Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mizuki Netsu

3 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 08, 2014 9:36 pm

First topic message reminder :

Malý byt na okraji Otogakure patrí Mizuki Netsu. Je maximálne pre dvoch ľudí so všetkým potrebným zariadením. Mizuki tu má svoju izbu s menším balkónom, ďalej sa tu nachádza malá kuchyňa, obývacia izba, kúpeľna a v podstate to je všetko.
Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Vhdhts
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 18, 2015 2:54 pm

Ráno jsem se probudil a podíval jsem se na Mizuki a hned potom na hologram. Nasadil jsem pohled stejný jako na obrázku a když hologram zmizel, s povzdechem jsem si protřel obličej. Ona si sem vytvoří hologram jenom proto, aby jsme šli na nějakou oslavu v Kiri?! Cuklo mi jedno oko a já se to snažil rozdýchat. Podíval jsem se na Mizuki, která ještě ležela a pousmál se. Opatrně jsem se zvednul a šel jsem se rychle osprchovat a převléct. Celé mi to zabralo asi 10 minut, bylo to fakt hodně rychlé. Pak jsem vyšel z koupelny, čupl si k posteli a usmál se. "Tak co? Připravená na rodinné dobrodružství s Reinou? To každý chce!" Zazubil jsem se do široka. Nevěděl jsem proč, ale někdy mi Reina dokonale nahrazovala matku. Vždy je ve špatný čas, na špatném místě, stejně jako s udáváním rozkazů, pohledem, kterým mě propaluje a nadšením, když se na něco těší a zapomene na to, že mě vlastně z jedné malé třetiny nesnáší.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 18, 2015 3:40 pm

Prebudila som sa vtedy, keď sa tu objavil hologram. Bolo príjemné sa zobudiť pri Tatsuyovi. Otokage-sama nám spravila hologram a chcela, aby sme šli s ňou. Pozrela som na Tatsuyu na hrudi mal malé škrabance.Prevalila som sa na druhý bok a ešte chvíľku som leňošila v posteli. Tatsuya zmizol do kúpeľne. Keď odchádzal videla som jeho chrbát, *Hooops! pomyslela som si a potom som sa usmiala sama pre seba. Mal ho celkom doškrabaný. Ľahla som si a zatvorila oči. Bolo to dobrých 10 minút, myslela som si, že ešte zaspím, keď v tom si čupol k posteli, čo ma trošku prebralo. "Prosím nieeeeee!" Protestovala som a dala som sa do sedu. "A to mohlo byť také krásne ráno." Usmiala som sa, predstavovala som si, že si ešte pospím, ale rozkaz bol rozkaz. Postavila som sa z postele. Keď v tom som si uvedomila, že som nahá. Zobrala som si plachtu a okolo seba som ju obmotala, prešla som k skrini, vytiahla som si odtiaľ čisté veci. Až teraz sa mi rozlepili oči a videla som, aký neporiadok sme tu spravili. "To tu vypadá..." Poznamenala som a pomaly som sa vybrala smerom do kuchyne, tam som si zobrala nejaké prášky a napila som sa. Potom som prešla do kúpeľne, na malý stolík som si tam položila spodné prádlo a vošla som do sprchy, voda bola schválne svieža, aby som sa rýchlejšie prebrala. Zo sprchy som vyšla pomerne rýchlo a už sa mi nechcelo spať, poriadne ma to prebralo. Poriadne som sa utrela, dala som si spodné prádlo. Snažila som si vysušiť vlasy a následne som si ich dala do copu, ako to vždy robievam. Z kúpeľne som vyšla v spodnom prádle. "Počula som o tej slávnosti, ževraj tam má byť aj bál, pôvodne som nemala v pláne tam ísť, ale ktoré šaty si na seba zobrať?" Nad touto problematikou som si lámala hlavu. "Teda pokiaľ pôjdeme na bál, samozrejme." Doplnila som s nevinným úsmevom. Kto vie možno sme nemali v pláne ísť na bál... Vlastne som netušila či vie Tatsuya tancovať spoločenské tance.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 18, 2015 4:41 pm

Zasmál jsem se při její reakci, když ležela v posteli. Možná by to ale nemuselo být tak špatné. Přeci jen, s Reinou jsem měl zvláštní vztah. Měl jsem jí moc rád, jen jí dával najevo velmi opačným způsobem, což mohlo brát dojem, že jí nesnáším. Když Mizuki vzpomenula stav tohoto pokoje, podíval jsem se okolo. "A příště bude hůř." V úsměvu jsem vyplázl jazyk a už zmizela do koupelny. Mezi tím jsem to tu jakš takš uklidil, aby to nevypadalo jako po bitvě. No, hodně příjemné bitvě, kterou bych mohl vést celá staletí. Když vyšla ve spodním prádle a já si v zrcadle všimnul toho co mám na hrudi a na zádech, s pootevřenou pusou jsem se na ní podíval. "Opravdu se mi líbí tvé dlouhé a krásné nehty, dokonce mě to při tom i vzrušuje, ani nevíš jak. Ale následky jsou fakt...hmm...na jedničku." Zasmál jsem se a naopak se já podíval na její krk. Jeden koutek úst jsem zvedl a přimhouřil na ní oči a sjel jí celou pohledem. Jo, bylo pořád tak sexy jako vždy. V tom mě ale zarazilo slovo šaty a bál. Bože můj, bál? Tanec? Nadzvedl jsem obočí. Znamenalo to, že si budu muset vzít oblek? Pff, ani za zlaté prase bych si ho znovu nevzal. Opřel jsem se o skříň vedle ní, překřížil si nohy u kotníků a založil ruce do sebe a sledoval jí. "Určitě ti budou slušet všechny...Jestli si budeš chtít zatancovat, nedělá mi to problém, ale žádné kvádro a kravatu u mě nečekej." Prošel jsem kolem ní, plácl jí lehce přes zadek a dal si vlasy do culíku. Bylo by to po hodně dlouhé době, co bych tančil, vlastně jsem doufal v to, že jsem to ještě nezapomněl.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 18, 2015 4:58 pm

"Eh.. Za to si môžeš sám!" Vyplazila som naňho jazyk, mala som na mysli tie škrabance... No naozaj, ako som mohla zabudnúť na tie cucfleky, bolo ich hneď niekoľko! Upokojilo ma to, že tu nebol tak veľký neporiadok ako keď som vchádzala do kúpelne. "Noo, takto.. Buď si oblečieš sako a kravatu, košeľu a všetko čo k tomu patrí alebo kašleme na bál... Sama som bola v živote na bále len raz a to bola misia. " Prechádzal okolo mňa a znova ma chcel ťapnúť po zadku, akurát som mu to nedovolila, jednoducho som zastavila jeho ruku. Spravila som to schválne a potom som sa naňho provokatívne usmiala. Prešla som do spálne kde som pozrela na tie ranky na krku od Tatsuyu, snažila som sa to všemožne prekryť, ale moc to nevychádzalo. "Koniec koncou tancovať tiež neviem bohvieako. Celý život som viac shinobi ako človek. Teda až do nedávna." Poznamenala som, mala som na mysli to, keď som ho spoznala, vtedy sa zo mňa stal viac človek ako shinobi. Čakala som v spálni na jeho odpoveď, pretože som nevedela či si zobrať Šaty alebo niečo obyčajné. Niečo vo mne mi však hovorilo, že by som si rada zatancovala. Lenže som tušila, že s Tatsuyom to nebude také jednoduché.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 18, 2015 7:26 pm

Nasadil jsem na ní pohled alá *seriously?*. Pak jsem se ale začal smát. Měla vlastně pravdu, mohl jsem si za to, neměl jsem jí tak...rozpalovat! Ale vlastně se mi to i líbilo. Na další věty co řekla mi ten humor přešel a já se jen zatvářil uraženě a celkem komicky. Zakroutil jsem hlavou a pak i prstem. "To-na-sebe-NIKDY nevezmu. Buď si zatančíme jen tak, nebo se prostě jenom...společně opijem a pak všem bude jedno, v čem tancujem." Mrknul jsem na ní hned po tom, co na mě pohlédla svým svůdným pohledem, když jsem jí chtěl plácnout přez zadek. Chytl jsem si jí k sobě, dlaně jí tentokrát na ten zadek položil a políbil jí. Sedl jsem si na sedačku, no, spíš jsem si lehl a díval se na ní. "Neboo, můžeš jít i takto, mě by to nevadilo, ale musela by jsi být pořád u mě." Zazubil jsem se nevinně a čekal, co udělá. Podíval jsem se na hodiny. "A pohni ženo, nebo dostaneme sprda od zombie...ještě nás sežere."
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 18, 2015 7:59 pm

"Pff... Pokiaľ si myslíš, že sa opijeme si na omyle." Povedala som mu na rovinu. Nechcela som predsa pobehovať opitá po cudzej dedine a sám povedal raz za čas to nie je škodlivé a ja som prednedávnom kvôli nemu skončila dosť opitá, takže tentokrát nie. Samozrejme sa mu podarilo ma vrátiť k nemu a pobozkať ma a taktiež ma chytil za zadok. Trošku som sa zaňho zamračila, ale nevydržalo mi to dlho. Nuž jednoducho som sa znova objavila pri skrini s veciami. Vytiahla som nakoniec obyčajné čierne legíny, ktoré lemovali moju spodnú časť tela a k tomu som si dala aj tričko bielej farby. Vyšla som von zo spálne. "Ja neviem, hodí sa to ? Alebo radšej?" Keď som sa videla v zrkadle, nebolo to zlé, ale bola to slávnosť predsa! Nikdy som neriešila takéto blbosti. Takže som to prestala riešiť a šla som tak ako som bola momentálne oblečená. "Tak poďme." Poznamenala som a zohla som sa po moje tenisky. No ani som si nedávala nejaké opätky, možno nás Reina pošle sa obliecť inak... Obula som sa a čakala na Tatsuyu.
(Presun)
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 18, 2015 8:05 pm

Při poznámce, že se opíjet nebudeme, jsem se jen smutně zatvářil a následně zamračil. Její problémy s oblečením mě opravdu překvapovaly. Ležel jsem tam na sedačka a odpočítával vteřiny, kdy už půjdem. Vzala si legíny a bílé tričko. Pískl jsem a usmál. Měl v tom ten zadek boží jako bez legín. Usmál jsem se a dal palec nahoru. "Nádherná, jdemeee." Zazubil jsem se, hodil své tílko světle modrou košili, obul si boty a šel...Tuto košili jsem nosil stále, nebyla moc elegantní, ale měl jsem jí rád!

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 1:49 am

Cestou ako som sem ťahala Tatsuyu som mu stihla vynadať rôznymi nadávkami. Hlavne som mu nadávala ak´je drzý a ako si neváži Otokag. Potom som samozrejme hovorila niečo na ten štĺ, že nechápem ako som sa s ním dala dohromady a podobne. Jednoducho asi som nemala náladu stále sledovať tie jeho výstrelky. Predsa len, všetko má svoje hranice.
Prišli sme až ku mne domov a tam som sa ho len opýtala "Rozumieš, čo sa ti snažím vysvetliť?" Teraz si vážne musel rozmyslieť to, čo odpovie...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 2:00 am

Poslouchat Mizuki celou cestu bylo opravdu otravné, ale to bych jí nikdy neřekl, jen jsem ze zvyklosti a naučenosti pokýval hlavou a když začala mluvit o Reině, snažil jsem se to vysvětlit, ale nedala mi slovo. Až když s tím vším přestala a zastavili jsme se před jejím domem, zhluboka jsem se se nadechl, podíval se jinam a měl chuť si zapálit. Opět jsme pohled stočil na Mizuki.
"Zlato, Reinu znám roky. Ona ví, jaký jsem, tyto její reakce jsou jenom výpadky jejího pocitu samoty. Ví, že jí máme s bráchem jistým způsobem rádi." Usmál jsem se, ale tak nějak jsem si myslel, že tímto tuto situaci nezachráním. Trošku se mi zvrásnělo čelo, až jsem na konec promnul svůj krk rukou a hlavu sklopil dolů a stále se trošku protahoval.
"Já, chápu to. Potřebuju, aby jsi mě brala takovýho jaký jsem. Nejsem hodný člověk, ale jistým způsobem dokážu mít rád lidi, ale to ty víš. Není to vždycky tak, jak to vypadá." Podíval jsem se jí do očí a udělal jeden krok k ní. Chytl jsem svými prsty ty její a políbil jí na čelo. "A některé lidi dokážu milovat a dávám to taky najevo, ale způsobem, jakým jste zvyklí, no ne?" Zazubil jsem se do široka. Nevěděl jsem, jak tuto situaci zachránit, vypadala opravdu naštvaně. Teď už zbývalo se snad jenom modlit. Fakt jsem měl nahnáno a to jsem neměl už pěkně dlouhou dobu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 2:12 am

No jooo.. on to zas zachránil, keď spravil to gesto, jednoducho som očervenala a uhla som pohľadom. Trošku sa mi znova rozbúšilo srdce. Znova som sa však naňho pozrela. "Ale aj Reina potrebuje prejaviť nejaký rešpekt, aspoň raz za čas. " Povedala som skôr zúfalo. Neznášala som city, tentokrát som sa cítila zrazu vinná, že som na Tatsuyu celý čas kričala. "Veď ja ťa beriem takého aký si. A nehovor, že nie si hodný, pod tým obalom... by som našla dobráka, preto som.. som sa do teba zabúchla. Tak to tu nehraj. Nie je to s tebou také jednoduché, ale život sám o sebe nie je jednoduchý, preto som si ťa asi vybrala." Povedala som úprimne a momentálne som nevedela, čo ďalej mám povedať. Nyaa! Neznášala som tie sprosté pocity, on ma dokázal odmäkčiť po pár slovách, asi preto som ho nepustila k slovu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 2:25 am

Pousmál jsem se nad její reakcí, nějak mi to změkla, po těch tvrdých slovech, které říkala pořád dokolečka a hodně to přeháněla. Jen jsem na ní mírně přimhouřil oči a stále mi cukaly koutky vzhůru. Zvlášť po tom, co řekla o mě. Na chvíli jsem jakoby ztuhl a jen se na ní koukal, s mírně pootevřenou pusou. Mizukiny prsty jsem měl propletené mezi těmi svými jen tam zlehka, ale propletl jsem je víc a udělal další menší krok k ní, že byla těsně u mě. Mohla ucítit na svých zádech už jenom dům. Pořád jsem však nic neříkal, jen se na ní díval a pomalu můj výraz začal postupovat do spokojeného, až možná i šťastného.
"Báááka. Žena která na první pohled vypadala, že by si o mě neopřela ani kolo, neměla v plánu mi darovat ani pohled a šířila kolem sebe zimu...mi řekne toto. Měl bych být poctěn." Zazubil jsem se a druhou rukou jí objela kolem pasu a přitiskl jí k sobě do objetí. Věnoval jsem jí v tom polibek do vlasů. Její přítomnost, ať už byla jakákoliv, mi chyběla a toto jsem chtěl udělat už dlouho. Jen tak jí obejmout a cítit jí u sebe.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 2:39 am

Konečne som sa pozrela do Tatsuyovích očí a on sa ku mne priblížil, ak by som chcela spraviť krok späť, tak by to nešlo, boli tam dvere od bytu. "Ani som neplánovala o teba zakopnúť, ale plány sa menia. " Na tvári sa mi vyčaril úsmev. Vtedy som pocítila jeho druhú ruku okolo pásu a následne si ma Tatsuya pritiahol a objal ma. Ja som taktiež zapojila ruky a obe som ich dala okolo jeho pásu a spojila ich za chrbtom. "Nehneváš sa, že nie?" Opýtala som sa v tom objatí. Ako by sa predsa mohol hnevať... Safriš.. ako som ja nemala rada tie city, už som sa s niekym nedokázala ani poriadne pohádať. Asi som zmäkla za tie mesiace mimo anbu. Na druhú stranu, som teraz pocítila o niečo lepší pocit, asi to bol pocit šťastia, bola som šťastná...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 2:52 am

Zasmal jsem se, kdyz se zacala takto podrobne sverovat. Me vsak bylo jasne uz od sameho zacatku, ze to jednou prijde! Uzival jsem si tuto chvilku v jeji protomnosti, jen tak, bez vsech, byl to hezky pocit opet ji drzet pri sobe. Jeji dalsi otazka mi ale na tvari vycarovala skodoliby usmev. Pohladil jsem mi po zadch a pokrcil rameny. "Trosku, preci jen...mohl jsem se stat Kagem." Podival jsem se na ni se stale tim skodolibym vyrazem, nez jsem se na konec do siroka usmal. Pohled jsem znovu spojil s jejim. Oprel jsem si sve celo o to jejim. Hypnotizovala me. V jeji pritomnosti jsem citil tak moc pociti najednou...ze jsem se v nich az ztratil a i pres to, ze jsem ji chtel polibit, jsem na to v tom pohledu uplne zapomel. I pres to, ze jsem to planoval v brzke dobe udelat.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 10:08 am

Jeho odpoveď ma trošku pobavila, samozrejme som vedela, že nič takého by sa nestalo. Reina by mu určite nenechala miesto Otokage, ak hej, tak to by sme neboli v najlepších rukách...
Naše pohľady sa spojili, keď sme boli v takej tesnej blízkosti, znova som pocítila o niečo rýchlejší tlkot srdca a mala som náladu mu dať bozk, ale nejak som sa na to nezmohla, pri tom jeho pohľade. Skúmala som jeho oči, teda skôr som ich pozorne sledovala. Nakoniec, som si zahrýzla do spodnej pery. Boli sme stále v tesnej blízkosti, tváre sme mali od seba len maličký kúsok, ale ja som stále nič nezmohla
.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 11:39 am

Mizuki byla nadherna, po celou tu dobu jsem se ji dival do obliceje a nemohl nepostrehnout to jeji zkousnuti rtu. Primhouril jsem na ni lisacky oci. Tento pohled byl zkratka neodolatelny. Moke ruce z toho objeti zacaly sjizdet niz, az na jeji zadek a hned potom na jeji dlane. Chvilk jsem ji po nich hladil, az jsem svoje prsty propletl s tema jejima a musel jsem usmat. "Jsi...prekrasna." Kdo by to byl do me rek, ze z ni budu tak na mekko. Stale jsem byl v takove blizkosti...ucitil jsem, jak se mi zvysuje tlukot srdce, toto bylo snad poprve, kdy jsem si tak moc vazil, ze je semnou, u me, nehodlal jsem to nikdy menit. Nezne jsem se odvazil ji polibit a svoje rty jeste chvilku nechal na tech jejich. S nadechem jsem zacal sjizdet niz, az jsem si kleknul. Tuto krabicku jsem v kapse mel uz nejakou tu dobu a...toto se mi zdala jako nejlepsi prilezitost, nez se ve svete neco zvrtne. Vythl jsem ji a otevrel smerem k Mizuki. "Mizuki...vezmes si me? Driv, nez svet zase spadne do valky, chci byt s tebou, naporad a...nedokazu si to bez tebe ani predstavit." do oci jsem se ji dival ponekud roztrepane, ale zaroven tvrde. Bylo videt, ze jsem to myslel nad miru vazne a zaroven jsem se trosku bal odpovedi, jen jsem...doufal.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 4:12 pm

Tatsuya ma nežne pobozkal, prežívali sme krásnu chvíľku, ktorá sa vyinula na ešte krajšiu, keď si predomnou kľakol a položil tú otázku. "Ja..." Zhlboka som sa nadýchla a prekvapene som som pozrela na Tatsuyu, keď predomnou bol na kolenách a požiadal ma o ruku. Naozaj som bola prekvapená, červeň mi vbehla do líc a nevedela som, čo mám odpovedať. Teda áno milovala som ho no niečo vo mne hovorilo, že je priskoro, a však na druhú stranu som túžila vykríknuť ÁNOOOO!! Vypadala som asi naozaj prekvapene a ruky som si dala pred ústa. Tatsuya bol asi riadne napätý, keď som mu nedávala odpoveď. "Ano" Vykríkla som nakoniec po celom tom vnútornom boji, ktorý sa vo mne zvádzal. Naviac, ten prsteň bol tak úžasný!! Stále som si nebola istá či to nieje priskoro, ale cítila som sa úžasne. Hodila som sa okolo jeho krku a potom som ho pobozkala na pery.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 4:48 pm

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Tumblr_na44p7aIE21ry5urko1_500

Hlavou mi probíhalo spousta myšlenek jako něco ve smyslu: Co kdyby...Oukej, zachovej klid, dívej se jí do očí a nedělej prudký pohyby, určitě to dopadne dobře. No pokud ne, tak máš ještě brcáhu, sebevražda by byla možná nejlepší nápad, ale na to mám svou hrdost, takže bych asi nejspíš měl po odpovědi NE pořádně nasrat Reinu, aby to udělala. Aspoň by si zvýšila ještě popularitu a stala by se z ní kruela, kterou nikdo opravdu nebude mít rád...božeee. Tyto myšlenky a další podobné se mi stihly v hlavě vystřídat během té doby, než jsem od ní uslyšel ANO. Byl jsem opravdu překvapený, měl jsem mírně pootevřenou pusu a hned po tom jsem nasadil pohled jak na gifu. Měl jsem strašnou radost, ale víc než to jsem se na ní nedokázal podívat jinak než tímto pohledem. Opravdu jsem jí miloval, víc než cokoliv na světě. Vstal jsem a nasadil jí prsten na prsteníček na pravé ruce a do široka jsem se usmál, když mě objala okolo krku. Polibek jsem jí oplatil a usmál se, znovu.
"Moc...ti děkuju, za všechno." Zazubil jsem se do široka a chytl jí pod zadkem a hodil si jí na sebe a vstoupil jsem do jejího bytu. Zakopl jsem za sebou dveře a stále jí pevně držel. Cukl jsem obočím nahoru s lišáckým úsměvem, otočil jsem se a opřel jí o zeď a začal jí líbit. Její rty mi celou tu dobu opravdu chyběly.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 18, 2015 5:31 pm

"Netreba ďakovať." Uškrnula som sa a v tom ma chytil pod zadok a vtiahol dnu do bytu. Oprel ma o stenu, tak ako vždy, aby som nemala priestor niekam uniknúť, síce teraz sa toho ani nemusel báť... Začali sme sa bozkávať, tak ako zvyčajne. Tentokrát som si to užívala, predsa len obaja sme boli na misií a bolo to niekoľko dní, čo sme sa nevideli, takže áno, chýbalo mi to s ním. Pravá ruka mi vošla do jeho vlasov a tá druhá zas na jeho bok. Nohami som sa dotkla zeme a užívala som si túto chvíľku. V podstate celý deň som mala nejaký skvelý. Zrazu z ničoho nič sa vo mne nahromadilo toľko nádherných pocitov
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 5:48 pm

Věděl jsem, že by mi Mizuki tentokrát neunikla. Proto jsem jí postavil na nohy a na chvilku přestal. Podíval jsem se jí do očí a nepatrně kývnul hlavou, jako kdybych si něco odsouhlasil. Stále jsem se usmíval stejně. Přiložil jsem svou dlaň na její tvář a něžně jí políbil, potom jsem na ní mrknul a natlačil jí až do ložnice, kde jsem jí položil na postel a polibky jí začal věnovat na krk.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Aug 20, 2015 10:23 am

Noc s ním bola tak ako vždy neopísateľná. Ráno som sa zobudila ešte pred ním, nebolo najmenej hodín, ale tak dnes mi to bolo jedno. Užívala som si to, že som stále na ňom ležala. Po rozlepení oči som sa len slastne usmiala. Spomienky na noc bolí príjemné a znova som zatvorila oči. Cítila som sa skvele, no nechcelo sa mi vstávať v jeho prítomnosti. Naviac určite som ho zobudila, keď som sa pohla v posteli. "Dobré ránko." Popriala som mu a natiahla som sa po jeden krátky bozk, ak nebol zobudený tak sa zobudil minimálne takto príjemne. Odlepila som sa od neho a stále som ležala. Čoskoro by som sa mala postaviť a ísť aspoň do kuchyne si spraviť raňajky, no stááále sa mi nechcelo a len som ležala vedľa Tatsuyu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Aug 20, 2015 11:14 am

Bylo dost možné, že se mi zdálo o Mizuki, protože jsem se celou noc zvláštním způsobem usmíval. Bylo rano, uz jsem celkem vnímal, neotevíral jsem ale zatim oči. Ve chvili, kdy mi dala Mizuki pusu, jsem je otevřel a usmál se. "Dobré ránkooo." Zazubil jsem se do široka. Protáhl jsem se a vzpomínal na noc. Taky se mi nechtělo vstavat a ji očividně také ne. Převalil jsem se na břicho a ruce rozplacl přes polštář. "Tak co, snoubenko. Jakej den si mě chceš vzít?" Uchechtnul jsem se a pohled mel stale upřeny na ni. Ptal jsem se proto, že jsem nevěděl, jestli mela nejaky plany uz driv, jak si představovala svou svatbu a tak.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Aug 20, 2015 1:16 pm

Tatsuya sa prebudil až na môj bozk, bolo to milé. Oslovil ma celkom pekne, páčilo sa mi to. Po jeho otázke som sa na chvíľku zamyslela. "Nechcem to hneď na rýchlo, chcem aby sme mali menšiu svadbu s tvojou rodinou, nemusí tam byť veľa ľudí, koniec koncou ja tam ani nemám koho pozvať. Bude to na vonku, teda pokiaľ bude pekné počasie a samozrejme nám do toho môže hrať gitara alebo niečo. Jednoducho ešte to premyslíme." Povedala som s úsmevom, vlastne nikdy som si ani neuvedomila, kde sa to vo mne vzalo. Mala som ako takú predstavu asi od dectva alebo čo. Nuž plánovanie ma nejako začalo baviť. Stále som však ležala a sledovala Tatsuyu, stále som sa nechcela postaviť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 10:13 am

Celkem jsem prekvapene vykulil oci. Tak trosku jsem neveril tomu, ze toto je ma Mizuki. Ale i prej to jsem se tomu musel uchechtnout. "Uhm, vidim to nekde v horach s doprovodem na tu kytaru a nebo klavirem. Ale taky chci aby to byla mensi svatba." Pousmal jsem se a dlani ji prejel pred stehno, az na zadecek, kam jsem ji placnul a do siroka se usmal. "Meli by jsme jit udelat snidani, hm? Zamlouvam si mazani peciva." Uchechtnul jsem se, vstal z postele a dal na sebe aspon trenky a smotal jsem si vlasy zpatky do culiku a mrkl na Mizuki. Cekal jsem az vstane.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 10:54 am

"Ešte máme predsa čas, no nie?" Uškrnula som sa, predsa len som nechcela robiť našu svadbu nejak priskoro. Ešte by som zošalela z toho, že by som to všetko tak na rýchlo chystala. Trošku som sa zamyslela a dala som sa na brucho. Hlavu som zaborila do vankúša, keď v tom som pocítila Tatsuyovi ruku znova blúdiť po mojom tele. Dnes mi to bolo jedno. Len som znova pozdvihla hlavu z postele s odpoveďou "Mne sa nechceeee." Uškrnula som sa a znova som hlavu zaborila do vankúša. Dnes som výnimočne ja bola tá, ktorá by strávila v tejto posteli snáď celý deň... Každý človek má také stavy a na mňa dopadol práve dnes. Nakoniec som sa znova otočila na chrbát a natiahla rukami k stropu. Strhla som menší kúsok plachty a zakryla som sa a prevalila na bok. Snažila som sa Tatsuyu odohnať smerom do kuchyne... nech mi niečo pripravý Nyahaha!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 1:01 pm

"Jop, do té doby nejdeš na žádnou misi." Zazubil jsem se do široka, kdo ví, jestli jsem to myslel v ironii nebo vážně. Nerad bych, abych si jí bral právě v nemocnici, kdyby se něco stalo, že jo. Jen jsem sledoval její reakce a mírně mi cuklo oko. S nabubřelým obličejem jsem došel až k oknu, žaluzie vytáhl a trošku pootevřel okno.  Podíval jsem se na Mizuki a čupl si k ní. "V tom případě...zmeškáš opravdu skvělou snídani." Pokrčil jsem rameny, stoupl si a otočil se na patě s ďábelským výrazem. Došel jsem do kuchyně a vytáhl salát, ten jsem nakrájel a toustový chleba jsem dal do lehkého toustovače, aby byl křupavý. Namazal jsem ho máslem, přidal sýr a rajče a trošku tatarky a zakryl jsem to dalším toustíkem. Do toho jsem udělala ještě čaj. Neměl jsem problém něco uklohnit, přeci jen, celý život jsme se s Tetsuyem tak nějak dokázaly o sebe postarat, takže to bylo docela easy, ale dvakrát mě to zrovna nebavilo. Čekal jsem jenom, až klapne voda a já budu moc čaj zalít. Samozřejmě jsem udělal všechno dvakrát, i pro Mizuki, ale to jsem jí neříkal.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 4 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru