Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Hyuuga

+18
Faito Dansaku
Kisuke Uchiha
Ken Uchiha
Katashi Aokawa
Hakuei
Hyuuga Naoto
Lucy Shiro
Hirin
Shinobi
Raiki Senju
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Hyuuga Mikomi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Assasin Senju
22 posters

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:58 pm

First topic message reminder :

Sídlo klanu Hyuuga

Komplex budov je obehnán zdí. Dostat se sem tedy lze pouze přes hlavní bránu, která je neustále hlídána dvěma shinobi na úrovni chuunin z vedlejší rodiny.

Nevraživost mezi hlavní a vedlejší rodinou je pomalu na ústupu. Rodiny tak nejsou naprosto odděleny od sebe. Žijí v těsném sousedství.

Existuje tajná cesta, která umožňuje obejít bránu. Znají ji však pouze členové klanu a hokage.

V centru sídla se nachází mále nádvoří, kašna, několik laviček, a sídlo má také několik krásně upravených zahrad a menších parčíků.

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Hyuugagard

Nemohou chybět ani tréninkové prostory.

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Hyuugatrai
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Mar 06, 2015 6:18 am

Věnoval jsem jim delší pohled a pak jen přikývl na souhlas "Počkám, jen si pospěšte" Promluvil jsem a následně sledoval jednoho z nich jak mizel za branou. Hned jak tady nebylo toho mladšího přesunul sem pohled na toho druhého. "Ten tón si příště prosím odpusť" Vypadlo ze mě. Hyuugové, banda idiotů jako vždy, jak to mohli s tak ubohými schopnostmi dotáhnout na policejní složky Konohy ? To ale nebylo jediné co mi vrtalo hlavou.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Shinobi Fri Mar 06, 2015 4:53 pm

Strážný se jen pousmál. Uchihové vždycky byli banda arogantních a psychicky narušených jedinců, takže se evidentně vůbec nenechal vyvést z míry. Pokýval hlavou, zatím co na tváři zachovával úsměv. S blázny se přece musí opatrně.
"Promiň mládenče. Ale lekce slušného vychování ti přijde jedině k dobru. Už jen proto, že velitelka policie si na slušnost potrpí." pak jsem se odmlčel, neboť jsem slyšel kroky. Pohled na Uchihu letícího napříč Konohou by byl sice k popukání, avšak lépe řešit vše nekonfliktní cestou...

Mezitím mladší strážný našel Mikomi a sdělil jí, kdo čeká před branou. Neodpustil si poznámku o nabubřelosti dotyčného. Zdálo se, že Mikomi není příliš překvapena ani vyvedena z míry a ihned vyrazili na cestu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Mar 06, 2015 5:01 pm

Z debaty nás vyrušil strážce, kterého jsem zahlédla u brány. Už dlouho se nestalo, že by za námi, natož konkrétně mou maličkostí dorazil člen Uchiha klanu. Z toho koukají problémy. Nicméně zachovávala jsem si otevřenou mysl a uklidňovala se, že toto nebude jeden z těch arogantních exemplářů. Strážný však zabrblal cosi o náfukovi, kterého rodiče ani nenaučili zdravit. Zatvářila jsem se trochu podrážděně. Následně jsem vyrazila opět kupředu směrem k bráně. Alespoň že se nepokoušel o násilné vloupání.

To, zda šel Soshi se mnou a nebo ne jsem nechala ryze na něm. Rozhodně jsem neměla v plánu ho nutit k setkání s osobou, o které jsem zatím slyšela jen málo slov a přesto jsem se neubránila dojmu, že něco není v pořádku. Zaslechla jsem hlas strážného, který evidentně dával Uchihovi kázání a zachovala si neutrální výraz, i když jedovatý úsměv by mi na obličej momentálně pasoval mnohem víc. Chovala jsem se tedy jako kdybych nic nevěděla a nasadila poměrně vlídný výraz.
"Dobrý den, co jste si ráčil přát?" přešla jsem rovnou k věci.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Soshi Fri Mar 06, 2015 9:05 pm

Soshi

Když přiběhl strážný, udělalo se mi mdlo. Jak mě mohl tak rychle najít? pomyslel jsem si, ale když Hyuuga vyrazila, rozhodl jsem se postavit se průšvihu jako chlap. Šel jsem s ní, a když jsem došel až k bráně, podal jsem Uchihovi zpět váček z penězi.
"Myslím, že tohle vám dlužím..." řekl jsem a rozhodl se přijmout všechny následky.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Mar 06, 2015 9:39 pm

Pomalu jsem se blizil k brane sidla klanu kde jsem se trochu zarazil. Videl jsem zde osobu ktera by se dalo rici byla mim cilem. A to ze zde byl Kisuke pritomen nevestilo nic dobreho. Snazil jsme se byt neutralni ale tato osoba virila kolem sebe nenavist a vetsinou problemy. Pote se obevila Mikomi a Chlapec kteremu jsem jednou musel pohrozit. Predpokladal jsem ze Soshi nebude natsen kdyz spatri mou tvar. Samotna Kisukeho Pritomnost me v sidle celkem iritovala. Ale co naplat. Momentalne jsem se priblizil k brane natolik a cekal jak se to Vivine i kdyby se Kisuke o neco pokusil asi by to bylo nad jeho moznosti. Preci jen zde by mel co dela s ne malym mnozstvim Hyuugu coz by nejspise nedopadlo dobre.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Mar 07, 2015 2:15 pm

Chvilku po tom co strážný odešel přiběhl k s Mikomi. "Zdravím" Prohodil jsem kývl hlavou. Už jsem se chystal začít mluvit když v tom přiběhl Soshi a podával mi zpět mé peníze. Děti, co od nich čekat ? Tenhle chlapec ale rozhodně neměl strach což se mi zalíbilo a proto jsem mu gestem ruky naznačil ať si peníze nechá. "Takže již víte co se stalo, co se děje.." Přesunul jsem pohled na opět Mikomi. "..Jsem zde abych dohlédnul na její zadrženi a soud. Napadla člena konohy a sluzlžebníka rady. Má dále v úmyslu unést děti Uchiha klanu aby z nich vychovala svou zbraň, v horším případě je nechat nepříteli. Žádám o prohlášení jí hledaným nukeninem." Vysypal jsem ze sebe vše co jsem měl na srdci, zbytek byl na jejím rozhodnutí.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Mar 07, 2015 8:58 pm

Jakmile zaznělo Uchihovo "Zdravím", malinko jsem pozvedla obočí. Toto není příliš obvyklé, rozhodně pokud s někým jednáte poprvé v životě. Ale asi se snaží prolomit ledy. Nicméně jsem uznala za vhodné, uchovat si zdvořilý odstup.
"Mohu vás ujistit, že Hokage-sama je o situaci informována, bohužel je také jedinou osobou, která může oficiálně vyhlásit shinobi z Konohagakure za nukeniny. Toto prohlášení jde mimo mé kompetence. Nicméně mi chcete říct, že i po prohřešcích, které jste mi sdělil zůstává v Konoze?" dodala jsem značně udiveným tónem, protože její chování pozbývalo nejen logiku, ale i pud sebezáchovy.
"Kde jste ji viděl naposledy? Začneme ji okamžitě sledovat." vyžádala jsem si podrobnější informace o lokaci. Někteří členi našeho klanu dokázali podrobně prohledat i terén ve vzdálenosti deseti kilometrů, tudíž nebyla potíž se na někoho pověsit a téměř odkudkoliv sledovat počínání dané osoby. Jestli má někdo pochybnosti o síle našeho klanu, toto je jen jeden z mnoha argumentů, proč právě my jsme si vysloužili tuto funkci.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Mar 08, 2015 7:21 am

Mikomi měla pravdu, jen hokage měla pravomoc prohlásit ji nukeninem, ani nevím jak jsem to mohl opomenout... Jasně že jsem to věděl ! Jenže nezdálo se mi že jednám s hokage. Své ironické poznámky jsem si ale nechal pro sebe a snažil se mluvit dost neutrálně. "Hana-Sama zde však není a my musíme jednat, když kašle na vesnici která ji byla svěřena aby mohla pomáhat jiné a riskovat pro ni život. Nemůžeme spoléhat na nespolehlivou kage." Ajaj... neutralita rázem vymizela. Ani sám nevím proč jsem to ze sebe takhle vychrlil ale věděl jsem že mám pravdu. Hned poté jsem uznal že bude lepší se vrátit k tématu. "Naposledy jsem ji viděl v jejím sídle kde nás uvěznila, pak zmizela. Děti jsou stále tam kde mají být takže je určitě ve vesnici. Vaším ukolem je tu zrádkyni najít, o zadrženi se postarám sám"
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Mar 08, 2015 9:25 am

Kisuke zdá se měl touhy hodnotit činy svého nadřízeného, i když by si to správně měl přinejmenším nechat pro sebe. Sotva znatelně jsem svraštila obočí.
"Vaše poznámky jsou dosti nevhodné, už jen z toho důvodu, že jsme u Kirigakure měli poměrně velký dluh. Pokud se však zajímáte o politiku pouze okrajově, nedivím se, že vás jednání naší Hokage zmátlo." neodpustila jsem si objasnit vzniklou situaci, byť jsem nezacházela do detailů. Samosebou jsem nenarážela na nic menšího než útok na Iwagakure, kam naše vojsko jaksi nedorazilo a tím porušilo dohodu, o což se postaral náš drahý radní Kentaro. 
Z jednání Kisukeho jsem měla dojem, že se trochu pomýlil a cítí se jako nadřízený. Nechala jsem to být, protože chystaný cirkus bude jistě velice zajímavým divadlem. Ať už se Hana rozhodne přiklonit na stranu Kisukeho či Shiroyaki, náš klan má minimálně o zajímavou podívanou postaráno. Otočila jsem se směrem ke strážnému a přistoupila blíž. Předala jsem mu pokyny a on odešel. Naše jednotky začaly pátrat v okolí, zejména ty, co se aktuálně nacházely v terénu. Po chvíli se objevil jeden shinobi, který měl aktuálně stráž poblíž.
"Hledaná osoba se nachází na cvičišti." pravil.
"Děkuji za informace. Můžete se vrátit do služby." pokynula jsem a stejně rychle jako se Hyuuga objevil, tak i zmizel. Pohyb Shiroyaki byl od tohoto okamžiku sledován. Protože jsem od tohoto okamžiku znala přesnou lokaci hledané osoby, rozhodla jsem se zaměřit na ni také.


Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Tumblr_n98f6daibY1thzlt4o2_500



"Chápu že ji chcete zadržet osobně, nicméně je mou povinností na toto dohlédnout a v případě že bude klást odpor pomoci  k jejímu zatčení." dodala jsem na vysvětlenou a vyrazila směrem na cvičiště. Když jsem míjela Hikara, měla jsem k němu pouze jednu jedinou poznámku, vzhledem k tomu, že se přidal do řad Anbu.
"Zařiď se podle svého nejlepšího svědomí."
Nevěděla jsem, nakolik se ho tato situace týká, ani zda ještě cítí nějaké závazky v našich řadách. Nic jsem však nežádala.


Poté už jsem byla definitivně pryč.

Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Mar 08, 2015 10:28 am

Po jejím proslovu jsem si povzdechl. Měla z části pravdu ale já si hodlal stát za svým. Jakmile dorazil hyuuga se zprávou na nic jsem už nečekal a vyrazil na cvičiště.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 08, 2015 10:46 am

Mozna jsem uz nepatril do rad klanu. A Mikomi nemela nademnou Autoritu tedy pokud se netykala primo zalezitosti policie. Alre na druhou stranu jsem sni chtel mluvit tak jsem doufal ze jakmile se toto vyresi mozna i nejaka chvile se najde. Preci jen yl jsem ANBU ale to neznamenalo ze se me netykaji veci ve vesnici. Navic v myh rozkazech nebylo nic o tom ze se nemuzu zapojit v do deni. V tom se za Mikomi vydal Kisuke a ja za nimi. Ne ze bych se zrovna za Kisukem hnal ale neveril jsem mu a chtel jsem poskytnout zalohu Mikomi pokud by to bylo treba. Takze jsem se se vydal smerem odkud jsem prisel.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Soshi Sun Mar 08, 2015 11:08 am

Soshi

Tvářil jsem se provinile. Ale povinností každého shinobi je dělat službu vesnici, nesoukromým zájmům dvou děcek v dospělém provedení.
Vlastně, udělal jsem správnou věc! ujistil jsem se, ale vzhledem k tomu, že jsme byl "korunní svědek", nechtěl jsem o to vyvrcholení přijít.
Vyrazil jsem tedy za nimi. Stejnak si mě nikdo nevšimne. Tedy, až na Hyuugy.
Na Hikarua jsem si pamatoval. Od Uchihů se moc nelišil. Taky jsem mu slíbil,, že budu mlčet.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Apr 18, 2015 5:15 pm

Po kratšej prechádzke popri nejakom lese som sa vrátila späť do klanu. Ľahnúť si a spať. To bola moja momentálna priorita nambr van. Vstúpila som dnu. Čakala som, že moja mater vybehne spoza rohu a sprdne ma tak, že sa z toho budem spamätávať ešte týždeň. Vážne sa tak stalo. Musela som celú hodinu poslať mimoriadne naštvaný škriekot mojej mamy, ktorá mi nadávala za to, že som jej nič neoznámila, že som si len tak dovolila u niekoho prespať, že sa o mňa strašne bála a že ak to urobím ešte raz, tak budem mať zaracha na mesiac.
Celkom príjemná debata. Hlavne keď ešte ucítila ten zápach alkoholu. V živote som takú facku od nej nedostala. S nasrdeným výrazom som si rukou trela červené líce, ktoré ešte potom pálilo. No čo, zaslúžila som si to. Keby ešte vedela, že čo som u Yuri stvárala...Neviem, moja mama takéto veci brala zle. Veľmi zle.
Vydýchla som si, keď celá nervózna odtiaľ odišla a prikázala mi ísť do izby. Bez reptania som ju poslúchla, vybehla po schodoch a vrútila sa do svojej izby ako tornádo. Skočila som na posteľ a ostala ležať s hlavou vo vankúši. Čo je toto za deň... Dlho som nezažila mamu takú nasratú, ako teraz. Bola síce celkom fajn, ale akosi sa na mňa upla až príliš.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sat Apr 18, 2015 5:21 pm

Keďže som sa mala pôvodne prechádzať s ňou a ona mi zdrhla.. prechádzka bola pomerne osamelá. Ani som nemala moc o čom rozmýšľať. Po dvoch hodinách ma kroky zaviedli až sem. Celkom irónia. Rozmýšľala som, aká je mamka Fuu. Naozaj som si to ani len nevedela predstaviť, keďže som si vlastnú moc nepamätala. Ja som bola od malička shinobim a ako shinobi som aj od malička chodievala na misie, takže som doma nikdy moc nepopudla. Možno aj práve preto, mám stále dostatočné financie na to, aby som si mohla žiť bez nutnosti ísť na misie. Pomaly som však vstúpila do sídla klanu a rozhliadala som sa po okolí. Ktorý dom je vlastne jej? Nutno pripomenúť že som sa pred návštevou osprchovala, takže zo mňa alkohol vôbec nebol cítiť.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Apr 18, 2015 7:26 pm

Po tej facke ma chuť na spánok prešiel. Stále som sa síce necítila fit, ale...neťahalo ma ku spánku. Zdvihla som sa z postele a rozhliadla sa okolo seba. Čo by som mohla robiť? Nechcela som tu byť príliš hlučná, aby si mama nenašla ďalšiu zámienku k tomu, aby ma mohla pekne sprdnúť, preto som si vzala papier, tvrdú podložku a ceruzku.
Nevedela som, čo presne chcem kresliť, jednoducho som to nechala na svoju predstavivosť. Najprv to boli len nejaké obrysy tváre, potom som dokreslila oči, vlasy...
Keď som si ale uvedomila, čo kreslím, zbledla som ako stena. Bola to Yuri. Čo to robím?! Hodila som podložku s papierom na zem a ceruzku niekam do rohu miestnosti. Keby som si len spomenula, čo sa stalo...Kriste Pane. Sťažka som si povzdychla a rozhliadla sa po okolí.
Nevšimla som si nič podozrivé, až na istú osobu. Yuri? Vyslovila som jej meno. Šla po celý čas za mnou. Hm. Možno by bolo dobré sa s ňou porozprávať. Mama ju však nesmela vidieť, síce by sa k hosťovi nesprávala nejak zle, ale i tak...kto vie, či by mi ešte i za to jednu nestrelila. Poď radšej cez okno. Zvolala som na ňu. Moja mama je v mimoriadne zlej nálade, no. Poriadne som pootvorila okno a kresbu strčila niekde pod vankúš, však čo by si pomyslela, keby to našla?
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sat Apr 18, 2015 7:41 pm

S rukami vo vreckách mikiny som kráčala ďalej. Pôvodne som chcela na niekoho zavolať, no následne som si všimla ako Fuu vykúka z jedného z okien. Usmiala som sa na ňu a zamávala som jej. Len som prikývla teda.. snáď si to nikto nevšimne. Vybehnúť bolo moc mainstream, jednoducho som aktivovala časť techniky na mojom chrbte, pri čom sa mi vytvorili také celkom pekné a podivné chakrové krídla. Ani som nimi nemávala, vyzeralo to tak.. źe fungujú skôr ako trysky. Každopádne som pomocou nich bez problémov pristála do okna Fuu a zaliezla som dovnútra.
"Zlá nálada ? hihi.. máš moc veľký prúser?" Pýtala som sa šeptom, keďže som jej nechcela ešte prihoršiť.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Apr 18, 2015 8:07 pm

Zaujímavé, ako sa dostala do mojej izby. Tie krídla vyzerali fakt úžasne. Inokedy by som jej ich pochválila, teraz som na to nemala náladu. Preto, keď vletela dnu, som za ňou zatvorila okno a sadla si na posteľ. No, mám si čo žehliť. Ukázala som na ešte mierne červené líce po maminej facke.
Ach jaj. Mám si čo žehliť. Pokúsila som sa o jemný úsmev a potľapkala rukou vedľa seba, čím som Yuri naznačila, aby si ku mne sadla. Jaaaa...pamätáš si niečo z tejto noci? Opýtala som sa jej, zvedavá na jej odpoveď. Možno by mi vedela povedať, čo presne sa stalo.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sat Apr 18, 2015 8:21 pm

Sama som sa len oprela o jej skriňu a rozhliadala som sa. Bola som zvedavá, ako jej izba vyzerá. Predsa len ona moju videla.. z clekom rôznych uhlov musím podotknúť.
Pohľad mi však zamieril k jej líci a ja som sa zatvárila trocha podivne.
"Však si Shinobi, na to nemá právo.." Povzdychla som si a len som k nej pomaly podišla a rukou som ju po červenom líci pohladila. Po vyzvaní som si vedľa nej sadla. Popravde moje spomienky sa vrátili, alebo aspoň značná časť z nich a ja som jej nemienila klamať. Preto som len prikývla a zvedavo som sa na ňu pozrela.
"Chceš to počuť?" Spýtala som sa. Ja som to nebrala ako moc nepríjemnú vec, pretože som si pamätala, že sa mi to páčilo.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Apr 20, 2015 3:33 pm

Keď sa teda Yuri rozhliadla poriadne, uvedomila si, že moja izba je trochu temnejšia, než je to normálne, čierne steny, tmavší nábytok tomu okrem tej temnosti dodávali takú...hmmm...magickú atmosféru. Inak tu ale panoval veľký chaos, pár vecí sa váľalo po zemi, po stole boli nahádzané somariny, šupky od banánov a podobne, a nikde v rohu sa kopili plyšáci, predovšetkým malé pandičky. Sem tam sa tu povaľovali nejaké kresby a podobne. Človek tu proste našiel kadečo.
Áno, ale je to moja matka. Pochádzam z klanu Hyuuga a ona dbá o to, aby som bola dobre vychovaná, čo dosiahla prísnym prístupom. Pokrčila som ramenami. Na občasné facky som si už zvykla, nebrala som ich už tak tragicky ako kedysi. Vtedy som sa stále spundžetá rozbehla do izby a prerevala v rohu izby polovicu dňa.
Trochu som na ňu vygúlila oči, keď ma po líci pohladila, aleeeee...možno si to kamarátky robia, no čo. Nevyznala som sa v tom, väčšinou som sa viac bavila s chlapcami než s dievčatami.
Pri jej otázku som zneistila a stisla ruku v päsť, ale súhlasne som prikývla. Musela som to počuť. Nemohla som pred tým utekať, i keď som mala také drobné tušenie, čo by to mohlo byť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Apr 20, 2015 3:43 pm

Chvíľu som len sedela a počúvala som ju, to že je z klanu Hyuuga a tak. Moc som tomu nechápala. Podľa všetkého mal klan Sarutobi väčšie meno v konohe, než Hyuuga, alebo tomu tak aspoň donedávna bolo no.. nikdy som takú výchovu nemala. Na druhú stranu bola pravda, že som nemala kedy odvrávať a ani len kedy dostať facku..
Keď nakoniec prikývla, tak som sa k nej len naklonila a do ucha som jej šepla zopár viet, ktoré nie sú určené pre "deti". Jej obavy sa pravdepodobne naplnili. 
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Apr 20, 2015 4:00 pm

Moje obavy sa potvrdili. Až sa mi zahmlilo pred očami, keď som zistila, čo sme túto noc stvárali. Moja tvár si prešla snáď všetkými možnými odtieňmi farby, od žltej až po nejakú zelenú, proste, bola som z toho úplne mimo. Som rada, že Byakugan nedokáže nahliadnuť do mysle, pretože to by ma mama asi vykopla z domu. Alebo by na to mala nábeh a dala by mi zaracha do konca života. Zamrmlala som potichu a zaryla si prsty do vlasov. Toto bol snáď hrozný sen...ako som niečo také mohla vôbec dopustiť? Uprela som svoje svetlé oči na Yuri. Gomen, ak ti to vadilo, jaa...neviem, čo to do mňa vtedy vošlo. S povzdychom som sa postavila. Ak dovolíš... Prešla som okolo nej, zastavila som sa niekde tak za jej chrbtom, aby ma nevidela, a stiahla zo seba kimono. Bolo mi horúco. Pod ním som mala len hrudník omotaný obväzom a legíny. Natiahla som sa po tričko so znakom klanu Hyuuga na chrbte a opäť sa k Yuri vrátila, tentoraz som si ale sadla trochu ďalej. Stále som sa za seba hanbila.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Apr 20, 2015 4:08 pm

Chvíľu som si myslela, že Hyuugovia sú tým podivným druhom ľudí, ktorý vedia byť len úplne biely, a po včerajśku aj úplne biely či úplne červený. Tento krát sa však zahrala na semafór, čo ma trocha vystrašilo. Mala som pocit že mi tu odpadne. Zatvárila som sa trocha zmätene a len som zakývala hlavou.
"Nein ! Vôbec mi to nevadilo uhm.. ja.. ja by som sa mala ospravedlniť ale.. popravde sa nechcem." Slabo som sa pousmiala. Ruky som si položila na kolená a trocha sklamane som si povzdychla, keď si sadla ďalej.
"Vieš.. celkom sa mi to lúbilo.." Odvrátila som pohľad nikam k oknu, cez ktoré by som momentálne najradšej vyskočila.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Apr 20, 2015 4:20 pm

No, to ešte len mala vidieť ten semafór na mojom xichte, keď spomenula, že sa jej to páčilo. Rýchlo som ale sklopila tvár, čím som ukryla pred ňou svoju tvár za ebenovo čierne vlasy. Oh, fuk...fuk...fuk...z jednej kaše do druhej, čo teraz? Hrýzla som sa nervózne do pery, nevediac čo robiť.
Bolo to niečo nové, niečo, čo som nikdy so žiadnym dievčaťom nezažila, a teda bolo viac než jasné, že som nemala ani poňatia, ako sa správať. Ruka mi zašla pod vankúš, odkiaľ vytiahla papier s náčrtom jej tváre. Červenala som sa snáď až po korienky vlasov, keď som jej to podávala. Toto ma dnes donútila nakresliť moja myseľ... Strčila som si pramienok dlhých vlasov za ucho a pokúsila sa o jemný úsmev.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Apr 20, 2015 4:24 pm

Nie že by som sama nepripomínala prezretý kečup, ale len chvíľku. Rozhodne som to brala o niečo lepšie než ona. Keď sa začala hrabať pod vankúšom, pohľad som obrátila k nej a nakoniec som až vyvalene pozrela na obrázok. 
Chvíľku som ostala potichu. Po tom som sa však zasmiala, možno trocha hlasnejšie, než som mala. Prisunula som sa k Fuu bližšie a objala som ju.
"To je roztomilé!" Pískla som, keď som sa odťahovala a stále som sa chechtala ako malá.
"Takže sme.. v poriadku?" Spýtala som sa nakoniec. Nechcela som si ju nejak pohnevať alebo tak.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Apr 20, 2015 4:33 pm

Trochu som sa pousmiala, keď ma objala. Čakala som skôr, že ma obesíš za to, že som ti tam trebárs nakreslila podľa teba veľký nos. Stále som tam ale sedela ako totálne drevo, a ani sa len nepohla, úplne som zpanikárila a keby sa to dalo, asi by sa mi začalo od toho, čo som prežívala, asi dymiť z uší.
Uhm...sme... Znelo to trochu neistejšie, ale opäť som sa pousmiala, nevediac, čo robiť ďalej. No vážne. Zvládam mnoho situácií, ale táto bola akosi na mňa príliš, práve preto som sa len usmievala ako mesiačik na hnoji. Až to začalo vyzerať...no...neprirodzene.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru