Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dom č. 65        Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:33 pm

Po ceste ulicami som sa zastavila v zbrojnici, kde som si dala vyrobiť na mieru helmu k svojmu brneniu. Myslela som si, že to bude trvať dlho, lenže oni tam mali podobnú helmu, akú som chcela, takže som si ju zobrala, že ju budem používať, než mi vytvoria tú, ktorú som po nich chcela. Taktiež som si od nich zobrala po vyskúšaní podľa môjho názoru tie najkvalitnejšie katany(2), ktoré tam mali. Vďaka tomu, že mi to Tsukikage mal všetko dať, za moju prácu, ktorú som tu mala vykonávať ma to nič nestálo, za čo som bola pomerne rada. Na tie dve katany som použila hneď svoju techniku, aby som si bola istejšia v ich užívaní, predsa len sa to hodilo, keď som sa na ne mohla teleportovať. Keď som vyšla z zbrojnice po ceste som kúpila nejaké základné potraviny a k nim som dostal akýsi zápisník za to, že som navštívala ten obchod. Nevedela som načo mi presne bude ale možno sa hodiť bude. Dorazila som k tomu domu v ktorom som mala bývať. Už na prvý pohľad to vyzeralo opustene ale darovanému koňovi netreba pozerať na zúbky. Odomkla som a vošla som dnu. Prešla som sa po všetkých miestnostiach pri tom ma následovala Panda od Lilly. "Rada by som ti dala niečo na jedenie ale ja neviem, čo ješ." Usmiala som sa naňho, zvláštne bolo, že tentoraz som nemala vôbec chladný výraz ani tón hlasu. K nemu som sa správala snáď ešte milšie, ako k ľudom, predsa len ľudom sa veriť nedá ale zvieratá ti neublížia, ak im neublížim ja sama, to by sa potom bránili. Jedlo, ktoré som nakúpila som nechala na stole, nechcelo sa mi to teraz upratovať. Dokonca som zo seba dala na chodbe časti brnenia a bola som teraz len vo svojom čiernom oblečení na ktorom som mala zvyčajne upevnené to brnenie. Čo teraz? Rozmýšľala som a nakoniec som sa vybrala do kúpeľne kde som si dala sprchu. To je tak, keď si zo sebou nosím tak málo oblečenia. Pokarhala som sa a dala som si na seba len vrhnú časť toho čierneho oblečenia a k tomu som si dala len nohavičky. Dvere boli aj tak zamknuté, takže sem len tak niekto nevstúpi. Nakoniec som sa vybrala do miestnosti, kde bola veľká posteľ na ktorú som si ľahla. Vytiahla som si ten zápisník, ktorý som dostala a chvíľu som len tak dumala a nechala sa unášať svojimi myšlienkami no potom som doňho začala niečo vpisovať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Wed Oct 15, 2014 6:21 pm

Cesta sem mi trvala naozaj dlho. Bola som dosť mimo..a pýtala som sa snáď každej živej bytosti, ktorá by ma mohla nasmerovať. Predsa len som nemala až tak dobrý orientačný zmysel, čo sa týkalo máp a veľkých vzdialeností.
Nakoniec som však stála pred domom, ktorý vyzeral že zažil už aj lepšie časy. Zamikala som klúčkou, ktorá však bola zaseknutá.. asi bolo zamknuté. S povzdychom som sa len oprela o stenu a zaklopala som.
"Kaya-chan?" Vypustila som z úst polo-zakričaním, aby ma bolo počuť. Čo ak sa tiež stratila a ešte tu nebola ? Nepredpokladala som to. U Tsukikage som strávila predsa len celkom dlhý čas.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Wed Oct 15, 2014 7:22 pm

Nakoniec sa stalo to, že to, čo som tam zapísala som vytrhla a hodila som to do koša. Na ďalšiu stránku som si kreslila chibi podobizeň akéhosi neznámeho dievčatka, teda aspoň tak to vyzeralo. V tom som začula Lilly a preto som to zabuchla odložila pero a vybrala som sa k dverám, ktoré som pre istotu po odomknutí len trocha otvorila a pozrela sa, či to je vážne ona. "Tak? O čom ste sa bavili?" Opýtala som sa keď som dvere otvorila tak, aby mohla vojsť a pri tom som jej uhla s cesty, aby mohla vojsť. Ako vždy môj hlas bol veľmi "prívetivý a milý".  
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 6:08 am

Usmiala som sa cez štrbinu na Kayu, po čom som pomaly vstúpila. Keď za mnou zavrela dvere, pootočila som sa k nej a na chvíľu som len pohľadom skenovala jej osobu.
"Vieš, za tým brnením sa skrýva naozaj roztomilá osoba." Uchechtla som sa trošičku podivným spôsobom a následne som len pokývla ramenom.
"Chcela by si to vedieť?" Stále som jej neodpovedala. Možno som sa k tomu chystala, kto vie. Môj úsmev však naznačoval, že jej to nepoviem len tak zadarmo. Pravda však bola taká, že by stačilo menšie nafúknutie z jej strany a hneď by som všetko vyklopila.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 6:53 am

Ako som tam tak stála a ona si ma prezerala rozpačito som pozrela na stranu aj keď som sa to snažila zakryť,  aby si to nevšimla. Ak by som to neskrývala určite by si všimla, že sa bez svojho brnenia cítim zraniteľne, skôr som proste nebola vo svojej koži. Preto som jej na tú poznámku nereagovala. A ak by som aj teraz na sebe mala brnenie bolo by to divné. Aj tak som si ako tak zachovala svoju chladnú tvár. "Pravdaže by som to chcela vedieť.  Som zvedavá a k tomu si mu určite niečo povedala a ja som to nepočula.  Ale ak za to niečo chceš tak si povedz." Asi mi to zadarmo povedať nechcela, preto som svoju vetu takto zakončila. K tomu ju nemalo čo prekvapiť, že som si dala nejaké tie súvislosti do kopy a to kvôli tomu, že som poznala jej schopnosti.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 7:02 am

Po tvári mi znova prebehol úsmev. Mohla sa to snažiť akokoľvek chcela. Rovnako by som sa asi cítila ja v tom jej brnení. Teda nie zraniteľne, ale minimálne nepríjemne. Prikývla som.
"Máš pravdu, niečo som mu predsa len povedala. Ale je to tajomstvo.." Predsa len klamať som nevedela. Ona však bola moja priateľka a tak som len pokývla prstom tak, aby ma následovala.
"Poviem ti to, ale poďme niekam.. eehm steny majú uši." Uškrnula som sa. Predsa len tobolo tajomstvo. Slúbila som, že to nepoviem nikomu, ale Kaya nebola len tak niekto. Zamierila som až do miestnosti, v ktorej momentálne ležal Onmi a.. pochutnával si na bambusovej tyčke. 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 7:27 am

Popravde po tej jej prvej vete som si myslela, že mi to asi nepovie čo by ma menej prekvapilo než to, že by mi to vážne povedala, takže ma vážne prekvapila tou jej druhou vetou. Prešli sme do miestnosti, kde bola jej panda a vlastne aj posteľ,  kde som v tedy ležala.  Onmiho som radšej teraz nechala, lebo jedol aj keď som mala chuť ho poškrabkať. Sadla som si na posteľ a potlapkala som na miesto vedľa seba, aby si tam sadla Lilly. ""Hlavne hovor a nenapínaj ma toľko.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 7:40 am

Sadla som si na posteľ vedľa nej. Rukou som sa poškrabala vo vlasoch a tajomne som sa na Kayu pozrela. Nemusela mi vôbec veriť.. predsa len to mohlo znieť tak, že si z nej robím srandu. Taktiež som rozmýšľala nad tým, koľko jej toho vlastne poviem.. navyše sme sa dohodli, že mi za to niečo dá, a to by sa mohlo jednať aj o službu. Mohlo by to byť ešte zaujímavé. Bola zvedavá, čo ma celkom prekvapilo no príjemne.
"Sľubuješ, že to nikomu nepovieš Kaya-chan, a že to ostane len medzi týmito stenami?" Spýtala som sa jej. Vlastne som ju len naťahovala a trocha ju tým škándlila. Usmievala som sa ako malé dieťa, ktoré vie nejaké hrozne úžasné tajomstvo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 7:53 am

Bože to už nemôže začať rozprávať? Sťažovala som sa v hlave, lebo moja zvedavosť bola veľká a ona ma takto nepekne naťahovala. Možno si zo mňa aj robí srandu alebo mi aj tak nepovie všetko.  S tým som aj počítala ale aj tak som chcela vedieť čo také mi prezradí.  "Sľubujem. " Len už preboha hovor! Tú myšlienku som takmer vyriekla ale zachovala som si "chladnú" hlavu, aby som nevyzerala do toho tak zapálená
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 8:22 am

"Chmmm..." Vyšlo z mojich úst takmer zapriadnutie a na posteľ som sa zvalila. Aj keď som nebola práve.. osprchovaná ako Kaya, čo som plánovala čoskoro zmeniť. Ruky som si dala za hlavu a začala som sama pre seba kopať nohami pred seba.
"Povedzme, že Tsukikage nie je tým, za koho sa vydáva." Zazubila som sa a čakala som. Čakala som na jej otázky, ak teda nejaké má. Bolo len na nej, či sa ma chce niečo spýtať.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 10:42 am

Ked sa zvalila na posteľ natočila som sa smerom na ňu.  "Ako to myslíš,  že nieje tým za koho sa vydáva?  Však mi o tom povedz viac. Dožadovala som sa od nej po viac informácií,  predsa len mi povedala málo a ja som chcela počuť viac. Určite to nemohlo byť všetko, čo sa tam dozvedela k tomu som chcela vedieť aj podrobnosti.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 1:34 pm

Na jej naliehanie som sa rozosmiala. Nemohla som si pomôcť, bolo to naozaj zlaté. Onmi sa na mňa na chvíľku pozrel, po čom však predsa len usúdil že bambusové žrádlo je predsa len zaujímavejšie. Po doznení smiechu a aj po následnej triaške, ktorá nasledovala, som sa na ňu pozrela stále zo slzami v očiach. 
"Povedala som, že zadarmo to nebude." Vyplazila som na ňu jazyk, po čom som si poklepkala na líce.
"Za pusu by som si to ale možno rozmyslela." Znova som sa len zazubila.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 2:03 pm

Keď som počula, ako sa smeje len som si ju chladne premerala očami, lebo si zo mňa asi vážne robila žarty. Poprvde mi to vo vnútri až tak nevadilo ale to neznamenalo, že si ten pohľad nezaslúži. Potom ma ale prekvapila jej požiadavka, myslela som si že to bude niečo ťažšie. Proste nie činnosť takého rázu. Ak by som nebola taká aká som, možno by mi to aj vadilo. "Ak je to tak, neposadíš sa radšej? Musela by som sa potom nakláñať ponad ňu, ak by ležala. Ak to ale nebudú zaujímavé informácie tak nech si ma nepraje.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 2:07 pm

"Chmmm.." Ozvalo sa z mojich úst, popri čom som sa trocha ponaťahovala a nakoniec som len prikývla.
"Tak okej." Vyplazila som na ňu jazyk. Prešla som znova do sadu, na čo som sa rukami oprela o posteľ a naklonila ku Kayi tvár.
"A aby to stálo za to!" Podpichla som ju ešte. Predsa len moje informácie boli cenné, aspoň som sa ju v tom snažila uistiť. Kto vie, ako vybuchne ak by jej tá informácia bola, čo asi aj bude, úplne nanič.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 2:34 pm

"To ti nemôžem zaručiť, lebo som sa ešte nebozkávala ale ak si pozorne v hlave prehráš ešte raz, čo si povedala chcela si pusu a nie bozk, nie?" Predsa len som si myslela, že odo mňa chcela skôr normálny bozk, ako pusu ale ja som ju teraz musela chytiť za slovíčko, lebo mi hralo do karát. Možno by som sa za to, že som sa ešte nebozkávala mala hanbiť ale ja som to nebrala nejako tragicky. S mojou povahou a životom som aj tak nemala čas na niečo také a za ďalšie nevadilo mi to preto, lebo som nebrala svoj prvý bozk, ako za niečo posvätné alebo tak, predsa len to bola len pusa. Povedala som jej to ale teraz naschváľ tak, že či s tým nemá problém a pri tom som sa k nej začala nakláňať, že jej teda dám tú pusu, ktorú chcela ale mohla ma zastaviť a pozmeniť svoju požiadavku. Bolo by to vlastne asi aj fér.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 2:40 pm

Pokývla som hlavou na stranu. Ako to myslela? Do tváre mi vystúpil červený pásik a ja som sa odtiahla.
"Úchyl.. samozrejme som myslela pusu.. na líco.. na líco. Nikdy som o bozku nehovorila.." Zamumlala som potichu, po čom som sa postavila a rozhodila rukami v takom ponaťahovaní.
"Každopádne si svoju príležitosť zmeškala." Vyplazila som na ňu jazyk. Rýchlo som sa však otočila k východu z miestnosti, predsa len trebalo nájsť nejakú rieku či vodopád. Rukou som si rýchlo pretrela tvár a snažila sa zahnať, alebo skôr vyhnať jej slová z hlavy. Vo dverách som sa ešte zastavila a znova sa za Kayou obzrela.
".. úchyl." Poznamenala som znova, tento krát trocha uštipačným hlasom, z ktorého bolo jasné, že ju chcem znova len trocha poškándliť, vyprovokovať a podobne.. nemyslela som to ale zle.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 2:49 pm

Po tom, ako som videla jej reakciu tak som si skôr myslela ja, že ona je úchyl aj keď ma hnevalo, že ma tak volala. "Nie som úchyl." Ohradila som sa prvý krát, no po tom sa ona vybrala preč s miestnosti, čo od nej nebolo pekné! "Pff .... " Odfrkla som si, keď ma tak nazvala ďalší krát a k tomu to vyzeralo tak, že chce odísť. "Hej, kam že kam že? Neodpovedala si mi takmer na nič a už si to načala to sa nerobí." Kárala som ju za to a pri tom som vstala, lebo som mala na pláne ísť za ňou, keďže mi asi chcela újsť a nič nepovedať. Najprv ma tu celú dobu naťahuje. Potom si povie čo chce a nakoniec urobí toto? No viac ma držať v napätí snáď už nemohla a ja som pomaly ale iste začínala strácať trpezlivosť. Popravde som bola trpezlivá ale aj veľmi zvedavá, preto som ti z nej musela dostať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 3:07 pm

Jej slová ma zastavili, kto vie však na koľko.
"Tsch.. ale si, hrozný hrozný úchyl!" Znova som sa veselo zasmiala. Keď sa priblížila, ťukla som ju malíćkom do čela.
Ako by som sa však z tejto situácie dostala? Nie že by som nechcela prezradiť jej zopár tajomstiev. Nemyslela som si však, že je ten správny čas .. aj keď. Tá predstava mi znova do tváre vyhodila zopár červených odtieňov a tak som odvrátila hlavu.
"Kam? Noo..  Idem si nájsť nejakú tu rieku alebo vodopád.." Zazubila som sa a ukázala som prstom na Onmiho.
"A toto smradlavé zviera tiež! Nekúpal si sa už ani nepamätám!!" Samozrejme ten sa stále tváril akoby nič.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 3:11 pm

Keď ma zasa nazvala úchylom tentoraz som už nafúkla urezene tvár. "Nie som úchyl, nehovor mi tak ... " Toto už nemalo s chladnou tvárou nič spoločné ale keď ona ma furt takto dráždila, tak čo som mohla urobiť? K tomu mi ešte po tom cvrnkla do čela po čom som sa len pozrela bokom a snažila som sa nahodiť svoj obvyklí výraz. "Rieku? Vodopád? Pre Onmiho by som to ešte chápala ale tu máš kúpeľnu, však tam by si sa mohla umyť a k tomu nezahováraj a najprv mi to povedz, lebo ťa nikam nepustím." Trvala som si tvrdohlavo na svojom a vyzeralo to tak, že som vážne mala v pláne ju tu zdržať a nepustiť nikam. Musela som ale nakoniec uznať, že mi komunikácia s týmto dievčaťom prestávala vadiť a začínala som si na to pomaly ale iste zvykať, čo si určite všimla aj ona, lebo som sa s ňou už ako tak normálne rozprávala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 16, 2014 3:24 pm

"Uuhm tak okej okej, gomenasai." Rezignovane som pokrčila ramenami, aj keď jej nafúknutie sa bolo úchvatné. S rukou som sa začala približovať k jej lícu, no následne som si to radšej rozmyslela a stiahla ju späť. Tvárila som sa ako chrobák truhlík, no zároveň ako niekto, komu niečo doplo. Päsťou som si buchla do dlane a poukázala som na Kayu s nadšeným úsmevom.
"Kúpeľna ? To je tá vec kde sa človek kúpe? To.. má tento dom v podzemí nejakú rieku ?" Predsa len, stále som to bola "ja", na jednu stranu inteligentná a na druhú úplný idiot. Musela som sa však uškrnúť.
"Ooo to by som si pozrela.." Podpichla som ju, na čo som provokačne spravila jeden krok von z miestnosti a začala robiť "druhý".
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 16, 2014 3:30 pm

Akosi som nevedela, prečo sa ku mne približuje ale nakoniec dala ruku preč, takže som to nemusela riešiť. "Ehm, nie." Lepšie bude, ak by som jej to ukázala než jej to vysvetľovať, predsa len stačí ak uvidí, ako to funguje no v tom mi začala zdrhať, takže než stihla spraviť krok, tak som ju chytila za ruku. "Najprv ti ukážem, ako to v tej kúpeľni funguje a medzi tým mi povieš o čom ste sa tam bavili dobre?" Opýtala som sa jej a dúfala som, že s tým bude súhlasiť, lebo som sa akosi dostala pred ňu a mierila som do kúpeľne, aby som jej to tam ukázala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sat Oct 18, 2014 7:14 am

Sklesnuto som zvesila hlavu a sklamane som si povzdychla.
"Ah.. aké to sklamanie, chcela by som nejakú podzemnú, tam býva voda najčistejšia." Následne ma chytila za ruku a ja som sa musela pousmiať. 
"Hehee okej, aj keď pochybujem že sa niečo vyrovná úžasu takých a takých vecí." Kto vie, čo som mala na mysli no očividne mi trocha začínalo.. prepínať.. možno z únavy.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sat Oct 18, 2014 8:10 am

"Tu je čistá tiež." Aj keď som jej nemohla potvrdiť, že je najčistejšia, lebo to som ani ja sama nemala, ako zistiť. Dotiahla som ju až do kúpeľne. "Ehm? Čo tým myslíš?" Vážne som si mohla domyslieť čokoľvek a to som radšej robiť nechcela, predsa len som bola "úchylná", teda podľa nej. Keď už sme boli v kúpeľni podišla som k vani. "Takže, teraz sa pozri toto, je na teplú vodu." Zatočila som kohútikom a pokračovala som. Trochu som na ňu špliechla trocha vody. Potom som zatočila druhým kohútikom ale len trochu. "A tým druhým studená, to je na doladenie, aby nebola príliš teplá, ak to preženieš tak bude zasa studená. Poď si to vyskúšať." Chcela som, aby šla bližšie, ak by tak naozaj urobila štuchla by som ju do tej vane. Bola tam už pomerne teplá voda a preto som ju nechala dlhšie tiecť, aj keď som povedala, aby si to vyskúšala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 19, 2014 3:12 pm

Nechala som sa odvliecť, predsa len som bola v prvom rade zvedavá, o čom asi tak hovorí. Každopádne keď som videla vykachličkovanú miestnosť, zbledla som od sklamania. Keď na mňa šplechla vodu, len som sa uškrnula no prekvapilo ma, že je tá voda teplá. 
"Eeeh ? Fakt ? Vy sa fakt umývate v teplej vode ? TO je.. barbarstvo." Zamumlala som, no v tom som len o krok postúpila a už som letela do vane, následkom Kayinho štuchnutia.
"Ty!" Obvinila som ju, keď som klačala vo vani a ukazovala na ňu prstom. Po tvári mi prebehoval úsmev, dalo sa povedať, že sa mi to predsa len trocha páčilo.
"Je to ako v prameňoch, lne bez tej pary a tak.." Skonštatovala som, no prišlo mi blbé sa teraz z vane postaviť a tak som sa len prehla dozadu a posadila som sa.
"Odkiaľ tá voda ide?" Spýtala som sa s nehraným záujmom.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru