Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoshigakure no sato

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 08, 2014 5:57 pm

First topic message reminder :

Hoshigakure no sato
Hoshigakure no sato - Stránka 2 Village
Jedná se o poklidnou vesnici, kde naleznete klid a odpočinek. Je to právě z toho důvodu, že se vesnice nezapojuje aktivně do války. Leží stranou veškerému dění a bojům. To však jistých lidí dráždí, a proto jednou za nějakou tu dobu se v okolí objeví někdo, kdo chce klid ve vesnici narušit. Ačkoli se aktivně nezapojuje do války, skrytě podporuje alianci. Má taky velmi dobré styky s Konohagakure no sato, kterými se nijak netají, co z ní činí nepřítele některých vesnic.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Jul 14, 2014 12:21 pm

Pff, já byl tak zdvořilý a ona mě ignorovala ? Tak tohle ne. "Tak co, jak žiješ ?" Šťouchl jsem si do ní, protože odpověď byla jasná, nijak přece. "Potřebuji si s tebou mluvit dostal jsem to rozkazem , počkáme tedy až si dohrajou. Jo.. a už sem táta, jak si na tom ty ?" A opět, dneska mi to šlo tak nějak samo.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Mon Jul 14, 2014 9:49 pm

Kdyz Benjiro vytvoril Susano byl pro me konec. A kdyz mi rekl co rekl  pri pohledu na jeho krvacejici oci my bylo jasne ze jej c muze potkat stejny osud jaky jsem mel ja. "Vedel jsem ze tento boj je predem prohrany kdybych dostal tebe zasahla by Reina. Ale pokud budes pouzivat techniku jako je tohle. Tvuj osud bude podobny tomu memu. Budes zit a tapat v temnote. Prisel jsem o zrak uz davno ale me schop nosti mi to vynahrtadily." Rekl jsem a pak pokracoval. "Jake je tve jmeno Uchiho? At vim jak se jmenuje nekdo kdo je ochoten obetovat to nejcenejsi pro svou vesnici." Rekl jsem Benjirovi a cekal  na jeho odpoved z meho postoje mjohl usoudit  ze nechystam nic co by jej ohrozovalo  nebo jeho spojence. Stale jsem ale neubiral na ostrazitosti. Jelikoz tu nebyl sam.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Jul 15, 2014 5:03 am

O Kisukem jsem věděl okamžitě, jak se tady ukázal. Neidentifikoval jsem ho však prvně. S Hakuenem jsme si byli tak podobní. Bylo to totéž co s Toriim. Oba jsme plnili rozkazy a sloužili v zájmu své vesnice. Pouze jsme byli na opačných stranách, a tento fakt nás nyní postavil proti sobě. Za jiných okolností bych dal jak já, tak i kdokoli jiný, s kterýmkoli z generálů pěknou řeč. Určitě měli co nabídnout. Jejich bitevní zkušenosti, plány... jenomže čím bych to vyrovnal já? Jsem jen pouhý služebník, zatímco oni jsou nadřízení. Jsou však by se dalo říct nadřízení služebníci. Nevybírají si svou cestu, ale je jim přidělena svým Kage. "Mé oči již dávno patří temnotě, ale celé to je o tom, v temnotě vidět i ten nejmenší záblesk světla." Tím zábleskem byla právě vesnice. Sloužíme aby jsme ji přinesli lepší budoucnost. Tedy jsme ochotni přehlížet její špatnosti. To z nás činí nemilosrdné a sobecké stroje.
Hoshigakure no sato - Stránka 2 Tumblr_n3tcdlPnrB1r3rdh2o1_500
"Uchiha Benjiro, služebník Konohagakure no sato..." Byl jsem znám od boje na hranicích země Větru více jako Gobi no Benjiro, ale toto pouze nemile vystihovalo sílu, kterou oplývám, a tím stavilo v různá pokušení sejít ze své cesty. Nesloužím jako Benjiro, ale pouze jako služebník. Služebníci nemají jména, a pokud mají, tak jim na nich nezáleží. Jsou to pouhá jména, která umřou zároveň i s člověkem, ale vesnice, které sloužíme, tady může být naši zásluhou a zásluhou mnoha jiných dalších pár desítek let. "Historie na Tebe bude vzpomínat v dobrém." Promluvil jsem, a tu susano uchopilo své kopí a hodilo neuvěřitelnou sílou a rychlostí na Hakuena. V mých slovech jsem měl pravdu. I po jeho smrti se na něj bude vzpomínat jako na někoho, kdo byl schopen se dostat na stejnou úroveň jako členové jednoho z nejmocnějšího klanu z Listové. Kopí mělo patřičné předpoklady, aby prorazilo Hakkeshou, ale nepotvrovalo proražení této obrany. Hakkeshou bylo podobné mému Goukakyuu. Čím více chakry do ní vložíte, tím silnější je. Hinata z ostatními touto technikou zvládli bojovat i proti samotnému juubi, ale potřebovali k tomu pomoc Narutovou chakrou.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 15, 2014 8:12 am

Tak kruté... pomyslela jsem si. Byl konec a já čekala, že se víc pobavím. Na tuhle misi mohli Benjira poslat i samotného. Byla jsem tu nadměrně zbytečná.
"Výborně Benjiro, už si poradíš sám." Otočila jsem se na Kisukeho a bojovala s nutkáním dát mu facku. Ale ve finále jsem mu položila jen ruce na ramena a pomalu odcházela do Hoshigakure s úsměvem pro své lidi. Kisukeho tělo začal od ramen obalovat krystal až po nohy.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jul 15, 2014 10:47 am

Npolevil sem v ostražitosti, tušil jsem že udělá neco takového, a byl jsem připravený. Me tělo dříve než jeji krystal obalilo susanoo které me zároveň chránilo a dovolovalo mi si reinu chytit a podržet. "Jsi tak hrubá, ja byl natolik slušný že jsem tě hned nenapadl a ty tohle ?" Zeptal jsem se jí. Když krystal pod náporem Susanoo praskl mohl jsem ho zrušit, a to jsem udělal, jen ruku co držela Reinu jsem nechal tak jak je. Sáhl jsem si do brašny pro list s pečeťí Kentara a hodil ho Benjirovy.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 15, 2014 12:27 pm

/jsem fakt hodná tak ti nevytknu že si neudělal žádnou pečeť nebo náznak vytvoření susana dřív než jsem napsala tamten post./

"Oplácím ti to ještě za tu minulou návštěvu." pronesla jsem chladně. Jedna návštěva z Konohy mi dneska stačila nepotřebovala jsem další.
"Jestli mi něco chceš říct, tak hned mám ještě práci."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jul 15, 2014 1:16 pm

/1. psal sem už v prvním postu že jsem byl stale ostražitý to znamená že jsem si dával pozor na každý tvůj poyb atp..,2. susanoo nepotřebuje pečeté Smile))/ "Čas, to je dost relativní pojem, dejme tomu že tě chci zbavit toho tvého trápení, chci tě zničit" Odpověděl jsem jí. Nehodlal jsem ji říkat že je to mise, ani nic o dědovy. Doteď jsem však neměl potuchy jak, kromě zpečetění , ji zapudit. Mé tsukiyomi zdáse že rozdýchala.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Iwagakure no Himitsu Tue Jul 15, 2014 6:56 pm

Predpokladal jsem ze Benjiro zautoci a tim co zautocil me prekvapil. Pouzil jsem Hakkeshou kaiten Hoshigakure no sato - Stránka 2 Scaled.php?server=841&filename=kaiten Do kttereho jsem dal maximum cakry Muj proti utok nebyl zcela uspesny pouze jsem docilil jedineho a toho ze jsem ten zasah odklonil pouze tak ze jsem prezil. Podival jsem se na Benjira a rekl. "Dekuji ti Benjiro Uchiho. Dal jsi mi posledni boj hodneho pro generala." Rekl jsem a vykaslal krev. "Hauken- Iwagakure no Himitsu byl porazen a znicen. Oba bojujeme za to v co verime nebo za nekoho v koho verime. A toto nas stavi proti sobe. Muj konec byl urcen ve chvili kdy jsem vysel ze stinu a byl jsme si vedom toho co se stane. Ale snazil jsme se ubranit svou jednotku a selhal jsem. Tudis mym osudem je smrt! Bylo mi cti s tebou bojovat!" Bylo posledni co jsem ze sebe vydal Rekl jsem Benjirovy a udelal jednu jednoduchou pecet pri ktere si Benjiruv Sharingan mohl vsimnout maleho zablesknuti a naslednych vybuchu. Aktivoval jsem vybusne listky z druhe strany meho obleceni coz zarucilo ze me telo bude bezpecne rozmetane po celem okoli a nickdo nic nezjisti o me nebo informace z meho tela o vesnici.
Iwagakure no Himitsu
Iwagakure no Himitsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Jul 15, 2014 7:47 pm

Hakuen i v okamžik své smrti ze sebe vydával maximum. Bylo to jeho povinností. Zemřít pro zájmy své vesnice. Ani nyní mě však nestačil překvapovat. Kdyby se někdo zaměřoval pouze na jeho pohyby, určitě by soudil, že se jedná o Hyuugu. V tomto ohledu byl Hakuen nerozeznatelný. Někdo by očekával od ne Hyuugy s implantovaným byakuganem určitě méně. Schopný shinobi ale nikdy nepodceňuje svého protivníka. Na začátku jsem udělal tuto chybu, která mě přinutila k aktivaci susana. Tentokrát jsem tu stejnou chybu neudělal. Ještě před tím než Hakuen explodoval jsem chytil svitek zapečetěný Kentarovou pečetí. Pochopil jsem okamžitě o co se jedná. Ve chvíli, kdy jsem byl vyslán na tuto misi, Kentaro-dono ještě váhal, jak bude probíhat. Nyní se zdálo, že se již rozhodl. Přikývl jsem Kisukemu na znamení souhlasu, ale ne podpory. Musel jsem se totiž řídit splněním mise. Ještě tady pobíhalo plno Iwagakure no shinobi, kteří na útěku mohli napáchat značné škody. Výbuchu, kterému jsem byl na dosah, jsem se vyhl pouhým shunshinem. Sharinganem jsem kontroloval každý Hakuenův pohyb, a proto jsem byl schopen reagovat na jeho odpálení ještě dřív než nastalo. Jednalo se o reflexy zvýšené výskytem sharinganu. Takto jsem si ale nepředstavoval, že to skončí, a však v život nám chystá různá překvapení. Reině jsem neřekl s Kisukem ani jedno slovo, věděl jsem, co bude následovat. Kentaro-dono by nepověřil eliminací Reiny Kany nějakého podřadného shinobiho. Poznal jsem ji tenkrát u Lucyiného domu, že Kisuke disponuje neobyčejným mangekyou sharinganem. V očních technikách na tom byl tím pádem nepochybně lépe. Každý sharingan a mangekyou sharingan byl v něčem originální, a proto nešlo naše schopnosti posoudit pouze tak. Bylo by zbytečné tady setrvávat déle na tomtéž místě, a proto jsem se urychleně vydal za zbytkem armády. Lov začal...
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 16, 2014 8:09 am

Než jsem mu stačila odpovědět objevil se výbuch. Škoda. Teď přišla na řadu ta část, kdy se musím vrátit do vesnice a čelit Madarovi. Ale ještě předtím...
"Zkus přijít s něčím novým tohle slýchávám už čtyři roky. Mám ráda třeba ráda kočky." moje tělo se změnilo v krystal a já se objevila na opačné straně bojiště. Ruka držela už pouze jen krystalickou sochu. U mě se v kouři najednou objevila celá má jednotka.
"Všichni Iwagakure no shinobi byli zabiti, madam." hlásil jeden.
"Skvěle, naše mise je u konce. Výborně Benjiro." zasalutovala jsem mu. Potom dva ANBU před nás hodily kouřové bomby a my jsme v tu chvíli zmizeli v dýmu.

Vyběhli jsme směr Oto.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jul 18, 2014 1:34 pm

"Ah... to se tak bojíš ?" S povzdychem jsem prohodil. Utíkat jí šlo, ale postavit se mi tak to jenom s madarou za zády. Co se dalo dělat, co jsem musel teď bylo informovat radniho o neúspěchu. Vydal jsem se zpět do konohy. Taková cesta a zbytečně. Příště ji utéct nenechám. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jul 18, 2014 7:25 pm

Dokonáno bylo. Nebyl zde Iwagakure no shinobi, kterému by nezdobila jeho vestu tmavě a jasně červená krev. Záleželo na poranění. Jak Otogakure no shinobi tak ani já jsme útočili bezohledně na prchající Iwagakure no shinobi. Hakuen jim dal před tím rozkaz ústupu, ale nepočítal s tím, že při každém podobném manévru pomalu klesá vaše obrany schopnost. Já nedával nikomu možnost se ohlédnout zpátky, aby zjistil, jak daleko se za nimi nacházíme. Něco takového by někdo považoval i za nečestné, ale ve službě své vesnici nám nezáleží na cti, ale pouze na rozkazech. Tohle je přístup, který mnoho shinobi postrádá. Splnit misi navzdory faktu, že vaši kolegové umírají, že Vám hrozí nebezpečí, a nebo hrozí nebezpečí někomu Vám blízkému. Vždy jsem nechápal jednu věc, když ve filmech dají na vybranou hrdinovi povinnosti, a nebo zachránit nějakou svou životní lásku nebo někoho blízkého, vždy hrdina rozhodne špatně. Důležitým je vidět význam a důsledek své povinnosti. Pak si teprve uvědomíme, že v zájmu ní musí jít všechno stranou.
Hoshigakure no sato - Stránka 2 Tumblr_n7f58p5kge1rlkfezo1_500
Po tomto boji jsem se začal cítit jinak. Dočasná slepota mangekyou sharinganu zde byla jako vždy, ale změna se týkala obyčejného sharinganu. Cítil jsem, jak ve mně proudí síla. Měl jsem pocit, jako bych touto sílou oplýval již dřív, což taky byla pravda, ale pouze částečně. Říká se, že se během života naše síly několik krát pozmění, když nalezneme cíl a vzepřeme svou cestu. Když navážeme vztah s nadpřirozenými silami, kterých existenci popřít nemůžeme. To tyto síly, kterým říkáme bohové dali vzniknout pojmenování mnoho různých významných technik. Jedná se například o bohy Susanoo, Tengu, Watatsumi, Vai Rava A, Yama, Mah K La, Budai, Nio, Hachiman, Raijin, Hoderi, Kuninushi, F Jin, Ebisu … a já cítil, že jsem jednomu z nich blíž než kdy předtím. (začátek vzniku nové techniky, která bude náležitě sepsána a počká si na vyjadření)
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Hoshigakure no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru