Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 9:54 am

"Vidíte Daimiyo? Nemusíme se obávat." významně kývnul na Crystal nejstarší.
"To je skvělá zpráva. Teď mi dovolte, abych Vás seznámil s rozhodnutím Rady za podpory Daimiyo." významně si odkašlal a podíval se na všechny přítomné a v poslední řadě na Yosukiho.
"Jistě víte, že nám již nějakou dobu chybí Raikage. Arata je stále indisponován, ale na lůžku již komunikuje, kdyby jste potřeboval poradit, třeba. Nicméně zřekl se své funkce. Slečna Kagayaki tu působila jako prozatimní Raikage. Svou práci si odvedla. Domlouvali jsme se, kdo by byl ideální kandidát na tento post. Bylo navrženo mnoho lidí i z Vaší branže. S Daimiyo jsme se dohodli, že Vy budete ten pravý Raikage. Obětoval jste se pro vesnici, Vaše reference jsem výtečné. Zbývá nám se však zeptat, zda-li by jste funkci Raikageho přijal." všichni Radní se teď významně dívali na Yotsukiho.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Sep 07, 2014 10:26 am

Celou dobu jsem byl za tím ANBU chlápkem a sledoval své okolí. Ta dáma mi řekla abych sem přišel též, takže jsem tak i učinil. Ale nakonec mi došlo, že to spíš bylo myšleno na něj, a proto jsem raději odešel do kanceláře Raikage kde jsem počkal co bude dál.


Naposledy upravil Kuroashi Sanji dne Sun Sep 07, 2014 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 10:44 am

Po tom, čo som im povedal, čo sa tam stalo som ich len v kľude počúval. Najprv prehovorili k Daimiyo a potom to vyzeralo tak, že hovorili ku mne a aj to bola pravda. Poriadne ma prekvapilo, že si priali, aby som bol ja Raikagem. Nečakal som to aj keď som počul, že z Anbu tam boli nejaký vhodný kandidáti. Popravde, ak by som nebol na tej misii a nerozhodol by som sa, že som chcel skončiť krveprelievanie, tak by som to možno aj odmietol ale teraz to bude iné. "Bude to pre mňa pocta, to prijať." Odpovedal som im kladne, na tú otázku.  V tej chvíli som si dal aj dole masku, predsa len teraz už nebude za potrebie ju mať na sebe.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 12:16 pm

Kývla jsem radnímu na znamení, že vím.
"Bylo to od Vás velice statečné s tím bijuu. A jsem nesmírně ráda, že přijímáte psot Raikageho. Abych odpověděla na Vaši předešlou otázku. Myslím, že by měl nový Raikage o sobě dát vědět sám. Zvládne to i bez mé pomoci." usmála jsem se na něj a mírně sklonila hlavu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 12:42 pm

"Výborně. Jmenujeme Vás tímto oficiálně do postu Kyuudaime Raikageho. Devátého Raikageho. Pevně věříme, že svou funkci budete zastávat zodpovědně, nebudete vesnici vystavovat nebezpečí a budete ji chránit vlastním tělem. Svého postu nezneužívat a naopak díky němu pomáhat ostatním. Kdyby jste cokoli potřeboval my nebo Daimiyo jsme vám plně k dispozici." pronesla rada a žena vedle mu podávala balíček s kloboukem na vrchu.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 1:03 pm

"Sľubujem, že budem." Odpovedal som im takto a potom som si od nich prevzal balíček. Nechal som si ho v ruke a potom som prehovoril. "Ja viem, že teraz som Raikagem ale na začiatok by som nejakú tú pomoc uvítal, aby som sa do toho dostal." Prehovoril som k nim prosebným hlasom a čakal, čo na to oni. Dúfal som, že to nebude blbé ale nechcel som zo začiatku urobiť nejakú chybu. Potom som sa ešte pozrel na ten balíček a opýtal som sa ešte raz. "Mám si to už dať na seba?"
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 1:51 pm

"Přejeme Vám do úřadu jen to nejlepší nastolte konečně pořádek." řekl Radní a rukou pokynul, že může odejít.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 1:54 pm

Vstala jsem a uklonila se.
"Pojďte snad se s tím nějak popereme. A to si určitě vemte na sebe." povzbudím ho a popostrčím ke dveřím, které vedou do jeho nové kanceláře.
"Základní věci vám jistě ukáže bývalá Raikage. Můžu tu s Vámi být tak týden, pak musím zpět do Konohy pro své lidi." upřesním mu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 1:58 pm

"Ďakujem, Dovidenia." Povedal som smerom k rade a vybral som sa teda smerom ku kancelárii. Otvoril som a vstúpil. Položil som si veci na stôl. "Tak určite od nej budú pre mňa rady asi najlepšie, predsa len ňou bola nejaký ten čas, že?" Prehovoril som a zhodil som zo seba vestu. Dal som si na seba oblečenie, ktoré bolo v tom balíčku a k tomu som si hodil okolo krku klobúk. "No, aspoň, že to je voľné to oblečenie." Skonštatoval som a trocha som sa poupravil. "Budem musieť okamžite zosíliť obranu dediny a požiadať o pomoc nejakú z dedín, kvôli opravám. " Ešte som si ani nesadol na svoje miesto a už som vedel, čo treba na začiatok urobiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 2:02 pm

"Vy dáváte rozkazy, stačí někoho poslat. Když už jsme u toho, až budete mít čas, podívejte se na to." podala jsem mu desky. "Posouzení o zdravotnictví v Kumogakure. Jste na dobré úrovni." pronesla jsem jen tak. "Teď už se toho na vás bude navalovat hodně. zvykejte si." mrknu na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 2:10 pm

Tie desky som si zobral a dal ich na stôl. "Určite si to pozriem." Povedal som a poobzeral som sa tu po kancelárii, predsa len som musel zistiť, čo vo všetkých dokumentoch je. "Asi by som mal poslať správu do ostatných dedín." Povedal som a začal som hľadať prázdne svitky. "Nó u Anbu toho bolo tiež veľa, takže si snáď zvyknem skoro." Vedel som o tom, že tu je aj Rin ale keďže nič nehovorila, tak som to nechal tak, lebo som aj tak hovoril nahlas k obom.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 2:20 pm

"Možná nebude od věci naučit se vařit kávu a pořídit si sekretářku." posadila jsem se na židli před stolem. BUde to mít těžké teď po těch dvou útocích nastolit pořádek a rovnováhu také finanční stránka vesnice utrpí jasnou ujmu, kvůli postavení nových domů
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 2:53 pm

"Kávu variť viem ale sekretárku si budem chcieť porídiť určite. Určite mi uľahčí prácu." Povedal som a našiel som konečne potrebný počet svitkov a sadol som si za stôl. Začal som písať.
Svitok:
Hneď, ako som to dopísal trochu som na to fúkol a pozrel som smerom k Crystal. Teraz som sa jej normálne chcel opýtať, že či túto správu mám poslať takto ale, ako terajší Raikage musím robiť rozhodnutia podľa seba a mne pripadalo, že to stačí.
"Dobre. Napísané by to už bolo. Teraz len musím zistiť presný stav, aký je v dedine, aby som mohol nariadiť opravy a zvýšenie stráží u brány a po celej dedine. Aj keď je už dedina mimo ohrozenia, pokým nebude plne opravená budeme radšej v pohotovosti. K tomu musím presne zistiť, kto bol za útokmi."   K tomu som mal teraz už pripravenú jednu misiu pre nejakého genina, ktorý by mohol odniesť túto správu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 2:57 pm

"Výborně, potřebujete vůbec moje rady? Já myslím že si vystačíte i sám." usměju se na něj a podívám se na Rin a na toho genina co přišel s Yotsukim.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 3:05 pm

"Tak ja popravde ani neviem. Ale možno sa určite niečo nájde." Prehovoril som k nej a teraz som si ju očami tak poriadne prvý krát prezrel. "Nedáte si niečo?" Toto bolo smerované na všetkých, ktorý tu boli. "Kávu alebo čaj?" Predsa len som vedel, že niečo také tu určite nájdem. "Či vás radšej nebudem zdržovať od vašej práce a chcete už ísť?" Opýtal som sa jej. Predsa len hovorila o niečom, že musí ísť do konohy.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 3:06 pm

"Pokud to tu zvládnete mohu pokračovat do Konohy, A mohu jim předat i váš list aby se ušetřila jedna cesta pokud chcete." dala jsem si nohu přes nohu a dívala se na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 3:20 pm

Možno to vyznelo, že ju vyháňam a to som nechcel, preto som to radšej chcel napraviť. "No istý tým práveže nie som. Určite sa ako naschváľ stane niečo zlé, keď odídete." Povedal som zo smiechom a potom som vstal. "Vážne nechcete čaj alebo kávu?" Opýtal som sa ešte raz, predsa len ja som si chcel urobiť čaj a bolo by mi to blbé, ak by som si urobil len sebe bez opýtania. Potom som sa pozrel smerom na Sanjiho a potom som k nemu prehovoril. "Takže, keď už ťa tu mám chcem ťa poprosiť, aby si zaniesil tieto dva svitky do Konohy a Kiri. Jeden do každej. Je to vlastne C ranková misia. Budeš chcieť aj doprovod  nejakého Jounina alebo si myslíš, že to zvládneš sám?" Ja som mal preňho popravde prekvapenie po tom, čo sa vráti s tejto misie. Načiahol som sa k nemu s oboma svitkami.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 5:17 pm

"Nedám si nic, díky, a kdyby se něco stalo, tak si jistě poradíte i beze mě, zdravotnictví tu máte pečlivé a uspořádané, moje práce tu jest skončila Vašim jmenováním." mrkla jsem na něj.
"Potřebují mě i jinde byla jsem tu už dost dlouho. Klidně tomu mladému udělám doprovod." nabídnu se
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun Sep 07, 2014 5:20 pm

Musel jsem tu nějakou dobu čekat než mě konečně pustili k něčemu. Vypadalo to, že ten anbu se stal kupodivu novým Raikagem. Byl jsem poměrně zmaten, ale rozsudek rady nezměním takže jsem se s tím musel smířit. Natáhnul jsem se pro svitky a uložil si je. " Bez problémů, tohle zvláenu i sám. Raději už vyrazím na cestu. Mějte se. " Rozloučil jsem se a odešel.
/přesun
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 5:38 pm

"V poriadku." Vyzeralo to tak, že to tu vážne zvládnem bez problému. Ešte som zobral jeden ďalší zvitok a začal som doňho niečo písať. Toto hlásenie malo byť pre Anbu a niektorých shinobi u brány, predsa len som potreboval posíliť stráže. Tento zvitok som nakoniec dopísal a dal som si ho do kapsy. Potom som zobral druhý a začal ho písať pri tom som prehovoril. "Daimyo-san. Dovoľte mi vás aspoň teda na niečo pozvať. Predsa len ste nám tu určite pomohla, takže aspoň tak sa vám za to môžem nejako odplatiť." Aj keď sa hovorilo, že chlapi nedokážu robiť dve veci na raz ja som stihol napísať aj tento svitok, ktorý som chcel poslať spoločnosti, ktorá mala dať do kopy opravu dediny, lebo niektoré časti boli stále zničené. Nakoniec som pohľad presunul k Crystal a čakal, čo povie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 5:52 pm

"Je to moje práce, ale jestli mě chcete pozvat neodmítnu." zavrtím se na židli. Bude to příjemná změna po té izolaci, kterou jsem měla po Assasinově zklamání.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 6:03 pm

Vstal a skontroloval, či mám u seba tie zvitky. "To rád počujem." Povedal som po tom, čo povedala a zamieril som k nej. "Pôjdeme?" Opýtal som sa jej a natiahol som k nej ruku, že jej pomôžem vstať. Vytvorím klona, ktorý tu ostane a ešte ďalších dvoch, ktorý rozošlú tie zvitky. Pomyslel som si v hlave.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 6:04 pm

Uchopila jsem jeho ruku a postavila se.
"Gentleman hned první den ve funkci, už se nemůžu dočkat až bude nějaký sraz kage." usmála jsem se a zamířila ke dveřím
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 6:08 pm

"Nó dúfam, že tak skoro ani nebude." Predsa len som sa potreboval do toho trocha dostať. Keď zamierila k dverám vytvoril som tých 3 klonou a spolu s Crystal sme sa pobrali do ulíc Kumogakure. Jeden klon tu pri tom ostal a dvaja sa tiež niekam pobrali.
(presun kloni, Crystal, Yotsuki)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Sep 07, 2014 6:23 pm

Zůstala jsem tu zaraženě stát, když mi zabouchli dveře před nosem. Úplně mě ignorovali. Nepočkali, až se vyjádřím, nenechali mě promluvit. Sice byl zvolen Raikagem, ale tímhle si u mě už teď vysloužil absolutní neúctu. ANBU sice byli nemluvní a rádi jednali sami, ale pořád jsem pro něj byla senpai, pořád jsem byla Nanadaime Raikage. A to, co jsem slyšela od rady bylo... ŠÍLENÉ! Bylo to jako kdyby se zbláznil svět. 

ARATA HIASHI DÁVNO ZEMŘEL. A rada přitom tvrdila, že je indisponován na lůžku.

NEBYLA JSEM PROZATIMNÍ RAIKAGE. NIKDY!!! Ale zdálo se, že oni to tak brali. Těch několik měsíců mé práce pro ně bylo prozatimní. Možná ji nějaká k***a všechnu zničila, když mi zaútočila na vesnici, ale to ji nijak nesnižovalo. 

Ani mě nenechali říct, že je hloupost posílat posla do Konohy, když je tam teď Yuna a zařizuje možnosti humanitární pomoci. Cítila jsem se zrazená a odstrčená. Otřáslo to mnou snad víc než předchozí psychický šok, ze kterého jsem se ještě teď dostávala. Založila jsem ruce na hrudi, ale nebylo to v zamyšleném ani uraženém gestu. Bylo to jako obrana. Měla jsem pocit, že se roztřesu a že to nezvládnu. Atsuka navíc někam zmizela. Co "dospěla," jen se toulala a moji přítomnost už zřejmě nepotřebovala. Nikdo ji nepotřeboval. Rozhodla jsem se opustit prázdnou kancelář. Tady už bych stejně nic nedokázala. Jen bych se ponížila ještě víc, než mě ponížili oni.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 20 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru