdu povedať, tešil sa na náš malý výlet. Snáď ju zvládnem aj sám...Ruky som si dal do vreciek a pohol sa smerom k stredu vesnice.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Thu Feb 20, 2014 11:00 am

Sediac asi dva metre od jazera s rukami za hlavou a prekríženými nohami som pozoroval drobné vlnky na hladine vody, ktoré spôsoboval menší vetrík. Ten vetrík som taktiež cítil aj v tvári a pre niekoho, kto by ma pozoroval, bolo možné vidieť, že sa mi hral s vlasmi.
Zrazu mám toľko voľného času, že ani neviem, čo s ním mám robiť. Človek by vôbec nepovedal, že akadémia zaberá tak veľa času.
Ponorený v myšlienkach som stále zazeral na hladinu vody, nad ktorou sa sem tam prehnal nejaký vták, ktorý tú lovil hmyz držiaci sa kúsok nad hladinou.
Mal by som si vymyslieť nejakú novú, zaujímavú činnosť, pretože takéto vysedávanie, nech už je to v prírode alebo medzi ľuďmi, mi pripadá hrozne nudné.
Po zívnutí som upažil rukami, akoby som niekoho vítal a chcel ho objať, no táto moja činnosť bola len následkom ospalosti z nudy, z ničnerobenia. Následne na to, som sa chrbtom dotkol zeme - ľahol som si a nohy som roztiahol, takže som vyzeral ako decko, ktoré v zime v snehu vytvára andelíčka. Moje oči už viac nemohli sledovať hladinu jazera a tak sa môj zrak zameral na oblohu, na ktorej bolo len zopár mráčikov, no to bolo len do chvíle, než prišla tma - dôsledok zatvorenia očí. Hoc to vyzeralo, že spím, nespal som. Možno som sa o tú činnosť snažil, prosto len tak z nudy, ale nejako sa mi to nedarilo.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sat Feb 22, 2014 4:04 pm

Soundtrack...

Byl den, kdy mělo probíhat vše v klidu...No, taky že probíhalo! Bohužel, spoustu lidí zde mělo práci a Hiroshi, čerstvý absolvent Akademie se chtěl nějak zabavit. Bylo mu 13 let a už v tomto brzkém věku měl schopností na rozdávání. Jenže problém tu byl, že neměl na kom to vyzkoušet a rád provokoval...Když šel kolem jezera a díval se na skupinku lidí, která tam něco řešila a možná i bojovala, kdo ví, zakopl. Nejdřív si myslel, že to bude kmen stromu, ale když se podíval za sebe, ležel si tamj kluk s roztaženýma nohama do praku.
"Jasnýýý, dej si ty nohy ještě víc od sebe, hmpf!" Nafoukl tváře, zvedl se a rozzuřeně si to nakráčel před Hikarua. Ukázal na něj prstem tak statečně a odhodlaně, že z něj nakonec vypadlo...
"Ty budeš můj rival, ty...Roznožko!" Zvedl bradu na to, jak byl pyšný, že konečně našel sobě rovného...Což byla dost blbost, zakopl jen o jeho nohu a hned rival? Hold, někdy se těm mladým v palici takoliv věcí motá...a navíc u kluků, to musel pak být hard core. Každopádně, Hiroshi vypadal stále naštvaně a čekal na jeho reakci. Boj? Kdo ví, to záleželo na chlapci ležícím s nohama do praku.

Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sat Feb 22, 2014 5:08 pm

"Uh?!"
Vyšiel zo mňa akýsi pazvuk, ktorý sprevádzal moje náhle otvorenie očí. Bol to následok toho, že do mňa niekto kopol.
To ako fakt? Ležím tu na brehu jazera a niekto do mňa zakopne? Aká je asi pravdepodobnosť, že do mňa niekto zakopne. Kde to žijeme?
Náhle som sa posadil a zdvihol hlavu hore tak, aby som videl na osobu, ktorá mi začala niečo rozprávať.
On sa snáď urazil? On sa urazil, že do mňa kopol?
"Tvoj rival? Prečo?"
Spýtal som sa akosi menej chápavým tónom. Napokon, aký je to už len dôvod k rivalite, že o mňa niekto zakopne. Ten chalan vyzeral, že je naštvaný, tak som sa radšej postavil. Sedieť by bola nevýhoda, ak by prišlo ku konfliktu, ktorý by vyžadoval fyzické riešenie. Keď už som tam tak stál, asi meter od neznámej osoby, prezrel som si ho. Nepripadal mi starší ako som ja, ale vzhľad môže klamať. Tá jeho prezývka alebo ako to nazvať mi pripadala trošku divná. Zrejme narážal na to, ako som ležal. Nateraz som to však nechal tak.
"Kto si?"
Nemal som žiadny dôvod nespýtať sa ho túto otázku, tak zo mňa jednoducho vypadla. A keď už som bol pri pýtaní sa, tak som sa rozhodol aj pre ďalšiu otázku.
"A prečo do mňa kopeš?"
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sat Feb 22, 2014 5:55 pm

Hiroshi vypadal velmi nespokojeně. Hlavně když se Hikaru postavil, zaujal bojovou pozici, i když se k ničemu nepokoušel, je pro případ, byl to tak trošičku cvok.
"Protože tvoje noha je jediná, která mě složila na zem! Hmpf!" Odfrkl si a z bojového postoje vznikl uražený s rukami založenými do sebe. Kdo by jen řekl, že takovýto cvok s hyperaktivitou by mohl být tak silný? Je vůbec silný? Z jeho slov o tom, že on, Hikaru je jediný, kdo ho složil na zem (nebo spíše jeho noha xD) bylo docela nahlédnuto k tomu, že Hiroshi nebyl poražen, ale kdo ví, jestli to je pravda, nebo ne.
"Jmenuju se Hiroshi." Zaměřil svůj pohled očí k jeho noze, jako kdyby jí chtěl něco udělat, ale až takový cvok nebyl a pohlédl Hikaruovi do očí.
Tedy...hned jak to udělal, začal kolem sebe máchat rukama a ukázal na něj hyperaktivně a docela dost v šoku prstem, znovu.
"Já do tebe kopu?! Kdo je tu rozvalený hm?" Prostě si nepřipustí, že je jeho vina, že zakopl a nedával pozor na cestu. Takový Hiroshi nebyl, nikdy si takovéto chyby nepřiznal.
"Měl by ses rychle omluvit, nebo ti upravím ciferník." Myslel to vážně? Nebo ze srandy? To už záleželo na Hikaruovi, jak jeho slova vezme.
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sat Feb 22, 2014 6:50 pm

"Vieš čo si myslím? Že na zem si sa zložil sám a môžu za to tvoje oči!"
Svojim ukazovákom a prostredníkom na pravej ruke som ukázal smerom na Hiroshiho tvár, pričom bolo zjavné, že poukazujem na jeho oči.
"Možno, keby si sa pozeral okolo seba a hlavne tam, kam šlapeš, nespadol by si."
Poradil som tomu chalanovi a hlavou prikyvoval na znak, že viem čo hovorím a som si istý tým, že mám pravdu. Keď mi povedal svoje meno, tak som si ho v duchu niekoľko krát zopakoval, ale žiaľ som v pamäti nemal nikoho, kto by sa takto volal - Hiroshi je teda pre mňa úplne nová osoba. Keď prišla poznámka o tom, že som tu rozvalený, dostal som tik a jemne mi žmurklo pravé oko. Nato prišla poznámka o ospravedlnení sa a úprave ciferníku.
"Čože? Ty ma chceš zbiť?"
Vzal som ho za slovo a stiahol svoju ruku, ktorou som ešte len pred chvíľkou ukazoval na jeho tvár.
Keď tak nad tým uvažujem, aspoň sa nebudem nudiť. Ale zasa biť sa s ním? Kto vie, čo mi povedia rodičia, hmmm.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sat Feb 22, 2014 7:37 pm

Hiroshi mírně zrůžověl pod očima, když ho tak 'neoprávněně' obvinil ze své vlastní blbosti. V jeho očích se cosi změnilo. Odskočil o nějaký ten kus od Hikarua ukázal na něj znovu prstem, jenže ne se zabijáckým výrazem, naopak s úsměvem.
"Tak se ukaž, rivale!" Rukou, kterou ukazoval na Hikarua přesunul za své rameno a vytáhl katanu. Bylo dosti vidět, že katana je určitě nová, velmi hezky vyrobená s bílou rukojetí a jako doplněk měl u sebe rolničku na červeném provázku. Jenže...Pro Hikarua tu bylo moc otázek, na které neznal odpovědi, avšak na nějaké z nich by se měl zaměřit. Chlapec očividně byl přátelský, jenže oheň v jeho očích byl zvláštní, toužil po boji. Dále, co mu asi tak řeknou rodiče, kdyby přišel pobitý domů...A co vůbec ten kluk, kterého nezná a hned se s ním chce utkat umí? Víte, nikdy nemůžete předpovědět co se stane, pokud nevlastníte sharingan a i to vždycky nemusí být pravda, lidé si to okolo sebe jen šuškají. Proto nikdo nemohl vědět, čeho je Hiroshi schopný, tedy, v případě Hikarua.
Postoj Hiroshiho a chopení se katany mohlo naznačovat to, že v této pozici není poprvé a svou katanu už v ruce držel mnohokrát.
"Tak co ty padavko? Troufneš si na mě?"
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sat Feb 22, 2014 8:46 pm

Hiroshi odskočil vzad, no v momente ako sa pohol, tak som sa postavil do bojového postoju, netušil som, že skočí práve vzad, povedzme, že som skôr čakal útok. Nevadí, takto budem mať viac času na obranu v prípade, že by zaútočil. Akonáhle vytiahol svoju katanu, mal som možnosť si ju prezrieť a veru, že som si ju prezrel.
Ten meč vyzerá byť nový. Pravdepodobne za sebou nemá súbojov. Z toho by sa dalo povedať, že dedičstvo to nebude, skôr nejaký dar, prípadne výsledok vlastného fanatizmu do zbraní. Nuž, to je jedno. Predpokladám, že tupé to nebude a tým pádom by to malo byť aj nebezpečné. Teda... pre koho ako.
Ďalej som skúmal zbraň a videl som na nej rolničku.
Ale prečo tam má tú rolničku? Veď tým len narúša tichosť a nečakanosť útoku... dalo by sa povedať, že je to zámerné vytvorenie handicapu. Že by bol tak dobrý a mohol si to dovoliť?
Netušil som aké schopnosti má Hiroshi, no tá rolnička ma zneistila. Pravdepodobne to bude skúsený šermiar, hoc s problémom sústrediť sa na svoje okolie. Avšak jeho postoj isto nesvedčí o tom, že by bol držal svoj meč prvý krát.
"Tse, že rival."
Odfrkol som si pri jeho poznámke. Vážne som ho nepoznal, on nepoznal mňa, takže to označenie bolo fakt mimo misu.
Sakra, ale asi by som sa vážne nemal byť. Čo ak mu ublížim? Tatko ma zabije! Alebo, čo ak on ublíži mne? Mama ma zabije. Kso!
Do oboch rúk som si spoza chrbta vytiahol kunaie. Tam som totiž momentálne nosil svoju taštičku s výbavou. Je to dobré miesto, dá sa naň ľahko dosiahnuť s oboma rukami. Keďže som nemal v pláne používať nejaké to ninjutsu, teda kým to nebude fakt zlé, nepotreboval som mať svoje ruky voľné.
Už viem, budem bojovať iba v prípade, že zaútočí. Ak zaútočí, môžem každému povedať, že som sa len bránil.
V bojovom postoji, kunaie v rukách, bol som pripravený na útok.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sat Feb 22, 2014 9:14 pm

Když Hiroshi viděl, že na něj Hikaru neútočí, byl mírně zklamán. Tak moc se těšil, až si vyzkouší svou novou katanu na obranu a ono nic. Jen si povzdechl a všiml si, že se mu Hikaru podíval na rolničky. Trošku se pousmál, katanu si chytl do jedné ruky a do té druhé shurikeny, které po něm hodil. Bylo zřejmé, že katana je dokonce lehká, takže opravdu hezký kousek. No, to mu ale nyní mohlo být jedno.
Když na Hikarua letěly shurikeny, mohl si něčeho všimnou. Rolničky na Hiroshiho kataně se pohnuly...Jenže nevydaly žádný zvuk i přes to, že kdyby se člověk zaměřil, viděl by v ní tu malou kuličku, která když se pohne tak vydá nádherný zvuk. Mohl si být jistý jedním. Ta katana a rolničky co měl Hiroshi u sebe nebudou ledajaké. Buď Hiroshi oplývá schopnostmi na vyšší úrovni než je jeho hodnost, kterou je ohodnocen...Nebo pochází z neznámého klanu...A nebo je to prostě cvok, který neví co dělá a spoléhá na štěstí a blbost nepřítele xD.
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sat Feb 22, 2014 9:59 pm

Úškleb? Že by ten čudák niečo skrýval? Ale ak áno, tak čo?
Zamyslel som sa, keď som videl ten úsmev na jeho tvári. No v tom na mňa leteli shurikeny, ktoré po mne súper hodil. Keďže som mal už pripravené svoje dva kunaie, taktiež som ich hodil po Hiroshim, no keď som ich hádzal, už som sa vyhýbal shurikenom. Môj uhybný manéver bol bol taký, že som šiel stranou.
Divné, prečo ak má meč, útočí na diaľku? Ten jeho postoj bol šermiarsky. Uvidíme, čo podnikne ďalej. V prom rade sa musí popasovať s mojimi kunaimi, to mi dáva čas.
Hoc som si v duchu povedal, že mám na niečo čas, nevedel som, na čo ten čas mám. V podstate som neovládal žiadnu techniku, ktorá by mi umožnila ľahkú výhru alebo aspoň vytvorenie nátlaku na súpera. Všetko, čo som teraz mohol urobiť, bolo analyzovanie súpera, vyhýbanie sa jeho útokom a hádzanie kunaiov či shurikenov..
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sun Feb 23, 2014 11:54 am

Když se Hikaru vyhl shurikenům a po Hiroshim hodil kunaie, mohl se jen dívat na to, jak jeho útok byl přesný. V tento moment mohl vidět, jak se kunaie zabodly do Hiroshiho a jemu začala téct krev z hrudi. Co to? Proč neudělal úhybný manévr? Nebo, proč nepoužil svou katanu na odražení kunaiu? To byly otázky, na které nejspíš existuje jedna jediná odpověď, jen zjistit, která je ta správná. Jedna možnost byla, že to bude Kawarimi, další možnost byla, že to patří k jeho stylu boje, možná že toužil po bolesti, což by vysvětlovalo, proč je takový cvok a toužil po boji. Nebo třetí možnost, že je to pouze iluze...

Další nápovědou právě bylo, že když se Hikaru koukal na zraněného Hiroshiho, mohl ucítit rychlý sek čehosi na svém pravém stehnu. Očividně to nebylo jen tak něco normálního. Že by byl Hiroshi něčím zvláštní? No to snad ani nepřipadalo v úvahu, spíš bylo podivné, že ten boj byl brán až tak moc vážně...A to jen kvůli jednomu zakopnutí.
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sun Feb 23, 2014 12:55 pm

Nechal sa zasiahnuť?
Napadlo ma v momente, keď som videl ako moje kunaie zasiahli svoj cieľ a zo súpera sa začala valiť krv. Nepripadalo mi normálne, aby sa niekto len tak nechal zasiahnuť, zvlášť nie tak triviálnou vecou ako je kunai. Kawarimi no Jutsu sa dá vylúčiť, to už by tam miesto neho bola nejaká tá náhrada - kus stromu alebo čokoľvek iné. Náhle som zacítil ako ma niečo rezlo do pravého stehna. Moja reakcia bola okamžitá a päsťou som sa zahnal priamo za seba - samozrejme, na nohách som sa otočil, aby to bolo možné. Trafil som niečo? To neviem.
Čo to bolo? Meč? Technika? Ak áno, tak aká?
Bolesť som samozrejme necítil a z môjho stehna ani netiekla krv. Keďže som mal nohavice, ktoré mi zakrývali stehno, nebolo možné povedať, prečo nemám zranenie.
Niečo sa tu deje. Normálny šermiar by na svojom meči nemal rolničku. Musí v tom byť nejaký trik. Zostáva mi zistiť aký.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sun Feb 23, 2014 2:00 pm

Tím, že se Hikaru ohnal rukou bohužel nic nezahnal. Hiroshi tam seděl stále od krve, stále před ním, takže? Jak je možné, že ho někdo zasáhl a způsobil mu škrábanec na stehnu? Celá tato situace byla plná otázek, ale hlavní teď bylo, jak Hikaru bude pokračovat, měl by rychle přijít na to, co se děje, protože Hiroshi bral tento boj očividně vážně a i přes to, že ho Hikaru viděl takto poraněného, to nemusela být pravda.

Občas si říkám, že se lidé nikdy nepoučí, tento boj bude sranda. Řekl si v mysli. Najednou kolem Hikarua začalo poletovat strašně moc listí, okvětních lístků a jednoduše...začalo foukat. Mohl vidět jak se Hiroshi snaží stoupnout, jenže jeden z kunai zasáhl přímo do jeho žeber a dost možné je, že mu to propíchlo jednu plíci. To mělo za následek, že mu z pusy začala téct krev a ne moc pěkně začal kašlat.

Právě toto by Hikarua mohlo na nějakou minutku zaujmout a pohlédnout na Hiroshiho. Právě na toto se čekalo a proto mohl ucítil lehký závan větru kolem své hlavy. Opět menší štípnutí, tentokrát v místě, kde byla jeho klíční kost. Řezná rána už byla, ale ne hluboká, spíš jako by ho poškrábala nějaká kočka. Každopádně, byla to skutečnost?
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sun Feb 23, 2014 2:41 pm

Netrafil som nič.
Skonštatoval som v mysli, no vedel som, že ak by ma niekto napadol, tak by som ho trafil. A ak by som ho netrafil, tak by som ho minimálne videl, keď už som sa otočil. To znamená jedno, to čo ma zasiahlo nebol človek a ani iná bytosť, inak by som to bol videl. Pri pohľade na Hiroshiho sa mi potvrdila moja dedukcia ohľadom Kawarimi no Jutsu.
Takže už viem, že to nebolo Kawarimi. Kenjutsu je mimo hru, to by som ho videl, keď ma zasiahol.
Ako som tak uvažoval nad tým, čo by sa mohlo diať, niečo ma škrablo na kľúčnej kosti. Avšak zasa som nič nevidel a kľúčna kosť nie je na mieste, kam by som nevidel.
Mám dojem, že sa jedná o Genjutsu. Všetko tomu nasvedčuje. Kenjutsu to byť nemôže, videl by som útočníka a hlavne by aspoň mal byť schopný stáť a to Hiroshi nie je. Tým pádom sa dá vylúčiť aj Taijutsu. Taktiež ninjutsu... nikde neboli žiadne pečate. Naviac teraz to vyzeralo ako fuuton - technika vzduchu, no efekt bol rovnaký ako pri tom stehne a tam žiadny vzduch nebol.
Mojej kľúčnej kosti sa nič nestalo, no keďže som mal oblečenie, nebolo to vidno. Hlavne nebolo vidno, že by mi oblečenie sčervenalo od krvi. Avšak pri tom škrabanci by aj tak nevytieklo dostatok krvi aby bolo nejako veľmi vidno, že krvácam.
Ak to je genjutsu, tieto útoky by ma z neho mali dávno dostať. Spôsobujú predsa bolesť. Nie zranenie ale bolesť a tú cítim. Dôvod prečo ma z neho nedostal už ten prvý útok bude zrejme ten, že samotný útok je genjutsu.
Mal som dojem, že začínam prichádzať na podstatu veci, ale stále tu bol zranený Hiroshi, o ktorého som si možno aj robil obavy. Ak by zomrel mojou rukou, zabil by som krajana - vlastizrada. Ach to by bol prúser, nechcem byť nanuk, veď som sotva genin. No, zrejme si robím väčšie obavy o svoju budúcnosť ako o Hiroshiho, ale on je toho strojca.
Ale počkať, prečo tam len tak sedí a nič nerobí ak je tak vážne zranený. Prečo sa nevzdá? Že by?
Hoc som si myslel, že som v genjutsu, nikto ma neučil ako sa z neho dostanem. Takže ma napadala jediná možnosť, skutočná bolesť. Ale dokážem zraniť sám seba? Nikdy predtým som to neurobil.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sun Feb 23, 2014 4:42 pm

Bylo vidět, že Hikaru už má konečně tušení o tom, čím se Hiroshi specializuje. Tento styl boje, který používal nebyl ani tak známý, lidé ho kdysi dávno používali a šlo vidět, že na něj i zapomněli. Hikaru už začínal tušit, že se jedná o genjutsu. Jenže, jak to, že mu genjutsu způsobovalo bolest a přitom se nezrušilo? Když se nad tím člověk zamyslí, tak to určitě zjistí...


Hiroshiho ale toto začínalo docela bavit. Čekal jen na to, kdy ho Hikaru konečně prokoukne a uvědomí si, v jaké situace právě je. Hiroshi, který klečel před ním o krve ho začal prosit o pomoc, už jen z toho důvodu, že ztratil spoustu potřebné krve a začínal upadat do mdlob. Jak se teď Hikaru zachová? Pomůže zraněnému Hiroshimu, nebo začne rychle jednat a zjistí co se děje? To se určitě dozvíme...xD
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sun Feb 23, 2014 5:01 pm

Moje uvažovanie o tom, či sa zraniť a ak áno, tak kam, bolo prerušené Hiroshiho hlasom, ktorý ma žiadal o pomoc. Vzhľadom k tomu, že som predpokladal, že sa jedná o genjutsu a teda všetko čo momentálne vnímam nie je pravda, rozhodol som sa nepomôcť mu.
Prepáč Hiroshi, ale ak je pravda, že som v genjutsu, isto si v poriadku. Napokon, ak by si nebol, zrejme by si to genjutsu už nebol schopný držať.
A ak by ho skutočne nebol schopný držať, tak ten druhý útok... možno aj ten prvý na moje stehno, by už nebol možný. Toto ma len utvrdilo v tom, že sa jedná o genjutsu. Nuž zostáva jediné, dostať sa z tohto genjutsu a pokúsiť sa o protiútok, pretože dostať sa z genjutsu je asi rovnaký úspech ako vyhnúť sa nejakému ninjutsu.
Zostáva mi však ešte jedna otázka. O aký druh genjutsu sa jedná. Počul som príbehy o sharingane, všaj jediný pohľad do očí a človek skončil. Ale on predsa sharingan nemá. Naviac... do očí som sa mu ani nepozeral. Tak čo potom?
Chvíľku mi zrejme trvalo, kým mi to došlo, asi za to môže adrenalín, no napokon mi svitlo.
Rolnička! Zvuk! To bude pravdepodobne ono.
Odhodlaný dostať sa konečne z genjutsu som siahol po výbušný lístok, ktorý som si pripevnil na čelo.
Predpokladám, že ten zvuk na mňa musí stále pôsobiť, aby ma udržiaval v genjutsu. Ak je to tak, musí byť niekde blízko mňa, aby som rolničku počul.
Výbušný lístkom na mojom čele bol pripravený explodovať a veru, že aj vybuchol. Hoc som týmto prezradil svoju techniku - suika no jutsu, tým, že som sa rozletel na vodu, by malo prestať fungovať genjutsu, keďže... kde je teraz môj skvapalnený mozog a ostatné orgány? Naviac, ak by bol Hiroshi blízko, musel by vytvoriť protiopatrenia proti tlaku z výbuchu.
Ale keď tak nad tým uvažujem, ten lístok nemusel vybuchnúť na mne... možno by len stačilo narušiť jeden zvuk druhým - explózia... nevadí, teraz je zo mňa mláčka... aha jedna tu, druhá tam a tam sú ďalšie, mal by som sa poskladať.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hiroshi Sun Feb 23, 2014 7:36 pm

Vida, záhada byla vyřešena. Hikaru zjistil, že je to genjutsu vyvolávané zvukem. Vedl si velmi dobře, protože toto genjutsu, které vytvořil Hiroshi nebylo ani silné. Jednalo se o pouhé D-rankové genjutsu a to Magen: Narakumi no Jutsu. Obyčejně bylo toto genjutsu využívané v Konoze za pomocí ručních pečetí. Jenže Hiroshi byl opravdu geniální i přes to, jak byl hyperaktivní. Toto genjutsu vydal svým uměním a to melodií svých rolniček. Jenže jak? To byla odpověď na další otázku a to tu, proč se kolem Hikarua něco dělo. Proč ucítil závany větru a malé sečné tahy? Jednoduše řečeno...Toto gejutsu vyžadovalo pohyb rolniček. Jejich zvuk se odrážel i od ostří katany a po celou dobu, co Hikaru stál a přemýšlel se kolem něj Hiroshi motal, nebo spíš pobíhal pár metrů od jeho těla poměrně rychle. Přeci jen to byl mistr i v tom kenjutsu. Rolničky se v pohybu Hiroshiho rozhýbaly a proto se kolem Hikarua vytvořila jakási zvuková kapsa.

Jeho velkou výhodou bylo, že byl z klanu Hoozuki a své tělo dokázal proměnit na vodu. Při výbuchu jeho lístku, které si upevnil na čelo a poté nechal vybouchnout způsobil to, že musel na pár vteřin, možná i minut přestat slyšet a vnímat věci okolo sebe. No, normálně by stačilo v tomto případě si jen zakrýt uši (páč to je D-rank, kdyby byl vyšší, tak to nejde), ale toto byla taky možnost, sice netradiční, ale přeci. No a konečně odpověď na třetí otázku...Bolest. Jednoduše, Hiroshi nic nemusel dělat. Bolest se děla pouze v iluzích a po sečných ranách ani památky.

Po zrušení genjutsu Hiroshi počkal, až se jeho tělo opět zformuje a svou katanu držel stále v jedné ruce, ale u ne v bojovém postoji.
"Hele kámo, kdyby jsi nebyl z vody, jsi mrtvej během pár vteřin po tom, co bych začal." Usmál se na něj a svou katanu opět zasunul do pochvy na svých zádech. S povzdechem si trošku upravil pásy přes jeho hruď, které držely katanu a pak znovu koukl na Hikarua.
"Popravdě, tato katana se nesmí dotknout nevinného, dokonce ani rivala." Zazubil se na Hikarua a při tom se zamyslel.
"Hele, ale i tak, můžu ti zkusit projet rukou skrz tvé tělo?" Tak když už narazil na Hoozukovce, musel využít situace, ne?!
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hikaru Sun Feb 23, 2014 8:36 pm

Keď sa voda stiekla dohromady a ja som sa sformoval do svojho pôvodného tvaru, mal som možnosť vidieť Hiroshiho, tentokrát už mimo genjutsu.
"Tak to by som mal byť rád za fakt, že som z vody."
Usmial som sa a ukázal Hiroshimu svoje žraločie zúbky. Nejako ma samotný fakt, že som súboj zrejme nevyhral nijako nezaťažoval. Napokon sám uznal, že ma nedokázal zabiť, keďže som z vody.
"Mimochodom, nepovedal som ti svoje meno. Akosi sme to nestihli. Som Hikaru."
Po predstavení sa ma zarazila jeho otázka, či môže prejsť mojim telom jeho rukou. Tú poznámku o tom, že tá čepeľ nemôže isté osoby napadnúť, som nejak nepochopil, tak som ju radšej odignoroval a zameral sa danú otázku.
"Eh, no to radšej nie. Nie je to príjemné, naviac je to divné."
Odmietol som a zakýval tvárou do strán na znak nesúhlasu.
Nejako ma začalo smädiť.
Hikaru
Hikaru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Feb 24, 2014 2:38 pm

Juchúúú! Aj em sou hepy! Div som od radosti nezačala skákať alebo niečo podobné. Rozbehla som sa za Gatsom, po ceste som sledovala toho divného bielovlasaňa. Óó, chudák, začal predčasne starnúť. Prebehlo mi mysľou. Tak mladý a tak starý. Zavrtela som hlavou. Samej mi táto veta veľmi zmysel nedávala, ale čo už. Pohľadom som si premerala aj toho jeho kamaráta. Pfúúú, ten je fest sexy. Uchechtla som sa a zmizla spoločne s Gatsom. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 16 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru