Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mizuki Netsu

3 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 08, 2014 9:36 pm

First topic message reminder :

Malý byt na okraji Otogakure patrí Mizuki Netsu. Je maximálne pre dvoch ľudí so všetkým potrebným zariadením. Mizuki tu má svoju izbu s menším balkónom, ďalej sa tu nachádza malá kuchyňa, obývacia izba, kúpeľna a v podstate to je všetko.
Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Vhdhts
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 10, 2015 6:32 pm

Netušila som, že potrebuje ísť na wc, preto som mu neodpovedala. Naviac som si vychutnávala túto sprchu, pokiaľ nevošiel, celá som očervenela. a otočila som sa k stene, aby mi videl chrbát a maximálne zadok. "To ešte chvíľku potrvá." Povedala som, pri čom som čakala, nech odíde. Teda vody som vždy míňala dosť, keď som sa nad tým teraz zamyslela. Vždy mi prišiel trošku väčší účet. Mňa to však netrápilo, takéto dlhé sprchy mi dali energiu do celého dňa.
Niečo mi však hovorilo, že neodíde tak hneď, keďže asi bol už nervózny, mne sa ale aj tak nechcelo ísť von. Navyše som si musela vysušiť vlasy, dať ich do copu. A poriadne sa upraviť v kúpeľni som strávila dosť času.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 11, 2015 10:15 am

Nadzvedl jsem obočí a usmál se. Bylo zvláštní, že při misi se tolik nestyděla. Co když to byl její způsob jak někoho sbalit?! Jasný! Když jsem jí už tolikrát políbil, začíná být stydlivá. Vlastně jsem ani nevěděl proč, ale náš vztah byl okomentoval jedním obrázkem, který vše dokonale vystihoval.
Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Giphy
S úsměvem jsem zaznamenal její poznámky a zakroutil hlavou. Vzal jsem ručník a vlezl za ní do sprchy, při čemž jsem si stoupl naproti ní a dal před ní ručník. Na sobě jsem měl pořád boxerky. Normálně bych toto neudlělal a vlítl tam nahý i bez toho ručníku, ale já už chtěl být fakt osprchovaný.
"Tak co? Dobrý nápad, nemyslíš?" Zazubil jsem se a dal jí ručník lehce přes ramena.
"Jen se namydlím, smiju a lezu pryč." Vzal jsem si mýdlo, který jsem si přejel celý tělo. No neměl jsem super nápady? Tímto dokonale umyju i spodní prádlo, protože jsem tam hodil ještě šampon, ten jsem si dal i na vlasy a rychle to ze sebe spláchnul. Pak jsem se na ní podíval a usmál se.
"Neber to jako narážky, ale nechceš umýt záda, když už jsem tady? Až budu venku, tak už je pozdě." Usmál jsem se do široka a vzal do ruky sprchový gel.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 11, 2015 11:24 am

Zrazu vošiel za mnou do sprchy, ale mal so sebou ručník, ktorým ma zakryl. To som od neho naozaj nečakala, asi som naňho naozaj mala dobrý vplyv, čo bolo len dobré. Držala som si ručník a znova som ho celého prešla pohľadom. "Dosť nečakaný." Usmiala som sa naňho, trošku som odstúpila a sledovala som ho, ako sa namydlil aj s boxerkami a potom to celé zmyl. Následne sa ma opýtal či nechcem umyť chrbát. Uvažovala som, ale prečo nie? "Uhm, ak by si bol taký dobrý?" Otočila som sa mu chrbtom a ručník som prevesila cez kraj sprchy. Síce som bola hanblivá, to je pravda, ale tak momentálne stál za mnou. "Prvykrát so ženou v sprche?" Opýtala som sa, síce som o tom pochybovala. Popravde ja som momentálne bola prvykrát s mužom v sprche, ale zaujímalo ma skôr ako je na tom on.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 11, 2015 1:02 pm

Pokrčil jsem s úsměvem rameny.
"Já vím, občas jsem plný nečekaných věcí. Ale ne aby sis zvykala." Pokýval jsem hlavou a do dlaní jsem si nalil trošku sprchového gelu. Rozmazal jsem si to trošičku ještě v dlaních, aby to nebylo tak studené a poté jí začal otírat záda.
"Um...naposledy před deseti lety, ale to jsem byl ještě kluk. Takže ta koupel byla ve stylu pěny, potápění a hraní si na Poseidona." Tišeji jsem se zasmál a začal od ramen. Postupně jsem sjížděl níž, až k jejímu pasu, kde jsem se zastavil, chvilku nic nedělal a pak jsem jen s úsměvem vzal sprchu a spláchnul jí mýdlo ze zad.
"Yosh. U tebe předpokládám, že jsi takto s mužem poprvé, hm?" No, byl jsem si tím jistý. Ale já už jí dávno nahou viděl, bylo to při té misi, kdy byla ve sprše a já "omylem" vnikl do koupelny. Byla ke mě zády, ale ručník už neměla, proto jsem se nahl k její levé tváři a políbil jí na ní.
"Jak je možný že máš tak moc vřelou vodu a tvoje maso se stále nevaří?" Nadzvedl jsem obočí, protože ta voda byla opravdu moc vřela, dokonce i na mě až moc a to jsem si dával většinou teplejší, ale ona měla přímo vřelou. Takže jsem byl překvapenej co její kůže všechno vydrží.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 11, 2015 1:28 pm

"No to určite..." Povedala som s úškrnom, neverila som, že by naposledy so ženou bol v sprche tak pred 10 rokmi. Jeho dotyky po tele som si celkom užívala, teda pre mňa to bolo celkom vzrušujúce, naozaj som mala teraz rozličné myšlienky.
"Máš pravdu, nikdy som to nikomu nedovolila a vlastne som vo svojom živote nestretla veľa zaujímavých mužov, o ktorých by som stála." Prezradila som mu, potom ako mi dal pusu na líce. Na jeho ďalšiu otázku som nevedela nejako múdro odpovedať. "Asi to bude tým, že od mala si dávam horúcu sprchu, ale tak isto aj studenú. Samozrejme milujem horúcu sprchu, ako si si mohol všimnúť. " Povedala som a pomaly som zaklonila hlavu, aby mi dopadali kvapky zo sprchy priamo na tvár. Nezdala sa mi až tak horúca ako Tatsuyovi, ale malo to naozaj svoj efekt a to ten, keď som vyšla zo sprchy, telo som mala ešte stále teplé a bol to taký príjemný pocit.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 11, 2015 3:11 pm

Nadvzedl jsem obočí, protože mě její slova překvapila. Takže já jsem byl zajímavý? Jednoduše mě toto potěšilo, nečekal jsem, že něco takovýho řekne, ale poznal jsem i, že mi nevěřila, že jsem už 10 let nebyl se ženou ve sprše, jen jsem nevěděl jak jí to dokázat.
"Hmm, ANBU měly vždycky přehnané tréningy. Měl jsem nabídku vstoupit do jejich jednotek jako Velitel, kdysi. Ale odmítl jsem, už jen proto, že ANBU jsou stroje a nepotřeboval jsem si potvrdit, že jsem jen figurka na odstranění špíny." Ani bych vlastně ten ANBU výcvik podstupovat nechtěl, bylo mi to proti srsti. Jen, v tu dobu jsem neměl žádnou lítost, neměl jsem emoce a možná proto mě tam chtěli dát, ale dokázal jsem se i bavit, i když jsem se vždycky ironicky smál. Jednoduše přetvářka, tak jak je ANBU zvykem. Každopádně, poslední dny se toho spoustu změnilo.
Když zaklonila hlavu, aby jí voda stékala na obličej, díval jsem se znovu na její rty. Jen jsem odvrátil pohled s menším zčervenáním a vyšel jsem ze sprchy. Sundal jsem si mokré boxerky a kolem pasu jsem si uvázal ručník a boxerky si vzal do ruky.
"Jdu si zapálit a osušit to, pohni si." Vyplázl jsem na ní jazyk a došel až do obýváku, kde bylo otevřené okno. Pověsil jsem přes parapet boxerky a zapálil si cigaretu. Venku bylo krásně, i přes to že jsme byly v Oto, takže mě to potěšilo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 11, 2015 3:32 pm

"Ja som bola ANBU od malička." Prezradila som mu menšie tajomstvo, ktoré o mne moc ľudí nevedelo. Teda nebola som ANBU hneď od malého veku, ale bola som tak trénovaná. Potom, čo ma od ANBU vyrazili som ale spoznala mnoho nových pocitov, ktoré som do malička nepoznala. Chvíľku som sa v sprche ešte zdržala a potom som vyšla von. Začala som sa pomaly utierať, sušiť si vlasy. Pokračovala som upratovaním. Jednoducho som tam strávila ešte chvíľku. Nakoniec som vyšla von z kúpelne, vlasy som mala už zas v cope. Prešmykla som sa do kúpelne a tam som sa kompletne obliekla. Nakoniec som odtiaľ vyliezla a natiahla som sa smerom k strope. Pozrela som sa na Tatsuyu a ešte raz som celé jeho telo prešla pohľadom. Sadla som si na sedačku a čakala som na Tatsuyu, nech sa oblečie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 11, 2015 3:40 pm

Když se paní konečně uráčila vyjít z koupelny, koukl jsem se na ní a vyfoukl kouř z úst. Sjel jí celou pohledem a usmál se. Když si lehla na sedačku, típl jsem cigaretu a mákl na boxerky. Už se daly nosit, přeci jen tam nebyla nějak malou chvíli, proto jsem si je oblékl a vysušil si vlasy. Ručník jsem pověsil a oblékl se.
"Yosh, takže půjdem za tou Reinou?" Nadzvedl jsem obočí a čekal, co řekne, nebo co udělá Mizuki. Jen jsem si dal cigarety zpět do kapes od kalhot a opřel se o sedačku.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 11, 2015 10:36 pm

"Dala nám to za príkaz, takže nič iné nám neostáva, len tam musíme ísť." Povedala som celkom pokojne, po chvíľky som sa zdvihla zo sedačky a smerovala som do svojej izby, kde som si len tak rýchlo zobrala základné vybavenie, ale hlavne som tam šla po katanu, ktorú som už tak dosť často používala. Vyšla osm von z izby a kukla sa na Tatsuyu. "Vážne máte doma sluhov?" Opýtala som sa, lebo som si spomínala, že som chcela ísť k nemu včera v noci. Šla som k východu z bytu a obula som si obyčajné boty na leto. "Mimochodom, bolo od teba pekné, že si ma vyniesol." Zasmiala som sa pri tejto spomienke. Zrazu sa mi všetko v hlave urovnalo a pamätala som si naozaj takmer všetko. Čakala som na Tatsuyu a keď bol hotový, vyrazila som s ním rovno do kancelárie Reiny. Samozrejme som si zamkla byt.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Apr 13, 2015 3:48 pm

Kývl jsem na znak, že můžeme jít. Když si zaběhla ještě pro výbavu, oblíkl jsem si vestu a nechal si jí rozepnutou. Počkal jsem u dveří, než dojde.
Když došla a zeptala se mě na ty sluhy, musel jsem se zasmát.
"Ano, dřív tam bývali. Doma jsem už nebyl 3 roky, tak nevím, jestli se tam něco změnilo. Nemám na to místo moc fajne vzpomínky." Zazubil jsem se do široka. Měli jsme klanové sídlo, které bylo ale už delší dobou opuštěné. Jediní lidi co tam byli byli, jsem byl já, brácha a uklízečky, vrátní, pikolíci, ale je to už delší doba.
"Za málo, byla jsi opilá. Někdy nejsem až takovej hajzl, když se mi chce být občas milej, chovám se mile. Ale nijak si nezvykej." Vyplázl jsem na ní jazyk se škodolibým výrazem a vyšel z dveří. Počkal než zamče, dal jsem si ruce do kapes od kalhot a šel spolu s ní k Reině.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 6:34 pm

Když jsem jí vzal do náruče a doběhl s ní až sem, postavil jsem jí na zem a do široka se usmál. Složil jsem pečetě a vedle mě se objevil Mizu Bunshin Clon. "Tak co? Mám řešení, co ty na to?" Mírně jsem se usmál a zvedl levý koutek úst víš k tváři. Přimhouřil jsem oči a takto chvíli zůstal. Poté jsem se zasmál a pinknul jí do čela. "Zkusím něco ukuchtit. Hm? Chceš?" Měl jsem dobrou náladu, proto jsem byl...milý? Nejspíš? Každopádně, klon čekal na klon Mizuki, proto stál opodál.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 7:02 pm

Tatsuyom plán bol teda o niečo možno lepší, znova ma zobral do náručia, čo zvykol dosť často, ale nesťažovala som si. Prišli sme teda do môjho bytu. "Yosh, takto bude lepšie." Pousmiala som sa naňho. Taktiež som vytvorila pečate a vytvorila Mizubushin. Kukala som naňho a on mi pinknul do čela. Neviem prečo, ale navrhol že niečo spraví. "Samozrejme, rada ťa budem sledovať." Odpovedala som mu na jeho návrh. Netušila som či dokáže niečo uvariť, bola som zvedavá. Celkom ma to potešilo, že mi možno niečo dobre uvarí. Môj klon sa teda vybral odtiaľto preč aj s tým klonom Tatsuyu nájsť toho týpka, čo sa mení na jednotlivých ľudí. Pohodlne som zo seba zhodila plášť a v podstate väčšinu oblečenia len som mala na sebe nohavice a tielko. "Čo sa chystáš spraviť na večeru?" Opýtala som sa ho s úsmevom a kukla na jeho bágl. Natiahla som sa k stropu ako som to zvyčajne robila, ale tentokrát ho objala  rukami okolo krku a dala mu menši bozk na pery.
//Presun klony
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 7:18 pm

"Sledovat mě jako domácí puťku? Měla by sis to natáčet." Usmál jsem se a a podíval se na svůj klon, který se odebral pryč spolu s Mizukiným klonem. Bylo to tak lepší, pro mě určitě. Shodil jsem ze sebe batoh, mikinu a boty a omotal si zástěru kolem pasu. "Hmm, netuším. Na co by jsi měla chuť?" Nadzvedl jsem obočí, při čemž jsem se opřel rukou o linku a sledoval jí s úsměvem. Když mě objala rukama kolem krku a dala mi pusu, přimhouřil jsem na ní oči a ruce jí dal kolem pasu. Přitáhl jsem jí blíž k sobě a podíval se jí do očí a pohledem neuhnul. "Co by jsi chtěla?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 7:32 pm

"Neviem, sprav napríklad ramen alebo hocičo, jednoduché a rýchle. " Pousmiala som sa a povedala som mu po jeho otázke ja som jedla naozaj všetko jedlé, takže bolo na ňom čo spraví. Potom ako si ma pritiahol a nasledovala ďalšia otázka som si len hrýzla do pery. Nuž kto vie čo si pod tým on mohol pomyslieť, znova som mu dala bozk na pery a odtiahla so kúsok od neho. "Asi by som si chcela dať horúcu sprchu." Toto ho nemuselo prekvapiť, predsa som v kúpeľni vždy strávila dosť času.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 7:40 pm

Její druh jídla byl vážně stejný jak ten můj. Jenže! Já prostě vytáhl čínskou polévku, připravil jí do misek a zalil jí vařící vodou a přikryl pokličkou, aby se uvařila. "Rychlé, ale dobré." Zazubil jsem se do široka. Přeci si nemohla myslet, že umím vařit! Uměl jsem snídaně, maximálně, ale nic jiného. Polévka navíc trvá 10-15 minut, než bude hotová, takže to je rychlé! Podíval jsem se na její rty, když se kousla do spodního rtu. Roztlouklo se mi srdce. Pořád jsem si nemohl zvyknout na tento pocit, ale když mě políbila, hned mě ta překvapenost přešla. Polibek jsem jí oplatil a vyslechl si její žádost. Podíval jsem se na ní zblízka, vlastně jsem musel znovu mírně sklopit hlavu. "Double sprchu, či solo sprchu?" Mírně jsem se usmál. Respektoval bych jakoukoliv možnost. Vlastně jsem pořád ale nemohl uvěřit tomu, že mám...vztah. Mám vztah...jo? Jo..vážně...heh...amazing. Nad svou myšlenkou jsem se do široka usmál.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 7:54 pm

"Och jasné, mohlo ma napadnúť, že ty asi nevieš variť." Zasmiala som sa, keď som ho videla ako robí tie polievky, ale tak momentálne mi to vôbec nevadilo."Asi skôr solo, ale naposledy to bolo tiež celkom príjemné. Nechať si umývať chrbát. " Pousmiala som sa nad tým, sama som sa nevedela rozhodnúť, a tak som to nechala na ňom, navyše som sa chcela najprv najesť, než pôjdem do sprchy. Všimla som si ten jeho široký úsmev. "Na čom sa usmievaš?" Spýtala som sa zo zvedavosti. Nedalo sa to prehliadnuť, ktovie čo mu prebehlo mysľou.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 8:14 pm

Pokrčil jsem rameny. "Ale ne, něco málo umím, jen jsem chtěl aby to...méně důležité jídlo bylo rychlé." Mrkl jsem na ní. Když chtěla solo, pokývl jsem hlavou, i když...jak jsem se znal, beztak se neudržím a nakouknu. Sundal jsem si zástěru a hodil si jí přes rameno. Polévky už za chvíli budou hotové a když se mě zeptala, čemu jsem se tak usmál, zrudly mi mírně tváře. "Čemu se směju? Hmmm...no, kdo ví. Tajemství brouku." Zasmál jsem se, políbil jí a následně došel k lince, kde jsem položil dvě misky s polévkou a hůlkami.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 8:34 pm

"Zdá sa mi alebo sa trocha červenáš." Prižmúrila som oči naňho, keď mi nechcel povedať, čo sa mu zdá úsmevné. Kto vie, prečo sa mierne začervenal... Dostala som ešte znova bozk a potom sa Tatsuya pomaly dostal k linke. Vypadalo to, že polievky sú hotové.
Zobrala som si jednu z dvoch misiek aj s paličkami a sadla som si za stôl. "Uhm, nevieš si predstaviť ako som sa tešila, že sa vrátime z Konohy. Chvíľku som si myslela, že sme v prúseru, keď nám mali do hlavu čumieť ľudia z klanu Yamanaka, našťastie všetko dobre dopadlo." Poznamenala som na okraj, kým som čakala, nech to troška vychladne, nechcela som si popáliť jazyk. Keď som uznala za vhodné, že už je to dostatočne ochladené a nie je to horúce povedala som len "Itadakimasu" A potom som sa pustila do jedla. Nebolo to nič výnimočné, ale celkom mi to chutilo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 8:47 pm

"Červenám? Členové klanu Kaguya se neumí červenat." Vyplázl jsem na ní jazyk. Musel jsem to nějak zatlouct. Pořád jsem měl tu svou povahu a hrdost, tudíž jsem jí to neřekl, byl by to trapas! Vzal jsem si polévku a sedl si naproti ní. "Itadakimasu." Nevadilo mi, že to bylo vařící, ofoukal jsem to a bylo to v klidu, takže jsem začal jíst. "Hmm, co se té mise týče, čekal jsem nějaký vzrůšo, boj, cokoliv. Ale byla to nuda, ten Uchiha mohl zmizet i sám." Zamyslel jsem se, pak dojedl polévku a kelímek vyhodil do odpadkového koše. Zástěru co jsem měl přes rameno jsem dal na místo, kde byla před tím a podíval se z okna. Hmmm, yosh, udělám to. Usmál jsem se sám pro sebe a otočil se na Mizuki a usmál se. Vzal jsem bágl a šel do koupelny, kde jsem vytáhl to spodní prádlo, které jsme koupily v konoze a položil jí na stoličku vedle ručníků. Pak jsem se vrátil zpět za ní a dělal že nic, jen jsem na ní mrknul, opřel se o sedačku a čekal, až půjde do koupelny.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 9:30 pm

"Máš pravdu, mohol zdrhnúť aj sám. No máš pravdu, svojim spôsobom to bola nuda, ale to by sme zbytočne vyvolali konfikt v Konohe a upozornili sa seba. Nepoviem nič, nakopať nejakým nukeninom to v pohode, ale nechcem mať na krku polovicu Konohy..." Povedala som si svoje, dojedla som a vyhodila som ten kelímok do odpadkového koša ako to spravil Tatsuya predomnou. Zrazu niekam zmizol ani som si nevšimla kam, až potom som ho videla vychádzať z kúpeľne, len som pokrčila ramenami a vošla som do kúpeľne ja. Vtedy som si všimla ten darček od Tatsuyu, doplo mi že asi preto tu bol. Sama pre seba som sa pousmiala a vošla som do sprchy. Dnes som však nemala teplú až horúcu sprchu ako obvykle, ale dnes bola mierne chladivá a celkom rýchlo som bola hotová. Chvíľku som bola ešte v kúpeľni a nakoniec som z nej vyšla, mala som na sebe župan, takže Tatsuya nemohol tušiť či som si ten jeho darček obliekla alebo nie. "Si na rade a dáš si čaj?" Pousmiala som sa a trošku som sa začervenala v tvári. Zatiaľ som si však sadla na gauč a spravila som si teplý čaj a pokiaľ chcel aj on, tak aj jemu. Keď vošiel Tatsuya do kúpeľne mohol si všimnúť, že to spodné prádlo pre mňa tam už nie je a to znamenalo, že som si ho obliekla ja.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 9:40 pm

"Strašpytle. Byly jsme s bráchem už ve větších průserách. Navíc...nikdo by se tě ani nedotkl, to mi věř." Usmál jsem se. Mizuki pak zalezla do koupelny. Mezi tím co tam byla, jsem si z báglu vytáhl boxerky na spaní, sedl si na sedačku a čekal, až výjde. Když však vyšla, měla na sobě župan a já se na malý okamžik smutně zatvářil. Stoupl jsem si, vešel do místnosti mezi chodbou a koupelnou a zareagoval na její nabídku. "Yees, arigato." Usmál jsem se na ní. Všiml jsem si, že to pyžamko, co jsem jí tu nechal, tu už nebylo, proto jsem se doširoka usmál, podíval se do zrcadla, skousl si ret, rychle ze sebe všechno shodil a vysprchoval jsem se. Měl jsem zase mokré vlasy, proto jsem si je ručníkem vydrbal a ještě chvíli koukal do zrcadla. S hlubokým nádechem jsem vešel zpět do obýváku a podíval se na Mizuki. "Hmm...opravdu úchvatný župánek. Záleží ti na něm moc?" Usmál jsem se na ní andělsky a čekal na odpověď.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 9:56 pm

"Nemôžem povedať, že mi je v ňom zle." Uškrnula som sa, samozrejme som tušila na čo naráža. Zobrala som si ten svoj čaj a odpila som si. Pozerala som sa na Tatsuyu. Teda prešla som ho celého pohľadom zhora až nadol, kto by si taký pekný pohľad naňho neužil. Zhlboka som sa nadýchla a postavila som sa. Trošku som naklonila hlavu a pomaly som sa k nemu približovala. "Máš snáď s mojím županom nejaké plány?" Uškrnula som sa a pomaly som sa k nemu priblížila. Znova som si zakúsla do svojich spodných pier a keď som bola vážne blízko jeho tváre, postavila som sa na špičky a dala mu krátky bozk na pery, len taký provokačný. Ďalej som len čakala, čo spraví.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 10:25 pm

Stál jsem těsně před zdí, o kterou jsem se opíral. Mizuki mi způsobovala čím dál tím větší rozpaky, nikdy jsem to nezažil, byla to pro mě normální věc, toto dělat, svůdné pohledy a pak každý věděl, kam to bude pokračovat. Tentokrát jsem ale cítil ten pocit v sobě, tlukot, kterej nepřestával a já měl pocit, že mi z toho, co na mě dělá, buď klepne, nebo se jí ukážu poněkud v jiném obrazu a já už teď věděl, že i ona nebude tak svatá, jako doteď byla. Se svůdným pohledem, kterým jsem jí počasoval jsem si všímal všeho co dělal a dovádělo mě to k vnitřním nepokojím. Přiblížila se ke mě, opravdu blízko, s tím pohledem, díky kterému bych se pro ní mohl roztrhat. Políbila mě a já pár vteřin jen stál a hlasitě dýchal. Chytl jsem jí za pas a ve vteřině jsem si s ní prohodil místa. Teď byla ona zády ke zdi. Nahnul jsem se k její tváři a políbil jí. "Ten župánek...je pro mě teď jedinou překážkou." Šeptnul jsem jí do ucha. Mé ruce se objevily na jejich ramenech a župánek z ní spadl jak po másle, rychle. Podíval jsem se na ní a usmál se. "Ty jsi tak...Toto...nemůžu vydržet, už ne." Ani jsem to nedopověděl, protože pro to, jak vypadal, neexistovala žádná pochvala, i dokonalá bylo slabé. Mé ruce klesly na její stehna a zadek a já jí věnoval poměrně dlouhý polibek, během kterého jsem si neuvědomoval, že jí tlačím ke zdi, čím dál tím víc. Občas jsem s polibkem klesl na její krk, kde jsem jí zanechal cucflek, ale jejím rtům se nedalo odolat. To co mi dělala, dělala schválně, proto jsem se rozhodl už neustupovat, ani trošku. Když už byla natlačená na mě a na zeď, chytnul jsem jí za zadek a chytl do náruče. Stále jsem ale nepřestával, jen to prodlužoval a čekal, jak se zachová ona. Cítil jsem se opravdu...nejlíp za posledních několik let mého života.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri May 15, 2015 5:43 am

Aj Tatsuya dal tan svoj zvodný pohľad, po mojom bozku nastala chvíľka ticha, kde som ho sledovala a vtedy sme si prehodili miesta. Pocítila som jeho ruky na páse a následne mi dal ďalší bozk, vedela som, že ten župan pôjde dole, tak sa behom pár sekund aj stalo. Tatsuya mohol vidieť to spodne prádlo, ktoré mi kúpil. Pozerala som sa mu do očí a potom ma znova pobozkal. Začal ma tlačiť na stenu za mojim chrbtom, dostala som sa do jeho pasce, za mnou stena a on predomnou. Všimla som si, že to robil častejšie. Bozky som mu vrácala a keď mi prešiel na krku, trošku hlasnejšie som dýchala. Potom ma vzal do náruče. Dala som mu ďalšie bozky, tentokrát som si dovolila síce trošku neisto do týchto bozkov zapojiť aj svoj jazyk. Už som sa nebránila, predsa som Tatsuyu poznala už niekoľko mesiacov a začala som mu veriť, možno to bolo priskoro, ale jednoducho som mu už verila. Jednou rukou som mu prechadzala po bruchu a pomaly som smerovala nižšie zatiaľ čo druhou som mu zašla do vlasov. Taktiež som sa moc neponáhľala a len ho naťahovala. Času sme aj tak mali dosť, a tak sme v tom pokračovali... to čo sa ďalej však dialo ostalo za dverami tohto bytu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 16, 2015 9:02 pm

Před Mizuki a Tatsuyem se objevil hologram.

"Za půl hodiny se sejdeme u brány. Jedeme do Kirigakure na oslavy. Šup šup, dobrodružství čeká." zazněl hologram pozitivně a pak zmizel.

(prosím ne abych na vás zase čekala díky)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 3 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru