Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanigakure no Sato

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Kawa no Daimyo Wed Aug 06, 2014 2:19 pm

First topic message reminder :


Tanigakure no Sato - Stránka 2 6sK49nq

Tanigakure no Sato (谷隠れの里, "dedina ukrytá v dolinách")
je malá ninja dedinka, nachádzajúca sa juhozápadne od Konohagakure, na východ od Sunagakure. Vzhľadom na to, že je súčasťou Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek"), slúži ako hlavná útočná a obranná sila krajiny. Na rozdiel od väčšiny ostatných však nemá ani kageho, ani žiadneho ninjovského vodcu, ale jej správa spadá priamo pod feudálneho pána. Navzdory tomu, že je malá a nie veľmi známa, je až prekvapivo dobre opevnená, pričom vstúpiť je možné jedine cez hlavnú bránu, ktorá je prakticky neustále strážená vybranými shinobi.
Kawa no Daimyo
Kawa no Daimyo
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down


Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 11, 2014 7:22 pm

"Děkuji. Velice jsi nám pomohla. Jak ho vylákáš už necháme na tobě. Počkáme na vás tam." ukázala jsem do malého kruhového parčíku. Uprostřed se nacházela drobná fontánka a kolem dokola bylo dohromady asi šest laviček. Jednalo se o celkem klidné místo a centrála se tyčila hned naproti přes ulici. Budeme tak mít dokonalý výhled na vchod budovy.
"Myslím, že můžeš být přítomná, nemá-li Hikaru námitky?" sladce jsem se usmála a věnovala mu tázavý pohled.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 7:29 pm

Tohle se zacalo komplikovat ANBU? no do haje. Pokud dojde k boji bude to spatne a vesnici opustim nohama napred. Byla myslenka co mi proletela hlavou.

"Nemam stim problem kdyz to musi byt. Je to verejne misto tudiz te z nej nemuzu vykazat." Rekl jsem spise pro Ritsuko nez pro Mikomi ale zaroven to byla odpoved i pro ni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 7:45 pm


KUROHANA RITSUKO

Zdalo sa, že som definitívne rozhodla o svojom osude.
Koledovala som si o peknú šlamastiku. Ak mu totiž poviem čistú pravdu, som presvedčená o tom, že odmietne. Na druhú stranu, ak by som mu klamala, mohlo by to pre mňa dopadnúť zle. Nielenže by ma mohol znenávidieť, ale v horšom prípade by ho to mohlo pripraviť o život. Niečo také som skrátka nechcela pripustiť. Bola som myšlienkami na dne. Predsa len som sa však v kútiku duše naivne nádejala, že sa na mňa usmeje šťastie a pochodím veľmi dobre.

"T-tak teda dobre... urobím, čo bude v mojich silách," dodala som s núteným úsmevom a pomaly smerovala k centrále. Nebola som však vôbec nadšená.
Do čoho som sa to zamiešala?! Prečo som vôbec povedala niečo tak hlúpe?! Na to, že je to moja prvá misia od povýšenia, podstupujem skutočne veľké riziká! Toto nemôže byť misia B-ranku... toto je minimálne S-rank! nariekala som. Než sa návštevníci z Konohy stačili nazdať, už ma viac nebolo. Vydala som sa napospas nemilosrdnému osudu. Jediné, čo ma držalo nad vodou, bola predstava toho, aká ma po dobre vykonanej práci čaká odmena. Snáď to bude stáť za to.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 11, 2014 7:56 pm

Sledovala jsem odcházející postavičku, která evidentně zažívala velmi perné chvíle svého života. Doufala jsem, že se nakonec nestrhne nic příliš... negativistického. Spoléhala jsem na to, že uprostřed vesnice nemůžeme očekávat žadné velké akce a násilnosti.

Usadila jsem se na jednu z laviček. Všechny byly volné, takže jsem si opravdu mohla vybírat.
"Chceš si ji pohlídat Hikaru?" položila jsem mu nevinnou otázku. Pomocí byakuganu ji mohl sledovat i během pohybu v budově. Já jsem však mnohem důkladněji pozorovala jeho řeč těla. To co se v něm právě odehrávalo, muselo být nepopsatelné.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 8:04 pm

Sledoval jsem jak mizi a to bylo celkem napjate. A pak se mi Mikomi zeptala sice nevinou otazkou na neco co ve me zbudilo nevim jake pocity.
"Myslim ze to nebude treba." Rekl jsem a poalu dosel k jedne z Lavicek. na kterou sem se doslova sesypal.
"Proc by mohlo byt neco jednoducheho kdyz vse muze jit slozite." Rekl jsem a snazil si utridit sve rozhazene myslenky v hlave.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 11, 2014 8:09 pm

"Je mi líto, pokud jsem situaci zkomplikovala víc, než je ti milé." povzdechla jsem si. Bohužel v naší situaci ale nebylo příliš mnoho možností. Vlámat se do vesnice a ještě do Anbu centrály násilím, to by byla jasná sebevražda.
"Jak se cítíš?"

Vypadal nervózně, ale něco mi říkalo, že je v koutku duše rád. Rád za to, že se tato záležitost jednou pro vždy vyřeší.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 8:21 pm

"Vy jste nic nezkomplikovala Mikomi. Ono se to nejak zkomplikovalo samo. Nikdy by me nenapadlo ze muj otec bude u Anbu a uz vubec ne tady."
Ta cast s Anbu byla velka komplikace. Nevedel jsem zdali je cestny nebo ne a uz vubec ne pokud dojde na boj zdali na me neposle sve jednotky zde bylo az moc neznamych.
"Ja ani nevim jak se citim je to vse smisene. A taky mozne ze to bude to posledni co v zivote udelam." Odpovedel jsem na jeji druhou otazku. tohle bylo nebezpecnejsi nez vse co jsem doposud zazil a kdo vi pokud by to byla mise tak prinejmensim S+S.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 11, 2014 8:31 pm

"Myslím si, že to vidíš až příliš černě. Nemůže se nám tu stát nic zlého, Tanigakure nebude riskovat, že si znepřátelí Konohu. Nejspíš vás čeká dlouhý rozhovor. Akorát nevím v jakém duchu se ponese." pokrčila jsem rameny. Toto bylo něco, co jsem nemohla odhadnout a nemohla jsem tu tedy slíbit nic určitého.

Očima jsem zabloudila k centrále a všimla si, že ona drobná osůbka vychází ven. Nebyla sama. Vstala jsem.
"Doufám, že najdeš to co hledáš. Hodně štěstí." věnovala jsem Hikarovi vlažný úsměv, neboť víc jsem v tuto chvíli nezvládala. To napětí jsem pociťovala i já.

Usadila jsem se na lavičku naproti. Sice jsem i přes fontánku viděla kde se Hikaru nachází, ale i tak měl dost soukromí na rozhovor se svým otcem. Pokud nebudou příliš hlasití, mnoho toho neuslyším. Vzdálenost jsem odhadovala zhruba na pět metrů. Tak akorát, kdyby se nedej bože něco zvrtlo.

Inu tedy, děj se vůle boží.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 8:39 pm

"To nevim ani ja." Ale bylo to tu dlouho ocekavany okamzik v mem zivote.
"Dekuji" Odpovedel jsem ale to uz se priblizovala Ona slecna jeste snekym. Ze by muj otec. mozna jsem az ted zacal pocitovat to prave napeti. No cekal jsem az tedy prijdou blize a doufal ze se dozvim pravdu a to celou.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 8:55 pm


Zabralo to nejaký čas, ale návštevníci sa dočkali.
Ritsuko to mala nepochybne veľmi ťažké. Byť to nejaká iná osoba, nebola ani len najmenšia šanca, že by sa niekto ako Raiyoku odhodlal opustiť centrálu. Práve tým, že si za tie roky ale k svojej bývalej študentke urobil isté citové puto, napokon podľahol jej prosbám a vydal sa osamote na stretnutie. Samozrejme, že ju to tešilo.

Uf... tak sa mi to zdá sa predsa len podarilo! A napokon to nebolo ani až tak ťažké, ako som si myslela... tak trochu som síce zaklamať musela, alebo teda skôr nepovedať úplnú pravdu, ale oplatilo sa... už len dúfať, že z toho nebudú problémy! Tá pravá bitka začína až teraz! Pri prvom náznaku problémov do toho budem musieť bez váhania vstúpiť! povzbudila sa, ale úplne k Hikarovi nedošla. Ako sľúbila, nechystala sa načúvať. Ostala preto opretá o jeden zo stromov, sledujúc stretnutie z istej vzdialenosti, ale nie dosť veľkej na to, aby v najhoršom prípade nemohla zakročiť. Konečne nadišla chvíľa, na ktorú všetci čakali.

Než sa Hikaru pre svoju nervozitu stačil nazdať,
už pred ním postávala neznáma osoba. Nebolo najmenších pochýb. Stačil jediný pohľad na to, aby bolo jednoznačne možné určiť, že sa jedná o človeka, ktorého hľadali - bol to uznávaný Raiyoku osobne.
"Hm... takže to kvôli tebe som bol nútený opustiť centrálu...," prehovoril chladným, no predsa veľmi hlbokým hlasom. Ako náhle dokončil svoju vetu, vskutku veľmi nepríjemným spôsobom pohliadol smerom k Ritsuko, ktorú následkom toho až zamrazilo.

"Predpokladám, že tu nie si sám," svoj pohľad tentokrát presunul na Mikomi, ktorá sedela na lavičke naproti. Bolo až neuveriteľné, ako rýchlo sa v tom dokázal zorientovať. Skutočne sa jednalo o veľmi mocného ninju.
"Každopádne... na tom nezáleží," dodal a sústredil svoju pozornosť na Hikara.
"Skráť to. Nemám na teba celý deň," nebolo to práve srdcervúce privítanie. Uvedomoval si, že sa jedná o jeho syna? A bol to vôbec naozaj Hyuugov otec?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 9:05 pm

Drive nez jsem se nadal uz to bylo tady.
"Jak se to veme spise ja byl nuceny kvuli vam opustit vesnici. Raiyoku nebo mozna Rinjiro?"
Pomalu jsem sahl do pouzdra na stehne a prehrabaval se v nem. Me pohyby byly natolik pomale ze si mohl byt jisty v tom ze nic nehodlam udelat. Z kapsicky jsem nakonec vytahl nejaky papir nebo to tak vypadalo byla to fotka hodne stara fotka ale zatim jsem vyckaval na jeho odpoved ale byl jsem v pozoru tady se nejednalo on chuunina nebo genina.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 9:18 pm


RAIYOKU (雷翼)

Bolo až neuveriteľné, aký som dokázal po celý ten čas udržiavať kamenný výraz. Dokonca aj s byakuganom bolo prakticky nemožné pochopiť, ako sa práve cítim. Nebolo najmenších pochýb o tom, že som prešiel veľmi dôkladným výcvikom. Otázkou ale zostávalo - bol som naozaj Rinjiro? O tom sa dalo v danej chvíli vskutku len špekulovať.

"Je mi ľúto, ale netuším, o čom hovoríš," veru, presne takejto sa Hikaru dočkal odpovede. Môj chladný pohľad ho mohol tak akurát utvrdzovať v tom, že si nevymýšľam. Ako inak by som mohol k vlastnému synovi pristupovať s takýmto očividným opovrhnutím? Zatiaľ to rozhodne neprebiehalo tak, ako by správne stretnutie otca a syna po 17 rokoch malo. Hikaru musel byť v tejto chvíli mojim odmeraným chovaním zmätený.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 9:31 pm

Nevedel jsem co si mam myslet. Nebyl to snad on. Ne Byl fotka kterou sem drzel v ruce ukazovala dost velkou podobu to nebyla jen nahoda.
"Fajn. Takze zdrejme nemate tuseni o osobach na teto fotce." Rekl jsem a ukazal mu fotku ktera byla porizena kratce prd jeho zmizenim. ZAcinalo to vypadat ze opravdu jsem na spatnem miste ve spatny cas. ocekaval jsem jeho nasledujici reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 9:40 pm


RAIYOKU (雷翼)

Už sa pomaly zdalo, že so mnou Hikaru nepohne.
Ako náhle mi však ukázal fotku, dočkal sa nepatrnej reakcie. Poprvýkrát som mierne prelomil svoj kamenný výraz. Predsa ale nebolo možné jednoznačne určiť, čo som si asi tak pomyslel. Všetko to bolo len v mojich očiach, na žiadnu výraznú mimiku nedošlo. Konečne. Všetko nasvedčovalo tomu, že po tomto už odhalím, že som skutočne tým, za koho ma má, a Hikaru sa po rokoch dočká vysvetlenia. Nestalo sa tak. Ani len po tom všetkom som nezmenil svoje stanovisko.

"Priznávam, že osoba na fotke je mi podobná. Až ma to mierne prekvapilo, ale tým to hasne," prehovoril som opäť chladne.
"Ako si povedal, nemám tušenie, o koho sa jedná. Ešte niečo, alebo sa môžem vrátiť na centrálu?" veru. Ani po tom všetkom sa Hikaru nedočkal žiadneho vysvetlenia. Akúkoľvek spojitosť s Rinjirom som všemožne popieral. Dôvod, prečo tomu tak bolo, je však neznámy. Skutočne som bol natoľko bezcitný? Alebo žeby som naozaj nebol jeho otcom? Samé otázky, ale žiadne odpovede. Mladý Hyuuga bol zasa raz tam, kde začal.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 9:54 pm

Vazne jsem si zacinal myslet ze jsem se spletl. Zacinala me napadat pouze jedina moznost jak se presvedcit ale ta zrovna nebyla nejlepsi. Ale pokud to nevyjde budu muset povolat Hyroyukiho. Rozhodl jsem se zmenit taktiku preci jen nemohl byt jako kus ledu.
"V tom pripade je mi lito ze se dite z te fotky nikdy nedocka toho ze pozn asveho otce. I kdyz mu nezbyva moc casu. Je mi lito ze jsem vas tedy okradl o cas."
Trosku jsem zacal hrat na city a pak se otocil smerem k Mikomi. Vypadalo to snad jako bych to vzdal.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 10:09 pm


RAIYOKU (雷翼)

Hikarova hra na city bola nepochybne premyslená.
Bohužiaľ ale ani len tieto pre rodiča veľmi ťažké slová nestačili. Prečo? Mohlo to mať dva dôvody. Buď som naozaj nebol Hikarovým otcom, alebo mi v priznaní bránilo niečo ešte horšie. Nemohol som mať vonkoncom istotu, že to myslí vážne, ale dôsledky by sa dostavili určite. Samozrejme, ešte existovala jedna možnosť. Mohlo to byť tým, že som bol naozaj veľmi chladný a odmeraný, nestarajúc sa o vlastného syna. Kde sa ale schovávala pravda? Hikaru mohol len hádať.

"Máš pravdu. To dieťa na fotke s najvyššou pravdepodobnosťou nikdy nespozná svojho otca. Možno je to tak ale lepšie... a svoj posledný čas by mal tráviť v kruhu osôb, ktorým na ňom záleží," vysvetlil som dosť jasne. Ťažko povedať, či to bola iba technická poznámka, alebo som sa tým nebodaj pokúšal niečo naznačiť. To však nič nemenilo na tom, že ako náhle som vyslovil, čo som mal na srdci, otočil som sa a pomalými krokmi som odchádzal. Potreboval som sa vrátiť na centrálu, už ma tu viac nič nedržalo. Bolo až neuveriteľné, ako mohol dopadnúť rozhovor, ktorý mal podľa všetkého byť srdcervúcim stretnutím dvoch rodinných príslušníkov po celých 17 rokoch.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 10:19 pm

Opravdu mi nedal na vyber. kdyz byl otocen zady a ja taktez kousl jsme se do prstu a zacal skladat pecete na Kuchiyose no Jutsu Tanigakure no Sato - Stránka 2 Tumblr_m5daajWvGc1ro8cnpo1_500 v obrovske  mase koure jsem se obevil na Hyroyukim a ten si nemohl odpustit jeho poznamky.
Tanigakure no Sato - Stránka 2 62182_stel_sealion_sm "Rinjiro smrdis stejne jako pred lety co jsi me naposledy vyvolal." Holt to byl Hyroyuki porad rypal.
Mohl oklamat me ale ne zvire ktere jej znalo nebyl to cise pes ale i tak mel instynkty ktere oklamat nemohl. A uz vubec ne svym chovanim.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 10:42 pm


Ťažko povedať, ako by tento rozhovor prebiehal naďalej.
Ako náhle však Hikaru privolal Hyroyukiho, Ritsuko sa začala obávať, že by mohol zaútočiť. Ihneď sa preto rozhodla zapojiť. Aj keby bola na omyle, pri najhoršom sa to vysvetlí, ale ak by mala pravdu a jej bývalému senseiovi by sa nebodaj niečo stalo, nikdy v živote by si to nemohla odpustiť. Okamžite sa premiestnila na scénu.

"Č-čo-čo čo sa deje? Je všetko v poriadku?" opýtala sa nervózne, zatiaľ čo vo svojej ruke pevne zovierala kunai. Bola pripravená urobiť čokoľvek, čo bolo nutné, ak by sa náhodou niečo zvrtlo. Raiyoku Hyroyukiho ale úspešne ignoroval a rovno jej odpovedal.

"Neviem, čo všetko ti tie osoby narozprávali, ale urobila si chybu, že si im uverila. Zdá sa, že sa na mňa snažia našiť niečo, s čím nemám nič spoločné. Buď to, alebo sú to pomätenci. Už s nimi viac nemám o čom hovoriť. Na môj rozkaz ich vyprevaď z Tanigakure," tak zneli jeho posledné slová, následkom čoho venoval svojmu takzvanému bývalému privolaniu na malý moment prekvapivo desivý pohľad na rozlúčku.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 11:07 pm

Tanigakure no Sato - Stránka 2 62182_stel_sealion_sm "Zmenil jsi se za tech 17 let Rinjiro. Lituji toho ze odmitas dat vysvetleni svemu synovi." Hyroyuki jen zakroutil nechapave hlavou.

Nebylo pochyb byl to muj otec veril jsem ze Hyroyuki se nemily. Byl jsem vice nez zklamany z toho co se stalo.
"Nepochopim jak te mama mohla milovat. A uz vubec neverim tem vecem ktere o tobe vypravela. Nejsi nic jenom kus hadru. Opustit rodinu a nakonec se kvuli tobe na me vykaslala i mama. Lituju ze jsem tvym synem."
|Rekl jsem byl jsme zklamany ani to ne ten pocit se nedal popsat.
"Jedno varovani. Pokud se ty nebo nekdo z teto vesnice pokusi napadnou konohu nebo nekoho z klanu. Ja budu tvym katem!!!!! To si pamatuj otce!!!"
Rekl jsem vaznym az neprijemnym hlasem. Pote jsem seskocil z Hyroyukiho hlavy a kyvnutim hlavy mu dal povel aby se vratil. na to zmizel v oblacku bileho koure. Pak jsem se podival na Mikomi a rekl. "Mikomi muzeme jit zpet do vesnice. Omlouvam se za cas o ktery jem vas okradl." Rekl jsem a cekal az se Mikomi pohne nebo at se stane cokoliv.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 11, 2014 11:43 pm


Raiyoku sa i naďalej tváril, že s tým nemá nič spoločné, a to i napriek tomu, že ho Hyroyuki identifikoval. Ako náhle sa Hikaru dostatočne vykričal, vytiahol niekde spod svojho plášťa cigaretu, ktorú si ihneď zapálil. Ďalšie pohľady návštevníkom z Konohy už nevenoval.
"O tvojom skutočnom otcovi nič neviem, ale z tvojho rozprávania som dospel k prostému záveru. Tvoja mama je hlupaňa, ktorá nedokázala akceptovať realitu a zahodila svoje šťastie pre nič... to si po nej očividne zdedil. Nezávidím ti, chlapče. Naozaj si členom tragickej rodiny," tak zneli jeho definitívne posledné slová. Nech by na to už Hikaru reagoval akokoľvek, ničoho ďalšieho by sa nedočkal. Bolo zrejmé, že mu už nič nezabráni v tom, aby sa vrátil na centrálu. Ak by ho náhodou niekto z prítomných chcel napadnúť, musel by prejsť cez Ritsuko.

KUROHANA RITSUKO

Vzhľadom na onen rozkaz som nemala veľmi na výber. Bola som pripravená položiť zaňho život, ale všetko nasvedčovalo tomu, že to nebude nutné. Sama som nevedela, čo si o tom mám myslieť. Je pravda, že sa na seba Hikaru a Raiyoku podobali, nehovoriac o tom, že by to celkom i dávalo zmysel, ale na druhú stranu som nechápala, prečo by to tak krkolomne popieral. Netušila som, čomu môžem veriť. Všetky tieto myšlienky vo mne však vyvolávali tak silné emócie, že som jednoducho nedokázala nevypustiť slzu. Nebolo skutočne už ani len najmenších pochýb o tom, že toho na mňa bolo fakt priveľa.

"Ja... neviem, čo mám povedať..." nariekala som, zatiaľ čo som i naďalej zovierala vo svojej ruke kunai. Bolo však zrejmé, že sa mi triasli nohy.
"Naozaj netuším... či si naozaj... senseiov syn, alebo nie... ale nemám na výber... budem vás... musieť vyprevadiť...," vydala som zo seba keď už Raiyoku nebol na blízku.
"Ak je to ale... naozaj pravda... je mi to skutočne veľmi ľúto," dodala som. Ak by Hikaru a Mikomi odišli sami od seba, nechystala som sa zakročiť, iba ich nasledovať až do doby, než by som sa uistila, že sú fuč, ale stále som sa snažila mať na pozore, ak by sa rozhodli klásť odpor. Bola som z toho veľmi smutná. Aj keby boli klamármi, nič to nemenilo na tom, že som sa zachovala nesprávne. Nemala som sem svojho bývalého učiteľa vôbec zbytočne ťahať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 11, 2014 11:54 pm

Raiyokuovi sem mel chut jednu vypalit. Ale ovladl jsem se nestal mi za to abych uz vice plytval dechem.
"Je to jedno. Ten Kunai schovej nez si ublizis." Rekl jsem Ritsuko a pak se vydal k brane doufajici ze me Mikomi bude nasledovat uz jsme tu nechtel zustat bit jen sekundu navic. Nemel jsem v planu se sem nikdy vic uz vratit pokud to nebude jediny duvod a to viridit si ucty.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 12, 2014 6:18 am

Celý rozhovor jsem neslyšela, ale jeho konec už ano. Nešlo jej přeslechnout. V okamžiku, kdy se Rinjiro přiblížil na doslech, měla jsem pro něj jedinou větu.
"Jste ubohý zbabělec."

Otočila jsem se k Hikarovi, jehož momentální rozpoložení jsem si netroufla odhadovat.
"Je mi líto, že to dopadlo takto. Po tom všem sis zasloužil víc."

Nebylo pochyb o tom, že se chystám k odchodu. Nicméně mě mrzelo, že Kurohana se zamotala do tak nešťastné mise těsně po svém povýšení.
"Omlouvám se, že jsem ti neřekla celou pravdu. Ale děkuji za pomoc. Bez tebe bychom jej hledali těžko. Snad alespoň pro tebe zůstane laskavým člověkem." položila jsem jí ruku na rameno když jsem jí míjela na znamení, že onen kunai opravdu nutný nebude.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 12, 2014 3:30 pm


KUROHANA RITSUKO

Všetko nasvedčovalo tomu, že je už konečne po misii.
"Prepáčte, Mikomi-san. Bolo mi cťou, ale... ak je to naozaj pravda, potom som si istá, že existuje nejaký dôvod! Musí to tak byť..." ešte stále som nemala ani potúch, čo si o tom celom mám myslieť. Ako náhle som však vyprevadila návštevníkov z dediny, rozhodla som sa, že to tak nenechám. Pre mňa misia nekončila.
Neviem síce, čo to celé má znamenať, ale kým sa nedozviem pravdu, nebudem spokojná. Prídem na to, aj keby ma to malo stáť moju hodnosť! pomyslela som si a ihneď sa vydala na centrálu.

Hlavou sa mi právom preháňali kdejaké depresívne myšlienky.
Než sa ale rozhodnem prihovoriť k môjmu bývalému učiteľovi, musím si veľmi dobre premyslieť, čo mu vlastne poviem. Bolo to celé veľmi komplikované, pričom nájsť skutočnú pravdu nebude o nič jednoduchšie, ale v tejto chvíli nejestvovalo nič, čo by ma mohlo odradiť.
Už viac nebudem klamať, ani pred ním nič zatajovať... skôr než sa vydám na svoj vlastný výskum... konfrontujem ho priamo! odhodlala som sa, ale ako náhle som chcela vstúpiť do jeho kancelárie, prekvapil ma šokujúci pohľad. Raiyoku sa so sklopenou hlavou a už ďalšou cigaretou v ústach opieral o dvere, skoro ako keby ho opustila všetka životná energia...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 3:39 pm

No preci jen se mi nechtelo odpovidat nebo nejak reagovat ale slusnost mi pravila ze musim.
"To nic Mikomi. Dostal jsem co jsem chtel." Rekl jsem a pote se vydal k brane. U brany jsem se mirne Ritsuko uklonil a pote zmizel z dohledu.
(Presun ja-Mikomi.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 26, 2014 10:09 pm


KUROHANA RITSUKO

Naša cesta bola bezpochyby dlhá a strastiplná,
ale napokon som i napriek svojmu labilnému psychickému stavu dokázala doviesť Hikara až do dediny. V mojej hlave sa odohrával neuveriteľný súboj. Bolo nutné, aby som si ju čo najskôr vyčistila. Možno aj práve preto som sa pomerne dosť ponáhľala. Cez bránu som prešla takmer bez akejkoľvek kontroly a Hikaru sa konečne mohol tešiť nemocničnému lôžku. Ja som sa uňho avšak dlho nezdržiavala.

"Tak sa zdá, že je po všetkom," povzdychla som si vo chvíli, kedy som už mala istotu, že sa o pacienta dobre postarajú. Moja úloha týmto skončila. Necítila som sa ako vhodná osoba na to, aby som kohokoľvek presviedčala o tom, čo by mal vykonať. V prvom rade som si nejaké tie otázky musela zodpovedať ja sama. Poučovať ostatných by v mojom stave nedopadlo najlepšie. S týmito myšlienkami som sa rozlúčila a s depresívnym výrazom v tvári opustila nemocnicu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru