Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Kirigakure

+9
Hideo Hatake
Kenji Uesugi
Hirin
Kashike
Sora no Sen
Goku
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
13 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jun 18, 2014 7:00 pm

First topic message reminder :

Okolí Kirigakure vypadá stejně skoro ze všech stran. Borové lesy porostlé břeč´tanem, zalité hustou mlhou. Je zde spousta pastí a bezpečnostních prvků, které brání přímému napadení Kirigakure. O to méně je tu divoké zvěře...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 29, 2014 4:47 pm

Bohužel šok z předchozí rány proudem způsobil, že tvá ruka nebyla tak přesná a silná, jak bys chtěl. Přes hruď se ale i přesto rozšklebila ošklivá řezná rána a protivník se zaúpěním odskočil. Stilhl ti ale ještě nechat kunai zaražený v rameni, kam sklouzl z rány na krk.
Protivník se vrávoravým pohybem rozeběhl do mlhy, tys ale neměl moc síly na pronásledování. Po chvíli se ozvaly tři výbuchy, které zabránily i tvé vlaštovce zjistit, zda a kam nepřítel utekl...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 29, 2014 4:57 pm

S povzdychom som sklopil katanu k zemi a na chvíľku som zatvoril oči. Výbuchy, či už boli fingované alebo nie, myslel som si, že to spôsobil on svojou neopatrnosťou. Zistil že by ma na blízko neporazil a ušiel, no asi sa pozabudol a na mínovom poli sa taká chyba trestá smrťou. Každopádne bolesť v ramene. Ruku v ktorej som mal kunai som si pomaly necítil a tak som zdravou zasunul katanu späť do púzdra a opatrne kunai chytil. Bol nebezpečne blízko krku. Normálne by som ho nechal zasunutý v ramene až kým by som nepriśiel do nemocnice, aspoň by som ešte viac zbytočne nekrvácal.. ale keby že sa mi pri chôdzi pohne bližšie ku krčnej tepne, bolo by to smrteľné zranenie. Mohol som necítiť strach či podobné emócie no.. bolesť emócia nebola. Zaťal som zuby no aj tak som bolestne zaskučal, keď som si kunai z ramena vyťahoval. Celý som sa triasol. Po opadnutí adrenalínu som začal pociťovať bolesť znova aj na nohe a aj na hrudi. Rýchlo som si z čela strhol zdravou rukou čelenku a zubami z nej odtrhol časť látky (viazanky) ktorá mi momentálne poslúžila ako provizórny obväz. 
Bolesť mi trocha zatemnila spomienky, nevedel som, či sa Anbu postarali aj o toho zraneného v jaskyni, alebo či tam stále ostal.. nemal som však ako pre neho ísť a preniesť ho do dediny. Necítil som k nemu žiadny súcit.. ak tam skape, je to jeho problém. Klasický exemplárny príklad.. škoda že ho pravdepodobne nikomu neukážem. V takomto stave som sa veľmi pomaly a opatrne vracal späť do Kirigakure no sato. Nie len kvôli mínam, ale aj kvôli zraneniam. Keby že sa mi otvorí aj to na ľavej strane tela od predošlej misie, možno by som do Kiri ani nedošiel.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Mon Dec 15, 2014 6:49 pm

Ve stínech stromů procházela postava shrbená, po tváři zohavená, zahalená černo černým pláštěm dál lesem do vesnice, podpíraje se o malého vychrtlého chlapce, který pod váhou zahalené postavy se téměř neudržel na vlastních nohou. Kirigakure no sato byla celá obklopená vodou, a proto zde bylo chladněji než v jiných zemích a jejich hlavních vesnicích, což chlapci jeho snahu nijak nepodporovalo. Jelikož byla již pozdní noční hodina, les, kterým postava s malým chlapcem kráčeli, umlkl. Pouze sova jednou za čas zahoukala a občas bylo možné zaslechnout sténání postavy a mladého chlapce, toť vše.

Na Kirigakure no sato se chystal mohutný útok, tak tedy co tu dělal tento malý chlapec s mužem zahaleným v plášti? Podle popálenin na jeho těle byl muž v plášti kdysi účasten velké bitvy. Bitva, která se odehrála před několika měsíci u bran Kirigakure no sato, to však býti nemohla, jelikož tam nikdo neutrpěl tak vážná zranění. Muž měl na sobě tehdy v době bitvy brnění, a to v důsledku vysokého žáru, kterému byl muž vystaven, srostlo s jeho kůži v jedno. Ještě nyní bylo možné cítit spálené maso. Nepříjemný to zápach. Malý chlapec, kterému mohlo být na nejvýš dvanáct let, byl nucen u toho smradu stát celou tu dlouhou dobu, co pomáhá postiženému válkou muži se dostat do vesnice. Chlapci síly už začaly docházet pár set metrů zpátky, ale nedokázal opustit znetvořeného muže a ponechat ho na pospas osudu. Tím by nebyl o nic lepší než ti, kteří muži toto provedli. Vláčeli se tedy lesem dál, doufaje že ve vesnici jim bude poskytnuto pomoci.

Les byl však obrovský a chlapcův orientační smysl ještě nebyl dostatečně rozvinutý, a proto chlapcova snaha přišla brzy vniveč. Odmítal ale uznat porážku a muže, který si nedokázal sám pomoci, hodlal donést až do vesnice.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 15, 2014 8:26 pm

Vyskočím na předprseň hradby a rozprostřu svůj pohled Kiriganem do okolí. Prakticky okamžitě zaznamenám dvě postavy v lese, ale na první pohled nepůsobí nebezpečně. Ten muž vypadá že je vážně poraněný a chlapec je oba sotva vleče. I tak ale nehodlám nic riskovat. Raději s dalším postupem počkám na kolegy.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Mon Dec 15, 2014 8:42 pm

Doběhla jsem za Kashikem a zastavila jsem se u něho. Neměla jsem z toho dobrý pocit ani samehada,který "zavrčel" "Co tet? Nemám z toho dobrý pocit" zeptala jsem se a zdělila své obavy. Možná nebyly na místě, ale když jsme v bojí. Tak přehnána opatrnost je na místě, bych řekla.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 15, 2014 9:19 pm

Lehce otočím hlavu směrem k Hirin. Překryju celý les speciální mlhou. Pokud je jeden z nich senzor, bude vědět prd co se kolem něj děje, pokud má jeden z nich doujutsu, bude si myslet že za každým stromem je shinobi. Pak se na ně půjdeme my dva podívat, zatímco nás bude náš třetí kolega krýt coby rezerva. Otázky? Připomínky? Lepší nápady?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Dec 15, 2014 9:58 pm

Přešel jsem za nimi a pokoušel jsem se použít něco málo z mých senzibilských schopností, ale necítil jsem vůbec nic. Buď jsem nebyl dostatečně dobrý a nebo tam prostě nikdo nebezpečný není. Ale spoléhal jsem minimálně na Hirin, která měla mnohem lepší senzibilské vnímání než já, díky samehadě a Kashike měl oční techniky, ale to jsem nevěděl. Ovšem oba byli moji přímí nadřízení a tak jsem je pozorně poslouchal. Nazval mě třetím kolegou, ale nějak jsem to neřešil, myslím že teď není čas se představovat.
"Když budu jako záloha a bude tu mlha, jak mám odsud vědět co se děje?" zeptal jsem se klidně a podíval jsem se na Kashikeho. Přece jen jsem netušil o jaké mlze to mluví.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Tue Dec 16, 2014 8:57 am

Otočím se na Kenjiho a nemít tvář zakrytou maskou, viděl by můj úsměv. Myslím, že to poznáš víc než dobře. Uslyšíš praskání stromů a další hluk... Promiň, chápu že se ti nechce v téhle situaci zůstávat vzadu protože jak vidím, jsi také šermíř, ale potřebuju mít něco v záloze a nebyl bych dobrý velitel, kdybych vás jen nastrčil do pole a svůj zadek nechal v bezpečí. Věřím ti, že poznáš pravou chvíli a kdyby ne, dám ti signál jedním výbušným lístkem vrženým k patě hradeb... tak fajn, keců bylo dost, jdeme Hirin! zavelím a seskočím z hradeb do lesa. Tam se na moment zastavím a jedno oko mi začne tlumeně zářit, jak se krajina pokrývá hustou mlhou podobnou Kirigakure no jutsu. Tahle je ale plná iluzivních chakrových postav, které zmatou nepřátelské senzibily.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Dec 16, 2014 4:56 pm

Kirigakure jednotky si pozoruhodně upravili terén, ale stáli vůbec proti nepříteli? Pomysleli vůbec na to, že tito dva potřebují možná skutečně pomoci? Jistě to v úvahu brali, ale jak se říká, opatrnosti není nikdy dost, a to hlavně ve chvíli, kdy jejich vesnice čelí nekompromisnímu obléhání nebezpečné nábožensky založené skupiny, Hakuei. Skupina se zdá býti podobná každé nebezpečnější organizaci od Akatsuki až po Shuuketsu, ale Hakuei je o to nebezpečnější, že nebojuje pro peníze, ale z vlastního přesvědčení, že konají správnou věc, prolívaje krev nadřazených lidí tohoto světa.

V okolí se utvořila mlha, která sebou nesla nejedno překvapení, co si však Kashike neuvědomil bylo to, že iluze vytvořené kiriganem působí pouze na lidi, mající zrak. To se o muži, kterého nesl malý chlapec říci nedalo. Muž nebyl ani senzibil, takže nemohl vnímat chakru kolem. Malý chlapec byl jiný případ. Nebyl senzibil, takže nevnímal chakru, ale všiml si mlhy, kterou bral jako pozitivní znamení, jelikož tak hustá mlha byla vždy podle jeho vlastních zkušeností v blízkosti brány, což znamená, že chlapec s mužem musí být již pouze pár metrů od brány. Chlapec utěšil muže slovy, že tam již budou, a pak nabyjíc nové síly touto radostnou zprávou, nesl muže o to s větší radostí a odhodláním dál.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Wed Dec 17, 2014 7:49 pm

Neměla jsem žádné připomínky a jen jsme mlčky přihlížela. Na rozkaz jsem se vydala za Kashikem. Najednou se zastavil a začal tvořit mlhu, která se mě jako senzibilovy moc nelíbila, ale hrála v náš prospěch tak jsem si nestěžovala. Samehada na to jinak nereagoval. Nevěděla jsem proč, ještě jsem se nenaučila plně využívat celý jeho potenciál. Stála jsem u Kashikeho a čekala co se bude dít dál.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Dec 17, 2014 8:06 pm

Pravda, nejspíš jsem se cítil trochu opomíjený. Nebylo to něco co bych si nějak říkal nebo bych si to snad uvědomoval, ale byl to asi nějaký vnitřní pocit. Jen jsem pokorně přikývl na souhlas, ještě než oba seskočili z hradeb a já hned na to taky vyskočil na hradby zevnitř abych měl "výhled" na to co se tam děje. Nebo jsem chtěl být spíš blíž a slyšet co se tam děje. Postavil jsem se na hradby, těsně na jejích pomezí a zaposlouchal jsem se do zvuků okolí. Když pominu že jsem od brány slyšel křik a výbuchy, tak jsem se snažil soustředit na to co se děje tady a teď. Jsem šermíř a tak mám určité zlepšené prostorové vnímání abych mohl případně zasáhnout a splnit tak svoje rozkazy. Ještě jsem chvíli sledoval Hirin a Kashikeho, než zmizeli v mlze. 
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Thu Dec 18, 2014 8:59 pm

Vykročím nehlučně směrem k té dvojici. Asi deset metrů od nich dotekem a gestem Hirin ukážu, aby se tu skryla a počkala. Pak předstoupím před tu dvojici, v jedné ruce meč, ve druhé pukléř. Vstoupili jste do zakázaného pásma, okamžitě se otočte a odejděte. Pokud neuposlechnete, máme rozkaz k použití smrtících prostředků a nehodláme brát ohledy. Zastavím se asi 5 metrů před nimi, abych měl dost prostoru a času na reakci v případě napadení.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Dec 19, 2014 6:03 pm

Nebohá dvojice pokračovala dál až do chvíle, kdy ji zkřížil cestu Kashike. Nejspíš jej příliš nezajímalo to, že dvojice potřebuje pomoci, což ale bylo pochopitelné vzhledem k situace ve které se nacházeli. "Ale pa-pa-pane..." Vypadlo z chlapce, který odmítal uznat, že takto snažil zbytečně. "... tento pán potřebuje pomoci." Promluvil s obavami o mužovo zdraví. Muž v plášti zcela jistě nemohl přežít sám. Nebo snad ano? Že by se nejednalo o pouhého muže ale o toho, jehož příchodu se všichni obávají? Možná si to odmítají připustit, jelikož si nalhávají, že Sora no Sen jich nemůže již ničím překvapit kvůli toho, že tehdy zjistili všechny schopnosti jeho loutky, takže na něj budou připraveni. Co ale když Tor Vizsla nebyl jedinou loutkařovou loutkou?

"To je v pořádku. Jen se trochu protáhnu. Doufám pane, že to pochopíte. Putovali jsme dlouho." Po těch slovech se muž postavil na vlastní ve snaze udržet rovnováhu. Končetiny mu takřka zdřevěněly, a proto byl nucen se protáhnout. Nedělal ale žádné podezřelé rychlé pohyby. Jednalo se o běžnou rozcvičku, kterou provádíte občas před tělocvikem. Toto chvíli zabralo. Poté co muž byl ale hotov se obrátil Kashikemu zády a chystal se odejít opět s pomocí chlapce. Ten však upadl z důvodu vyčerpání. Opravdu se snažil ze všech sil muže dopravit do vesnice. Nyní když se ukázalo, že jeho snaha přišla vniveč, přišel o to, co jej celou tu dlouhou dobu pohánělo, o naději.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Dec 20, 2014 8:42 am

Obezřetně pozoruji rozcvičku toho muže a jejich následný odchod. Zůstanu stát a následuji je až když vím, že mě mlha bezpečně skryla před případným pohledem. Nehodlám však nic riskovat a když chlapec upadne, pouze zastavím a počkám až se zase sebere.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Dec 21, 2014 3:34 pm

Kashike pro jistotu dvojici, která ráčila tak dlouho cestu do vesnice, doprovázel až do chvíle, kdy si byl jist, že nebezpečí je zažehnáno. Žel, taková to chvíle nenastala, jelikož chlapec, který muže nesl na zádech upadl z vyčerpání a odmítal se postavit. Vše jej bolelo... jak na těle, tak i na srdci, protože nedokázal tomuto muži udělat laskavost tím, že jej dopraví do vesnice. Kdo měl tušit, že vesnice je obléhána? Chlapec na to za celou tuto dlouho cestu, kterou do vesnice s mužem podnikl, ani nepomyslel natož na cokoli, čím by vesnici jakkoli poškodil. Kashike si možná myslel, že pomocí sharinganu stihne včas zareagovat, kdyby se něco semlelo, ale pravdou je, že postřehnout to, co se nyní stane, byl, ale jakýkoli krok k tomu, aby tomu nějak zamezil a podobně schopen udělat nebyl.

Muž, kterého chlapec táhl, z nenadání z rukávu popustil svitek (jak na gifu) a přivolal loutku, na což všichni zde přítomní s obavami čekali. Všechno se to semlelo tak náhle. To ale ještě nebyl důvod, proč by Kashike nestihl patřičně zareagovat. Jistě nyní automaticky na muže hodil kunai a nebo případně zaútočil technikou. Loutka, kterou však muž přivolal, nebyla ta táž, s kterou se Kashike setkal minule, což jej možná i přinutilo pochybovat o tom, zda se jedná skutečně o Sora no Sena, když nebyl nijak podobný kvůli popáleninám na tváři etc. člověku, kterému čelil před několika měsíci u brány Kirigakure no sato. Když se tedy jednalo o jinou loutku, kryla v sobě nejspíš i jiná tajemství než loutka Tora Vizsly.

Zda se jedná o nebezpečnější loutku může Kashike usoudit nyní, když loutka automaticky po svém vyvolání do okruhu několika stovek metrů vypustila mohutnou vlnu chakry a celá vzplanula.  Vlna chakry byla natolik silná, že by odhodila veškerý kunai vržen proti loutkařovi. Dále s čím Kashike pravděpodobně nepočítal bylo to, že vlna chakry reagovala na okolní věci jako hmotný materiál, čím Kashike, pokud se pořádně nezapřel, byl odhozen pár hezkých desítek metrů dozadu, a mlha nim vytvořená byla rázem zrušena kvůli toho, že každá iluze převedená takto do skutečného světa, po střetu s čímkoli mizí jako například u Bunshin no jutsu. Chakra loutky neustávala a pořád vysílala ale tentokrát již mírnější chakrové vlny do okolí. Jednalo se o chakru schopnou předčit dokonce i bijuu... copak to bylo za věc? Sora no Sen byl znám svým Hitokugutsu... tato loutka byla očividně Hitokugutsu někoho, kdo zaživa uměl Hachimon, a to ne jen tak ledajaký. Byla to loutka Sarutobi Sena, osobní ochranky Nanadaime Hokageho, který skonal právě tím, že zachránil svého Kage před zkázou, která mu byla předurčena bohy.

Vlna chakry měla i dopad na malého chlapce, který nevěděl, co si má počít. Copak pomáhal se dostat do Kirigakure no sato někomu takovému? Vlna chakry jej odhodila ještě dál než Kashikeho, protože byl lehčí a na rozdíl od Kashikeho neměl sílu se tomu vzepřít. Začalo to... boj o Kirigakure no sato se odehrává již i na tomto území.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Mon Dec 22, 2014 6:46 am

Jelikož vyvolání loutky ani tomu co následovalo jsem zabránit nemohl, nechám se pomocí nárazu chakry posunout a plynule doklouznu až za Hirin, která je ukrytá vzadu. Velká chakra je tvoje specialita... nakrm jím Žraloka, budu tě krýt. Pokud začne Hirin postupovat vpřed, držím se jí asi dva metry za zády abych jí mohl bránit proti nečekaným útokům. Osud malého chlapce mě naprosto nezajímá.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Tue Dec 23, 2014 1:58 pm

Na pokyn Kashikeho jsem se ukryla v jeho mlze. Nevěděla jsem co se tam děje a proto jsem bedlivě naslouchala okolí, ale nic jsem bohužel neuslyšela. Zanedlouho se okolím šířila ohromná vlna chakry. Naštěstí pro mě jsem byla dostatečně daleko od loutky a mohla jsem použit Samehadu, který díky svým unikátním schopnostem mohl pohltit chakru. Díky tomu jsem stála pořád na stejném místě. Zatím co se Kashike nechal "unášet" chakrou, samehada dál pokračoval v pohlcovaní chakry, kterou loutka vysílala do okolí.
Kdyby samehada uměl mluvit, řekl by mi, že se jedná o Hachimon. Samehada se již s touhle technikou setkal. Bohužel to neuměl. Naštěstí jsem měla předčtenou Bingo knihu a především stránku o Sora no Senovi. Pokud jsou domněnky správné tak by se jednalo o loutku Sarutobiho Sena, kdybychom vzali v úvahu, že používaní loutky Tora Vizsly.bylo jináči.
"Kashike myslím, že máme problém, pokud mám pravdu. Tak ta loutka je nejspíš Sarutobi Sen uživatel Hachimonu.Doufám, že máš nějaký geniální plán. "pověděla jsem mu své obavy. Začala jsem pomalu postupovat ku předu. Chtěla jsem pohltit, co nejvíce chakry než k němu dojdeme.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Tue Dec 23, 2014 2:47 pm

Dál postupuji za Hirin a pohled zaměřím na našeho nepřítele. Geniální plán? To nevim. Ale ta chakra se musí někde brát, takže mu musí i dojít. Takže náš plán stojí na Samehadě a na tom, že mu vysajeme všechnu chakru. Budu ti hlídat strany a záda, ovšem pokud dostanu šanci napadnout loutkáře, předám tu pozici našemu kolegovi.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Dec 24, 2014 2:14 pm

Jak jsem si tak stál na hranici hradeb, skvěle balancoval vlastně jenom díky chakře a díval se do bílé mlhy jako kdybych z ní měl něco vyčíst. Tak se najednou stalo něco, co jsem rozhodně nečekal. Jak jsem doposud cítil jen chakru Kashikeho a Hirin, která byla mimochodem obrovská a nepřehlédnutelná. Náhle jsem ucítil obrovské přívalové množství chakry a okamžitě jsem zpozorněl a naštěstí jsem se pořádně chytil když i mě na hradbách ta vlna docela slušně odfoukla. Ovšem moje vize se v tu chvíli opět vyjasnila a viděl jsem přesně co se tam děje. Chakry bylo všude tolik, že byla dokonce vidět a hned jsem i všiml jak se snaží dostat skrz moji dva společníci. Nepoznával jsem našeho protivníka, ale loutka mi byla kupodivu povědomá. Ovšem nikdy v životě jsem neměl čest s Hachimonem a tak jsem se nemohl dovtípit že jde o "toho" Sora no Sena a jeho loutku z bingo knihy. Takže jsem ani netušil co všechno mi můžu provést. Ovšem okamžitě jsem seběhl z po hradbách a shunshinem se pokusil dostat o něco blíž Kashikemu a Hirin, abych je tedy mohl podpořit. Nevěděl jsem co mě tu čeká, ale pokusil jsem se nepozorovaně složit pečetě když jsem se dostal o něco blíž. Tedy pro upřesnění jsem stál za jedním ze stromů kousek od mých společníků a sledoval situaci.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Dec 24, 2014 9:45 pm

Kashike moudře zvážil, že loutka musí mít jakýsi zdroj chakry, který je vyčerpatelný. Jenže chyba je v tom, že samehada také má omezené množství chakry, které dokáže pozřít. Samehada nedokázala pozřít ani Hachibiho chakru v Beem v podobě šesti ocasů, pokud si dobře vzpomínám (osmi nebo sedmi). Chakra, která doslova tryskla z loutky jako voda z fontány, byla dokonce větší než Kyuubiho. Nutno ale dodat, že se nejednalo o čistou chakru. Osmá úroveň hachimonu totiž požaduje veškeré množství životní energie uživatele. Naštěstí tento problém Sarutobi Sen za živa vyřešil svým Wuju stylem, který regeneroval to, co Hachimon požadoval. Byl skutečně výjimečný shinobi. Skvělý kousek do Sora no Senovy sbírky.

Ze začátku se Hirin a Kashikemu dařilo postupovat, protože tato mohutná chakra nebyla směřována na jeden konkrétní cíl, ale pouze hromadně vypouštěna do okolí. Jakmile se ale kousek ke Sora no Senovi a loutce Sarutobi Sena přiblížili, loutka se dala do pohybu. Její vzhled se změnil. Nyní vypadala jako na půl opice a na půl člověk. Tato změna měla společně s Hachimonem neuvěřitelnou výhodu, který plynula z rychlosti, síly loutky. Dokonce ani uživatel sharinganu nebyl schopen této rychlosti stačit (ZDE- vše potřebné k této technice). Rychlost loutky sice byla vyšší, takže ji nedokázal stačit ani sharingan, ale pořád reagovala na okolní podněty loutkařovými reflexy, a tak se nejednalo o stejný případ, kdy Gai díky Hachimonu reagoval etc. útoky na Madaru tak, že Madara byl ponechán na milost a nemilost délce trvání Maitovy techniky. Kashike tedy nebyl zas tak pozadu s pohyby za loutkou, ale nutno dodat, že Kashike není původní vlastník sharinganu ani Kiriganu, což nehraje v jeho prospěch, když tyto doujutsu nedokáže vyvinout na patřičnou úroveň.

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Hirudora-o

Sarutobi Sen na Hirin s Kashikem zaútočil, ale ne tím stylem útku, na který se ti dva připravovali. Zaútočil totiž něčím, co nebylo schopno vysát. Jednalo se o vysoko úrovňové taijutsu, kterého lze dosáhnout pouze od sedmé úrovně Hachimonu výše. Uživatel stlačí obrovský objem vzduchu do podoby tygra... nevyužívá k tomu však chakru (technika ZDE). To že technika není tvořena chakrou ale neznamená, že nemůže mít ničivou sílu... právě naopak. Maito Gai uměním Hachimonu a v kombinaci s technikami od něj odvozených dokázal, že před taijutsu neobstojí ani nejmocnější techniky tohoto světa.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Thu Dec 25, 2014 1:00 pm

Situace nebyla příjemná ani trošku. Opravdu jsem měl co dělat, abych s ním stíhal udržet krok, ale jedna věc hrála v můj prospěch. Vzdálenost. Místo, abych se snažil vymyslet jak tento útok zablokovat, čapnu Hirin, jejíž reflexy jsou pomalejší, a uskočím s námi stranou, aby nás technika minula. Nastane sice výbuch dopadu té techniky, ale ten sám o sobě už není tak nebezpečný. Napadni loutkáře! zní můj další rozkaz k Hirin, zatímco druhým skokem zaútočím na loutku, abych jí zabavil. Pod kůží se mi rychle začnou tvořit šupinové články, které mě budou chránit před větším poškozením od nepřítele. Další útoky loutky se budu pokoušet krýt mečem a pak, až příjde jeden dost silný, nastavím mu do cesty štít ve své levačce.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Mon Dec 29, 2014 7:54 pm

Byla to ohromná síla, kterou samehada požíral. Šlo to vidět na obvazech jenž byly obvázané okolo samehady. Obvazy už nedokázali udržet rostoucí sílu a jednoduše se roztrhli.Možná se mohlo zdát, že by samehada měl mít dost. Ale pravda byla opak. Samehada měl jisté maximum, ale též nebyl dlouho v žádné pořádné bitce a živil se jen mojí chakrou. Dalo by se říct,že měl jakou si dietu a pravě s ní skončila a chce dohnat to o co přišel.

Okolí Kirigakure - Stránka 3 2gtalig

Spatřila jsem velký a rychlý narůst síly, ale ne takový jaky bych chtěla. Naštěstí Kashike měl rychlejší reflexy než já a k tomu ta vzdálenost. Ve zkratce mi nejspíš zachránil život. Dál rozkaz a skočil na loutku. Ihned potom jsem použila Shunshin no Jutsu a objevila se u loutky. Se samehadou jsem zaútočit nemohla byl pomalejší a těžší a proto jsem použila jednu ze svých katan, co nosím na zádech. Pokusila jsem se mu uříznou ruku.

Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Dec 31, 2014 5:56 pm

Celou dobu jsem se schovával za stromem vlastně jenom kousek od celé té akce a nějak jsem se snažil zjistit co nejvíc informací. Přece jenom jsem měl být zálohou a tak jsem nechtěl útočit úplně bezhlavě a nepromyšleně. Přece jenom měl loutku co vypouštěla (vypouští) neuvěřitelné množství chakry a působí to dost děsivě. Ale já sám jsem přemýšlel proč by vypouštěl tolik chakry. Jako mohlo to být tím že je to hrůzostrašná technika a kdesicosi, čímž chce zastrašit protivníky, ale je to taky plýtvání. Sám jsem pracoval spíš na "teorii" o tom, že si takhle chtěl prozkoumat okolí, ale šlo fakt jen o teorii.
Ovšem přišlo mi dost nepravděpodobné, že by se stihla Hirin s Kashikem vyhnout technice a zaútočit úspěšně. Přece jenom finální fází téhle techniky je výbuch a tak to dokáže dost rozhodit. Na druhou stranu by to mohla být příležitost pro rozptýlení, kdy si nevšimne třetí osoby. Já jsem čekal že jestli Hirin na něj zaútočí tak se vyhne a v tu chvíli bych přišel na scénu já a shunshinem bych se mu dostal do protipohybu a v ideálním světě mu věnoval smrtelný úder,.. což jsou pro loutkaře useknuté ruce. Ale rozseknout ho vejpůl by bylo stejně efektivní a jednodušší, rychlejší. No pokud se tak nestane a Hirin zasáhne, popřípadě se nebude loutkař nucen něčemu vyhnout/ uskočit, tak se asi budu dál skrývat a čekat na vhodnou příležitost zaútočit nepozorovaně. Přece jenom bude jednodušší sundat toho kdo tahá za nitky.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Thu Jan 01, 2015 6:55 pm

Kirigakure no shinobi se snažili. Dávali ze sebe vše, ale žel, samotní, ačkoli se jednalo o elitní tým Kirigakure no sato, proti loutkaří nejspíš příliš nezmůžou, ledaže by se jim v brzké době dostalo pomoci. Dokázal jsem bojovat z celou vesnici naráz. Tři shinobi pro mě nejsou problémem. Obzvláště, když si jeden z nich, Hirin, naivně myslela, že samehada slouží ke dlouhodobému skladování (ke skladování slouží, ale ne dlouhodobému, a tak dieta je trochu nesprávné slovo na popis stavu samehady a odůvodnění, proč dokáže pozřít víc než v anime u Hachibiho) chakry, druhý se držel v ústraní a zvažoval, zda svým druhům vůbec pomůže, a třetí shinobi nesl na svých zádech břímě velení, Kashike. Ten zaslouží obdiv, jelikož nevědíc proti čemu stojí, zachoval chladnou hlavu a snažil se v boji využít vše, co měl po ruce, a však bude to stačit? Těžko se bojuje proti něčemu novému s čím se Kashike ještě nesetkal, nejednalo se totiž o tutéž loutku, které čelil kdysi před bránami Kiri.

Kashike zvažoval podle zkušeností z předchozích bitev, že může využít vzdálenost od loutky ve svůj prospěch, ale to nebyla tak docela pravda. Jednalo se o osmou bránu Hachimonu, proti které nestíhal ani na delší vzdálenost zareagovat původní uživatel sharinganu, legendární Uchiha Madara, ani automatická Gaarova obrana nestíhala se patřičně bránit proti o několika úrovním slabšímu Hachimonu. Loutkařovy reflexy trochu opožďovaly pohyby loutky, ale to Kashikeho s loutkou rychlostí ne zcela srovnávalo. Loutka byla pořád rychlejší. Kashike tedy jen tak tak stačil si sám zachránit zadek. Když se musel starat ještě o Hirin byl o něco přes setinu opožděn, což zní bezvýznamně, ale za těchto okolností to hrálo velikou roli. Naštěstí pro Hirin a Kashikeho, kterým šlo opravdu o život, na ústech loutkaře usedla drosophila melanogaster, která loutkaře vyrušila v koncentraci, což Kashikemu minimalizovalo ohrožení, které plynulo ze záchrany Hirin. Je jisté, že se zde octomilka nevzala z ničeho nic, ale pravděpodobně již dřív hodovala v plášti loutkaře, mně. Vábil ji na mě asi zápach popálenin a fakt, že jsem se kvůli mým zraněním od nehody nekoupal. Voda totiž mým popáleninám nedělala dobře, takže nač si působit další trápení?

Rychle jsem se vzpamatoval a útok dokončil, to již však Kashike s Hirin byli v bezpečné vzdálenosti. Výbuch způsoben Hirudorem byl ale obrovský. Nejednalo se o útok, který využíval chakru, ale stlačoval silou a mrštnými pohyby vzduch, který se pak naráz uvolnil. To způsobilo velký poryv větru, který Kashikemu a Hirin trochu potrhal oblečení. U tohoto se nevyužívalo chakru, takže možnost pohlcení nepřipadala v úvahu. Hirin od chvíle, kdy loutkou byla přesně směřována chakra nebyla schopna vše pohltit. Důvod? Samehada třeba držela dietu, ale neslouží ke dlouhodobému skladování chakry... popravdě, jak jsem zmínil již výše, z loutky Sarutobiho není uvolňována pouze chakra, je to směs chakry, životní energie etc., takže Hirin není samehadou chráněna. Hirin se podařilo něco chakry nasát a ještě něco schopna nasát bude, ale tato výhoda ji nechrání před loutkou, která používá k boji používá vysokoúrovňové taijutsu.

Kirigakure no shinobi neváhali a okamžitě po Hirudoru jednali. Zmást mě, abych se věnoval pouze Kashikemu není však snadné, když se v orientaci řídím pouze senzibilskými schopnostmi, a tak neustále snímám chakru. Věděl jsem o pohybu každého v okolí, i když na to možná ani nepomysleli. Loutka Sarutobi Sena nepoužívala k boji pouze taijutsu... Kashike měl nyní výbornou příležitost to zjistit. Možná že ho jeho Kekei Genkai před touto B rankovou technikou, v podobě vychrlení na nepřítele obrovské ohnivé dračí hlavy, ochrání, ale rozhodně tomu tak nebude, když bude používat pouze pasivní schopnost svého Kekei Genkai. Pasivní ovládání se pohybuje totiž na nižších rancích, takže by jej před ohněm schopno ochránit nebylo, ovšem něco jiného je orankována a sepsána na forku pasivní schopnost jakéhosi Kekei Genkai. Toto Kashikeho na chvíli zaměstnalo. Loutka následně zmizla v obláčku kouře a objevila se po mém boku (byla přivolána jedním z mých svitků).

Objevila se umě kvůli Hirin, která ačkoli je senzibil, neumí očividně potlačit svou chakru, aby mě překvapila a úspěšně zneškodnila. Kdy se chystala napřáhnout, loutka její úder vyblokovala svou rukou, která jakmile byla poškozena, automaticky se začala regenerovat. Na katanu jsem mezitím uchytil pár chakrových vláken z druhé ruky, kterou jsem loutku neovládal, a pokusil se škubnutím Hirin katanu vytrhnout z ruky. Mezitím druhá ruka loutky Hirin silně udeřila do břicha.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Fri Jan 02, 2015 7:48 am

Tenhle souboj začínal vypadat opravdu beznadějně. Naší největší šancí nejspíš bude snaha o přežití, dokud nedorazí posily. Pokusím se uhnout ohnivému útoku, který mi tak jen ožehne ruku. Zato mi jí vezme až na kostěné brnění pod ní, takže než se rána zahojí, bude k nepotřebě (tohle kolo levačka se štítem mimo provoz). Abych nepřišel k další úhoně a byl co platný, namířím na loutkáře prsty pravé ruky. Teshi Sendan.. pomyslím si a začnu na loutkáře sypat tyto malé kostěné projektily vystřelené rychlostí kulky z pistole. Při tom množství by se mi mohl povést nějaký zásah.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Okolí Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru