Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁMĚSTÍ A ULICE

+32
Crystal Takaishi
Akasuna no Ruki
Shinobi
Nizashi Shiroi
Shiro Ochita
Killunia
Akemi Kagayaki
Kuroashi Sanji
Haru Iburi
Takeshi Kenpachi
Kirin Yakushi
Reina Kana
Rei Casius
Kaiji
Tobei Miyoshi
Katashi Aokawa
Natao Hyuurai
Dino
Fili RyoGui
Yorimi Sonoe
Ken Hiashi
Kisuke Uchiha
Aloi Senfai
Yasuhiko Nishiwaki
Masao
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Sato Keiko
Atsuka
Nukenin
Kagayaki Rin
36 posters

Strana 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Jul 18, 2013 10:37 am

First topic message reminder :

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 1z35aiu
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Aloi Senfai Sat Sep 28, 2013 2:10 pm

Zakřičela jsem Nechce si semnou někdo povídat!
Aloi Senfai
Aloi Senfai
Genin
Genin

Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Aloi Senfai Tue Oct 01, 2013 2:50 pm

[quote="Aloi Senfai"]Zakřičela jsem Nechce si semnou někdo
Aloi Senfai
Aloi Senfai
Genin
Genin

Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 9:50 pm

"Pff.. a kde je tady nějaká hospoda ?" Promluvil jsem kračejíc vedle ní a přitom myslel jak je na to asi Lucy
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 11, 2014 10:01 pm

"Pozri sa napravo." Uškrnula som sa. Hneď na pravo bol taký podnik, kde som občas chodievala, keď som dostala chuť na pivo. Zamierila som teda dnu, vzadu vedľa takého akvária bol ako vždy voľný box. "Bude ti tak prekážať, keď si zložíš masku?" Sadla som si a ruky len tak založila nahrudi. V tej maske vzbudzoval veľa pozornosti, navyše blo divné kecať so zamaskovaným človekom.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Feb 11, 2014 10:15 pm

Jen jsem přikývl a sundal si masku s kápí "Takže ty už jseš ANBU jo ? " Pousmál jsem se "Gratuluji... mimochodem... přece jenom tě budu potřebovat... musím vymyslet plán... plus plán ůniku, říkala si že konoha byla napadena.. to znamená že si budou hlídat krk.." Mluvil jsem potichu tak aby mě slyšela jen ona. Připomělo mi to staré časy a naše plánování akcí
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Feb 12, 2014 12:08 pm

"Nie je to nič, za čo by gratulácie stáli." Oprela som sa lakťami o stôl. "Nepovažujem to za úspech." Pri spomienke na ťažký a krutý tréning som si len povzdychla. "Mohla by som ťa tam prepašovať pod zámienkou, že som chytila nukenina a že ťa vediem k hokagemu, ktorý o tvojom osude rozhodne. Výhodou ANBU je to, že ma nebudú upodozrievať, plus netušia, kto som." Prehovorila som ticho. Keď sa pri nás objavila čašníčka, objednala som dve pivá. "Odchod nebude tak jednoduchý. Určite sú v Konohe nejaké tajné východy, ale neviem kde. Mohli by sme s pomocou kujaku myoho odtiaľ odletieť, ale stále nemáme istotu, že použijú nejakú bariéru alebo niečo podobné." Opäť som sa ozvala, keď čašníčka odišla.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Feb 12, 2014 12:56 pm

Pousmál jsem se, v plánování byla vždy lepší než já. "Ta cesta ven bude opravdu problém, ale s tím by mi mohla pomoct Lucy... každopádně... ač nechci a příčí se mi to.. budu muset zastavit každého kdo se mi postaví do cesty..." Obsluha se vrátila s naší obědnávku a v tu dobu sem domluvil. Vzal jsem pivo a nastavil tak aby mohla ťuknout "Na konec zlým časům a na úspěch mého plánu"
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Feb 12, 2014 1:21 pm

"Keby niečo, môžem odlákať pozornosť." Dodala som ešte a vzala si do rúk pohár s pivom. "Dúfam, že k niečomu takému nedôjde." Zamračila som sa. "Pomôžem ti pod zámienkou, že nikomu smrteľne neublížiš. Vieš, že sa špecializujem na jedy. Môžem ti ponúknuť jed, ktorý útočí na nervovú sústavu a človeka na pár hodín paralyzuje. Stačí jediné škrabnutie na to, aby sa dostal do tela." Dívala som sa naňho vážne, po chvíli som sa usmiala a ťukla si svoj pohár s ním. "Na šťastný koniec." Uchechtla som sa a odpila si z piva.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Feb 12, 2014 5:00 pm

Zamyšleně jsem se na ní podíval "Jedy ?... zajímavé. Jak si říkala..útočili na konohu hm ? .. bojovala i Lucy ?" Podívl jsem se jí do očí. Měl jsem o Lucy strach
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 13, 2014 8:41 am

Jop, jedy. Som taký polomedik, neovládam síce Shosen, ale vyznám sa v ľudskej tele, chémii a podobne. Ozvala som sa a opäť si odpila z piva. Vravela som ti, že div dušu nevypľuvne preto, aby ochránila to, čo jej je drahé. Pokiaľ ma oči neklamali, použila Hachimon. Nadvihla som obočie.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 9:29 am

Vzdychl jsem "To není dobré... musím tam..." Z mého hlasu byl cítit strach "Musím zjistit jak tom je"
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 13, 2014 2:31 pm

Cítila som, že sa o ňu bojí. Miloval ju, tak to bolo samozrejmé. Ak by si tam teraz šiel a pomohol im, získal by si si ich dôveru. Neskôr by si sa mohol k Hokagemu dostať bez problémov. Naklonila som hlavu na stranu a jemne sa usmiala. Neboj sa, Lucy je v určite pohode. Počkaj. Zložila som jednu pečať a sústredila sa na Lucyinu chakru. Bola síce ďaleko, ale to mi nerobilo problém. Avšak cítila som len chakru tých, ktorých som už niekedy stretla a bola som schopná si ju vryť do pamäte. Lucy som stretla už asi dva krát. Kisuke si tak akurát mohol všimnúť, že meteorit zavesený na retiazke na mojom krku jemne zasvietil. Je v poriadku, zatiaľ. Vyhlásila som po chvíli. Myslím, že to tam zvládnu. Čo som videla na posledy, tak Iwských shinobi dokázali udržať. Myslím, že vyhrajú, ale stále to nie je isté.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 2:48 pm

Prudce sem do sebe to pivo nalil položil peníze na stůl a povídám "Jdu tam... i kdyby vyhrávali... musím se presvědčit že je v pořádku.... uvidíme se v konoze ?" Zeptal jsem se jí ještě než jsem vztal
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 13, 2014 3:15 pm

Tak isto ako on som rýchlo pivo dopila a s pomerne pokojným výrazom ho pozorovala. Neviem, či ma tam ešte budeš potrebovať. Zabezpečiť prechod som mu teda nemusela. Že by som šla pomôcť Konohe? S únikom z dediny ti predsa pomôže Lucy, nie? Nadvihla som jedno obočie a postavila sa, pričom som pohľadom skákala z jedného opilca na druhého. Ale ak chceš, aby som tam šla, nerobí mi to absolútne žiadny problém. Letmo som pokrčila ramenami. Ale bez masky tam nepôjdem. Uškrnula som sa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 3:28 pm

"Máš recht.. masky jsou in.. jdeme ti pro masku a pak směr konoha ?" Nečekal jsem na odpověď, nasadil si svou masku, přehodil přes hlavu kápi a s penězma se vydal k baru kde jsem zaplatil
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 13, 2014 4:02 pm

Uškrnula som sa. To vieš, že áno. Len o jedno ťa prosím. Nie že to niekomu vyzradíš. Tvár sa, že nevieš kto som, áno? Varovne som zdvihla prst. Nebol hlúpy, to som vedela, len som mu to pripomínala. Tak teda ma počkaj pri bráne, hneď sa vrátim. Zložila som jednu jednoduchú pečať a zmizla v obláčiku dymu. (Presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 4:06 pm

Přikývl jsem a po zaplacení jsem se vydal k bráně (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 15, 2014 2:37 pm

Noc som strávil doma s trochou alkoholu, nuž nebolo mi aj tak o nič lepšie...
Vyšiel som si do ulíc, bolo tu celkom rušno, dosť ľudí. Ešte som ani nevedel, čo presne hľadám, pozeral som sa po obchodoch a reštauráciách. Vlastne som tu len tak prechádzal medzi ľuďmi . Vo mne stále prevládala tá zlá nálada, ale navonok som to nedal najavo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 16, 2014 7:35 pm

Medzi ľudí sa zamiešala osoba. Osoba, s výraznými fialovými vlasmi zopnutými do drdola. Melóny veľkosti XXL. Čierne priliehavé kimono. Nemohol to byť nikto iný než legendárna Rin Kagayaki. Teda, nebola to úplne ona, bola som to ja. V Henge. Dúfam, že ma pre to Rin neprehodí cez okno. Ale je to skvelá návnada. Medzi ňou a Kenom je vytvorené isté priateľské puto, čo som si stihla všimnúť, keď som ešte s Katashim kysla na cvičisku. Moje Henge bolo perfektné. Mala som v tom roky praxe. Musela som to dotiahnuť na takú vysokú úroveň. Pre infiltráciu, či pre situácie podobné týmto. Prekukne to jedine tak skúsený senzibil či niekto oplývajúci takou technikou či vrodenou schopnosťou, ktorá je schopná prekuknúť to. Dobrý večer, Ken. Venovala som mu jemný úsmev, keď som sa k nemu dostavila. Dúfam, že neruším. Niečo pre teba totižto mám. Je to dôležité, dokonca tak, že som na chvíľu opustila svoju kanceláriu, aj keď sa mi tam hromadí kopa papierov. Mávla som jemne rukou a pomaly vykročila do tmy, dúfajúc, že pôjde za mnou. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Apr 17, 2014 9:11 am

Navštívila ma Rin, kto vie prečo, nemal som ani potuchy. Zdala sa mi nejáka formálna. Nuž neriešil som to, ale ak to bolo tak dôležité, že opustila kanceláriu, tak som šiel teda za ňou, keď mávla rukou. Ani som nespoznal, že to je Henge, to už len z dôvodu toho, že sme v dedine a ak by tu niekto mal Henge Raikage, tak by to určite už len pri pár krokoch po ulici odhalili.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 1:25 pm

Procházely jsme se ulicemi. Nikdo se nám nevyhýbal. Naopak se mi zdálo, že se několik chlapců na Atsuku usmálo. Já na ně byla stará, ale ona vypadala velmi mladě a doslova přitahovala pohledy Geninů a studentů akademie. Musela jsem se nenápadně smát, i když to ode mě bylo trochu zlomyslné.
"Atsu-chan?" nadhodila jsem.
"Jak podle tebe vypadá ideální chlap?"
Zase ten můj mateřský instinkt. Cítila jsem se, jako kdybych se na to zvědavě ptala dcery.
"Nebo ideální dívka?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 1:33 pm

Kráčala som vedľa Rin-chan so sklonenou hlavou, rukami v mikine a pohľadom som odstrašovala každého človeka aj nečloveka, ktorý o mňa tým svojim zavadil. V mojich očiach bol istý druh vyzívavej .. hrôzy.. niečo typu "skús to ale nediv sa keď ti odkusnem hlavu". Aj keď by som asi nikomu neodkusla hlavu, nemalo by to od toho ďaleko, odstrániť sa dala stovkami spôsobov a ja som ich sto poznala.. možno ešte jeden dva navyše.
Takže bol výsledok taký že som kráčala vedľa Rin, ktorá sa na všetkým usmievala a v podstate sa už len svojou vôľou snažila ostatných prinútiť aby sa na mňa milo usmievali a tak.. a ja som robila presný opak, dobre že som po niekom nevrčala.
Jej otázka ma celkom dostala.
"Uhm.. chlap alebo dívka hmm?" zamyslela som sa a len som Rin chytila za ruku.
"Ja.. neviem.. je mi to v podstate.. jedno. Asi niečo, čo by pri mne prežilo prvých zopár dní.. no.. nemôžem si pomôcť, asi .. skôr dívka.. aaale za to môžeš ty!" Zachechtala som sa až desivým spôsobom a úplne neprimerane k veku, na ktorý som vyzerala.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 1:37 pm

Rozesmála jsem se.
"Na můj vkus dívkám chybí něco podstatného," mrkla jsem na ni. "Počkej, až poznáš nějakého zajímavého chlapce, hned mi utečeš."
Rozhodně jsem ale s jejím popisem nebyla spokojená, i když jsem to nakonec nechala být. Zastavila jsem se u obchodu s maskami napodobujícími ANBU.
"Co říkáš na tuhle?" ukázala jsem na jednu rozesmátou.
Malá narážka na její zamračenou tvář.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 1:48 pm

"Čo ja viem, poslednému chalanovi som to niečo podstatné takmer.. urezala." Poškrabala som sa vo vlasoch, teda, obe sme vedeli na čo myslí. Bol to týpek ktorý mal ísť pôvodne prvý krát preskúmať jaskyňu, v ktorej voľakedy sídlil môj klan.
"Uteču ? to znie ako keby som bola nejaká.. nevďačná.. malá, krpatá.. " Vyplazila som na ňu jazyk a radšej som svoju vetu nedokončila.
Pozrela som sa na masku ktorá pripomínala skôr nejakého klauna. S ironickým pohľadom som si premerala Rin.

"Chceš mi snáď niečo naznačiť Rin-chan?" Spýtala som sa jej zlatým hlasom a len som si juzobrala do rúk, natiahla som si ju na tvár, roztiahla som ruky a spravila som otočku. 
"Pristane mi ? myslíš že by som sa hodila na Anbu ?" Samozrejme to som zakopla a keby že ten stánok nie je pevne upevnený, alebo keby že som ťažšia, tak zo sebou zoberiem aj ten stánok.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 2:10 pm

"Isas Michio," zavzpomínala jsem, když se mi vybavilo jeho jméno. "Myslíš, že mě měl rád?"
Hodila jsem po ní zamyšlený, snad i překvapený pohled. Nečekala jsem, že si na něj vzpomene.
"Pamatuji si na něj dobře. Šel mě hledat, snad i pomstít... alespoň to říkají... a nikdy se nevrátil."
Polil mě pocit smutku a chladu. Ano, určitě jsem ho měla ráda, ale i kdyby se nyní vrátil, asi by to bylo pryč. Znali jsme se příliš krátce a neměli jsme možnost se poznat.
"Přivolával orli," vzpomínala jsem. "Měl delší, hebké vlasy a byl občas trochu nezdvořák. Ale spíš jen neuměl vyjádřit, co chce říct, byl jinak... roztomilý. Věrný a svého času pro mě byl určitě důležitý. A kdyby nebyl a já za ním nešla do té vesnice, ani bychom se nepotkali."
Konečně jsem se na ni usmála.
Možná jen to, abych střetla ji, bylo jeho úlohou v našem příběhu.
Jako kdyby odhadla, že mě pořád tíží trocha smutku, zkusila si onu masku.
"Koupím ti ji!" rozesmála jsem se. "Rozhodně ti ji koupím."
Trošku jsem se lekla, když se tak tak chytila krámku, aby nespadla, ale musela jsem se jen dál smát.
Je úžasná!
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NÁMĚSTÍ A ULICE - Stránka 3 Empty Re: NÁMĚSTÍ A ULICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru