Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 29 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Yuki Ōkami Mon Jun 08, 2015 6:26 pm

Jak šlo vidět tak mě raiki  podcenil a to nebylo dobře, ale momentálně jsem mela velký problém. Jelikož tady byl hned 5krat. Což se mi nelíbilo. Ani trochu. Když klony byly blíže ke mne vyhodila jsem dýmovnici odrazila se a vyskočila do vzduchu, přičemž jsem skládala, pečete na Kawarimi no Jutsu.  Pokud klony dále mířily v kouři do místa, kde jsem stala já tak zdrhejme se srazily sami se sebou. Já dopadla mimo kouř a zaregistrovala jsme ze jeden chyby. Momentálně jsem musela vyčkat, kde se objeví, ale nemela jsem dobry pocit. Tohle mohl byt jeho finální útok. Přikrčila jsem se opět na všechny čtyři
Cvičiště 3 - Stránka 29 Shikyaku-no-jutsu-o opravdu to nebyla nekonfrontnejsi pozice ale  za využiti všech končetin jsem mela vetší šanci se dostat do bezpečí.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Jun 08, 2015 6:39 pm

Podařilo se jí zneškodnit tři klony, protože uznejme, moc rozumu nepobrali. Poslední stál opodál a zamračeně Yuki sledoval. Odfrkl si a vytáhl si z pouzdra dva kunaie. Párkrát s nimi zatočil kolem svých prstů, nakonec je pevně uchopil a plnou rychlostí se rozeběhl proti Yuki. Jeden po ní vhodil a s druhým byl připraven k útoku.
Když už mu zbýval asi metr, najednou se po jejíma nohama vynořila ruka a pevně ji chytla za kotník. Klon měl akorát odvést její pozornost.
Cvičiště 3 - Stránka 29 Doton
Pevně nohu svírala a nakonec prudce zatáhla Yuki směrem do země. Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu. Pokud by se Yuki podařilo ze mých spárů vyprostit, což samo o sobě není zase takový problém, akorát by se tím zdržela a můj klon by měl pervektní šanci ji zneškodnit. Nehledě na letící kunai. Měl jsem dobrý pocit z mého plánu, což bohužel znamenalo, že se něco pokazí, jak se znám.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Mon Jun 08, 2015 7:01 pm

Po chvíli se nedaleko brány objeví chlapec, většího vzrůstu. Na zádech mu šel vidět zavěšený batoh. Mířil si to přímo k bráně kterou při příchodu k ní jemně otevřel. Podíval se kolem sebe a uviděl dva shinobi kteří zrovna zápasili. Nedalo mu to a sedl si na zem a pozoroval je.


Naposledy upravil Hanabii Hyuuga dne Tue Jun 09, 2015 10:00 am, celkově upraveno 1 krát
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Yuki Ōkami Mon Jun 08, 2015 7:07 pm

RAikiho plán byl dobry.  Ale bohužel pro něj když mě chytl za nohu tak stáhnul tak pouze kus kmenu pod zem když jsem zmizela  Cvičiště 3 - Stránka 29 Kawarimi-no-jutsu-o objevila jsem se za běžícím klonem a to byl bohužel konec pro klon alespoň jsme v to doufala. Opět jsem použila Cvičiště 3 - Stránka 29 Konoha-senpu-a  Konoha Senpū  kop směroval zezadu primo pod bradu klonu což nemel šanci vykryt (řídím se podle BOS co mas v popise.) Pak jsem už pouze cekala, až vyleze. „Chceš si hrát na schovávanou dále?“ Zeptala jsem se jej tušila jsem ze mě slyšel
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Jun 08, 2015 7:34 pm

To její Kawairimi mě štvalo čím dál tím víc. Jak ještě dlouho to hodlá dělat? Vyskočil jsem ze země a s elegantním saltem jsem dopadl na obě nohy. Pohlédl jsem na Yuki a odpověděl ji:
"Zdaleka ne tak dlouho, jako ty si očividně chceš hrát na honěnou. Doton: Gansetsukon!" hlesl jsem a ze zeminy pode mnou jsem vytvořil dlouhou kamennou tyč.
Cvičiště 3 - Stránka 29 -Earth_Release_Rock_Staff-
Zabodl jsem ji do země vedle sebe a přemýšlel. Soustředěne jsem ji sledoval a ani jsem si nevšiml toho týpka, co sem právě přišel. Nakonec jsem se podobně jako předtím můj klon rozeběhl střemhlav proti Yuki i s tyčí, asi dva metry před ní jsem vyskočil do vzduchu a vzápětí po mně zbyl jenom oblak. Objevil jsem se pomocí Shunshinu za Yuki, jednou rukou ji pevně chytil kolem ramen a tyč jsem ostrou hranou dal asi centimetr před její krk.
"Tak co teď?" špitl jsem k ní. Není to nějaká extra taktika, prostě takový plácnutí do prázdna, každopádně mi už pomalu ale jistě docházejí nápady.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Yuki Ōkami Mon Jun 08, 2015 7:53 pm

(Mam dojem ze ten klon už je kaput.) Klon mi držel kousek od krku tyč a Raiky mě držel zezadu. Myslela jsem ze mu došlo ze jsem typ na Taijutsu a ne ninjutsu. No budiž. Raiky byl v nevýhodě, pokud jsi toto neuvědomil. Stala jsem bez hnuti mrvy. „No popravdě, Myslím ze už brzy bude konec.“ Pokud raiky neznervózněl při mem ledovém klidu tak nevím, ale rozhodne to asi nebylo příjemné slyšet v mé pozici. Rychlým švihem nohy patou do jeho vnější strany stehna a stehenního svalu což muselo hodně bolet. A následným propletením mé ruky pod jeho rameno to nakonec byl on kdo mel hrot u krku.(vše se udalo najednou a ve velké rychlosti) Jakýkoliv pokus klonu manipulovat s Hrotem byl nebezpečný pro Raikiho jelikož teď jsem jej mela v plné kontrole díky taijutsu já. Tudíž se Stal mým štítem.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Tue Jun 09, 2015 10:37 am

Koukal jsem na ně upřeným pohledem, zpozoroval jsem že ta holka je nejspíše Genin stejně jako já.. Do toho kluka bych řekl to samé ale jeho taktiky byli poněkud lepší.. Bylo my jasné že je to Chuunin. Už mě nebavilo jen tak sedět a proto jsem si stoupl a skočil k tomu chlapci. Zdravím.. Jmenuji se Hanabii.. Vím že vám moje jméno nic neříká a neustále vyhledávám nové přátelé, a  rád bych poznal i vás. Ale nejprve bych vás oba dva po jednom vyzvat na souboj. Hezky se usměji a poté odskočím o něco dál. Postavím se do bojové pozice a čekám kdo z nich, se mě pokusí vyzvat jako první. Vsázím spíše na toho chlapce jelikož je o mnoho zdatnější než já.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Jun 09, 2015 3:44 pm

(Asi jsme se špatně pochopili, klon se celé předchozí části neúčastnil, všechno to dělal Raiki)
Opravdu mě její ledový klid celkem znervózňoval, a dopředu jsem tušil, že to nebude jen tak. Ale nic jsem s tím neudělal a tím ji dal dokonalou možnost obrátit karty, což se stalo. Jakmile mě kopla do stehna, cukl jsem bolestí, ale jinak stál pořád na místě. Zdrželo mě to a jen tak tak jsem zeragistroval tyč před svým krkem. Věděl jsem, že je tato situace špatná, ale nechtěl jsem si přiznat prohru. Zatnul jsem pěsti, ale snažil jsem se zachovat vážný zamračený výraz.
Už jsem se chtěl nadechnout a něco říct, avšak jakýsi Hyuuga nás vyrušil. Otočil jsem se směrem k němu a hlavou mi probleskla úžasná příležitost na protiútok. Věděl jsem, že už se to jako součást boje asi nepočítá, ale alespoň pro vlastní zvýšení sebevědomí jsem to udělat musel. Popadl jsem oběma rukama tyč za konec, který mi držela u krku a začal co největší silou jsem máchl s Yuki i tyčí dokola, abych získal co největší švih a rychlost, a nakonec ji vhodil do vody kousek dál. Yuki se mohla pustit, ale pokud tak neudělala, skončila mokrá ve vodě.
Cvičiště 3 - Stránka 29 Tumblr_mf52xhqUAW1r6srg3o1_500 (představte si to prosím jenom jako ten švih)
Tak jako tak, ušklíbl jsem se, popleskal jsem si ruce a spokojeně se podíval na toho kluka na H. "Yosh, zdravím. Já klidně půjdu první, pokud tady dáma nemá problém." řekl jsem směrem k Yuki a protáhl se. "A jestě jsem s tebou neskončil." zachraptil jsem na Yuki.
"A mimochodem, já jsem Raiki." představil jsem se a pokynul hlavou někam směrem k Hanabiimu. Možná si mohl myslet, že mu dávám pokyn, aby začal. Anebo taky ne. Každopádně tomu tak nebylo, protože vzápětí ho silnou ranou někdo praští do zad. Byl to můj klon, který tu ještě zůstal z boje s Yuki.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Yuki Ōkami Tue Jun 09, 2015 4:20 pm

(Opět jsi nepochopil ty mě. Já mela v pace tebe tu tyč stále držel tvůj klon.)
Raiky se o něco pokoušel, ale to už bylo nepodstatné. Možná kdyby nás nevyrušil ten typek tak Raiky by byl poražen. Ale už jsem to nechala tak. „Dáma s tím nemá problém jelikož ja uz dnes nebudu bojovat.“ Mela jsem dost už jen kvůli tomu, co jsem dnes prošla už jsem nemela silu na další boj. „A neboj Raiki jas tebou ještě taky ne. A Možná pokud vyhraješ, dostaneš odměnu.“ Nemohla jsem si pomoct proste jsem mu musela dat brouka do hlavy. Líbil se mi tak proč ne. Mé jméno je Yuki Ōkami. Řekla jsem a pak se šla posadit o podal.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ryuuk Wed Jun 10, 2015 5:34 pm

Měl jsem sice odpočívat, ale netušil jsem vůbec kdy začne můj trenink. Nechtěl jsem vyjít z mé dosavadní formy. A kde jinde než na cvičišti jsem si mohl pořádně zatrénovat. Měl jsem v plánu si trochu za posilovat, vyzkoušet své bojové schopnosti na panácích, a potom zajít do knihovny a přečíst si knihy. Též jsem si musel potrénovat Shōsen Jutsu. Došel jsem na cvičiště a uviděl jsem dva kluky,jak se připravující na souboj. Yuki jsem si nevšiml,protože seděla o podal. Vyskočil jsem na větev stromu a pozoroval ty dva. I díváním se můžu něco naučit a možná si i zabojoju, ale kdo ví.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Thu Jun 11, 2015 12:23 pm

Pozorně jsem se pousmál tak aby to všichni viděli. Ovšem, přišlo mi neslušné se ani neuklonit a proto jsem dal ruce k sobě a pořádně se uklonil. Poté jsem si už však do bojové pozice nestoupl. Oddělal jsem pravou ruku o levé a držel jsem pečeť se zavřenýma očima. Pilně jsem poslouchal okolí a nemohl jsem si nevšimnout nově příchozího.. Podle jeho chakry jsem ihned rozpoznal že je to opět Chuunin. I přes to vše co se v okolí dělo jsem ani na chvíli nezaostal a všímal si svého soupeře kterého jsem prozatím neviděl. O chvíli později ucítím nějakou chakru za mnou. Byl to můj protivník a proto jsem v mžiku pronesl.. Byakugan ! Otevřu oči a můj zrak je teď v podstatě jiný než předtím.. Vidím okolo sebe v dosahu tři sta šedesáti stupňů. Udéru do zad se jednoduše vyhnu a uskočím o něco dál. Koukal jsem skrze protivníka hned jsem věděl kam udeřit. Ovšem vyčkával jsem a čekal co udělá dál.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Sat Jun 27, 2015 7:32 am

//Omlouvám se ale nebudu čekat věčně a postavu si do Témata "Neaktivní" dát nenechám proto odcházím ze cvičiště jinam.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sarada Sun Jun 28, 2015 8:54 pm

Suiton: Hanshibi Mori (C-rank)


Došla jsem sem. Netušila jsem, co mám dělat. Ve skutečnosti mi chyběla nějaká ta akce, proto jsem se rozhodla se nějak vybít tím, že se naučím nějakou techniku. Sedla jsme si ke stromu a znovu vytáhla svůj vlastní svitek, který jsem měla v kapse. Rozhodla jsem se pro sebe udělat něco užitečného, když už nebyli mise. Yosh, Suiton: Hanshibi Mori, jdu na tebe! Pousmála jsem se sama pro sebe a svitek rozložila před sebe. Vlastně jsem ani nevěděla moc proč se učím své vlastní techniky, když ani nebyly tak silné. Hmm, překonám tě, dědo! Zatvářila jsem se nabuzeně k učení, stoupla si a podívala se okolo. Zdroj vody tu byl, proto nebyl problém s tím, že bych musela plýtvat chakrou na vytvoření nějakého zdroje.
Jako první věc, kterou jsem udělala, jsem si stoupla na vodu. Byla jsem docela v klidu, techniku jsem měla uloženou i v hlavě. Sepla jsem tedy ruce k sobě a kontrolovala tok mé chakry. Voda kolem mě se začala zvedat do vzduchu. Byly to prameny vody, které vypadaly jak hadi a následně se od zdroje odtrhly a ve vzduchu začaly jen tak eazzy peazzy levitovat. Jo, jasně, toto mi je určitě k něčemu dobré. Povzdechla jsem si, ale stále se svou snahou pokračovala. Bylo potřebné se soustředit na tvar vody. Ano, tvořila jsem z vody schůdky, od kterých bych měla možnost se ve vzduchu odrazit, ale stále jsem nějak nepřišla na to, jaký tvar a koncentraci by to všechno mělo mít. Proto jsem se na to rozhodla jít jinak! Voda co levitovala se rozpadla a zmizela. Já jsem seskočila z potůčku, na kterém jsem stála a kopla tvrdě do stromu, z kterého se odtrhla kůra. Tu jsem nalámala do tvaru, které měly mít i Sutinové schůdky. Yosh! Zamračila jsem se odhodlaně a kůry hodila do vzduchu. Shunshin no Jutsu! Abych byla opravdu rychlá, musela jsem na to použít Shunshin.Objevila jsem se nad první kůrou, která byla nejníž od země. Svou chakru jsem přemístila do chodidel a od kůry jsem se odrazila. Nebyl to ten efekt, kterým bych dosáhla odraz stejně, jako od vody, ale už jsem přišla na to, jak budu muset techniku použít, aby byla podle mých představ. No, doskákala jsem do výšky, kde byla i poslední kůra a seskočila jsem dolů spolu s nimi. Sundala jsem si bundu, že jsem byla jenom v tričku a znovu jsem si stoupla na vodu. Sepla jsem ruce a vyslovila název techniky. "Suiton: Hanshibi Mori!" Zavřela jsem oči a stalo se to, co před tím. Z vody vyplavalo pět vodních kuliček, které se pomalu ale jistě začali placatit do tenkých kulatých schůdků. Jen jsem se šibalsky pousmála a vyskočila do vzduchu. Však v moment, kdy jsem stoupla na první vodní schůdek, se stala věc, kterou jsem nechtěla. Moje noha propadla skrz vodu a já zahučela rovnou do potůčku. Celá mokrá, naštvaná a vynervovaná. "Prdeleee!" Yop, zapomněla jsem chakru přenést do chodidel, aby mě voda unesla. Byla to primitivní chyba, ale nenechala jsem se tím nějak zastrašit. Tyto věci jsem opakovala snad desetkrát dokola. Stále byl problém s tím, že buď to bylo vody málo, nebo jsem s ní nedokázala tolik manipulovat, nebo mi propadla noha skrz, nebo se dokonce stalo, že jsem se MÁLEM odrazila, ale noha mi zůstala v tom schůdku. Tolik vody, kolik jsem jí za těch pár hodin spolykala, někdo nevypil ani za celý svůj život. Vyčerpaná jsem si lehla na trávu a vydýchávala to. Vzpomněla jsem si mezi tím na strýčka. Ten se taky jen tak nevzdával, vždy přišel do vesnice, nebo spíš do nemocnice vyčerpaná, ale dosáhl toho, čeho chtěl a taky...jak silný byl! Musela jsem se vzchopit. Znovu jsem si stoupla na říčku a provedla povely znovu. Chakra kolem mě začala sílit a voda nabírala tvarů, které jsem opravdu chtěla. Vytvořila jsem pět Suitonových schůdků. Několik metrů od sebe vzdálených. Abych si to urychlila, znovu jsem použila Shunshin. Manévrovat ve vzduchu pro mě bylo nejideálnější a technika se mi povedla snad na 465735185 pokus. Nebyla jsem v tom sice zatím tolik zručná, abych jí použila na plno v krizi v boji, ale vytvořila jsem jí takovou, jaká měla být. Jen jsem se pousmála, zamotala se dokola a padla jsem na zem a v sekundě jsem usnula.


Suiton: Hanshibi Mori od 28.6.2015...do 6.7.2015
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Yuki Ōkami Thu Jul 02, 2015 8:38 pm

Po nějaké době jsem se rozhodla odejit. Přeci jen jsem rozhodla to zde opustit začínalo zde byt na můj vkus až moc lidi. Zvedla jsem se a poděla jsem se hodně daleko od ostatních kde jsem přemyslela jak dokončit svou přeměnu. Chvíli jsem jenom poslouchala ten vítr a šustící listy bylo to pro mé jako bych se stávala součásti. Po několika minutách jsem otevřela oči a začínala se přeměňovat. Bylo to až neuvěřitelné. Nejdříve se změnily mé prsty a pote se má kůže zacala pokrývat srsti. Během chvíle se zde objevil pouhý vlk v mem oblečeni. Bylo to něco úžasného po krátké chvíli čekaní a kochání se tou nádherou jsem ucítila Soshiho pach. A rozběhla se tím směrem, přičemž jsem se proměnila zpět na svou podobu.
(přesun)
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sarada Sun Jul 12, 2015 5:06 pm

Po tréniku jsem se zvedla a povzdechla si. Podívala jsem se na nebe a trošku se zamračila. Nevěděla jsem, co dělat. Všichni byli pryč. Hokage tu nebyla, nikdo tu nebyl velitelem a já toužila po tom, se ještě jednou podívat do Kiri. Avšak, nevěděla jsem, jestli to mám někomu říct. Přeci jen, spontání dovolená by byla možná i zábavnější. V Kiri bych se mohla dozvědět víc o Suitonu a jeho historii. I když mě ta vesnice nepřišla moc bezpečná, moje zvědavost převládala moje myšlenkové pochody. Jen jsem se do široka usmála."Yosh, stejně budu hned zpátky." Strýček šel bojovat, takže do té doby, než se vrátí, jsem i já mohla jít na nějakou akcičku.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Haki Wed Aug 12, 2015 6:06 pm

Mini filler na techniku
(C-rank:Katon-Hi no ha)

Mé kroky mě zavedli na cvičiště, původně jsem sem ale neměl vůbec zamířeno.Původně jsem se chtěl jen projít, dát si nějaké jídlo a odpočinout na nějakém klidném místě, jako to vždy dělám.Jsem kliďas a mám rád klid, ale čas od času musím něco udělat, abych nezůstal na úplném místě, chci aby na mě mohli být rodiče pyšní, jaký ze mě vyrost shinobi i když tomu původně tak vůbec být nemělo.Zastavil jsem se tedy u cvičiště.Byl tu klid.Mohl jsem tedy využít celé plochy cvičiště.Jak jsem tak přemýšlel, tak vlastně zatím neumím vůbec žádnou bojovou techniku.Všichni ostatní geninové jich určitě umí fůru.Ještě si pamatuji, jak mi nějaký jounin ukazoval s nějakým papírkem, že mám nějakou ohnivou chakru nebo co.Vůbec jsem ho nechápal jako.Snad mi říkal i jak jí uvolnit, ale to si moc nepamatuju, třeba si na to během tréninku vzpomenu.
No, co bych si mohl vymyslet za super mega krutopřísně úžasnou techniku.No, zatím umím bojovat jen s kunaiem a hvězdicemi no.Tak bych mohl třeba udělat oheň kolem hvězdice?No, hvězdicemi ještě moc dobře nehážu no, tak třeba kolem kunaie.Už jsem věděl, co bych měl začít trénovat, jenže v tom byl háček a to jak.Uměl jsem již jakž takž nashromáždit nějakou chakru, tak jsem tak učinil, když jsem v ruce držel kunai.No inu, chakra se držela jen na ruce a vůbec se jí nechtělo skočit na ten kunai, mrška jedna.Takto jsem si hrál až do večera a vůbec se mi nedařilo.Tak jsem to pak vzdal a vydal se domů, kde na mě čekala večere a to instantní nudle.Byli dobré, ale pokaždé stejné, jejich chuť jsem již znal tak dokonale, že poznám, která značka je která jen podle chuti.Noc byla dlouhá, vyspala jsem se krásně a hned ráno jsem se vydala  na cvičiště, kde jsem začal svůj trénink.Dnes se mi již dařilo lépe, měl jsem na to celý den.Moje snaha nakonec přinesla ovoce a již jsem byl schopný skoro půlku kunaie obalit chakrou.Ve volných chvilkách jsem trénoval kopy a údery abych úplně nevyšla ze cviku.Den se pomalu chýlil ke konci a já již byl schopný chakrou obalit téměr tři čtvrtě kunaie.Vydal jsem se opět domů, kde jsem tentokrát měl změnu, jelikož jsem si po cestě v sámošce koupit instatní rámen jiné příchuti.Byl teda pěkně hnusný a tak jsem ho ani nedojedl a jelikož jsem byl již velmi unaven, tak jsem aniž bych po sobě uklidil padl do postele a spal.Ráno mě probudili malé děti, které mi hráli pod okny na babu.Přesněji, to když si jedno z nich rozbilo koleno mě probudilo, dokonalé ráno.Ospalý a nenajedený dojdu na cvičiště a pokračuji v tréninku.Byl jsem schopný pokrýt kolem 85% kunaie.Bylo kolem poledne a mě od tréninku odtrhl neskutečný hlad.Měl jsem takový hlad, že jsem nebyl schopný ničeho, tak jsem se svými něco málo penězi vydal k té nejlevnější restauraci, kterou znám.Nevařili tam špatně, ale zrovna začínali, tak si museli přilákat nějaké zákazníky.Zde jsem se najedl jako král za pár šupáků a vrátil se zpět na cvičiště, kde jsem pokračoval v tréninku.Do noci jsem byl schopen pokrýt celý kunai chakrou.Hned jak jsem to dokázat, tak jsem radostí začal skákat a doběhl domů a na cvičišti jsem si dokonce zapomněl batoh se svačinou, na kterou jsem nesnědl.Doma jsem ihned padl na postel a usnul.Ráno jsem se probudil až kolem třetí odpoledne.Hledal jsem batoh.Nemohl jsem si zaboha vzpomenout, kde jsem ho nechal.Chodil jsem po bytě sem a tam, ale nebyl nikde, tak jsem si vzal svačinu do ruky a vydal se po městě, kde jsem chodil, nebyla ani tam, už jsem byl naštvaný, protože jsem v tom batohu měl všechny své peníze.Po asi dvou hodinách jsem to vzdal a šel aspoň na chvíli na cvičiště a hádejte co?Ten batoh jsem si tam včera zapomněl.Já blb, achjo, tak aspoň ho mám a je v něm snad vše.Zkontroloval jsem, jestli stále umím pokrýt celý kunai chakrou a zvládl jsem to.Tak jsem se dal do měnění chakry na elementární.Netušil jsem jak se to dělá, ale tak nějak jsem to zkoušel.Natáhl jsem ruku a shromáždil chakru do ruky a začal s ní třást.Nic...vůbec nic se nedělo.Zkoušel jsem třást, točit, mačkat, skákat, běhat, sedět, ležet, ale nic nefungovalo.Řekl jsem si, že dokavaď to neudělám, tak nepůjdu domů.Snažil jsem se a snažil.Bylo už kolem třetí ráno a já to stále neuměl.Naštval jsem se a nějak jsem se na to soustředil a ono se to povedlo, vůbec netuším jak.Byl tu ale jeden problém, vůbec jsem to neuměl regulovat a na mé ruce se objevila velikánská ohnivá koule ze vší té chakry a mě se pořádně popálila ruka.Ale byl jsem spokojený, tak jsem šel domu, kde jsem si ruku ošetřil, najedl jsem se a šel jsem spát.Ráno se probudím asi v 8.No inu 4 hodiny spánku nejsou moc, ale už prostě neusnu, nevím proč.Dojdu na cvičiště a pokračuji v tréninku.Zkoušela jsem vzít kunai do ruky a hned ho obalit elementární chakrou, ale akorát jsem se vždy spálila.Pak jsem jednou zkusila obalit ho normální chakrou a tu pak změnit a povedlo se mi to, jenže v jakém rozsahu, ruku jsem si spálil asi až k rameni a nebyl jsem schopný dál trénovat.Šel jsem radši do nemocnice, kde mi řekli, že bych měl být radši týden v klidu.S ošetřenou rukou jsem došel domů, kde jsem si dal tři dny oraz.Sedm dní, já jim dám.Nevydržel jsem to a tak jsem již třetí den večer šel na cvičiště a začal jsem pomalinku trénovat.Stále to nebylo ono, mělo to spoustu much, buď moc silné, nebo moc slabé.Takto jsem techniku ladil asi týden. než jsem jí dostal do současné podoby.KONEC
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 14, 2015 9:54 pm

Slithering Snake Mode - B rank

Konečně jsem mohla po dlouhé době zakusit dny plné těžkého tréninku a vzrušení z posilování svých hranic dál a dál. Byla jsem připravena jak fyzicky tak i psychicky prožívat tyto dlouhé dny sama na tréninkovém cvičišti, kde budu zkoušet novou techniku, která má změnit mé tělo tak, aby se více podobalo hadímu. Trik spočívá v tom, že změním jen část mého těla jako je, že místo nohou mi naroste dlouhý silný ocas, mezi zubama vyrostou dva jedovaté tesáky a pozmění mi to trochu oči a tvář. Každopádně to bude dlouhý trénink, který bude mít plno nezdarů, ale také pokroků, které mi pomůžou pokročit k dokončení techniky. Jenže se stále neví, zdali i po dokončení bude tato technika dokonalá. Stále jsem jen u přemýšlení a teorií o této technice. Dnešním dnem to všechno začne. Dnešním dnem započne trénink techniky Slithering Snake Mode, který jsem zařadila orientačně do třídy B.
Nastal první den mého tréninku na který jsem se moc těšila, až jej prožiju na plné emoce, což se do budoucna ukáže jako krutá pravda. Momentálně jsem byla pouze na začátku, kde jsem musela spojit senjutsu s henge no jutsu. Nebylo to henge jako henge. Žádný obláček kouře a nová osoba. Tohle mělo mé tělo proměnit viditelně a zrychlovat jeho proces. První den vypadal asi tak, že jsem spotřebovávala strašně moc senjutsu chakry, ale i svoji. Potřebovala jsem je nějak skombinovat a vytvořit proměnu. Jenže se vůbec nic nedělo, jen mi to dělalo bludy. I když nebyly hned první den výsledky jasné, nevzdávala jsem svůj trénink a tvrdě trénovala dále bez cizí pomoci. Obalovala jsem se tolikrát přes den chakrou, že jsem si chvíli připadala, že nemám přirozenou barvu kůže. Jenže to se mi nezdálo, i první den přinesl zralé ovoce. Začala se mi objevovat na noze hadí kůže. Nebylo jí moc, ale byl to první krok. Nejdřív jsem se musela naučit vytvořit hadí kůži na končetinách, dále pak následoval srůst končetin s následným prodloužením a vytvarováním. Na zbyte bylo ještě spousta času, prozatím to vypadalo, že první den vychází báječně.
Na druhý den jsem si přivstala celkem brzo i na poměry ostatních, jenže jsem pak přišla o energii na většinu část dne. Jenomže, než jsem odpadla v podvečerních hodinách, tak se mi podařilo zase o krok pokročit v tréninku. Stále to probíhalo stylem pokus a omyl. Bylo dosti složité změnit strukturu svého těla. Koho by také napadlo něco takového vymyslet. Trénink byl dosti složitý a těžký, někdo by to snad i vzdal kdyby viděl sebe sama se proměňovat jen po malých částech. Ten pocit byl taky zvláštní když se mi měnila struktura těla. Moc se nedařilo tuto proměnu prodlužovat, ale já se nevzdala a pokračovala krůček po krůčku každý den. Někdy jsem trénovala v naprostém vedru, někdy zase v dešti, ale byly tu i takové dny, které byly příjemnější. Takto jsem trénovala celé ty dny, týdny na cvičišti a po částech se zlepšovala ve vlastní technice, kterou jsem sama vymyslela. Jednou snad bude příležitost a ukážu tu i Assasin-senseiovi. Teď už bych však měla vyrazit někam do společnosti, než mi z toho všeho tréninku hrábne.

přesun


Naposledy upravil Shiranui Heiwa dne Sun Aug 23, 2015 9:39 am, celkově upraveno 1 krát
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 18, 2015 11:31 am

Spomenula som si na môj tréning s Rokurom. Kto vie ako skončil on? Videl ma odchádzať z tej hlavnej budovi a Satsuki ho za mnou pravdepodobne po tom poslala no, na to som moc spomienok nemala. Ako skončil? Snáď sa nenechal zabiť. No nech už to dopadlo akokoľvek, stále som mala niečo rozrobené a tým niečím bola práve technika, sk torou mi pomáhal. jednalo sa o pomerne zložitejšiu vec a tým bol Kage bunshin. V hlave som si vyhrabala postup, ako sa na techniku muselo ísť. V podstate som si podľa mojich spomienok dokázala vytvoriť zopár nedokonalých klonov, no skôr som chcela vytvoriť čisto jeden.
Prvý pokus dopadol naozaj sle. Nečakala som, že budem mať tak naruśený priebeh chakry teda.. vôbec som na neho nebola zvyknutá. Že by na mňa umiestnili ďalšiu pečať? Rozopla som si shinobi vestu, vyhrnula som si tričko a pozrela som sa na svoje brucho, kde sa zatiaľ žiadna neukazovala. Následne som začala koncentrovať chakru a.. bolo to tam, mojej pečati pribudlo niekoľko cípov. Trocha ma to naštvalo, no chápala som tomu. Len mi o tom apsoň mohli dať vedieť. Vyzeralo to tak, že si znova budem musieť typnúť, v akom pomere rozložiť svoju chakru na kagebunshin.. to mohol byť problém ale vedela som, že to časom tak či tak zvládnem. Preto som sa aj do toho pustila. Nemala som ani nič lepšie na práci.
 Nastali ďalšie pokusy.. hrozné neúspechy, neúspechy a niečo, čo mohlo mať pomerne blízko k dokonalému klonu. Cítila som, ak osa aj rýchlejšie vyčerpávam.. že by odo mňa ešte viac odtrhli Kuramu? Kto vie.. spýtam sa niekoho keď.. no keď na neho narazím. Nie že by som tú pečať chcela prelomiť, no rozhodla som sa moje telo napudiť chakrou. Predsa len som si musela prevetrať.. svaly a tak. V momente sa okolo mňa objavila chakrová kupola ako keď.. no ako keď niekto koncentruje naozaj veľké množstvo chakry. So zavretými očami som ruky držala v pečati a pri otvorení oči som využila techniku Kage bunshin no jutsu. 
Zrazu to tu bolo,  Vedľa mňa sa objavil klon ktorý bol podľa všetkého dokonalý. Nie že by som to brala ako úžasný úspech, no maličkosti ptešia.

Po tréningu som si chcela trocha oddýchnuť a tak.. som si sadla pod nejaký strom alebo niečo a.. zatvorila som oči. Nechala som sa unášať vlastnými snami, vlastným.. s  vetom.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Bijuu Tue Aug 18, 2015 1:27 pm

Kurama


Samozrejme ani Natsuki samotná si nemohla predstaviť, že sa práve v čase svojho spánku presunie na prazvláštne miesto, kde podľa všetkého ešte nikdy nebola. A práve dnes nastal ten okamih, kedy po prvý krát sa postaví pred niečo, čo vedela že v sebe samotnej má, len nevedela čo od toho čakať. To asi nikto, kedysi Kurama uveril vo vieru v ľudstvo, možno to nebude tak zlé ako sa očakávalo od všetkých, ktorý Kuramu pochopili. A tak sa natsuki ocitla v tmavej miestnosti plnej vody, naozaj dosť zatopená miestnosť, kde jej voda siahala takmer až po kolená. Mohla sa len pohybovať v uličkách, ktoré pripomínali v tej tme starú čističku. Všade nejaké trúbka, občas celá, ale väčšinou vytrhnutá, nie príliš príjemné miesto a to ticho ktoré bolo okolo len nahusťovali atmosféru. Čo bolo horšie, ona samotná cítila zvieravý pocit v hrudi, akoby sa ju niekto pokúšal zabiť. Cítila nenávisť a túžbu po smrti, nebola jej, len ju cítila od niekoho, kým sa z uličiek nedostala do podivnej obrovskej miestnosti, kde nebolo nič okrem tmy. Nič okrem tmy a niečoho desivého na jej konci.
„Poď sem dievča..“ Prehovoril naozaj divný hlas. Bol tak hrozivý a nebezpečný, akoby sa k nej prihovárala samotná nenávisť celého sveta, a ak poslúchla, dostala sa pred mreže. Mreže obrovskej klietky za ktorou nebolo nič okrem tmy. Do doby než sa zdvihla podivná červená čakra, rovnaká ako tá ktorá obaľovala jej telo, rovnako ako čakra ktorú cítila keď besnila v Konohe. Kyuubiho čakra, a vtedy pohliadla do očí svojho nepriateľa. Obrovská tvár, oči plné zloby a tesáky ktoré ju chceli každým okamihom roztrhať. Tak videla prvý krát Kuramu.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 18, 2015 1:39 pm

Inner world (Moja postava v reale spí pod strmom!)

Nevedela som, ako som sa ocitla v tejto podivnej miestnosti, alebo skôr uličkách? Ako keby som sa nachádzala v nejakej temnej kanalizácií, kde sa nachádzalo taktiež niečo zlé.. nenávistné.. 
Otvorila som oči a strhla som sa do sedu. Sedela som v ovode ktorá mi momentálne siahala po lakte, keďže som sa opierala rukami o zem a sedela som na zadku. Nepamätala som sa, ako som sa sem dostala a sama som sa snažila prísť na to, kde vlastne som. Bolo to clekom strašidelné a ja som sa naozaj bála. Predsa len to neznáme..
Postavila som sa, po čom som po týchto chodbách začala chodiť. Ani ma nenapadlo využiť chakru a chodiť po vode. Dostala som sa až do obrovskej miestnosti, kde som snáď ani nevidela na strop. 
"Kde som?" Zamrmlala som si popod nos. V tom som to znova pocítila, to pichanie v hrudi. Vlastne som to cítila cleý čas, len som sa to snaŽial ignorovať.. naozaj to ale nešlo. Zamračila som sa, inśtinktívne som o krok ustúpila a zovrela som si miesto, kde to bodalo. Zapoćula som ten hlas plný nenávisti. Prikázal mi, aby som podišla bližšie k tým.. mrežám? Moje kroky ma viedli až tam kde sa.. zrazu sformovalo niečo. najprv len oči ktoré sa až šialene triasli.. a po tom tvár.. a zvyšok tela. V momente ma zamrazilo a ja som stuhla na mieste.
"Kurama.." To ako sa volal, som vedela skôr z knižiek a z toho, že ho v sebe mal jeden z našich Hokage.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Bijuu Tue Aug 18, 2015 3:11 pm

Kurama

Kurama ostal v šoku, to áno. Iba na chvíľku sa mu v očiach objavil záblesk prekvapenia, boli to sekundy ktoré si nemohla ani samotná Natsuki všimnúť, keďže ju stále zvierala jeho túžba zabiť snáď všetko žijúce. Pekná zmena od doby, kedy sídlil v tele Naruta Uzumakiho, ale nikto sa mu nemohol ani čudovať, po tom čo ho po smrti Naruta zradili, svoju vieru v ľudstvo zadupal navždy pod povrch.
„Ale, ale.. Niekto tu pozná moje meno. Som unesený že si na neho ešte niekto spomína..“ Síce sa možno zasmial, ale ten smiech určite nebol radostný a určite nepriniesol do tejto situácie nejakú zmenu, ba čo viac, túto desivú atmosféru ešte zhoršil. Síce Natsuki bola tvrdohlavý prípad, rovnako ako Naruto, a možno sa ho ani nebála, stála proti nemu prvý krát, na niečo také sa nedalo nikdy pripraviť. Vidieť na vlastné oči zhmotnenú skazu a nenávisť, v Konohe snáď nebol nikto kto by neprejavil strach alebo rešpekt pred Kuramou.
„Divím sa že ma zapečatili do takého hlúpeho šteňaťa ako si ty, a ešte do dievčaťa. Keby toto videl Naruto, asi by sa v hrobe obrátil..“ Znova krutý smiech, bol naozaj odporný voči Natsuki. Nebolo v tom však nič osobné, už dlho bol v nej sám, už dlho bol používaný ako zbraň a teraz keď bol Naruto preč sa dohoda ktorú Bijuu uzavreli, úplne zmenila. Pošliapaný tvor ako Kurama teraz nie že by nenávidel, len mu bol každý ľahostajný. Chcel proste prebdieť túto dobu kým neunikne von a už ho nikdy neuvidia.

Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 18, 2015 3:23 pm

Inner world (Postava spí pod stromom!!)


Bála som sa ho. Nesnažila som sa hrať na žiadneho hrdinu. Kto by sa Kyuubiho nebál? Hlasno som preglgla a pod ťarchou jeho slov som musela sklopiť pohľad. Jedno sa mu muselo nechať, vystihol to pomerne dokonalo. Bola som hlúpa.. a bola som šteňa. Nechala som sa s ním úplne jednoducho ovládnuť jeho hnevom a zdemolovala som tým značnú časť ulice v konohe. Čo som mu však na to mala hovoriť? Nevedela som nájsť žiadne slová a navyše som sa bála. Prvý krát pred Kyuubim.. deväťocasým démonom..
Nadýchla som sa, no znova som len preglgla naprázdno.
"To chceš.. hrozne moc tak ubližovať ostatným?" Ťažko však povedať, či práe tieto slová boli od strachu, alebo od hnevu.. alebo od oboch týchto pocitov.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Bijuu Tue Aug 18, 2015 3:30 pm

Kurama
Bolo očividné že sa ho Natsuki bála, nehrala sa na žiadneho hrdinu, nebola predsa len ako Naruto. Teda bola, prvé Kuramove stretnutie s Narutom, ten sa div nepokadil do treniek keď ho zahliadol. Pre neho to boli príjemné spomienky, Naruto bol jediný a posledný komu veril a komu bude veriť. Teraz ale hľadel na malé dievča, ktoré mu ho pripomínalo, práve preto bol ešte viac nahnevaný a ešte viac hnusný na ňu. A možno, kto vie, len testoval jej limity, čakajúc kým ho nezapudí a nevykašle sa na neho, ako od nej vlastne aj očakával.
„Ani nie.. Len som sa nudil.. Ľudia sú neobyčajne hlúpe stvory, a taktiež sa príliš rýchlo rozmnožujú. Pár mŕtvych hore dole..“ Odpovedal jej nezaujato, bez nejakých citov, akoby to bola pre neho bežná rutina. Pravda s niečím takým sa Natsuki ešte nestretla ale sama vedela, že sa ešte často stretávať bude, predsa len ho mala v sebe a hnev sa ovládnuť nedá. Ani city. Aj ona ich má a vždy keď vytrysknú, bude tam aj on.
„Nehovor že sa ti tá sranda čo sme spoločne narobili nepáčila..“ Len sa pousmial, načo sklonil hlavu a nezaujato ju otočil od Natsuki, sledujúc stenu vo svojej klietke. Síce to bol on kto si ju zavolal, ale nemienil pred ňou ukazovať ako sa nudí, že povolával vlastného Jinchuurikyho.

Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 18, 2015 3:52 pm

Popravde? Som bola celkom zhrozená. Pohľad som znova upriamila na Kuramu. Zaťala som ruky v päsť. Trocha som sa znova roztriasla. Mohol zo mňa cítiť istý druh hnevu. Bola som naštvaná, na neho.
"Prečo? Prečo to hovoríš? Tí Ľudia s tebou nemalo absolútne nič spoločné. Ani si nepamätám koľkatích som zabila, neviem ich mená, tváre, no pre niekoho to bola ich rodina." Doslova som tieto slová zvreskla.
"Máš pravdu Kurama.. Nandaime by sa obracal v hrobe.. keby že ťa vidí." Možno som sa v ňom snažila vyvolať ľútosť? Pravda bola taká že nikto nevedel, prečo Kurama jedného dńa bol spojencom naruta a Konohy. Každý len vie, že sa po jeho smrti znova stal démonom.. aj keď som si sama myslela, že za tým bude niečo viac.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Bijuu Tue Aug 18, 2015 4:01 pm

Kurama


Kurama nato nereagoval. Jej prvá správa o tom ako zabili spoločne pár ľudí, ktorých mená ani nevedela, nepoznala ich tak čo jej alebo vôbec Kuramovi po tom bolo. Mohol ju ignorovať ako chcel, a tak sa aj stalo, kedy jej prvú správu úplne odmietol prijať. Ale v tom prišla pre neho rana. Ani ona sama si neuvedomila čo v ten moment ako spomenula Naruta, spôsobila. Predsa len, Kurama Naruta miloval, veril v neho ako ešte v nikoho na tomto svete. V ten moment atmosféra ešte viac zhustla a celková nenávisť sa rozšírila do každého voľného priestranstva nie len v miestnosti kde sa nachádzali. Ale v každom kúsku Natsukinho tela, ktoré bolo súčasťou tejto miestnosti. V ten moment z klietky vyletel pazúr mieriac priamo na Natsuki.
„Akým právom hovoríš Narutovi! Nemáš najmenšieho tušenia aký bol, nevieš ani kým bol, nikdy si ho nevidela a nepoznala by si jeho tvár keby nebolo tej blbej sochy čo máte! Vôbec ani najmenej netušíš kým bol a stále Naruto je! Ale ja áno a poviem ti, to čo ste urobili po jeho smrti, pozvracial by sa z vás! Z každého jedného chamtivého a sprostého, primitívneho človiečika ktorý úplne zabudol koľko toho pre vás urobil a vy ste neboli schopný ani len ten mier udržať! Nie to ešte jeho dohodu!“ Bolo mu jedno že sa tak rozhneval, fakt to v ňom vrelo. Ak mu stúpila na jeho slabinu, práve to bola tá slabina. Práve to že by sa za neho Naruto hanbil. Ale to nebola pravda, pravda bola, a tú onedlho aj Natsuki zistí, že by sa Naruto zhrozil keby videl kto to vo svete žije!

Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 29 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru