Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Západní hranice Oto no Kuni

+5
Nukenin
Kuro Sakai
Reina Kana
Ayame Nekotatsu
Killunia
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 15, 2014 11:56 am

First topic message reminder :

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Forest-Green-Wallpaper


Cesta vedoucí mezi lesy. Nachází se na západní hranici Oto no Kuni. Jedná se o poměrně důležitou obchodnickou stezku, která spojuji západní země s Oto no Kuni a hlavně s Kaminari no Kuni.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Nov 01, 2014 1:27 pm

Na vašom mieste by som mlčala. To bolo to posledné, čo som v danej chvíli povedala. Viac som sa už neozývala. Ten človek sa mi absolútne nepáčil. To jeho povrchné správanie...Cesta teda pokračovala. Nepoľavovala som na ostražitosti, mohol nás prepadnúť ktokoľvek a kedykoľvek.
Keď teplota v okolí rapídne kresla a mne nabehla husia koža, prudko som sa zastavila. Kuro, je možné, aby teplota z ničoho nič za tak krátku chvíľu klesla o toľko stupňov? Niekto tu bol. Tým som si bola stopercentne istá. Nikde som však nikoho nevidela.
Meteorit na krku začal jasne žiariť. Bola som pripravená.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Sat Nov 01, 2014 2:06 pm

Kecy muže, jež byl očividně hlavou téhle výpravy byly otravné, ale ne že by se mě jeho výhružky nějak dotknuli. Přece jen mi bylo celkem lhostejné jestli budou domy v Kumogakure stabilní.Jen jsem si posměšně odfrkl a věnoval jsem se svojí práci.Po chvíli cesty klidu a ticha se začal zvedat chladný vítr a stejně jako Yuna jsem o trochu víc zpozorněl.Tělem mi procházela youtonová chakra a tak moje tělo vydrželo ať už velmi vysoké teploty tak i velmi nízké teploty. Takže přece jen nakonec se tu někdo objeví?! Už jsem myslel že tahle procházka bude zbytečná. Ale když jsem ho nedokázal detekovat, tak nezbývá než čekat až zaútočí.
"Ne,.." řekl jsem do ticha. Dál jsem jsem šel jako kdyby se nechumelilo, ale byl jsem připravený se bránit, popřípadě útočit.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Nukenin Sat Nov 01, 2014 2:34 pm

Robotníci si šli bezstarostne ďalej aj keď aj im prišla divná teplota okolia, no oni si len obliekli niečo teplejšie a pokračovali ďalej. Pred nimi boli husté kríky, ktoré zažiarili. Určite si ich museli všimnúť snáď všetci, čo tu boli. Na robotníkov zrazu začalo jemne snežiť. Žiara po chvíli zmizla a len sa tam niečo blyslo, lenže v ten istý okamih sa nad hlavami robotníkov vytvorilo ľadové zrkadlo.


V tom zrkadle bol odraz bielovlasého chalana, ktorý mohol mať okolo 19 nanajvýš 22 rokov, ktorý hodil kunaie po tých robotníkoch. Nevyzeralo to vôbec tak, žeby mal na pláne útočiť na Anbu. Bolo jasné, že jeho cieľom je karavana, ktorú mali oni chrániť. Aj keď je pravdou, že by ich mali ochrnániť všetkých ich hlavou prioritou je zachrániť toho nevďačného starca, ktorý sa k nim nesprával príliš dobre. Smutné, že takýto ľudia majú zvyčajne vo svete shinobi najvyššiu prioritu. Určite si tentoraz museli uvedomiť, že to svetlo v kríku bolo len na odlákanie pozornosti, aby si nevšimli, že za nimi takýmto spôsobom zaútočil. S polu s týmto chalanom sa tu skrývalo aj jednou dievča, ktoré stále skrývalo svoju prítomnosť. Ona sa mohla naozaj zneviditeľniť, lebo tu bola, len ako pomocná sila a všetko ohľadom boja mal zvládnuť chalan, ktorý mal kekkei genkai Hyoutonu.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Nov 01, 2014 3:05 pm

Zaradila som sa za karavanu a odtiaľ som pozorovala okolie. Bolo to tak omnoho lepšie. V predu bude dávať pozor Kuro. Samozrejme, že som si tie prapodivné kríky všimla. Preskúmanie som ale nechávala na Kurovi, keď už tak, ja som medzitým od nich odpútala svoju pozornosť a naďalej očakávala útok y úplne iného smeru.
Vážne som pochybovala, že by nepriateľ dal takto o sebe vedieť. Nebola som tak hlúpa, aby som na to skočila. Z takejto pozície som mala šancu vidieť i ten útok zhora, preto som rýchlo skočila do vzduchu a odrazila ich od svojich chráničov na predlaktí a hrudi. Pristala som na karavane a jeden kunai, čo som stihla chytiť, som hodila priamo proti tomu zrkadlu. Takže Hyoton. Prebleslo mi mysľou. Toto zjavne nebude práve najľahší súboj.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Sat Nov 01, 2014 5:41 pm

Tah nepřítele byl svým způsobem celkem jednoduchý a pochybuji že čekal úspěch. Přece jen jsem rozhodně nepodceňoval něco o čem nic nevíme. Ovšem nikdo nemůže být na dvou místech zároveň a tak jsem pojal podezření že jich je víc. "Doton: Doryūheki" řekl jsem si pro sebe a v mžiku jsem složil několik pečetí a přiložil ruce na zem. Okolo celé výpravy se vztyčila středně vysoká tlustá zeď, která rozhodně zabrání útokům ze stran. Je dostatečně masivní a stabilní aby nepadla jen tak na jeden útok. Ale záleží s čím nepřítel příjde. Věděl jsem co je naše mise a také jsem se toho držel. Hyouton je mocné KG a věděl jsem že jestli chci Yuně pomoct, bude lepší když se budu držet o pár kroků dál. Zaměřil jsem se na druhého protivníka, nebo spíš jsem se na něj chtěl zaměřit. Seskočil jsem ze zdi do do lesíku a pozorně jsem pozoroval kde se co šustne. Přece jen jestli tady je a není vidět, pořád má jeho přítomnost vliv na okolí. 
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Nukenin Sat Nov 01, 2014 6:13 pm

Popravde útočník naozaj čakal, že týmto útokom uspeje ale čo mu popravde prišlo smiešne bolo to, že Yuna zaútočila proti zrkadlu kunaiom. Ten sa len od neho odrazil a jemu sa na tvári objavil úsmev ale taký, ktorým sa jej chcel vysmiať a to aj na jeho tvári bolo vidieť. V zrkadle si mohla všimnúť, že po tom, čo sa objavila dotonová obrana vytvoril jednu jednoduchú pečať. Podobala sa pečati, ktorá sa používa na "kai". Po tom, čo to urobil zrkadlo puklo a sekundu na to sa roztrieštilo na ľadové bodce, ktoré zaútočili náhodne na všetkých vo vnútri. Útočník takto využil jeho techniku vo svoj prospech, lebo takto nemohol minúť a určite zasiahne stred, kde sú robotníci a Yuna, ktorá nemala šancu ochrániť všetkých a dokonca aj samú seba. Dievčina bola na jednom zo stromov, takže na všetkých veľmi dobre videla ale stále sa nezapájala do boja. Celú dobu ich pozorovala, aby mohla keď tak hlásiť pozíciu mladíkovi, ktorý za ňu bojoval. Nepohla sa ani len o milimeter a bola v  absolútnej tichosti. Ak tam nemajú senzibila ju si všimnúť nemôžu.


Ten krík v ktorom predtým videli žiaru nakoniec nebol len na odlákanie pozornosti a to preto, lebo z neho vyskočila osoba. Ruku mala z ľadu a rozbehla sa smerom po Kurovi, ktorý zmizol do lesa. Šiel pomerne rýchlo ale v čo najväčšej tichosti. Bielovlások si mohol všimnúť, že si ho tam nikto nevšimol a preto sa zameral na niečo úplne iné. Nechápal, že sa mohol dovtípiť o jeho spoločníčke, ktorá ešte nič neurobila len sa ukrývala. Skôr si myslel, že sa len domnieva o tom, že tam niekto je a pri tom nikoho neodhalil. Použil techniku prebleskunia a mal by byť za chrbtom Kura, ktorý by mal schytať poriadnu ranu do hlavy.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Nov 01, 2014 7:15 pm

Útočník podceňoval moje schopnosti, ak si myslel, že takýmto typom útoku ublíži hoc len jednému z robotníkov. Možno si to nemyslel, ale ja som mala tú moc ochrániť všetkých pred rôznymi predmetmi, nehľadiac na ich ostrosť či rýchlosť.
Meteorit na mojom krku sa žiarivo rozsvietil, keď som zložila jednu jedinú jednoduchú pečať. Tesne nad mojím zadkom sa začala v obrovskej rýchlosti zhromažďovať ružová, hustá chakra, ktorá sa sformovala do približne siedmych chvostov. Aby som ochránila všetkých, musela som ich zväčšiť a hlavne spojiť, čím vznikol taký široký štít.
Ten som vzápätí prehla pred seba. Vyzeralo to, ako keby sa ľadové úlomky zaryli do chakry, následne sa štít ako keby napol a ľadové úlomky sa rozleteli do všetkých možných strán. Ale nezasiahli ani jedného z robotníkov. To bolo hlavné.
Nepriateľ tu už nebol. Kde sa schovával? Keď som sa otočila, zahliadla som bielu hlavu miznúcu v lese. Kuro tu nebol, ale podľa jeho chakry som vedela určiť jeho polohu. Kuro! Dávaj si pozor, ide za tebou! Skríkla som. Nemohla som robotníkov opustiť, kto vie, čo si ešte nepriatelia nachystali.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Sat Nov 01, 2014 7:57 pm

Pozorně jsem se rozhlížel a hledal jsem protivníka, ale nikdo tu nejspíš nebyl. Možná jsem byl paranoidní, ale i tak jsem i dával pozor. Ovšem po chvíli jsem uslyšel malé zašustění, následovaný hlasem Yuny. Rychle jsem poskládal pečetě a v takové chvíli jsem útok zezadu očekával. Pečetě jsem měl v malíčku a poskládal jsem je víc než rychle. Ale protivník byl kupodivu velmi rychlý a než jsem se stihl otočit tak mě udeřil přímo do hlavy. Ovšem potom se stalo něco co rozhodně nečekal. Jeho ledová pěst se rozbila při kontaktu s mojí hlavou a tak si protivník akorát ošklivě poranil pěst. Proč? Přes moje dlouhé vlasy to možná nebylo vidět, ale už několik postů zpět jsem vytvořil techniku jež pokryje tělo kamenou vrstvou, která je tvrdá jako diamant. Doton:Domu. Pokud nepoužije raiton tak se skrz to nedostane.
Teď nastala moje chvíle. Rychle jsem se otočil a chytil jsem protivníka za poraněnou ruku. V rychlosti jakou na mě útočil se rozhodně nemohl dostat do protipohybu dostatečně rychle navíc po takovém překvápku. Druhou rukou jsem svíral kunai, který mu mířil na břicho a zároveň jsem na něj vyplivl vlnu lávy. "Yokai no Jutsu" Šla na něj z vrchu a obklopovala ho ze stran, takže jestli chtěl utéct tak jedině přes mě.
Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Sasumeikarin-sasuke-couples-21737699-300-169
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Nukenin Sat Nov 01, 2014 9:33 pm

Yuna šikovne vy-blokovala jeho prípadný útok, čo si on veľmi dobre všimol, lebo útočník bol stále v tom kríku, ako aj predtým. Celú dobu z neho nevyliezol, lebo von poslal svojho klona, ktorý veľmi dobre odlákal ich pozornosť. "Hyouton: Senshi no chikara." Prehovoril potichu bielovlasí mladík po dokončení svojich ďalších pečatí. S toho kríku vyskákalo asi 5 ľadových bojovníkov z ľadu, ktorí mali v rukách kopije a štíty. Traja z nich preskočili dotonovú obranu a zaútočili priamo na všetko, čo bolo dnu.  Jeden vojak z ľadu ostal za stenou strážiť a posledný vyrazil na proti Kurovi, aby ho mohol láskyplne pozdraviť.. Každý by si myslel, že po tejto technike prejde na iné miesto ale stále ostal tam, ako aj teraz, lebo predpokladal, že si budú myslieť, že nebude taký hlúpy a ukryje sa niekde inde. Kurovy sa teraz naskytol asi nepekný pohľad, keď po prebodnutí sa to, čo držal v ruke premenilo na kúsky ľadu, ktoré sa rozpŕchli na zem. Dievča, ktoré bolo doteraz na strome začalo v tieni svojej techniky neviditeľnosti skladať pečate.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Nov 01, 2014 10:14 pm

Vzhľadom k tomu, že som po celý čas stála na stene a mala som tak prehľad o tom, čo sa deje, prípadne čo sa sem približuje, všimla som si i tých ľadových vojakov.
Pod úrovňový útok. Kým ich tu nebude tisíc, nebudem mať s nimi problém. Poriadne som sa narovnala, vytiahla kunaie a hneď ich po dvoch hodila i s pripevnenými výbušnými lístkami. Výbuch by ich mal doslova rozdrviť na kúsky. Tretieho som presekla napoly s katanou hneď, ako sa ku mne priblížil a v takej rýchlosti, že ani sám nebol schopný zaregistrovať.
Pokiaľ by predsa len niektorý z nich prežil, mám ešte pár útokov v zálohe. No len tak preskakovať stenu jednoducho nebudú, kým som tu ja! Štvrtého pod stenou som nechala tak. On vylezie hore aj sám.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Sat Nov 01, 2014 11:27 pm

Klon? Trochu překvapeně jsem zamrkal, ale na druhou stranu jsem to mohl čekat. Odhalil jsem část svých schopností a spotřeboval víc chakry jak protivník. No nemusím si s tím lámat hlavu jelikož zásoby mojí chakry jsou na poměry dnešních shinobi velmi nadprůměrné. Uvažoval jsem rychle a tak jsem nehodlal riskovat že se tu objeví další klon což bylo možná poměrně blbý, protože se tu vynořilo dalších několik klonů. Yuna si s nima poradila poměrně jednoduše a tak jsem jejich sílu nemusel moc poměřovat. Ale chtěl jsem bojovat face-to-face a tak jsem se rozhodl že tu trochu změníme terén k mému obrazu, abych nemusel čelit dalším nečekaným klonům.
"Doton: Retsudo Tenshō" složil jsem pečetě a přiložil ruce k zemi. Sice to byla C ranková technika, ale každá technika je v rukou mistra hned lepší než u kdejakého genina. Do 10 metrů okolo nás se začala půda třást a všechny stromy, keře se začali kácet k zemi. Bylo to takové zemětřesení co každého v okolí mohlo docela nepříjemně zranit. Takže ve finále zůstalo okolí mě úplně rozbité a díky tomu že tu nebyly stromy tak i viditelnost byla dostatečná na to, aby Yuna viděla co se děje. Vše včetně zmíněného keře a klonu padlo. Jelikož jsme se nacházeli za hranicí Kaminari no kuni tak byla většina povrchu z části skalnatá a půda pevná, takže technika měla hned o něco lepší účinek.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Nukenin Sun Nov 02, 2014 9:33 am

Yune sa naozaj podarilo výbušnými lístkami poraziť tých vojakov, lenže toho na ktorého zaútočila katanov sa nezničil, keďže ľad bol naozaj veľmi tvrdý a katana ho zničiť len tak nemohla preto, keď sa doňho zaryla katana okamžite sa ohnal oštepom a dal pred seba ľadový štít, ktorým sa chránil a takto mohol zároveň útočiť. Nastalo zemetrasenie, preto sa dievča muselo dostať do stromu a skočila priamo na dotonovú obranu, lenže stále ju nebolo vidieť ale ona aj tak neútočila. Yuna možno mohla počuť, že niečo padlo ale ono toho po okolí padalo viac, kvôli Kurovej technike, preto to bolo normálne. Jediný, kto sa ukázal bol bielovlasý chlapec, ktorý videl tentoraz aj na Kura aj na Yunu. "Zdravím vás shinobi z Kumogakure. Volám sa Yoshino a som nájomný žoldnier. Nebuďte bláhový a nechajte tých robotníkov v mojich rukách. Inak neskončíte dobre."  Prehovoril k nim a z jeho tela začala sršať silná mrazivá chakra, ktorú mohol pocítiť každý. Bolo na ňom vidno, že to je mocný shinobi a bude to ťažký boj. Obe ruky mal v pečati, ak by mali na pláne zaútočiť. Vojak bol stále u Yuny, takže sa s ním musela vysporiadať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Nov 07, 2014 10:50 pm

Ten, na ktorého moja katana veľmi nepôsobila, bol zničený tak trochu...drastickým spôsobom. Ohnal sa síce oštepom, ale okolo neho sa omotal jeden z mojich chvostov a doslova ho zlomil, ďalšie dva sa doplazili k jeho dolnej a vrchnej časti, pričom ho každý z nich ťahal do opačnej strany a tým ho doslova roztrhli napoly.
Možno sa to nezdalo, ale Kujaku Myōhō je jedna z najmocnejších druhov chakier. Predovšetkým vďaka širokému spektru svojho využitia.
Následne som skočila späť na stenu a obzrela sa. Pohľadom som zastavila na mieste, kde bolo to dievča, mohla mať pocit, že ju snáď vidím, ale nebola to pravda. Dívala som sa priamo cez ňu. Iste jej to bolo nepríjemné.
Zjavne si veríš viac než dosť, drahý chlapče. Prehovorila som k nemu neutrálnym hlasom. Našou úlohou je chrániť ich. Ak ich chceš tak veľmi zabiť...Najprv budeš musieť zabiť mňa. Zaškerila som sa naňho a mávla jemne chvostom na stranu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Nov 12, 2014 5:51 pm

Ve chvíli kdy se začala zem všude okolo mě otřásat, jsem se po očku rozhlížel, odkud vyleze náš nepřítel. Přece jen je důležité mít přehled o situaci a pohotově útočit. Země se otřásala a tak na zemi už rozhodně nebylo příliš bezpečno. Nejspíš si chtěli povídat, ale já jsem zrovna upovídaný nebyl. Takže náš bělovlasý protivník musel logicky odskočit, alespoň na chvíli. V tu chvíli mu letěl pod nohy kunai s výbušným lístkem, což ho mohlo nepříjemně poranit. Vzhledem k tomu že všude okolo nás je rozrytá zem tak se po výbuchu odráželi různé kusy kamení atd. Potom jsem vyhodil další tři kunaie do slepého místa, skrz kouř a aniž by to zpozoroval jsem složil pečetě.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Shinobi Tue Nov 18, 2014 7:00 pm

Dievčaťu sa to naozaj nepáčilo, preto sa pre istotu posunula preč od nich a šla doslova ďalej, ako boli všetci. Tam začala skladať pečate po ktorých nasledovalo menšie ochladenie okolia. Toto ochladenie okolia zaregistroval, ako prvý náš používateľ Hyoutonu, ktorý vedel, čo nasleduje. Lenže nedokázal odpovedať ani svojej protivníčke, lebo jeho protivník, teda Kuro po ňom hodil Kunaie ale on sa nehol z miesta ale dal k sebe ruky. Nastal výbuch a okolie zahalila vlna dymu. Okamih výbuchu a zostrojenie mojej obrany bolo takmer v rovnaký okamih, preto sa mohlo zdať, že ma to zasiahalo ale kvôli dymu to nebolo zrejmé. Preto som vo svojej obrane začal skladať pečate po ktorých som spojil svoje ruky a v ten okamih do okolia vypustil svoju chakru a v tom začalo snežiť. To, čo som ja urobil vo vnútri bolo len pre efekt, aby si mysleli, že to ja vytváram to sneženie ale nerobil som to ja, lenže to nemali, ako zistiť. Snehové hviezdičky im nemohli nijako ublížiť, preto pri ich dopade na ich telá si mohli všemožné domyslieť. Každú techniku, ktorú som zatiaľ vytvoril sa premenila na vodu (ak to bola ľadová technika) a tá voda sa začala zoskupovať na jedno miesto pod zemou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Nov 19, 2014 5:59 pm

Bolo to zvláštne. Nič v okolí som nevidela, všetko zahalil hustý dym, práve preto som očakávala akýkoľvek útok z ktorejkoľvek strany. Kto vie, čo si na nás pripravil.
Akonáhle začalo snažiť, okrem toho, že mi po rukách nabehla husia koža, pretože to chladilo, som nijako nereagovala. Netušila som, či to je len pre efekt alebo za tým niečo stojí.
Chvosty sa okolo mňa zvíjali, krútili a tvorili jemné, nepatrné poryvy vetra. Očkom som mrkla na pracovníkov, zatiaľ boli všetci v poriadku, ale viditeľne vystrašení. Nemyslela som si, že je dobrý nápad ich takto udržiavať v tejto obrane. V prípade núdze by nemohli utiecť. Kuro, nie je lepšie zrušiť už tú bariéru? Je to síce riskantné bez nej, ale aj s ňou. Zatiaľ moje sily na ich ochranu stačia. Prehovorila som smerom ku Kurovi.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Nov 27, 2014 9:08 pm

Na Yuninu žádost jsem rychle zrušil barieru, takže se zeď na které Yuna stála začala propadat zpátky do země. Ale to jsem už si razil cestu skrz dým. Ať už jsem zasáhl, nebo ne,.. chtěl jsem ho držet v tempu. Probleskl jsem se tam co nejrychleji se dalo. Mohlo to vypadat možná trochu unáhleně, ale stále měl svoje tělo zpevněné a tak mu jeho Hyoutonové techniky nemohli jen tak něco udělat. Přímo pěstí napřed a plnou silou se mu razil skrz ledový štít. Teoreticky by měl takovou obranu jednoduše prorazit když má tělo posílené svojí dotonovou technikou, ovšem otázka je jestli bude dostatečně rychlý. Rychlost protivníka jsme zatím moc neověřili. Ale třeba to pro něj bude překvapení. Moc jsem si nevšímal okolních věcí, jako je třeba ten sníh, ale zaregistroval jsem jej.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Shinobi Tue Dec 02, 2014 10:17 am

Vďaka technike toho dievčaťa po dopade vločiek boli obaja uvrhnutý do genjutsu, čo si všimnúť len tak nemohli, keďže im vytvorila ilúziu boja, ako bola táto. Kuro sa bez problémov dostal pod zem a objavil sa pri obrane. Možno si myslel, že sa mu podarí tak hrubí ľad zničiť úplne ľahko, lenže na jeho prekvapenie, pri tom, ako do nej bušil sa ešte stíhala opravovať a vytvárala sa nová vrstva. Medzi tým, čo dievča udržiavalo genjutsu Hyotonový chlapík zrušil obrannú techniku, ktorá sa aj tentoraz zmenila na vodu a mieril k stavbárom okolo ktorých už nebola žiadna obrana. Aj  oni boli v genjutsu, preto sa tu nikto nepohyboval. Vytiahol kunai a mal na pláne ich po jednom podrezať. Kuro si s jeho znalosťami z genjutsu s týmto príliš neporadí ale Yuna by sa z neho mohla dostať a tak by mohla pomôcť aj svojemu parťákovi, len kto vie, kedy si to obaja všimnúť?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Dec 02, 2014 7:05 pm

Ich plán by možno bol dobrý, nebyť toho, čo za Kinjutsu som ja osobne ovládala. Jednou zo schopností, ktorou Kujaku Myōho oplývala, bola možnosť cítiť chakru tých, s ktorými som sa stretla a zapamätala si ju. To isté nastalo tu. Dievča som síce nebola schopná cítiť, dokonca som ju ani nevidela, ale prišlo mi zvláštne to, že jednak som videla, ako Kuro mláti do Hyōtonovej obrany, za ktorou sa ten chlapec "skrýval", a jeho chakru som cítila niekde úplne inde. Nebolo to ako normálna senzibilská technika, v tomto prípade výlučne o stopovanie ľudí. Toto je jediná výhoda.
V tej chvíli mi doplo, čo sa deje. Genjutsu. Dievčina mohla oklamať moje oči, či zmysly, ale rozhodne nie kúsok meteoritu, ktorý mi visel na retiazke na krku. Toho nepriateľa mohlo prekvapiť, keď som z ničoho nič zložila pečať, ktorá ma zbavila okov ilúzie. Vedela som, že mi k niečomu takýto tréning bude.
Následne sa mojou rukou obalili vrstvičkou pre tentoraz obyčajnej chakry. Chakura no Mesu. Na to, že bola tak nízkeho ranku, bola jej účinnosť v boji telo na telo veľmi užitočná. Prudko som sa k nemu natočila a zaútočila jednoduchým úderom päsťou miereným na jeho tvár. Pokiaľ by na mňa zaútočil Hyōtonom, bola som pripravená na to patrične reagovať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Sat Dec 06, 2014 1:41 pm

//sorry za čekání, teď už to bude rychlé,.. bylo čtvrtletkové období eh, ale nebudu se tu nějak vymlouvat  Laughing


No já jsem vlastně tomu genjutsu, dá se říct podlehl. Mlátil jsem do ledu a po chvíli co se neustále regeneroval jsem zase odskočil do střední vzdálenosti. Jelikož jsem možnost druhého protivníka už tak nějak vyloučil, tak jsem neměl příležitost poznat že tohle není realita. Vločky dopadali na zem a protivník proti mě jen stál a kryl se za ledovým štítem. Pravda, bylo to až příliš zvláštní že se o nic nepokouší a tak jsem jen vyčkával co se bude dít, jelikož jsem taky neměl zas tolik energie a vůbec jsem stihl vypotřebovat relativně velké množství chakry poměrně zbytečně. Bylo to zvláštní a genjutsu bylo opravdu mojí slabinou, ale nebude trvat zas tak dlouho než mi dojde že je něco špatně. Ale čím jsem si rozhodně byl jistý, byl fakt, že mě tady tenhle týpek nemůže jen tak sundat. Pořád mám pár es v rukávu. Navíc tu byla pořád Yuna, která byla stále v plné síle.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Shinobi Wed Dec 10, 2014 9:53 pm

V genjutsu v ktorom bol Kuro sa ešte udialo to, že ľadový človiečik v tej svojej ochrane prestal obnovovať ľad, keďže prestal útočiť a začal tvoriť pečate. Hneď na to v tom genjutsu začalo pršať a potom začal ten človiečik zasa tvoriť pečate ale tentoraz boli dlhé, ako keby pripravoval niečo zničujúce. Keďže dievča bolo zamestnané udržiavaním genjutsu nemohla pomôcť svojmu spoločníkovi, preto to nechala naňho. Mal na pláne už dokončiť svoju prácu, keď sa zrazu Yuna začala hýbať a namierila si to päsťou na jeho tvár, ktorá prekvapivo trafila. Lenže hneď na to mohla pocítiť, ako jej ruka pomerne zdrevenela, keďže jej do nej prenikol pomerne silný chlad z tela. Otrasený ľadový chlapík sa dlho nespamätával a okamžite sa doslova hodil po Yuna s tým, že sa jej dotkne obomi rukami.  Ak by sa mu to podarilo bol by koniec aj s Yunou, lebo by ju tým uvätnil do ľadového väzenia v ktorom by nemohla pohnúť a okamžite by začala pociťovať účinky podchladenia.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Dec 11, 2014 8:54 pm

Nepriateľ urobil chybu. Obrovskú chybu, keď mi dovolil udrieť ho, hoc za takú cenu. Bola som predsa medik. Základom každého medika je chakrovo zvýšená sila, na rôznych úrovniach, v každom prípade ide ale o nadľudskú silu, s ktorou je možné lámať kosti.
Preto, keď som ho udrela, mohol začuť zvláštne praskanie a následne obrovskú, trieštivú bolesť v hlave. Zjavne som mu zlomila čeľusť a časť lebky, nehovoriac o tom, že s pomocou Chakura no Mesu, ktorú som mala po čas aktivovanú, som mu uvoľnila svaly, čiže nemohol rozprávať ani nič podobné. V rukách som síce pocítila zvláštny chlad, následne som si ju prestala cítiť, ale stálo to za to. Pokiaľ to ale bol opäť klon...Nie, určite to nebol klon. Inak by sa už bol rozpadol.
Prudko som od neho odskočila dozadu. Smolou bolo, že ruku som si vôbec necítila, preto som už nemohla používať tie techniky, na ktoré by som potrebovala pečate, dokonca veľmi ani Taijutsu. Pretože som nebola schopná používať ľavačku. Som predsa pravačka. Sakra. Pokiaľ by to nejakým zázrakom prežil, bolo by to pre mňa veľmi zlé. S touto rukou som sa objavila vo veľmi zlej pozícii. Kuro, je to Genjutsu! Skríkla som na toho chudáka. Zjavne veľmi Genjutsu netrénoval.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Shinobi Sat Dec 13, 2014 1:18 pm

Stalo sa niečo neočakávané, čo nečakal ani sám ľadový chlapík. Dostal takú ranu, ktorá ho doslova položila. Po tom, čo ho trafila upadol do bezvedomia a vyvail sa na zem, ako vrece zemiakov. Keď to spatrilo to dievča prerušilo genjutsu a hneď na oboch použila genjutsu shibari, ktoré ani jeden z nich len tak nezruší. Stále neviditeľná sa objaví u tela svojho spoločníka a tam sa ukáže svojim nepriateľom. Chytla ležiace telo a hodila si ho cez plece a hneď na to sa vytratila do neznáma čo najďalej od nich, keďže sa im nepodarilo splniť si ich misiu. Predsa len bez jej ľadového spoločníka už nemalo cenu tu viac ostávať a preto dúfala, že ich to genjutsu zdrží a ona sa bude môcť bezpečne dostať preč.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Dec 23, 2014 6:25 pm

Bol koniec. Obaja zdúchli, teda po tom nepríjemnom Genjutsu, ktoré nám nedovoľovalo pohnúť sa. Strašné. Hneď ako zmizli, prišlo mi zle. Padla som na kolená. Zrejme si budem musieť dať oddych, ak takto budem využívať silu meteoritu i naďalej, najskôr to bude mať pre moje telo katastrofálne účinky, ktoré budú viesť až k smrti. A tak skoro som zomrieť teda určite nechcela. Nie, keď som sa konečne cítila šťastná.
Opäť som sa postavila a poriadne sa nadýchla vzduchu. Až sa vrátim do Kumo, asi zájdem na pivečko alebo niekde do nejakého salónu na masáž. Čo ja viem? Možností je mnoho. Táááák, máme to za sebou, yosh! Usmiala som sa s víťazoslávnym výrazom v tvári. Následne som sa otočila na tých robotníkov, pozornosť som upriamila predovšetkým na toho vodcu, ktorý podceňoval naše sily. Tááák, dúfam, že po tomto sa začnete správať aspoň trochu normálne k ostatným a nebudete sa nad nich povyšovať. Zavrtela som hlavou. Nemáte za čo! Dodala som ešte, na čo som sa otočila a spoločne s nimi vykročila späť do Kumo. (presun)
//Prepáč, Kuro, ale si jaksi neaktívny -,- šak potom sa vrátiš xD
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Dec 24, 2014 1:54 pm

Můj ledový protivník byl až kupodivu docela dost silný i přes fakt, že jsem proti němu měl určité vrozené výhody. Ledovou bariéru se mi nepodařilo zničit a když jsem čekal co bude dál, tak začal skládat nějaké pečetě, začalo pršet a já jsem se do toho asi moc zabral, nebo mi zkrátka nedoplo že tohle všechno je až moc podezřelé. Na mojí tváři se objevil lehce udivený výraz a pak jsem uslyšel hlas Yuny, která byla v genjutsu stále na stejném místě. Ale slyšel jsem jí odjinud.
Ale v jednu chvíli jako kdyby se celá realita kolem mě roztříštila na kousky skla a když jsem znovu otevřel oči tak bylo po všem. Genjutsu?! konečně mi to došlo. Jenže to už bylo po všem a vypadá to že jsem vlastně nakonec neudělal vůbec nic. Vlastně jsem se jenom nechal chytit do genjutsu. Sotva jsem se ale z jednoho probudil, nechal jsem se chytit do dalšího a jen jsem bezmocně sledoval jak nepřítel utíká. Sice jsem sebou škubal, ale tělo mě neposlouchalo. Ve finále mě ani nepřekvapilo že tam byl někdo další, byla to jedna z teorii,.. kterou jsem vyřadil. Bohužel. Když zmizeli tak genjutsu pominulo a bylo po všem.
Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Tumblr_mkpldqJbUz1r9yc67o2_500

Byl jsem sám ze sebe v tu chvíli zklamaný a jenom jsem si nepřítomně prohlédl stavaře, Yunu a nějak jsem radši dělal že neexistuji. Nechat za sebe udělat práci ženskou,.. no řekněme že to vyvrací veškeré ideály o kterých jsem v minulosti mluvil. Polknul jsem svojí pýchu a zařadil se vedle karavany aby jsme už poklidně dokončili tuhle misi a snažil jsem se radši vyhýbat pohledům mé kolegyně, protože jsem se cítil jako slaboch.

//přesun - Joop, zastřelte mě prosím. Nemám výmluvu
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru