Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 9:56 pm

Znova som sa pousmiala a naznačila som jej, nech chvíľku počká. 
"ONMIII!!" Zakričala som na môjho chlpatého parťáka, aby sa predsa len prebudil. Na prvý krát to fakt nezabralo.. bol to tvrdý spáč.. keď už bol v tom. 
"Hej tlsťoch ! Vstávaj!" Tento krát sa predsa len prebral. Podvihol hlavu a unavene sa na mňa pozrel. Predsa len som ho tak často nebudila.. a ani som od neho tak moc vecí nevyžadovala.
"Mohol by si sa prosím vymeniť? Potrebujem tu toho krpca.." Spýtala som sa ho, no moja prosta bola prevedená naozaj milým a prosebným hlasom. To čo následovalo ďalej, mohlo Kaye utvoriť obraz o tom, akým spôsobom kuchiyosen využívam. Teda akým oni využívajú mňa. Onmi-ho zahalil oblak dymu, ktorý sa stratil a následne sa mi na hlave objavila panda naozaj malých rozmerov.
"Yoo!!" Pozdravila nás oboch a ja som sa na toho krpca len skepticky zahľadela.. alebo som sa o to aspoň pokúsila. Predsa len mi trčal na hlave. Neobjavil sa tu však sám.. vedľa mňa sa objavil aj jeho batoh.. ktorý bol tak desať krát väčší než on. Voňal po rôznych bylinkách a podobne.
"Vedel by si pomôcť tejto tu dievčine?" Spýtala som sa ho a on sa na Kayu zahľadel. Zoskočil mi z hlavy na stôl, podišiel ku nej a zvedavo sa na ňu pozrel. Mohla si všimnúť, že každú chvíľku slintá a snaží sa svoje sliny sŕkať do seba, aby to tu celé nezaslintal. 
"Slp.. a .. čo jej je?" Mini rukou si utrel sliny, dal sa na štyri a začal sa zadnou labkou škrabať za uchom.. ako keby bol nejakou mačkou. Ja som sa tiež spýtavo pozrela na Kayu, aby to nejak vysvetlila.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 10:09 pm

Mohla som si len domýšľať, prečo ho budí ale nechala som to tak a celé to sledovala. Hovorila o tom, že nech sa vymení s nejakým krpcom, čo ma pomerne  zaujalo, preto som sa posadila na gauč, na ktorom som predtým spala. Nohy som si dala z neho teraz dole v čom sa tu objavila malinká panda, ktorá bola na hlavne Rinku. Tak, ako on zvedavo hľadel na mňa, tak aj ja som si ho prezerala aj keď s iným pohľadom. Pokrčila som sa k nemu a šťuchla som si doňho. "Roztomilí .... " Rozplývala som sa vo vnútri pre seba pri čom som si doňho ešte raz šťuchla. No potom sa opýtal, čo mi je, takže som sa prestala rozplývať a radšej sa trochu vzchopila. "Neviem, ako by som ti to presne vysvetlila ale počujem hlasy ... som schizofrenička. A sama si myslím, že mi nemáš ako pomôcť." Oboznámila som toho roztomilého mrňúsa s týmto faktom, pri čom som mala chuť ho zasa trochu pošťuchnúť.  
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 10:20 pm

Yono ti pacol labkou po prste, keď si ho štuchla.. spravil to aj druhý krát. Nebolo to nič silné, skôr ho to šteklilo a momentálne sa musel sústrediť. Vypoćul si ju a na tvári sa mu objavil jasný úśkrn.
"A chceš aby som ti vedel pomôcť?" Pozrel sa tento krát na mňa zo spýtavým pohľadom. Ja som mu ho len opätovala a usmievala som sa pri tom.
"Myslím že na to niečo mám.. alebo minimálne viem vytvoriť." Zazubil sa a následne ti podal packu, kto vie, čo tým chcel povedať, alebo naznačiť.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 10:25 pm

Vážne som si doňho chcela šťuchnúť, však musel byť naozaj hebučký a chcela som sa uistiť, či to nieje náhodou môj prelud. Na tvári mal akýsi znalecký úškrn, takže kto vie, čo z neho vylezie. "Myslím, že áno." Odpovedala som mu trochu neurčito. "Čo chceš vytvoriť?" Opýtala som sa ho a keď mi podával packu dvomi prstami som mu ju chytila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 10:30 pm

Keď Yonovi chytila packu, sama som sa neskutočne začala smiať. Prečo, to bolo záhadou. Yono sa však tváril trocha pohoršene.
"Č.. čo? čo? Lily!! Čo to tá žena robí?" Spýtal sa trocha zo strachom a rýchlo ucukol o pár krokov späť.
"Chcel sušienku Kaya." Z veľkej tašky som vybrala balenie sušienok a hodila som jej ich, nech si ho nakŕmi.
"A ty sa netvár tak hystericky Yono, dobre vieš že niektorý ľudia ti proste nemôžu odolať." Bolo ťažké popísaťj eho výraz v tvári, keďže ju mal pokrytú chlpmi, no cítil sa  trocha zahanbene. Znova natrčil packu smerom ku Kayi a keby mohol, aj by sa červenal.
"Samozrejme že myslím liek, žena." Oslovil ju a snažil sa znieť staršie, než naozaj bol.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 10:35 pm

Jeho reakcia na to, čo som urobila bola naozaj zábavná, proste na zožranie. Keď na mňa Rinku prehovorila pozrela som na ňu a chytila som od nej balenie zo sušienkami, ktoré som otvorila. Neviem ani sama prečo ale pre istotu som si k nim čuchla. "Aj by som povedala, že to nieje tak, ako hovorí Rinku ale nemôžem." Bola som toho príkladom. Keď ku mne natrčil packu vložila som mu doňho jednu sušienku. V tedy by mal mať svoju hlavnú ruku zamestnanú a miesto odpovedi som si doňho zasa chcela šťuchnúť. Musela som vyzerať smiešne, keďže som mala taký chladný výraz a pri tom, ako keby som sa s ním chcela hrať. Ako som ruku vrátila zasa späť až v tedy som prehovorila. "Na to je aj liek? A to odkiaľ máš ty niečo také?" Nedôverčivo som sa vypytovala a očami ho neúprostne sledovala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 10:41 pm

Znova si do Yona štuchla, bolo celkom zábavné sledovať, ak osa snaží jesť suśienku a zároveń nevybuchnúť od smiechu. Na podobné veci bol celkom citlivý. Keďže bol zamestnaný, odpovedala som za neho.
"Yono je synom Staršieho. Je to niečo ako.. hm.. ako by ste to tu povedali. Šaman, duchovný vodca ktorý má na starosti aj liečenie. Samozrejme prebral vedomosti od svojho otca.. nemusíš sa báť, je naozaj obrý aj keď heh.. ja ho veľmi rada využívam ako prenosnú lekárničku. Že Yono-kun." Zazubila som sa na neho. Keby že má na to prispôsobené prsty, pravdepodobne by mi ukázal prostredník. To ho však Kaya znov štuchla a on to nevydržal. Vyprskol na ňu časti sušienok zo svojimi slinami a zároveň pri tom vydal pridusený výkrik, teda skôr taký smiech. Utrel si ústa a moc si z toho nerobil. Rýchlo ku mne skočil a začal mi mačkať líca a taktiež ich naťahovať. Ja som sa len smiala.
"Choď už pracovať prosím ťa." Nič mi na to neodpovedal. Len zo stola schmatol už prázdny pohár, otvoril tašku a doslova do nej skočil... ako keby tam mal nejaký svoj skrytý labák.
Pozrela som sa na Kayu s úsmevom. 
"Myslím si, že s tým budeme vedieť niečo spraviť." Žmurkla som na ňu.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Apr 19, 2015 10:47 pm

To malé stvorenie ma ušpinilo tým jeho výkrikom a preto som sa najprv musela poutierať. Našťastie preňho som to nebrala nijak vážne inak, ak by som chytila rapla, no kto vie. "Zvláštne, že som o niečom takom v živote nepočula. Je to pozoruhodné. Ak by sme šli niekedy na misiu, tak lekárnička, by sa nám určite hodila." Skonštatovala som a prizerala sa na ten ich menší zápas alebo skôr pokus o ničenie Rinku tým malým. On sa ale ukryl do tašky, ako keby to bol nejaký jeho dom. "Nemala by som sa k tomu stavať negatívne ale akosi pochybujem. Už som sa počas svojho života snažila s tým niečo urobiť, maximálne som sa cítila, ako nadrogovaná." Rôzne lieky, antidepresíva a podobne fungovali maximálne na to, že som už vôbec nebola sama sebou. "Ale za skúšku nič nedám, ne?"
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Sun Apr 19, 2015 10:53 pm

"Je užitočný, naozaj." Zazubila som sa a len som sledovala tašku, ktorá sa celkom hmírila páč sa v nej Yono dosť.. hýbal.
Pochopila som jej nie príliš pozitívny prístup, predsa len s tým žila už dlho. 
Ja som sa na ňu len pozrela a následne som naznačila, že má na stole ešte aj tanier s jedlom. Spomínané toasty so zeleninou a nejakou nátierkou.
"No.. možno, ale od neho si neskúsila ešte nič." Zazubila som sa. Z tašky začal vychádzať podivný dym a celú miestnosť po chvíľke ovalila veľmi príjemná vôňa.. jej pôvod som však sama nedokázala určiť.
"Predstava je to pekná.. nie?" Pousmiala som sa. Rozhodne to bola pekná predstava pre mňa, že by som si nemusela neustále dávať pozor v jej prítomnosti.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Apr 20, 2015 9:19 am

Na to jej prvé som neodpovedala, len som pozerala k tej taške, ktorá sa poriadne natrásala. Keď mi naznačila, že nech si vezmem toust, chcela som ale začal tu byť akýsi dym. Aj keď nebol nejak zle cítiaci aj tak som šla otvoriť okno. Teraz som sa trocha cítila ja zvláštne, keďže som jej nadávala nech sa oblieka a ja sama som tu bola v spondom prádle. Preto som po tom okne vyrazila ku skrini v ktorej som našla dlhú blúzku, ktorá mi bola až po kolená. Na doma bola naozaj dobrá. Po tom som sa vrátila k nej a zobrala si toust. "Vďaka za ranajky ...." Prehovorila som k nej a po jej slovách som sa trocha zamyslela. Určite by to bolo iné ja som sa teraz naschváľ vyhýbala ľudom, chcela som byť samotárka, lebo to je bezpečnejšie a aj tak sa mi to kvôli Rinku teraz nepodarilo. "No, mohla by som viac medzi ľudí, ktorý som od seba odháňala. Len ty si iný prípad, tebe nech robím čo chceš nie a nie ťa poslať preč." Aspoň si mohla ujasniť niekedy moje správanie, prečo som na ňu bola zlá. V tedy som bola normálne, taká. A čo na tom bolo horšie, už som si na ňu pomerne začínala zvykať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Mon Apr 20, 2015 9:54 am

"V pohode, rado sa stalo." zazubila som sa. Ani som nespomínala fakt, že som jej raňajky spravila aj cez to, že sa ma v noci znova pokúsila zabiť. Sledovala som ako sa postavila a išla otvoriť okno, teda konkrétne som čumela prevažne na jej zadok. Naozaj som nechápala, prečo sú ľudia tým oblečením taký posadnutý, keď bez neho vyzerajú tak dobre. Znova sa vrátila, tento krát s košelou a ja som si ju vypočula.
"Čo by si robila bezo mňa?" Podvihla som obočie a na chvíľku som sa zamyslela. "Pravdepodobne by si tu niekoho zabila, takže nope.. nezbavíš sama." V tom Yono vyskočil z batoha a v rukách držal znova "čaj". Alebo to aspoň tak spočiatku vyzeralo. Tekutina však bola hustá, zelená a bublinkovala. Muselo sa však uznať, že to voňalo božsky. Podišiel až ku Kayi a podal jej to.
"Prichystám ti dávky na každé ráno.. účinky tej tvojej psychickej poruchy by mali odoznievať už od prvého dňa, bolo by však dobré, keby že to piješ aspoň tri krát od troch do siedmych krát do týždňa behom nasledujúceho roka.. či dvoch."
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Apr 20, 2015 10:13 am

Ja som radšej včerajšok ani nespomínala, však musela čakať, že sa o niečo pokúsim. A aj keby mi vynadala iba by som to brala tak, že jej to vážne vadí a snažila by som sa ju už duplom od seba vyštvať. "Neviem, asi by niekoho zabila, ako si povedala." S ňou som mala menšiu slobodu ale za to som už nebola tak sama, takže to bolo také najmenšie zlo. Po nejakej chvíli sa objavila tá panda, ktorá mala v rukách niečo prapodivné ale nesmrďalo to. Preto som si to od nej zobrala a položila som si to na stôl. Aj keď som si ho vypočula môj prístup k tomu nebol príliš dôverčivý. "Ďakujem ti. Aj keby to náhodou nezabralo nebrala by som to za zlé." Jeho dávkovanie bolo pomerne vysoké ale ak to bude účinné tak by to nevadilo. Tú prvú dávku som hneď do seba hodila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Fri Apr 24, 2015 5:20 pm

Yono prikývol a znova sa stratil vo svojej taške. Ja som sa len postavila a podišla som ku Kayi, ktorá práve do seba kopla tú tekutinu. Dokonca to ani zle nechutilo, podobne chutila aj krupicová kaša s grankom.
Podala som jej ruku a žmurkla som na ňu.
"Nepôjdeme spolu niekam? Prejsť sa alebo tak?" Nie že by som tušila, čo pri prechádzke robiť no.. rozhodne sa mi tu nechcelo trčať celý deň.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sat Apr 25, 2015 8:02 pm

Po tom, čo som to vypila som sa necítila nijak lepšie a ani nijak špeciálne, proste sa mi zdalo všetko, ako predtým len som zatiaľ ešte nečula ten ďalší hlas, ktorý sa aj tak ozýval, kedy chcel sám a možno sa aj ozve to nikto nevie. Prišla ku mne a podala mi ruku ja som ju prijala a postavila sa. "Nerada chodím do spoločnosti ale môžeme aj tak tu nemáme čo robiť." Odpovedala som jej a čakala kým bude chcieť vyraziť. Ja som sa zatiaľ šla prezliecť a pripraviť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Mon Apr 27, 2015 2:07 pm

"No.. ja som tak či tak pripravená hehe." Zazubila som sa a rukami som si chytila okraj čierneho trička, ktoré bolo natoľko veľké, že som ho mala až pod zadkom. Bol to síce jediný kus oblečenia, no to moje bolo aj tak ešte stále mokré.
"Nemusíme ísť do spoločnosti hehe.. pokojne niekam kde je súkromie." Predsa len takých miest tu bolo veľa. Aj keď.. možno by sme mali ísť za Kagem no.. kto vie. Momentálen som sa viac chcela venovať Kayi. Ak bude chcieť tá ženská v mužskom tele niečo po nás tak.. nás stačí predsa len zavolať.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Mon Apr 27, 2015 2:37 pm

Mala by som sa na chvíľu zastaviť a rozmyslieť si, či som vôbec schopná sa po tých rokoch sa začleniť. Tak či tak, aj keď možno nebudem šialená stále by som nemala zabudnúť na to, čo som urobila za posledné roky. Urovnávala som si myšlienky pri prehľadávaní svojho oblečenia. Nakoniec som sa aj tak uchýlila k tomu, čo zvyčajne. Čierne kúsky oblečenia, ktoré budú pod brnenie, ako uliate. Vyšla som z izby a zamierila som k miestu, kde som mala svoje brnenie a začala som si ho na seba dávať. "Vyznáš sa tu aspoň trocha v dedine? Chcela som vedieť, či po tej dobe, čo sme tu boli už mala nejaký prehľad alebo nie. "Ak si pripravená, môžme  ísť ...." Odmlčala som sa.  "Niekam." Dodala som nakoniec, lebo som akosi ani ja nevedela, kam najprv. Možno by som sa mala ísť nahlásiť, že som odpočinutá a pripravená na nejakú ďalšiu úlohu. K tomu som aj tak nevedela, ako bude dlho pôsobiť to čudo, čo som si do seba dala. Ako liek to nechutilo ale účinky to mať mohlo. Na liek to bolo až príliš dobré...chuťovo.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Mon Apr 27, 2015 3:24 pm

Trocha mi vadilo, že si znova zobrala to jej brnenie. No nechcela som ju moc provokovať a tak som len prikyvla.
"Jop, len sa pôjdeme skočiť pozrieť ku .. kagemu.. keď už.. si sa tak ohákla." Zasmiala som sa, chytila som ju za ruku a bez ďalších slov sme vyrazili do kanclu.
(presun obe)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 13, 2015 9:49 pm

Prišla som k domu, kde som bývala. Odomkla som si a zamierila som dnu. Zhodila som zo seba brnenie aj oblečenie a osprchovala som sa. Chvíľu trvalo, než som si vysušila vlasy. Vôbec som nevedela, čo si na seba dať, preto som vybrala pomerne náhodne. Nakoniec som tam našla čierno šedé legíny a biele tričko zo slabším výstrihom. Neriešila som príliš to, čo som na seba obliekala ale vyzeralo to prekvapivo dobre. Do podprsenky som strčila takú malú nádobku s bielým práškom. Vybrala som sa už oblečená z domu na miesto určenia.
(presun)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 11:26 am

Cez ulice som šla pomaly, lebo som mala v náručí bezbranné telo Milli. Bola v bezvedomí, takže sa nemohla teraz ničomu brániť. Otvorila som dvere od domu, vstúpila a zatvorila za sebou. Milli som položila na posteľ a na čelo som jej položila malú nálepku, ktorá potláčala chakru. Potom som jej priviazala obe ruky k posteli. Jednu k pravej strane druhú k ľavej. To isté som urobila aj z nohami a šla som zabarikádovať okná, dvere a utesniť otvory, aby nebol počuť jej prípadný krik. Musela som sa nachystať, lebo inak by ju niekto zachránil alebo by ona zdrhla a to som dva krát nepotrebovala. Nakoniec po tej práci som si šla sadnúť k nej a pozerala, ako si tam spí. Dostav po tom, čo som jej dala nieje pekný, bude sa cítiť vyslabnuto.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 11:31 am

Po nějaké době jsem začala přicházet k sobě. Oči jsem ale hned neotevírala. Soustředila jsem se na to abych svoje smysly dostala na maximum toho co v tomhle stavu dokážu. Nakonec jsem potichu vydechla a otevřela oči. Zabloudila jsem pohledem ke Kaye a na její ruku. Pak jsem přešla k jejímu obličeji. "Co to děláš?" Promluvila jsem chraplavě.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 12:06 pm

Sedela som tam a pozoroval ju, ako sa prebúdza. Vyzerala celkom roztomilo hoci sa asi necítila príliž dobre. Rukou som ju pohladila po tvári. "Čo by som také robila? Vzala som si ťa predsa  domov." Odpovedala som jej a prstom som jej odopla jeden gombíček. Potom ďalší a ďalší. "Rozmýšľala som, že čo stebov. Nedávno som chcela niekoho umučiť ale nepodarilo sa mi to, preto by som asi teraz mala zmeniť taktiku." Hovorila som si skôr pre seba ale taktiež to bolo mierené čiastočne na ňu. Zbrane som mala u nohách, takže ak by sa o niečo pokúsila asi by som ju rozpárala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 1:20 pm

Nic sem jí na to neřekla a pozorně jí sledovala. Nevěděla jsem jak dlouho jsem byla mimo a za jak dlouho bude ona. Nezbylo mi nic jiného než čekat a mezitím přemýšlet jak se z toho dostanu. Když mi rozepnula knoflíčky nehnula jsem ani brvou. Přešla jsem tak trochu do pracovního módu. Pokud by přišlo mučení...budiž. "Ty asi s Tsuki dál spolupracovat nechceš co?" Promluvila jsem nakonec. "Tsukikage nebude rád až se do dozví." Olízla jsem si suché rty a trochu pohnula zápěstím abych zjistila jako moc je to utažené.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 2:01 pm

Možno si myslela, že som nebola v strehu ale každý, kto mal byť mučený sa chcel brániť a ešte ako veľmi. Preto som mala pripravených pár plánov, ktoré by mi v prípade jej nečakané-ho útoku pomohli.  Vždy sa totiž stalo, že pri tom, keď už som si myslela, že mám niekoho v hrsti, tak sa stalo niečo zlé. Odopla som jej všetky kombíky a prstom som jej prešla po brušku. Potom som vstala a pár krát prešla okolo jej postele. "Nechcem? Pôjdem proste inam. Ak sa ale vôbec dozvedia, že si tu bola." Rozkuchať a rozkrájať na drobné kúsočky a potom spláchnuť do záchodu. Niekedy sa vie ucpať ale stačí, ak to budú naozaj drobné kúsky a budú vlievané pomaly. Milli si mohla všimnúť niečo podivné. Kus ostrého kovu s fialovou aurou lietal okolo mňa. Ani sa ale nenazdala a ten kúsok ju jemne poškrabal na jej stehne. "To pre prípad, keby si chcela zdrhnúť. Práve som ti do tela vpravila jed." Mala len 9 postov na to, aby ostala pri živote. 10 postom vydýchne naposledy. Mala som protilátku ukrytú u seba ale ona nemohla vedieť, kde. "Môžeme sa ale dohodnúť a za istých okolností by som ťa možno pustila." Musela mať nejakú nádej na to, že prežije a že ju nezabijem, inak by to bola nuda a ona by sa snažila až príliš bojovať o život. Zviazaná bola naozaj pomerne silno, ale tak, aby jej krv prúdila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 2:14 pm

Jen jsem jí sledovala a po tom co do mě vpravila jed a řekla mi to jsem měla velice podivný výraz na člověka, který je spoutaný a jde mu o život. Smála jsem se...sice jen chviličku ale smála. Takže jsme otrávené obě. Já jsem jí tu novinku ale neřekla. Ano..v baru když jsme postřehla, že je něco špatně jsem měla chvíli obě ruce pod stolem na stehnech. Levou rukou jsem se jí pak chytla a to stačilo k tou abych rozptýlila pozornost. Jakožto někdo, kdo používá převážně jedy nemohl nikdo čekat..že u sebe nebudu něco mít. Jed jsem do ní vpravila v momentě kdy jsem po ní hmátla druhou rukou a zaryla jí nehty do krve. Co se týkalo dohody neviděla jsem logický důvod proč by mě měla pustit, i přes to jsem přistoupila na její hru. "Jaká by byla dohoda?" Zeptala jsem se nakonec nuceně.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 4:07 pm

Pozorovala som ju a rozmýšľala som nad tým, prečo sa asi tak smeje. Žeby som predsa len urobila chybu? Nebolo celé toto chyba? Nevedela som, prečo som o sebe začínala pochybovať ale bol to asi ešte účinok toho lieku, ktorý som už prestala brať, lebo mi ukradli Rinku. Priložila som si ruku na tvár a zavrávorala som. Oprela som sa chrbtom o stenu. "Prečo, prečo to robím? Nemala som ... ale .. ona povedala, že môžem .. že ...že" Zahryzla som si do pery. Veľa krát som odporovala druhému hlasu ale nikdy takto kŕčovito a ešte pred svojou obeťou. Radšej som vstala a šla mimo miestnosti, kde som do niečoho udrela. Ozvalo sa to v celom dome. V tom sa ozval výkrik, ktorý musel znieť poriadne strašidelne. Potrebovala som sa vykričať. Potom som prišla za ňou zasa s tým istým výrazom, ako predtým. "Kde sme to skončili? Oh, tá ponuka." Určite si už musela domyslieť, že som nebola normálna. Možno ak bola naozaj chytrá, dokázala usúdiť, že počujem hlasy ale to bolo nepravdepodobné. "Máš krásne vlasy a možno, ak by som ti ich ostrihala, pustila by som ťa." Dala som ruku v bok a pozrela na ňu. Môj výraz nebol taký sebaistý, ako predtým. Mala som menšie pochyby ale nie kvôli nej.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 5 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru