Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 10:35 pm

"Gomen, nenapadlo ma, žeby si sa cez to chcela pozerať." Povedala som podpichovačne aj keď som vedela, že to nieje až tak jej vina. Ona sa potom rozkašľala tak som ju trocha potľaplala po chrbáte aj keď to len z reflexu. "Keď tak by som ti niečo mohla požičať." Aj tak som aj ja mala na pláne byť len v spodnom prádle. Keď si dala dole svoje oblečenie ja som ho vystrčila von zo sprchy a začala som jej umývať chrbát, pri čom som ju asi aj musela trochu škriabať, lebo som jej po ňom prechádzala aj nechtami. Mala som nehoráznu chuť jej doňho zahryznúť alebo zaryť svojimi nechtami, čo asi cítila, lebo som sa ledva držala, aby som to neurobila. "Pomysleli ... by si ... mnohé. Možno že sme lezbičky. " A možno by im to prišlo aj úplne normálne. Taká dobrá výpomoc. Stále som bola takmer na tom istom mieste a nemenila svoju pozíciu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 10:39 pm

"No nie že by som mala v pláne si z týchto vecí spraviť nejaké okuliare." Zamrnčala som znova no tento krát už trocha veselšie. 
"Chmm.. nekaz mi môj plán na dočasné zbavenie sa oblečenia Kaya... vieš ako dlho mi trvalo ho vymyslieť?" Znova som sa zasmiala, aj keď tento krát trocha miernejšie, aby mi znova tá vec nevošla do úst. Blbá pena.. Nechala som ju nech robí to, čo robí, aj keď to škrabkanie bolo celkom podivné. Nevedela som sa rozhodnúť či príjemné, alebo či by som sa mala správať ostražito.
"Čo to znamená lezbičky?" Spýtala som sa znova. Teda, stretla som sa s rôznymi pojmami, toto mi stále príliš nedávalo zmysel.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 10:46 pm

"No neviem, možno by ti pristali." Ako malá som si z peny urobila okuliare ale ľutovala som toho, takže kto vie, možno to chcela vyskúšať aj ona. "Ak budeš hodná, skrytá pod perinou, tak možno by si to oblečenie možno aj mohla vynechať." Jedným prstom, teda ukazovákom som zaryla hlbšie a priložila si ho k perám. To ale nebol dobrý nápad, lebo šikovná Rinku vie dávkovať. "Fu ... bléh... to som tomu dala." Aj moje malé náznaky boli týmto zdrvené. Naozaj to bola blbá pena, len neplechu to robí. Keď už bola takto otočená začala som jej umývať aj vlasy a rovno by som ich aj prepláchla spolu zo svojimi, keďže by bolo dobré sa zbaviť tej peny. "Je to vlastne milostný vzťah, medzi dvomi ženami. Ako keď vidíš nejaký mladý pár, ktorý sa drží za ruky bozkáva sa a podobne, tak s tohto by si niečo také mohli vyvodiť." Vysvetlila som jej pri čom som sa chcela posunúť ale mne sa to pošmyklo, takže som sa musela oprieť o ňu, aby som nepadla. Ešte, že tu teraz bola.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 07, 2015 10:54 pm

"Nerob si zo mňa srandu baka.." Nafúkla som tváre no nechala som, nech mi teda obstará aj vlasy a podobne. Nie že by sa mi to nepáčilo, kto sa o seba nerád necháva starať? Pocítila som ako hlbšie zaryla svoj prst do môjho chrbta, no šmýkalo to kvôli pene, takže ma to ani nebolelo.
Len som sa zasmiala nad jej pokusom, ktorý som týmto považovala za zmarený. Jej vysvetleniu som znova trocha nepochopila.
"A .. to je zlé?" Poškrabala som sa vo vlasoch, no sama som tak úplne takýmto veciam nechápala a tak som radšej do toho neštúrala. Pošmykla sa a ja by som sa pošmykla po jej opretí tiež, nebyť steny predo mnou, o ktorú by som sa zachytila.
"Nebezpečné.. " povzdychla som si pomerne veselo, ako keby som bola na nejakom dobrodrúžstve. Sama som zo sprchy vyšla a začala som skackať na mieste, aby zo mňa tá voda opadla.
"Môžeš mi veriť, ostanem pod perinou!" Vyhlásila som. Bolo to lepšie než tá druhá možnosť v kaźdom ohľade.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Tue Apr 07, 2015 11:01 pm

"To by som si nedovolila." Utekali mi kútky pier, keďže som sa nechcela príliš smiať. Nakoniec sme boli obe vyumývané a bez žiadnej zbytočnej peny. Aj keď sme tak trochu pokĺzali dostali sme sa bezpečne von aj keď ona prvá ja som jej bola v pätách. Videla som, ako tam poskakuje, preto som radšej po nej hodila uterák, aby tu nebolo všetko kvôli nej morké. Aj tak to nebudeme ani jedna utierať. Ja som si našla pre seba taktiež uterák, do ktorého som sa vyutierala a zabalila si do neho vlasy. Dala som si na seba spodné prádlo a pomaly som šla do spálne pri čom som spustila. "Neviem, či by som to mala nazvať zlým. Veľa ľudí to odsudzuje ale svojim túžbam neporučíš. Ak raz budeš mať niekoho rada bude ti jedno, či je rovnakého pohlavia, ako ty alebo nie. Aby som to ale zhrnula, maximálne ťa odsúdi okolie."   Zvyčajne sme sa vždy museli chovať podľa svojho okolia a prispôsobovať sa. Aj keď ja som bola takou menšou výnimkou. Pri posteli som odkryla perinu na bok a šupla som sa pod ňu. Ešte som tam nechávala miesto aj pre ňu, ak by chcela.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Fri Apr 10, 2015 5:59 pm

"Tschh to určite." Vyplazila som na ňu jazyk, až kým po mne nehodila uterák, do ktorého som sa začala utierať. Následne som si ho prehodila cez hlavu a chvíľku som sa hrala na dementora.
"Veľa ľudí je oćividne naozaj retardovaných heh." Zasmiala som sa. Nie že by mne podobné veci vadili, prečo by aj ? ži a nechaj žiť.. teda nie že by to práve v shinobi svete bol najšťastnejší výrok. Len som kráčala za ňou do izby a šúchala si vlasy, čo chvíľku trvalo. Hodila som uterák niekam k radiatoru a vošla som do postele vedľa nej. Poriadne som si zívla, aj keď som jej nechcela nechávať moc priestoru k tomu jej zlému ja.
Natiahla som si perinu až na nos a pod hlavou som cítila trocha vody, teda vlhkosť ktorú som tam očividne priniesla ja.
"Hmm.. mali by sme spať. Kto vie, Čo nás čaká zajtra." Povzdychla som si a znova som len zívla.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 12, 2015 6:18 pm

Aké je zvláštne to, že predtým som s ňou nemohla prehodiť ani slovo a teraz by som s ňou kecala až až. Ale to je tým, že som bola teraz prepnutá a nebola som to popravde ja. Určite, ak ma to prejde tak už to také nebude. Možno aj ona si je toho vedomá a mne to bolo jedno ja som to neriešila. Ona si vliezla do postele tiež a poriadne sa prikryla. "Divím sa, že tu so mnou ležíš. Však toľko krát som ťa už chcela rozpitvať." A ani teraz nebol rozdiel v tom, že som to chcela urobiť stále. Zívla som si aj ja, lebo aj mne sa chcelo spať. Možno jej teraz ani nič neurobím. Aj tak by ma zasa paralyzovala. Mala by som ju nejak dostať v tedy, keď by sa nemohla brániť. "Žeby nejaká misia?" Povedala som a privrela svoje oči.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 14, 2015 10:19 pm

"Hmm.. a toľko krát ma ešte budeš chcieť." Podpichla som ju a len som sa otočila smerom k nej.
"Ale kto vie, raz ťa to možno prejde.. a ak ma aj zabiješ.." Pokrčila som ramenom s takým, trocha šialenejśím úsmevom.
"Aspoň budeš voľná." vyplazila som na ňu jazyk. Jej slová o misii ma celkom zaskočili.
"Misia? To sú nejaké.. uhm úlohy alebo tak?" 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Wed Apr 15, 2015 3:13 pm

Keď sa ku mne otočila tvárou otvorila som oči a po tej jej poznámke som na ňu len vyplazila jazyk. Stále som mala chuť ju rozpárať ale už som vedela, že ona sa len tak nenechá a hlavne, ak to bude bezhlavé, však možno ak zaspí to bude iné. "Keby sa mi to podarí neviem, či by ma to urobilo šťastnou ale hľadala by som si novú obeť." Odpovedala som jej bez nejakého rozmýšľania a okolkov. Bola pravda, že najradšej som podvedomo hľadala jedincou, ktorý sa mnou nenechali zabiť. Aj keď horše je to, keď ma prejde šialená nálada som zasa ľadová a nechovám sa príliš dobre. Dalo by sa povedať, že mám viac charakterov aj keď ani to nieje vcelku pravda. "Ja voľná nebudem nikdy ..." Po tom, čo sa ma opýtala tú otázku, tak som prehovorila zasa. "Sú to úlohy, za ktoré tu môžeme bývať a plus, ako ďalšie sa za ne platí aj keď nie vždy sú bezpečné." Aj keď to mi vadilo asi najmenej.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Wed Apr 15, 2015 4:41 pm

Počúvala som ju, aj keď som už bola dosť unavená. Vedela som, že zaspať v jej prítomnosti nie je práve najbezpečnejšie, no nemohla som si pomôcť. V podstate som už mala zatvorené oči a len som sa usmievala. 
"To nevieš Kaya-chan... možno raz." vzdychla som si a len som nepatrne prikývla na jej vysvetlenie, čo sú to úlohy a podobne. Bola som trocha mimo, vlastne som už ani moc nevnímala jej posledné slová. Po tom som prestala reagovať úplne, páč som zaspala.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sat Apr 18, 2015 5:47 pm

Vedela som, že zaspáva a preto som jej už viac nič nehovorila. Počkala som si než zaspí a pomaly som sa vyplazila z postele, aby som nachystala na Rinku nejakú pascu. Našla som nejaký drôt, ktorý som dala okolo Rinku, takže ak by sa posadila spustila by mechanizmus, ktorý by po nej vystrelil zopár kunaiou, ktorý som práve dochystala. Ja som si šla ľahnúť na gauč, keďže tam bolo pre ňu prekvápko. Tam som už ja zaspala. Nechcela som ju zabíjať počas spánku, takže ak sa zobudí a sundá ju to, už by to bolo o niečo viac fér.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sat Apr 18, 2015 5:50 pm

Kaya pred tým než zaspala, si nad sebou mohla všimnúť siluetu niečoho veľkého.. roztomilého, no momentálne poriadne rozzúreného. Na tvár jej mohlo spadnúť zopár slín od Onmiho, ktorý vyzeral, že po nej každú chvíľku skočí. Očividne aj vedela prečo. Predsa len Onmi bol môj priateľ, niečo ako môj o tristo rokov starší brat. A ona na mňa vymyslí takúto pascu? ani náhodou! Určite to tak nenechá.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sat Apr 18, 2015 6:20 pm

Nepodarilo sa mi zaspať, keďže tá veľká prerastená no roztomilá panda, ktorá by ma asi teraz najradšej pobila. Preto som radšej okamžite zoskočila z gauča smerom od neho, aby som naňho videla. "Hou, hou hou. Však mi sa nejako dohodneme no nie?" Povedala som si skôr pre seba, lebo som si nebola istá, či mi rozumie. Taktiež som pri sebe nemala svoju katanu, takže by bolo veľmi ťažké sa brániť, len som čakala, čo urobí tá panda. Popravde proti nej som bojovať nechcela. Ľudí som veľmi rada zabíjala a niekedy aj zvieratá ale to ma prešlo a bola by som radšej, keby som sa sním nemusela byť... zatiaľ.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 11:25 am

Bola pomerne tma a Onmi akožto zlatá a veľká panda, momentálne vyzeral skôr ako obrovský a rozzúrený démon. Ňufákom ťukol Kayu do čela a odfúkol si tak, že jej vzduch rozčesal vlasy. Rozumel jej, no sám rozprávať nevedel. Znova k nej začal pristupovať a len naznačoval hlavou smer, ktorým bola izba, v ktorej som spala ja. Bolo viac než jasné, čo tým chcel povedať.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 4:47 pm

Vedela som, že ak by som to nedala preč, biť sa v takom malom priestore s tým obrom by bolo až šialené. Ale kto povedal, že som normálna? Ja som sa snažila cúvnuť a pri tom som sa v tej tme šialene usmiala. "Rinku, vstávaj!! Tvoja panda besní!!" Zvýšila som hlas, čo to dalo, aby som ju zobudila. Stačilo, aby sa len posadila a ja, aby som začala utekať. Mala som na pláne preskočiť von oknom, pri čom by som doňho najprv niečo hodila, lebo bez chráničou by to bolelo. Možno by som ho rozbila keď tak rukou, ktorú by som najprv zaostrila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 6:28 pm

Pomaly som otvorila oči. Chvíľku som len sledovala strop a sama pre seba som sa začala usmievať. Vedela som, že sa predo mnou nachádzajú kovové lanká. Predsa len dosť rezonovali čo sa zvuku týkalo. 
"Nebesní Kaya-chan.. len ma obraňuje." Zamrmlala som unavene a sústredila som sa na kunaie a na ich pripojenie k lankám, ktoré by ich malo vymrštiť ku mne. Pomocou vibrácií som ich pretrhla a s tým sa uvoľnili aj lanká, ktoré som zo seba jednoducho dala dole.
"Onmiii poď ku mne, keď tu Kaya nechce spať.." Zamrmlala som znova z polospánku. Onmi ma len poslúchol a sám vyliezol na posteľ, ktorá sa prehla.. riadne.. stále však držala. Zababušila som sa do jeho kožuchu a znova som pokračovala v mojom spánku.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 6:33 pm

Popravde s toho, čo sa stalo som bola riadne sklamaná. Nielen, že sa mi jej nepodarilo nič urobiť ale dokonca mi aj obsadili posteľ! Je pravdou, že som mala na pláne spať na gauči ale to som dúfala v lepší výsledok. Teraz som sa nespokojne pobrala na gauč, kde som sa prikryla dekou a zatvorila som oči. Ešte som si pre seba raz nespokojne vzdychla až som tam nakoniec aj ja zaspala. Na to, čo povedala som jej neodpovedala, lebo ja som vedela, že to je tak, však som ju len chcela zobudiť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 7:32 pm

Ráno som sa zobudila pomerne skoro. Vytrepala som sa z náručia Onmiho, ktorý ešte spal a sama som vyliezla spod perín. Chvíľku som si včerajšok musela rozpamätávať, predsa len som spala ako zabitá a tak mi zopár spomienok odplávalo niekam do Narnie. Spomenula som si však na to, že Kayu niekedy predsa len svojim.. zvykom trocha poburujem. Preto som zašla do jej skrine a natiahla som na seba čiernu košelu s dlhým rukávom. Alebo to bol pulóver? Nah.. podobné slovíčka mi stále unikali. 
Rýchlo som zbehla do kuchynky a ešte rýchlejšie som sa objavila v obývačke, kde som ku Kaye položila horúci čaj a hrianky s rôznymi.. prísadami, prevažne nátierkou a bylinkami. Sama som si sadla do jednej z pohoviek a popri upíjaní z vlastného čaju som sledovala, ako sa prebúdza.. ak sa teda prebudí.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 8:22 pm

Ja som počas spánku mala naozaj veľmi príjemný sen, kde som vlastnými rukami škrtila Rinku a ona prosila o pomoc. Hneď na to sa proti mne postavila jej panda a tú som krásne rozpárala a stiahla z kože a nechala som si spraviť pandie papučky. Ďalej som s nazutými papučkami pobehovala po dome, keď tu som ucítila strašnú bolesť od nôh. Tie papučky sa premenili na pandie hlavy a začali mi žuť nohy. V tedy som sebou trhla a zobudila sa. Než som sa trochu vydýchala a uvedomila som si, kde som musela som prižmúriť oči a na Rinku som musela zaostriť. Dokonca už aj vo snoch sa správam šialene .... Hneď z rána som sa cítila deprimovane ale na výraze to poznať nebolo, lebo bol chladný a vyrovnaný. Aj keď prvý moment, čo som sa zobudila som bola troška preľaknutá, kvôli tomu hororovému snu. "Stalkuješ?" Opýtala som sa jej a natiahla som sa po čaj, ktorá som objala dlaňmi. Po chvíli som si aj upila a porozhliadla sa okolo seba. "Myslíš, že ma bude chcieť odrovnať?" Opýtala som sa Rinku a ukázala som smerom na pandu alebo aspoň smerom, kde by mala byť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 8:45 pm

Sledovala som jej výraz v tvári.. jej mimiku počas spánku a vlastne som vedela určiť, že sa jej pravdepodobne niečo snívalo.. to čo, to som už netušila. Nebola som v tom žiaden odborník. Znova som si usrkla z čaju a len som prikývla na súhlas. Nevedela som však k čomu.
"Čo je to stalkovanie?" Spýtala som sa a môj pohľad vyzeral tak, že to myslím naozaj vážne. Keď sa ma spýtala či ju bude chcieť Onmi odrovnať.. na tvári sa mi objavil pobavený a milý úsmev.
"Prečo by mal.. si moja priateľka.. pff.. Onmi mojich priateľov neodrovnáva." Znova som si odpila z čaju a čakala som, či mi vysvetlí to jej slovíčko.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 8:53 pm

Chvíľu som len pozerala do toho čaju pri čom som rozmýšľala, ako jej to vysvetliť. Niekedy bolo ťažšie vysvetliť význam slova aj keď som vedela, čo to znamená. "Hmm, Stalkovanie je sledovanie jednej osoby o ktorú máš príliš veľký záujem a preto jej nedáš vydýchnuť a sleduješ ju na každom kroku." Takéto vysvetlenie by jej malo stačiť. Pozrela som po jej slovách na ňu a potom som prehovorila. "Vážne sa divím, že ma považuješ za priateľa, keď som sa ťa aj včera snažila odrovnať ja." Vážne to bolo čudné a takto, keď som bola "triezva" to bolo ešte čudnejšie. "Možno ale má nejaký skrytý úmysel ..." Predsa len to bola diabolská panda z môjho sna.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 9:00 pm

"Aha no.. v tom prípade áno, stalkujem ťa." Zazubila som sa na ňu a znov som pohľadom prešla ku Onmimu. Vydržal mi na ňom len chvíľku, keďže som sa práve na Kayu pozerala radšej.
"Prečo sa tak divíš Kaya-chan? Však ťa mám rada... to je ..detail.. že sa ma pokúšaš zabiť.. " Mikla som ramenom. Jej podozrievanie Onmiho ma úprimne pobavilo. Znova som sa zasmiala, tento krát celkom nahlas.
"To ani nehovor.. on ? Určite nie.. na to je príliš úprimný a milí." Žmurkla som na ňu a na chvíľku som sa zamyslela.
"Počuj uhm.. chcela by si.. no vieš.. vyliečiť sa?" Spýtala som sa jej s trocha podivným tónom. Ako keby to naozaj bolo možné.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 9:13 pm

"Chmm ... nečakala som, že sa takto verejne priznáš. Za niečo také sa trestá." Znelo to vážne ale aj tak ja som jej nemala čo urobiť, keďže som ani teraz nechcela.... konečne po dlhej dobe. V tom sa ale tak náhle a verejne priznala, že ma má ešte aj rada. Ja som radšej od nej odvrátila zrak a pozrela nevedno kam. "V sne to ale bolo inak." Povedala som a pozrela podozrievavo na Onmiho. Ale to len na chvíľku, keďže moja kamenná tvár, chcela dominovať. "A s čoho?" Opýtala som sa, ako keby som nevedela o čo sa jedná a potom som ešte dodala. "Chcela ... ale už som to skúšala a nejde to. Však je to hlas v mojej hlave, ako sa môžem sabú seba umlčať?" Niekedy som to brala, ako svoje zlé svedomie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 9:28 pm

Pokrčila som ramenom. "Poznáš ma.." Zachechtala som sa a len som dopila čaj, po čom som pohár nechala na stole.
"Sny často klamú Kaya-chan." Zazubila som sa. V tomto som mala skúsenosti. Viac než len jednu. Často sa mi snívali pošahané sny, ktoré nemali s pravdou nič spoločné. Jej odpoveď ma moc neprekvapila, no musela som s ňou nesúhlasiť.
"Neviem či to ide, ale myslím že máš celkom veľké šance.. ak by si skúsila "to"..." zazubila som sa a trocha sa mi zablisklo v očiach. 
"Chceš počuť viac?"
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 9:40 pm

"Však práve ...." Taktiež som dopila svoj čaj a prázdnu šálku som položila na stôl. S tými snami som súhlasila aj keď včerajší večer vyzeral naozaj hrôzostrašne. Ako som sedela pozorne som sa na ňu pozerala. Vyzerala, ako keby na niečo prišla aj keď som tomu akosi ani sama neverila. "Neviem, čo je to "to" ale hovor." Povedala som jej a čakala na jej odpoveď.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru