Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Západní hranice Oto no Kuni

+5
Nukenin
Kuro Sakai
Reina Kana
Ayame Nekotatsu
Killunia
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 15, 2014 11:56 am

First topic message reminder :

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Forest-Green-Wallpaper


Cesta vedoucí mezi lesy. Nachází se na západní hranici Oto no Kuni. Jedná se o poměrně důležitou obchodnickou stezku, která spojuji západní země s Oto no Kuni a hlavně s Kaminari no Kuni.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Jul 21, 2015 9:42 pm

Sledovala ma.. a rozhodne ma len tak nechcela pustiť. No skôr či neskôr by ma aj tak našla. Rozhodol som sa preto pri hraniciach  zastaviť a konfrontovať ju. Kto vie, ak ju chytím, zviažem a donesiem Tsukikagemu, možno si vychutnám jej popravu. Chcel som juvôbec popraviť? Kto vie.
Preto som len ostal stáť a postavil som sa do podobného bojového postoju, ako pred tým. Ak sa objavila, ešte som sa jej chcel niečo spýtať.
"Prečo si vlastne zradila? Čo ti sľúbili?" Uškrnul som sa a očakával som.. no odpoveď.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 22, 2015 4:06 pm

Sasuke byl poměrně rychlí, ale i přes to jsem si ho nechala v blízkém dosahu. Konečně zastavil a já několik metrů od něho. Jeho bojový postoj byl stejný jako před branami a proto jsem ho zaujala taky. Koton mi neubíral ani tolik chakry, proto jsem se nebála ho znovu použít. Než však zaútočil, zeptal se mě na otázku, na kterou jsem čekala, až se nějaký chytrolín zeptá. Musela jsem se tomu ale jen zasmát.
"Kdo by chtěl žít ve vesnici jako podřízený, hm? Plnit rozkazy a nevědět hlubší význam toho PROČ, prostě to tak udělejte. Přemýšlej Sasuke, nezdál ses mi jako pitomec." Usmála jsem se do široka a cukla rukou směrem k němu. Vyletělo mi z nich pár obyčejných kunaiu. Potřebovala jsem vědět, jak je na tom s postřehem a i když to byl chabý útok, zjistím si tím o něm celkem dost informací, které jsem potřebovala vědět dřív, než začnu bojovat naplno.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Jul 22, 2015 4:15 pm

Jej dôvod by som pravdepodobne pochopil, istým spôsobom som si ho zaradil do tých dôvodov, nad ktorými rozmýšľajú ľudia, čo chcú zmenu no.. mnoho vecí .. ma na tom zarazilo. Jedným z dôvodou bola práve Reina.
"Ahá.. takže.. preto si išla za monarchistickou mrchou ktorá je celosvetovo známa svojim povýšeneckým správaním a egocentrickou osobnosťou. Vieš že tá ženská bere seba ako stred vesmíru? Je len otázka času kým si nad tebou bude chcieť upevniť tú svoju.. vládu pevnej ruky." Jej kunaie som jednoduchým spôsobom odrazil či odklonil dvoma chakura-to, ktoré som mal v rukách. Nespravil som pri tom jediný krok. Útok tohto typu na shinobiho našich hodností nefungoval. Preto mi napadlo, že ma chce.. no skúšať, aj keď sa musela snažiť ovela viac, ak sa o mojich schopnostiach chcela dozvedieť.. no viac.
"A nemýľ si ma s klasickým shinobi. Som z klanu Tobirima.. sme žoldnieri. Vyzerám podľa teba ako shinobi z Tsukigakure no sato? Však nemám ani čelenku." Znova som sa zasmial. "Robím pre toho kto platí a Tsukigakure platí dobre." Stále som však neútočil. Možno jej to mohlo prísť otravné no, ona bola agresor. Odo mňa sa útok ani neočakával.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 22, 2015 5:43 pm

Když začal mluvit o Reině, pomalu ale jistě jsem se začala smát. Kroutila jsem u toho i nemožně hlavou. Až když uplně domluvil, zhluboka jsem se nadechla a povzdechla si. Můj smích vystřídat poměrně strašidelný až psychopatický úsměv. Byla jsem však úplně klidná.
"Jsi mladý hoch, ale o Reině Kaně toho víš nejspíš stále málo, jak tak vidím. Nikde jsem se nezmínila o tom, že bych začala pracovat pro Reinu, abych byla pod její vládou. To si opravdu myslíš, že bych zradila Tsuki kvůli tomu, abych mohla jít do jiné vesnice? Trošku nelogické, nemyslíš? Kdepak...já mám mnohem větší cíl." Snad si ani nemohl myslet, že mu řeknu svoje plány společné s Reinou. Kdepak, to bych musela být opravdu velký blázen. Jediné, co mě na Sasukem zaujalo byl jeho věk. I přes to, že stále mluvil, že měl tvrdý výcvik, mohl si být jistý, že ten můj byl jeden z nejtěžších. Mít za rodiče jedny z nejnebezpečnějších nukeninů nebyl moc dobrý vzor, taky mě podle toho trénovali. Být rok zavřená v jeskyni, kolem 5-6 let nebyla sranda. Teď však ale k věci.
"Normální...nenormální. Jsi stále shinobi, který touží buď po penězích, moci, nebo uznání. Jsi ještě naivní dítě, které mele o tom, jak je jeho klan super. Jsi dost starý na to, aby jsi viděl svět takový, jaký doopravdy je. Avšak, stále moc mladý na to, aby jsi se na to všechno podíval do hloubky." Bylo mi ho docela líto. Byl to ještě chlapec. Avšak, mé plány, co s ním, se poněkud změnily. Měla jsem u brány v plánu ho zabít, ale měl potenciál, proto jsem pozměnila plány. Pousmála jsem se na něj a mrkla. Shurikeny a kunaie odrazil pomocí chakura-to, nejspíš bude mít ten blbej styl boje jako lidé z Konohy. Musela jsem si povzdechnout a pozměnit strategii.
"Kaga Bunshin no Jutsu." Vedle mě se objevily tři klony. Jaká byla výhoda se naučit tuto techniku? Bylo to prosté, byly to mé kopie a disponovali stejně jako já (originál) Kotonem. Jejich tělo bylo Kotonem pokryté a tak jsem se nebála, že by byli jen tak odstraněny. "Hra začíná." Jeden z klonů zůstal u mě a ti dva se rozběhli naproti Sasukemu. Jeden z nich běžel však o zlomek sekundy pomaleji, než ten první, navíc se mu v dálce zvláštně pohybovali ruce, ale Sasuke mohl zaregistrovat jedině to, jak něco předává druhému klonu. Oba dva však měli v úmyslu Sasukemu ublížit, jak a jakou strategií? To si musel Sasuke zjistit sám.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Jul 22, 2015 6:04 pm

"Nie je slušné smiať sa druhým ľuďom.. " Podotkol som s úsmevom na perách.
"Navyše viem viac než dosť... ako som už povedal.. nie som Kurietta pre nič za nič." Stále som trpezlivo čakal na jej útok. Len som tam stál, mohlo to vyzerať naozaj podivne. Nevedel som čo mala v pláne, no nechal som jej dva klony, nech sa priblížia až ku mne a predvedia, čo v nich je.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 22, 2015 6:15 pm

Nad jeho slovy jsem se jen pousmívala. Ne mile, ale spíš tak arogantně. Hold, člověk si povahu nevybere. Když jsem pozorovala Sasukeho, jak reaguje na moje dva klony-aneb nijak-připadalo mi to vtipné. Jak už bylo řečeno, první klon běžel o něco málo rychleji, než ten druhý a porot jeho pěst byla u Sasukeho obličeji blíž. Kdyby se však Sasuke rozhodl uskočit, druhý klon, který byl o něco málo pomalejší, by se přesunul ve chvíli, kdy by byl ve skoku přímo k jeho obličeji a vrazil mu. V případě, že by se Sasuke rozhodl vykrýt, nebo vyhnout tento úder prvního klonu, mohl si být jistý, že ten druhý se shunshinem přenese v moment vykrytí(vyhnutí) útoku prvního klonu zepředu, na nějaké jiné místo, které by měl nechráněné a každý shinobi, okrem Hyuuga klanu, nemá oči i vzadu, aby mohl mít plnou vyditelnost. Tím, že Sasuke jen stál a jen čekal na útok, mi bylo jasné, že techniku v rukávu připravenou nemá a to mi dávalo jistou výhodu. Zajímalo mě, jak na takto lehký útok pěstí bude reagovat, protože pokud by se rozhodl to ani nevykrýt, mohl si být jistý, že dostane dvojitou pecku ocelí. Já si mezi tím stála několik metrů od nich s třetím klonem, který měl na starost mě případně chránit před útoky.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Jul 22, 2015 9:04 pm

Môj postup bol celkom jednoduchý. Najprv však treba pripomenúť že si Shunshin mnoho ľudí míli s teleportáciou a pri tom sa jedná len o zrýchlený pohyb. Ak sa chceli klony od Seiny pomocou shunshinu presúvať za nejaké prekážky, napríklad mňa, tak sa museli odraziť od zeme dva a viac krát na udanie smeru. To mi stačilo k tomu, aby som nepriateľa vedel zaregistrovať. Hlavne som bol schopný pomerne dobre vykriť podstatné diery v mojej obrane, ktoré si Seina pri svojich útokoch mohla všimnúť. Úderu klonu som neuskočil a ani som ho nezablokoval. No na vyhnutie som využil len minimálny pohyb. Údere päsťou takýmto megalomanským spôsobom bolo pomerne jednoduché prekuknúť a ja som sa jednoducho strčil popod jej úder, čím ruka jej klona prečesala vzduch. To však nebolo všetko. V momente zaútočil jej druhý klon, no už v tom istom momente, som ja prešiel do take-downu. čo bolo zjednodušene hádzanie o zem nepriateľom. Ako som sa ocitol popod jej rukou, ramenom som sa zaprel do hrude jej klonu, pri čom som ju pevnejšie uchytil priľahlou rukou a bez väčšich problémov som ju takýmto spôsobom zodvihol. V podstate som si z jej tela spravil živý štít. Klon mal možnosť  zaútočenia len zozadu, kam som jeho spoločníka prehodil. Jednoduchý pohyb, ktorý bol prevedený tak s takou precíznosťou, že nezabral dlhšie než dve-tri sekundy.
Ostalo mi ešte plno priestoru k útoku. Priślo mi to tak, že mi znićenie jej klonov zaberie zbytočne moc času. Preto som vyrazil v momente dopredu a nechal som ich za sebou. Moje Chakura-To na chvíľku zaplápolali chakrou a na Seinu sa v momente z môjho seku vyrútila veterná čepeľ dostatočne silná na to, aby niekoho rozpárala na kúsky. Aj keby obrana na jej klonoch vydržala, stále by museli vystáť hrubú silu útoku.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 22, 2015 9:42 pm

Sasuke nezareagoval nejhůř. V momentě, kdy přehodil první klon, který stál před ním za něj, tak druhý klon, který stál za ním, chytil ten první ve chvíli, kdy na mě, originál, začal Sasuke utočit s větrnou čepelí. Celé jsem to sledovala a musela jsem se při tom pousmát.

Jeho větrná čepel se povedla, jenže v moment, kdy na mě jeho útok letěl, tak klon, který mě bránil položil ruce na zem. "Doton: Doroku Gaeshi" Před námi se objevila lehká dotonová stěna, která zmírnila útok jeho techniky a já nemusela uskočit spolu s klonem tak daleko, jako kdybych jí nepoužila. Vlastně jsem nemusela ani odskakovat vůbec, díky Kotonu, ale pro případ nouze, že by měl nějaké eso, jsem odskočila. Stále jsem však já osobně nehla ani brvou, jen jsem přemýšlela nad dalším tahem a nad útokem, který by ho nezabil. Jediné, co mi dělalo starosti, byl čas. S chakrou ani takový problém nebyl, nikdy jsem s chakrou problém neměla, jediné štěstí v tom, že rodiče byli opravdu silní a já měla silnou chakru od malička. To, co mě trápilo byla Reina.

Mezi tím, co Sasuke poslal větrnou čepel na originál, se oba dva klony vzpamatovaly z jeho útoku, kdy jeden z nich přehodil za sebe. Tím, že jsem uměla dokonale ruční pečetě mě zabralo asi zlomek sekundy něco složit. Jenomže na to nebyl ani takový čas. Sasuke totiž od klonů odskočil dopředu, proto se ten jeden klon odrazil od druhého, odrazil se od něj, aby byl ještě rychlejší a položil ruce na zem. Po celou tu dobu byl navíc Sasuke zády. "Doton Kekkai: Dorō Dōmu" Byla malá šance na to, že by stihl jen tak uniknout, už jen z důvodu, že v tu chvíli, kdy to první klon udělal, se on musel určitě soustředit na techniku větrné čepele. Tato technika netrvá ani dlouhou dobu na přípravu, na rozdíl od techniky Doton: Uitennpen. Pokud by se Sasukemu nějakým způsobem podařilo uniknout, mohl si být jistý, že v tu chvíli ho napadne druhý klon, který na něj však nepůjde pěstmi, ale rovnou použije Taijutsu ve své plné síle.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Jul 22, 2015 10:16 pm

Vyhla sa útoku, nečakal som že ju niečo takéto zloží. Čo by potom robila s misii v ktorej sme mali odchytiť Reinu? Znova sa stiahla a tak ma len utvrdila v tom, že sa originál nachádza smerom vpred. Niekto zo zadu ma však dohnal a znova sa posnažil využiť techniku, o ktorú sa pokúšala už pri bráne. V momente som vyskočil do vzduchu skôr, než sa stihla kupola uzatvoriť, čo spravila ešte pred tým, než som znova dopadol na jej oválnu stenu, zvonka. To už ma však napadol ďalší klon, ktorý ma donútil z kupoli zliezť a znova sa posunúť dozadu. Cez svoje Koutonové brnenie parvdepodobne tiež nepocítila, že ma netrafila do mäkkej časti, ale do niečoho kovového, pravdepodobne nejakej zbrane, ktorých som mal u seba desiatky.
Dopadol som na zem a v momente som vyrazil do strany a snažil sa k nej dostať obkľukou. Bol som len zvedavý, koľko chakry do svojich klonov dala. 
"Vieš že kričanie mien techník na plnú hubu ti moc nepomáha?" Podpichol som ju, na čo som vśak spravil menšiu chybu. Pri konflikte s klonom v Taijutsu som totiž stratil pojem o tom, ktorá Seina je tá pravá. Stihol som si v duchu vynadať no stále som to nevzdával, mal som v rukách ešte mnoho trikov.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 22, 2015 10:38 pm

Celou dobu jsem stála a sledovala jeho pohyby. Sasuke byl rychlý, to ano, ale pokud neovládal nějakou teleportační techniku, nebylo jen tak možné, aby z kopule unikl. Byl pouze jeden, proto nemusela být kopule ani tak velká-tudíž nula nula nic na přípravu. Navíc byla použita ve chvíli, kdy používal svou větrnou čepel. Nehodlala jsem však řešit, jakou bájnou silou disponuje a rovnou se vrhla na to, že skončím s touto "hrou" a začnu tento boj brát aspoň trošku vážně.

Druhému klonovy se podařilo do Sasukeho kopnout. Ten upadl na zem, ale najednou se vzpamatoval. Tomu jsem se také divila, protože rána pěstí i obyčejnou silou bolí a ještě k tomu Kotonovou...I přes to, že u sebe měl zbraně ho to muselo nějakým způsobem omezit v pohybu. Ty pecky by se možná daly přirovnat jako pořádná rána železem do těla, která v normálních případech způsobí zlomeninu kosti, popřípadě nakřupnutí a v tom nejlepším případě aspoň pořádnou bolest a na pár minut i mírnou disfunkci.
I přes to se snažil dostat k originálu obloukem a já už toho měla plné zuby.

Přímo proti němu se rozběhl třetí klon, který stál do teď u mě pro obranu-jako kdybych jí potřebovala-a byl připravený do něj bušit hlava nehlava. Prvním jeho výpadem byla rána pěstí to jeho břicha, do stejného místa, kam ho zasáhl klon na kopuli.

V tu samou chvíli za Sasukem běžel i druhý klon, kterýmu se podařilo ho udeřit, tudíž, kdyby se snažil couvnout, mohl si být jistý tím, že na něj bude mířit i on. V případě, kdyby skočil, skočil také. Kdyby se skrčil, nedělá mu problém mu kopnout do zad.

První klon, který tvořil kopuli ale zmizel. Do klonů jsem dala určitou dávku chakry, aby mohli tvořit techniky omezeně a stejně mi žral chakru a já tento boj začala brát o něco vážněji. Klony ho teď už nebudou šetřit a pokud by se snažil pláchnout, mohl si být jistý, že i já umím taijutsu a dokážu si ho pěkně protáhnout.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Jul 22, 2015 11:29 pm

Nikdy sa jej klonu nepodarilo kopnúť ma do brucha. Trafiť ma sífe trafila.. a že to bolelo, no pre zmenu som mal moje zameranie naozaj rád, aj keď to zariadenie na vysúvanie kunaiou z rukáva na ruke, ktorou som sa kryl, jednoducho funkčné už nebude. Mohla však vidieť, že mám danú ruku trocha ochabnutejšiu a že sa mi s ňou ťažšie hýbe. Predsa len by jej úder alebo skôr kop, nechal bez krytia dosť fatálne účinky. Mohla si tiež všimnúť, že som upustil obe Chakura To no nikde na zemi ich nevidela. Musel som ich počas behu niekde schovať. Pustil sa do mňa zvyšok mojich klonov, čo mi celkom vyhovovalo. Spravil som len tri jednoduché pečate a v momente útoku, jej klony stratili pevnú pôdu pod nohami. Bola to pomerne jednoduchá a nízkoúrovňová technika, no veľmi efektívna, pri ktorej sa v mojom okolí začala zem brodiť, prepadať a ak by som jej klonov s ňou zastihol nepripravených, doslova by ich to pochovalo pod kamením.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Thu Jul 23, 2015 9:31 am

Tím, že jsem stála pár metrů od něho, jsem viděla uplně všechno. Jeho ruční pečetě jsem však prokoukla. Byly poměrně na nízké úrovni a v tomto jsem měla praxi (viz.můj životopis). Podle pečetí jsem poznala, že se jedná o techniku dotonu. Ve chvíli, kdy se klonům začala bortit půda pod nohama, jeden z nich zakopl o kámen, který mu stál v cestě. Dopadl na ruce a přemetem skočil na další kámen, který se začal propadat. Druhý klon to zaregistroval dřív a proto skočil vysoko do vzduchu a dopadl pár metrů od Sasukeho na zem, kde už měl pevnou půdu pod nahami. Klon který zakopl měl docela problém se z toho vymotat a ke konci uskočil na bok, kde ležel. Po chvilce se zvedl a oprášil si oblečení. Momentálně jsme byly rozestavění následovně.

Já, originál jsem stála pár metrů před ním. První klon stál po jeho pravici a třetí klon, který tuto techniku tolik nečekal a měl problém se z ní dostat, stál po jeho levici. Čekala jsem však, až zautočí první on, mezi tím jsem si sepla ruce k sobě a to samé udělaly aji klony, pro případ nouze. Kdo ví, co měl v plánu. Jeho Chakura to jsem totiž už neviděla a měla jsem v plánu tento souboj co nejdříve ukončit. Jediné, co mě celkem uklidňovalo, bylo to, že jeho zbraně vůči mě nepůsobí, ale i přes to jsem mu chtěla udělat radost a uhýbat jeho útokům, nebo alespoň do teď. Tím, že začal být tak arogantní, jsem začala brát boj vážně a už jsem ho nehodlala nijak šetřit.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Jul 23, 2015 10:09 am

Nečakal som, kým sa oba klony stihnú spamätať. Ešte počas letu toho, ktorý stihol zareagovať mi z rukáva priamo do ruky znova padol chakura to, z ktorého som do smeru jeho letu vyslal vákuovú čepeľ. Chcel som sa aspoň jedného z jej otravných klonov nadobro zbaviť. Mal som však Chakura-To len v jednej ruke. Keď sa jej druhý klon staval, jednoducho som nohou stúpil na jeho chrbát a za použitia istej nemenovanej techniky, mohol pocítiť, že jeho telo oťaželo.. čo by malo mať za následok neschopnosť pohybu klona. Upustil som Chakura to, ktoré sa mi zasunulo späť do rukáva.
Rukou som naznačil, že sa má do mňa pustiť. Úsmev na perách a už na prvý pohľad mohla v mojich očiach vidieť jasnú provokáciu. Začal som v ruke žmoliť chakrovú guličku, ktorú som si vložil do úst. Pre istotu.. kto vie, koľko sa ešte tento boj bude naťahovať.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Thu Jul 23, 2015 3:37 pm

Jeho útok na klona, který letěl ve vzduchu, uspěl. Nijak ho však nepoškodil, díky Kotonu, ale i přes to zmizel. Zůstal tu už pouze jeden klon. Jeho techniku jsem však prokoukla, protože já vlastnila přesný opak této techniky. Jeho tělo se stalo tak lehké, že po tom, co Sasuke šlápl na záda mému klonu a použil tuto techniku, tak klon se stal ihned lehčí, chytl pevně jeho nohu a vznesl se do vzduchu. Ten úsměv jsem v ten moment měla na tváři já. I kdyby se snažil z tohoto spáru nějak vymotat, měl smůlu. Stisk mé dlaně v Kotonu byl pevnější než cokoliv jiného. Navíc, Sasuke to bral s tímto klonem nejspíš za uzavřené, proto mi to dávalo výhodu v tom, že jsem si byla víc než jistá, že tento krok měl největší pravděpodobnost uspět. Klon se Sasukem vyletěl několik metrů nad zemí.

"Dám ti teď nabídku. Buď to se vzdáš, nebo čekej pěknej sešup dolů a následné doražení." Klon mluvil opavdu vážně. Kdyby se Sasuke pokusil klon zrušit nějakým říznutm jeho chepele, měl by smůlu, protože klon byl pokrytý celý Kotonem a fyzické útoky na něj nepůsobily, vlastně ani elementární, pokud nebyly S-rankové, nebo nejméně aspoň A-rankové.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Jul 23, 2015 4:00 pm

Neočakával som, že by dokázala moju techniku vycountrovať. Teda lepšie povedané, že ovláda jej protiklad. Síce si jej klon tým chytením pravdepodobne musel vykrútiť ruku, ale nakoniec sa mu to predsa len podarilo a ja som sa na neho zamyslene pozrel. Vypočul som si návrh Seiny a len som pokrčil ramenom, zodvihol som ruky nad hlavu a nechal som vetrík rozfúkať ofinu.
"Okej, vyhrala si." Zasmial som sa. Moje správanie bolo naozaj divné. Stále ten úsmev.. a stále rovnaký výraz, od začiatku súboja až po jeho koniec.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Thu Jul 23, 2015 4:10 pm

Klon držel Sasuke ve vzduchu. Jeho smůlou bylo to, že jsem mu nevěřila ani slovo. Na zem bylo jen tak tak vidět. Klon se s ničím ale neštval a proto v té výšce se jenom pousmál a kopl Sasukeho do břicha, aby ztratil vědomí. Všimal jsem si před tím než vyletěly toho, že Sasuke si dal něco do pusy a tento souboj nebude brát jako uzavřený, ale já neměla v plánu se s ním dál crcat. Dokonce i můj originál vzlétl do vzduchu a podíval se na klon.

"Letíme do Oto, nejspíš ho budou chtít na výslech."
Neměla jsem v plánu ho zabít, i kdybych to nejradši udělala. Byl to ještě kluk a i přes to, že tak provokoval, by potřeboval jen pořádnou lekci. Můj originál byl několik metrů od klonu, který ho držel. Kdyby se Sasuke snažil ještě nějak uprchnout, i po tom kopu, mohl si být jistý, že následující útok by ho uvedl do komatu. Čekala jsem jeno mna chvíli, kdy to vědomí opravd ztratí.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Jul 23, 2015 4:18 pm

Kopla ma do brucha.. s klonom, ktorý vážil menej než vzduch. Asi ani nemusím popisovať aký prekvapený výraz na tvári som mal.
"Vieš.. no.. ehm.." Poškrabal som sa na hlave a pozrel som sa na ňu trocha.. podivným spôsobom.
"Trapas..." Pošúchal som sa na bruchu a trocha som si zívol.
"Nie je pekné správať sa k niekomu hrubo, keď sa ten niekto vzdal.. vieš." Snažil som sa jej dohovoriť. Predsa len, kde bolo jej slušné vychovanie? To ja som tu bol ten, čo tu vysel za nohu hlavou dole.. a ona si do mňa ešte kope.. pf.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Seina Akane Thu Jul 23, 2015 4:38 pm

I přes to, že jsem použila techniku na odlehčení těla, tak stále platila jedna věc. Koton byl sám od sebe pevný a tvrdý. Byl fakt, že kdybych takovýmto způsobem do něj kopla normálně na zemi, bez této techniky, měl by zlomená žebra. Nad jeho slovy jsem se jen pousmála a kývla hlavou.
"Nemohla jsem si to odpustit." Ironicky jsem se na něj ušklíbla a s klonem, který ho pevně držel, jsme letěly přímo do Oto. Jediné, co mi připadalo divné, bylo to, že se tak lehce vzdal. Každopádně si mohl být jistý, že já mám v rukávu ještě další eso. Bylo mi jedno, co si to dal do pusy, jestli to byla kouřová bombička, nebo něco jedovatého. To on by v tu chvíli sletěl několikset metrů z nebe na zem a i přes to že byl shinobi, by tento dopad jen tak nepřežil. Klon si na něj dával celou dobu pěknýho majzla. Jedno podezřelé pohnutí a mohl si být jistý, že jeho dopad bude stát za to. Pokud však nebyl se Sasukem žádný problém při letu, dopravili jsme se přímo do středu Oto.

Přesun(+Sasuke)

Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Západní hranice Oto no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Západní hranice Oto no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru