Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanigakure no Sato

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 3 Empty Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Kawa no Daimyo Wed Aug 06, 2014 2:19 pm

First topic message reminder :


Tanigakure no Sato - Stránka 3 6sK49nq

Tanigakure no Sato (谷隠れの里, "dedina ukrytá v dolinách")
je malá ninja dedinka, nachádzajúca sa juhozápadne od Konohagakure, na východ od Sunagakure. Vzhľadom na to, že je súčasťou Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek"), slúži ako hlavná útočná a obranná sila krajiny. Na rozdiel od väčšiny ostatných však nemá ani kageho, ani žiadneho ninjovského vodcu, ale jej správa spadá priamo pod feudálneho pána. Navzdory tomu, že je malá a nie veľmi známa, je až prekvapivo dobre opevnená, pričom vstúpiť je možné jedine cez hlavnú bránu, ktorá je prakticky neustále strážená vybranými shinobi.
Kawa no Daimyo
Kawa no Daimyo
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down


Tanigakure no Sato - Stránka 3 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 26, 2014 10:41 pm

Kdyz jsem se dostal do nemocnice. A to co rekla Ritsuko jsem jen zareagoval.
"To ano. A dekuji." Bylo jedine co jsem ji rekl nez odesla docela sem to chapal. Tohle pro ni nebylo lehke pro me ostatne taky ne.
Takze nakonec za vse muzu ja. Jsem pricinou toho co se stalo mym rodicum. A navic jsem matku nechal napospas tomu Ha*zlovi. Byly veco ktere se mi honily hlavou.
Flashback
Pozri sa na seba! Pozri sa na svoju spoločníčku!
Nebyť toho, že za vami s Ritsuko-chan dorazíme, už by ste boli mŕtvi! To si vážne až tak slepý?! Tvoja prehnaná odvaha ľudí okolo teba neochraňuje... je to presne naopak! Nielenže si svojou prehnanou zvedavosťou spôsobil problémy, ešte si do toho zatiahol nevinné osoby, ktoré to mohlo stáť život! Spamätaj sa už konečne! Neviem, ako to u vás v Konohagakure v súčasnosti chodí, ale dovoľ mi, aby som ti objasnil, že nežijeme v rozprávkovom svete, kde dobro silou vôle víťazí nad zlom!
Byly slova ktere v sobe skryvaly az neskutecnou pravdu. Hodne lidi kvuli me bylo zraneno i dokonce zemrelo. Uz jsem dal nomohl nechat ty veci jen tak jak byly.

Podivej to je ta vec, Ten misenec jak mohly dopustit jeho narozeni?
Proc mu vubec Bylo povoleno aby se ucit techniky klanu. Vzdyt nikdo jej nebude ucit on je urazkou a porusenim pravidel a tradici. Tak proc jej vubec nechali zit mezi nami? Proc neskoncil nekde v domove nebo jinde? ........
Slysela jsem ze se stal Jouninem to nekoho podplatil?

..................................................................................

Ted se mi vybavovaly temer vsechny krivdy a slova jenz vuci me. Mozna ze jsem se vazne zacinal domnivat ze svet by bez me existence byl lepsi. Mozna to byla jen deprese nebo se ve me zlomila ma vule a zacinal uhasinat plaminek nadeje jenz nekde stale slabe horel i potom vsem. Ale to co se stalo me pouze zacinalo pripravovat ze se mozna nikdy nic nezmeni. Kdokoliv se na me ted podival vypadal jsem jako jen prazdna schranka. Jako telo bez duse.
Toto se stalo mou osobnosti.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 3 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 28, 2014 8:55 am

Po par dnech me propustily a ja se vydal rovnou do vesnice. O Mikomi sem se nebal ta byla na tom lepe nez ja.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanigakure no Sato - Stránka 3 Empty Re: Tanigakure no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru