Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Hyuuga

+18
Faito Dansaku
Kisuke Uchiha
Ken Uchiha
Katashi Aokawa
Hakuei
Hyuuga Naoto
Lucy Shiro
Hirin
Shinobi
Raiki Senju
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Hyuuga Mikomi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Assasin Senju
22 posters

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:58 pm

First topic message reminder :

Sídlo klanu Hyuuga

Komplex budov je obehnán zdí. Dostat se sem tedy lze pouze přes hlavní bránu, která je neustále hlídána dvěma shinobi na úrovni chuunin z vedlejší rodiny.

Nevraživost mezi hlavní a vedlejší rodinou je pomalu na ústupu. Rodiny tak nejsou naprosto odděleny od sebe. Žijí v těsném sousedství.

Existuje tajná cesta, která umožňuje obejít bránu. Znají ji však pouze členové klanu a hokage.

V centru sídla se nachází mále nádvoří, kašna, několik laviček, a sídlo má také několik krásně upravených zahrad a menších parčíků.

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Hyuugagard

Nemohou chybět ani tréninkové prostory.

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Hyuugatrai
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 02, 2013 12:34 pm

Líně jsem se protáhla, přetočila na bok a když jsem zase po chvíli zaostřila, šla jsem prozkoumat neznámá území. Jinak řečeno jsem otevřela ledničku a po chvíli rozespalosti připravila něco malého na snídani. Pro sebe i pro Lizzy. Pak jsem si v koupelně po ranní hygieně sepnula vlasy do dvou dlouhých culíků. Tak se mi nejlépe bojovalo a už jsem musela čekat jen na zbytek účastníků mise.
Achjo. Kde se flákají?
Přihodila jsem do sklenky s limonádou kostku ledu a znovu jsem se posadila na zápraží a pozorovala procházející.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 3:15 pm

"Jdeme." řeknu a přesouvám se do Hi no Kuni, kde je onen potravinový závod. Doufám, že to budu mít rychle za sebou.. Potřebuji mluvit s Hokagem. problesklo mi hlavou. (PŘESUN)
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 02, 2013 4:00 pm

Dopila jsem limonádu a na zápraží začalo svítit příliš slunce. Nakrčila jsem nos. V této době mé žáky stejně nikdo z domu nedostane. Rozhodla jsem se tedy pro jiné řešení. Tréninková místa jsou zčásti zakrytá stínem stromů. Vyrazila jsem tedy tam, třeba je najdu.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 03, 2013 9:51 am

Dosel jsem do sidla klanu a hned jsem zamiril do hlavni budovy. Kde se nachazela i knihovna kterou jsem navstivil vzal jsem 2 techniky a pote zmizel i s technikami ktere jsem si pujcil a nakonec jsem se zamiril na cviciste.
(Jake techniky jsem si pujcil dolpnim na cvicisti.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 05, 2013 2:33 pm

Konečne som sa vrátila späť domov, to vykopávanie zemiakov bolo vyslovene hrozné. Už som to nikdy v živote nechcela robiť...Keď som sa mame pozdravila, bola taká divná. Nervózna. Zrejme sa zase niečo dialo...
Prišlo mi to čudné, keďže mama bola vo väčšine kôpka radosti a nič jej tú super náladu nezničilo. Mávla som nad tým rukou, však ona sa upokojí, a zamierila do izby, kde som sa rýchlo prezliekla.
Otvorila som okno a vyskočila, pričom som som ľahko pristála na zemi. Chvíľu som premýšľala kam pôjdem...Nakoniec som sa kamsi vybrala...(presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 7:17 am

Dosel jsem do sidla. Nakonec jsem jenom dosel do sveho  domku, Nakonec jsem jen vybral klic z kvetinace. Nakonec jsem si  lehl jen do sve postele a cumel do steny a do stropu. Proste jen lezel na posteli a premyslel a snazil se najit zpusob jak toho smejda porazit. a tak to slo celou noc. Momentalne jsem vypadal jako zombi vlasne jsem nespal celou noc Vstal jsem a potom se sel osprchovat a potom jsem se oblekl a vysel nekam pryc.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 5:41 pm

Bylo třeba toho spoustu vyřešit a já v tom musela na chvíli zastat sestru i otce, kteří měli mít vedení. Doufala jsem, že se již brzy vrátí. Velice brzy, jinak mi tohle spadne na hlavu.
Jedno je jisté, jsem ráda, že jsem se narodila jako druhá!
Přípravy byly zažehnány, rozkazy přetlumočeny. A v sídle byl přesto zmatek. Jen pomalu, velice pomalu jsem to začínala dostávat do rukou, než jsem dostala úroveň informovanosti a připravování na válku na snesitelnou úroveň. Naštěstí tu již zbyli jen shinobi, děti, starci a těhotné ženy neměli ve válce, co dělat. Nezvládla jsem to úplně, ale lepší už to asi nebude. Jediné, o co šlo, bylo udělat toho co nejvíc a co nejlépe, než se vrátí ti, kteří to umí lépe, než já.

Nedlouho poté se již i poslední ze členů klanu přesunuli k bráně. Já jako poslední.
Chci ale domov znovu vidět brzy!

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Aug 11, 2013 6:30 pm

Tak jsem byla doma. Lizzy již byla pryč a nejspíše už ve vlastní vesnici. A má kariéra generála tím skončila. Spadla ze mě najednou ohromná zodpovědnost. Tedy až potom, co mě donutila klesnout na postel a ponořit se do spánku. V gauči v obýváku, ani jsem nebyla schopná dojít do vlastního pokoje.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 12, 2013 9:27 am

Když jsem se ráno s provinilým výrazem vzbudila, moje první cesta vedle do koupelny. Jakmile jsem ze sebe trochu udělala člověka, připravila jsem si něco k snídani. Sprcha i jídlo byli neskutečně povzbuzujícími faktory. Jen mi dnes snad až příliš dlouho trvalo, než jsem zaostřila. Začínala jsem mít pocit, že bych si měla zajít do nemocnice, protože se mi zdálo, že jsem nikdy dřív neviděla hůř - a to je u Hyuugy, co říct.
Stejně se tam nejspíš budu muset stavit, protože jsem chtěla najít sestru nebo otce. I matka už měla strach. Zamkla jsem tedy dveře našeho domu a zmizela ze sídla.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 14, 2013 6:29 am

Pomalu jsem po par dnech se vratil do sida uz se mi ani nechtelo chodit. Jen jsem dosel do sveho domku a tam jsem  padl rovnou do postele a behem okamziku usnul.
Po par dnech lenoseni sem se postavil z postele. Hodil sprchu nahodil na sebe kimono a vydal se nekam pryc.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 20, 2013 12:03 pm

Dorazili jsme k sídlu.
"Ten dům uprostřed. Vlevo se nad ním tyčí sakura," navigovala jsem dál.
Kráčela jsem ale rovně, u brány jsem automaticky pozdravila. Nyní již nikdo nemohl poznat, že nic nevidím. Jistá nejistota v pohybech mohla být přece způsobené i tím, že mě držel za ruku Uchiha. Alespoň jsem doufala, že si to ostatní budou myslet. Před prahem jsem se zastavila.
"Klíč je pod rohožkou."
Oči mě přestali bolet, ale zrak si nijak nezlepšil. Kdybych odemkla sama, prozradila bych se.
Tati, prosím, buď doma!
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 20, 2013 12:11 pm

Dostavil som sa so Shijin pred ten dom, do ktorého ma navigovala. Pustil som jej ruku, aby si o mne niečo nepomyslela. Dúfal som, že nikto nebude vedieť o mojom Uchihovskom pôvode. Vlastne som slúžil v Anbu jednotkách, preto by ma nemal tak skoro nikto spoznať. Pred tými dverami do toho domu som sa Shijin ešte opýtal.
"Myslíš, že to bude dobrý nápad, aby som šiel dnu? Predsa len si pripadám, že nebudem vítaný, máte dosť členov. Čo keď ma nebudú chcieť vidieť dnu?"
Bol som trošku nervózny, naozaj som nejako netúžil to tam spoznať. Kto vie, čo by mi urobia, ak zistia, že som Uchiha. Preto som tajne dúfal, že to nezistia. Zohol som sa a zobral ten kľúč z pod rohožky, potom som odomkol dvere. Čakal som ešte na jej reakciu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 20, 2013 12:32 pm

"To je v pořádku," pousmála jsem se. "Jsi návštěva mladší dcery hlavní rodiny klanu. Tohle je potřetí, co jsi mi zachránil krk. Jsi tedy navíc velmi a kdykoli vítaná návštěva."
Počítala jsem první odvedení do sídla, pomoc jeho jednotky v boji a samozřejmě dnešní záchranu, bez které bych asi na ulici brzy zpanikařila a trochu svému klanu pošramotila pověst. To byl nejhorší možný scénář.
"Jdi rovně, zastav se až v pokoji, který je jakýmsi rozcestím. Druhý pokoj vpravo je můj. Hned naproti vchodu do něj je kuchyně. Koupelna je nalevo od kuchyně. To je vše, co potřebuješ vědět," když odemkl, vešla jsem. "Káva i čaj jsou ve třetí skříňce nad linkou a nejnižší poličce."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 20, 2013 12:40 pm

"Shijin-sama, dáte si kávu alebo čaj? "
Opýtal som sa. Následoval som dnu, tam som zo seba zhodil boty, nechcel som im tu zašpiniť dlážku. Šiel som podľa inštrukcií do kuchyne. Nevedel som sa rozhodnúť, čo urobiť sebe, kávu alebo čaj. To bola dilema, nakoniec som sa rozhodol pre kávu a urobil som si ju takú, akú som mal ja najradšej. Čakal som na inštrukcie od Shijin, čo vlastne chce ona. Dúfal som, že tu nestretnem nikoho iného, lebo by to bol menší trapas.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 20, 2013 12:50 pm

Vypadalo to, že nikdo není doma.
"Nic nepotřebuji, děkuji. Nechci vás zbytečně využívat," usmála jsem se. "Už tak jste udělal až příliš."
Uvědomila jsem si, že jsem mu v předchozích několika větách tykala a naprosto mě to rozhodilo.
"A prosím, takové oslovení není třeba!"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 20, 2013 1:14 pm

"V podstate ste boli generálka, takže som počúval vaše rozkazy. To znamená, že ste vyššie postavená, preto je slušnosť vám vykať. Navyše už nie som ani Anbu, takže to je jedno."
Usmial som sa a potom som so šálkou kávy šiel až k nej, bola pekne horká.
"Mne to nebude robiť problém vám niečo urobiť Shijin-sama. Dnes by som sa aj tak flákal po uliciach alebo popíjal saké. Potrebujem nejakú spoločnosť."
Dodal som trošku mrzuto a napil som sa tej kávy. V poslednej dobe, čo som získal tým, som sa nudil a mal veľa voľného času. Samozrejem som usilovne trénoval, ale i tak som mal času nazvyš ešte dosť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 20, 2013 10:44 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu. Přestože jsem se díky zraku necítila nejlépe, připadala jsem si díky němu důležitá.
"Ačkoliv neznám vaše jméno, musím vás požádat o jinou věc, než o čaj," pronesla jsem vážně.
Těch žádostí poslední dobou bylo, pravda, nějak moc.
"Tykejte mi."
Nadhodila jsem úsměv, který zamaskoval, že vidím sotva obrysy.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 20, 2013 11:44 pm

To jej vážne prenesenie toho, že chcela aby som jej tykal, bolo zo začiatku trošku moc vážne. Myslel som si, že bude chcieť niečo iné.
"Hai, Shijin-san."
Prikývol som hlavou na súhlas a pousmial som sa. Bol čas sa jej predstaviť.
"Inak moje meno je Rokuro Uchiha. Uchihovia to sú tí borci s čiernymi vlasmi a očami, keď momentálne nebojujú. "
Uškrnul som sa a pomaly som popíjal tu svoju kávu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 21, 2013 9:14 am

Uchiha? A to po průchodu vchodem klanu žije?
Asi jsem měla potom, co jsem velela divizi na blízko, trochu větší vliv než předtím.
"Prostě jen Shijin," navrhla jsem ještě.
Na chvíli jsem zavřela oči a opřela se o opěrku gauče. Bylo zvláštní najednou vidět takhle špatně.
"Proč jsi se stal ANBU, jestli se mohu zeptat?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 21, 2013 10:46 am

Maličký a roztomilý had Shimeisha, Hokageho posel našel i Rokura.
Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Shimeisha
Proplazil se všemi překážkami až byl konečně až u něj. Vyplivl svitek a zmizel.
Zpráva:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 21, 2013 10:57 am

"Pff to je na dlho, ale asi len preto, aby som bol tajný a nikto ma v podstate nepoznal."
Dopovedal som a objavil sa tu ten had. Prečítal som si jeho spravu, rýchlo som vypil kávu a kukol na Shijin.
"Gomenasai Shijin, ale Hokage-sama si ma vyžiadal ako doprovod. Tak niekedy inokedy budeme pokračovať v rozprávaní. Myslím, že Hokage-sama nebude chcieť, aby na mňa čakal. Arigato."
Uškrnul som sa a postavil som sa pri odchode som povedal ešte.
"Tak zatiaľ Shijin"
Pred východom som si zobral svoje boty, ktoré som si obul a bežal som za Hokage-sama.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 21, 2013 5:23 pm

"Sayonara, Rokuro-kun," pousmála jsem se.
Když odešel, úsměv mi zmrzl na rtech. Bylo tu ticho. A skoro nevidět bylo velice zvláštní. Nemohla jsem nikoho požádat, aby mě odvedl do nemocnice, protože bych tím shodila své nové postavení.
Nemám na výběr.
"Chakura no Karasu."
Vytvořila jsem malinkou chakru, posadila jsem si ji na dlaň a i s ní jsem se vydala pryč. Jakmile jsem měla aktivovaný Byakugan, viděla jsem. Zamkla jsem za sebou a se svojí vránou jako záminkou pro aktivaci Kekkei Genkai jsem se vydala nemocnice.

(Přesun)
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:09 pm

Prosel jsem branou a nakonec jsem mirne poklonil Hlavu strazim. Nakonec jsem se vydal do Knihovny a vratil svitky s technikama co jsem sivypujcil a nakonec se. Vratil do sveho domku. Dal jsem si sprchu a a vesel vzal si ciste kimono no u me to asi nikdo nepoznal jelikoz jsem mel vsechna sva kimona stejne.
Nakonec jsem dosel do otcovi skrine kde Byly lahve Sake ktere zbiral. Nakonec jsem prejizdel ocima a setrel z nich prach lahvi bylo hodne. Vzal jsem jednu ktera byla vice jak 20 let stara. oterel jsem ji od prachu a uvazal na ni modrou masli. tahle nebyla pro me dulezita. Nejdulezitejsi byly pro me jenom 2 lahve ale ty jsem si nechal. Nakonec se m se vydal k domu Hokageho.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 23, 2013 6:22 pm

Objavila som sa pred sídlom. Konečne doma! Prebehlo mi mysľou, bola som už unavená, dlho som nespala. S úsmevom na perách som vošla dnu a pozdravila sa mamke, ktorá práve dovarila chutný rámen. Navečerala som sa teda a vybrala sa rovno do svojej izby, kde som sa zvalila na posteľ.
Po chvíli pozorovania stropu a premýšľania som ale zamierila do kúpeľne, nepôjdem spať predsa celá špinavá nie? Dala som si takú rýchlu sprchu, umyla si zuby a vyčesala si vlasy, prezliekla sa do pyžama a opäť ľahla do postele. Medzitým sa sem dotrepala mamka, ktorá mi ranu vydenzifikovala a obviazala s obväzom. Pekne som jej poďakovala, na čo odišla a ja som mohla v kľude spať...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 23, 2013 6:28 pm

Doběhl jsem k sídlu a chvíli se vydýchával. Chiyo se mi znova usadila na rameno. Podíval jsem se na ni a ona jen potvrdila, že Fuu tam stále je. S pokrčením ramen jsem zaklepal.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyuuga - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Hyuuga

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru