Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Aug 24, 2013 8:10 pm

Nadvihla som jedno obočie, možno by som sa na tom i bola zasmiala, nebyť toho, že som ANBU. Čo sa on nikdy v živote nedozvie. Dúfam. Jeho poznámku som nekomentovala, pre istotu. Keď mi položil otázku, letmo som sa zavrtela hlavou. Nie. Nemám čo robiť, tak otravujem ostatných. Pokrčila som ramenami. Bola to pravda. Nie len že ma Raikage nechal v dedine, ešte ani žiadnu misiu nedal. Pravdupovediac ma to štvalo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 24, 2013 8:17 pm

Po její odpovědi jsem nahodil patřičně udivený obličej. Tak krásná dáma jako vy a nemá co dělat? Otázal jsem se. Ani jsem nelhal. No, hlavně pro to, že Eluni by mě zabil, kdybych lhal. Asi ti nedochází, že bych tě nezabil, ale ty prostě ztrácíš schopnost lhát, že? Ozval se káravý hlas v mé hlavě. Zamrkal jsem a raději to nekomentoval. Ie, neotravujete mě. Stejně...také nemám co dělat.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Aug 24, 2013 8:31 pm

Hodila som naňho ten svoj typický prenikavý pohľad a ľahko sa zamračila. Zdá sa mi to alebo ma nazval...Krásnou dámou? Nakoniec som len usúdila, že mám zrejme halucinácie z využívania pávích techník alebo som jednoducho hluchá a namýšľam si somariny. Až teraz som si uvedomila, ako mi za tie roky kleslo sebavedomie. Ale netrápilo ma to, nemalo cenu sa tým zaoberať. Zabrblala som si čosi nezrozumiteľne popod nos, odtrhla od neho pohľad a zabodla ho do zeme. Hm, aká to smola. Povzdychla som si. Čo by si povedal na taký malý tréning? Rada by som vedela, ako na tom vlastne si. Mimochodom... Odlepila som sa od steny a oprášila si tričko. Ocenila by som, keby si mi začal tykať. Keď mi vykáš, pripadám si nehorázne stará!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 24, 2013 8:35 pm

Lehce jsem se otřásl pod jejím pohledem. Chlapče...jestli tě rozháže pohled od jedné ženy, co s tebou udělá Sharingan? Ozval se můj neocenitelný společník. Já vím, já vím...jenže...ono... Snažil jsem se nějak vykroutit. Zjevně nekecal, když říkal, že nemohu lhát. JÁ NIKDY NEKECÁM! Zařval tak, až jsem si mimoděk zakryl ucho. Dnes byl nějaký nedůtklivý.
Obrátil jsem svou pozornost k Yuně-san. Odkašlal jsem si. Omlouvám se. Takže...Yuna-san? Proti tréninku nic nemám, ale asi pro vá... tebe nebudu moc úctyhodný soupeř. Eluni si něco mumlal pod vousy, až jsem mu nerozuměl. Ale raději jsem se neptal.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 10:33 am

Divne som naňho zazerala, keď si zakryl ucho. To snáď hovorím tak nahlas, že z toho div neohluchne? Alebo sa možno hádal s tým svojim dračím spoločníkom. Viem síce, že má v sebe draka zapečateného, ale zďaleka netuším, na akom princípe vlastne spolunažívajú. Možno to je niečo podobné ako u Jinchuurikiho. Prebehlo mi mysľou. To mi je jasné, ale preskúšať ťa snáď môžem. Bol to predsa genin, čiže je nad slnko jasnejšie, že na mňa ani zďaleka nemá. Zatiaľ. Tak teda poďme. Prudko som sa otočila a vyrazila k tréningovým priestorom. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 11:17 am

Eluni si povzdechl. Tak jí alespoň ukážeme, že něco umíme. Přikývl jsem a vyrazil za ní.
//Přesun
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 6:42 pm

Znova jsem přišel na náměstí a poněkud zničeně sedl na lavičku. Eleuni. Co mám dělat? Zeptal jsem se ho. Mně se ptej...když je nepotřebuješ, je tu geninů plno, ale jakmile by se ti nějaký hodil BANG a nikde nikdo. Svorně jsme si povzdechli.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 8:17 pm

S pramalým zájmem o okolí jsem si razila cestu uličkami z nemocnice. 'To jsou takoví kecy... už mám za sebou akademii a je tu ta samá otázka: Proč nechceš být jako ostatní a pracovat v nemocnici, proč? Pro slepičí kvoč,' čuřila jsem se v duchu a divže neuhryzla špejli, na které bylo dango, co jsem koupila cestou. Došla jsem až k náměstí a všimla si známé postavy na lavičce. 'Ohlala- Taiki Nobu- blbec co si mě pletl do 12-ti s klukem...' Zamrkala jsem a připlížila se k němu ze zadu.
"Nazdar starouši," zabzučela jsem mu do ucha, s poněkud ďábelským úsměvem a párátkem od dango v puse.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 8:23 pm

Z mého zoufalství mě vyrušil hlas. Až nepříjemně známý hlas. Slyšel jsem, jak Eleuni zhluboka dýchá. Zase ona, eh? A zase starouš? Taiki...já jsem klidné povahy...ale ona to jednou přežene. Uslyšel jsem Eleuniho. Pousmál jsem se. Já vím Eleuni, já vím. Zkus to vydržet, zabití genina by nám moc nepomohlo a váhy by to rozrazilo dost určitě. Eleuni si povzdychl a kývl.
Zvedl jsem se a s dobře ovládaným výrazem jsem ji též pozdravil. Zdravím, Kohaku - kun. Věděl jsem moc dobře, že to je děvče. Po probuzení Eleuniho jsem si toho všiml i já. I když do toho měla i povahově, i fyzicky daleko.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 8:37 pm

Přeskočila jsem opěradlo lavičky, uvelebila se vedle něj a ignorovala, že si ze mě utahuje. "Dlouho jsme se neviděli... už ti přidělili tým?" zeptala jsem se a pohrávala si s přívěskem na krku. Normálně bych ho asi ignorovala, ale byla jsem v nějaké... divné náladě, která mi nedávala smysl... takže jsem se s ním bavila dál. Nemluvě o tom, že mě stále zajímalo, co je ten zvláštní pocit, který z něj čas od času mám...
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 8:44 pm

Zavrtěl jsem hlavou. Ještě ne... Najednou jsem se na ni podíval. V očích se mi zablýsklo náhlou nadějí. Dokázal jsem si představit lepší spolubojovníky, než je tato, ale...holt musím něco snést. A ty máš tým? Zeptal jsem se, s podivným leskem v očích.
NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Tumblr_mrp16beFSo1qkw2uho2_r1_250
Skoro bych přísahal, že Eleuni udělal facepalm. Eleuni, děje se něco? Zeptal jsem se ho znepokojeně. Radši nic.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 8:50 pm

Co ta náhlá změna přístupu? Odtáhla jsem se co nejdál, ale stále udržovala oční kontakt. Mám pocit, že mi o pár čísel povyrostl krk...
"Taky ne... i když časem se po nějakém budu muset poohlédnout... pokud nebudu chtít jako genin celou dobu hlídat cizí děti..." zamručela jsem uvelebila se na lavičce.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 8:53 pm

V duchu jsem začal jásat a nalévat šampaňské. Mé tělo se podrbalo rozpačitě na hlavě. Etto...ohledně této záležitosti už jsem byl za Raikagem. Pokud se nám podaří sehnat ještě jednoho, slíbil, že nám vytvoří tým. Neutrální výraz jaksi neseděl k onomu lesku v očích a tak jsem se usmál.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 8:59 pm

Tým a s tebou? To zní... naprosto fakticky fantasticky! Muehehehhe smála jsem se v duchu a žmoulala v puse párátko. Ano, přemýšlela jsem nad vším možným. Hlavně nad tím jak ho vyprovokovat... "Nuž... to nezní špatně... v tom případě musíme sehnat toho třetího. Víš o někom?" moje znalosti lidí s akademie se omezovali na ty, kteří šikanovali- ty jsem šikanovala já a na šikanované. Jinak nic moc.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 9:03 pm

Pokrčil jsem rameny. Slyšel jsem jen o jakémsi Yamamoto Senfai. A ten je prý na misi. Takže... Pokrčil jsem rameny, ale v duchu jsem se radoval. Dva jsou, ještě jeden. Ale...kdy se vrátí z mise ví jen bůh.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 9:09 pm

"Hmmmm... co budeme do té doby dělat?" zeptala jsem se a natáhla se na lavičku. Pakliže je na misi tak ho nějaký čas neuvidíme. Takže zatím z toho nic nebude...
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Aug 31, 2013 9:10 pm

Pokrčil jsem rameny. Netuším...nějaké návrhy? Zeptal jsem se jí.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Aug 31, 2013 9:21 pm

"Ne, zatím nic..." řekla jsem a hodila vražedný pohled po dvojici dívek, které nás hodnou chvilku sledovali a chichotali se jak cvoci. Založila jsem si ruce na prsou, zívla a natáhla si nohy.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Mon Sep 02, 2013 9:08 pm

Po chvíli jsem se prudce zvedla. Seděním tu nic nespravíme... Mám nápad... jdeme. Vysvětlím ti to cestou!  řekla jsem a začala ho tahat za rukáv pryč. Ať už reagoval jakkoli tak se prostě půjde k domu Kagayaki Rin...


Naposledy upravil Kohaku Michiyo dne Tue Sep 03, 2013 2:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Masao Tue Sep 03, 2013 12:07 pm

Šel jsem celou dobu vedle Naokiho a v duchu si představoval ty medvídky a nutellu co mi slíbil. Tričko polité od pepsiny se mi díky cukru v pepsině začalo lepit na tělo. Pff..to je hnus. Nakrčil jsem trochu nos a pokračoval dál.
Masao
Masao
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Taiki Nobu Wed Sep 04, 2013 6:51 pm

Povzdechl jsem si a po chvíli se jí vytrhl. Ale...neměl jsem co dělat, tak jsem se rozhodl ji následovat. Ublížit mi nemůže...snad.
//Přesun
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Wed Sep 04, 2013 8:05 pm

Chlapec nemá rád, když se na něj sahá... Bojim bojim. Ušklíbla jsem se a otočila se na podpatku. Jdeme ke Kagayaki Rin... chtěla jsem se jí na něco optat, když už budeme v jednom týmu... zabručela jsem a svižnou chůzí vyrazila pryč.

//Přesun
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yasuhiko Nishiwaki Sun Sep 15, 2013 6:08 pm

výjde na ulici ze dvetí nemocnice a je slyšet jak ze vnitř na něj volá doktor aby byl oaptrný, když se úplně dořou dveře ozhlídne se po ulici "asi bych se měl jít podívat za raikagem" pomyslí si a vydá se směem k raikageho ulici

//přesun
Yasuhiko Nishiwaki
Yasuhiko Nishiwaki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Aloi Senfai Wed Sep 25, 2013 6:25 pm

Jdu na ulici a rozhlížím se a vidím obchod tak se du do něho kouknout.Zakčičela:Haloo ja jsem tady nejlepší!Skoro nikdo si ji nevšiml tak se naštvola.Hele ja jsem tady!No dobra tak jdu dál.
Aloi Senfai
Aloi Senfai
Genin
Genin

Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Aloi Senfai Sat Sep 28, 2013 12:41 pm

Dobrá jdu najít skym bych mohla mluvin někoho normálního,bude to těžké porotožejsou tu hodně lidí.
Aloi Senfai
Aloi Senfai
Genin
Genin

Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 2 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru