Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoshigakure no sato

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hoshigakure no sato Empty Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 08, 2014 5:57 pm

Hoshigakure no sato
Hoshigakure no sato Village
Jedná se o poklidnou vesnici, kde naleznete klid a odpočinek. Je to právě z toho důvodu, že se vesnice nezapojuje aktivně do války. Leží stranou veškerému dění a bojům. To však jistých lidí dráždí, a proto jednou za nějakou tu dobu se v okolí objeví někdo, kdo chce klid ve vesnici narušit. Ačkoli se aktivně nezapojuje do války, skrytě podporuje alianci. Má taky velmi dobré styky s Konohagakure no sato, kterými se nijak netají, co z ní činí nepřítele některých vesnic.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Wed Jul 09, 2014 12:43 pm

Noa oko klidna vesnicka ve ktere se ovsem ukryvalo male tajemstvy Iwagakure no sato. Jednotky senzibylu ktere se skryvaly a delaly ze jsou vesnicany stejne tak I ostatni jednotky se nepozorovane potloukaly vesnickou a proverovaly okoli kvuly nejakym spehum nebo pripadne nejakym nepratelskym armada ci nedej boze nepratelum kteri by toho chtely vyuzit v neprospech Iwagakure.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 6:07 pm

Příště letíme. Pomyslela jsem si. Nikdy jsem tady nebyla, proto mě vedl náš senzibil. Před vesnicí se zastavil.
"Hlídají okolí a je jich dost." informoval mě.
"Nevadí však mi se poradíme." usmála jsem se a pokračovala dál.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Jul 09, 2014 10:13 pm

Po chvíli za sebou Reina mohla zaslechnout kroky. Byla informována o tom, že se zde má nacházet jeden anbu, který ji má v misi pomoct. Anbu se pohybovali tiše pod rouškou temné noci, to jsem doposud dělal i Já, a proto nebyla schopna si mě do teď všimnout. "Zdravím Reina-sama. Jsem zde na rozkaz Kentara-dono." Byl jsem informován Kentarem o mnohém. Dostal jsem i tip, že se Reina mise bude účastnit sama. Kentaro-dono se uměl vyznat v lidech. S Tetsuyou tvořili velmi nebezpečnou dvojici. Kentaro-dono tohle však všechno dělal v zájmu Konohagakure no sato, a Já to chápal. Byli jsme na jedné lodi, a tak pro jednou naše neshody s Otogakure no sato budou muset jít stranou.
Hoshigakure no sato Tumblr_n3wl6d2jvq1r5wdvfo1_500
Sundal jsem si svou masku, abych si mohl Reinu lépe prohlédnout. Nikdy jsem ji před tím neviděl. V mé tváři však bylo znát jediné, a tím byla nejistota pro samotnou Reinu. Kentaro byl znám mnoha záludnostmi, co když se zde rozhodl Reiny zbavit? Byla tak též velkou hrozbou pro Konohu jako samotná Iwagakure no sato. "Benjiro, k Vašim službám." Jakmile jsem to dořekl, mírně jsem se uklonil a masku si dal na rameno (viz avatar). Na této misi měla Otogakure a Konohagakure no sato spolupracovat společně. Možná, že se to Reině nezdálo, a rozhodla se jednat solo, jenže Iwagakure no Himitsu skrývá mnoha nemilých překvapení. Podceňovat by ho bylo nebezpečné.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 10, 2014 1:57 pm

"Hm... náš další informátor." Rozhlédla jsem se kolem.
"Takže dobrá. Jen aby jste si nemysleli, že je tahle mise určená jenom mě, bude zničení generála na vás všech." podívala jsem se na svých 10 ninjů včetně Benjira.
"Budu zasahovat jen v tu chvíli, kdy uvidím, že to nezvládáte a jestli to nezvládnete, měli by jste se nad sebou zamyslet." pronesla jsem varovně. Svého senzibila jsem si vážila, proto měl jít jako poslední. Ostatní se seskupily kolem Benjira a vyrazili napřed. Já chvíli postávala na místě, a pak jsem použila mesaigakure no jutsu a šla jsem pomalu za nimi, že jim budu krýt záda.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Jul 10, 2014 2:54 pm

Reina očividně netušila proti komu stojíme. Zda-li pak si přečetla složku, kterou ji Kentaro-sama poslal? Měli jsme eliminovat Hakuena, Iwagakure no Himitsu. S největší pravděpodobností již o nás ví, jakékoli maskování bylo zbytečné. Meisagakure no jutsu sice skryje uživatele fyzicky, ale jeho chakra pořád zůstává viditelná, a tak taktéž jak jsem Reinu viděl sharinganem já (konkrétně její chakru), ji viděl pomocí byakuganu Hakuen Nechtěl jsem však nijak zpochybňovat její počínání, bylo by to neslušné, a tak jsem se mlčky dal do pátrání. Hakuena bude obtížné najít. On o nás zcela určitě již věděl, což mu dávalo značnou výhodu. Měl jsem takový pocit, že Reina našeho nepřítele začínala podceňovat. Byla však S rank shinobi, takže jsem si byl vědom toho, že můj pocit bude mlny. Někdo jako je Reina vždy věděl, co má dělat. Nyní scházelo jediné, Hakuena najít. Ačkoli nás bylo hned několik, nezvyšovalo nám to šanci na jeho nalezení. Hakuen byl znám jak svými pátracími schopnostmi, tak i tím že se uměl dokonale skrýt.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 10, 2014 3:57 pm

Jestli si generál myslel, jak bůhví jak není tvořivý trochu se spletl. Hrát si na kočku a myš mě moc nebavilo. Pokud se do půl hodiny neukáže sám, asi rozpoutám menší chaos. Dívala jsem se všude kolem sebe. Benjiro se na mě nedíval zrovna nadšeně co jsem zpozorovala. Sama jsem neměla tušení co dělá. Svého nepřítele jsem neznala.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Thu Jul 10, 2014 6:42 pm

Benjiro se Nemilil uz davno jsme vedeli ze se blizi. Jelikoz Reina se ani neobtezovala skryvat svou cakru. Navic jsem Patril mezi nejlepsi senzibyly. Jednotky senzibylu se pomalu presouvaly do okoli. A Ani ty nebylo snadne odhalit prece jen byly pod velenim mym velenim takze jsem si do plluku nepoustrel nuly. Z Nekolika ruznych stran se na ne ritily Kunaie ktere se ovsem zapichly v okruhu nekolika desitek metru od nech. Nemely v umyslu jen tak zacit boj spise dalyt o sobe vedet. Nakonec vystoupyl jeden ze stinu a rekl. "Pokud mate nejake pozadavky nebo otzky tak je predlozte. Jinak odejdete. Je nas tady vice nez si myslite le nehodlame provadet zbytecny utok." Byl to sice jen novacek ale znacne talentovany na to aby se mohl pripojit. Nakonec cekal na odpoved pritomnych.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 10, 2014 8:37 pm

Ulevilo se mi, když se nepřítel projevil jako první. Nemělo cenu se skrývat, objevila jsem u hloučku mích lidí.
"Máme jen jednu otázku. Kde je váš velitel?" usmála jsem se na něj. Byl mladý. Jestli bude mladý i ten generál vážně začnu uvažovat o důchodu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Thu Jul 10, 2014 8:55 pm

Mlady mluvci se zadival na Reinu a potom rekl."Kde je General nevim, nehlasi nam kde se nachazi. A I Kdybychom to vedeli tak Stejne nic neprozradime." Rekl Shinobi mluvici za vsechny pritomne.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Jul 10, 2014 9:45 pm

Nepřítel se rozhodl vyjít ze stínu. Dával slušnost nade vše, což Iwagakure no shinobim bylo podezřelé, ale ne nemožné. Byli jsme však ve válce, což Reina s mladíkem zapomínali. Ve válce jsme všichni jen služebníci, plnící vůli někoho jiného. Bezohledně, tak jak bude potřeba. V zájmu naší vesnice jsme se schopni tedy uchýlit k věcem, které obvykle neděláme. Nedělá na tom však problém, protože pro danou chvíli to nejsme my, kdo tak činí, ale vesnice... naše vesnice. Je to způsob jakým se skrze nás projevuje. Vesnice s každým tvoří jakési pouto. Má s nim svůj osobní vztah. Když přijde řada na ní v naších životech, jsme mnohdy ochotni pro ní obětovat všechno. Vzdát se vlastních emocí, rodiny a přátel. Vesnice se stává naší rodinou a našim nejlepším přítelem. "Shunshin no jutsu." Promluvil jsem chladně, a tu se objevil těsně před mladíkem z Iwagakure no sato.
Hoshigakure no sato Sasuke-uchiha-shunshin-no-jutsu-o
Má rychlost byla na pozoruhodné úrovni. Přemístil jsem se k němu z jediného důvodu, který již mohl být mnohým znám. Rozhodl jsem se začít to, kvůli čemu jsme tady. Nejednal jsem však bez řádného promyšlení situace. Kdybych pomocí sharinganu nezahlédl v oddali další dva shinobi, nezaútočil bych na tohoto. Mohl by totiž být jediným vodítkem ke Hakuenovi. Když jsem si byl ale jist polohou jeho spolubojovníku, alespoň dvou z nich, začal jsem jednat. Tasíc katanu jsem se chystal mladíkovi urychlit jeho poslední chvíli v tomto životě. V očích mi zářil sharingan, bylo to z jediného důvodu, abych měl v boji na blízko jistou výhodu. Rychleji jsem byl takto schopen reagovat. Tento mladík zemře dřív než stihne použít jakoukoli techniku! Byla jen otázka času, kdy se mi podaří sharinganem odhalit další nepřítele. Viděl jsem stopy chakry. Na světě bylo jen pár senzibilů, kteří byli schopni dokonale zakrýt svou chakru. Většina z nich ji pouze utlumila.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 11, 2014 10:23 am

Hezké. Pomyslela jsem si. Zadívala jsem se kolem sebe. Byli jsme perfektně obklíčeni.
Bylo mi jasné, že shinobi neprozradí polohu svého velitele a ani velitel nebude odvařený z toho, že mu pobijeme první jednotku.
"Pánové....bavte se." pronesla jsem směrem k mé jednotce a senzibil začal ukazovat polohy nepřátel a ostatní ANBU začali útočit s jasným cílem ty muže zabít.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Fri Jul 11, 2014 8:29 pm

Nahle jak se zacaly Jednat se ze stinu zacala vynorovat postava ktera poskladala jake si pecete a pote promluvila zezadu za Reinou." Reina Kana, Ja myslel ze cichas ke kytickam zespoda a prdis do hliny. Mylsym ze to by stacilo. Neni treba zbytecne Krveproliti mych jednotek." Postava byla v dlouhem cernem plasti s kapuci na hlave. Acekala zdali prestanou v zabijeni nebo ne.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jul 11, 2014 8:41 pm

Boj teprve začal, a nyní se zde objevil někdo, kdo se nás snažil zastavit v naši práci. Ne ale silou, zdálo se, že chce jednat diplomaticky. Bylo to možná výhodné pro obě strany, ale jakož to jediný shinobi zde z Konohagakure no sato jsem to musel zamítnout. Nebyla to má vlastní volba, ale rozkazy Kentara-dono zněly jasně. Chtěl řádně potrestat Iwagakure no sato, aby na podobnou cestu nesešla už žádná z velkých shinobi vesnic. To co Kentaro-dono se Iwou zamýšlel, mělo být pro ostatní výstrahou. "V zájmu Konohagakure no sato." Pomyslel jsem si, když jsem vytáhl zkrvavenou katanu z těla mladíka z Iwagakure no sato. Bez lítosti zabíjet každého, kdo se zde nachází, to byly mé rozkazy. Naprosto oddán vesnici mi nezbývalo nic jiného než je bez váhání plnit. Sharinganem jsem si všiml dalších Iwagakure no shinobi, a tak jsem udělal vysoký skok dozadu společně se saltem a jednal dál.
Hoshigakure no sato ItachisKunaipracticeeditet-1
Neuvěřitelnou rychlostí jsem vytahoval z kapes kunaie a házel směrem na každého Iwagakure no shinobi, tak též i na shinobiho, který mluvil s Reinou. Nedělal jsem výjimku. Jednalo se sice pouze o kunai, ale hozený s pozoruhodnou rychlostí a pečlivostí. Bylo nepravděpodobné, že by jeden z kunaiů letěl někde, kde bych to nechtěl.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 12, 2014 7:00 pm

Obvykle jsem to byla já, kdo byl nad věcí. To ale jak se generál vyjadřoval bylo za hranici estetiky jeho postavení. Hodlala jsem stát a dál se dívat krveprolití, i když jsem měla v plánu vyjednávat jak je mým zvykem.
Za to jak se ke mě vyjádřil jsem hodlala ignorovat jeho řeči. Mí ANBU se bili hlava nehlava spolu s Benjirem. Krásné, aspoň někdo je spolehlivý. Většina jeho první jednotky už padla. Byla jsem zvědavá, co s tím hodlá dělat.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Sat Jul 12, 2014 9:41 pm

Nic se nemenilpo Benjiruv utok byl pusobivy. Ale na me to nestacilo. Svou pravou nohu jsem presunul za levou a pretocil trup bylo to jako by se otevrely dvere tudis Kunai jen proletel kolem me. Nakonec jsem udelal vec kterou jsem necekal ze nekdy udelam. "Ustup!" Ti co zbyly vyhodily kourove bomby jenz jim poskytly kryti pro utek. Zustal jsem zde pouze ja. Vedel jsem ze nemam sanci vyhrat ale to nebyl duvod aby nikdo neprezil. Uz jsem zde stal pouze ja.

"Takze dobra stojim ted tady pred vami co tedy udelate!?" Vedel jsem ze se z toho nedostanu ale I tak jsem nehodlal jentak odejit v tichosti. Z Vnitrni strany meho obleceni byla prichystano nehezke prekvapeni. Vybusne listky ktere daji memu odchodu riz.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jul 12, 2014 10:59 pm

Prchající Iwagakure no shinobi jsem nepronásledoval, alespoň zatím. Nemohl jsem se věnovat těmto a nechat spolu strůjce toho všeho jen tak odejít! Hakuen byl důvod, proč jsme vlastně zde. Při této příležitosti jsme měli oslabit i armádu Iwagakure no sato, ale ta to příliš nepozná. Pár shinobi z tisíce. Pro Iwu bezvýznamné počty. Tsuchikage měl jediný cíl, který s nim sdílelo dalších pár tisíc shinobi, a cesta k tomuto cíli nezahrnovala ochranu jakýchkoli shinobi, právě naopak, zaručovala brzkou smrt. Vždy totiž, když se někde snaží nastolit změny, bude proti němu vyslán ještě krutější shinobi než je on sám. Není řeč o mě, ale o Reině Kaně, která svou přítomnosti zde tvořila takovou tu záhadnou smrtonosnou atmosféru. Mohlo se zdát, že jsme na tuto misi velmi silná dvojice, ale pravda byla taková, že naše spolupráce spočívala pouze na jakési dohodě Kentara-dono a Otokageho-sama. Vždy tady je nějaká ta šance, že toto vyústí ve konflikt více než jen dvou stran. Prozatím jsme ale pracovali vskutku dobře, i když se do boje nezapojovala přímo. Svou přítomnosti Otogakure no shinobi zvyšovala morálku, a už jen pro to tady byla potřeba. Hakuenova otázka byla pošetilá a hloupá. Bylo nad míru jasné, co s nim uděláme, ale, co udělá on, aby nám v tom zabránil?
Hoshigakure no sato Tumblr_m266f2Sxu01r7bmo8o1_500
"Goukakyuu no jutsu." Řekl jsem tiše, a poté na Hakuena vypustil obří ohnivou kouli. Jednalo se sice o techniku ranku C , ale byla účinná vždy v závislosti na tom, kolik chakry jste do ní vložil. Já jsem do ní vložil takový průměr. Více a ani méně nebylo potřeba. Nechtěl jsem tímto Hakuena zničit, ale zakrýt trochu své další počínání. Dostal jsem nápad, že by ohnivá koule mohla bránit nejen v mém dohledu, ale že by mohla i rozmazávat vidění byakuganu. Pohyboval jsem se totiž stejnou rychlostí, co koule, která si to na něj mířila. Pokud bych se dostal takto "nepozorovaně" do Hakuenovy blízkosti, mohl bych ho vyřadit dřív než by si mě všiml a schoval se, nebo podnikl něco jiného vhodného k jeho záchraně.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 13, 2014 9:04 am

Ústup? Proboha, co to mají v Iwě za velitele?
"Je nás jen 12 a Vy velíte ústup? Ještě jsem se ani nezapojila." pronesla jsem opravdu překvapeně. Nicméně, aby to bylo spravedlivé poslala jsem všech 9 mích ANBU, aby pronásledovali shinobi z Iwy a pobili je do jednoho. Můj senzibil si skryl chakru a schoval se. Monitoroval okolí. Zůstala jsem tam s Benjirem a generálem sama. Koule, kterou Benjiro vyslal byla pěkná. Napadla mě vražedná myšlenka s ním ve spolupráci, ale to by bylo na mou povahu až moc brutální, tak jsem jí zase zavrhla, možná na konci to použijeme.
Věděla jsem, která moje technika spolehlivě zabrání orientaci byakuganu, ale zatím jsem nechtěla zasahovat. Byla jsem tu jen jako dohled, byla jsem si jistá, že to Benjiro zvládne sám. Jen jsem přemýšlela, jak vysvětlím Madarovi, že jsem bez jeho svolení svévolně opustila vesnici a ještě pomáhám Konoze. Ještě, že jsem nesmrtelná.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Sun Jul 13, 2014 1:48 pm

To ze reina byla uplne v klidu me nenechavalo klidnym ale mel jsem jiny problem Benjiro.  Reinina hlaska me nejak moc nezaskocila. Vedel jsem ze je to muj konec ale nehodlal jsem utect utikani by to vse jenom natahlo. A podle mych informaci jsem vedel ze utikat uz nema cenu. Doufal jsem ze  alespon nekoho vemu sebou kdyz uz ma byt konec. Ale to uz na me Benjiro vyvalyl ohnivou kouli Bylo chytre ze se snazil zamaskovat svuj pohyb natolik. Bylo to pusobive ale tohle o nem  prozradilo mnohe. Rychle jsem vypoustel cvakru ze vsech tenketsu a zacal rotovat kolem sve osy. "Hakkeshō Kaiten " Septl jsem a  koule se odrazila zpet na misto odkud vyletela.  
Hoshigakure no sato Scaled.php?server=841&filename=kaiten
Koule byla odrazena ale co me cekalo dale  to jsem nevedel.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Jul 13, 2014 8:06 pm

Hakuen na mě svými technikami udělal dojem. Bylo působivé, že i shinobi, kteří nepocházejí z klanu Hyuuga, se jsou schopni naučit jejich styl boje. Zcela určitě něco takového nezvládl každý, což činilo Hakuena výjimečným, a tím více nebezpečným pro vesnici. Jeho smrt se nyní stala z povinnosti i nutnosti. Když na mě Konohagakure no sato spoléhá, nemůžu nechat tak nebezpečného shinobi odejít, a tím zklamat jejich důvěru. Celou dobu jsem se pohyboval podle plánu ze ohnivou koulí, ale když se pak Hakuen rozhodl bránit další technikou, musel jsem se z trajektorie koule vychýlit. Hakkesho bylo vysoce účinné, a tak není pochyb, že můj další překvapivý útok z blízkosti by byl tak též úspěšně vyblokován. Jeho techniku však nešlo udržet věčně, což byla má šance. Mohl ji opakovat, ale udržovat pořád aktivní ne.
Hoshigakure no sato Tumblr_mg0q9aMqXG1r3sabqo1_500
Pomocí shunshin no jutsu jsem se přemístil za Hakuena, který měl plné ruce práce s obranou, a tak nebyl ve stavu nějak lépe vnímat můj pohyb. Ani byakugan mu v tomto příliš nepomáhal, protože v okamžik mého přemístění ho téměř celého pohltily plameny, kterým se chystal bránit, což použití byakuganu na nějaké stopování ztěžovalo. Když hakuen skončil se svou obranou, byl jsem připraven k dalšímu útoku. Na nějakou přestávku nebylo ani pomyšlení. Čím větši jsem na Hakuena vyvíral tlak, tím více jsem mu dával zabrat, čím jsem zvyšoval pravděpodobnost mého úspěchu. Použil jsem tu též techniku, ale v jiném provedení. Bylo ji možné vytvořit ohnivou kouli, a nebo ji použit na styl plamenometu. Nyní jsem zvolil způsob druhý. Hakuen mohl opět provést hakkesho, ale bylo nepravděpodobné, že by ho použil, když jsem ho nejspíš zaskočil. O to jsem se totiž snažil. Kdyby se mu ho však stihlo použít ještě jednou, mou techniku bych držel aktivovanou tak dlouho, dokud Hakuen bude hakkesho vyčerpán, a pak bych ho zasáhl. Svou techniku jsem mohl držet déle aktivovanou hned z několika důvodů. Jednalo se o techniku, kterou uměl již každý Uchíhá v útlém věku, a tak jsme s ní byli nějak spojeni, a právě naopak hakuen neměl byakugan již od dětství, a tak ho pravděpodobně nemohl použít na takové úrovni jako skutečný Hyuuga.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 13, 2014 8:32 pm

Bylo to pěkné představení. Ustoupila jsem tedy stranou, aby ti dva měli prostor. K neštěstí Hakuena já byla vždy připravená na Benjirovi aktivovat moje brnění. Chlapec to měl spočítané.
Ovšem v hlavě mi začala vířit myšlenka, že je to moc jednoduché. Tetsuya by si nic tak jednoduchého nevymyslel. Podívala jsem se na nebe na polohu Slunce. Povzdychla jsem si. Madara už musí být zpět a z dálky se ozvaly dva výbuchy. Usmála jsem se, mí ANBU si vedou dobře.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Sun Jul 13, 2014 9:52 pm

Benjiruv utok a kombinace byly pusobive. Jeho prvni utok jsem odrazil ale ten druhy me vsak schorel pouze muj plast jako Kawarimi (Viz post skladani peceti pri nastupu Haukena. ) Nakonec jsem se obevil za Benjirem v bojovem postoji tyypicky pro Hyuugy. Hakke Sanjūni Shō Septl jsem. Hoshigakure no sato Hakke-sanju-ni-sho-o I kdyby se mu podarilo prerusit Celou serii uderu nekolik jich musel zarucene schytat a tim urcita cast cakroveho system byla blokovana.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jul 13, 2014 10:28 pm

Hoshigakure-překrásná vesnička. Kdysi jsem toto místo párkrát navštívil. Bydlela tady jedna moc hezká dívka, ah ty časy. Bojovalo se zde, byla to moc malá vesnice aby si toho nešlo nevšimnout. Žeby Reina ? Musl jsem to prozkoumat a tak jsem se tam vydal. Když jsem dorazil k místu viděl jsem shinobi iwy ale s kym bojovali ? S vesničany asi ne. Hledal jsem tedy dál, až jsem našel osobu kterou jsem hledal. Stála tam a koukala na dva bojující shinobi, to se jí podobalo. Vydal jsem se za ni a posavil se vedle. "Zdravím mrtvloko" Pozdravil jsem ji, tak jak jsem měl ve zvyku. Nepolevil sem však v ostražitosti, byla schopná všeho.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 14, 2014 10:47 am

Až doteď jsem se usmívala. Mrkla jsem, kdo se postavil vedle mě. No jasně toho jsem tu tuze ráda viděla. Příště připomenu Hokagemu, že jestli mám spolupracovat s Konohou tak on u toho nebude. Nepozdravila jsem ho nic a dále sledovala boj Benjira a Hakuena. Teď to ošklivě schytal zdá se, že budu za chvíli nucena zasáhnout.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jul 14, 2014 12:07 pm

Možná že jsem Hakuena trochu podcenil. To do jaké míry zvládl ovládnout techniky Hyuugu bylo dech beroucí. "Zdá se, že Tvá cena je vyšší než jsem si myslel." Vše probíhalo podle Hakuenových plánu, a však na něco zapomněl i On. Zapomněl na to nepodcenit mě. Tímto se dostal blízko mě, což potřeboval k nějakému lepšímu útoku, a však i více ohrozil sebe. "Změřím tedy Tvou hodnotu." Promluvil jsem ke Hakuenovi chladně. Kentara-dono budou zajímat podrobnosti ohledně Hakuenových schopností. Nepochybně bude potěšen i zarmoucen tím, že někdo na Heuuga dokázal byakugan tak jak oni využívat k boji. Nebylo to totiž běžností. Kdysi v Kirigakure no sato existoval taky jeden shinobi, ovládající byakugan, ale jejich stylu boje se tímto nepřiblížil. Souboj doujutsu proti doujutsu. Hakuenova jistota svého úspěšného alespoň jednoho úderu se rázem po mé další technice rozplynula.
Hoshigakure no sato 8b6eb7860e59c2096ce4d703f5f3c1b3
Aktivoval jsem mangekyou sharingan, a pak aktivoval susano ve své dokonalé podobě MS. Nepotřeboval jsem žádné pečeti, což mi ušetřilo čas, kterého, jak se zdálo, jsem v momentální chvíli příliš neměl. Z C rankových technik jsme se posunuli výše, a pravděpodobně to tak již zůstane. Konohagakure by na eliminaci jednoho z generálů Iwagakure no sato neposlala někoho u koho by neměla jistotu úspěchu. Nebyl jsem příliš hrdý na to, že opět používám tuto sílu, ale neměl jsem na vybranou. Byla to cena za mé podceněni Hakuena. Nevlastnil jsem enternal mangkeyou sharingan, takže mě používání mangekyou pořád oslepovalo, a proto jsem ho nechtěl používat, když to nebylo potřeba. Nyní jsem ale příliš dobře věděl, co by se stalo, kdyby hakuen alespoň jedním úderem se strefil. Bylo to umění z Konohagakure no sato, klanu, který byl považován za jeden z nejsilnějších v Konohagakure no sato, takže jsem za těch mých 33 let již měl pár příležitostí je vidět v boji. V souboji doujusu proti doujutsu se jejich výhoda v taijutsu minimalizovala. Při použití Hakke Sanjuni se možná měl omezené mé pohyby tělem, ale můj sharigan pořád pracoval tak jak předtím, a proto jsem byl schopný susano použít včas. Dokonalé susano MS verze bylo dost pevné na to, aby nějaký silnější tlak ustálo. Bylo nepravděpodobné, že by Hakuen prorazil ejho obranu, když to nedokázala ani mini bijuu dama při souboji proti Toriimu.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru