Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mizuki Netsu

3 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 08, 2014 9:36 pm

First topic message reminder :

Malý byt na okraji Otogakure patrí Mizuki Netsu. Je maximálne pre dvoch ľudí so všetkým potrebným zariadením. Mizuki tu má svoju izbu s menším balkónom, ďalej sa tu nachádza malá kuchyňa, obývacia izba, kúpeľna a v podstate to je všetko.
Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Vhdhts
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 2:13 pm

"No to určite..." Povedala som s iróniou v hlase, potom mi môj milý snúbenec otvoril okno a odostrel žaluzie, čo spôsobilo prenik slnečných lúčov priamo do postele. Nahlas som si vzdychla. Po jeho vyhrážke, že zmeškám raňajky som sa mu len usmiala do tváre. Len som sledovala, ako Tatsu odišiel zo spálne. Znova som len natiahla ruky k stropu. No a konečne som sa postavila z postele. Nahá s uterákom, čistým spodným prádlom a s nejakou košeľou som prešla do kúpeľne, dala som si rýchlu sprchu. Studenú, aby som sa trošku prebrala. Dokonca to aj pomohlo v kúpelni som sa obliekla do spodného prádla a dala som si košeľu no a v tomto stave som prišla za Tatsuyom do kuchyne. "Máš toho dosť pre nás oboch." Uškrnula som sa, dúfala som, že sa podelí. Naviac to vypadalo chutne a zdravo. K tomu chystal čaj. Bolo to od neho pozorné a milé. Mala som ešte trocha mokré vlasy, ale z väčšiny boli suché. Trošku som sa k Tatsuyovi priblížila a čakala som, čo mi odpovie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 2:21 pm

Když Mizuki došla po nějaké době do kuchyně, musel jsem se ušklíbnout. To s tím, že nechci aby chodila na nebezpečné mise jsem bohužel myslel vážně. Když cvakla konvice, zalil jsem oba hrnky s čajem a položil je na stůl. Vrátil jsem se ještě po ty tousty, opřel se o linku a založil si ruce do sebe a sjel jí pohledem. Mile jsem se usmál. "Kdo vííí, mám docela hlad. Ty dva tousty jsou jenom můj předkrm." Cukl jsem obočím nahoru s milým úsměvem. I přes to jsem však položil na stůl dva tousty. Jednou rukou jsem chytl Mizuki kolem pasu a moje dlaň spočinula na jejím zadku a já jí políbil na čelo. "To s těmi misemi jsem myslel ale vážně. Žádné boje." Nadzvedl jsem na ní obočí a snažil se vypadal opravdu autoritativně!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 2:51 pm

No určite, on si myslel, že to bol len jeho predkrm.. Len som sa šibalsky usmiala naňho potom, čo to vyslovil. Predsa len mohol tušiť, že mu niečo ukradnem! Nyahahah! Znova sa ku mne priblížil a chytil ma okolo pásu a jeho ruky šlo znova nižšie. Ja som ho taktiež chytila okolo pásu, ale moje ruky ostali stále len na páse. Dostala som ešte ten bozk na čelo. "V tomto mi nezabrániš Tatsuya, je to súčasť môjho života... Naviac ako Jounin už o tom nerozhodujem ja. Pokiaľ si ma Reina vyžiadá na misiu neodmietnem... s tým sa musíš zmieriť." Odmlčala som a uhla som pohľadom. Síce vypadal autoritatívne, ale na mňa to nejako nezapôsobilo. "No tiež ti nehovorím, aby si prestal robiť pre Reinu misie. Takže buď obaja prestaneme alebo ani jeden." Dodala som, tentokrát s prižmúrenými očami. Nechcela som sa s ním hádať, vlastne som sa ani nehádala. Hovorila som to s naprostým pokojom, vedela som predsa, že by to bolo len a len zbytočné.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 2:58 pm

Mizuki měla svou hlavu. Bylo mi jasné, že toto jí nebudu moct zapřít, ale za pokus nic nedám. Jen jsem si povzdechl, uhnul stejně jako ona pohledem a pousmál se. "No dobře, tak jo." Ušklíbl jsem se a sedl si ke své porci snídaně, ona jí měla hned přes stůl naproti mě. Kousl jsem si do toustu a chvíli přemýšlel. Bylo na mě vidět, že jsem jaksi zamyšlený, docela škaredě jsem se u toho tvářil. Položil jsem toust a napil se čaje. Lokty si opře o stůl a sepl ruce do sebe. "Věřím ti, že jsi silná. Jinak by jsi nebyla Jonin, hm? Ale...chci aby jsi mi to předvedla. Chci vidět, že vyhraješ. Koneckonců, nikdy jsem tě neviděl v boji. Co se takto po snídani vydat na cvičiště?" Podíval jsem se na ní a doufal jsem, že to příjme. Nevěděl jsem, co to semnou bylo, měl o ní šílený strach. Nikdy jsem neviděl její schopnosti a potřeboval jsem to. Bylo mi jasné, že je silná, ale musel jsem to vidět na vlastní oči.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 3:25 pm

Dobre, že sa mi to Tatsuya nesnažil vyhovoriť. Sadli sme si za stôl ja oproti nemu a začala som jesť. Vypadal naozaj zamyslene, narozdiel odomňa. Ja som bola stále vysmiata. Medzi jedlom, keď asi Tatsuya dopremýšľal mi dal návrh ísť s ním na cvičisko. Stále sa asi nehorázne bál, že sa mi môže niečo stať. Položila som toust a odpila som si z čaju. "No, ak by som vyhrala, asi by som sa viac bála o teba ako o seba... Ale dobre, po raňajkách ti na cvičisku ukážem, že sa nemusíš báť. " Dodala som, aby som ho upokojila. Tiež som sa o neho bála no narozdiel od neho som dôverovala jeho schopnostiam.
Dôvod prečo nevidel moje schopnosti bol jednoduchý, nikdy som ich neukazovala len tak na oči. Nechcela som byť vôbec známa v spojení s mojou schopnosťou. Dávalo mi to výhodu prekvapenia. Dokázala som v sekunde nepriateľa prekvapiť a smrteľne zasiahnúť. Dojedla som toust a dopila čaj. "Raňajky mi budeš robiť častejšie." Uškrnula som sa a postavila sa. Prišla som k drezu v hornej poličke som našla, to na čo som myslela od večera. Dala som si tabletku a zapila ju vodou. Spokojne som zašla do spálne, o pár sekúnd som odtiaľ vyšla s tým, že som namiesto košele mala tričko a na nohách som mala legíny. Zobrala som si jednu brašnu, kde bolo asi 5 senbonov a dva kunaie a zobrala som si so sebou aj svoju katanu. "No už som pripravená." Usmiala som sa a čakala naňho. Nechcela som ho podceňovať, ale celkom som si verila. Naviac on asi nebol zvyknutý na môj štýl boja.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 3:58 pm

Musel jsem se pousmát nad její větou. Samozřejmě, že vyhraje, plánoval jsem to už od samého začátku, nebo bych se měl opravdu snažit? Chtěl jsem jenom vidět její schopnosti a přesvědčit se, že to zvládne, jako pravá kunoichi. Měl jsem v ní důvěru, ale nikdy jsem nemohl vědět, co za nepřítele se před ní zrovna dostane. Dojedl jsem svou porci a nádobí nás obou dal do myčku. V tom tu už byla nastoupená a očividně i připravená. "Dobře, tak chvilku vydrž." Pousmál jsem se a rychle se šel osprchnout, zabralo mi to asi 3 minuty. Vyšel jsem potom v ninja kalhotách, typických pro všechny. U kotníků jsem měl obvázané kalhoty a na sobě ninja boty. Jen lehkou košili, která pro mě byla atypická, když jsem šel bojovat. Přeci jen, mojí jedinou zbraní byly moje kosti. "Yosh! V žádném případě mě ale nešetři, i kdybych měl prohrát, chci aby jsi do toho dala všechno." Zazubil jsem se do široka, políbil jí, chytl za ruku a pomalu se vydal na cvičiště.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 4:15 pm

No jop, mala som chvíľku vydržať, a tak som čakala. Tatsuya prišiel tiež celkom tak obyčajne oblečený, tie ninja nohavice a boty plus košeľa, jednoducho nič výnimočné. "Radšej ťa budem šetriť, nechcem aby si skončil tak rýchlo na zemi..." Uškrnula som sa provokačne. Samozrejme som bola aj niečoho takého schopná, dokázala by som ho dostať naozaj rýchlo, nuž to som však neplánovala. Naozaj som sa tešila ako si proti nemu zabojujem. Vlastne som bola zvedavá či mi vôbec bude stíhať, pochybovala som o tom, ale radšej som ho nepodceňovala, pretože ja nikdy nikoho nepodceňujem
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 4:55 pm

Bolo to od neho milé gesto, keď mi dal jeho mikinu po ceste sem. Nebola mi síce zima, no nechcela som mu to pokaziť a zavďačila som sa len krátkym bozkom, znova ho chytila za ruku, teda on mňa a šli sme k môjmu bytu.
Cestou som sa stavila v pizzérií a zobrala som nám jednu syrovú pizzu. No nebolo to zdravé jedlo, ale aj to nezdravé si niekedy musím dopriať. Teda pokiaľ chcel, mohol si zobrať aj druhú pizzu, predsa len bol ešte len podvečer...
Vyšli sme z obchodu a prišli sme až pred dvere môjho bytu. "Správu z misie odovzdáme Reine až ráno.." Informovala som ho, síce som vedela, že teraz by tam nešiel na 100%. Teda myslela som si, že Reina sa nachádza v Oto, nebola tam no ja som to nemohla tušiť.
Otvorila som dvere od bytu a položila som pizzu aj s krabicou rovno na policu, kým som sa vyzliekla a vyzula. "Konečne doma!" Potešila som sa a pizzu som zobrala rovno do obyvačky. "Čo si k tomu dáme zlato?" Opýtala som sa, keď som kráčala do kuchyne. Mala som na mysli nápoje. "Víno, čaj?" Navrhla som a čakala, čo mi odpovie. Najradšej by som sa vrhla po tom jedlu hneď teraz, no nespravila som tak, našťastie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 5:04 pm

Nevěděl jsem, jestli jí je, nebo není zima, cítil jsem už chlad při tom, jak jsem dýchal a nastydnout bych jí nenechal. Už jen proto, že starat se o někoho v nemoci, nebo rýmě mě nikdy moc nešlo. Ne že bych to nedokázal, ale měl jsem z toho vždycky tak trošku strach, neměl jsem to rád. Cestou jsme vzaly ještě pizzu, samozřejmě, že jsem jí to zaplatil. Byl jsem sice hajzl k ostatním, ale k ní jsem se už začínal chovat jinak, jistým způsobem jedinečně, protože ona pro mě byla jedinečná.
Když jsme došli až před dveře, usmál jsem se kývl hlavou. Zašel dovnitř a zavřel za náma dveře. "Neboj, ani by mě nenapadlo tam teď jít, na to jsem až moc línej a zrovna teď Reinu vidět nemusím." Zazubil jsem se do široka, sundal si boty a sundal si gumičku z vlasů. Prodrbal jsem si je a došel až za ní do obýváku. "Hmmm, je docela zima. Co takto svařák? Je to víno, ale chutná to jak čaj, mám ho udělat?" Usmál jsem se na ní a políbil jí na čelo. Ještě jsem si potřeboval smotat vlasy zpět do culíku, ale rozhodl jsem se je nechat pro chvilku rozpuštěné, už mě to docela tahalo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 5:34 pm

"Ak to vieš, v kľude to sprav. V živote som to nerobila." Súhlasila som s jeho nápadom. "Budeš potrebovať pomôcť?" Opýtala som sa ho, už dlho som ho nevidela s rozpustenými vlasmi. Vždy ich nosil v cope, tak ako ja, teda momentálne som ich mala rozpustené. 
Celkom dobre nám začínal večer, cítila som sa v jeho prítomnosti naozaj šťastná, vlastne pocit, ktorý som dlho nepocítila. Bola som dlho medzi ANBU, no vždy keď som bola pri ňom, moja bezcitná stranka bola rozbitá na malé kusky a ja som k nemu pociťovala rôzne pocity. Nie vždy to boli dobré pocity, niekedy ma vedel aj vytočiť. No v prvom rade som ho milovala. To som vedela povedať s istotou. 
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 5:44 pm

Usmál jsem se a kývl hlavou. Ohrnul jsem si rukávy a ze srandy si kolem pasu omotal zástěru. Došel jsem až do kuchyně a začal vytahovat ingredience. To všechno jsem dal do kastrolu, aby toho bylo víc a čekal, než se to udělá. Samozřejmě jsem do toho nalil víno a čekal. Provonělo to celý byt, div ne chodbu. Ta zrnka skořice, jablek a trošku citronu byly hodně aromatické. Já toto měl rád, miloval jsem svařák.
"Yosh, my lady. Za chvilku to bude. Copak by jste si, má milá, ještě přála?" Usmál jsem se a šel pomalu k ní, vzal jsem cestou deku, kterou jsem položil na sedačku. Nevěděl jsem, jestli se bude chtít koukat třeba na film, nebo tak. Každopádně jsem v rukou držel už dva hrnky krásně vonícího svařáku, které jsem položil na stolek a postadil se vedle ní.
"Horor, romantika, akčňák?....Nebo prostě jenom dobré jídlo a svařák?" Zazubil jsem se do široka a pak si na něco vzpomněl.
"Poslyš, na Vánoce, až budou, pořádáme každoročně v našem sídle vánoční večírek. Je tam velký Vánoční strom a tak. Já jen...co kdyby jsi se přestěhovala ke mě? Mohly by jsme se vzít právě tam." Pohlédl jsem jí do očí, myslel jsem to vážně, mírně jsem se usmíval, tak klidně a spokojeně, až to bylo zvláštní. Nedokázal jsem se na ní vynadívat. Byla okouzlující, chtěl jsem, aby naše svatba byla jedinečná. Já miloval zimu a sníh, miloval jsem Vánoční atmosféru a proto jsem to chtěl udělat ve velkém sále. Jen jsem čekal, jak na to bude reagovat ona.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 6:03 pm

Páčilo sa mi, že sa Tatsuya toho tak nejak ujal. Nemusela som sa s ničím trápiť, všetko zariadil on. A naozaj dobre to vonialo. "My lady ? Ale prosím .. " Mierne som sa uśkrnula. "Už mi len chýbaš ty." Pousmiala som sa ešte predtým, ako si ku mne sadol. "Nyaah Horor" Odpovedala som mu na výber filmov. Bolo ich tu dosť, no a na horory som sa nepozerala moc často, samú ma to nebavilo. Predsa len sa mi to zdalo nudnéee! No a trošku som sa bála. 
Zobrala som si prvý kúsok pizze a zahrýzla som sa doňho s chuťou. Potrebovala som zahnať svoj hlad. Vypočula som si jeho návrh a keď som ho celý ten kúsok do seba napchala a ústa som mala prázdne chystala som sa odpovedať. "Tatsu, nechcem ísť na to tak rýchlo, veď Vianoce sú tu čoskoro a ja neviem či stíhneme prípravy. Ešte som ani nerozmýšľala nad dátumom." Povedala som trošku utrápene. V zime mať svadbu, naozaj to bolo zaujímavé, nikdy som si to nepredstavovala v zime. Bola som z toho trošku nervózna. "Nechám si to prejsť hlavou." Pousmiala som sa a pokojne som sa oprela o gauč a vychutnávala si nápoj, ktorý mi pripravil Tatsu. Mimochodom bol naozaj dobrý.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 6:18 pm

Pousmál jsem se a pokýval hlavou. Vzal jsem si hrnek se svařákej a opřel se do sedačky, jednu ruku jsem dal za Mizuki a přitáhl si jí trošku blíž. Mezi tím, co chroustala pizzu, jsem jí kousek ukousnul. Osobně jsem neměl moc rád to, jak po tom mám zapaplané prsty. Nenenene! To jsem nesnášel.
"Dobře, svatbu tedy nechám na tobě." Pousmál jsem se a polkl kousek pizzy. Byla docela dobrá. Mě nějak hlad přešel cestou sem, byl jsem takový, že pokud se nenjím hned jak mám hlad, pak mě docela rychle přejde. No stejně jsem věděl, že si dřív nebo později dám. Zapl jsem telku a pustil tam kanál, na které hrál film. Ani netuším, jak se jmenuje.
"Horor a žena, nejde mi to do sebe. Hmmm, řekni mi teď nebo nikdy. Křičíš u hororu, nebo ne?" Zazubil jsem se do široka a hodil nám přes nohy deku. Popravdě, semnou tyto filmy ani nehly. Dokázal bych se i na pitvu, lekáky, démony a všechno možné koukat hodiny, bez jakékoliv ujmy. Když to člověk vidí na živo a je zrovna v té roli, která něco takového dělá, už mi to příjde normální.
Cucl jsem si svařáku a docela překvapeně se zadíval. Bylo to dobré, dokonce se to dalo i polknout, většinou to je tak silné, že mi to dělá problém, ale toto bylo v pohodě. Navíc, ta kapka rumu co tam byla tomu dodávala chuť.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 8:27 pm

"Nie nekričím." Pousmiala som sa, teda možno som trošku zaklamala, niekedy sa mi stávalo, že ma dokázal nejaký ,jumpscare" jednoducho vystrašiť, ale to len pri filmoch. Bolo príjemné, ako sa tu Tatsu dneska staral. Pokojne som sa naňho nalepila a sledovala som film. Pojedala som pizzu a popíjala ten mierne alkoholický nápoj, chutil mi to. Nebolo to nejaké silné.
V niektorých chvíľach, keď som sa zapozerala na ten horror, tak som sa viacej pritískla k Tatsuyovi alebo som mu stlačila od napätia ruku. Okey.. musím priznať, trošku som sa bála, ale len malinko!!!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 8:35 pm

Sledovali jsme film, byla to taková domácí pohoda, něco takového jsem už dlouho nezažil a popravdě se mi to víc než líbilo, bylo to skvělé. Popíjel jsem u toho všeho svařák a taky se naklonil pro jeden trojuhelniček pizzy. Bylo to několik lekáků a mě po chvilce došlo, že se Mizuki bojí. Musel jsem se do široka usmál a po chvilce jsem se i uchechtl.
"Roztomilé, tak tvrdá žena jako ty, má i druhou stránku. Roztomilého strašpytla." Vyplázl jsem na ní jazyk a uchechtnul jsem se. Pohladil jsem jí rukou, kterou jsem měl zaní na rameno a políbil jí do vlasů.
"Když se na to tak dívám, tak ta smrt ve filmech je oproti tomu co děláme my, krásná." Plánoval jsem to říct v duchu, ale vyletělo mi to napovrch. Opravdu jsem to takto viděl. Ani jsem to nijak nezaregistroval, ty nechutné části, kdy někdo někoho začal mučit. Život shinobiho byl těžší, tím jsem si byl jistý. Ale i přes to mě ten film bavil, být tu s Mizuki, někde, kde máte zázemí, s filmem, dekou, alkoholem a jídlem. Nevěřil jsem moc této chvilce, protože...jsem jí vlastně nikdy v životě nezažil. Ani s bráchou. Vždycky jsme chodili do hospody, byla tam společnost, nebyla tam nikdy až taková pohoda a to jsem si myslel, že jí tam opravdu mám. Mizuki mohla zastřehnout to, že mi chvilkama zatlouklo srdce, pokaždé, když jsem pocítil tento pocit. I přes to jsem měl jen ten svůj lehký, spokojený úsměv a díval se dál střídavě na Mizuki a na film.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 9:16 pm

"Strašpytel?" Zamračila som sa na Tatsuyu a jemne som ho rukou buchla do ramena. Samozrejme som to nemyslela nejak hrozne. "Ja nie som žiaden strašpytel?!" Povedala som a znova som si odpila. Ani ja som nikdy nezažila takúto pohodu. Nemala som s kým, kedy a hlavne som sa venovala práci. Teraz? Teraz som sa naozaj cítila šťastnou... 
Jeho ďalšie slová ma zaskočili. Nakoniec mal pravdu. "Vo filmoch je všetko krajšie, lepšie a jednoduchšie... " Dodala som potom, čo povedal. Pozerala som sa ďalej, síce som nevykríkla, ale občas som sa zľakla, predsa len tam boli dosť ľakajúce scény. Tatsuya vypadal celkom spokojný, za čo som bola rada.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 9:30 pm

Bylo mi jasné, že její reakce bude nějaká taková, už jsem jí měl prokouknutou skrz na skrz. Jen jsem nečekal, že to bude do ramene! Ale co už, zasmál jsem se tomu a zakýval hlavou.
"Přesně tak, stra-špy-tel." Zasmál jsem se a pinknul jsem jí do čela. S údivem reagovala na mou větu, která měla být jen myšlenkou, ale ulítlo mi to. Měla pravdu, chvíli jsem se nad tím zamyslel a pak se jen pousmál. Dokonce i horory byly lehčí než tento život, ale co bych z toho pak měl? Byl jsem na něj zvyklí, mohl jsem si stěžovat do aleluja, ale i přes to bych měl problém žít jinak. Pravda, život s Mizuki mi vyhovoval, ale strach ve chvíli, kdy by šla na nějakou nebezpečnou misi, i přes to, že vím jak je schopná, mě docela děsila. Měl jsem další slabinu a to ji. Nebyl jsem ale tak dementní, abych se někoho takového vzdal jen proto, abych byl silnější. Ještě před několikati měsícemi bych tomu neuvěřil, kdyby mi někdo řekl, že tu bud posedávat, navíc s Mizuki. Nevěřil bych mu ani za mák, teď jsem za to byl šťastný. Políbil jsem jí mezi filmem na čelo a zabořil obličej do jejich vlasů s dalším polibkem. Ani tomuto bych neuvěřil, kdyby mi to kdysi někdo řekl, ale chvíli jsem tak zůstal. Ne kvůli filmu, ale kvůli tomu, že i takto jsem se cítil dobře. Její vůně, celková přítomnost byla skvělá. Tato chvilka by se nedala ničím pokazit.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 9:48 pm

No po celý čas som si užívala tu jeho prítomnosť, bozky do vlasov boli príjemné. Vedela som, že je pri mne. Ešte viac som sa k nemu pritúlila a pokračovala som v sledovaní filmu. "Nepinkaj mi do čela, strášne mam chuť ti niečo potom spraviť.. čo by sa ti nepáčilo." To jeho dobieranie bolo proste také, nie že by som to nemala rada, dokonca ma to aj zabávalo, tak ako teraz, ale vyvolávalo to vo mne taký podivný pocit, že som mu to chcela nejako vrátiť. 
"Tak, už sa teším, čo povie tvoj brat na naše zásnuby... " Pousmiala som sa, rátala som s tým, že jeho brat nebude práve najšťastnejší, alebo? Sama som nevedela ako jeho dvojča zareaguje.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 9:55 pm

"Ale prosim tě, honey, vždycky se mi to bude líbit, cokoliv provedeš." Zazubil jsem se. Samozřejmě jsem myslel fyzicky. Když však vytáhla něco na psychyku, ztuhl jsem na tímto pomyšlením, co na to asi brácha řekne! I přes to jsem ale zůstal v klidu sedět, jen uvnitř mě se to všechno hroutilo. Ale takovou radost jsem jí udělat nemohl!
Pokrčil jsem rameny a dojedl kousek pizzy, hned po tom, co jsem vystrčil hlavu z jejich vlasů.
"Nebude tomu věřit, dokaď to opravdu neuvidí. Bude nejspíš šťastný, bude to říkat, ale uvnitř to bude bolet. Ale je to můj brácha, bude to brát s klidem, jako vždycky. Bude mu to jedno." Cukl jsem koutkem úst nahoru a dopil svařák. Hrnek jsem položil na stůl a jemně hladil Mizuki po ruce.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 10:12 pm

"Len aby, len aby..." Zakrútila som hlavou a usmiala som sa. Film pomaly končil a ja som taktiež dopila, vlastne väčšinu pizze som zjedla, ostal tam posledný kúsok.
Jeho reakcia na otázku sa mi celkom páčila, teda nechcela som, aby to tak zobral jeho brat. Pravdou je, že ani ja som nerátala s tým, že ma Tatsu požiadá o ruku, ale stalo sa a ja som to rozhodne neodmietla. Hrnček som položila na stôl ako Tatsu. Hlavu som oprela o jeho hruď. "Dnešný večer je dokonalý." Uškrnula som sa skôr sama pre seba. Na chvíľku som sa zamyslela. "Naozaj chceš, aby som sa presťahovala k tebe? Neviem ako si tam zvyknem... Služobníctvo, toľko priestoru..." Teda rozhodne som chcela s Tatsuyom bývať, teda v poslednej dobe sme spolu stále, ako by on býval práve u mňa. No sťahovanie sa bol ďalší krok...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 10:23 pm

Trošku jsem se posunul na sedačce dolů, abych si opřel i hlavu. Přikryl jsem nás víc dekou a když film skončil, přepnul jsem na jiný kanál s náhodným filmem, který tam právě jel. Díval jsem se na něj, ale při tom en film vůbec nevnímal, poslouchal jsem Mizuki. Usmál jsem se nad její větou.
"Je mimořádný." Pousmál jsem se směrem k ní. Zhluboka jsem vydechl a zývl si. Najednou se zeptala na toto a já jsem se jenom zamyslel.
"Chci, aby jsme žili spolu. Nenutím tě do toho, vím že to je tak na rychlo. U nás to má výhodu i nevýhodu. Služebnictvo, které tam všechno udělá, ale zároveň si tam připadáš občas sama. Přemýšlel jsem, že koupím nějaký dům, jiný, ale nemohl bych se toho sídla vzdát, už kvůli bráchovy." Cukl jsem koutkem úst tak trošku z vlastního donucení. Věděl jsem, že Mizuki nechce jít na nic rychle a taky jsem jí do toho nechtěl nutit. Chtěl jsem, aby se rozhodla sama, co si myslí, že pro ní bude nejideálnější.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Oct 17, 2015 10:54 am

Ja som tiež svoj záujem z filmu dala na Tatsuyu. Telku som už ani nepozerala, skôr som sa natočila vic na Tatsuyu a počúvala som jeho. Bolo to na rýchlo, mne to nevadilo. "Nie na rýchlo, páči sa mi, že máš záujem o to so mnou zdieľať svoj život... Nuž presťahujem sa k tebe, ale ešte mi daj čas, najprv musíme tvojmu bratovi oznámiť tu správu a potom, keď príde vhodná chvíľa... Budem bývať spoločne s tebou." Odpovedala som definitívne. Nemohla som tam predsa len tak nabehnúť bez súhlasu jeho brata no nie? 
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Oct 17, 2015 11:11 am

Poslouchal jsem celou dobu Mizuki. Měla pravdu, nejspíš bude nejlepší to oznámit a teprve pak něco takového plánovat. Byl jsem ale rád, že to přijala, chvíli jsem si myslel, že nebude chtít, ani jsem nevěděl proč, moje myšlenky mě hold trošku rozhodily.
"Máš pravdu. Nejdřív je potřeba to oznámit. Jen nevím, jak mu to říct, heh. Nu což, už tě přijal jako člena rodiny, tak by mu toto nemělo nijak zvlášť uškodit." Pousmál jsem se a nohy si skřížil u kotníků, natažené na stolek před náma. Byla to pohodlnější poloha. Byl jsem v takovém pololehu, s Mizuki u sebe.
"Jinak, od toho posledního večera, kdy jsme se bavily o rodině a tak, jsem o tom hodně přemýšlel. Mít tu ještě něco malého, co pobíhá, křičí, pláče, vzteká se a má u nosu soplíka...pfff. Jednou bych s tebou chtěl mít rodinu, ale nechci aby měl jenom jednoho rodiče, proto mám jednu podmínku." Podíval jsem se jí do očí. Byl na to čas, to je jasné, ale je lepší to říct už teď, než nikdy. Hodně mi to šrotovalo v hlavě a i přes to, že jsem byl Kaguya, jsem se rozhodl trošku zaimprovizovat.
"Ty máš Jinton, jsi rychlá, ale né úplně bleskově. Napadlo mě, že bych našel někoho s pečetícíma technikama, něco ve stylu Minata Namikaze. Dokážu někoho ochránit, když je u mě, ale nedokážu to ve chvíli, kdy se ode mě vzdálí." Usmál jsem se na ní. Myslel jsem to vážně, už dlouhou dobu jsem přemýšlel o Hiraishin, nebo něčem podobném. Ne kvůli tomu, abych byl nejsilnější, bylo mito putna! Stačilo mi jenom to, abych dokázal své nejbližší ochránit, i kdyby byly kilometry ode mě. Toto pro mě bylo prioritou, vlastně vždycky bylo, jen nikdy jsem jí neřekl nahlas, nebo jsem o ní nijak zvlášť nepřemýšlel.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Oct 17, 2015 12:59 pm

"Veď normálne mu to povedz .. napríklad pôjdete do krčmy a oznám mu to. Dáte si niečo a pospomínate spolu. Podľa mňa nebude s tým problém, tvoj brat je stále tvoj brat a bude ťa podporovať." Pousmiala som sa, no dúfala som, že mám pravdu, predsa len oni dvaja spolu strávili celý život.
"Deti... na to máme ešte čas." Dodala som, predsa len ja som ešte neplánovala dieťa. Veľa starostí, žiaden čas, no i tak som raz chcela mať dieťa. To bolo však v budúcnosti, kedy to bude.
"Ja by som s tým nemala problém, lenže pochybujem, že by si sa niečo takého naučil. Konožania si tajomstvo techník držia už veľmi dlho. Sám na to neprídeš, nie si odborník vo Fuinjutsu. Naviac, nepotrebujem, aby ma niekto ochráňoval. Musíš mať vo mne dôveru, nech sa stane čokoľvek, viem sa o seba postarať. A myšlienka na teba mi bude dostatočnou motiváciou, aby som mala dôvod sa vrátiť domov." Dúfala som, že tomu rozumie, čo sa mu snažím povedať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Oct 17, 2015 1:11 pm

"Asi máš pravdu, tseee! Můj brácha, pane bože! Ve tvé přítomnosti začínám být starostlivý, to je děs!" Zasmál jsem se. Něco na tom bylo, taky mi vždycky bylo všechno volný, ale od doby, co jsem s Mizuki, jsem se začínal zajímat o pocity lidí, na kterých mi tak moc záleží. Každopádně, pořád jsem ten samý hajzl k ostatním a mě jistým způsobem uklidňovalo.
Mizuki měla pravdu, na dítě je ještě čas, stejně tak jako na život s tím...ním, jí...kdo ví. Potom reagovala i na mou další větu. Pravdu měla, žádné zkušenosti jsem s pečetěmi neměl a pořád jsem si v duchu nadával, že i přes to všechno mám o ní starost, i když je velmi silná.
"Gomeeen, silná kunoichi, jejíž rychlost je takřka blesková. Ani škrábnutí si nedovolíš a celou armádu nukeninu smeteš jedním vrzem." Usmál jsem se, samozřejmě to bylo podané ironicky, ale myslel jsem to vážně, musel jsem se naučit jí důvěřovat.
"Ne, důvěřuju ti, jen mám strach, nejsem na to zvyklí, nevím jak s ním pracovat, nebo co bych měl udělat, abych ho neměl. Jsi moje největší slabina, ve všem, proto jsem možná tak nervózní z toho, co by se mohlo stát, kdyby se ti něco náhodou stalo, nebo bráchovy." Povzdechl jsem si a potom se nad tím jen nemožně pousmál. Vzal jsem skleničky a šel s nimi do kuchyně. Dal jsem je do myčky a vrátil jsem se zpět na své místo. Pořádně jsem se protáhl a koukal na ten poslední kousek pizzy.
"Dojíš to? Je toho škoda, já už do sebe nedám ani kousek."
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 5 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru